Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

10.02.2019. 21:10

»

Parex

Valsts ir dir ...ā ar savu politiku un zagšanu, bet vienreiz putēs spalvas šiem "varenajiem" bezdieviem, visaptvero'\siem zagļie un dīkdieņeim, kuri par neko nedarīšanu saņem tūkstošus algās un prēmijās, zog kur vien var. Pat baznīcā, kurai vairs nav naudas. Ha, ha, mēs izgrābām no pensiju fonda miljardu...


"...Pensijas salīdzinošajai vērtībai vēl samazinoties, sabiedrība varētu pārstāt samierināties ar pensionāru zemajiem ienākumiem un pieprasīt politikas pārmaiņas..."

Neviens te neko nepieprasīs. Krievi taču nāk!

Atbildēt

uks

24.01.2019. 13:26

pensiju fondus vajag atdot atpakal valsts kasei kä tas bija agräk, tad nebus tädi zaudejumikä taad, piesaistot tos pie pasauls akciju tirgiem!!! un tas dod pienesumu ne tikai pensionäriem,bet sildis latvijas ekonomiku!

Atbildēt

Spoks

23.01.2019. 20:47

Kā var būt laba pensiju sistēma, kas balstīta uz sociālās apdrošināšanas iemaksām,ja valsti joprojām aplokšņu algās saņem ap 40% un vairāk, un cik redzams, tad tas turpināsies vēl ilgi.Tādu sistēmu Latvijai ar Zviedrijas starpniecību uzspieda Pasaules banka.Daļa no Austrumeiropas valstīm, kam arī tika uzspiesta tāda sistēma, jau sen ir atteikušies no tās. Latvija, kā jau "muļķu zeme" turas pie tik atpalikušas pensiju sistēmas, kas nekādi nav piemērota valstij, kas ir ļoti atpalikusi no ES vidējā līmeņa, kur vidējā alga gadā pieaug par 12% (pie oficiālās inflācijas 3%).un, iepriekšējos gados uzkrātie 2.līmeņa ieguldījumi strauji zaudē savu pirktspēju(apmēram 8 gados pusi no savas vērtības. Ne velti Polija, ungārija u.c. Austrumeiropas valstis ir atteikušās šobrīd no 2.līmeņa pensijas, uzskatot to par ekonomiski neizdevīgu sistēmu, kamēr algas netuvosies ES vidējam līmenim un algu pieaugums gadā nepārsniegs inflācijas skaitli. Igaunijā un Lietuvā pāriet uz pensiju sistēmu, kas balstās uz nostrādāto gadu skaita, ne iemaksu algām. 2.līmeņa iemaksas tikai nedaudz iespaido 1.līmenī aprēķinātās pensijas.Kāpēc tāda izvēle. Tāpēc, kā jau rakstā tika skaidrots, ka Latvijas sistēma atražo nabagus, bet pārmērīgi liels nabadzīgo iedzīvotāju skaits rada problēmas valsts politiskajai stabilitātei, un kopumā arī valsts drošībai.To uzskatāmi parādīja 13.saeimas vēlēšanas, kad pensionāri vairs neatbalstīja savā vairākumā valdošās partijas, bet balsoja par, viņuprāt, glābējiem- mesijām

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

22.01.2019. 14:28

Diemžēl latvijas demogrāfiskā situācija nav diezko iepricinoša.
Tāpēc piedāvāju savu futūristisko prognozi. Uz 2050. gadu ap 50% no Latvijas iedzīvotājiem būs nelatvieši. Iespējams, ka latviešu valoda vēl arvien būs oficiālā valsts valoda, bet kā paralēlā darba valoda tiks lietota arī krievu (ar ukraiņu akcentu). Un tieši šī iemesla dēļ iebraucēji nebūs impēriski noskaņoti. Bet tas vienalga ir labāk, nekā arābu.

Atbildēt

Marikai

20.01.2019. 12:39

Man šķiet, ka Marika vienkārši ir pārpratusi Labklājības ministrijas teikto, jo viņa gribēja, lai ministrija nokārto viņai pensiju bez pašas ierašanās. Tomēr daudzas lietas, kas saistītas ar naudām ir jākārto fiziski esot klāt un nevis pa gabalu.

Atbildēt

nu nu

19.01.2019. 14:25

Un kā tad Vaira Vīķe Freiberga dzīvo Latvijā un saņem Kanādas PILNU pensiju ( bez nodokļu atvikšanas!) Kaut kas neklapē jūsu stāstītajā.

Atbildēt

nevajag jaukt

19.01.2019. 13:34

Starp citu, valstis ir pastāvējušas gadsimtiem ilgi, bet pensija ir izgudrota tikai 20 gadsimtā. Pensija tika radīta pēc sieviešu tiesību paplašināšanas.

Atbildēt

nu nu

19.01.2019. 13:31

»

Marika

Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums...


Ja dzīvo Vācijā, bet esi strādājis kādus gadus Nīderlandē vai Beļģijā vai Francijā, tad par tiem pienākas pensija, lai arī dzīvo Vacijā. Pensiju maksā par nostrādāto laiku un nevis par atrašanos vai neatrašanos valstī. Tas, ko jums ir pateikusi Labklājības ministrija ir meli un pret likumu.

Atbildēt

vispār atbilde

19.01.2019. 11:52

»

atbilde vispār

tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi...


ir vienkārša, tādā gadījuma valsts jēga ir zudusi un katrs rūpējas tikai par savi kā nu prot. Tiem kuriem pieder resursi un izejvielas ir paēduši un apsargāti, augļotājiem bez naudas vēl pieder faktiski visas zelta rezerves un labi algoti rīkļu griezēji tā visa sargāšanai. Nu bet pārējie kas saukti par gojām, lai plēšas savā starpā, jo sajauktās rases un tautības noved pie neizbēgamiem konfliktiem, tā pakāpeniski cits citu iznīcinot. Būs panākta tā saucamo liekēžu masas dabiska samazināšanās līdz minimumam kā paredzēts cionas protokolos, turklāt vēl nepārtraukti gūstot peļņu no tiem.

Atbildēt

Žulis

19.01.2019. 07:15

»

Marika

Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums...


Pilnīgi Jums piekrītu. Tie, kuri sagrābuši varu Latvijā ir zaudējuši jebkādu mēra sajūtu tautas aplaupīšanā. Pa šiem gadiem tas viņiem ir spīdoši izdevies. Un "apetīte rodas ēdot". Šai pārkrāsotajai komunistu, čekistu varzai un viņu pēctečiem Latvija ir tikai viņu varā nonākusi teritorija, kurā dzīvojošie aborigēni ir brīvi izmantojami personīgās iedzīvošanās nolūkā. (Tāda jau ir tā globālās filo-Z-ofijas pamatdoma attiecībā uz visām valstīm.) Ja vietējie aborigēni iznīkst, viņi zin, ka globālā Eiropas vara viņiem piegādās citus aborigēnus no Āfrikas.

Atbildēt

Marika

19.01.2019. 02:07

»

nu nu

Nu kur tādas blēņas var rakstīt! par Latvijā nostrādātiem gadiem attiecīgi pienākas Latvijas pensija. UN starp citu, ASV pensiju Latvija neapliek ar nodokļiem, ja cilvēks dzīvo Latvijā. VVF Amerikas pensija ir bez nodokļiem! No katras valsts, kurā strādāts, pienākas attiecīga pensija...


Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums.
Es nedzīvoju LV. Man pat biļete turp atpakaļ uz Latviju izmaksās tik cik iespējamā Latvijas pensija par diviem gadiem, nerunājot par mēnešiem uzturēšanos hoteļos un uzturu, kamēr tie papīri tiek kārtoti.
Bet uz kādu normatīvu bāzes ir izstrādāts pensiju likums, ja cilvēkam mainot dzīves vietu, tas zaudē tiesības pieteikties uz pensiju par nostrādātajiem gadiem. Nevienā valstī tā nelaupa.
Es sazinājos (email) ar Labklājības ministriju un man melns uz balta atbildēja, ka es nedrīkstu pieteikties pensijai no citas valsts. Kaut nostrādātie gadi ir Latvijā.
Tā pat vairs nav mafioza sistēma, bet lielceļa laupīšana.

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 23:53

»

atbilde vispār

tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi...


Arī krītošā tirgū var pelnīt. Turklāt galīgi nav saprotams kā var pamanīties ciest zaudējumus konservatīvie plāni, kas pēc definīcijas iegulda stabilos, drošos vērtspapīros, kas parasti ir valsts vai uzņēmumu parādzīmes vai obligācijas.

Atbildēt

atbilde vispār

18.01.2019. 21:28

»

vispār

Es nevienā vārdā neteicu, ka pārvaldītājam būtu jāstrādā bez maksas, bet norādīju uz to, ka banka ieguldot savu naudu, gūst milzu peļņu, bet apsaimniekojot pensiju fondus iebrauc tikpat lielos mīnusos


tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi?
(utopija)

banka gūst peļņu jo riskē tādos projektos, kuros nav atļauts investēt pensive naudu. rodas jautājums, vai tiešām tā ir banku vaina?

nemēģinu aizstāvēt bankas, bet likt aizdomāties, ka tikai pašiem iedziļinoties pensiju sistēmā un sekot līdzi tirgus tendencēm, varēs saprast, ka ne jau Valses nodrošinās pensiju, bet pašiem jākrāj.

Diemžēl lielai daļai nav ko uzkrāt un tiem, kam ir tie nekrāj.

Par top5% neiet runa, tiem viss būs ok...

Atbildēt

CD

18.01.2019. 21:21

Baņķieri vienkārši uzliek mums , paši zināt ko.
Un sēž drošībā ,vismaz viņi paši tā domā ....

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 20:09

»

atbilde vispār

acīmredzami, ka Tu neizproti kā strādā 2. pensiju līmenis Latvijā...


Es nevienā vārdā neteicu, ka pārvaldītājam būtu jāstrādā bez maksas, bet norādīju uz to, ka banka ieguldot savu naudu, gūst milzu peļņu, bet apsaimniekojot pensiju fondus iebrauc tikpat lielos mīnusos.

Atbildēt

nu nu

18.01.2019. 19:23

»

Marika

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja ...


Nu kur tādas blēņas var rakstīt! par Latvijā nostrādātiem gadiem attiecīgi pienākas Latvijas pensija. UN starp citu, ASV pensiju Latvija neapliek ar nodokļiem, ja cilvēks dzīvo Latvijā. VVF Amerikas pensija ir bez nodokļiem! No katras valsts, kurā strādāts, pienākas attiecīga pensija.

Atbildēt

Marika

18.01.2019. 18:35

»

nu nu

Eiropā nevar saņemt 2 pensijas. Jāizvēlas viena - sava vai mirušā vīra. VĀcijā, piemēram, atraitne saņem 60 % no vīra pensijas. Kurā tādā valstī var saņemt 2 pensijas, tas man liekas pilnīgas muļķības


Eiropā varbūt arī nevar, bet ASV var.
It is possible for the survivor to collect 100 percent of her deceased husband's Social Security benefits upon his death, but this does not always take place. ... After the first spouse dies, the survivor can then collect 100 percent of the deceased spouse's benefit as long as she is also at full retirement age.Jun 11, 2013
https://money.cnn.com/retirement/guide/retirementliving_socialsecurity.moneymag/index2.htm

Atbildēt

daudz burtu

18.01.2019. 18:31

»

xx

Vēl info


vai, paldies par linku! Tiešām uzskatāmi parādīts.

Atbildēt

viedoklis

18.01.2019. 16:47

Autoriem nevajag dirst! Pilnīgs vienvirziena me;u raksts. Šveicē ir maz iedzīvotāju, Igaunijā, arī Jaunzēlandē utt. Un visi dzīvo labi. Vienkārši tur vara nezog , bet domā par savu valsti un tās attīstību! Tik daudz naudas Latvija ir saņēmusi no ES. kur tā nauda ir ieguldīta? Tikai dažu kabatās, lai radītu ātro miljonāru slāni! Nekad nebūs naudas pensijām un nekam, kamēr vara zags un tiesu sistēma to atbalstīs.

Atbildēt

nu nu

18.01.2019. 16:38

»

Marika

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja ...


Eiropā nevar saņemt 2 pensijas. Jāizvēlas viena - sava vai mirušā vīra. VĀcijā, piemēram, atraitne saņem 60 % no vīra pensijas. Kurā tādā valstī var saņemt 2 pensijas, tas man liekas pilnīgas muļķības.

Atbildēt

reptilis

18.01.2019. 16:20

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


Tieši tā!Es te pakaulausījos vienu interesantu viedokli ,kurš izsskaidro mūsdienu ""ekonomistu""...""banķieru"" un viņu apkalpojošā personāla (žurnālistu...sabiedrisko organizāciju...u.t.t.) tieksmi uz migrantu ievešanu. Izrādās pašreizējā finansu sistēma,kā visas finanšu piramīdas ,ir izslāpušas pēc jauniem dalībniekiem un ,ja nav iedzīvotāju pieauguma tā pārstāj darboties!

Atbildēt

Vo

18.01.2019. 11:21

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


Tātad, komisijas naudās apsaimniekotāji paņem 42 miljonus gadā? Es domāju, ka, ja valsts nodibinātu tādu pensiju apsaimniekotāju kantori, kuram gadā piešķirtu tikai divus miljonus, tad arī varētu desmit speciālistiem maksāt 100 tūkstošus gadā katram un par otru miljonu algot palīgpersonālu, segt telpu īri, datortehnikas uzturēšanu un visu pārējo. Vairāk par desmit cilvēkiem, kuri prot savu lietu, tur nav ko darīt. Un veseli 40 miljoni tad pensiju fondā ietaupītos.

Atbildēt

tentiņš

18.01.2019. 09:34

»

autoriem

Ziniet ko, lielā raksta rakstītāji, ka Latvijā vispār nav vērts strādāt, jo pensijas nebūs! Ja pašlaik par 35 darba gadiem valsts darbā bez neviena pārtraukuma var saņemt ap 100 eu pensiju, tad strādāt vispār nav vērts! Jo pensiju aprēķins ir negodīguma kalngals! Jo pensijas summu rēķina no 1992 - 1996...


Jā,bet autori jau raizējas par sevi.Nezinu kādēļ, bet mūsu sabiedrība nedzīvo šodien. Tā ir aizrāvusies ar pagātnes glorificēšanu, piemiņas un atceres dienu svinēšanu, kā arī ar jau gandrīz patoloģisku pēcnācēju pielūgsmi. Šodienas cilvēks ar savām konkrētām vajadzībām nevienu neinteresē vai tas būtu students, strādājošs vai pensionārs. Sarp citu, pagājušā gadsmimta sākumā Latvijas brīvvalstī pensiju nebija. Un tas tik tiešām brīdina, jo tā ir attieksme....

Atbildēt

atbilde vispār

18.01.2019. 08:38

»

vispār

Runa nav tik daudz par komisijām cik par to, ka PILNĪGI VISI otrā līmeņa pensiju plāni ir strādājuši ar ZAUDĒJUMIEM. Turklāt zaudējumi ir laikā, kad tos pārvaldošās bankas strādā ar rekordpeļņu


acīmredzami, ka Tu neizproti kā strādā 2. pensiju līmenis Latvijā!
Pēc Tevis teiktā izklausās, ka Tu gribi, lai kāds bezmaksas Tavā vietā pārvalda Tavu nākotnes pensiju.
Un starpcitu, ja iedzīvotāju skaits samazinās, tad komisijām nav pamata samazināties, ne jau tāpēc, ka bankas gribētu uzvārīties, bet, lai nomaksātu algu pārvaldniekam. Un ticiet man, bezmaksas pārvaldnieks uztaisīs lielākus sūdus.

Zem rozā brillēm dzīvo un domā, ka komisija pārvaldniekam pienākas tikai, ja ir peļņa...

Šeit drīzāk vietā būtu retorisks jautājums:
Vai Latvijas iedzīvotājiem ir nepieciešami ārvalstu pāŗvaldītāj pensiju plāniem (skandināvu un ārzemju bankas)
Protams, ka kapitālisti teiks, ka brīvajā tirgū ir jābūt konkurencei, kas bija pozitīvi ar Indexo (nekādā gadījumā nereklamēju)
Bet vai nebūtu forši, ka ir latviešu banka/pāŗvaldītājs un visu pensijas komisiju kas ir gan peļņas gan zaudējumu gadā patur valstī un, ja tā būtu kompetenta un godīga valsts uzraudzībā, tad katru gadu simtiem miljonu paliktu LV ...
bet te jau saodīs pēc padomju laikiem, tāpēc bāleliņš ir labāk nabagais bagāto sabiedrībā nekā bagāts savā valstī un savā sabiedrība...

Atbildēt

lauķis

18.01.2019. 08:26

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Bankas vai augļotāju sistēmas finansu diktāts?
Iedzīvotāju skaita tendences pilnībā atkarīgas no biedru partijnieku rīcības.Pat pie zīlnieces nav jāiet lai saprastu ka notiek plānveidīga teritorija attīrīšana no cilvēkiem.

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 07:30

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Runa nav tik daudz par komisijām cik par to, ka PILNĪGI VISI otrā līmeņa pensiju plāni ir strādājuši ar ZAUDĒJUMIEM. Turklāt zaudējumi ir laikā, kad tos pārvaldošās bankas strādā ar rekordpeļņu!

Atbildēt

to komentārs

18.01.2019. 06:41

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Jā, tā jau jūs esiet pieraduši - kaut ko pamuldēt un beigās paziņot, ka tas mazais cilvēks pats ir pie visa vainīgs, jo nav pietiekami izglītots, pietiekami gudrs lai izdarītu pareizo izvēli... Savai pensijai nav izvēlējies pareizos apsaimniekotājus, savai elektrībai nav izvēlējies pareizos elektrības tirgotājus, savai gāzei nav izvēlējies pareizos gāzes tirgotājus, bet vēlēšanās nav nobalsojis par pareizajiem deputātu kandidātiem.
BET, VAI TAD MUMS IR IZVĒLE? Izvēle ir tad, kad tu vari izvēlēties starp labo un ļauno, nevis starp ļaunumiem meklēt to "mazāko ļaunumu". Kādreiz bankas par tajās noguldīto naudu maksāja noguldītājiem procentus, jo šī nauda tika laista apgrozībā un bankas no tā guva peļņu (aizdevuma procenti). Tagad nez kādēļ ir tieši otrādi - noguldītājiem ir jāmaksā bankai par "kontu apkalpošanu", bet pensiju fonda gadījumā tā sauktā komisijas nauda. Gan jau ar laiku izdomāsiet vēl kādu iemeslu papildus samaksas iekasēšanai. Un visam tam, protams, var piemeklēt vajadzīgos "attaisnojumus un pamatojumus" ko tad karināt ļautiņiem uz ausīm.

Atbildēt

Komentāram

17.01.2019. 23:07

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Pamatiedzīvotāju un kolonistu attiecība te jau tagad ir 50% pret 50% tās ir nelikvidētās okupācijas sekas, vai vēl ir vēlme te ievest ienaidniekus.
Sanāk ka latvieši esam visbīstamākā tauta, ja jau visos laikos mūs grib vēl un vēl atšķaidīt ar svešajiem.

Atbildēt

Komentārs

17.01.2019. 22:51

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas)

2) Iedzīvotāju skaita tendences grūti paredzēt, bet cerēt uz cilvēku pieplūdumu būtu naivi, jo arī esam pret imigrāciju (domājot cilvēkus ārpus ES)
Skumīgākais sanāk tā, lai būtu lielāka pensija "latviešiem" vajag vairāk iebraucējus un beigās, ja valstī ir 50% latvieši un 50% iebraucēji, vai tādu mēs gribam Latviju? kāda partita pie varas noteikti to negribētu, bet tāda valses kā singapūra gan pieņem cilvēkus un dzīves līmenis kāpj

Atbildēt

Parex

17.01.2019. 22:44

Valsts ir dir ...ā ar savu politiku un zagšanu, bet vienreiz putēs spalvas šiem "varenajiem" bezdieviem, visaptvero'\siem zagļie un dīkdieņeim, kuri par neko nedarīšanu saņem tūkstošus algās un prēmijās, zog kur vien var. Pat baznīcā, kurai vairs nav naudas. Ha, ha, mēs izgrābām no pensiju fonda miljardu un sveiks lai dzīvo goidmanis un šlakteris un VDK. Mēs jau miljonus sagrābām bankās no 2. pensiju līmeņa un ha, ha, ejiet bezd ...t. Mēs grābām, grābsim, kauciet cik gribiet.Kur paveries, jums plēša adu pār acīm veikalā, aptiekā, par dzīvokli un gaidiet gadus, kad tiksiet pie ārsta. Ja sauksiet ātros, dabūsiet pa mizu ar vismaz 50 EUR. Ši nav organizēta izlaupīšana, bet haotiski izveidojusies bezoizmēra bezatbildība visos valsts līmeņu nemenklatūras atzaros un kukuļošana. Pamēģini pīkstēt, tevi tūlīt saspiedīs kā noķertu uti. Latvija ir zemākas toiesības kā vergam. Tu nevien'\a varas atzarā nedabūsi aizstāvību. AMEN!.

Atbildēt

Žulis

17.01.2019. 22:13

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar mīnusiem un sociālā nodokļa maksātāju uzkrātais pensiju kapitāls samazinājās par vairāk nekā 100 miljoniem eiro. Toties pensiju fondu apsaimniekotāji gan no tā necieta. Viņi par savām "pūlēm" nekautrējas iekasēt pieklājīgas summas (Pat 2% no kapitāla) 2016.gadā pensiju plānu pārvaldniekiem aizgāja 39 miljoni eiro, 2017.gadā 42 miljoni. Piecpadsmit gadu laikā viņi saņēmuši 250 miljonus eiro. Cik "ilgspējīga" gan var būt šāda pensiju sistēma?!!
Un šo parazītu pārstāvji šajā rakstā nekautrējas rakstīt ka "no pensiju samazināšanās.... var glābt tikai lielākas iemaksas pensiju kapitālā vai lielāks strādājošo skaits." Citiem vārdiem sakot - dodiet tik mums miljonus, jo vairāk būs miljonu, jo vairāk naudiņas arī priekš jums pēc mūsu "apsaimniekošanas" paliks pāri. Tikai atbildību gan no mums nekādu neprasiet. Atbildības vietā mēs jums priekšā ceļam "bāzes scenāriju un prognozes" līdz 2080 gadam. Ar to jums ir jāsamierinās.

Atbildēt

2x2 2

17.01.2019. 21:51

Ja viss turpināsies vecajās sliedēs, tad garantēta pensija būs tiem, kuri piedalījušies Latvijas iznīcināšanā. Un vai kāds var nosaukt kaut vienu iemeslu, lai maksātu nodokļus valstij naidīgam režīmam. Kopš 40.gada okupācijas bija neliels izņēmuma periods, tas bija starp 90 un 92 gadu.

Atbildēt

Marika

17.01.2019. 18:58

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja pensijā, vairs neesmu strādājusi, jo ar vīra pens. pilnīgi pietiek. Tagad vēl klāt būs 800. Kā arī ja viens no lauleņiem nomirst, otrs saņem abas pensijas līdz mūža beigām. Latvijā emu nostrādājusi 27 g. vienā no dienestiem, kur iespējams iet pensijā priekšlaikus, ja strādā nepārtraukti. Mana kolēģe nupat pensionējās, saņem 800 eiro, bet viņa arī rukāja kā zirgs, es sevi tā nenodzinu un pieņemu, ka ja paliktu LV, mana pensija būtu ļoti maza. Bet tagad iznāk, ka esmu uzdāvinājusi Latvijai savu pensiju, jo likumi ir sarakstīti tā, ka man nav uz to tiesību, ja pametu valsti. (lai pieteiktos pensijai, man jādzīvo Latvijā vismaz uz to laiku, kamēr turpinās komunikācija ar mani, bet ja es dzīvoju citā valstī man pat nav tiesību uz savu nopelnīto pensiju !!!!!

Atbildēt

vx

17.01.2019. 18:14

Paziņojums visiem - ja Latvijā pensija nebūs ap 1000 eiro - TAD TE NEVIENS NEPALIKS ! Jums tas beidzot pieleks, tukspauri ekonomisti un deputāti ???

Atbildēt

autoriem

17.01.2019. 18:02

Ziniet ko, lielā raksta rakstītāji, ka Latvijā vispār nav vērts strādāt, jo pensijas nebūs! Ja pašlaik par 35 darba gadiem valsts darbā bez neviena pārtraukuma var saņemt ap 100 eu pensiju, tad strādāt vispār nav vērts! Jo pensiju aprēķins ir negodīguma kalngals! Jo pensijas summu rēķina no 1992 - 1996. gadam, kad bija ļoti mazas algas. Kāpēc rēķina no tiem gadiem? Lai pensijas būtu ļoti mazas! Valdība ar šo ir krimināla, jo paši sev uztaisa milzu pensijas, kādas nav pat Eiropā! Par to jāraksta, nevis jāfantazē 50 gadi uz priekšu! Jau tagad nav pensiju!

Atbildēt

Raksts par tēmu

17.01.2019. 17:35

kā būtu, ja būtu....

Pilnīgi droši ir tikai tas, ka situācija nepaliks tāda kā ir šobrīd.
Tikko nevarēs savākt plānotos nodokļus, budžetā nebūs naudas, tā tiks pieņemti lēmumi par pensiju samazināšanu.
Tas ir daudz drošāk paredzams par iedzīvotāju skaitu vai pensionāru pret strādājošo skaita attiecību 2080 gadā.
Kārtējas recesijas laiks ir pienācis, ja ne šogad tad 2020 gadā.
2009 gada valdības lēmumi ir lielisks piemērs tam, ka uzticēties valdības iepriekš dotajiem solījumiem ir muļķīgi.

Atbildēt

xx

17.01.2019. 16:38

Vēl info:

countrymeters.info/en/Latvia

Atbildēt

daudz burtu

17.01.2019. 15:51

Ieliku Plus, jo vienkārši ir izklāstīti fakti. Pret faktiem iebilst nav jēgas, vienkārši ir interesanti izlasīt (kad būs vairāk laika). Tāpēc centos ar plusiņu atsvērt mīnusiņus.
Būtu interesanti divos vārdos izlasīt, cik, kāds ir tas teorētiskais aprēķinātais skaitlis (un, jā, daudzi nemaz nesasniedz pensionēšanās vecumu. Ne vien apstākļi, smagais darbs vai sistēma tur vainīga, bet arī daba pret vienu ir dāsna, pret citu nežēlīga.). Cilvēks strādājot cer uz kādu brīdi (vēlam pēc iespēja ilgu), kad ar sapelnīto pensiju baudīs dzīvi (cerams, ka neslimojot). Tad nu attiecībā uz Latviju - kāds ir tas teorētiskais aprēķinātais gadu un mēnešu daudzums, kuru (vidēji aprēķinot) pavadīs "bez rūpēm par darbu" cilvēks, kas tuvākajos gados sasniedz 65 g. slieksni? (Gan jau ka ir dokumentos tabulās kādās, bet meklēšanai vajadzīgs laiks. Autori jau zinātu atbildi 1 minūtes laikā kur meklēt.).

Atbildēt

lauķis

17.01.2019. 15:50

»

Udox

Tie ir Latvijas bankas ekonomisti? Nopietni? Kaut kāds bērnudārza līmenis


Tie ir globālās augļotājsistēmas patašori.
Latvijai nav ne savu banku ne savas monitāras sistēmas ne savas valsts.

Atbildēt

Udox

17.01.2019. 15:44

Tie ir Latvijas bankas ekonomisti? Nopietni? Kaut kāds bērnudārza līmenis.

Atbildēt

kode

17.01.2019. 15:37

Nav ziāms, kas notiks 2030.gadā, autori prātuļo par 2080.
Var ievest cilvēkus, ieviest tehnoloģijas utt

Atbildēt

jā, otro līmeni

17.01.2019. 14:55

pārvalda č...........viņi nespēj !!!!!!!!!!!!!
nezagt, esiet saprotoši, humāni, iejūtīgi u.t.t.

Atbildēt

glupiķi, krieveļi

17.01.2019. 14:53

nu rimstiet...............

Atbildēt

A.P.

17.01.2019. 14:17

Bet vai kungi ņem vērā kriminālā kapitālisma turpināšanos ar visiem tā morālajiem, sociālajiem, ekonomiskajiem atribūtiem? Vai kungi ņem vērā latviešu parvēniju-kriminālo oligarhu sociālā darvinisma izpausmes? Vai kungi ņem vērā zagšanas gēna stabilitāti un masveidību vietējās etniskās populācijas genofondā? Vai kungi ņem vērā "6.oktobra paaudzes" nākšanu pie latviešu tautas pārvaldīšanas? Vai kungi ņem vērā "6.oktobra paaudzes" fundamentālo antropoloģisko nevērtību? Vai kungi ņem vērā, ka "6.oktobra paaudzei" visvairāk piestāv tādi epiteti kā dauni, idioti, pederasti, šarlatāni, gobzemblēži? Vai kungi apzinās, ka viņiem neviens neticēs, jo viņi nāk no valsts varas inteliģences staļļa un turklāt vēl tāda staļļa, kuru joprojām formāli vada planetāra mēroga finansu noziedznieks? Vai kungi ir tik dumji, ka nespēja saprast klusēšanas nepieciešamību, jo "valsts banka" asociējas ar noziegumu brīvību, nacionālo nodevību?

Atbildēt

ddt

17.01.2019. 14:14

Bezjēdzīgs savārstījums.Realitāte ir tāda, ka pat pēc oficiālajiem datiem banku kretīni 2018.gadā ir padirsuši 10% no pensiju 2. līmeņa iemaksām un par to saņems n-tos ļimonus par apkalpošanu.Pat gadu uz priekšu neko nevar zināt, bet te plānprātiņi sapņo par 2080. gadu!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...