Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ŠiŠkina lācītis > Es

23.04.2017. 21:59

Komentāra autors - ko ar so uzskaitījumu gribēja pateikt? Varbūt autora spēkos būtu ne tikai tiražēt klisejas, tādejādi noplicinot, padarot mazāk nozīmīgas cilvēku ciesanas, bet, piemēram, izpētīt kādu no siem apgalvojumiem. Palikt zem lupas tādu t.s. tiesas izpildītāju ( bez tiesas), kas tas ir par fenomenu un kā tas funkcionē tajā "privātvalsts" sistēmā.

Atbildēt

Prototips

19.04.2017. 20:04

Lai kāda būtu tēma, sižeta līkloči, lai cik piemeklēta palete - nemainīgi gala rezultāts atgriežas pie PAŠTĒLA. Praksē nereti pastēla dominante raksturīga autodidaktiem. Tādēļ, ir jābūt pamatotam iemeslam, lai profesors izvēlētos iecienīto metodi (manieri).

Atbildēt

Grāfs

18.04.2017. 16:41

Trūkst tik svarīgi vārdi kā idiots, idiotija. Kā to autors varēja aizmirst? Pats visus apsaukā par idiotiem it kā latviešiem būtu tikai idioti.

Atbildēt

ES

17.04.2017. 18:23

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts nevar nestimulēt pašapmierinātību, ko tik lieliski demonstrē latviešu mežoņu izcilākie eksemplāri. Mežoņu prerogatīva nav paškritiskums, bet stulba pašapmierinātība. Latvieši no Latvijas nācijas to visredzamāk apliecina. To Latvijas nācijā neapliecina krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c.. Es neticu, ka cilvēce kaut ko iegūs, ja Dievs beidzot izkaus nevērtīgos latviešus. Cilvēce neko neiegūs, jo cilvēce ir dialektikas verdzene. Tai ir vajadzīgs gan zelts, gan mēsli. Tai ir vajadzīgs zelts un latvieši kā mēsli.

Atbildēt

Viedais

16.04.2017. 14:59

Ierosinu ieviest latviešu valodā vārdu „latvzemietis”. Vārdšķira – lietvārds, vīriešu dzimte, II deklinācija, daudzskaitlis – latvzemieši. Vārda skaidrojums vienskaitlī: ikviens Latvijas iedzīvotājs neatkarīgi no etniskās piederības vai šaurākā nozīmē – Latvijas valsts piederīgais, kura etniskā piederība nav zināma. Piemērs pamatnozīmei: „Tagad gandrīz katram otrajam latvzemietim dēļ rēķiniem par elektrību nāksies dzīvot pustumsā”. Piemērs šaurākai nozīmei: „Īrijā par automašīnas vadīšanu iereibušā stāvoklī atkal aizturēts latvzemietis”.

Daudzskaitlī „latvzemieši” nozīmē Latvijas iedzīvotāju (pilsoņu un nepilsoņu) kopumu. Sarunvalodā daudzskaitlis var tikt attiecināts uz Latvijā mītošiem sveštautiešiem. Piemērs pamatnozīmei: „Starptautiskā ekonomiskā krīze smagi skāra latvzemiešus”. Piemērs lietošanai sarunvalodā: „Man jau ir apnikušas tās latvzemiešu akcijas par krievu valodu”.

Tulkojums krievu valodā – латвиец. Līdzīgi, kā vārds „россиянин” pareizi jātulko kā „krievzemietis”, bet nevis „krievs”. Tikai aprobežots cilvēks var iedomāties, ka krievs un krievzemietis ir sinonīmi. Diemžēl esošajās vārdnīcās tiek piekopta valstiskās piederības aizstāšana ar etnisko piederību. Šāda nonivelēšana valodā rada tās lietotājos neizpratni gan par pašmāju, gan starptautiskiem procesiem.

Jāpiezīmē, ka līdzšinējais, parasti nelatviešu starpā, lietotais Latvijas iedzīvotāju (pilsoņu un nepilsoņu) apzīmējums „latvijietis” latviešu vidē nav iedzīvojies, jo to pārsvarā skandina latviešu valodai, kultūrai un nacionālai valstij naidīgi elementi. Latvieši vārdu „latvijietis” praktiski lieto tikai, lai apzīmētu Latvijā dzīvojošos sveštautiešus, turklāt visbiežāk ar negatīvu pieskaņu. Piemērs: „Noriebušies jau tie latvijieši, lai brauc uz savu Krieviju”.

„Latvzemietis” ir vārda „latvijietis” pozitīva alternatīva. Tiesa „latvijietis”, kā labdabīgs žargonvārds, piemēram, uz palamas „urla” fona, var palikt valodā, lai apzīmētu NACIONĀLAI Latvijas valstij nedraudzīgu pilsoni, neatkarīgi no etniskās izcelsmes. Vārdam „latvzemietis” nav jāaizstāj termini Latvijas iedzīvotājs vai Latvijas valstspiederīgais, bet jābagātina latviešu sarunvaloda un plašsaziņas līdzekļu telpa. Īpaši aktuāla šāda vārda ieviešana ir šobrīd, kad Latvijas nelatvieši mēģina rast savu vietu savā dzimtenē. Sveštautiešu rīcība diezgan kutelīgajā politiskajā situācijā daudzējādā ziņā ir atkarīga no latviešu nostājas. Manuprāt, apzīmējums „latvzemieši” ļaus daudziem nacionālai latviešu valstij lojāliem sveštautiešiem justies Latvijā kā savējiem.

Atbildēt

Tikai

16.04.2017. 10:10

»

S.S.

Vai tiešām tik grūti pamanīt, ka šis portāls ir veltīts tādiem muļķiem kā tu, Hari? Rakstā taču ir vārdā nosaukta tava deģenerācija, dārgais Hari


mieru kungi un taupiet veselību, latviešu muļķu masa ir bezgalīga, vieni nomirst, citi nāk vietā.

Atbildēt

S.S.

16.04.2017. 09:14

»

Harijs

Vai tiešām grafomāniem nav citas vietas, kur publicēties? Kāda šim rakstam saistība ar portālu


Vai tiešām tik grūti pamanīt, ka šis portāls ir veltīts tādiem muļķiem kā tu, Hari? Rakstā taču ir vārdā nosaukta tava deģenerācija, dārgais Hari!

Atbildēt

Harijs

15.04.2017. 22:15

Vai tiešām grafomāniem nav citas vietas, kur publicēties? Kāda šim rakstam saistība ar portālu?

Atbildēt

Re kā

15.04.2017. 21:16

Uvertīra
Rietumeiropas un Austrumeiropas cilvēcisko padibeņu sinhronizācijai bija zināma priekšspēle, sagatavojot ģenētisko augsni cilvēcisko atkritumu perspektīvām sociāli politiskajos procesos. Daļēji priekšspēle bija kopīga, daļēji atšķirīga abām Eiropas mentālās kartes daļām. Kopīgais bija aristokrātijas iznīcināšana fiziskā veidā un politiskā veidā, kā tas bija Rietumeiropā t.s. buržuāzisko revolūciju rezultātā. Austrumeiropā aristokrātiju centās fiziski iznīcināt tajās zemēs, kurās tā bija vēsturiski izveidojusies.
Atšķirīgais ir saistīts ar tautu vispārējo attīstību – civilizētības un kultūras attīstību. Rietumeiropā tautu vispārējā attīstība bija ilgusi gadu tūkstošiem. Austrumeiropas tautas pa lielākajai daļai ir jaunas tautas. Tās pieņēma kristietību apmēram 1000 gadus vēlāk nekā rietumeiropieši. Jauno tautu morālā un intelektuālā kapacitāte nevar būt tāda, kāda tā var būt senām tautām, ģenerējot plašu un dziļu inteliģences un intelektuāļu slāni, kas vienmēr ir attiecīgās tautas morālais un intelektuālais garants.

Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām. Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

Re kā

15.04.2017. 15:58

Asimetrija
Zemes iedzīvotāju dažādu etnisko formāciju attīstības asimetrija ir acīmredzams fakts. Austrālijas aborigēni ir palikuši akmens laikmeta cilvēkveidīgo būtņu apziņas līmenī. Latvieši ir palikuši viduslaiku dzimtcilvēku apziņas līmenī, bet rietumeiropieši iemanījās būvēt atomreaktorus enerģijas iegūšanai; krievi iemanījās sūtīt cilvēkus kosmiskajos ceļojumos; ķīnieši izveidoja „planētas fabriku”. Asimetriju nosaka daudzi dabiskie faktori: klimats, ģeogrāfiskā vide, augu un dzīvnieku valsts izmantojamība cilvēku vajadzībām. Noteikti ir vēl citi dabiskie faktori, par kuru ietekmi uz cilvēku attīstību prātoja jau senie grieķi un citi senie domātāji. Arī mūsdienās par to prāto filosofi, zinātnieki. Vienīgi mazāk prāto par to, kas vēl ietekmē etnisko formāciju attīstības asimetriju. Toinbijs kādreiz ironizēja par „kosmiskā joka upuriem”; Gumiļevs izsauca filistru lamas sakarā ar ideju par pasionārajiem grūdieniem, kuri ilgst 1-5 gadus Zemes šaurā joslā 200-300 km apjomā, šajā joslā veicinot etnisko attīstību. Pasionāros grūdienus izraisa variabls kosmiskais apstarojums šaurajā joslā. Par Gumiļeva idejām tagad ņirgājās tikai neglābjami obskuranti. Taču tajā pašā laikā par kosmisko ietekmi uz etnisko formāciju attīstību joprojām zinātne izsakās atturīgi. Asimetrijas izskaidrojumi dabisko faktoru kontekstā nepārliecina. T.s. trimdas latvieši pateiks, ka Kanādā ir tādi paši dzīves apstākļi kā Latvijā. Taču viens ir kanādiešu attīstības līmeņa atbalss ekonomikā, bet pavisam kaut kas cits ir latviešu attīstības līmeņa atbalss ekonomikā.

Atbildēt

Kaspars

15.04.2017. 13:08

»

Andris

Re kur ir labs piemērs manam komentāram, kā var neko nezināt no valsts lietām


Šis Žulis arī Delfos ieraksta savas muļķības.

Atbildēt

Andris

15.04.2017. 08:53

»

Žulis

Par tiem pilsoņiem gan šajā rakstā ir galīgi garām...


Re kur ir labs piemērs manam komentāram, kā var neko nezināt no valsts lietām.

Atbildēt

Andris

15.04.2017. 08:51

»

Ir jautājums

vai Latvijas nelatvieši maz grib saukties par latvijiešiem. Varbūt vairums no viņiem vēlētos, kaut šeit būtu Krievija


Vai tad kāds var gribēt saukties to mežoņu vārdā, kuri tikai zog un raksta muļkības un bez izglītības nīkuļo, laiza svežzemju kungu di.su visos laikos un nebauda nekādu krievu, poļu, ebreju, igauņu, Latgales baltkrievu cieņu? Zagļi un stulbeņi, nelietīgi pielīdeji, denuncētāji. Kurš būs tik naivs, ka gribēs viņiem pievienoties?

Atbildēt

Žulis

15.04.2017. 08:06

Par tiem pilsoņiem gan šajā rakstā ir galīgi garām.
Valsts pilsonis ir valsts pilsonis. Kāds gan te vēl speciāls, visiem pilsoņiem vienāds apzīmējums (vārds) šeit lai būtu vajadzīgs?!
Priedītis savā vēlmē aizēnot un izskaust latviešu tautas un latviešu nācijas jēdzienus no cilvēku apziņas jau sāk kļūt smieklīgs. Vai tiešām viņam liekas, ka šeit dzīvojošie krievi, poļi, žīdi u.c. tā kaunas no savas tautības, ka viņiem vajadzīgi kaut kādi kopēji "latvijiski" apzīmējumi un viņiem ir neērti pateikt, piemēram, ka "es esmu krievu tautības Latvijas pilsonis"??? Šis muļķīgais aicinājums piemeklēt visiem Latvijā dzīvojošajiem vienu kopēju apzīmējumu ir kārtējais Priedīša kunga pakalpojums globālismam, kuru pats Priedītis ne reizi vien ir asi kritizējis.

Atbildēt

Ir jautājums

15.04.2017. 07:47

vai Latvijas nelatvieši maz grib saukties par latvijiešiem. Varbūt vairums no viņiem vēlētos, kaut šeit būtu Krievija.

Atbildēt

Ķirks

14.04.2017. 23:17

Papildinājumam par tēmu daudz interesanta var izlasīt Paula Jureviča 1956.g. grāmatā "Variācijas par moderno cilvēku"

Atbildēt

Latvijietis pēc Raiņa

14.04.2017. 23:14

Sauksimies par latvāniešiem!

Atbildēt

gunča

14.04.2017. 21:35

Diemžēl, autoram taisnība.

Atbildēt

paraniķim A.P.

14.04.2017. 16:57

»

Zulis

Kad pateiks ŽULIS savu mīzienu, tad es zināšu ko teikt


pats raksti, pats komentē !! tava augstākā pilotāža

Atbildēt

Zulis

14.04.2017. 15:46

Kad pateiks ŽULIS savu mīzienu, tad es zināšu ko teikt.

Atbildēt

patiesībā

14.04.2017. 15:23

eurolatvijāņi = kanibālu hibrīdnācija.

Atbildēt

U.U.

14.04.2017. 14:50

Šodienas vārdnīcā iederas arī vārds "dzīvnieks", kā ASV prezidents nosauca Sīrijas prezidentu. Interesanti ir tas, ka lingvistiskajā mežonībā "baltajiem" adekvāti izdodās iesaistīt arī citu civilizāciju pārstāvjus. Kāds Sīrijas valstsvīrs par "dzīvnieku" nekavējoties nosauca ASV prezidentu. Vārdnīcā stabila vieta jau sen ir vārdam "idiots", kas ir transnacionāls apzīmējums politiskajai "elitei".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...