Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cīņa vēl nav galā

Lotārs Stūre
02.11.2012.
Komentāri (21)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai 20 gadi nebūtu par daudz, lai beidzot pienāktu Taisnības stunda tiem, kas Latvijas vārdu vienmēr turējuši savā sirdī?

Tie arvien tiek nīsti un pazemoti, kaut būtu pelnījuši savas tautas pateicību un cieņu. Cik ilgi var klauvēt pie aizvērtām durvīm, ja esi nīsts pat savā tēvu zemē? Bet, ja āži vai kangari ir par dārznieku, tad visu ko var sagaidīt.

Šī būs kārtējā klauvēšana pie varas kungu durvīm, kam ideāls nav latvju tauta un Latvija, bet saliekta mugura svešu kungu priekšā. Atklāta vēstule Saeimas deputātam.

Augsti godātais Judina kungs, atvainojos, ka Jūs traucēju, jo nezinu, pie kura cita lai griežos pēc padoma un palīdzības, jo esmu sen visas iestādes izstaigājis, no TSDC līdz ST un Valsts prezidentam.

Mans traucēšanas iemesls ir pēc 16.oktobra Krustpunktiem un 21.oktobra Nekā personīga pārraides, kur Jūs solījāt palīdzēt atjaunot taisnību politiski represētiem brīvības cīnītājiem. Paldies par šo vēlmi, cerot, ka tiks kas īstenots, lai varas kungu nīstiem Latvijas patriotiem reiz būtu Taisnības stunda.

Par taisnības atjaunošanu cīnos vairāk nekā 20 gadus, bet visur sastopos ar naidīgu 4.maija režīma ierēdņu varzu, kur izjūtu naidu un nevis pretimnākšanu tiem, kas, riskējot ar ģimenes laimi un pat dzīvību, ir ziedojušies tēvzemei, lai to atbrīvotu no okupācijas jūga.

Pēdējo reizi februārī es visiem Saeimas deputātiem (izņemot SC) un Valsts prezidentam nosūtīju lūgumu virzīt Saeimā čekas maisu atvēršanu, lai politiski represētie brīvības cīnītāji varētu piekļūt savam čekas lietām un atmaskot čekas spiegus - stukačus. Bet deputāti, uzspļaujot likumdošanai par atbildes sniegšanu, 30 dienu laikā nav atbildējuši. Nožēlojama visatļautība un likuma mīdīšana kājām, no Saeimas, kura pati izdod likumus... Bet prezidenta kanceleja pat savā lieluma mānijā iesniegumu nenodod Bērziņam, tā pārkāpjot manas tiesības griezties valsts iestādēs un saņemt atbildi.

Griežos pie Jums ar lūgumu izskaidrot, vai pretošanās kustību dalībnieku čekas lietas, kuri bez ieročiem cīnījas pret okupācijas varu, ka manējā ir Latvijā??? Vai TSDC apzināti melo, ka tās neesot Latvijā??? Tāpat TSDC atsakās pat atklāt elektroniskajā datu bāzē esošos čekas spiegus, kas daudzus gadus izspiegojuši mūsu ģimeni. Cik ilgi notiks čekas privileģēšana un brīvības cīnītāju diskriminācija un nīšana?

Es nemaz nezināju, ka ir speciāla Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecība. Man kā nacionālam disidentam, kas cīnījies tikai par Latviju, ir politiski represētā apliecība s. Kur un kā jakārto, lai es un sieva dabūtu Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecību?

Jau 17 gadu vecumā Ventspils pusē izgatavoju un izplatīju proklamācijas, tā nokļūstot čekā. Tad daudzu gadu garumā mūsu atteikšanās no PSRS pilsonības ar 2 reižu pasu sūtīšanu uz PSRS Augstākās Padomes prezidiju (man ir pasta dokumenti). 1981. gada 6.-9. jūlijam mana lieta Augstākajā tiesā bija politisks farss.

No 9 apsūdzības punktiem bija prasība izvest PSRS karaspēku no Afganistānas un Baltijas un rīkot tur brīvas vēlēšanas. Anulēt 1939.gada PSRS un Vācijas reiha draudzības līguma slepeno protokolu. Izbeigt latviešu valodas diskrimināciju, jo pārkrievošana notikusi tik tālu, ka 10 gadus latvieši pat nevar nopirkt latviešu ābeci. Kuriozi, ka man bija Izglītības ministrijas atbilde, ka 10 gadus veikalos nav ābeces, bet tik un tā par to tiku tiesāts.

Neticami,ka čeka savā visatļautībā mūsu zīdaiņiem spieda mācīt svešo krievu valodu un izsmēja Dievu mūsu bezloga istabā. Tika pārkāpti daudzi Konstitūcijas panti, un mātei 1.grupas invalīdei, pastāvīgi aizturēja pensiju, pat 9 mēnešus, viņai nedeva pierakstu, nebija derīga pase, un tādējādi viņa nevarēja oficiāli piedalīties teātrī -vēlēšanas (viņa gan nebūtu balsojusi, ja arī būtu atļauts ) Un daudz kas cits, kas citiem liksies fantāzija vai pasakas, bet mums reāla dzīves īstenība. Tas viss minēts ari tiesas farsā un saziņas līdzekļos

Par visām pieminētajām lietām tika pastāvīgi stāstīts Radio Brīvā Eiropa, arī laikrakstos Austrālijas latvietis un Latvija (VFR) tika ievietoti mani raksti pret okupācijas režīmu un visas iepriekš pieminētās lietas (man ir avīžu kopijas ). Par manu nacionālo stāju un pretpadomju propagandu sadzīvē ir minēts čekas stukaču elektroniskos. Man ir kopijas, un kopijas ir TSDC.

Tāpat patstāvīgi cīnījos pret pārkrievošanu, un man ir atbildes no iestādēm, kur daudz reiz tas tika novērsts. Neticami, bet novērsa. (Man ir šīs vēstules .) Savu tautību LATVIETIS es uzskatu par lielāko pagodinājumu un svētumu.

Nepiedalījāmies okupācijas režīma vēlēšanās, sestdienas talkās, demonstrācijās un atsacījāmies maksāt okupācijas monstram Uzvaras parkā. Tikos ar nacionāli domājošiem tautiešiem. Gatavojos demonstrēt Jūrmalas-Šatravkas konferencē un centāmies rast kontaktus ar jaundibināto Helsinki 86, kas neizdevās. Mums tika atņemtas vergu pases un 1986. gadā pašus pirmos iztrieca no okupētās dzimtenes.

Par gandrīz tām pašām apsūdzībām, kas bija Ģerdertam Melngailim un Pēterim Lazdam, mēs netikām ievietoti trako mājā, kaut man ar sievu tas tika atkārtoti piedraudēts. Pirms tiesas 1981.gadā, izejot psihisko pārbaudi Rīgā, Kalēju ielā, mani atzina par tiesājamu – veselu, pieskaitāmu.

Kopsavilkumā:

- Kad beidzot represētie brīvības cīnītāji varēs piekļūt savām čekas lietām?.

- Kad mums atļaus atmaskot čekas spiegus un izbeigs čekistu privileģēšanu?

- Kur un kādi dokumenti jāiesniedz, lai dabūtu Nacionālās pretošanās dalībnieka apliecību?

Lūdzu Jūs kā juristu izskaidrot, kāda atšķirība ir gestapo, SS, SD un VDK - čekai???

Gestapo, SS un SD tika tiesāti kā noziedznieki, tiem aizliedza ieņemt amatus valsts pārvaldē. Bet nagu maucēji - čeka tiek dievināta, privileģēta un sargāta, un tiek slēpta viņu pagātne, kas slacīta latviešu asinīm. Čekisti ir kļuvuši par miljonāriem, veicot futbola, gāzes, hokeja, zemes spekulācijas, un varas kungi viņus sargā, ka neliešiem pat nedrīkst neuzpūst elpu. Vai Jums liekas, ka tas ir normāli, ka tiek dievināti Latvijas bendes - VDK, bet nīsti un pazemoti brīvības cīnītāji?

Godātais Judina kungs, es ceru uz Jūsu palīdzību un izsmeļošo atbildi, ko garantē Latvijas likumdošana.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...