Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mmm

29.05.2016. 14:28

»

Panamas papīrs

...


nemaz savādāk nevar būt ,kanarijputniņa un baklažana gājiens

Atbildēt

Troļļu gans

25.05.2016. 12:15

»

Panamas papīrs

...


Varam ilgi sarakstīties un diskutēt par reālo Lemberga ietekmi, Latvijas kēniņš, viens no oligarhiem vai veiksmīgi iekārtojies instruktors. Ar Belēviču saistība maza, pašam liela galva un kaudze līdzskrējēju, sākot ar Saeimas 12 deputātiem un beidzot ar ielikteņiem aģentūrās un slimnīcās.

Atbildēt

Panamas papīrs

25.05.2016. 07:37

»

Troļļu gans

Vienu jau evakuēja 40.gadā, kapavieta nav atrasta līdz šodienai. Ne tādi vien kā Lembergs ir izģērbti šodienas Krievijā. Diezin vai instruktors ir labāks nekā 1 sekretārs, pat, ja veiksmīgāk ir piesūcies naudas plūsmām. Nekārsim visus suņus uz Lemberga, Saeimas partiju 12 deputātu atbildība nekur nepazūd...Bet pašlaik notiek aktīva Lemberga krimināllietu „sakārtošana”, lai izbeigtu.

Pirmais konceptuāli ir izbeigt krimināllietu ar nolēmumu, kurā prasīts liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domē.


Visticamāk nolēmums jau uzrakstīts. Pamatojumā būs, visticamāk, teikts, ka loģiski pieņemtais lēmums liegt ieņemt amatu attiecās uz to amata vietu, kura tika gūta saskaņā ar iepriekšējo vēlēšanu rezultātiem un šajās vēlēšanās nav tiesiska pamata liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domes vadībā, jo pēdējo pašvaldību vēlēšanu rezultāti nettiecas uz iepriekējo vēlēšanu sekām - kas atļāva ieņemt šo amata vietu, vēlāk ar lēmumu liedzot. Tā kā pašlaik nav ar tiesu noteikta lieguma ieņemt amata vietu saskaņā ar pēdējās pašvaldību vēlēšanās gūtajiem vēlēšanu rezultātiem, nav nekāda tiesiska iemesla liegt A.Lembergam šodien ieņemt mēra amata vietu Ventspils domē. Lēmums nav pārsūdzams.

Visticamāk, ka Lembergs jau sacerējis savas uzvaras runu. Un tā soli pa solim lietas pret šo mafijas krusttēvu izbeigs visas. Labs sākums ir tikpat kā pusē padarīts darbiņš.

Atbildēt

es naudu ieredni latvija apgust!

25.05.2016. 02:59

»

?

Vai tad projekta galvenais mērķis nebija apgūt ES naudu


https://www.youtube.com/watch?v=XIZSPgwCJN8

Atbildēt

atkal kārtējais

24.05.2016. 22:05

pilnmēness.
un atkal skarbi traumētu pseido "analī(ti)ķu" dueta izpildīšanās, pēc pilnas programmas.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 19:59

»

Panamas papīrs

Ja tā, tad Lembergam uzspļaut sabiedrībai ārpus Latvijas, jo ir vietējais ķeizars ( ar savu „naudu” – ventiem), kontaktējas aiz pateicības tikai ar Kremļa cilvēkiem. Ne jau atklāti. Viņam ir stratēģiskās līnijas, citiem jautājumiem lieki naudu un laiku netērē, tajos nodarbojas stipendiāti. Nevar noliegt...


Vienu jau evakuēja 40.gadā, kapavieta nav atrasta līdz šodienai. Ne tādi vien kā Lembergs ir izģērbti šodienas Krievijā. Diezin vai instruktors ir labāks nekā 1 sekretārs, pat, ja veiksmīgāk ir piesūcies naudas plūsmām. Nekārsim visus suņus uz Lemberga, Saeimas partiju 12 deputātu atbildība nekur nepazūd.

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 19:31

»

Troļļu gans

Es nepārspīlētu Lemberga ietekmi, nav viņš tik stiprs cik pašam gribētos un kā viņu mālē, konkurenti, nav tik bagāts, ārpus Latvijas gandrīz nepazīstams, par maz, lai teiktu, ka “Latvija tas esmu es”. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā ir 12 deputāti no visām Saeimā pārstāvētām partijām, gan pozīcija...


Ja tā, tad Lembergam uzspļaut sabiedrībai ārpus Latvijas, jo ir vietējais ķeizars ( ar savu „naudu” – ventiem), kontaktējas aiz pateicības tikai ar Kremļa cilvēkiem. Ne jau atklāti. Viņam ir stratēģiskās līnijas, citiem jautājumiem lieki naudu un laiku netērē, tajos nodarbojas stipendiāti. Nevar noliegt, ka otrā piegājienā lobē Krimināllikumu, lai tā grozījumiem izbeigtu krimināllietas pret viņu, vai vēl vairāk novilcinātu.. Vai tad nav redzams, ka ar Vienotības gādību (nopirkto iespaidu) Vējonis, Kučinskis, Bergmanis ir galvenajās valsts pozīcijās. Maizītis (SAB) savulaik ēdis no Lemberga rokas – kad beidzās ģenprokurora pilnvaras, palika bez darba.. viņa maizē.. Čekas maisi nav atvērti - ne bez Lemberga ietekmes..

Nē, nu nav jau tik varens. Mazs cinītis var gāzt lielu vezumu.

Nemaz nebrīnītos, ka x stundā jau Krievija ieplānojusi, kā evakuēt Lembergu, vai sagatavot viņa neatrašanos tajā brīdī valstī. Konti Šveice viņam nodrošina visu līdz mūža galam.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 17:24

»

Panamas papīrs

Kaut kā ZZS un Lembergs ir pārliecināts par savu naudas pirktspēju - reāli, to ņirgājoties par tautas muļķību, parādīja un pierādīja Iveta Grigule, kas ZZS eirodeputāte, Lembergam informatore no Briseles...


Es nepārspīlētu Lemberga ietekmi, nav viņš tik stiprs cik pašam gribētos un kā viņu mālē, konkurenti, nav tik bagāts, ārpus Latvijas gandrīz nepazīstams, par maz, lai teiktu, ka “Latvija tas esmu es”. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā ir 12 deputāti no visām Saeimā pārstāvētām partijām, gan pozīcija, gan opozīcija, ieskaitot M.Šica k-gu, kurš par medicīnu ir aizmirsis vairāk nekā Belēvičs ir zinājis un jebkad uzzinās, profesors A.Buiķis, ne mazākā izmēra zinātnieks, dakteris V.Orlovs un citi cienījami deputāti. A ko viņi dara? Nosaka veselības nozares attīstību vai skrien Belēviča pavadā?

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 14:40

»

Troļļu gans

Starp Jums un Belēviču ir būtiska atšķirība, Jūs esat daudz godīgāks un stiprāks...


Kaut kā ZZS un Lembergs ir pārliecināts par savu naudas pirktspēju - reāli, to ņirgājoties par tautas muļķību, parādīja un pierādīja Iveta Grigule, kas ZZS eirodeputāte, Lembergam informatore no Briseles.

Bet Beļēviča meli - jo lielāki meli tikai ticamību rada.. Ieinteresētie veselības apdrošināšanā ir apdrošināšanas kompānijas..utt.

Varam necerēt uz pārmaiņām, A.Lembergs var te nopirkt visus, būsim reāli. Stipendiāti kautos par vietu rindā.

Kaut kā pareizi ir rēķināties tikai ar sevi , netērēt laiku poliiķu muļķībām.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 14:06

»

Panamas papīrs

Bet, kas attiecas uz veselības aprūpi - tur būs daudz vārdu plūdu, lai ar šo vārdu un skaļo plānu plūdu procesu varētu vēl nopelnīt ne viens vien


Starp Jums un Belēviču ir būtiska atšķirība, Jūs esat daudz godīgāks un stiprāks.
Nerakstīju, ka nauda veselībai nav, ir, vismaz tik daudz, lai nebūtu tāds vājprāts kā ir tagad. Visam nepietiek nevienā valstī pasaulē, bet prātīgi sadalīt citur ir iemācījušies daudz labāk, kaut vai tepat kaimiņos. Belēvičs 1 1/2 gada laikā nav sagrāvis veselības nozari, bedre jau bija pirms viņa. Tikai tagad bedre kļūst vēl dziļāka, lai gan solīja, ka uzcels kalnu augstāku par Gaiziņu. Postītājs, ne radītājs. Ne jau viens pats Belēvičs ir vainīgs, gan Brigmanis, gan Līdaka, gan Bārča ar Straujumu un Kučinski ir pielikuši savas rokas. Ja cilvēks raksta 2065. gada plānus (iesaku atrast cien. Belēviča k-ga prezentāciju, lasi un nesaproti kas ir cilvēkam galvā, Napoleona, Ulmaņa un Kadafi sindroms vai kas vēl sliktāks), ik pāris mēnešu iekuļas interešu konfliktos, ieceļ amatos ļaudis ar apšaubāmu reputāciju, slēpjas aiz deputāta imunitātes (būtu smieklīgi, ja nebūtu tika bēdīgi – deputātu pieprasījums pietiek.com), deklarē apbrīnojamas lietas. Ceru, ka ZZS ar veciem boļševikiem priekšgalā tiek viegli nenotīrīsies līdz vēlēšanām. Nebūs Belēvičs cilvēks, kurš akacī neparaus līdzi bariņu tuvāko padomnieku, partijas biedru, Saeimas komisijas locekļu, nosmērēs visus līdz ausīm.

Atbildēt

alias

24.05.2016. 14:03

Interesanti, kādās tehnoloģiskajās platformās tiek veidota šī e - Veselība, ja to var taisīt 10 gadus, bet morāli tā vēl joprojām nav novecojusi? IT īpatnība ir strauja tehnoloģiju attīstība un izstrādes vides 10 gadus nedzīvo, ik pa pāris gadiem tehnoloģijas ir jāupgreido un līdz ar to arī izstrādātie produkti. Kā vispār ir iespējama situācija, ka IT sistēma pāris gadu laikā nav pabeigta, notestēta un palaista?

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 12:20

»

Troļļu gans

25 gados Latvijā nav iemācījušies sadalīt naudu veselībai. Laikam, ka veselības nozare ir nesakārtotākā valstī. Ministrs viens pats nav spējīgs sakārtot nozari. Bez komandas, kurai uzticas un kurā ciena viens otru, pat vislabākais veselības ministrs neko labu neizdarīs. Belēvičs to nespēj, nav tas raksturs...


Belēviču nekas nevar izmainīt, jo domā tikai par sevi. Tāda domāšanas struktūra. Arī es nespēju strādāt citu interesēs, varu saformēt vajadzīgos vārdus, kā vajag un pareizi, pārliecinoši, kad vēl strādāju valsts iestādē. Lai iespaids sev un citiem paliek. Ir tādi cilveki, ir citādi. Tadēl tagad strādāju tikai sev un netērēju laiku citiem.Tā ir izvēle.Ja ir.

Atbildēt

?

24.05.2016. 10:24

Vai tad projekta galvenais mērķis nebija apgūt ES naudu?

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 08:30

»

Panamas papīrs

Kaut kā neviens nerunā, kā sazvērējušies, par patiesajām problēmām veselības aprūpē...


25 gados Latvijā nav iemācījušies sadalīt naudu veselībai. Laikam, ka veselības nozare ir nesakārtotākā valstī. Ministrs viens pats nav spējīgs sakārtot nozari. Bez komandas, kurai uzticas un kurā ciena viens otru, pat vislabākais veselības ministrs neko labu neizdarīs. Belēvičs to nespēj, nav tas raksturs, attieksme, zināšanas un pieredze, pārāk iemīlējies sevī, nav laika un intereses darīt smagus ikdienas darbus, jo ir jādomā par 2065. gadu, ģimenes biznesu, bulciņām, par kārtējo Kašpirovska stila interviju TV vai par Ajūrvēdu. Vājš un ideāls kandidāts aiz kura muguras var darīt tumšas lietiņas.

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 08:00

»

Troļļu gans

M. Šica k-gs u.c. Saeimas deputāti, piedošanu, kaut kā nenopietni. Laikā, kad cien. veselības ministrs tiekas ar Indijas Ajūrvēdas ministru, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas pārstāvjiem, cīnās pret rindām un bulciņām, kašpirovsko TV, aktīvi pilda 2065.gada plānu, Jūs ar tādiem...


Kaut kā neviens nerunā, kā sazvērējušies, par patiesajām problēmām veselības aprūpē.

Un tās var saskatīt tikai no juridiskā viedokļa, jo iedzīvotāji tiek maldināti. Latvija ir VSIA medicīnas iestādes un SIA reģionālās slimnīcas, kurām valsts maksā par sniegtajiem pakalpojumiem, lai gan tas nebūtu jādara šo SIA interesēs, lobējot privātbiznesu. Valsts SIA vispār vajadzētu likvidēt ka juridisku institūciju, jo ir naudas kāšanas mašīnas no valsts.

Nozares sakārtošana būtu jāsāk no šīs vietas, bet to nevar izdarīt, jo strādā tiesiskās paļāvības princips starp valsti un SIA reģionālajām slimnīcām, kam valsts iepriekš garantējusi kredītus bankās.

Reāli tā ir mērķtiecīga veselības nozares iznīcināšana, kas notikusi agrāk. Bet "pastulbais Belēvičs" airējas kā traks pa šo dīķi un pats neko nesaprot, visticamāk, ka izliekas nesaprotram..

Atbildēt

Es

24.05.2016. 07:58

Šobrīd pacienta tērētais laiks pavisam noteikti tiek paildzināts, sūtot pacientu no vienas iestādes uz otru jau primārās diagnostikas un aprūpes stadijā. Nule pats šo "sistēmu" izbaudīju uz savas ādas, tas ir totāls bardarks, kurā strādā arī darbā īsti neieinteresēti cilvēki. Ja mēs visi tā darbotos, būtu jautri.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 00:06

M. Šica k-gs u.c. Saeimas deputāti, piedošanu, kaut kā nenopietni. Laikā, kad cien. veselības ministrs tiekas ar Indijas Ajūrvēdas ministru, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas pārstāvjiem, cīnās pret rindām un bulciņām, kašpirovsko TV, aktīvi pilda 2065.gada plānu, Jūs ar tādiem nepiemērotiem jautājumiem. Būs, būs viss, vēl daži gadiņi, pārītis interešu konfliktu, daži aizmirsti miljoniņi, radinieku dāvaniņas un E-veselība rūks kā labs Bentlijs. Galvenais, lai nepazūd nākamie 100 000 eiro un arī entuziasms, neatlaidība, kā teica cien. Bārčas k-dze, pa virsiņu vēl kaudzīte darbības plāniņu ar vienkāršiem paplašinātiem teikumiem un viss būs čili briki, cien. Latvijas tauta un cien. Kučinska k-gs būs pilnībā apmierināts.
P.S. Trakas lietas darās Latvijā, ka ministrus aicina ar pietiek.com palīdzību, a kur deputātu pieprasījums ;-)?

Atbildēt

U.U.

23.05.2016. 22:26

»

..

"Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji...


Ja varas institūcijas pārstāj rūpēties un aizstāvēt ļaudis, tad ir zināms turpmākais ceļš. Ļaudis sāk organizēt pašaizstāvēšanās vienības. To raksturs (apbruņojums, organizatoriskā struktūra utt.) ir atkarīgs no konkrētās nepieciešamības ļaužu aizstāvēšanā.

Atbildēt

..

23.05.2016. 20:43

»

U.U.

Uzdotie jautājumi ir smieklīgi sakarā ar šo informāciju: "2015.gada 8.septembrī Valsts kontroliere E.Krūmiņa paziņoja par Valsts kontroles veiktās lietderības revīzijas rezultātiem attiecībā uz informācijas sistēmām veselības aprūpes jomā un secināja, ka 46 % no projekta pamatnostādnēs minētajiem pasākumiem...


"Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji?"

:) Nekad. Nesen saņēmu informatīvu vēstuli no latviskās prokuratūras, kur norādīts, ka smagu noziegumu veikšanas pārtraukšana un noziedznieku sodīšana nav LR prokuratūras kompetencē. Vairākas reizes pārlasīju, neko nepārpratu, tā tur stāv rakstīts.

Atbildēt

Praatniex

23.05.2016. 20:30

Pēdējais jautājums nu ir gaužām retorisks. Kā var plānot laiku, ja cilvēkam pilnīgi oficiāli jāstrādā 16 stundas diennaktī. Pa kuru laiku lai grīdas priekus bauda? Var taču sanākt, ka baudas sniedzēja top neapmierināta un sameklē tādu, kurš vismaz gultu piedāvā... Un atkal krenķi, Stradiņiem jauns valdes priekšsēdētājs būs jāmeklā...

Atbildēt

U.U.

23.05.2016. 20:05

Uzdotie jautājumi ir smieklīgi sakarā ar šo informāciju: "2015.gada 8.septembrī Valsts kontroliere E.Krūmiņa paziņoja par Valsts kontroles veiktās lietderības revīzijas rezultātiem attiecībā uz informācijas sistēmām veselības aprūpes jomā un secināja, ka 46 % no projekta pamatnostādnēs minētajiem pasākumiem nav uzsākti, kā arī iedzīvotājiem nav pieejams neviens no 31 plānotā pakalpojuma. Valsts kontroles ziņojumā secināts, ka e-veselības ieviešanas gaitā konstatēts plānošanas darbību trūkums, neefektīva pārvaldība un kontrole, līdz ar to projekta finanšu līdzekļi vairāk nekā 760 tūkstošu euro apmērā ir izlietoti neekonomiski un neproduktīvi. Pastāv augsta ticamība, ka Latvijai būs jāatmaksā nelietderīgi izlietotie 11,3 miljoni euro Eiropas Komisijai." Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...