Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

papildināšu

07.11.2023. 17:10

»

tad

jau kārtējais mazohists:).Cietīs tos "nolādētos, brūkošos Rietumus", būs moceklis, liks ciest bērniem, mazbērniem, bet uz "Laimīgo zemi" nekādi.Tas jau nav grūti - kā senči iebrauca padomju gados, tikpat viegli var izbraukt.Kāpēc būtu mums jādodas uz Ameriku?Tad jau te uztaisīsi tādu pat sādžu- miskasti...


vēl jo vairāk tapēc,ka ir kur braukt: Krievija pilna ar viņu radiem, draugiem un paziņām, un pats pindosu vaditajs Putins aicina savējos mājās, tak tie labāk dzīvo nīstajos rietumos pie fašistiem, kā mīļajā un bagātajā rodina pie bolsevikiem.

Atbildēt

tad

06.11.2023. 20:20

»

Latvija - neizdevusies valsts

Esmu mājās. Ja kaut kas nepatīk, - "Čemodāns, lidosta, ASV


jau kārtējais mazohists:).Cietīs tos "nolādētos, brūkošos Rietumus", būs moceklis, liks ciest bērniem, mazbērniem, bet uz "Laimīgo zemi" nekādi.Tas jau nav grūti - kā senči iebrauca padomju gados, tikpat viegli var izbraukt.Kāpēc būtu mums jādodas uz Ameriku?Tad jau te uztaisīsi tādu pat sādžu- miskasti, kā vietu, no kurienes izceļoja tavi senči.

Atbildēt

ome

06.11.2023. 12:37

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kurš Dievs tas ir


DIEVS SVĒTĪ LATVIJU

Atbildēt

kalašnikovs

06.11.2023. 07:35

Būtu labs orākais sekss!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.11.2023. 17:45

»

Nu

laipni lūdzu: negribat integreties-tad taisna ceļa uz ruskii mir domoi


Ja Tavas vēlmes piepildītos ... jā, tas procesu ievērojami paātrinātu ... jau visai drīz šeit nekādas Latvijas vairs nebūtu. Pavēro pēdējo gadu dzimstības dinamiku un, ja neesi ar maisu pa galvu dabūjis pastalnieks, tad padomā, kas gaidāms nākotnē!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.11.2023. 17:42

»

ome

Kas tu tāds esi. ka vari latviešiem norādīt, ka Latvija ir neizdevusies valsts un norādīt atstāt savu valsti :"čemodāns, lidosta ASV". Kāds vispār sakars un loģika šim teicienam. Pats saproti, ko esi samurgojis... Latvija ir latviešu tēvu zeme un ne mēs, ne mūsu vecāki un vecvecāki šeit nav ieradušies...


Esmu spoguļattēls sūtītājiem un Krieviju. Tāda arī loģika. Zeme agri vai vēlu pieder tiem, kuri ir vitālāki, spēcīgāki un kuriem viss ir kārtībā ar dzimstību un veselo saprātu. Tu vari uzskatīt, ka "Latvija ir latviešu tēvu zeme", pagaidām tas tā ir, bet cik ilgi vēl?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.11.2023. 16:55

»

Ilze

Ļoti piesardzīgi jāvērtē to politiķu paziņojumi un raksti, kuri saistīti ar putinam pietuvināto oligarhu avenu...Ja NA tiešām būtu tikai Latvijas valsts interešu aizstāvoša partija, tad nekādā ziņā partijas valdes locekļiem nebūtu sakars ar avenu. Partija šo nav skaidrojusi, nav norobežojusies, tātad...


Krievu orda SSSR veidolā izveda vietējos latviešus no Latvijas zemes un izzaga skaisto un bagāto Latviju, latviešus nogalināja un izsūtīja, paši “komunisma vārdā” ievācās latviešu mājās.

Sociālistiskajā kibucā visus nodzirdīja, sievietes un darbalīdzekļus padarīja kopīgus.

Latvieši, kas izdzīvoja, pielāgojās - kļuva zaglīgi dzērāji bez morāles un komunistiskie mutesbajāri.

Tagad sekas ir tādas, ka izvarotajā Latvijā sadzimuši jaukteņi - rosļiki, susļiki, šleseri, žemaiši, krištopani un loginas - nelatvieši - himēras, kas tēlo latviešus. 

Starptautiskais cionisms no rietumiem 90-os apvienojies ar Latvijas kolaboracioistiem un tā rezultātā 700 000 pametuši Latviju, lai izdzīvotu.

Bet valsts iedzīta neatmaksājamos parādos. Jauni migrantu viļņi uzņem apgriezienus, huntas prese stāsta, ka cilvēki aizbrauc, jo “tīko labāku dzīvi”. Cilvēki aizbrauc, lai izdzīvotu un nepalielinātu savus parādus svešzemju bankām.

Atbildēt

Ilze

05.11.2023. 16:49

Ļoti piesardzīgi jāvērtē to politiķu paziņojumi un raksti, kuri saistīti ar putinam pietuvināto oligarhu avenu...Ja NA tiešām būtu tikai Latvijas valsts interešu aizstāvoša partija, tad nekādā ziņā partijas valdes locekļiem nebūtu sakars ar avenu. Partija šo nav skaidrojusi, nav norobežojusies, tātad atbalsta.

Atbildēt

ome

05.11.2023. 16:36

»

Latvija - neizdevusies valsts

Esmu mājās. Ja kaut kas nepatīk, - "Čemodāns, lidosta, ASV


Kas tu tāds esi. ka vari latviešiem norādīt, ka Latvija ir neizdevusies valsts un norādīt atstāt savu valsti :"čemodāns, lidosta ASV". Kāds vispār sakars un loģika šim teicienam. Pats saproti, ko esi samurgojis... Latvija ir latviešu tēvu zeme un ne mēs, ne mūsu vecāki un vecvecāki šeit nav ieradušies dzīvot no citas valsts. Krievu nekaunībai tiešām nav robežu, taču grūta galva, lai iemācītos latviešu valodu, dzīvojot brīvā, demokrātiskā ES valstī Latvijā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.11.2023. 12:44

»

cilvēks

kas nav integrējies savā mītnes zemes sabiedrībā ir un paliks tikai imigrants


Laipni lūdzu! Integrējieties veseli "mītnes zemes sabiedrībā", un neaizmirstiet atbalstīt Stambulas konvenciju, LGBT dienaskārtību un daudz kā cita! Laipni lūgti iracionālu pamuļķu barā, kuri, būvējot "latvisku Latviju" pajāj nacionālo jaunatni, kura aizbrauc uz neatgriešanos, utt.! Es izvēlos pastāvēt malā un pavērot, kā cēlie mērķi konstanti rezultējas diametrāli pretējās lietās uzstādītajiem mērķiem. Nu, tas jau ... kā pie muļķiem pierasts. Kurina krāsni - nodedzina māju un tamlīdzīgi. :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.11.2023. 10:35

»

biedri

tev mājas-tur kur daudz desas un maz darba...Ja jau te vēl esi-tātad tevis slavētajā rodina ir vēl sliktāk, citādi sen būtu mājās


Es gan jau labāk zināšu, kur man ir mājas, tam man tavi padomi vajadzīgi nav. Atkārtoju, ja kas nepatīk - "čemodāns, lidosta, Streets of Philadelphia (zem tilta kopā ar narkomāniem).

Atbildēt

Ak

05.11.2023. 09:40

SIF ekspertiem? Par to labi Rīgā izteicās US vēsturnieks...nesen: Viņs pareizi teica: Tagad, interneta laikmetā katrs kas grib pasludina sevi par vēsturnieku, ekonomistu, mediķi, zinātnieku, utt..Un gvelž visu ko vien grib publiskā vietā...

Atbildēt

Nu

05.11.2023. 09:10

»

Dievzemītis

Okupants domā ,ka ir po domašņemu vsjo


tā ir tipiska osvoboditeli domāšanā, kas piemīt arī lielai daļai krievu tautas,kā to var labi redzēt tagad Ukrainā: Visur kur bijis viņu kirzovijsapog-tur viņiem ir mājas un rodina..

Atbildēt

biedri

05.11.2023. 09:09

»

Latvija - neizdevusies valsts

Esmu mājās. Ja kaut kas nepatīk, - "Čemodāns, lidosta, ASV


tev mājas-tur kur daudz desas un maz darba...Ja jau te vēl esi-tātad tevis slavētajā rodina ir vēl sliktāk, citādi sen būtu mājās...

Atbildēt

Dievzemītis

05.11.2023. 08:33

»

Latvija - neizdevusies valsts

Esmu mājās. Ja kaut kas nepatīk, - "Čemodāns, lidosta, ASV


Okupants domā ,ka ir po domašņemu vsjo!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.11.2023. 21:10

»

Domāju

ka tev savs nosaukums ar steigi jāmaina uz: Krievija-izdevusies valsts...un vēl steidzīgāk jābrauc prom


Esmu mājās. Ja kaut kas nepatīk, - "Čemodāns, lidosta, ASV".

Atbildēt

Domāju

04.11.2023. 19:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Baidos, ka ir spēkā princips: "Svarīgi nav tas, kā balso, svaŗīgi ir, kā skaita


ka tev savs nosaukums ar steigi jāmaina uz: Krievija-izdevusies valsts...un vēl steidzīgāk jābrauc prom.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

04.11.2023. 19:19

»

Turpini

regulāri izēst ateju


Seskulīgas izdarības vilina.

Atbildēt

Mikropisans ēd savu ateju

04.11.2023. 18:51

»

Turpini

regulāri izēst ateju


jau gadus desmit. Un turpia pļūtīt vienu unto pašu. Ka tik nav Pietiek projekts. Vai VDD, jo nokomentēt zemtāda Cenzētais utt. nia nav iespējams citam, izņemot kropli Dirku.

Atbildēt

Turpini

04.11.2023. 18:40

»

Beidz

pļūtīt tīros palagos


regulāri izēst ateju.

Atbildēt

Beidz

04.11.2023. 17:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pļūtīt tīros palagos.

Atbildēt

Pegaza supozitārijam īsa pamācība ...

04.11.2023. 17:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Arvien vairāk parādīsies sociālajos tīklos, presē un sabiedrībā dažāda veida provokācijas.
Un tam visam ir savs apzināts mērķis - izsist cilvēkus no līdzsvara, modināt sevī guļošo agresiju un negatīvismu, ļaut visiem būt aktīvā un slēptas agresijas stāvoklī, lai zem negāciju viļņa visi turpinātu snaust.
Lai cilvēki neapzināti novirzītu savu uzmanību-enerģiju.
Jo spēcīgas, viltīgākas būs provokācijas, jo stabilākiem, redzošākiem un jaudīgākiem cilvēkiem būtu jānostāv manipulācijām pretim.
Šobrīd vairāk nevaram noliegt, paši redzam, cik daudz mūsos ir uzmodināmās agresijas. Un tas nozīmē, ka viņa mūsos jau sen bija. Bailēs un agresijā cilvēks ir vājš, vadāms, virzāms, ietekmējams, pakļaujams. Pats nejūt, kā jau ir ievilkts slazdā.
Sociālā vidē bieži parādās nepatiesa, melīga informācija, lai tīšuprāt radītu ažiotāžu, lai cilvēki mestos nostāties vienā un uzbruktu vai izjustu naidu pret otru pusi. Apzināti audzē naidu, apjukumu un bailes sabiedrībā.
Neļaušanās provokācijām tas nenozīmē automātiski - ieņemt pasīvu vai infantīlu stāvokli, būt vienaldzīgam, neredzēt, nereaģēt, klusēt, būt inertam vai saglabāt pakļautā stāvokli.
Nepadošanās provokācijām nozīmē nekļūt vienaldzīgam, pasīvam, “nenolaist rokas” un pastāvīgi izslēgt veselo saprātu.
Agresija, bailes, trauksme - tas nav veids, kā kaut ko izmainīt. Un tas nav vienīgais iespējamais reaģēšanas veids.
Provokācijas tiks izmantotas arvien gudrāk un viltīgāk. Tās skars cilvēku vājās vietas tik dziļi, ka patiešām prasīs lielu iekšēju briedumu noturēties, saglabāt skaidru prātu un uzticību savam iekšējam “filtram”.
Tikko tiek skarti šādi pamatjautājumi, kā personīgā drošība, finanses, bērnu drošība, veselība un attiecības, cilvēks nespēj palikt vienaldzīgs. Tāpēc ar katru no šīm jomām var ļoti veiksmīgi manipulēt iedvešot bezpalīdzības sajūtu vai bailes zaudēt jebkādu kontroli un spēju ietekmēt situāciju.
Atveries - jo mazāk Tevī ir attīstīta iekšējā drošības sajūta, jo vieglāk Tu vari iekrist bailēs, izmisumā, trauksmē. Jo mazāk iekšējās drošības, jo vairāk cilvēks esi manipulējams, iebiedējams, izsitams no līdzsvara un aizvedams prom no savām vērtībām.
Ko darīt?
Vērot sevi, audzēt emocionālo noturību, audzēt adekvātumu, prasmi izvēlēties, kuru informāciju ielaist savā dzīvē, prasmi izvērtēt informāciju un, protams, audzēt iekšējo mieru, lai vai kādi ārēji nemieri plosās.
Cilvēkam ir jāapzinās, cik emocionāli noturīgs viņš ir. Par emocionālo noturību nenes atbildību neviens cits.
Atceries - notiek cīņa par Tavu uzmanību. Tas, kas paliek bez uzmanības, iet bojā. Tāpat kā augi, kurus nelaista.
Katrs pats sevī audzē iekšējo spēku. Ir beidzies tas laiks, kad balstījāmies uz ārējo..
Pārvēršoties zvēros mēs tikai zaudējam.
Rīkoties, - darīt reālas rīcības, pastāvēšana par savām vērtībām un nepadoties provokācijām, emocionālam spiedienam, viltīgiem gājieniem ievest apjukumā, trauksmē, bezpalīdzībā.
Cilvēki izmet visu savu enerģiju emocionāliem izvirdumiem, piekliedz pilni internetu ar naidu, dusmām un agresiju, bet reālai rīcībai bieži nepietiek spēka un enerģijas.
Šobrīd mēs katrs radam savu pasauli caur sirdi. Aprēķina pasaules ietekme beidzas.
Vecais labais teiciens: miers baro, nemiers posta.
Turam sevī stingrā Gara spēkā.

no mākoņa dzīlēm

Atbildēt

trīnieks

04.11.2023. 17:11

»

va vellos

Kvexmann


Tu par Sīviņu? Tas viss labi, slikti ir tas, ka ar Bārbeli Liepājā tas pats neizdevās.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

04.11.2023. 17:06

»

Helmani

Tu tak esi viens no vadošiem VL/TB/LNNK biedriem: ko sūdzies te netā? Sūdzies savai partijas vadībai, kas visus šos gadus bija pie līdzlemšanas"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgala ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas sal.dāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni strebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPE.Nbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): Pēc tam, kad esot “atklātībā parādījušies audiovizuālie apliecinājumi no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā “Krievijas dienas” pasākuma – “kaviāra dzīrēm”, kurās redzama piedaloties arī tā dēvētās “nacionālās apvienības” (NA) pārstāve, šīs valsts pašreizējā “kultūras ministre” Žaneta Jaunzeme-Grende ( VL!-TB/LNNK jeb “tūdaliņi-pastalnieki” ), “nacionālajā apvienībā” esot “notikusi asa e-sarakste par šo tēmu, kas “noplūdusi” un nonākusi mediju pārstāvju rīcībā, kas publiskojuši visu šo elektroniskās komunikācijas arhīvu”…
——-

Latv(ĀN)ijas SILES “valsts” kārējā “kaviār-geita”.
( ‘nacionāllojālpat.REJ.otisks’ prātuļojums – iz “O.M.© aŗChīva” )

Pēc Austrumkraja ‘tusiņa’,
Tiek M.U.Ļ.Ķ.U Zeme pie…(gāzta),
Ar “diskusijas” fragmentiem,
Par “nacionāliem principiem”:

“Nu – kā tā var (‘bļin’!), kā tā var?!?
Par š’to – aiz …(prieves) jāpakar!!!”
“Kas grib “haļavas” bliņā kost ~
Ar “rudzubisi” jābliež nost!!!”
“Man kauns, ka es(m)u “partijā(s)”,
Kur “spices biedri” ap…(taisās)…”
“Bet – varbūt bišķi “korektāk”,
Mums jābļaustās (un – paklusāk)?…”
“Mož – pagaidīt, ko “šiškas” pauž,
Kas ‘blices’ prezidijā snauž ~
Kurš lēnāk rullēs – tālāk tiek?…”
Rau – “akcentus” jau “bosi” liek:

“Ja “priekšnieks ļauj” – var vodku rīt
(Līdz “pat.REJ.ots” gar zemi krīt),
Un kaviāru (‘ložkām’) grābt,
BET – “etiķeti nepārkāpt”!
Var bliņām mūli piestampāt,
Un saldu čaju piestrēbt klāt,
Kas “samovāram” cauri dzīts ~
Ka tik’ nav “imidžs” sa…(ķēzīts)!!
Var bučot …(roku) “slavJāņiem”,
BET – par “haļavas frīstiķiem”,
Un – TIKAI “korektuma” pēc ~
Tas “stājai” ‘kantes nerīvēs’!!!

‘Post faktum’ - var tak’ “izskaidrot”,
Ka – svešiem …(rokas) bučojot
(Par vodku un par zaceni?…),
Mīl “pat.REJ.oti” Tēvzemi ~
Lai Latv(ĀN)ijas” LUMP.EŅI,
Uz “urnu talku” pasvilpti,
Laiž “tūdaliņās” “nobalsot”,
Par “sūdmalējiem” fanojot:
Ja “SCvoloči” pie kloķiem tiks ~
Ne sū(…) vairs pāri nepaliks,
No SILES “shēmas” (pakāstas)
Priekš “naciķiem” ( kā “partijas” )…

Kad slīd no nagiem ārā “valsts” ~
MUMS, biedri, katrs SILES balsts,
Ir vairāk vērts, kā “samovārs”,
Vai bliņām uz(krauts) kaviārs,
Ar “Smirnof” vodku aizliets feiss,
Vai “koka” rubļiem piebāzts keiss ~
Jo sevišķi – ja personāžs,
“Haļavu” ri.j un ķešās bāž,
Ne “merkantilos” nolūkos,
BET – “visu Latv(ĀN)ijai” dos!
(Nu, vismaz – tādam bazāram,
Tic “bauru” bars – vēl pagaidām…)”

Pār SILES “valsti” – debess klārs:
Priekš dažiem – bliņas & kaviārs,
Un “polit-skandāls” (paģirās),
Bet vairums – nonīkst “badmirās”…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vispārjau

04.11.2023. 17:02

»

Plombīrs pa 20 kap.

Runā kā vajag, bet dara kā vienmēr. Tas taču tik raksturīgi proletariāta komsomoļciem


Plombīrs pa 20 kap. bija tikai sliktajos komsomoļcu laikos. Tāpat kā klona rupjmaize pa 16 kap., ķieģelītis pa 14 kap., 1 šķiras baltmaize par 12 kap., augstākā labuma baltmaize par 22 kap., piparmētru, monpansjē uc ledenes par 1 rbļ. kg,, vienkāršākie īrisi uc končas pa 1,20 - 1,60 rbļ. kg,, šokolādes končas 2,20 - 4,00 rbļ. kg. utt, utjpr. Dzīve bija šausmīgi slikta, jo viss bija baigi lēts. Daudz kas bija vispār pa brīvu, tāpēc dzīve bija vēl sliktāka - izglītība, medicīna utt.

Bet tagad gan ir labi, daudz labāk kā sliktajos padomjlaikos. Un būs vēl daudz labāk.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.11.2023. 16:36

»

bet

kas tad to valdošo kliķi savēlēja ja ne paši vēlētāji


Baidos, ka ir spēkā princips: "Svarīgi nav tas, kā balso, svaŗīgi ir, kā skaita."

Atbildēt

va vellos

04.11.2023. 14:33

Kvexmann!
Kad tu iedabūji savu leitnantu Rīgas Ostas pārvaldē pa sētas durvīm, viss tev bija labi.
Kad citā konkursā nevarēji neko iedabūt, nekas vairs nepatīk.
Nesmīdini!

Atbildēt

adu ne tamborēju

04.11.2023. 13:50

»

Plombīrs pa 20 kap.

Runā kā vajag, bet dara kā vienmēr. Tas taču tik raksturīgi proletariāta komsomoļciem


Protams "iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!”, viena nelaime- arī SIF darboņas un apamksātie figuranti nav tādi. Tā tas vienmēr ir bijis, jo deguni jau tie izšķirošie. Par to itekme uz sabiedrību gan SIF konstanti ir bijusi postoša.
Elementārs saprāts būt sen jau noteicis, ka kantoris kā tāds ir likvidējams. Visdrīzāk kaut kas tāds butu veidojams VARAm kā instruments pašvaldibām, bet ne ar šo personālu un ne kantori kātādu

Atbildēt

Plombīrs pa 20 kap.

04.11.2023. 13:29

»

aa

tu man helmani nepatīc ar savam izdarībām mēra amatā, bet šoreiuz tev ir taisnība


Runā kā vajag, bet dara kā vienmēr. Tas taču tik raksturīgi proletariāta komsomoļciem.

Atbildēt

aa

04.11.2023. 13:17

tu man helmani nepatīc ar savam izdarībām mēra amatā, bet šoreiuz tev ir taisnība

Atbildēt

bet muļķiem arī ēst gribas

04.11.2023. 12:52

tu dosi darbu? nedosi? Nu, viņi paši rada sev 'darba' vietas, darba vietu var nopirkt un katru mēnesi 20 % lai noturētu....psrs aizmirsi? LAI TIK RULLĒ. TO APTURĒT NEVAR, KĀ PUĶINU, KAMĒR PAŠI SABRUKS,

Atbildēt

vice

04.11.2023. 11:23

Egil, parādi Ogres novada iedzīvotājiem par cik pieaudzis SIF budžets pēdējos 5 gados, kamēr NA bija valdībā (ieskaitot 2023.g.)!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.11.2023. 11:11

»

Helmani

Tu tak esi viens no vadošiem VL/TB/LNNK biedriem: ko sūdzies te netā? Sūdzies savai partijas vadībai, kas visus šos gadus bija pie līdzlemšanas


Tā nedrīkst un tā nebūs. Ir jārada muļķu baram aktīvas politiskās darbības un politisko pretrunu ilūzija valdošajā kliķē un medijiem - ziņas, sensācijas un visu ko citu.

Atbildēt

vice

04.11.2023. 11:02

Latvijas klasika: rozā briļļainie!!

Kādēļ, lai SIF "ekspertiem" rūpētu cilvēku viedoklis?

Šļurai pilnīgi citi mērķi, ko arī sekmīgi realizē!!!

Savukārt, NA (pēdējos 5 gadus valdībā) regulāri palielina SIF budžetu, lai būtu vairāk nodokļu maksātāju naudas, ko izpļekarēt!!

Atbildēt

patiesibā

04.11.2023. 10:59

»

Helmani

Tu tak esi viens no vadošiem VL/TB/LNNK biedriem: ko sūdzies te netā? Sūdzies savai partijas vadībai, kas visus šos gadus bija pie līdzlemšanas


Tas SIF pastāv jau kādus gadus 20,un visu šo laiku tērē ārvalstu palīdzības naudu bezjēgā..Bet biedrs Helmanis to uzzina tikai tagad, lai ar jau ilgu laiku ir viens no vadošajiem VL/TB/LNNK darboņiem. Tad kas tie tur par darboņiem,ja ne nieka nejedz no tā kas valstī notiek?

Atbildēt

Helmani

04.11.2023. 10:34

Tu tak esi viens no vadošiem VL/TB/LNNK biedriem: ko sūdzies te netā? Sūdzies savai partijas vadībai, kas visus šos gadus bija pie līdzlemšanas...

Atbildēt

Харальд Калнс, Лиепая, пансион Вели, дом престарелых

04.11.2023. 10:02

Приглашаю каждого добросовестного гражданина Латвии, поощряя и беря с собой близких друзей и знакомых, принять участие в инициированном партией «Латвия на 1. месте» референдуме, чтобы они никогда больше не увидели мула, изображенного на картинке (морда, пройденная out) и иже с ним, которыми Рига буквально перенасыщена!!! !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...