Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

20.06.2019. 18:39

:D(liigo)Sociologi-Šodienas 14.jūn.1941.g.- Datums ir ATGĀDINĀJUMS-kā JUDOKOMUNISTISKĀ GENOCĪDSA ! turpinājums pret Latviešu tautu, kas sākās 800 gadus iepriekš ar JUDOKRISTĪGO BIOROBOTU-TĀTAD-ĀDAMIEŠU DENOCĪDU pret āriskām tautām-CILVĒKIEM, kas Latvijas tagadējā teritorijā jau dzīvoja jau vairāk kā 10 000 gadu iepriekš.Bet 14 000 pamatiedzīvotāju izsūtīšana un prettiesiska arestēšana 1/ 2 stundas laikā 4-os no rīta šauteņu durkļu pavadībā notika ""PERFEKTI ORGANIZĒTI""-UZ LOPU VAGONIEM....
Sakarā ar to katram ir ļoti vēlams noskatīties režisora V.Kairiša kino filmu ""MELĀNIJAS HRONIKA"".
Vakar simboliski tika veidots Vakara 13.06.1 LTv-1-Raidījums par ādamieti Vuļfsonu-bez maz vai ""slavinot"" to, kas Pasludinājis atklātībā Eiropas un Āzijas Ādamiešu-SAFARDI un AŠKENAZI - IZPROJEKTĒTO 2.-OTRO Pasaules karu- kā SAVU...ādamisko interešu realizācijas mehānismu- ar ''Molotova-Rībentropa PAKTU""- un tā ""Slepenajiem Protokoliem"". To jau zināja miljoniem cilvēki -pamazām informācijai izplatoties pirms un pēc Vardarbīgās PASAULES ietekmes sfēras pārdales- no 1940-tiem gadiem.
Bet, tā kā Rabīni...nolēma it kā ATBRĪVOTIES NO PAŠU VEIDOTĀ UN ORGANIZĒTĀ SLOGA- ,kas tika turēts it kā ""slepenībā"""-tad to lika paziņot atklātībā savējam ādamietim-,kurš vēl kādā Latviešu konferencē ir taisnojies...
Bet t.s. ""taisnošanās ""ir notikusi tik pat viltīgi un pretīgi-kā Sarkanās Okupācijas armijas sarkanajam komisāram.-
pieminot savu Cilts brāļu ādamiešu Vergu mācību-priekš Cilvēkiem-.t.saucamo. Jauno Derību-, kur kādā Pantā ir ierakstīts, ka-""NEESOT TIK SVARĪGS IZDARĪTAIS NOZIEGUMS""-KĀ SAVLAICĪGA ŠĪ NOZIEGUMA it kā NOŽĒLA-INDULGENCE. Kaut gan pēc Vulfsona kā ādamieša-jūda-reliģijas-tādas manipulācijas NAV paredzamas. Tā ir kārtējā ādamiešu manipulācija pret Cilvēkiem-, pret kuriem RĪCĪBA... savukārt ir ierakstīta ""Cionas gudro protokolos""
Un tā kā masveida Represijas ,protams, sākās jau 1940.g.-tad pēc 1944.g. austrumu Uzvarētāju Ādamiešu PŪĻI... gāzās uz Latviju katrs ''ATBRĪVOTAIS""DZĪVOKLIS UN MĀJA JAU BIJA PIERAKSTĪTA NOTEIKTAI OKUPANTU ĢIMENEI NO AUSTRUMIEM- TIEŠI TĀ KĀ 800 GADOS RĪKOJĀS JUDOKRISTĪGĀ KRUSTNEŠU SLEPKAVU BANDAS-VISU KONFESIJU DAŽADU TAUTĪBU MĀCĪTĀJU -SINODES UZDEVUMĀ ! BET ŠIE ANGLOSAKŠU LATVIJAS PIRMIE OKUPANIT UN VIETĒJO AŖISKO GILŠU PAVERDINĀTĀJI- tagad dēvēti kā '"BALTVĀCI""-ar\i bezmaz vai tiek celti ""GODĀ""-NOŽĒLOJAMI !VARMĀKAS BIJA SAJUTUŠI ASINS GARŠU....24 stundas diennaktī ! IZSEKOJOT, PAZEMOJOT, IZSŪTOT UZ KRIEVIJAS ZIEMEĻU VERGU NOMETNĒM un VISVAIRĀK PRETOJOŠOS OKUPĒTĀS LATVIJAS IEDZĪVOTĀJUS SLEPKAVOJOT TEPAT UZ VIETĀM-ČEKAS PAGRABI AR CILVĒKU ŠAUTUVĒM BIJA PAT LĪDZ 1980-TO GADU BEIGĀM VAĻĀ UN DARBOJĀS PILNU JAUDU...un represēto un noslepkavoto ĪPAŠUMUS KONFISCĒJA UN IZDALĪJA SAVĒJIEM.
Bet Čekas VIRSUZRAUGS- VALERIJANOVIČS-KAS ZINĀJA NOZIEDZĪGĀS DARBĪBAS PRET KATRA LATVIEŠA REPRESIJĀM UN NOSLEPKAVOŠANĀM- jau drīz no savējiem-tika iecelts ""SAULĪTĒ""....
VISS GĀJA UZ URRĀ ! UN JAU 1949. g. martā IZSŪTĪŠANAS UN SLEPKAVOŠANAS NU JAU AR vairāk kā 43 000 REPRESĒTO LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU-UN TAS VĒL NOTIKA 4-CETRUS GADUS IT KĀ PĒC 2-OTRĀ PASAULES KARA BEIGĀM,,,,
13.06.2019.g. Ren Tv Baltik Raidijumā ādamietis jau kā profesors Pāvels Florenskis atklāja, ka, PIEMĒRAM, TIKAI 1- VIENA no ĀDAMIEŠU MELNĀS MAĢIJAS IZPAUSMĒM IR IZSAUKT SAVU DĒMONU- KO VIŅI PAŠI SAUC PAR SAVĒJO-SĀTANU-KAS ASTRĀLĀ LĪMENĪ IZPILDOT ĀDAMIEŠU MAĢISKAS DARBĪBAS PRET CILVĒKIEM- UN IZSAUCĒJA KLĀTBUTNĒ TAS... SMIRD ! UN TAS IR ARĪ ATRISINĀJUMS-KĀPĒC ĀDAMIEŠI TĀDOS GADĪJUMOS LIETO ĶIPLOKUS-LAI ĶIPLOKA SMAKA NOVĒRSTU UZMANĪBU NO JEBKURA JŪDA-ĀDAMIEŠA izsauktā DĒMONA SMIRDOŅAS- UN ARĪ NO PAŠA DĒMONA....
Florensks atgādināja, ka biorobotiem-ādamiešiem ir vasela RINDA SAVU DĒMONU-piemāram tāda,kas praktiski var '"pieburt"" ĀDAMIETIM SIEVU -KĀ CILVĒKU VĪRIETI, VAI OTRĀDI-ĀDAMIETEI VĪRU-KĀ CILVĒKU... Un tad tie-CILVĒKI- tiek VAMPIRIZĒTI- tiek NOSŪKTA ENERĢIJA VIŅU KOPDZĪVES LAIKĀ. To jebkurš CILVĒKS var redzēt-tos novērojot kopā esam.Pamatā tāda ""KOPDZĪVE"" JAU NAV ILGA....
DABAS PĒTNIEKU IETEIKUMS-PAZĪSTOT ĀDAMIEŠUS PĒC IZSKATA, IZRUNAS UN UZVEDĪBAS-MĒS CILVĒKI , REGULĀRI NESOT LĪDZI ĶIPLOKUS-VIŅU PRETCILVĒCĪGAS DARBĪBAS GADĪJUMĀ-VAJAGOT ŠĪS ĶIPLOKU DAIVIŅAS PABĒRT"" UZ VIETĀM..""

Atbildēt

SMIEKLI NĀK

12.06.2019. 19:22

1. Dombrovska atbildība pie Maxsimas sabrukšanas ir tik pat liela - kā Ušakova kaķu atbildība pie ZAGŠANAS RD.
2. Dombrovska atkāpšanās protams bija palūgta, bet VIŅŠ BIJA VIENĪGAIS, KURŠ ŠOBRĪD IZSKATĀS, KA BŪS bijis vainīgais. jo pati Maxsima atpirkās par grašiem un īstie vainīgie velk laiku.
3. Eiro ieviešana ir labākais, kas ar Latviju ir noticis, to var pierādīt ar pamatskolas matemātikas diagrammu.
4. Lats bija pielīdzināts Euro, mēs esam ES dalībvalsts. Investīcijas, tirgus balstās uz stabilitāti. Euro ir stabilitātes garants.
5. Visi, kas ir pret NATO un ES UN MURGO PAR autanomiju, aicinu atcerēties, kur ģeogrāfiski mēs atrodamies. Beztam tieši izolacionisma un prezidentāla pārvalde 1940. gadā mūs noveda pie okupācijas.

Atbildēt

latvietis

11.06.2019. 12:15

kamer dombrovskis nesedes cietuma,es velesanas nepiedalos.

Atbildēt

!

11.06.2019. 00:25

teicams raksts

Atbildēt

Kangars

03.06.2019. 22:47

Ja es šeit pieminēśu Lemberga kungu, Vai šis komentārs tiks dzēsts? Dažbrīd liekas, ka šos rakstus pats Aivars drukā!

Atbildēt

Pac Indulis Durka no paša LRTT

26.05.2019. 06:29

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Valdis Freimentāls (cilveks 444)

26.05.2019. 00:26

»


U menja dokumenti porjadke!

Atbildēt

pilsonis

25.05.2019. 23:19

Kā strādā Latvijas tiesībsargājošās institūcijas, ja nav reaģējušas uz šādiem faktiem un trīclūpiņš jau sen nav savākts roku dzelžos uz septītajām debesīm un nav veiktas kratīšanas trīclūpiņa un pārējo iesaistīto mājokļos?

Atbildēt

Potapovs

25.05.2019. 21:31

Reti pretīgs kangars

Atbildēt

Tā ir!

25.05.2019. 15:49

»

Fanijai

Vai tiešām Cilvēks 444 ir Valdis Freimantāls? Cilvēks 444 raksta tīri jēdzīgi, bet, ieraugot vārdus Valdis Freimantāls ar viņa Latviešu biedrību, jau paliek slikta dūša. Vai tiešām V.F. nesajēdz, ka viņš visiem ir "totāli piegriezies


Valdis Freimentāls atbalsta Grantiņu H86! Viņi drīz "dalīšot" Latvijas zemi! Tikai nav skaidrs, ar ko viņi dalīs.

Intriga vecā - VDK stilā sašķelt tukstirsēju grupu H86, kuri paši neko nevar bez tukšas tiršanas. Sašķelšana notiek, piedodot nozīmi vairāk publiski kādam no grupas. Pats lohs V. Freimentāls (cilvekas 444, alkstot idiota atzinības) jāatbalsta kā L. L, , "Mosad aģenta" līdzstrādnieks, jo pats " uz savu roku" , patvaļīgi publicējas "Mosad žīdu portālā pietiek. com, lai Vācijas iestādes konstatētu, ka atkal Grantiņam H86 "aizbraucis širmis" un viņš var vainot V. Freimentālu (cilveku 444) sadarbībā (lasi : nodevībā) ar "Pietiek pārvalditāju" L.L. ., un izrakstīt jaunu trakvilizatoru devas recepti. Tur vajag kaudzi naudas, lai tos trakvilizatoru sūdus norītu.

Visi šie idioti savu enerģiju velta pietiek konteineru komentāriem un tukšrakstīšanai, kas ir izklaide.

Aiz savām dusmām, ka nevar dalīt Latvijas zemi, Grantiņš H86 pelnīti sāks plānot latviešiem un solīt dalīt vācu zemi!

Atbildēt

stalins

25.05.2019. 14:19

Man arii taa skjiet. 444 puslidz normali raksta.Dabiski ,ka galigas blenas raksta, tomer to var lasit.Katram ir tiesibas izteikties.

Atbildēt

Fanijai

25.05.2019. 11:15

Vai tiešām Cilvēks 444 ir Valdis Freimantāls? Cilvēks 444 raksta tīri jēdzīgi, bet, ieraugot vārdus Valdis Freimantāls ar viņa Latviešu biedrību, jau paliek slikta dūša. Vai tiešām V.F. nesajēdz, ka viņš visiem ir "totāli piegriezies"!

Atbildēt

Hmmm

24.05.2019. 18:05

»

Fanija Golda

Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā...


Kad jūs vienreiz sapratīsit, ka V. Dombrovskis ir cionistu marionete. Visu laiku apspriežat sīkumus! Holiski sen redzams, ka Godmanis ar cionistu Eiropas komisijas akceptu izzaga Parex afērā gan pensiju fondu, gan valsts kasi. Cionistiem bija vajadzīga marionete - upuris, kas reizē ir izpildīgs, paklausīgs,,saprātīgs un vienlaikus ir arī ebreju impērijas radītās 2007. gada finanšu krīzes upuris. Šis noderīgais idiots tika atrasts ar saviem "sūda nekustamajiem projektiem ar skaistu nosaukumu". Vienīgais, uz ko bija spējīgs, kā radīt sev parādus. Kamdēļ bija vajadzīgs šāds izpildīgs un paklausīgs vietējais jampamiņš? Lai valsti iedzītu SVF/PB parādos. Jo valstij pēc Parex bija faktiski defolts.Lai V. Dombrovski padarītu vēl "baltāku", viņam lika uzņemties atbildību par Zolitūdes traģēdiju. Gatavojot Eiroarlamentam eirokoisāra amatam.

Visi tie, kuri dodas uz vēlēšanām, neko nelemj. Personālijas LV vadības un ES amatiem izvēlas citi un slepeni. Un tie ir pasaules naudas patiesie saimnieki. Daudziem tās šķiet sazvērestības teorijas, bet tā tas nav.

Arī visas rebes ar banku lietām V. Dombrovska labā ir tikai slepenais finansiàlais atbalsts V. Dombrovskim, marionetei.

Kad šī marionete, V. Dombrovskis, vairs nebūs vajadzīga, viņu "noraus podā" un atradīs citu noderīgu, paklausīgu un izpildīgu. Uz rezerves soliņa tup daudzi, kuri apmācīti ASV kā Vj. Dombrovskis (dīvainas sakritības uzvārdos, uzvārdu viņš nomainija, un citi..). Mēs taču redzam, ka faktiski Valdis Dombrovskis ir izcils neveiksminieks, jo ir atkarīgs no pasaules naudas vareno žēlastības. Un turpat novedis Latvijas valskti.

Atbildēt

Vienu "es "un "444" meli

24.05.2019. 14:14

»

es

Pag pag. Tie divi skaistuļi ir aplaupījuši nelielu daļu LV iedzīvotāju un visu iebāzuši savās kabatās. Dombrovskis ar savu austerity politiku, aplaupīja visus LV iedzīvotājus, kur labumu kabatās sabāza zviedru bankas. Es teiktu, ka Dombrovska nodarījumam ir vairāk cietušo kā Ušakova un Amerika...


Meli un idiotisms, kas pazemo, ko nedrīkst piesmiet, lamāt un pulgot. Bet, atvainojos, "idiotiem" viss ir atļauts, ir nesodāmi. Nejēgas, ko jūs te salīdzineit ar Rīgas izlaupīšanu un tās vadoņiem. Valdis Dombrovskis ir Latvijas izcilība, patiess un godīgs. Nu ja, tādus vajag nomelnot, vai ne? Tāds esot Latvijas naida kurinātāju nodoms un uzdevums,. Latvijas graušanas nodoms.

Atbildēt

es

24.05.2019. 13:30

»

:)

Neliešu mums nav maz, Dombrovskis nebūt nav nelietības sinonīms.Kāpēc tagad aktualizēt jautājumu par Dombrovski, ja visās taurēs būtu jāpūš par to ārprātu, ka nelieši Ušakovs un Ameriks tiks ievēlēti EP


Pag pag. Tie divi skaistuļi ir aplaupījuši nelielu daļu LV iedzīvotāju un visu iebāzuši savās kabatās. Dombrovskis ar savu austerity politiku, aplaupīja visus LV iedzīvotājus, kur labumu kabatās sabāza zviedru bankas. Es teiktu, ka Dombrovska nodarījumam ir vairāk cietušo kā Ušakova un Amerika.

Atbildēt

himera

24.05.2019. 12:58

Mēģini realitāti pagriezt citā virzienā un provē"reņģēdājiem"iedot citu "ēsmu"par ko cepties.
NESANĀKS JO FAKTI IR KLIEDZOŠI

Atbildēt

:)

24.05.2019. 12:47

»

pareizais

To,ka Dambrovskis ir nelietis- tas sen nav noslēpums


Neliešu mums nav maz, Dombrovskis nebūt nav nelietības sinonīms.Kāpēc tagad aktualizēt jautājumu par Dombrovski, ja visās taurēs būtu jāpūš par to ārprātu, ka nelieši Ušakovs un Ameriks tiks ievēlēti EP!

Atbildēt

Arī fakti

24.05.2019. 12:24

»

fakti

1. Kaut kā nav manīts, ka būtu bijis vesels bars ar kompānijām, kas gribētu meklēt naftu Baltijas jūrā. Tāpat nav dzirdēts, ka notiktu naftas ieguve...


Valsts būvinspekcija nekad nebūtu ļāvusi šādi sadalīt būvniecību kārtās: Vidū strādā veikals, bet pagrabā un uz jumta notiek būvdarbi. Ja vidū netiktu ekspluatēts veikals, tad zaudējumi būtu tikai īpašniekam. Nedrīkstēja pieļaut veikala darbošanos būvobjektā. Un tas ir Būvniecības aktu jautājums. Un par to jāatbild. Tikai arī šobrīd nekas nav mainījies :(

Atbildēt

Atross un Partoss

24.05.2019. 11:12

»

Skaidrīte

..patiesība ''kož''!? Autoram ir taisnība, jo mēs paši to visu piedzīvojām!!Aramess, kam kalpojat Jūs


Saīsinājumos no Artis Pabriks.

Freimentāla kungs derētu mūsu partijai. Kādēļ viņš nevarētu izskatīt šo jautājumu?

Atbildēt

Atbalstiet ar saviem komentāriem

24.05.2019. 11:10

mūsu jauno autoru Cilvēku 444, Valdi Freimentālu! Neesiet pārāk kritiski, lūdzu!

Atbildēt

Skaidrīte

24.05.2019. 11:05

»

Aramess

Ja te ir kads nelietis, tad tas ir šā raksta autors - pretīgais Kremlins, kas kalpo Maskavai un zākā katru eiropeiski noskaņotu personu


..patiesība ''kož''!? Autoram ir taisnība, jo mēs paši to visu piedzīvojām!!Aramess, kam kalpojat Jūs???

Atbildēt

Rupucs

24.05.2019. 10:41

Papildināšu hm hm 24.05.2019. 08:34
Pēc būtības partiju varas sistēmā galvenais ir partiju intereses. Tas ir normāli un loģiski. Pavisam cits stāsts ir par to - cik vietas šajā varas sistēmā ir valsts interesēm. Te un tagad partiju varas sistēmā valsts interesēm vietas nav. Un tālāk jau vienalga vai Valdis vai Māris - vai nu darbojies partijas interesēs vai soļo tālāk. Protams, partijas intereses ir tikai dekorācija partijas sponsoru biznesa projektam.

Atbildēt

hm

24.05.2019. 09:34

Kāds dāņu princis. kādā pazīstamā lugā ir teicis, ka godīgam būt nozīmē būt vienam no 10 tūkstošiem. Kas varētu būt tik pat reti, kā zvirbuļu barā ieraudzīt pilnīgi baltu sugas pārstāvi.
Vai rakstā nenosauktie 9999 būt godīgāki, vai autors, vai komentējošie būt godīgāki?
Jautājums nav par cilvēka dabu, bet gan par politisko iekārtu, kas dod visas iespējas negodīgumam izpausties.
Paradoks tajā, ka nosodot negodīgumu, jūs neapzinādamies nosodiet arī pastāvošo iekārtu.

Atbildēt

kode

24.05.2019. 08:38

Piekrītu autoram, tikai 6.p nē.
+++...jo visticamāk žurnālistiem, kas kalpo varas kliķei tika dota pavēle klusēt. +++
Domāju, ka gudrus un zinošus žurnālistus tagad nesagatavo. Šie jaunie pat nesaprot, par ko ir stāsts

Atbildēt

VB

24.05.2019. 08:05

"Viņš ne mazākā mērā nejūtas ne vainīgs, ne arī atbildīgs par Zolitūdes traģēdiju!" - droši vien, bet kā atkāpšanās formāls iemesls tā labi noderēja.

Par ko tiešām bija jāatkāpjas - ne es ne Jūs, domāju, tā arī neuzznināsim.

Atbildēt

Rupucs

24.05.2019. 08:03

Vērtē pēc darbiem. Vai pēc Valdiņa valsts ir attīstījusies? Grūti kaut ko atrast. Tātad Valdiņš nav darītājs.

Atbildēt

Aramess

24.05.2019. 07:32

Ja te ir kads nelietis, tad tas ir šā raksta autors - pretīgais Kremlins, kas kalpo Maskavai un zākā katru eiropeiski noskaņotu personu.

Atbildēt

pareizais

24.05.2019. 07:19

To,ka Dambrovskis ir nelietis- tas sen nav noslēpums!

Atbildēt

Fanija Golda

24.05.2019. 06:59

Ziniet ko, V. Freimentāla kungs! Jūs jau variet te rakstīt kaut vai zem simta dažādu "niku", bet cilvēku galu galā atpazīst pēc viņa rakstības manieres, stila un vārdu krājuma.Tas nav nekāds dižais noslēpums.Tas, ko Jūs te esat sarakstījis, sen visiem zināms! Vai Jūs labāk nebūtu tik labs un kādā īsā komentārā neaprakstītu tos argumentus, kāpēc V. Dombrovskis nebūtu labs eirokomisārs arī turpmāk, ja atkārtoti tiktu ievēlēts Eiroparlamentā. Es domāju, ka ne tikai es viena to labprāt gribētu uzzināt!

Atbildēt

fakti

24.05.2019. 06:46

1. Kaut kā nav manīts, ka būtu bijis vesels bars ar kompānijām, kas gribētu meklēt naftu Baltijas jūrā. Tāpat nav dzirdēts, ka notiktu naftas ieguve.
3. Būvinspekcijas likvidēšanai nebija absolūti nekāda sakara ar Zolitūdes traģēdiju, jo Būvinspekcija nekad nav veikusi projekta aprēķinu pareizības pārbaudes.
4. Daudz vienkāršāk un lētāk būtu bijis to firmu nobankrotēt un tikt vaļā no parādiem nekā gadiem atmaksāt uzņēmuma parādus no personiskajiem līdzekļiem.
5. Nožēlojama apsaukāšanās izcili apstiprina reālu argumentu trūkumu!
6. Ja vispār tika runāts par Citadeli, tad tikpat labi to varēja darīt jebkur Latvijā vai kaut vai Ministru kabineta telpās. Citadele tika pārdota nevis par "sviestmaizi", bet par tirgus cenu, jo neviens nebija gatavs par to maksāt dārgāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...