Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Demokrātijas caurais jumts

Jānis Urbanovičs
03.06.2021.
Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB un kompartijas ideologi labāk zina

03.06.2021. 22:48

»

Jorāns

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta


SC nonākot pozīcijā būtu pārāk uzkrītošs okupācijas turpinājuma apliecinājums. Daudzi iezemieši sāktu apjēgt ka tiek krāpti un to nedrīkst pieļaut.

Atbildēt

Tiesu eksperts

03.06.2021. 22:35

»

Temīda

Likvidēt


ST spriedums vājš un nepamatots. Redziet nu, St saka, ka Rēzeknes novadam "nav centra" - tātad Varakļanu novada pievienošana Rēzeknes novadam neatbilst Satvetsmei - 1. ST aplamība!

Saeima pret Varakļāniem rīkojusies "patvarīgi" - balstījusies un kultūrvēsturisko piederību, nevis uz ekonomiskiem kritērijiem. Varētu piekrist, ka Saeima nav izmantojusi tos vārdus, kas labāk izgaismo lēmumu, bet principā ir pareizi lēmusi - 2. ST aplamība, zīlēšana!
Ar pamato savu spriedumu ar "tautas balss" neievērošanu, bet ST nav saskaitījusi, cik iedzīvotāju piedalījās šīs "balss" veidošanā, kā tā notika, par ko ļoti precīzi apskatīja viens no Latvijas spējīgākajiem advokātiem Agris Bitāns, kurš izteica arī daudzus citus argumentus, kuri netika ņemti vērā. - 3. ST aplamība, kas bāzēta uz nepamatotiem skaitļiem un "balss vairākuma" neesamību, izdomājumu.

Tik vāju spriedumu var taisīt tikai, pieņemsim, bāriņtiesa, kurai nav prakses šādu jautājumu izskatīšanai, nevis "varenajai Satversmes tiesai.

Satversmes tiesa ir likvidējam vai izformējama!?

Atbildēt

utainais

03.06.2021. 21:53

latvijas piederība jārisina maskavā

Atbildēt

Jorāns

03.06.2021. 20:15

Žēl, ka Saskaņa neplāno nokļūt pozicijā! Tēlot socialdemokrātus ir par maz, par tādiem ir jābūt! Mocoties ar prokrievisko šovinismu, šķeļot sabiedrību, nekāds kreisais spēks nesanāks. Taisni neticami, ka 30 gadu laikā, kreisā niša netiek piepildīta!

Atbildēt

Tiešām nelabi metas

03.06.2021. 16:49

»

Čukča

Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS


Sāksim ar to, ka sarkanie "zemnieki" nozaga K.Ulmaņa partijas nosaukumu un tādējādi daudzos cilvēkos radīja maldīgu ilūziju par partijas mērķiem. Nākošais pavērsiens, kad apvienojās ar "zaļajiem", kas pēc būtības ir divas diametrāli pretējas intereses. Tas liek secināt, ka ne jau zemkopība un daba viņus vieno, bet komunistiskās pagātnes kopīga noslēpšana un kāre pēc treknākā kumosa kā rezultātā izputināts tika viss kam tie tikai klāt. Un protams, ne jau bez pārējo partiju atbalsta un KOMPROMISU-kompensāciju mākslas, pat ar klajiem Latvijas ienaidniekiem.

Atbildēt

Čukča

03.06.2021. 15:41

»

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots...


Kad vienreiz tie ZZS aprereji rimsies.Nelabi metās no viņu vavulosana metās.Kaut kā neatceros ka 30 gadus valdījuši.Kur tad palika Šķēle, Godmanis, Dombrovskis un citi.Kait kā par viņiem slavas dziesmas nedziedtie laikam labi iemaksājusi lai aprej ZZS.

Atbildēt

WWW

03.06.2021. 15:34

Bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš par demokrātiju...

Atbildēt

Pielipuši ir svešzemju ienaidnieki

03.06.2021. 13:43

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Tieši otrādi, kad ZZS un pārējie komunisti kopā ar okupantiem un kolonistiem būs pametuši ne tikai Saeimu, bet arī Latviju, tikai tad var iestāties leģimitāte varai. Vienīgi leģitīmi pilsoņi var ievēlēt leģitīmu varu un tādi ir vēsturiskie Latvijas pilsoņi un viņu mantinieki, kā tas 90tajos bija plānots un iesākts realizēt, bet tika no čekas un komunistu puses iznīcināts, nobendējot organizātorus un sagraujot pilsoņu komiteju.

Atbildēt

Skaisti irst nav malku cirst

03.06.2021. 13:26

Lai arī kurā zemē ieperinātos ruskij mir ar saviem gopņikiem, tur tie laupīs un rīs kā cūkas, kamēr tos netrieks prom. Tajās valstīs kur padzīšana sāk palikt reāla, tad sākas gaudas un variet gaidiet zaļos cilvēciņus ar kremļa raķetēm un tankiem.
Neceriet, ka Latvijai patiesu neatkarību no sarkanā mēra jums pienesīs uz paplātes.

Atbildēt

Par kadas valsts attīstību Urbanovičs muld?

03.06.2021. 13:09

Ter reforma ir ekonomikas redukcija, slepkavojot ekonomiku un pašlaik ar kovidaferu un vakcināciju likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Atbildēt

ha-ha

03.06.2021. 12:31

Kamēr bijušie okupantu ideologi mēģinās arī tagad mācīt un vadīt tautu,nekas nesanāks,jo viņiem jau ir uzspiests meļu,provokatoru un ietekmes aģentu zīmogs,arī miljonāru vai sevišķi turīgu ļaužu statuss,kas visus it kā pareizos vārdus un darbus padarīs sliktus un aizdomīgus un te nevar līdzēt augsti,ietekmīgi amati un līdzēt var tikai 3D process,kura nobremzēšana un nepildīšana ir novedusi tautu uz iznīcības u nabadzības ceļa,ko šie pat nevēlās redzēt,bet kaut ko nesakarīgi mēļo par pārvietošanas,cilvēku tiesībām,tai pašā laikā veicot masveida cilvēku tiesību pārkapumus izmantojot pat pandemiju.

Atbildēt

lauķis

03.06.2021. 10:55

»

Vai krēsli pielipuši?

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. ...


Ir maza niansīte,arī ZZS,SC un pārējie kriminālnoziedznieku grupējumi ir sistēmas sastāvdaļa un NEKAD pret sistēmu neiestāsies.Tomēr ir cits ceļš,PILNĪBĀ ignorēt kolonijas pārvaldniekus un to rīkojumus,visos iespējamos veidos.

Atbildēt

feinis

03.06.2021. 10:37

Varētu kāds beidzot pievērsties arī ST. Tūlīt "ies gaisā" par Stambulas konvenciju. Mūs var sagaidīt tādi brīnumi>>>>>>>> .Vai nav laiks padomāt ko darīt ar pašu ST?? Kamēr vēl nav par vēlu.

Atbildēt

Vai krēsli pielipuši?

03.06.2021. 10:14

Vajadzētu jau nu saprast, ka visi šie politiskie bla,bla,bla 30 gadu garumā neko nedod. Pašlaik nepieciešama radikāla rīcība - opozīcija ( Saskaņa un ZZS ) pamet Saeimu , aicina uz pilnīgu varas un vēlēšanu boikotu. Tas būtu pirmais solis. Lai jau palikušie turpina lemt, bet leģimitāte būs zaudēta. Uz āru būs grūti to pasniegt kā normālu parādību.

Atbildēt

paziņojums

03.06.2021. 09:27

Valdošā Levita/Kariņa kliķe ved valsti uz bankrotu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...