Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Arturs Priedītis
24.03.2020.
Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noziegums ir blēt

28.03.2020. 06:37

un pašam NEKO nedarīt

Atbildēt

A.P. pasniedzējs (garderobē)

26.03.2020. 10:43

Jauku dienu , Biedri! https://youtu.be/ojbwKw4UEPE

Atbildēt

Žulis

26.03.2020. 00:03

»

viltus žulim

Artur , vai Jūs devāt atļauju operācijai


Es no rīta jautāšu sanitārei, vai mans draugs un prāta bezprāta mentors Grantiņš arī ir latviešu cūka. Ja arī viņš ir latviešu cūka, tad tādā gadījumā es neesmu vienīgais latviešu cūka. Man ļoti negribētos būt vienīgajai latviešu cūkai. No bēdām varu pārstāt naktīs pietaisīt gultu, bet dienā pietaisīt "pietiek".

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 22:11

»

viltus žulim

Tavs repertuārs ir nožēlojams . Viss norāda uz to , ka tavas mentālās potences ir sakoncentrētas pie sfinktera


Viena sanitāre, kura mani atmazgā no nakts kakājuma, mani sauc tikai par latviešu cūku. Es saku, ka man komentāri ir izklaide, bet viņa atkal atkārto - latviešu cūka. Es saku, ka neesmu latviešu cūka, bet esmu latviešu deģenerāts, taču viņa atkal saka - latviešu cūka. Nekad nesaka latviešu kroplis, latviešu mērkaķis. Tikai saka latviešu cūka. Kāpēc tā notiek, to es neapjēdzu. Esmu par dumju, kaut gan "pietiek" mani ciena un neviens no redaktoriem nesaka- latviešu cūka.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 21:31

»

no malas

Nu , Arčij , nekakā komentaros ! plīīzzz ... ar to nav jālielās un tevi jau sen primātu apkopējs gaida barotavā


Es sāku arī gultā kakāt. Māsiņa palātā tabletes atnesa ar gāzmasku. Taču "pietiek" nepametīšu. Esmu latviešu lielkakātājs uz visām pusēm. Latviešus tāpēc cilvēce dievina - kakā bez apstājas un visos virzienos.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 21:05

»

A.P. pasniedzējs(garderobē)

Ehhh ... leccc gouvvv w! :))) https://youtu.be/OPDnQVEzXSI


Es varu kakāt komentāros bez apstājas, jo esmu rūdīts latviešu izdzimtenis ar psihiski slima primāta statusu. Es esmu latviešiem vajadzīgs. Īpaši "pietiek" esmu vajadzīgs, lai tiktu pie reklāmas izvietošanas portālā.

Atbildēt

A.P. pasniedzējs(garderobē)

25.03.2020. 20:26

Ehhh ... leccc gouvvv w! :))) https://youtu.be/OPDnQVEzXSI

Atbildēt

no malas

25.03.2020. 20:10

»

Žulis

Es kā īsts latviešu vieplis smejos par krieviem un ebrejiem, jo man ir tāda sajūta, ka krievi un ebreji latviešus uzskata par mēsliem. Vai tā ir taisnība, to es nezinu, taču manās latviešu viepļa smadzenēs ir naids pret krieviem un ebrejiem, jo esmu cilvēces atkritums vārdā Žulis un citos vārdos, lieliski...


Kādi murki jalasa ! Arčij , tev ir diaknozss !Vispretrunīgāk vērtētais disociatīvais traucējums ir tā saucamā personības dalīšanās, kad cilvēka apziņa sašķeļas divās vai vairākās neatkarīgās personībās un eksistē vienā ķermenī. Traucējumu pirmo reizi akadēmiski aprakstīja vien 19. gadsimtā, bet pirms tam šādus gadījumus pieskaitīja pie demonu apsēstības vai šamanisma, kad cilvēka ķermenī iemiesojās gari. Zigmunds Freids un viņa sekotāji uzskatīja, ka šāda apziņas šķelšanās ir veids kā apziņa cenšas cīnīties ar bērnībā pārdzīvotu spēcīgu stresu vai psiholoģisku traumu. Pārliecinoši lielākā daļa personības šķelšanās pacientu ir sievietes, kuras bērnībā pārcietušas seksuāla rakstura pazemojumu.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 19:57

»

Pisecs polārs ..

Priedīt , man nav iebildumu nekādu pret tavu paškritisko vērtējumu ! :))) Tikai mazliet palabošu ,laimes vietā raksti - nelaime! Un peisakus noskuj ... no pēcpuses


Es kā īsts latviešu vieplis smejos par krieviem un ebrejiem, jo man ir tāda sajūta, ka krievi un ebreji latviešus uzskata par mēsliem. Vai tā ir taisnība, to es nezinu, taču manās latviešu viepļa smadzenēs ir naids pret krieviem un ebrejiem, jo esmu cilvēces atkritums vārdā Žulis un citos vārdos, lieliski kalpojot "pietiek".

Atbildēt

Pisecs polārs ..

25.03.2020. 19:12

»

Žulis

Es esmu latviešu laime-īsts kvalitatīvs garšīgs latviešu deģenerāts. Es neesmu tikai "pietiek" laime. Es esmu latviešu tautas laime - psihiski slims, bet ar datoru


Priedīt , man nav iebildumu nekādu pret tavu paškritisko vērtējumu ! :))) Tikai mazliet palabošu ,laimes vietā raksti - nelaime! Un peisakus noskuj ... no pēcpuses ... ;)))

Atbildēt

ka tikai ķērkt

25.03.2020. 19:05

troļļi pavisam aptupuši..........viņu putins ar ģimeni aizbēdzis no krievijas..................

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 18:32

»

Dr. Priedics.

Khmm... lūk varoņibas paraugs ! Mūsu leilaisa braļis demonstrē pašupurēšanos un pamet drošos patvērumus ! Lūk !!! https://youtu.be/zPColOxxy2A


Es esmu latviešu laime-īsts kvalitatīvs garšīgs latviešu deģenerāts. Es neesmu tikai "pietiek" laime. Es esmu latviešu tautas laime - psihiski slims, bet ar datoru.

Atbildēt

Dr. Priedics.

25.03.2020. 18:21

Khmm... lūk varoņibas paraugs ! Mūsu leilaisa braļis demonstrē pašupurēšanos un pamet drošos patvērumus ! Lūk !!! https://youtu.be/zPColOxxy2A

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 16:07

»

z

pirmkārt jau žurkas nepamet grimstošu kuģi, viņas nesēžās uz kuģa, kurš dodas savā pēdējā reisā...


Mans tēvs pārdzērās un nosprāga grāvī aiz cūku kūts. Tur viņu atrada tikai pēc nedēļas žurku pamatīgi apgrauztu. No tā laika žurkas ir mani mīļākie dzīvnieki. Visi saka, ka es esot psihiski nenormāls, bet es tam neticu. Noteikti esmu psihiski vesels, ja jau varu tik ilgi katru dienu kalpot "pietiek". Tas nekas, ka guļu psihenē.

Atbildēt

z

25.03.2020. 14:36

pirmkārt jau žurkas nepamet grimstošu kuģi, viņas nesēžās uz kuģa, kurš dodas savā pēdējā reisā...
otrkārt žurkas ir starp tiem retajiem dzīvniekiem, kuri turpina cīnīties arī tad, ja skaidri saprotams, ka cīņa beigsies ar žurkas nāvi...

un ja jau priedītis savu rakstu būvē uz pilnīgi nepareizas aksiomas, tad arī tas rakstelis ir nepareizs... lai gan tam, ka visus šos pašizolētos valdības pārstāvjus par valsts nodevību vajadzētu izolēt tur, kur rūtainā saule spīd, pilnībā piekrītu...

Atbildēt

Aidis

25.03.2020. 14:13

»

Arturs Priedītis

Nācijas debilais tēvs 25.martā atkal ir pastrādājis kaut ko izcili pretīgu. “Delfi...


Zināms tikai tas, ka Arturs Priedītis par čekistu kļuva "privāti". Tā viņa radiem, kaimiņiem, paziņām un darba kolēģiem bija traģēdija, jo Arturs par viņiem stučīja.

Atbildēt

līdz krievam nē

25.03.2020. 13:22

»

eu

Un līdz kam ir nopuvusi Misāne


Jo tā ir pēdējā stadija.

Atbildēt

Arturs Priedītis

25.03.2020. 13:05

Nācijas debilais tēvs 25.martā atkal ir pastrādājis kaut ko izcili pretīgu. “Delfi”:
“Prezidents: deportācijas ir latviešu tautas vēsturiskās atmiņas sastāvdaļa”. Protams, protams, šī superžurka aptaisīs arī deportāciju un atkal parādīs savu intelektuālo nepilnvērtību! Tautas atmiņa ir sekundāra izpausme. Primāri ir konkrēti fakti, kas glabājas tautas atmiņā. Tāpēc pareizāk ir teikt, ka deportācija (konkrēts fakts) ir tautas traģēdija. Tā tiek akcentēta konkrētā nelaime, jo tautas vēsturiskajā atmiņā ir daudzas "sastāvdaļas", gan sāpīgas, gan priecīgas. “NRA.LV”: “FOTO: Levits privāti noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa, pieminot 25.marta deportācijas”. Vai tiešām visi latviešu intelibeņķi ir sajukuši? Ko nozīmē "privāti"? Tas taču ir drausmīgs idiotisms, ko šis nelga atkal ir pastrādājis. Tas taču ir apvainojums, ka valsts prezidents pret deportāciju izturas "privāti". Vai to šis mērglis un viņa apdauzītā svīta ar pelēko Teikmani priekšgalā ir spējīga saprast? Vai Putins arī "privāti" noliks ziedus 9.maijā pie Kremļa sienas? Kas notiek ar latviešu inteliģenci?

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 10:06

»

to PIETIEK

Varbūt ir iespēja šo niku zagli "gultā kakātāju", kas šeit visu laiku raksta zem Žuļa nika rupjus komentārus izolēt? Izskatās, ka šis cilvēks tiešām ir slims


Denuncēšana ir īsta latvieša stihija. Tā kā īsts latvietis-denuncētājs ir reti stulbs, viņš visus apsaukā par "stukačiem", kaut gan pats ir visīstākais stukačs-latviešu zemisks iznirelis.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 09:26

»

AL

Nu cik turpināt publicēt šīs garīgi neveselās personas, Priedīša, savārstījumus


Esmu savā vietā-pievemju komentārus! Nakts pagāja mierīgi bez starpgadījumiem - visu laiku nemitīgi kakāju gultā bez stenēšanas. Sanitāres mani nomazgāja agri, strādājot ar gāzmasku, kā parasti mani uzkopjot. Komentārus sāku pievemt jau no agra rīta. Ceru, ka varēšu vemt komentāros visu dienu un pie visiem rakstiem, ko daru jau daudzus gadus par prieku "pietiek". Latviešu trakajiem tagad ir labi -viņi ir lielā cieņā biznesā.

Atbildēt

AL

25.03.2020. 08:03

Nu cik turpināt publicēt šīs garīgi neveselās personas, Priedīša, savārstījumus?!

Atbildēt

cyril

25.03.2020. 06:36

Cyril pat priedītim mazgājot smadzenes.......

Atbildēt

visu zemju ....isti

25.03.2020. 06:01

Nevajag melot Priedīt, latvieši neko nav ievēlējuši un pat pie labākās gribas nevar ievēlēt.
Kamēr Latvijā nav notikusi deokupācija, tikmēr padomju tautas balsis turpinās skaitīt čekisti un pie varas vienmēr būs sarkanie izdzimumi ar viņu varavīkšņotām aizjūras padauzām priekšgalā, lai teijāteris izskatītos pēc iespējas ticamāks vienkāršajam skatītājam.

Atbildēt

mo

24.03.2020. 23:08

Nu, atklāi sakot lai viņi visi sa....., bet ja godīgi - Dievs nedod!

Atbildēt

Hmm, kaut kas pareizi, bet vairāk aplamii

24.03.2020. 23:02

»

Žulis

Kā jau tas čekas aģenta Priedīša rakstos ierasts, visas viņa mīļotās un šodien pārkrāsotās kompartijas sastrādātās dumjības un nelietības tiek piedēvētas latviešu tautai. Par kādu “latviešu elektorāta izvēli 2018.gada 6.oktobra Saeimas vēlēšanās” sīs skribents te runā?! Viņš cer, ka lasītāji būs tik...


Raksts un daudzi komentāri ir šizofrēnijas produkts. Tajos var atrast pareizus teikumus vai frāzes, bet vairāk to nesaistās kopā, "izkrīt" loģika un notikumu izpratne. Bet vispār, rakstā un atsevišķos komentāros "tīra" naida runa.

Šeit ir darbs VDD.

Atbildēt

Jā, bet

24.03.2020. 22:21

Lasiet Albēra Kamī romānu "Mēris". Ļoti aktuāla lasāmviela!

Atbildēt

Latvis

24.03.2020. 21:58

Norobežoties no pandēmijas nav iespējams. Pandēmija ies pa visām valdošo dzīves vietām, ieskatoties vis slepenākajos kaktos un pļaujot visus bez žēlastības. Tā mēri aprakstījis Edgars.Po.

Atbildēt

Elksniņš

24.03.2020. 21:49

»

Secinājums

Tad jau pilnīgi visu partiju visus partijniekus,bez izņēmuma


Tieši tā! Visus valsts noziedzniekus pie sienas!

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 20:58

Kā jau tas čekas aģenta Priedīša rakstos ierasts, visas viņa mīļotās un šodien pārkrāsotās kompartijas sastrādātās dumjības un nelietības tiek piedēvētas latviešu tautai. Par kādu “latviešu elektorāta izvēli 2018.gada 6.oktobra Saeimas vēlēšanās” sīs skribents te runā?! Viņš cer, ka lasītāji būs tik stulbi, ka nespēs atcerēties kas Latvijā izvirza deputātu kandidātus. Bet deputātus izvēlās un izvirza nevis latviešu eletorāts, bet gan sevi par partijām nodēvējuši, no dažādām tautībām sastāvoši mafiozi ekonomiskie grupējumi. Un šo grupējumu sastāvā ietilpst tikai aptuveni 1% no Latvijas iedzīvotājiem. Kā gan šo 1% dažādu tautību cilvēku var saukt par latviešu elektorātu? Arī tas, ka nedaudz vairāk kā puse no balsstiesīgajiem Latvijas iedzīvotājiem propagandas iespaidā tomēr piedalījās šajā vēlēšanu farsā, metot urnās partiju sagatavotās listes neko nemaina.. Tā bija partiju, nevis to apmuļķoto cilvēku izvēle, kuri piedalījās šajā vēlēšanu farsāTā bija tāda pati “izvēle”, kā padomju laikā, kad cilvēki svieda urnās kompartijas sagatavotos partijas un bezpartejiskā bloka kandidātu sarakstiņus, bet kompartija pēc tam lielījas ar vareno demokrātiju, kas it kā valdot PSRS. Kamēr vien Latvijā nav notikusi starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, nekāda reāla varas maiņa šeit nav notikusi. Šeit turpina valdīt padomju okupacijas režīma varas diktatūra. Tas, ka šī diktatūra ir mainījusi savas pārvaldes struktūru un valsts simbolus, nenozīmē, ka tā mainījusi savu būtību. Arī padomju laikā nekādas reālas varas tautai un tautas vēlētājām padomēm taču nebija. BIja totāla kompartijas varas diktatūra, kas toreiz maskējās ar komunisma garā izveidotu valsts pārvaldes struktūru. Šodien valda tā pati partiju varas diktatūra (partokrātija), kas maskējas ar kapitālisma garā izveidotu valsts pārvaldes struktūru. Starpības pilnīgi nekādas. Latviešu tauta kā nebija, tā arī tagad nav noteicēja savā zemē. Un šis čekas agents Priedītis ar saviem rakstiem turpina muļķot tautu un atbalstīt pastāvošo režīmu. Jāatzīst, ka viņa piekoptā demagoģija ir īpaši viltīga. Viņš it kā atmasko un kritizē valstī notiekošās nejēdzības, taču vienlaikus slēpj patiesos vainīgos, visu vainu uzkraujot latviešu tautai. Tā ir izcili bezkaunīga nelietība!.

Atbildēt

Viļņā inficējies

24.03.2020. 20:01

»

Vīruss

Trīszvaigžņu ordeni Kaimiņam un trīszvaigžņu konjaku piedevām


Nesanāca.Arī šoreiz nesanāca.Ievēliet atkal!

Atbildēt

Žulis

24.03.2020. 19:11

»

S.A.Piensis

Šoreiz Jūs,kundzīt, stipri alojaties.Žults izplūdums,verbāla diareja,ožas zudums.Ceru,ka piektdien vairs nebūs!Dodiet svaigas domas mums


Es pildu savu darbu,psihiski slima latvieša misiju - pievemt internetu un īpaši manu dārgo portālu "pietiek".

Atbildēt

S.A.Piensis

24.03.2020. 18:58

»

Zidra

Tas ir tikais īslaicīgs aizsardzības pasākums pret Al Gobzemi.Portāla intelektuālais līmenis tomēr jāuztur


Šoreiz Jūs,kundzīt, stipri alojaties.Žults izplūdums,verbāla diareja,ožas zudums.Ceru,ka piektdien vairs nebūs!Dodiet svaigas domas mums!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...