Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Uldis Ozolants, tālburātājs no Zālamana salām
13.10.2023.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja naudu jāpelna ar ,mēli....

18.10.2023. 17:29

pazemojošs darbs....

Atbildēt

Beidz melot

16.10.2023. 10:05

»

Šis tipiņš arī nepatiks tiem cilvēkiemm, kuri nevakcinējās. Jo šis tipiņš bija kovididiotu sektā. Viņš bija par piespiedu vakcināciju


Tie ir atklāti meli!
Pītersons nav aicinājis vai izteicis atbalstu piespiedu vakcinācijai. Par anonīmo raksta autoru gan nebrīnītos.
Kas attiecas uz Putinu - viņš ir valsts prezidents. Un valsts prezidentam ir ne tikai tiesības, bet pat pienākums visiem (!!!) iespējamiem līdzekļiem likt savas valsts intereses pirmajā vietā. Var patikt, va nepatikt, bet tā tas ir. Jā, viņš ir mums pretinieks. Jā, viņš ir bīstams. Bet tas nemazina cieņu. Necienīt, nenovērtēt pretinieku - tas ir ātrākais ceļš uz zaudējumu.
Atšķirībā no samnieku pakaļlaižām, kas tā saucamo "sabiedroto" intereses liek augstāk par savas valsts pilsoņu interesēm. Arī pie tiem pašiem sabiedrotajiem, kur nelegālie imigranti saņem sociālajā pabalstā vairāk kā visu mūžu algotu, godīgu darbu nostrādājis cilvēks, kurš šai valstij maksājis nodokļus.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.10.2023. 10:37

»

Lasītājs

Paldies, Ati Priedīti, ielādēju romānu un lēnā garā izlasīšu


Ceru, ka mans romāns rosinās padomāt par alternatīvu cilvēces attīstības nākotnes versiju - bez draudiem ar atomkaru un Pasaules galu.

Atbildēt

Хм

14.10.2023. 20:27

как говорят, антиреклама-тоже реклама)
Что касается совета добавить про терпение.. Ну так автор может же сделать свои заповеди.
А так можно сказать "еще надо добавить про уважение, сострадание, эмпатию" и т.д. и т.п. и получится список "за все хорошее, против всего плохого"

Atbildēt

viņš ir jēdzīgs, bet ne visiem

14.10.2023. 18:29

»

kāpēc??

Kāpēc gan PIETIEK pārpublicējis šo smirdīgo mēslu?? Džordans Pītersens ir viens no nedaudzajiem jēdzīgajiem cilvēkiem, kuri Rietumu pasaulē vēl palikuši un kuri, par laimi, vēl ir arī citiem lasāmi un dzirdami


Ja tu liedz kritizēt to kas tev patīk - tā jau ir reliģija ar elkiem uz pjedestāla.


Pītersons izplata rietumu kristiešu novirziena liberālās idejas. Viņa paša atbalstītāji arī izvēlas tikai to, kas der viņu pasaules konteksta aprakstā.

Latvieši var paturēt prātā to, ka viņš kā migrantu valsts pārstāvis izplata idejas par to, ka Āfrikas iedzīvotāju pieaugums ir tikai uz labu... kun ka viņi radīs nākamos ģēnijus - šeit gan viņš nonāk ļoti loģiskā pretrunā ar savu pasaulslaveno piemēru par to ka arī ASV armijai ir IQ kritērijs pēc kuriem uzņem rekrūšus.

Pītersona pretrunas galvenokārt ir tās pašas kuras var atiecināt uz kristietību un angļu valodā runājošās pasaules sfēras problēmas, kuras jebkuru "jēdzīgu" latvieti pataisa par neaudzinātu un neizglītotu mežoni.
Man gan ir grūti saprast vai šis raksts ir kritika vai kritikas parodija.

>>>Emocijas un saprāts ir savstarpēji izslēdzoši pretmeti
Kā lai šo komentē? Emocijas neeksistē bez saprāta - kukaiņiem nav emociju un arī saprāta nav. Jūtami cilvēks ir iespaidojies no mēdijiem un ir izdarījis savu izvēli kas tad būs viņa niša un jūtami jūtas pārāks par klīnisko psihologu - Pītersonam tomēr ir pieredze savā sfērā... atšķirībā no viņa oponentiem. Nu nav šim kritiķim līdz Pītersona līmenim un ja pieklibo citu domu pārstāstīšana un līdz ar to kritika arī nav nekāda.

Atbildēt

he, he

14.10.2023. 18:07

Neviens tādu Džordanu Pītersonu nepazīst un viņa ierašanos Latvijā nepamanīs.

Atbildēt

nu jā

14.10.2023. 17:53

Krievu tauta ir vergu bērni, vergu mazbērni un vergu mazmazbērni.

Atbildēt

bez bet

14.10.2023. 15:19

»

Bet

Pitersons slavē Putinu


Vņi ir radnieciskas dvēseles!

Atbildēt

Bet

14.10.2023. 13:28

Pitersons slavē Putinu!

Atbildēt

Atis Priedītis

14.10.2023. 09:12

Šobrīd topā ir cilvēki, kuru domāšana apstājas pie Apokalipses un Pasaules gala idejas. Par to, ka ir iespējama cilvēces turpmākā dzīve bez šiem notikumiem, neraksta neviens. Un protams, bez mistiskās Paradīzes idejas, kurā nonāks tikai daži izredzētie, vai dažas izredzētās tautas.

Esmu uzrakstījis fantastikas žanra grāmatu par to kā novērst gan Pasaules galu, gan arī Apokalipsi un pamazām tepat uz Zemes radīt pasauli, kurā valda mīlestība un nevis naids. Grāmata saucās "Piecas minūtes pirms Apokalipses". Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/5tvkwpxyy

Atbildēt

Haralds Kalns

14.10.2023. 09:07

Tam Uldim, kurš ne īsti ozols, ne ālants, bet nu "aizklīst" gan prot tālāk aiz tām salām! Nav brīnums, ka, prastu, raupju vīreli, tracina galanta prāta un domu izsmalcinātība! Paturi sev to, kas patīk, noder, bet neuztiep citiem to ko pats atvēmi! P.S. Dž. Pītersona 12 baušļi noteikti ir kas pārāks par slepkavnieku kodeksu Korānu vai amorfo Siliņas valdības Deklarāciju!!! P.P.S. 1. bauslis, kā fiziski tā ētiski, vispirms piemērojams prezidentam, kā ņācijas priekšstāvim!

Atbildēt

kāpēc??

14.10.2023. 08:46

Kāpēc gan PIETIEK pārpublicējis šo smirdīgo mēslu?? Džordans Pītersens ir viens no nedaudzajiem jēdzīgajiem cilvēkiem, kuri Rietumu pasaulē vēl palikuši un kuri, par laimi, vēl ir arī citiem lasāmi un dzirdami.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 08:27

»

Puķu Ansis

Toties Aleksandram Poikam un citiem komunistiem patīk krievu okupanti, bet sevi tie uzskata par izredzētiem uz mantu un varu


Poikam patīk ne krievu komunisti bet ebreju PSRS komunisti ,tādi pat ebreji varas uzurpatori kā Latvijā ebreji Levits,Bordāna ,un visas viņu atstātās astes pašvaldībās,īpaši tajās ,kurās likvidētas skolas ,bet tomēr tiek tajās uzturēts apmaksāts personāls tehniskais,kas mums nodokļu PVN u.c .maksātājiem šķiet absolūti neracionāli.Vispār pēc šo 2 tipu darbiņu "Latvijas labā" savilkti vadi daudzās iestādēs,tā kā LV pamatīgi jāattīra no viņu astēm ,var sākt no Vatikāna spiegu baznīcām(Bordāna patronāžas),azartspēļu Klondaikas bizness u.d.c.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 08:20

Interesanti ,kāpēc jūs nolēmāt par Pitersonu rakstīt kritiskā tonī,nu tā kā lai panāktu to lai neiet uz tikšanos ar viņu .Biļetes cena nemaz nav augsta ,ja ierednes salonos 2 stundās atstāj zem 100 eiro,tūlīt jaungada salūtos izšaus tūkstošus dažos mirkļos ,tad tikšanās ar tik retu aizjùras viesi par ļoti demokrātiski cenu un galviņā,dvēselē mùžam paliks.

Atbildēt

Puķu Ansis

13.10.2023. 23:00

»

Aleksandrs Poika

..katram sava vājība...vienam patīk geji, otram kazas trešajam miroņi...un katrs no šamajiem sevi uzskata par "pirmo vijoli


Toties Aleksandram Poikam un citiem komunistiem patīk krievu okupanti, bet sevi tie uzskata par izredzētiem uz mantu un varu.

Atbildēt

X Files

13.10.2023. 21:16

Iesaku Foksa Maldera 2 bausljus 1: TRUST NO ONE. 2: TRUTH IS OUT THERE....

Atbildēt

priekša vienmēr ir priekšā un pakaļa vienmēr ir pakaļā

13.10.2023. 20:33

Tā nevar būt, ka nav kam būt, jo nekad tā nav bijis, ka nekā nav bijis.

Atbildēt

pilnīgi

13.10.2023. 20:30

pofig.

Atbildēt

autoram

13.10.2023. 19:55

Paldies par informāciju.
Latvijā vējš lauž kokus,zeme brīnās,bet atļauj nolaisties uz tās.

Atbildēt

Elementāri

13.10.2023. 18:34

Mūsu sorosītiem Pītersons tiešām nepatiks. Pītersons ir par vecajām labajām vērtībām, turklāt nekautrējas par to runāt. Par to visu cieņu. Tādu, kas pie alus glāzes nolād liberālo ideoloģiju, bet publiski klanās un smaida kā sūdā iekāpis, mums ir daudz. Tikai drosmes pietrūkst pateikt publiski.

Atbildēt

Džordans Pītersons

13.10.2023. 18:28

Ir šarlatāns. Bet tas piederoties liberāldemokrātijai tāpat, kā idioti, kam dotas tiesības izteikt savu viedokli jebkurā jautājumā. Ne pirmie, ne otrie neatstāj paliekošu ietekmi uz sabiedrību.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

13.10.2023. 18:22

..katram sava vājība...vienam patīk geji, otram kazas trešajam miroņi...un katrs no šamajiem sevi uzskata par "pirmo vijoli"....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...