Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uhh

17.02.2021. 11:11

»

Ciniķis

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu...


tā ir ministrijā parasta un pierasta atrakstīšanās. Iedomājaties situāciju , kādā ir komisijas locekļi, viņus taču tie pārējie noēdīs, īpaši augstākstāvošas amatpersonas.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

13.02.2021. 09:35

Saltā ziema rit savā krāšņumā. Zemi klāj balts sniegs. Aukstās naktis ir kļuvušas par ikdienu. Visapkārt valda ziemas burvība. Tik par nelaimi, šo pasakaino skatu aizsedz kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib atkāpties. Kovid-19 sērga ir negatīvi ietekmējusi mūsu dzīves. Tomēr nevajag skumt un bēdāties, jo pavisam drīz sāksies vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu. Lai gan pašlaik vakcinācija ar tādu ražotāju vakcīnām kā Pfizer-BioNTech, AstraZeneca un Moderna ir nedaudz aizkavējusies, taču pēc brīža vīruss taps uzveikts. Vakcinācija ļaus mums uzvarēt kovid-19 sērgu, tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Rindā uz vakcināciju var pieteikties gan elektroniski mājaslapā manavakcina.lv, gan telefoniski zvanot uz 8989 darbadienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. Būsim apzinīgi. Parūpēsimies par savu un apkārtējo drošību savlaicīgi. Nepadosimies! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Pērkonu. Pielūgsim Pērkonu. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Ziedosim ugunskurā trīs saujas zirņu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Pērkona svētību sev un savai dzimtai. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Pērkoņtēvs ir palīdzējis mūsu senčiem uzvarēt ienaidniekus un nepadoties cīņā. Arī šoreiz Pērkons nepametīs mūs grūtībās. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņa svētību. Lai visvarenais, visu godātais Pērkons svētī katru no mums, kas viņam tic! Lai godāts Pērkons – Debesu Tēvs mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Pērkonam!
Ar Pērkona svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #Pērkoņtēvs #pērkonkrusts #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #drosme #pašapziņa #spēks #svētupe

Atbildēt

wow

09.02.2021. 06:12

Publiskajai pārvaldei tipiskā kolektīvo lēmumu pieņemšana ārkārtas situācijā ir neefektīva.Kurš kādu viedokli izteica, - nav nozīmes, ja beigu lēmums tiek pieņemts ar balsojumu.

Atbildēt

uhh kāds tu speciālists

09.02.2021. 06:00

»

Ciniķis

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu...


Vari no sanāksmes dalībnieka sūtīta e-pasta noteikt to, kas sanāksmē apspriests un nolemts.

Atbildēt

Ciniķis

09.02.2021. 01:29

Saskaņā ar dienesta pārbaudes ziņojumu (turpmāk - ziņojumu):
“Ņemot vērā sanāksmes dalībnieku paskaidrojumos norādīto, Komisija nav guvusi pārliecību, ka šajā sanāksmē būtu pieņemts konkrēts lēmums par BioNTech/Pfizer vakcīnas 100 000 devu iegādi. Vienlaikus šāda lēmuma apspriešana izriet no daļas sanāksmes dalībnieku paskaidrojumos norādītā un elektroniskās sarakstes informācijas, kuras atbilstību reālajai notikumu gaitai Komisija nevar pārbaudīt” (!!!)
Izrādās, elektroniskās sarakstes informāciju komisija nevar parbaudīt. Elektroniskā sarakste tika veikta aplikācijā “Telegram” vai kādā ķīniešu saziņas rīkā? Tik tālu nolaisties no saviem augstumiem, lai pajautāju tīkla administratoram, kurš, kam un ko sūtijis Komisijai bija “zapadlo”?? Vai vienkārši atvērt saraksti un paskatīties vēsturi un laiku? Vai tā ir vienkārša ņirgāšanās vai īpaši ciniska ņirgāšanās?

Atbildēt

Jānis

08.02.2021. 23:06

»

23

Ak Dievs ! Šāds `ekspertu` daudzums !!!???? Tagad ir skaidrs, kapēc ar LV ekonomiku esam tādā dibengalā !!!! Kas tas ir ? Speciāli to tā dara ? Lai nav neviena atbildīgā ? Murgs


Man liekas, ka te ir pamats Latvijas Drošības dienestiem izmeklēt katra Ministriju darbinieka lojalitati Latvijas Republikai. Tas viss sāk izskatīties pēc slēptas diversijas pret Latvijas valsti.

Atbildēt

23

08.02.2021. 22:48

Ak Dievs ! Šāds `ekspertu` daudzums !!!???? Tagad ir skaidrs, kapēc ar LV ekonomiku esam tādā dibengalā !!!! Kas tas ir ? Speciāli to tā dara ? Lai nav neviena atbildīgā ? Murgs !
TOTALA FUNKCIJU REVĪZIJA VISĀS MINISTRIJĀS !!!!

Atbildēt

Easy peazy

08.02.2021. 21:44

Gribēja Astrai iedot apjomu pa procentu. Nu nesanāca. Pārējais ir bla bla bla....

Atbildēt

man nav muzikalas dzirdes

08.02.2021. 19:48

es varetu pasniegt klavierstundas sim zoklim un vokalas makslas pamatus kordziedasanas administratorei.kura partija man dos mandatu mulku zeme sadai darbibai.

Atbildēt

nu bet

08.02.2021. 19:28

»

Pētersons

Tagad vajag referentes, jaunākās referentes, stenogrāfistes un citas -istes! Pietika ar darbiniekam mutisku lūgumu pierakstīt svarīgāko


Tur jau arī pierakstīja svarīgāko un tik vakcīnas nākamajā dienā pasūtīja, bet jautājumi jau par to ko katrs teicis, tātad prasa pilnīgu sanāksmes ierakstu.

Atbildēt

paga paga

08.02.2021. 19:27

Ja viņi neko neatceras, tad viņiem nekavējoties jāatbrīvo ieņemamie amati, bez nekādas pārcelšanas uz citiem. Komisijās un departamentus pārstāvēt nevar cilvēki ar Alzheimera slimibas iezīmēm. Visus atbrīvot no darba. Varbūt tad sāks kaut ko atcerēties.

Atbildēt

čau ,

08.02.2021. 18:42

»

Ilmārs

Ej tu(apzināi ar mazo burtu)dirst ,mudaks


brāli Ilmār ! :)))

Atbildēt

Pētersons

08.02.2021. 17:13

»

tikai nelej

un nestāsti, ka tajā uzņēmumā sēdēja pāris stenogrāfistes un protokolēja, ko kurš un kad teicis, maksimums pierakstīja gala rezultātu


Tagad vajag referentes, jaunākās referentes, stenogrāfistes un citas -istes! Pietika ar darbiniekam mutisku lūgumu pierakstīt svarīgāko!

Atbildēt

nepaliec mājās

08.02.2021. 15:58

Ko var cepties par tām vakcīnām. Pavļuts malacis ka neiepirka to bioloģisko ieroci-indi ko dēvē par vakcīnu. Vajag priecāties par valdības neveiksmēm ne taisīt kaut kādas razbiralovkas. Jo vairāk šmuces valdībā jo mazāk laika viņiem lai realizētu savu noziedzīgo rīcību pret cilvēci.
Priecājamies un labi būs!

Atbildēt

Karātavu valgs

08.02.2021. 15:47

Latvijas Republikas ienaidniekiem, pamatojoties uz likumīgas tiesas spriedumu, pienākas īpaši sāpīgs un kaunpilns nāves sods pakarot. Un nav svarīgi, pozīcija vai opozīcija, Latvijas Republikas ienaidniekus uz karātavām.

Atbildēt

parkapti vakcinas piegades temperaturas apstakli !

08.02.2021. 15:29

mulku zemei piegata vakcina astra/zeneca transporteta pusgradu atkapjoties no noteikta parvadasanas temperaturas diapazona !https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijai-piegadato-astrazeneca-vakcinu-temperatura-bijusi-par-pusgradu-zemaka-neka-noteikta.d?id 52913611

Atbildēt

fakts

08.02.2021. 14:24

»

tikai viens jautājums

3. Kas konkrēti deva uzdevumu sagatavot šādu vakcīnas pieprasījumu ar konkrētajiem apjomiem


Tad jau deputātiem nāksies atzīt ka tie neko nelemj,ka viņiem ir saimnieks.
Balsot par parazītiem nav prāta darbs,vai tad ar iepriekšējiem 30 gadiem nepietika.

Atbildēt

tikai viens jautājums

08.02.2021. 14:15

3. Kas konkrēti deva uzdevumu sagatavot šādu vakcīnas pieprasījumu ar konkrētajiem apjomiem?
Pārējais ūdens ir kaitnieciska lielība-no katra deputāta jautājums,citādi nebalsošu par!

Atbildēt

Un

08.02.2021. 14:02

tie lopiņi cer ,ka viņiem būs laimīgas vecumdienas ? :D Nu , varbūt kadam paveiksies kaut kur āfrikas vai dienvidamerikas džungļos.

Atbildēt

lauķis

08.02.2021. 13:59

»

ghhhh...

Saeimas opoziicijas deputaati?!... Tie, kuri rosinaaja pieshkjirt MK tiesiibas nebeidzami pagarinaat aarkaartas staavokli!... izdzimtenji...


Taču nav nekādas opozīcijas.Aitas un kāmīši sāciet palikt par cilvēkiem,vēl ir tāda iespēja.
Virtuālās nulles vēl kādu laiku drukās,banknotes beigsies jau tuvākajā nākotnē.

Atbildēt

fakts

08.02.2021. 13:50

Sarakstos ir minētās praktiski visas personas no kurām lielākā daļa patreiz mēģina turpināt lobēt Astra&Zenec vakcīnu pielietošanu veciem cilvēkiem virs 55.g.... .Viņi taču zin ka EZA apstiprināja šīs vakcīnas pielietošanu tikai vecuma grupā no 18-55.g.Viss pārējais ir tikai viedokļu paušana par vakcīnas iespējamu izmantošanu personām virs 55.g. un ja rūpīgāk lasa medijus tad EZA pēc pārbaudes pabeigšanas vecuma gr. virs 55.g. dos oficiālu Astra$Zenec lietošanas atļauju(licenci).
Nav neviena oficiāla atzinuma ka Astra$Zenec ir izmantojama senioriem bez apdraudējuma veselībai un rodas jautājums:
KĀDS IR PAMATOJUMS LAI VAKCĪNU PIELIETOTU RISKA GRUPĀM PERSONĀM VIRS.55.G.?
Potēšanu atbalstošo personu viedokļus medijos nevar uzskatīt par pamatu lai vakcinētu personas ārpus EZA pieņemtajiem noteikumiem....un nav svarīgi kādu vietu viņi ieņem politiskajā dzīvē!!!!!un kā ir saistīti ar vakcīnu Astrta$Zenec iepirkumu(lobiji vai apzināti pieņēmuši šo iepirkuma lēmumu)

Atbildēt

ghhhh...

08.02.2021. 12:57

Saeimas opoziicijas deputaati?!... Tie, kuri rosinaaja pieshkjirt MK tiesiibas nebeidzami pagarinaat aarkaartas staavokli!... izdzimtenji!
visi vinji tur ir kriminaalnoziedznieki! bez iznjeemuma... kaads zog, kaads piesedz, kaads piever acis un izliekas, ka nekas nenotiek...
a notiek viss, kaa vienmeer parastas ekonomiskaas kriizes laikaa, kas arii ir shii covididiotisma pamataa...
tik beigsies viss daudz smagaak, nekaa PAREX nospershanas laikaa...
ekonomika ir sagrauta lupataas, pashreiz Latvija tik aiznjemas un aiznjemas un briidii, kad Frankfurtee tiks aptureeta naudas ziimeejamaa mashiina iestaasties kolapss...
peerciet makaronus, konservus un visu sho paareejo fignju... noderees... otvechayu, Uasya...🙂

Atbildēt

millers

08.02.2021. 12:13

noķeriet to ībli un ietetovējiet uz paura-kovididiots

Atbildēt

dzega

08.02.2021. 11:49

Nevajag jautāt, ja negrib dzirdet atbildes.... paši jau vien iebalsoja šādu valdību. Tad te nevajag spirināties un tēlot opozicionārus.... slikti sanāk, būtu vismaz pei Muktupavelas kursos pierakstījušies, ja vien te tie deputāti ir ar gana zilām nosliecēm Brilles te nelīdzēs.

Atbildēt

Attīstībai/Par ir noziedznieku banda

08.02.2021. 11:43

Noziedznieku banda, kas sevi sauc par Attīstībai/Par ir nekavējoties jaarestē par masu slepkavību un genocīda organizēšanu. Šie kriminālnoziedznieki ar Pavļutu priekšā un pakaļā ir noslepkavojuši tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, ļaujot izpausties lesbietei un karojošajai anarhistei Viņķelei un citiem homoseksuālistiem un homoseksuālisma propagandētājiem no šīs partijas. Ļaunumu, kādu sagādājusi un turpina sagādāt šī partiju apvienība Latvijai ir gŗūti pārvērtēt un ts novedīs pie Latvijas valsts bojāejas.

Atbildēt

Es

08.02.2021. 11:43

Pavļuta ziņojumā nav neviena vārda par 800000 faizer vakcīnu vai arī tas ir noslepenots. Jārok ir līdz Ministru kabinetam ar Kariņu priekšgalā.

Atbildēt

Neparko nepirksim no ļaunās Krievijas

08.02.2021. 11:38

Kā raksta starptautiski respektablais žurnāls Bloomberg, balstoties uz augstas zinātniskās kvalitātes (peer-reviewed general medical journal) medicīnas žurnāla Lancet pētījumiem, Krievijā ražotās vakcīnas Sputnik 5 (Спутник V) vakcīnas efektivitāte ir 91,6%.

Atbildēt

viss ir vienkārši

08.02.2021. 11:32

Kas ir nepieciešams C19 izplatības radikālai ierobežošanai vai (vēlams) C19 apdraudējuma risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, loģiski funkcionējošas smadzenes. Un, gluži likumsakarīgi, ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī sabiedrības mazākās daļas "demokrātiski ievēlētajiem vadošajiem locekļiem" - bez komentāriem, kā saka: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam."

Atbildēt

pie sienas šos

08.02.2021. 10:54

Tautas bendes ir tā Levita/Kariņa valdība

Atbildēt

Šuplinskas melu demagoģija, izmantojot diskrimināciju pēc izglītības līmeņe

08.02.2021. 10:52

Izglītības ministre atklāj, kuras mācību iestādes izrāda lielāku gatavību vakcinēties
SABIEDRĪBA Šodien 09:03
  Jauns.lv / LETA

Vērtējot gatavību vakcinēties pret Covid-19 izglītības nozarē, redzams - jo augstāka ir izglītība, jo cilvēki ir atvērtāki vakcinācijai, šorīt LTV "Rīta panorāmā" pastāstīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).
Izglītības un zinātnes ministrija ir apzinājusi nozares gatavību vakcinēties pret Covid-19. Aptaujā atklājies, ka augstākajā izglītībā vakcinēties ir gatavi 65% darbinieku, vispārējā izglītībā - 45%, bet bērnudārzos - tikai 30%, un ļoti liels bijis neizlēmušo skaits.
Ministre joprojām cer uz prioritāru pirmsskolas un sākumskolu pedagogu vakcināciju pret Covid-19. "Lai mācību gada izskaņa būtu iespējama un drošāka, vakcinācija ir nepieciešama," piebilda politiķe.

Atbildēt

lili

08.02.2021. 10:16

Malaci vismaz opozicija ..labi ka tur kadiem iedarbojas veselais saprats ka kautkas jadara lietas laba un jaaptur ta paulutu un co patvala valsti....

Atbildēt

Jā, bet

08.02.2021. 10:10

Kā parasti humora šovs. Lai vieni deputāti uzzinātu ko lēmuši citi deputāti jāraksta vēstule. Ja jau tai opozīcijai nav nekādas teikšanaas un pat informācijas par pieņemtajiem lēmumiem, tad kādēļ viņi vispār atrodas Saeimas sastāvā? Tad jau pēc vēlēšanām, tikko ir sastādīta valdība, visus opozīcijas deputātus var mierīgi no tās sēdēšanas Saeimā atbrīvot uz četriem gadiem līdz nākamajām vēlēšanām. Tad nodokļu masātājiem nebūs jāfinansē tādas Saeimā sēdošas butaforijas, kam nav nekādas lomas lēmumu un likumu pieņemšanā. Un vispār, kam mums Latvijā tādas vēlēšanas ir vajadzīgas, ja šeit valda diktatūra, kas nerēķinās ne ar tautu, ne opozīcijā esošiem deputātiem?

Atbildēt

MMM

08.02.2021. 10:08

Tas, ka nebija protokolēts ministrijā ir totāli meli. Tur neviens nekustas bez rakstiska rīkojuma no augšas. Ja tā nav taisnība, tad, lai uzprasa Valsts kancelejas guru - Citskovskim. Kurš kādu laiku atpakaļ bija saorganizējis ministriju valsts sekretārus "profesionālas ierēdniecības aizstāvībai". Tāpat kā tiesās atkal tiek pārprasta neatkarība.

Atbildēt

Pētersons

08.02.2021. 09:59

Ārprāta murgi- sēdes netiek protokolētas!!! Nelielā uzņēmumā pie rīta kafijas, kur apsriedām vakar padarīto un kas jādara šodien, rīt, pēc nedēļas vienmēr tika protokolēts, tiesa vienkāršotā formā, bet ar datumu, kas piedalās un kas kam jādara! Bet te par cilvēku dzīvībām un miljoniem spriests bez jebkada pieraksta vai audio- video ieraksta!

Atbildēt

Zinośais

08.02.2021. 09:38

Jau iepriekś tika pazinots, ka sedes netika protokolētas un ja arī būtu, jebkurś var teikt ka ir neparezi saprasts vai tā teiktais ieprotokolēts

Atbildēt

Re

08.02.2021. 09:33

Pieprasiet sēdes ierakstu un viss būs skaidrs

Atbildēt

Sputnik V uzvaras gajiens

08.02.2021. 09:23

https://sputniknewslv.com/world/20210207/15138450/Bloomberg-nosauca-Sputnik-V-par-favoritu-cina-ar-Covid-19-pandemiju.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi