Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Demokrātiskās sistēmas "Kodekss"

Juris Purviņš Liepājā
08.07.2014.
Komentāri (68)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zinātniskais

14.07.2014. 16:37

»

ironiskais

Kāpēc tikai 12 dimensijās? Pēc manas personīgās teorijas, kuru es pierādīt nevaru un nemaz negribu, eksistē vismaz 50 dimensijas, kurās tad arī eksistē tie 96% cilvēka DNS. Bet, vispār patiesībā mēs esam cēlušies no 36 paralēlās dimensijas, kurā eksistē tāda pati saules sistēma, kā mūsu dimensijā, tikai...


Visās atbilstošajās zinātnēs - fizikā, ķīmijā, bioloģijā un astronomijā jau ir pietiekami pierādījumi gan ētera esamībai, gan daudzdimensionālai elementārdaļiņu īpašībām un magnētisko lauku īpašībām. Nemaz nerunājot par parapsiholoģijas pētījumiem. To nezin un nevēlas saprast tikai ironiskie, jo tie nemēdz neko zināt, bet tikai aprunāt

Atbildēt

ironiskais

14.07.2014. 14:19

»

nezinošais

DNS uzbūve tāpat kā atomu uzbūve ir daudzdimensionāla. Cilvēku zinātnei ir raksturīga aprobežotība, kuru diktē pieejamo tehnisko līdzekļu klāsts. Šobrīd zinātne vēl nevar (negrib) pierādīt citu dimensiju ietekmi uz ķīmiju un fiziku, bet pavīd viedokļi par to, ka atomu stabilitāti nosaka progremējošā...


Kāpēc tikai 12 dimensijās? Pēc manas personīgās teorijas, kuru es pierādīt nevaru un nemaz negribu, eksistē vismaz 50 dimensijas, kurās tad arī eksistē tie 96% cilvēka DNS. Bet, vispār patiesībā mēs esam cēlušies no 36 paralēlās dimensijas, kurā eksistē tāda pati saules sistēma, kā mūsu dimensijā, tikai tur mēness ir zaļā siera ritulis. Ja tu netici manai teorijai - pierādi, ka man nav taisnība!

Atbildēt

nezinošais

13.07.2014. 14:51

»

zinošais

Ļoti labs sākums, murgains vidus, bet līdz beigām netiku. Apnika. Pārāk gari. Jāmācās domas izteikt koncentrētā veidā nevis atkārtot jau izteiktas izdejas vairākas reizes pēc kārtas vienkārši samianot vārdus vietām. Par autora prāta spējām sāku šaubīties, kad izlasīju par tā saukto "Telegoniju". Ja ...


DNS uzbūve tāpat kā atomu uzbūve ir daudzdimensionāla. Cilvēku zinātnei ir raksturīga aprobežotība, kuru diktē pieejamo tehnisko līdzekļu klāsts. Šobrīd zinātne vēl nevar (negrib) pierādīt citu dimensiju ietekmi uz ķīmiju un fiziku, bet pavīd viedokļi par to, ka atomu stabilitāti nosaka progremējošā dimensija un to nosaka programētājdimensija un nosaka nolūka dimensija...
Pazīstamā zinātnes skaidrotā DNS uzbūve 4% ražo jaunas molekulas, bet 96% (ko daži zinātnieki nosauca par atkritumu DNS). Patiesībā tie 96% ir uztvērēj un programētāj sistēma, kas nosaka TO 4 % DARBĪBU. Visa DNS eksistē vismaz 12 dimensijās, kas arī nosaka cilvēkiem redzamo ķīmisko izpausmi. Tam nav sakara ar ticību, bet ar pieejamiem līdzekļiem patiesības noskaidrošanai. Piemēram, cilvēka genoma uzbūve ar 23 hromosomām tieša izcelšanās no mērkaķa kuram ir 24 hromosomas nez vai ir zinātniski pamatojama

Atbildēt

zinošais

11.07.2014. 18:26

Ļoti labs sākums, murgains vidus, bet līdz beigām netiku. Apnika. Pārāk gari. Jāmācās domas izteikt koncentrētā veidā nevis atkārtot jau izteiktas izdejas vairākas reizes pēc kārtas vienkārši samianot vārdus vietām. Par autora prāta spējām sāku šaubīties, kad izlasīju par tā saukto "Telegoniju". Ja kāds nezina, tā ir mitoloģija par to, ka visi sievietes pēcnācēji būs līdzīgi viņas pirmajam seksa partnerim. Es to saucu par mitoloģiju, jo par teoriju to nu nekādi nevar nosaukt. Teorija balstās zinātniskos pieņēmumos. Telegonijas mitoloģija balstās mistiskā "enerģijā", kura "paliek" sievietē uz visu mūžu un ietekmē viņas pēcnācējus. Visus atklājumus par DNS, saskaņā ar šo mitoloģiju var izmest miskastē, jo spermotozoīda hromosomām, kā izrādās nav nekādas informatīvas nozīmes. Visu izšķir "enerģija", kuru neviens nekad nav redzējis, ne dzirdējis, ne kā citādi konstatējis. Tai ir vienkārši jātic. Tāpat kā vēl simtiem reliģiju. Tām ir vienkārši jātic. Jebkāda loģika un pierādījumu meklēšana ir nāves grēks. Cilvēki, kas uz vārda notic citiem cilvēkiem par visādām "enerģijām", vienkārši nav nopietni. Tāpēc es šo visu tekstu uzskatu par nenopietnu.

Atbildēt

trejdeviņi aventiņi

11.07.2014. 14:39

»

avens

es uzskatu ka ir nepieciešama globāla siles pārdale


a SLABO paturpināt šī viena un paša padumu atgremošanu vēl vismaz trejdeviņas reizes?

Atbildēt

avens

11.07.2014. 14:29

es uzskatu ka ir nepieciešama globāla siles pārdale ...

sauciet mani par trockieti vai disidentu man godīgi sakot pie kājas ...

es uzskatu ka nepieciešams pārdalīt sili un pats arī esmu gatavs uzņemties daļu ...

un jūs lapsas kungs un priedītis lai arī nāciet ...

Atbildēt

avens

11.07.2014. 14:29

es uzskatu ka ir nepieciešama globāla siles pārdale ...

sauciet mani par trockieti vai disidentu man godīgi sakot pie kājas ...

es uzskatu ka nepieciešams pārdalīt sili un pats arī esmu gatavs uzņemties daļu ...

un jūs lapsas kungs un priedītis lai arī nāciet ....

Atbildēt

avens

11.07.2014. 14:28

es uzskatu ka ir nepieciešama globāla siles pārdale ...

sauciet mani par trocieti vai disidentu man godīgi sakot pie kājas ...

es uzskatu ka nepieciešams pārdalīt sili un pats arī esmu gatavs uzņemties daļu ...

un jūs lapsas kungs un priedītis lai arī nāciet ....

Atbildēt

avens

11.07.2014. 14:28

es uzskatu ka ir nepieciešama globāla siles pārdale ...

sauciet mani par trocieti vai disidentu man godīgi sakot pie kājas ...

es uzskatu ka nepieciešams pārdalīt sili un pats arī esmu gatavs uzņemties daļu ...

un jūs lapsas kungs un priedītis lai arī nāciet ...

Atbildēt

tunnel vision

11.07.2014. 12:52

»

Juris Purviņš

Mums ir iespēja uzskatāmi pārliecināties kā dzīvē tiek īstenots «Kodeksa vadlīniju» 17. un 18. punkts, lai diskusiju novirzītu no rakstā skartās tēmas...


Liepājas "disidentiem" raksturīga patiesības paušana pēdējā instancē. Neviens jau nesaka, ka situācija nav tāda, kādu to (pa spraugu žogā) redz autors.
Tikai autors izeju no situācijas redz totalitārismā. Tādā pašā "demokrātijas" totalitārismā, kāds valda šobrīd. No 50% vairākuma varas viņš vēlas 75% vairākuma varu. Ņemot vērā, ka objektīvie dati liecina, ka mazākuma grupas un margināļi parasti ir 1-5%, tad šāda veida "demokrātijai" tiešām nav nekādas jēgas. Vismaz margināļiem noteikti ne.
Bez tam būsim reāli. Sabiedrība savā masā ir dumja un manipulējama. Aunu baram ir vieglāk izdzīvot bariņā, kur tos regulāri nocērp, bet kamēr ir vilna, nokož tikai malējos, izstumtos jeb sabiedrības upurjērus. Nu, dažkārt izkauj visu neperspektīvo vai neproduktīvo pulku. Kā tas notiek šobrīd.
Arī auniem barā ir sava izdzīvošanas stratēģija. Vieta uz nosacīti drošo bara centru vēl ir jāizcīna. Un arī tas negarantē īstu drošību, jo, ja vilki vai bara saimnieki tiek barā, viņi plēš un ņem jebko. To sauc par teroru vai cērpamlaiku.
Auni nevar kļūt par vilkiem. Var tikai izvēlēties izdzīvošanas stratēģiju. Pirmā - barā. Kamēr briesmas nedraud, lasi puķītes, briesmu brīdī bēdz vai pagrūd klibo kaimiņu vilkiem. Otrā stratēģija - kļūsti auns-vientuļnieks. Vienam vieglāk izdzīvot, ja ir pieeja resursiem, bet briesmu gadījumā arī nav ko pagrūst vilkiem. Ir arī trešais - marginālais variants, it kā barā, it kā nomalē, bet ar lielāku manevrēšanas iespēju kā bara vidū, bet lielāku iespēju nosprāgt badā.
Ja kāds domā, ka cilvēku sabiedrība atšķiras, maldāties. Šī ir izdzīvošanas planēta un mēs te visi esam cietumā. Kas ir cietuma uzraugs, es, piem., nezinu. Lai vispār par kaut ko "politiski" spriedelētu, ir jāsaprot un jāatzīst sekojošais: mēs neesam brīvi, neviens no mums, arī miljardieri un miljonāri, nav. Resursi dod tikai lielāku manevrēšanas iespēju. Bet arī rada lielākas briesmas tikt aprītam ar visiem resursiem. Kas bez biksēm, tas bez bēdām. Neviens nav aizdomājies par acīmredzamām fikcijām, bet fakts ir tāds, ja tev ir privātīpašums un tu par to esi spiests maksāt nodokli, tad acīmredzot tas tomēr īsti nav tavs īpašums, vai ne? Tātad kādam (valstij, ķeizaram, vairākumam) ir vairāk tiesību uz tavu īpašumu nekā tev. Kāpēc tad vajadzīga fikcija? Manipulācija, protams.
Reāli mums katram pieder tikai tas, ko konkrētajā brīdī (tagad), mēs varam efektīvi aizsargāt un nosargāt. Atkarībā no situācijas, mūsu īpašums var būt nulle vai visa planēta. Mēs nevaram efektīvi aizsargāt pat savu fizisko ķermeni, nemaz nerunājot par kādiem citiem īpašumiem. Ķeizars vai vairākums (bars) to var atņemt jebkurā brīdī. Visu izšķir cena, par kādu viņi to var iegūt. Ja kāds par savām tiesībām nekļūt par orgānu donoru cīnīsies tik sīvi, ka ieguvums neatmaksāsies, tad, iespējams, viņu uz kādu brīdi liks mierā.
Atzīstot to, ka mēs neesam brīvi, mēs tikai varam sākt apjēgt to, kā darbojas sistēma. Tie, kuri to sapratuši, vai nu efektīvāk sāk izmantot izdzīvošanas stratēģijas vai arī kā krieviski saka - уходят в осадок, kļūst depresīvi un marginalizējas, nedod pienu, vilnu, gaļu. Brīvību margināļiem neviens nav gatavs dot (citi arī gribēs!), izcīnīt.. diez vai auni un mēs to spējam..?
Ja kāds var atrisināt šo dilemmu, lūdzu!
Bet viss pārējais, par ko spriedelē pietiek.com autori, ir tikai veids, kā esošās sistēmas un kārtības perimetrā pamainīt aunu labturības noteikumus. Jā, tiem, kuri atrodas laimīgā neziņā vai akceptē sistēmu, bet nostumti perifērijā, labturības pasākumi varētu šķist svarīgi.
Tiem, kuri sapratuši, ka viņi ir cietumā, nekādi labturības pasākumi vairs neinteresē. Viņus interesē, kā izsprukt brīvībā. Tikai Zeme ir apaļa. Un konkrētais kāzuss ir bez atrisinājuma.
Autors apvainojas par kritiku. Bet visi esam gana gudri konstatēt acīmredzamo. Un apaudzēt to ar savas sistēmiskās vai rigidās domāšanas čaulu, kā to dara Lapsa vai viņa "štata" autors Priedītis. Arī šeit rakstošais autors un, piem., Sēne. Nemaz nerunāsim par apiņiem, liepniekiem, gobzemiem, zariņiem, kardioloģēm, elksniņiem u.tml., kuri reālā laikā reālā vietā pilda "uz aunu bara centru" līšanas funkciju. Neapvainojieties, bet tuneļveida domāšana tiešām neiespaido. Vismaz tos, kuri pakāpušies pāri sētai, ieraudzījuši, ka atrodas iežogojumā.
Ir saprotama vēlme uzlabot savu dzīvi esošajā sistēmā. Tas ir dabiski. Un varbūt kāds pat notic, ka "disidenti" pūlas vispārības un aunu bara labā. Katram pēc spējām! Katram pēc vajadzībām! :)
Tiem, kuri paspējuši paiet maliņā un no bara atrauties, šāda manipulācija vairs nešķiet īpaši cienījama. Par aunu labturību, protams, jārūpējas. Bet tas jādara viņu saimniekiem. Ja auni paši rūpējas par savu labturību, tad viņi ir auni.

Atbildēt

cits no Liepaājas

11.07.2014. 10:10

»

Juris Purviņš

Mums ir iespēja uzskatāmi pārliecināties kā dzīvē tiek īstenots «Kodeksa vadlīniju» 17. un 18. punkts, lai diskusiju novirzītu no rakstā skartās tēmas...


Paskaties uz sevi -:

1. Sāc ar cilvēkveidīgo sadalīšanu egoistisku, narkotiku pārņemtu, agresīvu, kašķīgu, bezdzimtenes, beztautas, bezdzimuma indivīdu barā:. VIŅI NEKAVĒJOTIES NOLIEGS, IZSMIES, NOĶENGĀS UN NOLĪDZINĀS LĪDZ AR ZEMI JEBKURU CITU DOMU.
Noķengāt nedrīkst tikai tavējos murgusAtbildēt

Juris Purviņš

11.07.2014. 05:40

Mums ir iespēja uzskatāmi pārliecināties kā dzīvē tiek īstenots «Kodeksa vadlīniju» 17. un 18. punkts, lai diskusiju novirzītu no rakstā skartās tēmas:

«...
17. Izveido dāsni atalgotu „speciālistu” un „ekspertu” kliķi, kas vienmēr, visur, sistemātiski, nepārtraukti sludinās un ar putām uz lūpām aizstāvēs jebkuru tevis pausto vai atbalstīto viedokli. VIŅI NEKAVĒJOTIES NOLIEGS, IZSMIES, NOĶENGĀS UN NOLĪDZINĀS LĪDZ AR ZEMI JEBKURU CITU DOMU. Ievēro – viss, kas redzēts televīzijā, dzirdēts radio, lasīts presē, aborigēnu apziņā asociējas ar absolūtu patiesību. Jebkurš tavu „speciālistu” un „ekspertu” viedoklis, ar pazemīgas bijības trīsām, tiks uzņemts kā vienīgi pareizais.

18. Atbalsti cilvēkveidīgos, kuru smadzenes jau tiktāl pakļautas, ka viņi šādu tev tīkamu darbu veic brīvprātīgi. LAI VIŅI PIEVIENOJAS JAU NOLĪGTAJIEM ŠTATA DARBINIEKIEM UN AIZSTĀV TAVAS IDEJAS INTERNETA RESURSU KOMENTĀROS UN VIRTUĀLĀS „ČUPOŠANĀS” VIETĀS. LAI „NOREJ” JEBKURU NEVĒLAMU VIEDOKLI, LAI „ZINĀTNISKI PIERĀDA”, KA TAS NAV IESPĒJAMS, ka tā ir diskriminācija, ka tas ir „cilvēka tiesību” pārkāpums, ka ārzemēs mūs nesapratīs, ka tā ieviešanai vajadzīgi simti un tūkstoši gadu. Viņi laipni paskaidros, ka vispirms ir jānodarbojas ar sevis pilnveidošanu (līdz tai trešdienai pirms pastardienas), nevis jācenšas SISTĒMAI likt sprunguļus riteņos un mēģināt kaut ko reāli mainīt jau šodien…
... »

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 23:21

eiropeīds baltais kā pasniedzējs teiktu..

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 23:20

eiropeīds baltais kā pasniedzējs teiktu.

Atbildēt

nu tak

10.07.2014. 22:19

»

letonijas stepes šakālis

šakālis, ser


šakālis, ser, latvāņu dubultais ....

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 22:14

»

Deniss K.

Kādas sugas dzīvnieks tu esi


šakālis, ser ....

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 22:13

šakālis, ser ...

Atbildēt

Deniss K.

10.07.2014. 19:22

»

letonijas stepes šakālis

vēlšana jau boikotēšu un citiem iesaku...


Kādas sugas dzīvnieks tu esi?

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 18:25

vēlšana jau boikotēšu un citiem iesaku ...

vienīgā nelaime ka pensionārperdeļi jau savilksies ar savām pasēm un sabalsos par savu piensūcēj lāci no vemjotības.

vai arī par sīko nacionālperdeli dzintaru un brandžu ...

taču atzīšos kad rezultātā tiks ievēlēti ždanoka un mirskis tad patiesi priecāšos par to ...

Atbildēt

letonijas stepes šakālis

10.07.2014. 18:25

»

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

Man pilnīgi po.uj par ko tu balso, dūres meistar! Es boikotēju vēlēšanas no 2003.gada


vēlšana jau boikotēšu un citiem iesaku ...

vienīgā nelaime ka pensionārperdeļi jau savilksies ar savām pasēm un sabalsos par savu piensūcēj lāci no vemjotības.

vai arī par sīko nacionālperdeli dzintaru un brandžu ...

taču atzīšos kad rezultātā tiks ievēlēti ždanoka un mirskis tad patiesi priecāšos par to ...

Atbildēt

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

10.07.2014. 18:08

»

lapsa pareizi darīja ka tevi noslēdza jenota onānist ...

par ko tad man būtu jābalso par patreiz pie varas esošajiem


Man pilnīgi po.uj par ko tu balso, dūres meistar! Es boikotēju vēlēšanas no 2003.gada.
Un lapsa, ja nebūtu tik blonds un stulbs, tad būtu arī "noslēdzis", bet izskatās, ka neprot.

Atbildēt

lapsa pareizi darīja ka tevi noslēdza jenota onānist ...

10.07.2014. 16:44

par ko tad man būtu jābalso par patreiz pie varas esošajiem ???

tāpēc lai pašapmierināti idioti kā tu varētu ononēt uz nacionālismu un rusofobiju ....

Atbildēt

lapsa pareizi darīja ka tevi noslēdza jenota onānist ...

10.07.2014. 16:44

»

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

Jā, balsojiet par reģionu aliansi, sudrabu, ušakovu un komjaunatnes stukačiem. Viņi visu nokārtos un sakārtos


par ko tad man būtu jābalso par patreiz pie varas esošajiem ???

tāpēc lai pašapmierināti idioti kā tu varētu ononēt uz nacionālismu un rusofobiju ...

Atbildēt

tad jau

10.07.2014. 15:43

»

garāmejot

Nav obligāti garāmejot katrā vietā atstāt savu "gudrās ciršanas" čupiņu


labāk tas garāmejošais čupiņu pietaisītājs būtu to laiku pavadījis svaigā gaisā vai vismaz nomazgājis traukus.

Atbildēt

garāmejot

10.07.2014. 15:40

»

garāmejot

Šitā absolūti bejēdzīgā opusa uzrakstīšana un apcerēšana noteikti prasīja daudzas smaga darba stundas


Nav obligāti garāmejot katrā vietā atstāt savu "gudrās ciršanas" čupiņu.

Atbildēt

garāmejot

10.07.2014. 13:17

Šitā absolūti bejēdzīgā opusa uzrakstīšana un apcerēšana noteikti prasīja daudzas smaga darba stundas.

Labāk autors būtu to laiku pavadījis svaigā gaisā vai vismaz nomazgājis traukus.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 10.07.2014. 12:18

»

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

Jā, balsojiet par reģionu aliansi, sudrabu, ušakovu un komjaunatnes stukačiem. Viņi visu nokārtos un sakārtos


;)

Mediju ziņa: Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam "banānpolitiķim" Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši - apbrīnojami vientiesīgu "vēlētāju" elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko "fāterlandi", bet - pa lēto apčakarējamais, ar neticami "īsu" atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem "plikajiem āķiem" uzķerties un jau kuro reizi "vecajam grābeklim uzkāpt" joprojām gatavais šīs valsts "apzinīgo vēlētāju" elektorāts gan nekur nav pazudis...
-----

Vecā Grābekļa 'hīts'.
( Iz "O.M.© arChīva" )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
"Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut 'smagi bietē norāvies',
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!..."
...
Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL 'bietē atrauties':
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries "patrEJota apziņā",
'Ņemt "urnu talkā" dalību',
Par "svaigu" pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs "ēsmu" rīs,
Ko 'SILES biedri' pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas "nospēlē uz publiku"...)

Jo - ATKAL šim ir 'ieborēts':
""valsts" 'rullēs', ja būs "novēlēts",
Par "mazāko no ļaunumiem" ~
Tiks "pareizie" pie mandātiem!
(JEBKURA "izvēle" MUMS der,
Jo - tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka "vēlēšanu" FARSS, jebkāds,
Var "izšķirt, kāds būs rezultāts"...)
TAD Muļķu Zeme ATKAL "plauks"!!!..."
(Bet "vaukšķis" - "ilgtspējīgi" kauks,
Ka - ATKAL "uzkāpts grābeklim",
Un puns - vēl lielāks, kā līdz šim...)
...
Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
"Ko - ATKAL 'blieziens' kārojas?..."

"Jauns" Grābeklis? Bet - vecs šim 'hīts':
"Par maz (VĒL!?...) jūties 'apdauzīts'?
Kāp VĒLREIZ virsū, 'nerausties' ~
Prieks MUĻĶIM pierē "piešauties"!..."

=====

'ANNO' ~ 07. 2010. / 09. 2011. / 05.2013. / 06.2014. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

MUĻĶU un nozombētu LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

cosmo

10.07.2014. 10:55

Paldies autoram par rakstu, lieliski uzrakstīts!

Atbildēt

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

10.07.2014. 10:05

»

antikfs

vienkārši vēlēšanās vairs nabalsojiet par jenotkām un viņu sabiedrotajiem un redzēsiet viss minētais izčibēs kā spoki


Jā, balsojiet par reģionu aliansi, sudrabu, ušakovu un komjaunatnes stukačiem. Viņi visu nokārtos un sakārtos.

Atbildēt

antikfs

10.07.2014. 03:37

vienkārši vēlēšanās vairs nabalsojiet par jenotkām un viņu sabiedrotajiem un redzēsiet viss minētais izčibēs kā spoki ...! ! !

Atbildēt

antikfs

10.07.2014. 03:37

vienkārši vēlēšanās vairs nabalsojiet par jenotkām un viņu sabiedrotajiem un redzēsiet viss minētais izčibēs kā spoki ...

Atbildēt

X

10.07.2014. 01:54

Man izskatās, ka pats autors savu galvu piegāzis līdz malām ar visās malās saraustītiem šausmu stāstiem un ierasto letiņu gaudošanu par kaut kādu mītisko "eliti", pat drukā tādā formā, ka "nu viss ir cauri, nav kur likties", "elite tā, elite šitā", pat nemanot, pats vergo tam letiņu pakļautības egregoram...

Atbildēt

:)

09.07.2014. 23:29

»

dzejdarris

ja valdošā elite ir nozagusi visus resursus tad arī tautai paliek tikai kolektīvisms...


Ja būtu gatavas receptes, Stenfordas profesori galvu par jauno paradigmu nelauzītu. Skaidrs, ka sociālā paradigma jāmaina, bet neviens vēl nav izdomājis nesāpīgu veidu, kā. Resursu trūkuma apstākļos kolektīvisms nestrādā. Vai strādā kā manipulatīva metode.
Elite ik pa brīdim jāpamaina. Vienus "norok" lai pārējiem bijāšana. Tikmēr pamazām klumburojam uz tehnoloģiskā progresa pusi, kamēr resursu netrūks. Vai arī mācam pieticību - ēst tikai tik, cik nepieciešams, mazgāties 1x nedēļā, sēdēt uz viena krēsla, gulēt ar vienu sievu. Tad arī sociālā problēma atkritīs. Un kolektīvisms kā ideoloģija pamazām atmirs. Visi dziedās OMM.. neinteresēsies par šlesera čiekurkalna tirgū pirkto 3 latu pulksteni un sargās pat skudras no samīšanas.
Viens variants, protams, ir - privātīpašuma likvidācija uz zemi, ūdeni, gaisu, izrakteņiem, finansēm, ražošanas līdzekļiem. Bet arī tad kādam jāsadala resursi. Vai nu valsts vai "galaktiskais centrs", bet tikpat pastāv iespēja, ka resursi tiks sadalīti netaisnīgi. Cik garš, tik plats.
Nākotnes valstīm būtu jāveidojas pēc citiem principiem. Ideoloģijas? Vienota vērtību sistēma? Sabiedriskais līgums? Bet, ja daļa sabiedrības, piem., gribētu veidot jaunu valsti, šiem vispirms nāktos atkarot kādu teritorijas pleķi, vēlams ar resursiem. Uz to arī, tiesa, savā interesē, velk NWO, vispirms valstis saskaldīs sīkos pleķos, lemburgijās, slātavijās, tad izveidos vienotu koordinācijas centru. Un būs kolektīvisms. Ar totālas izsekošanas elementiem. Mums labāk nebūs. Toties, cik daudz jautrības!

Atbildēt

Deniss K.

09.07.2014. 23:00

»

paija

tava pasniedzēja raksti jau apnikuši, nav laika visus murgus lasīt


Mana pasniedzēja raksti var apnikt vienīgi ūdensgalvām- aprobežotiem jefiņiem un jefiņietēm no latviešu šlakas!

Atbildēt

dzejdarris

09.07.2014. 22:05

»

o!

Gribat zināt, kas ir Gulags "jaunās skaņās"? Tagad to sauc par Azillando! Totalitārisms un kolektīvisms ir kā mēris, to nespēj iznīcināt nekas. Vienmēr atradīsies kāds, kurš "cēlu mērķu vadīts" propagandēs vājprātu. 21.g.s. otrā puse? NWO...


ja valdošā elite ir nozagusi visus resursus tad arī tautai paliek tikai kolektīvisms.

vai arī individuālisms bet tas izpaužas tēlojot idiotu uzliekot galvā smieklīgu cepuri piemēram utt.

šādā ziņā tad kolevktīvisti var pasludināt to par diženu mākslu.

bet var arī teikt nu tas par traku kā tā var cilvēki nav tam gatavi.

Atbildēt

dzejdarris

09.07.2014. 22:05

ja valdošā elite ir nozagusi visus resursus tad arī tautai paliek tikai kolektīvisms.

vai arī individuālisms bet tas izpaužas tēlojot idiotu uzliekot galvā smieklīgu cepuri piemēram utt.

šādā ziņā tad kolevktīvisti var pasludināt to par diženu mākslu.

bet var arī teikt nu tas par traku kā tā var cilvēki nav tam gatavi.

Atbildēt

o!

09.07.2014. 21:46

Gribat zināt, kas ir Gulags "jaunās skaņās"? Tagad to sauc par Azillando! Totalitārisms un kolektīvisms ir kā mēris, to nespēj iznīcināt nekas. Vienmēr atradīsies kāds, kurš "cēlu mērķu vadīts" propagandēs vājprātu. 21.g.s. otrā puse? NWO?
Paldies dievam, nenodzīvošu. Un pietiek ar esošo kolektīvo trako māju.
Sabiedrības virzītājspēks, visos laikos, vienmēr un visur, mūžīgi mūžos bija, ir un būs individuālisms un indivīds. Brīvība. Bez brīvības un individuālisma nav nekā. Ir tikai pelēcīgā kolektīvā vairākuma murgs. Stagnācija.

Atbildēt

kukū

09.07.2014. 21:14

»

Juris Purviņš

«Aisberga» darbību jaunais administrators nav turpinājis


Azillando? Tas ir kas? Jauna veida verdzība?
Pārāk daudz noteikumu. Un pārāk liela vara "vairākumam".
Izlasi Goldinga Mušu valdnieku. Tur tāda "ideālā" iekārta izveidojās. Mums tāda pamazām veidojas.. ap Ventspili u.c.

Atbildēt

super!

09.07.2014. 20:47

Kam ir tik kolosala humora izjuta un verigums?

Atbildēt

Uldis Sēne

09.07.2014. 15:08

Izcils raksts! Visu cieņu, autor!

Atbildēt

Juris Purviņš

09.07.2014. 11:46

»

iespējamajiem interesentiem

http://www.aisbergs.lv


«Aisberga» darbību jaunais administrators nav turpinājis.

«Kodekss» un vēl šis tas atrodams „Azillando” (http://azillando.eu/) un tā spoguļa „Patvēruma valsts”
(http://patvēruma.valsts.lv/) interneta vietnēs.

Atbildēt

cenzura

09.07.2014. 10:36

Labs feletons!Meistars!

Atbildēt

Latvietis

09.07.2014. 07:12

»

Viedais

Liekas, te rakstīts par "Latvāniju


Tu esi tikpat vieds cik tas suņu apmīztais antūns.

Atbildēt

bnf

08.07.2014. 23:31

par sievietem diezgan skarbi - pedejoreiz sekss laikam devindesmitajos Atmodas laika!

Atbildēt

laiks lasīt klasiku

08.07.2014. 22:05

Peter Kropotkin "Anarhija"

Atbildēt

īstenietis

08.07.2014. 21:47

šai bija jābūt satversmes preambulei nevis ko levits sadzejoja ....

Atbildēt

īstenietis

08.07.2014. 21:47

šai bija jābūt satversmes preambulei nevis ko levits sadzejoja ...

Atbildēt

Kur nu,

08.07.2014. 21:35

»

pilsonis

Vai tā ir vienotības priekšvēlēšanu programma


tā ir esošā "veiksmes stāsta " preambula

Atbildēt

paldies

08.07.2014. 21:30

Genials raksts!

Atbildēt

aaa

08.07.2014. 20:58

vot vot-ver vaļā jebkuru portālu un priekšā kardašjanas tonnīgais dibens un anatomiski pamatīgas bildes....nu un vēl rajeckas apakšbikses..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...