Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mjau

30.05.2017. 23:07

Joprojām nesaprotu, kā persona, kura nav spējusi sakārtot slimnīcu lokālā līmenī, kuras spicē pati bija, tagad sakārtos veselības aprūpi valstiskā līmenī.
Viņa jau nekā ar darbiem nav parādījusi, ka spēj sniegt kādu pienesumu tautas labklājībai. Savai labklājībai gan jau daudz ko spēj noorganizēt, bet valstiskā līmenī kaut kā nesanāk.

Atbildēt

Troļļu gans

30.05.2017. 08:57

Nu labi, štrunts ar cien.ministri. Par viņu it kā viss ir skaidrs, tukšziede. Izbrīna cien.akad.Ērglis. Jau cien.otrais akadēmiķis pasmērēja sava tēva vārdu, tagad mazdēls nolēma neatpalikt?
Izbrīna un iepriecē arī ZZS. Politiskie pašnāvnieki. Kaut gan ko tur brīnīties. Čakša uz Trukšņa fona tāds balts un naivs gulbītis vien ir.

Atbildēt

nodoklis nedoklis

29.05.2017. 21:07

Ieteiktu cien. A.Čakšu aicināt palielināt kopējos budžeta ieņēmumus.Viņas nozarē-isaptveroša un pilnīga nodokļu nomaksāšana.Paziņots un izdarīts!

Atbildēt

vērotājs

29.05.2017. 21:05

Vai botokss blondīnēm tiešām par velti?

Atbildēt

Bez plāna nav ienākumu

29.05.2017. 21:04

Plānu vajag.Pusgadu to kalt,un mūžam to neievērot,un kalt jaunu,par algu,protams.

Atbildēt

izskaidrojiet, lūdzu

28.05.2017. 17:20

»

Kika

Bomžu nomazgā un izmet ārā, tas ir mīts, ka tērē milzīgus līdzekļus. Bet administrācija un visa veida nemediķi, kas jāuztur, tie gan kā paraziti savairojušies


kopš kura laika datortomogrāfija būtu kļuvusi lēta padarīšana? Jebšu, ja to bomzim ar nedaudz noskrāpētu snuķi taisa, baidoties, ka šis pēkšņi slimnīcā kedas kedas neatmet, tad izmaksas butiski samazinās? Varbūt tā ir kāda cita datortomogrāfija, lētais gals, tā sacīt?

Atbildēt

Pensnejs

28.05.2017. 16:19

»

Briļļainais

Es sapratu tā.Čakša apdara sīkos pasūtījumus-padzen kādū valdi,patriec kādu amatpersonu,utt,un runā.Un vairāk nekā.Pat liekas racionāli nekalt nekādus plānus,kurus nekad nepildīs


Ļoti precīzs novērojums par Čakšu. Kā teica Kučinskis - Čakša nāk no sistēmas un ir komandas spēlētājs. Bet sistēma un komanda neko pat netaisās mainīt, vien iegāzt melnajā caurumā vēl 20€, ko katru mēnesi būs jāmaksā katram no mums. Tas iesākumā. Vēlāk šos 20€/mēnesī varēs pacelt uz 30, tad 50, tad 100.

Atbildēt

?

28.05.2017. 14:51

»

???

Kuram ārstam? Čakša, Ražuks, Zatlers vai tiem pret kuriem jau celtas apsūdzības par kukuļu ņemšanu


bez valdēm ir vesela rinda darboņu, kas saņem vairāk un nesniedz deklarācijas. valdes nāk un21

Atbildēt

Briļļainais

28.05.2017. 13:18

»

Kur te redzams pasūtījums?

Ja kāds apraksta reālo situāciju un zzs tizlumu, ko nevar noslēpt, tas ir pasūtījums? Neredzu,ka te būtu kas melots vai piedomāts


Es sapratu tā.Čakša apdara sīkos pasūtījumus-padzen kādū valdi,patriec kādu amatpersonu,utt,un runā.Un vairāk nekā.Pat liekas racionāli nekalt nekādus plānus,kurus nekad nepildīs.

Atbildēt

UN

28.05.2017. 12:02

STRADINU NEJEDZIGIE CELTNIECIBAS IZDEVUMI....

Atbildēt

/////////////////

28.05.2017. 12:01

VALDIBAI DEMISIJU...VIENOTIBA VISMAZ NESKIEDA VALSTS NAUDU KAA ZZS VALDIBA...SAIMNIEKA INTERESERES

Atbildēt

paga paga

28.05.2017. 11:27

Jasak ar to, kas ir galvenais veselibas aprupee. Un tie ir arsti, medmasas un slimnieki. Un tapec arstiem un medmasam jamaksaa labas algas, lai vini ar prieku rupetos par slimniekiem. Nevis slimnicu valdes sedosie sanem nenormalas algas par butibaa sliktu un nevajadzigu darbu,. Valdes nav galvenas!!!!!!! Slimnicu un polikliniku prieksnieki nav galvenie!!!!!!! Bez viniem var iztikt! Vel vairak vinu rebem kaa apzagt veselibas aprupi, JO tas ir vinu darbs. Slimnicam ir vaajdzigs tikai 1 vaditajs un viens gramatvedis un viss. Visa nauda jadod arstum, medmasu algam un arstesanai. Kamer visas vietas bus uzpustas valdes, tikmer veselibas nozaree nebus naudas.

Atbildēt

Gaišais

28.05.2017. 10:01

Valdība un ierēdņu armija Rīgā ir no laukiem.

Atbildēt

...

28.05.2017. 09:44

»

komats

Visus neatkarības gadus visi veselības ministri ir veikuši reformas....KURAS RĀDĀS KA NAV NEMAZ BIJUŠAS


Taisnība. Jau tagad kvalitāte ir katastrofāli zema un tikai pasliktinās.

Atbildēt

komats

28.05.2017. 08:56

Visus neatkarības gadus visi veselības ministri ir veikuši reformas....KURAS RĀDĀS KA NAV NEMAZ BIJUŠAS!!!!
Par kādu darbu viņi ir saņēmuši darba algas ja paveiktais nav redzams un nozare strauji iet uz grunti?
Ja ūdens ir jau izliets tad to sasmelt vairs nevar!

Atbildēt

nu

28.05.2017. 06:55

plāns ir- tukši muldēt ilgi,ilgi, nosēdēt un baroties arī vēl ilgi. Kučinskim taču vienalga, cik tauta sametīs, kā viņš teica- ja nevar 20, tad varēs pa 5-cītim,sametīs mediķu algām un miers.Pakalpojumi un reformas medicīnā var pagaidīt.

Atbildēt

ka nav plana

28.05.2017. 02:57

caksai bija plans sedet slimnicas valde un sanemt 100 000 eiro gada.tagad ministres kresla tiek slipeti citi plani neadekvatu naudas summu izkrapsanai no valsts budzeta sava kabata.

Atbildēt

muncpālis

27.05.2017. 22:21

»

J.M.

Pašvaldības peldas naudā ,jo ir zzs filiāles


It sevišķi tās,saskanīgās.Un tā,pie mola.

Atbildēt

dzīvnnieku draugs

27.05.2017. 22:19

»

Kika

Bomžu nomazgā un izmet ārā, tas ir mīts, ka tērē milzīgus līdzekļus. Bet administrācija un visa veida nemediķi, kas jāuztur, tie gan kā paraziti savairojušies


Kika,bomžu ievēlētā!Mīlīt,dalieties pieredzē ar zaķīti,kā strādāt ar Latgales bomžiem un neiekrist,lūdzu.

Atbildēt

neizprotams autora naivums pasūtijuma rakstā

27.05.2017. 22:17

Kādu vēl konkrētu plānu?Var solīt,ka naudu iedos visiem pēc kārtas tagad nezināmā kārtībā,bet naudas nav.Ja kādu piežmiegs,lai naudu pārdalītu,aizlidos uz nezināmo tāli.Sīkos pasūtijumus apdara,un tas arī viss.

Atbildēt

J.M.

27.05.2017. 20:28

Pašvaldības peldas naudā ,jo ir zzs filiāles

Atbildēt

baisi ir tas

27.05.2017. 19:40

ka neviens nerunā par pacientiem, ne kučinskis, ne čakša. viņiem svarīgākais iegrūst naudu veselības aprūpē, laimediķi klusētu, bet tas- kāpēc vispār medicīna vajadzīga un kadi ir valsts pamatuzdevumi medicīnā, viņus neinteresē

Atbildēt

MK/AČ

27.05.2017. 19:35

Pāris Čakša un Kučinskis ir vienreizējs. Tāds mums vēl nekad nav bijis. Ne vienam, ne otram nav ne mazākās poņas, kas jādara. Būtu palasījuši valdības rīcības plānu un rīkojušies pēc tā. Tagad pilnīgs fiasko!!!

Atbildēt

Ha

27.05.2017. 19:26

»

Nja...

ZZS ir izgāzusies visās jomās. Apbrīnojami,ka Čakša vēl ir amatā


Kučinskis sargā katru ķieģelīti no valdības mūra, kurš turās uz puņķiem un Kučinska blefa.

Atbildēt

Es

27.05.2017. 19:22

Čakša ne mirkli nav domājusi kā sakārtot nozari, viņai ir svarīgi tikai piepildīt savas kabatas. Stradiņi tiek izzagti uz velna paraušanu, e-veselibas jaunā nauda ir atdota Čakßas otrajam viram Jurim Pūcem, lēmumi MK tiek pieņemti par labu zàļu ražotājiem, no kuriem Čakša saņem kukuļus un visi turpina tēlot, ka neko neredz.

Atbildēt

Vēlētājs

27.05.2017. 19:20

Kombinācija - nespējīgs premjers Kučinskis un absolūta nulle veselības ministre Čakša ir vienkārši graujoša tautas veselībai un nākotnei. Izmocīt nodokļu reformu un neparedzēt budžeta finansējuma avotus veselības aprūpei ir nožēlojams ZZS paraugdemonstrējums pasludinātajai prioritātei Veselība. Atliek cerēt uz drīzu šīs valdības demisiju un to, ka Saeima iejauksies un liks valdībai pildīt pašas apstiprināto rīcības plānu.

Atbildēt

Kika

27.05.2017. 19:20

»

godīgi vajag pateikt

uzturam psrs sistēmu, jo ēnu ekonomika un bomži aļkaši jāārstē, tie mūs ievēl


Bomžu nomazgā un izmet ārā, tas ir mīts, ka tērē milzīgus līdzekļus. Bet administrācija un visa veida nemediķi, kas jāuztur, tie gan kā paraziti savairojušies

Atbildēt

godīgi vajag pateikt

27.05.2017. 19:18

uzturam psrs sistēmu, jo ēnu ekonomika un bomži aļkaši jāārstē, tie mūs ievēl

Atbildēt

$

27.05.2017. 19:09

»

Nja...

ZZS ir izgāzusies visās jomās. Apbrīnojami,ka Čakša vēl ir amatā


Pieejamais finasējums pareizi pārdalot nodrošina vēlēšanu kampaņas izdevumus. Tas arī notur!

Atbildēt

Nja...

27.05.2017. 18:59

ZZS ir izgāzusies visās jomās. Apbrīnojami,ka Čakša vēl ir amatā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...