Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šveices rūķu galvaspilsētā atkal gadskārtējais ekonomikas forums un rosība, elitārie dzīvokļi un apartamenti aizņemti, šampanietis par 700 eur pudelē pārdodas kastēm, un abu dzimumu eskortbūtnes nofraktētas uz nedēļu par 3000 eur dienā. Dūmo sešlitrīgie limuzīnu motori, braši emitē CO2 privātās reaktīvās lidmašīnas, savedot planētas dzīves saimniekus uz tikšanos, kuras rezultāti būs saistoši visiem plebejiem, kas joprojām patērē par daudz resursu un spītīgi negrib restartēties. Viesu ir daudz, aptuveni 3000 cilvēku no 120 valstīm, Krieviju neuzaicināja, bet turki neatbrauca, protestējot pret Palestīnas genocīdu.

Kas ir svarīgākais, par ko parūpēties 2024?

 

Šoreiz Švāba kungs vairs nemētājās ar parastajiem VEF kanibālistiskajiem saukļiem, piemēram, “Jums nekas nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi!”. Daudzi jau tāpat ir absolūti toleranti pret šo kiberhunveibinu konceptiem, it īpaši latvieši, kuri sen atbrīvoti no liekas turības. Tagad par vecajiem plāniem, kas manāmi brūk Globālo Dienvidu pretestības, kā arī Krievijas un Ķīnas “nesadarbības” dēļ, liecina tikai tendence bīdīt globālus projektus apstākļos, kad pasaule mūs acu priekšā kļūst reģionāla.

Mākslīgais intelekts

Pēc Švāba un Atali kunga plāniem mākslīgajam intelektam būtu racionāli, inovatīvi un taisnīgi jāpārvalda visa planēta. Šie kungi gan piemirsa, ka intelekts, kas pārvaldīs Etiopiju, tiks programmēts Kalifornijā un samērā grūti būs izskaidrot Etiopijas valdībai, ka tā ir atlaista. Tāpēc arī šo augšminēto kungu netīksme pret nacionālajām valstīm un spēcīgām valdībām ir tik liela.

Arābu pasaule vispār globālistiem riebjas, digitalizācija nespīd, par ciparu naudu runas nav, reliģija ir neaizskarama, gejus vajā, bet tā pati Ēģipte pāris dienās spēj mobilizēt miljonu lielu, absolūti maskulīnu un trenētu armiju.

Saprotams, ka racionālu progresu apturēt nav iespējams, bet ir precīzi jānoliek digitalizācijas sarkanās līnijas- paralēli digitālajai naudai ir jābūt arī banknotēm, no lauku večiņas nevar prasīt ID un intrerneta autentifikāciju, medicīnas dokumentiem jābūt arī papīra formātā. Tad nekāda digitalā koncentrācijas nometne neiestāsies, bet skaidrs, ka Sorosa kontrolētā Latvijas elite ir jāaptur laikus, jo jau tagad tā iet par tālu savā iztapībā.

Klimata programmas un zaļā dienaskārtība

Globālistu runājošā galva Antonio Gutjerešs mēģināja tradicionāli bīdīt atjaunojamās enerģijas tēmu, bet dzirdīgu ausu paliek arvien mazāk, - neviens negrib demonstratīvi ieslīdēt arhaikā, kā to šobrīd dara Vācija. Turklāt procentu likmju kāpums novedis daudzus alternatīvos projektus bankrota priekšā. Tautas sākušas saprast, ka zaļā enerģētika ir masīva afēra, kuras laikā parastam patērētājam ir jāapmaksā zaļās enerģētikas sistēmas uzturēšana un, lai ziemā nenosaltu, arī tradicionālās enerģētikas finansēšana.

Rietumu sabiedrība strauji paliek nabadzīga. Izgāzušās arī elektromobiļu programmas, Vācija atsākusi intensīvi kurināt ar oglēm, jo zaļo barbaru spiedienu rezultātā aizvērtas visas valsts kodolstacijas. Savukārt Latvijā zaļā afēra situāciju ar Nordpool ir padarījusi neizturamu, jo valsts HES saražotās elektrības pašizmaksa ir 0,01 eur par kwh, - paskatieties savos rēķinos un padomājiet! Jūs maksājat par bagāto somu sasalušajiem rotoriem! Un maksāsiet tik ilgi, cik atradīsieties viņu biržā, ne jau jūsu labuma dēļ jūs tur pieslēdza!

Man labi pazīstamajā Zviedrijā tieši zaļo terora dēļ pie varas ir nākuši labējie, kas nekavējoties atteicās no zaļo iestrādēm, motivējot savas aktivitātes ar to, ka degvielas cena uzpildes stacijā ir svarīgāka par neskaidru, zaļu nākotni. Arī Grēta Tunberga no planētas sapņu meitenes ir pārvērtusies par parastu jaunu sievieti ar neskaitāmiem policijas sodiem. Un tas ir tikai normāli, sevi cienošas valstis un tautas vispirms rūpējas par savu labklājību un savu eksportētāju konkurētspēju, nevis globālistu izdomātu fantomu.

 Ziņojums par slimību X

Pasaules Veselības organizācijas žurku midzeņa pārstāvis tradicionāli garantēja visiem nāvi no nezināmas slimības, kas vēl pat nav aprakstīta. Masām par šo aspektu šaubu nav, kovids vēl visiem labā atmiņā, un visi zina, ka puiši no laboratorijām savu izdarīs. Cita lieta, ka pārsteiguma momenta vairs nebūtu un pastāv milzīgs risks, ka starp varu un tautu izceltos reāls konflikts.

Kā vienmēr Latvija ir tā caurausta ar Sorosa un Švāba aģentu tīklu, ka ir visapdraudētāko valstu skaitā. Maijā PVO mēģinās dabūt cauri globālo pandēmijas līgumu, kas šai globālistu struktūrai ļautu paralizēt un kontrolēt jebkuru valsti, kura tam piekritusi. Zinot, kas šobrīd Latvijā ir pie varas, nav šaubu, ka bez nopietnas, koordinētas un agresīvas sabiedrības pretdarbības šis pandēmijas līgums tiks parakstīts. Nodevēji vienmēr atrodas, turklāt iespējams, ka Pavļuta un Kariņa bandformējums nav kļuvis pietiekoši bagāts no iepriekšējās Cov19 afēras.

Iespējams, jau pavasarī būtu laiks sākt izdarīt spiedienu uz Saeimas deputātiem, savlaicīgi veikt aptaujas, noskaidrot iespējamo balsojumu rezultātus un vajadzības gadījumā sākt akcijas pret pandēmijas pārvaldības līgumu, kas iesviedīs Latviju tiešā globālistu kontrolē. Cilvēki, esiet modri, vara to mēģinās izdarīt klusībā un bez garām diskusijām!

Kāpēc ķirzakām šoreiz nekas nesanāks

Pax Americana brūkot, sākas nopietna pasaules pārdale, kas izraisa bruņotus konfliktus, kuri paradoksālā veidā nav izdevīgi globālistiem. Jo šādā veidā nostiprinās nacionālās valstis, saliedējas to iedzīvotāji, nostiprinās armijas, - globālistiem armiju nav. Arī viņu galvenais resurss – nauda - vairs nav absolūtas varas simbols. Kapitālisms nav izturējis stresa testu, un dolāra pasaule novēloti ir sapratusi banālu patiesību, proti, svaigi emitētie dolāri ieplūst spekulatīvajā finanšu sektorā, kur ātra peļņa ir garantēta. Bet artilērijas lādiņu ražošana nav īpaši rentabla.

Tiesa, ar šo patiesību nav viegli sadzīvot, Krievija un Ķīna vēro un ļauni smīn ūsās, izlēmīgi nacionalizējot vienu aizsardzības rūpnīcu pēc otras. Šobrīd izskatās, ka “kara sociālisms” funkcionē daudz efektīvāk. Un arī notikumi pasaulē par to liecina, no globālā žandarma vairs nebīstas pat Jemenas baskāji.

Turklāt globālās elites mentālais un morālais stāvoklis padara visu vēl ļaunāku, daudz kur pie varas ir atklāti deģenerāti un neizglītoti muļķi. Kuram gan normālam cilvēkam, kas plānotu jelkādu nākotni Bretonvudas līgumam par dolāra beznosacījumu apriti, ienāktu prātā kofiscēt Irānas aktīvus, šantažēt arābus un mēģināt atdot Ukrainai 300 miljardus krievu naudas?

Šobrīd tas tikai paātrina pasaules sadalīšanos jaunās ekonomiskās un politiskās zonās, ko teorētiķi sauc par reģionalizāciju. Es gan to definētu kā globalizācijas reģionalizāciju.

Un tieši šeit slēpjas globālā oligarhāta nāves draudi. Visi Švāba adepti un Sorosa izsūtāmie funkcionē par dolāriem. Tos var sadrukāt, cik vajag. Tikai par tiem vairs nevar nopirkt krievu raķetes, ķīniešu sprāgstvielas un korejiešu artilērijas lādiņus. Par tiem nevar nopirkt konservatīvo Eiropu, kuru fundamentāli saniknojis tas nevaldāmais klaunu un pederastu cirks, kas tai veļas pāri ar visādām bērbokām, šolciem un mikroniem.

Cilvēki, esiet modri! Švābiem un Sorosiem nav roku, ko uzlikt Jūsu kakliem, bet viņiem ir Vienotības rokas, kas jebkurā brīdī uzmauks Jums kārtējo masku. Ieraus Jūs kārtējā karā. Kārtējo reizi pacels nodokļus, lai izdzītu Jūs no Jūsu zemes. Ienaidnieks jau ir šeit. Ziniet to un ar šo apziņu dzīvojiet!

Novērtē šo rakstu:

189
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi