Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cits hibrīdkarš

Raivis Zeltīts
02.06.2020.
Komentāri (61)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai argumentētu

06.06.2020. 12:16

»

latvanu cūķim

vispār aizveries .irsēj


Noderētu intelekts. Kur to ņemt netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, līmes ostītājam un krievu popsas klausītājam?

Atbildēt

krievu kroplim

06.06.2020. 00:44

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


Ja tagad no ASV atkarīgo valstu: Japānas, Korejas un Taivānas, iedzīvotāju dzīves līmeni krieviem sasniegt vajadzētu 100 gadus, neņemot vērā krievu straujo degradāciju, tad drīz jūs apskaudīsiet arī vjetnamiešus, kambodžiešus, laosiešus un birmiešus un, protams, arī Macdonald, kas viņiem būs pieejams.

Atbildēt

indusi sapratuši

06.06.2020. 00:37

»

kopigais un atskirigais

Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi...


tāpēc aizvien vairāk attālinās no krievu pederastiem un to lidojošiem un peldošiem zārkiem, tāpat, kā vjetnamieši, kas seko Japānas, Korejas un Taivānas pēdās.
Jūs, civilizācijas pabiras, dzimtcilvēki, zemākie primāti, variet saprast vai nesaprast, tas nevienu neinteresē. Sadomās pahans, salādēs jūs lidmašīnās un aizsūtīs utilizēt uz Ukrainu vai Sīriju un kad jūs, kā suņus nošaus, apraks bez plāksnītes, kā Pleskavas desantniekus, vai sadedzinās pārvietojamās krematorijās. Jūsu vērība ir mazāka, nekā klaiņojoša suņa vērtība Eiropā. Mēsli jūs esiet savam saimniekam, tad vari iedomāties, cik zemu jūs vērtē civilizētā sabiedrība.
Ja jau tagad jūs no savas bidlotānas baidieties, kā traka vilka, tad pēc paradobesijas, kad visiem krievu vergiem tiks atjaunots beztermiņa mājas arests, gribēsiet no savas sugas braļiem būt vēl tālāk.

Atbildēt

kopigais un atskirigais

05.06.2020. 22:15

»

krievsam

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj...


Pec PSRS izjuksanas asv visas republikas atvera,,neatkarigas centralas bankas,, un makdonaldus,ideologisko nodrosinajumu veica holivudas pasaku muviz.tas viss tika darits ,lai izlaupitu so zemju resursus,bet cilvekus padaritu par vergiem pec kolonialas anglijas pieredzes Indija.Paldies dievam ,ka krievi to ir sapratusi pec 30 gadiem un pec menesa pienems jaunu suverenu konstituciju.latvija turpinas eksistet ka asv kolonija.

Atbildēt

krievsam

05.06.2020. 21:49

Atceros rindu Maskavā pie pirmā Makdonalda, kad atvēra pirmo ēstuvi. Tā bija lielāka nekā pie Ļeņina. Krievu bidļjaķina pirms tam neko citu, kā kaķu un suņu gaļas beļašus nebija redzējusi. Es tā saprotu, deģenerāt, ka tev nav pat saprašanas, kas ir hamburgers. Tie nedaudzie krievi, kuriem vēl atļauj atlikušie līdzekļi, labprāt ēd apceptu kotleti, pārgrieztu bulciņu, tomātu un sīpolu šķēlītes un sieru, bet pārējie cūkgaļas izstrādājumus no Ķīnas slimām un nosprāgušām cūkām un tehniskos palmu taukus, kas tūlīt beigsies, jo Indonēzija atteicās no 11 "Sukhoi" iznīcinātājiem, bet Indija būvēt pie sevis vāciešiem nozagtā Schmeisser rūpnīcu.

Atbildēt

to !

05.06.2020. 21:19

»

!

latviesu neonacisti un sorositi skabo kapostu zupu need,vini 3x diena makdonalda ed hamburgerus ! vienigais ir risks atrauties pa muti no izbadejusajiem nato algotniem rinda stavot


Latviešu nacisti ēd skābo kāpostu zupu no šķīvjiem un ar karotēm, ne tā kā krievi, ar lapķjām un kerzavikiem, bet par krievmīļiem - sorosīdiem un citiem pederastiem mums nav daļas.
ASV jūs, nolādēto fašistisko sadistu un pederastu sugu, civilizācijas atkritumus, izglāba no iznīcināšanas WWI un WWII un tagad sargā pret talibiem, bet tas drīz beigsies un Ņizņij Novgorodā talibi izgriezīs pēdējo smirdīgo krievu bidlu. Kā jūs, nepateicīgās cūkas vēl zeme nes youtube: ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?) Šoreiz nebūs Trampa vistu kājiņas, jums pieminēs 9/11 un visus pārējos terora aktus un lokālos karus un jūs atgriezīsieties pie gadsimtos ierastā kanibālisma.
Man pie dirsas, ko tur par ASV melo krievu mēsls Alex Breznev, kurš mīl Mordoru tikai no droša attāluma, tāpat kā tu un citi Latvijā ievazātie WWII noziegumu mantinieki, es zinu, kā rūpējas par cilvēkiem ASV.

Atbildēt

!

05.06.2020. 18:39

»

vai tiešām iedomājies

Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona...


Krievija ir valsts ar lielako graudaugu razu pasaule.ka ari lielaka graudaugu eksportvalsts.tur bads nevar but.bads sagaida asv.blogeris Alex Breznev rada youtube,tuksos veikalu plauktus tava sapnu zeme asv.tur jau galu un vistu olas driz izsniegs uz kartitem,jo uzraksti ziemelamerikas partikas veikalos ,ka viens pircejs vairak ka 2 vienadas preces pirkt nevar jau ir visur.

Atbildēt

Krievija ir suverēna

04.06.2020. 20:20

»

preambula

tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu


Neviens amerikānis nevar piespiest krievus atteikties no 30 miljoniem āra ateju, ar caurumu koka grīdā, kur dzimtcilvēks bieži vien ielūzt un noslīkst sūdos un mīzalos, tāpat 2/3 krievu ienaidnieki nevar uzspiest mājās ierīkot centrālo apkuri un silto ūdeni, bet 1/3 vispār ierīkot ūdensvadu. Apsildāmo WC, ko izmanto ikviens Alaskas indiānis, krievu mužiks uzskata par "īstam vīram" necienīgu. Neviens krievu nepacels uz ceļiem, tas suverēni guļ un gulēs dubļos. Krievu suverēnām higiēnas prasībām, kā saka: "нету аналога в мире"
Suverēno beztermiņa mājas arestu, kas atkal tiks ieviests pēc parado besijas, krieviem tiks nostiprināts Jaunā suverēnā konstitūcijā.

Atbildēt

vai tiešām iedomājies

04.06.2020. 19:54

»

nelej udeni vientiesi !

Komunistiska Kina un komunistiska Vjetnama ir tavas milotas asv kapraci.asv sodien jau ir 40 miljoni bezdarbnieku un 106 000 covid-19 mirusie masu kapos


Ka ķīnieši un vjetnamieši sapņo ar jums tumsonīgiem izdzimteņiem atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu? Amerikāņu Vjetnamā šodien ir 100 reižu vairāk, nekā jūs, krievu pederastu un ASV ir lielākais Vjetnamas tirdzniecības partneris. Apskaties bildēs, kā šodien izskatās Saigona, kopš jūs, civilizācijas atkritumi, esiet no Vjetnamas prom!
Kīnieši Dienvidsibīrijas dabas bagātības un nodzērušos pederastu novārtā pamestās krievenes dabūs tāpat, jūs, zemākos primātus, negatīvo selekciju, sadzīs šahtās, rakt ogles, bet ASV tehnoloģiju un noieta tirgus pamatā ir labas un draudzīgas attiecības. Ķīnieši saprot, kam ir spēks un ietekme un tāpēc apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru.
Domā, labāk par badu, kas sagaida jūsu, staļinisko izdzimteņu, sugu, jo naudas arī tehnisko palmu tauku iegādei tūlīt vairs nebūs!

Atbildēt

deģenerātam

04.06.2020. 19:35

»

netrako !

asv tagad revolucionars maidans,vini tev nepalidzes.bus vien trakums jaarste psihene


Lai sarīkotu Maidanu, nepieciešams miljons augsti morālu intelektuāļu, kā bija Kijevā, Tbilisi, Erevānā un tai pašā Biškekā. Arī Maskavā 1991. gada augustā vēl tādi bija. Tādi, kā tu, civilizācijas atkritumi, ar lieko hromosomu gēnos, esiet spējīgi tikai uz bada dumpjiem, kas Krievijā tūlīt sāksies un ASV nēģeri nav daudz gudrāki par pakaļās drāztiem krieviem.

Atbildēt

preambula

04.06.2020. 16:29

»

varbūt labāk pārliecini

Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas...


tavas dienas ir skaititas,pec menesa Krievija referendums par suverenas konstitucijas pienemsanu.asv koloniala 1993 gada asv sarakstita Krievijas konstitucija tiks aizstata ar suverenu.

Atbildēt

Soros george

03.06.2020. 21:47

Man ir 89 gadi, esmu sprigans kā jauna antilope, domas asums arvienu pieaug, un es pēc gadiem septiņiem vai desmit būšu trīskārt varenāks. Viss būs man.

Atbildēt

varbūt labāk pārliecini

03.06.2020. 17:09

»

ASV protektorāts Latvija

Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos...


Ka jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis, paranoidālais sadists nav pederasts - pedofīls un visrūpīgāk apsargātais gļēvais nelietis uz planētas?
Nac - gvarģija, kuru vada Putina bijušais miesassargs, Zolotovs, kurā ir ar visa veida ieročiem bruņoti kaujinieki, tika speciāli izveidota, lai pasargātu tā pederasta anālu no uzmaukšanas uz resna un gara mieta.
Atkārtoju vēlreiz, krievu garnizonu maukas bērns, ja Latvija būtu ASV protektorāts, tad tavējie Saeimā sēdošie krievmīļi, zagļi un pederasti, sēžot Guantanamo cietumā, nolādētu to dienu, kad pirmoreiz paņēma rokā čekista daiktu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 15:40

»

visvairāk apsargātais

Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais...


Tev ir ļoti bagāta literārā valoda, labi izkopta, gandrīz kā Rainim. Un tu ļoti toleranti izturies pret tiem, kas nedomā pilnīgi tāpat kā tu. Tavi argumenti ir pārliecinoši un argumentu vietā tu itnemaz nelieto lamuvārdus un nebārsti apvainojumus. Tu pārliecini ne ar rupju un sevis necienīgu lamāšanos, bet ar augstu intelektu un ar pārliecinošiem argumentiem.

Atbildēt

visvairāk apsargātais

03.06.2020. 14:31

»

ASV protektorāts Latvija

Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav...


Ir jūsējais: paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls, kurš dzer tikai līdzi paņemto tēju no sava trauciņa un kura fekālijas un mīzali tie rūpīgi savākti un repatriēti uz dzimteni. Visi valstu vadītāji rīkoja tikšanās ar saviem padotiem, lai likvidētu pandēmiju, tikai jūsējais viskrieviskākais izdzimtenis uz planētas, bija noslēpies bunkurā un noņēma no sevis visu atbildību. Kaut kur atgādina Staļinu, kas pēc 1941. gada 22. jūnija aizmuka uz vasarnīcu un gandrīz nedēļu nerādījās, kamēr biedri tam neaizbrauca pakaļ.
Jūsu nācijai, kā jau pederastiem, gļēvums ir normāla parādība.

Atbildēt

to krievu kroplītis

03.06.2020. 14:23

»

fakts

Pālī taisīts esi tu pats,tev ir smagas uztveres problēmas.Tu esi spējīgs atkārtot tikai to ko tev ieborē,domāt un vērtēt neesi spējīgs


Kas tā jums, planētas demogrāfiskam piesārņojumam, par manieri, nevis mēģināt atspēkot faktus, bet apsaukāties?

Atbildēt

bezvīzu režīmu

03.06.2020. 14:20

»

ASV protektorāts Latvija

Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja...


Kas Krievijas Pederastijas dzimtcilvēkiem ir nekad nesasniedzams sapnis, Ukraina ir saņēmusi. Kur tu, pakaļā drāztais krievu plānprātiņ, rāvi Šengenas līgumu un ES dzīves līmeni? Šengenas līguma un Es dzīves līmeņa nav arī Bulgārijai un Rumānijai, bet viņi vismaz nav tādā anālā, kā krievu bidļjaķina.
Atbrīvošanās no Krievijas ietekmes pietuvinās gan Šengenas līgumu gan augstu dzīves līmeni. Izcilākais un pats tuvākais piemērs ir strauji augošā Vjetnama, kam ASV tagad ir lielākais tirdzniecības tupo krievu mēslu, kas bremzētu attīstību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 14:15

»

draudzīgā valstī

Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur...


Neesi mēģinājis saprast, kāpēc tik daudzās dažādās valstīs spridzina ASV vēstniecības un kāpēc ASV prezidents ir visvairāk apsargātais cilvēks pasaulē? Jo ASV sēj ļaunumu, dara ļaunus darbus un cilvēki grib ASV atdot to pašu atpakaļ. Neviens neplāno spridzināt, piemēram, Igaunijas vēstniecību, jo nav par ko.

Atbildēt

to hi hi

03.06.2020. 14:07

»

hi hi

sorosoīd,kāpēc tu lūrē Krievijas TV,tas tev liegts,nerātnais?!Un izbeidz murgot


Nekad neskatos Krievijas TV un neesmu skatījies gadus 15. Labi zini PBAnāla un RT skatītāj, ka manis minētie fakti tur nekad nav izskanējuši.
Sorosīdi, deģenerāt, ir krievmīļi, bet es jūsu sugas īpatņus zārkā, baltās čībiņās, redzēju.

Atbildēt

draudzīgā valstī

03.06.2020. 14:00

»

ASV protektorāts Latvija

Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? ...


Dzīvo ap pus miljona negatīvās selekcijas, WWII noziegumu mantinieku, lapķjas, partjankas un pufaikas un viņu draudziņi, mauku bērni, kā tu. Atgādināšu tev, pakaļā drāztam plānprātiņam, par 1998. gada 7. augusta terora aktiem, kad tika sarīkoti sprādzieni pie ASV vēstniecībām Kenijā un Tanzānijā, kur gāja bojā 224 cilvēki, uzreiz pēc tam, kad Putins tika iecelts par FSB direktoru. 9/11, Madrides, Londonas, Parīzes, Stambulas un Smoļenskas 10.04.10. terora akti piespiež būt vēl uzmanīgākiem.
ASV vēstniecības ir rūpīgi jāsargā, kamēr vēl nav likvidēti pēdējie netīrās krievu kazarmās, pālī taisīti deģenerāti, kā tu.
Nesapņo! Savaldīs Trampa kungs pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušos nēģerus, parazītus un pederastus un aplauzīsies kremļa un demokrātu plāni, kā tas jau bija 2016. gada novembrī.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:44

»

батут Рогозина

Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts...


Janukovičš nebija krievs, bet vietējais ukraiņu zeks, kas veikli tika pie varas korumpētā valstī. Bet Maidanu sarīkoja un apmaksāja rietumi. Par piedalīšanos Maidanā tur vietējiem cilvēkiem maksāja. Sasolīja viņiem bezvīzu režīmu ar Šengenu un ES dzīves līmeni. Un savtīgie un skopie hoholi arī noticēja, pavilkās uz labas dzīves solījumiem. Tikai Ukrainā ir kā Lībijā- Rietumi ar vietējo rokām novāca viņiem netīkamo vadoni un sākās haoss.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 13:37

»

plānprātiņam

Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā...


Ja tu pats nebūtu plānprātiņš, tad saprastu, ka pašreiz Latvijā ASV specdienesti visu kontrolē vairāk, kā to PSRS laikā darīja VDK. Tikai metodes ir smalkākas. ASV vēstniecība Rīgā izskatās kā cietums vai militārs sevišķi apsargājams objekts. Kāpēc tas vajadzīgs draudzīgā valstī? No kā tā jābaidās? Jo baidās, ka vienu dienu satrakots pūlis kā citās valstīs var doties uz turieni un visu nodedzināt. ASV propaganda pārspēj visas komunistu propagandas. Tagad jaunākās izplatītās baumas ir, ka arī nemierus ASV esot organizējuši krievi. Un reņģēdājiem tam jātic!

Atbildēt

батут Рогозина

03.06.2020. 13:20

»

?!

kāpēc sorosoīd tu murgo,revoļuciju gidnosti iebāz sev vienā vietā,malači jankiji par maidanu


Nevaldīs krievu sadisti un pederasti Ukrainā un pavisam drīz izvāksies arī no Kaukāza, Tatarstānas un Baškartostānas. Kā jau normālam krievu mēslam, civilizācijas pabirai, Janukovičs, kas, ziemā rāva nost līdzcilvēkiem cepures,tev ir autoritāte. Kāds brīnums, ja jūsu elks ir paranoidāls sadists un pederasts - pedofīls, ko pat viņa čekas kolēģi apveltīja ar palamām "окурок" un "бледная моль": "Юрий Швец, сокурсник Путина, экс-разведчик КГБ СССР"

Atbildēt

plānprātiņam

03.06.2020. 12:24

»

ASV protektorāts Latvija

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts


Ja Latvija būtu ASV protektorāts, tavējie krievmīļi, čekas pakalpiņi, zagļi un pederasti, jau sen būtu Guantanamo cietumā, kur arābu teroristi tiem būtu izplēsuši anālus laba apelsīna diametrā.
Par izteikumiem par "Cieņas revolūciju", kur ukraiņi nometa nīstā recidīvista Janukoviča (kā cepuru zaglis, viņš pat nebija kriminālā autoritāte), varu, ukrainis no tava debilā jebaļņika uztaisītu kotleti.

Atbildēt

vēl vienam idiotam

03.06.2020. 12:06

Tā kā kremlim un demokrātu partijai cerības uz miljoniem mirušo no Covid 19 ASV ir zudušas, bija kaut kas vajadzīgs cits, lai Trampa kungu nepārvēlētu. Ar armijas un Nacionālās gvardes palīdzību Trampa kungs likvidēs nemierus un, neskatoties uz visiem ienaidnieku tīkojumiem, ekonomika atkal ies un augšu un Trampa kungu pārvērtēs

Atbildēt

idiotam

03.06.2020. 12:00

»

P.

Džeku drīz izslēgs no NA, tur ar galvu domāt nav atļauts, un pret tēvoci Džordžu muti palaist ar lai ne


Izdzimtenim Žoram nav nekāda sakara ar NA. Tas finansē čekas projektus: JV, JKP un Par un, droši, pastarpināti piemet arī Saskaņai. Nejauc Zeltītu ar jūsējo pederastu Rinkēviču!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

03.06.2020. 09:57

Labāk autors būtu uzrakstījis, kā ASV, UK un ES noorganizēja un apmaksāja Maidanu Ukrainā. Tas ir reāls piemērs, kā rīkojas lielvalstis, nevis izdomāts, no pirksta izzīsts.

Atbildēt

VAU

03.06.2020. 08:04

Ir jāatzīst,ka jankijā notiek tautas MAIDANS,tas ir maidanu maidans.Tas ir labi,tas nav slikti,jo ameru pilsoņi beidzot mostās,tiem parādās redzējums un izaicinājums.Tēvoča sema zemē baismīgs bezdarbs?!

Atbildēt

Q

03.06.2020. 07:03

Tak sorosīti un NA plānprātiņi kā krievi saka"odnovo poļa jagodi", kuri sacenšas Latvijas nolaišanā podā!

Atbildēt

S

03.06.2020. 01:16

»

Nacionālo Atkritumu propogandists

šobrīd – Nacionālās apvienības valdes loceklis un ģenerālsekretārs, Mārupes novada domes deputāts ar saviem murgojumiem cer viegli iekļūt Rīgas domē


vai tad zeltītais nav tas kretīns, kurš draudzējās un uz NA biroju ataicināja to Eiropas slepkavnieku - arī naciķi, kurš Eiropā cilvēkus apšāva?

Atbildēt

Tērauds

02.06.2020. 22:27

Sargāsim savus afrolatviešus,kamer viņu vēl maz.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:54

NA arii iebiidiija prezidenta amataa sorosieti Lewitu.Lewits iecelj sorosieti Elerti par ordenja kapitula kancleri

Atbildēt

Papildināums

02.06.2020. 21:43

»

Fakts

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem


tas ir leļļu teātris. Arī saskaņa ir tur pat. Visvienkāršāk ir spēlēt ar visām figūrām. Ja vien pietiek naudas. Un tās nu ir pietiekoši.

Atbildēt

Fakts

02.06.2020. 21:16

NA neonaacisti ir koaliicijaa kopaa ar vienotiibas sorosistiem.

Atbildēt

Iemācies domāt.

02.06.2020. 20:06

»

Spo

Pēdējā rindkopa lieliska. No tās var saprast, ka Soross sponsorē šo pasākumu, kura rezultātā ievēlēs Trampu. Aplausus studijā, lūdzu


Ja Soross neko nedarīs, tad Trampu pārvēlēs 100%. Ja darīs- visādi var būt. Varētu domāt, ka klintonītiem ir manevrs

Atbildēt

Joske

02.06.2020. 20:00

»

malacis Lato Lapsa

Sabiedriba daudz iegust lasot Jusu portala ekskursijas vaditaja izglitibu ieguvusa neonacista zeltisa murgojumus


Neesmu bijis NA fans, bet izrādās ,ka ne visi tur sapuvuši.Būs ar ko tupēt vienā ierakumā un šķaidīt sorosītus kā vecas sēnes.

Atbildēt

Par sociālismu

02.06.2020. 19:46

Sociālisma idejas pēdējās desmitgadēs visvairāk ir tikušas kultivētas tieši Rietumu universitātēs un inteliģences vidū. Tās labi papildina liberālisma idejas un ir savijušās kopā. Un vēl, protams, globalizācija. Gan sociālisms, gan liberālisms ir karojošas idejas. Ar ambīcijām uz vienīgo patiesību globālā mērogā. Finanšu magnāti finansēja Trocki un pa daļai arī Uljanovu 1917. gadā un arī tagad. Paīstam nekad nav pārtraukušas to darīt. Kas tad būvēja lielākās rūpnīcas PSRS?
Demokrāti, redzot, ka Baidens nevelk, iet uz visu banku. Pilsoņu karš patiešām ir reāls. Globālisti padoties netaisās.

Atbildēt

tie, kas klausās putinos un č nav sabiedrība, tie ir parazīt nodokļu zagļi

02.06.2020. 19:01

nevienam godīgajam psrs nepatika un šodienas krievija nav pat psrs
slinku, stulbu, nekaunīgu pārdalītāju sapnis.....un ja mēs tos barosim ar pabalstiem, bet neliksim pie darba, noloposies pavisam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...