Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mmm

29.05.2016. 14:28

»

Panamas papīrs

...


nemaz savādāk nevar būt ,kanarijputniņa un baklažana gājiens

Atbildēt

Troļļu gans

25.05.2016. 12:15

»

Panamas papīrs

...


Varam ilgi sarakstīties un diskutēt par reālo Lemberga ietekmi, Latvijas kēniņš, viens no oligarhiem vai veiksmīgi iekārtojies instruktors. Ar Belēviču saistība maza, pašam liela galva un kaudze līdzskrējēju, sākot ar Saeimas 12 deputātiem un beidzot ar ielikteņiem aģentūrās un slimnīcās.

Atbildēt

Panamas papīrs

25.05.2016. 07:37

»

Troļļu gans

Vienu jau evakuēja 40.gadā, kapavieta nav atrasta līdz šodienai. Ne tādi vien kā Lembergs ir izģērbti šodienas Krievijā. Diezin vai instruktors ir labāks nekā 1 sekretārs, pat, ja veiksmīgāk ir piesūcies naudas plūsmām. Nekārsim visus suņus uz Lemberga, Saeimas partiju 12 deputātu atbildība nekur nepazūd...Bet pašlaik notiek aktīva Lemberga krimināllietu „sakārtošana”, lai izbeigtu.

Pirmais konceptuāli ir izbeigt krimināllietu ar nolēmumu, kurā prasīts liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domē.


Visticamāk nolēmums jau uzrakstīts. Pamatojumā būs, visticamāk, teikts, ka loģiski pieņemtais lēmums liegt ieņemt amatu attiecās uz to amata vietu, kura tika gūta saskaņā ar iepriekšējo vēlēšanu rezultātiem un šajās vēlēšanās nav tiesiska pamata liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domes vadībā, jo pēdējo pašvaldību vēlēšanu rezultāti nettiecas uz iepriekējo vēlēšanu sekām - kas atļāva ieņemt šo amata vietu, vēlāk ar lēmumu liedzot. Tā kā pašlaik nav ar tiesu noteikta lieguma ieņemt amata vietu saskaņā ar pēdējās pašvaldību vēlēšanās gūtajiem vēlēšanu rezultātiem, nav nekāda tiesiska iemesla liegt A.Lembergam šodien ieņemt mēra amata vietu Ventspils domē. Lēmums nav pārsūdzams.

Visticamāk, ka Lembergs jau sacerējis savas uzvaras runu. Un tā soli pa solim lietas pret šo mafijas krusttēvu izbeigs visas. Labs sākums ir tikpat kā pusē padarīts darbiņš.

Atbildēt

es naudu ieredni latvija apgust!

25.05.2016. 02:59

»

?

Vai tad projekta galvenais mērķis nebija apgūt ES naudu


https://www.youtube.com/watch?v=XIZSPgwCJN8

Atbildēt

atkal kārtējais

24.05.2016. 22:05

pilnmēness.
un atkal skarbi traumētu pseido "analī(ti)ķu" dueta izpildīšanās, pēc pilnas programmas.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 19:59

»

Panamas papīrs

Ja tā, tad Lembergam uzspļaut sabiedrībai ārpus Latvijas, jo ir vietējais ķeizars ( ar savu „naudu” – ventiem), kontaktējas aiz pateicības tikai ar Kremļa cilvēkiem. Ne jau atklāti. Viņam ir stratēģiskās līnijas, citiem jautājumiem lieki naudu un laiku netērē, tajos nodarbojas stipendiāti. Nevar noliegt...


Vienu jau evakuēja 40.gadā, kapavieta nav atrasta līdz šodienai. Ne tādi vien kā Lembergs ir izģērbti šodienas Krievijā. Diezin vai instruktors ir labāks nekā 1 sekretārs, pat, ja veiksmīgāk ir piesūcies naudas plūsmām. Nekārsim visus suņus uz Lemberga, Saeimas partiju 12 deputātu atbildība nekur nepazūd.

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 19:31

»

Troļļu gans

Es nepārspīlētu Lemberga ietekmi, nav viņš tik stiprs cik pašam gribētos un kā viņu mālē, konkurenti, nav tik bagāts, ārpus Latvijas gandrīz nepazīstams, par maz, lai teiktu, ka “Latvija tas esmu es”. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā ir 12 deputāti no visām Saeimā pārstāvētām partijām, gan pozīcija...


Ja tā, tad Lembergam uzspļaut sabiedrībai ārpus Latvijas, jo ir vietējais ķeizars ( ar savu „naudu” – ventiem), kontaktējas aiz pateicības tikai ar Kremļa cilvēkiem. Ne jau atklāti. Viņam ir stratēģiskās līnijas, citiem jautājumiem lieki naudu un laiku netērē, tajos nodarbojas stipendiāti. Nevar noliegt, ka otrā piegājienā lobē Krimināllikumu, lai tā grozījumiem izbeigtu krimināllietas pret viņu, vai vēl vairāk novilcinātu.. Vai tad nav redzams, ka ar Vienotības gādību (nopirkto iespaidu) Vējonis, Kučinskis, Bergmanis ir galvenajās valsts pozīcijās. Maizītis (SAB) savulaik ēdis no Lemberga rokas – kad beidzās ģenprokurora pilnvaras, palika bez darba.. viņa maizē.. Čekas maisi nav atvērti - ne bez Lemberga ietekmes..

Nē, nu nav jau tik varens. Mazs cinītis var gāzt lielu vezumu.

Nemaz nebrīnītos, ka x stundā jau Krievija ieplānojusi, kā evakuēt Lembergu, vai sagatavot viņa neatrašanos tajā brīdī valstī. Konti Šveice viņam nodrošina visu līdz mūža galam.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 17:24

»

Panamas papīrs

Kaut kā ZZS un Lembergs ir pārliecināts par savu naudas pirktspēju - reāli, to ņirgājoties par tautas muļķību, parādīja un pierādīja Iveta Grigule, kas ZZS eirodeputāte, Lembergam informatore no Briseles...


Es nepārspīlētu Lemberga ietekmi, nav viņš tik stiprs cik pašam gribētos un kā viņu mālē, konkurenti, nav tik bagāts, ārpus Latvijas gandrīz nepazīstams, par maz, lai teiktu, ka “Latvija tas esmu es”. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā ir 12 deputāti no visām Saeimā pārstāvētām partijām, gan pozīcija, gan opozīcija, ieskaitot M.Šica k-gu, kurš par medicīnu ir aizmirsis vairāk nekā Belēvičs ir zinājis un jebkad uzzinās, profesors A.Buiķis, ne mazākā izmēra zinātnieks, dakteris V.Orlovs un citi cienījami deputāti. A ko viņi dara? Nosaka veselības nozares attīstību vai skrien Belēviča pavadā?

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 14:40

»

Troļļu gans

Starp Jums un Belēviču ir būtiska atšķirība, Jūs esat daudz godīgāks un stiprāks...


Kaut kā ZZS un Lembergs ir pārliecināts par savu naudas pirktspēju - reāli, to ņirgājoties par tautas muļķību, parādīja un pierādīja Iveta Grigule, kas ZZS eirodeputāte, Lembergam informatore no Briseles.

Bet Beļēviča meli - jo lielāki meli tikai ticamību rada.. Ieinteresētie veselības apdrošināšanā ir apdrošināšanas kompānijas..utt.

Varam necerēt uz pārmaiņām, A.Lembergs var te nopirkt visus, būsim reāli. Stipendiāti kautos par vietu rindā.

Kaut kā pareizi ir rēķināties tikai ar sevi , netērēt laiku poliiķu muļķībām.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 14:06

»

Panamas papīrs

Bet, kas attiecas uz veselības aprūpi - tur būs daudz vārdu plūdu, lai ar šo vārdu un skaļo plānu plūdu procesu varētu vēl nopelnīt ne viens vien


Starp Jums un Belēviču ir būtiska atšķirība, Jūs esat daudz godīgāks un stiprāks.
Nerakstīju, ka nauda veselībai nav, ir, vismaz tik daudz, lai nebūtu tāds vājprāts kā ir tagad. Visam nepietiek nevienā valstī pasaulē, bet prātīgi sadalīt citur ir iemācījušies daudz labāk, kaut vai tepat kaimiņos. Belēvičs 1 1/2 gada laikā nav sagrāvis veselības nozari, bedre jau bija pirms viņa. Tikai tagad bedre kļūst vēl dziļāka, lai gan solīja, ka uzcels kalnu augstāku par Gaiziņu. Postītājs, ne radītājs. Ne jau viens pats Belēvičs ir vainīgs, gan Brigmanis, gan Līdaka, gan Bārča ar Straujumu un Kučinski ir pielikuši savas rokas. Ja cilvēks raksta 2065. gada plānus (iesaku atrast cien. Belēviča k-ga prezentāciju, lasi un nesaproti kas ir cilvēkam galvā, Napoleona, Ulmaņa un Kadafi sindroms vai kas vēl sliktāks), ik pāris mēnešu iekuļas interešu konfliktos, ieceļ amatos ļaudis ar apšaubāmu reputāciju, slēpjas aiz deputāta imunitātes (būtu smieklīgi, ja nebūtu tika bēdīgi – deputātu pieprasījums pietiek.com), deklarē apbrīnojamas lietas. Ceru, ka ZZS ar veciem boļševikiem priekšgalā tiek viegli nenotīrīsies līdz vēlēšanām. Nebūs Belēvičs cilvēks, kurš akacī neparaus līdzi bariņu tuvāko padomnieku, partijas biedru, Saeimas komisijas locekļu, nosmērēs visus līdz ausīm.

Atbildēt

alias

24.05.2016. 14:03

Interesanti, kādās tehnoloģiskajās platformās tiek veidota šī e - Veselība, ja to var taisīt 10 gadus, bet morāli tā vēl joprojām nav novecojusi? IT īpatnība ir strauja tehnoloģiju attīstība un izstrādes vides 10 gadus nedzīvo, ik pa pāris gadiem tehnoloģijas ir jāupgreido un līdz ar to arī izstrādātie produkti. Kā vispār ir iespējama situācija, ka IT sistēma pāris gadu laikā nav pabeigta, notestēta un palaista?

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 12:20

»

Troļļu gans

25 gados Latvijā nav iemācījušies sadalīt naudu veselībai. Laikam, ka veselības nozare ir nesakārtotākā valstī. Ministrs viens pats nav spējīgs sakārtot nozari. Bez komandas, kurai uzticas un kurā ciena viens otru, pat vislabākais veselības ministrs neko labu neizdarīs. Belēvičs to nespēj, nav tas raksturs...


Belēviču nekas nevar izmainīt, jo domā tikai par sevi. Tāda domāšanas struktūra. Arī es nespēju strādāt citu interesēs, varu saformēt vajadzīgos vārdus, kā vajag un pareizi, pārliecinoši, kad vēl strādāju valsts iestādē. Lai iespaids sev un citiem paliek. Ir tādi cilveki, ir citādi. Tadēl tagad strādāju tikai sev un netērēju laiku citiem.Tā ir izvēle.Ja ir.

Atbildēt

?

24.05.2016. 10:24

Vai tad projekta galvenais mērķis nebija apgūt ES naudu?

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 08:30

»

Panamas papīrs

Kaut kā neviens nerunā, kā sazvērējušies, par patiesajām problēmām veselības aprūpē...


25 gados Latvijā nav iemācījušies sadalīt naudu veselībai. Laikam, ka veselības nozare ir nesakārtotākā valstī. Ministrs viens pats nav spējīgs sakārtot nozari. Bez komandas, kurai uzticas un kurā ciena viens otru, pat vislabākais veselības ministrs neko labu neizdarīs. Belēvičs to nespēj, nav tas raksturs, attieksme, zināšanas un pieredze, pārāk iemīlējies sevī, nav laika un intereses darīt smagus ikdienas darbus, jo ir jādomā par 2065. gadu, ģimenes biznesu, bulciņām, par kārtējo Kašpirovska stila interviju TV vai par Ajūrvēdu. Vājš un ideāls kandidāts aiz kura muguras var darīt tumšas lietiņas.

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 08:00

»

Troļļu gans

M. Šica k-gs u.c. Saeimas deputāti, piedošanu, kaut kā nenopietni. Laikā, kad cien. veselības ministrs tiekas ar Indijas Ajūrvēdas ministru, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas pārstāvjiem, cīnās pret rindām un bulciņām, kašpirovsko TV, aktīvi pilda 2065.gada plānu, Jūs ar tādiem...


Kaut kā neviens nerunā, kā sazvērējušies, par patiesajām problēmām veselības aprūpē.

Un tās var saskatīt tikai no juridiskā viedokļa, jo iedzīvotāji tiek maldināti. Latvija ir VSIA medicīnas iestādes un SIA reģionālās slimnīcas, kurām valsts maksā par sniegtajiem pakalpojumiem, lai gan tas nebūtu jādara šo SIA interesēs, lobējot privātbiznesu. Valsts SIA vispār vajadzētu likvidēt ka juridisku institūciju, jo ir naudas kāšanas mašīnas no valsts.

Nozares sakārtošana būtu jāsāk no šīs vietas, bet to nevar izdarīt, jo strādā tiesiskās paļāvības princips starp valsti un SIA reģionālajām slimnīcām, kam valsts iepriekš garantējusi kredītus bankās.

Reāli tā ir mērķtiecīga veselības nozares iznīcināšana, kas notikusi agrāk. Bet "pastulbais Belēvičs" airējas kā traks pa šo dīķi un pats neko nesaprot, visticamāk, ka izliekas nesaprotram..

Atbildēt

Es

24.05.2016. 07:58

Šobrīd pacienta tērētais laiks pavisam noteikti tiek paildzināts, sūtot pacientu no vienas iestādes uz otru jau primārās diagnostikas un aprūpes stadijā. Nule pats šo "sistēmu" izbaudīju uz savas ādas, tas ir totāls bardarks, kurā strādā arī darbā īsti neieinteresēti cilvēki. Ja mēs visi tā darbotos, būtu jautri.

Atbildēt

Troļļu gans

24.05.2016. 00:06

M. Šica k-gs u.c. Saeimas deputāti, piedošanu, kaut kā nenopietni. Laikā, kad cien. veselības ministrs tiekas ar Indijas Ajūrvēdas ministru, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas pārstāvjiem, cīnās pret rindām un bulciņām, kašpirovsko TV, aktīvi pilda 2065.gada plānu, Jūs ar tādiem nepiemērotiem jautājumiem. Būs, būs viss, vēl daži gadiņi, pārītis interešu konfliktu, daži aizmirsti miljoniņi, radinieku dāvaniņas un E-veselība rūks kā labs Bentlijs. Galvenais, lai nepazūd nākamie 100 000 eiro un arī entuziasms, neatlaidība, kā teica cien. Bārčas k-dze, pa virsiņu vēl kaudzīte darbības plāniņu ar vienkāršiem paplašinātiem teikumiem un viss būs čili briki, cien. Latvijas tauta un cien. Kučinska k-gs būs pilnībā apmierināts.
P.S. Trakas lietas darās Latvijā, ka ministrus aicina ar pietiek.com palīdzību, a kur deputātu pieprasījums ;-)?

Atbildēt

U.U.

23.05.2016. 22:26

»

..

"Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji...


Ja varas institūcijas pārstāj rūpēties un aizstāvēt ļaudis, tad ir zināms turpmākais ceļš. Ļaudis sāk organizēt pašaizstāvēšanās vienības. To raksturs (apbruņojums, organizatoriskā struktūra utt.) ir atkarīgs no konkrētās nepieciešamības ļaužu aizstāvēšanā.

Atbildēt

..

23.05.2016. 20:43

»

U.U.

Uzdotie jautājumi ir smieklīgi sakarā ar šo informāciju: "2015.gada 8.septembrī Valsts kontroliere E.Krūmiņa paziņoja par Valsts kontroles veiktās lietderības revīzijas rezultātiem attiecībā uz informācijas sistēmām veselības aprūpes jomā un secināja, ka 46 % no projekta pamatnostādnēs minētajiem pasākumiem...


"Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji?"

:) Nekad. Nesen saņēmu informatīvu vēstuli no latviskās prokuratūras, kur norādīts, ka smagu noziegumu veikšanas pārtraukšana un noziedznieku sodīšana nav LR prokuratūras kompetencē. Vairākas reizes pārlasīju, neko nepārpratu, tā tur stāv rakstīts.

Atbildēt

Praatniex

23.05.2016. 20:30

Pēdējais jautājums nu ir gaužām retorisks. Kā var plānot laiku, ja cilvēkam pilnīgi oficiāli jāstrādā 16 stundas diennaktī. Pa kuru laiku lai grīdas priekus bauda? Var taču sanākt, ka baudas sniedzēja top neapmierināta un sameklē tādu, kurš vismaz gultu piedāvā... Un atkal krenķi, Stradiņiem jauns valdes priekšsēdētājs būs jāmeklā...

Atbildēt

U.U.

23.05.2016. 20:05

Uzdotie jautājumi ir smieklīgi sakarā ar šo informāciju: "2015.gada 8.septembrī Valsts kontroliere E.Krūmiņa paziņoja par Valsts kontroles veiktās lietderības revīzijas rezultātiem attiecībā uz informācijas sistēmām veselības aprūpes jomā un secināja, ka 46 % no projekta pamatnostādnēs minētajiem pasākumiem nav uzsākti, kā arī iedzīvotājiem nav pieejams neviens no 31 plānotā pakalpojuma. Valsts kontroles ziņojumā secināts, ka e-veselības ieviešanas gaitā konstatēts plānošanas darbību trūkums, neefektīva pārvaldība un kontrole, līdz ar to projekta finanšu līdzekļi vairāk nekā 760 tūkstošu euro apmērā ir izlietoti neekonomiski un neproduktīvi. Pastāv augsta ticamība, ka Latvijai būs jāatmaksā nelietderīgi izlietotie 11,3 miljoni euro Eiropas Komisijai." Jājautā ir skaidri un gaiši, kad tiks sodīti latviešu kārtējā nozieguma veicēji?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...