Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pēteris karlovs

02.11.2021. 14:33

Es nopietni saku, ka VM valsts sekretāre Indra Dreika ir korumpante. Man ir dokumenti, kas to pierāda.Un kada problēma? Poblēma ir tada, ka manus dokumentus neviens negrasās izskatīt. latvija ir demokrātiska valsts???

Atbildēt

datoriķis

01.11.2021. 14:40

Lasiju, ka Romas republikā smagos brīžos ievēlēja uz laiku diktatoru un viņam bija jārīkojas, kā arī jāatbild par rezultātu. Gudri gan bija romieši, bet mes esam lupatas ar pseidodemokrātiju galvas.

Atbildēt

podsēde

01.11.2021. 09:42

Atbildīgo jau nosauca, gandrīz pirms gada, tātad viņķele. Kas attiecas uz covid, lai izvairītos no saslimšanas, kā ar jebkuru infekciju, ir tikai 2 veidi: 1) vakcinēties; 2) neinficēties. Skaidrs ka vakcinēties gribētāji būs ne visi un ar vakcinēšanu vien nepietiks, tātad sen jau vajadzēja kaut ko darīt neinficēšanās labā, nevis vispirms sagaidīt 1.vietu Eiropā. Tā vietā sekoja stāsti ka "baidījāmies no masu protestiem". No Gobzema tātad nobijās? Un kas ir panākts? Gribējām kā labāk bet sanāca kā vienmēr?

Atbildēt

Trīsreiz

01.11.2021. 09:29

3x variet minēt, kurš ārsts šos “deputātu jautājumus” sacerējis.

Atbildēt

Lakats

01.11.2021. 09:27

VM Dreika par mobilizāciju ir autors. Sekretārei Idejas un darbības ir vienreiz izcilas un abrīnojami trakas.

Atbildēt

sadfsafd

01.11.2021. 08:15


I have made $150 reliably in one day.That was my ideal day in my life and my boss was to a great degree content with me..CNN is additionally awed from my work and is outstandingly happy..check also unpretentious parts by open the affiliation and tap on HOME TECH OR MEDIA.

HERE -------->> Www.Salary23.Com

Atbildēt

lauķis

01.11.2021. 06:42

»

diktators Kārlis

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra


Atbildība jāuzņemas katram par to ko domā un dara.Partijniekiem un deputātiem atbildības jēdziens ir svešs,toties labi zināms kas ir visatļautība.Diemžēl atbildības jēdziens ir degradēts visā pasaulē.Tāpēc arī kovidafēra plosās.

Atbildēt

Biedrs

01.11.2021. 06:25

»

Versija

Iespējamās atbildes...


Urraaaa!Urrraaa!Urrrraaaa!!

Atbildēt

Versija

01.11.2021. 05:54

Iespējamās atbildes:
1. Valdības rīcībai nav nekādas mazspējas. Tā ir klaja neslavas celšana.
2. Protams, ka veselības ministra rīcība ir pilnīgi pamatota un atbilstoša. Būtu dīvaini, ja mobilizāciju apspriestu ar mobilizējamajiem. Tā nekur un nekad nevienā valstī nav noticis.
3. Atbilde jau sniegta 2.puktā
4. Vēl joprojām notiek “pacientu prioritizēšanas vadlīniju” izpēte un apspriešana. Šeit ir vairāki diskutējami jautājumi. Medicīna ir ļoti svarīga nozare kurā nedrīkst pieņemt sasteigtus lēmumus.
5. Jāņem vērā, ka kovid 19 pandēmijas apstākļos, situācija mēdz strauji mainīties. Līdz ar to nākas ieviest nesakaitāmas korekcijas pastāvošajā kārtībā un normatīvajos dokumentos. Veselības ministrija strādā ar maksimālu atdevi, taču ir jāsaprot, ka mūsu rīcībā esošās iespējas un resursi ir visai ierobežoti
6. Tas, ka paziņojumu sastādijušie mediķi neko nezin par mērķtiecīgu resursu plānošanu nenozīmē, ka tāda nav notikusi. Kas attiecas uz mediķu apmācību, tad mūsu valstī notiek regulāra mediķu sertifikācija, kas mediķiem ļoti labi nodrošina augstu zināšanu un profesionālo prasmju līmeni. Tām specifiskajām prasmēm, kas nepieciešamas darbā ar kovid pacientiem nav vajadzīga speciāla apmācība. Pilnīgi pietiek ar instruktāžu pirms darba uzsākšanas.
7. Veselības ministra rīcība ir ļoti izsvērta un pareiza.
8. Mediķu mobilizācijai nekāds sīki izstrādāts plāns nav nepieciešams. Visu šeit iespējams risināt darba kārtībā, mediķus mobilizējot atbilstoši nepieciešamībai. Galvenais ir, lai mediķi būtu pilnā gatavībā pēc uzaicinājuma nekavējoties pamest savu darba vietu un doties tur, kur, sakarā ar mobilizācijas pavēsti viņi tiks norīkoti.
9. Valdība nemitīgi strādā ar milzīgu informācijas apjomu un tieši šis ārkārtīgi grūtais un skrupulozais darbs, dod iespējas valdībai pieņemt atbildīgus un adekvātus lēmumus.
10. Par cik informācijas apjoms ir pietiekams, nav nepieciešams apspriest valdības vadītāja rīcību informācijas trūkuma apstākļos.
11. Veselības ministra darbība šajos grūtajos apstākļos pelna vislielāko atzinību un uzticību. Viņš noteikti ir pelnījis apbalvojumu ar kādu no Triju zvaigžņu ordeņa augstākajām šķirām un augstākajām pakāpēm.
Nobeigumā: Tikai pašaizliedzīgi stājoties vienotā ierindā, mēs varam uzvarēt mūsu kopējo ienaidnieku kovid 19. Vienotība ir mūsu spēks! Ikvienam ir roka jāpieliek. Nejautā ko tev var dot valsts, bet domā ko tu vari dot valstij. Slava mūsu varonīgajiem mediķiem. It īpaši tiem, kuri strādā, neuzdod valdībai neērtus jautājumus un netērē laiku rakstot apšaubāma satura paziņojumus. Urā, biedri!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

31.10.2021. 21:14

»

sociāli atstumtais

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība


Tik tiešām, Varneši gardi pasmejas, par nelgām, ar kautrīgu lūgumu rokās! Kad beidzot latvieši apjēgs, ka nav jālūdzas, jāliekuļo, jāiztop "lielajiem kretīniem", bet gan jāpieprasa gauneru padzīšana?

Atbildēt

kā ir, tā ir

31.10.2021. 19:40

Tiešām , labāk lai ir tā, kā tagad, nevis ZZS.
Vēl labāk būtu bez liekulīgās NA

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.10.2021. 19:34

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība !

Atbildēt

A

31.10.2021. 19:27

kas ir anonīmā opozīcija- ZZS??? Tieši viņu veselības ministri iznīcināja sistēma, nojaucot to “pārmantojamību”, iecēla amatos speciāli “impotentus” vadītājus. Tāpēc esam, kur esam. Tā teikt- izvelciet no acīm savus baļķus! Pē….

Atbildēt

briesmonis

31.10.2021. 18:42

Solists Kariņš taču neziņos par savu maestro

Atbildēt

Turies kanKariņ

31.10.2021. 18:26

Vēl naudas valstij ir tik daudz, tik daudz, bet tavos aofšor kontos vēl stipri par maz...

Atbildēt

Nu ja

31.10.2021. 18:24

Tie jautājumi tādā bufetnieces Lindas līmenī - лишь бы пиздануть - tā îsti nespējot pat saprotamu jautājumu noformulēt…
Un par pozīciju nefanoju…

Atbildēt

diktators Kārlis

31.10.2021. 17:46

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....