Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Krišjānis Papiņš, sociologs
12.08.2019.
Komentāri (133)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

01.09.2019. 11:31

Ne jau tauta grib tās pārmaiņas...
Tādas pat kā Ukrainā,karot gadiem un bēgt no savas zemes?

Atbildēt

21.08.2019. 20:34

»

švamme

Do I have to chew for you? How many times you will give as a "proof" least credible sources...


Bet kāpēc aktrise un producente Carla Ortiz, kura arī bija Alepo, stāsta to pašu ko žurnāliste E.Bartlett, tikai viņa pat to visu nofilmēja

https://youtu.be/DCu8mNC1JyE

Atbildēt

Ded sluzhil v SS, a u vnuka Mercedes

19.08.2019. 16:44

»

ss

Nu labi ,ka mums viss ir kartiba ! bet raksts ir reals suds um diezgan liels suds,lai neteiktu pat vairak....Pretidi lasit,bet labs piemers cik loti labi strada propogandas masina


Prieks, ka kādam pretīgi lasīt rakstu, kurā lielākoties patiesi aprakstītas mūsu kaimiņzemes politiskās reālijas. Krievs parastais ilgi cietīs, un kad vairs necietīs, tad gāzīs dusmas ārā uz visu pasauli līdz paša nāvei. Un iespējams arī mēs dabūsim pa galvu, par to, ka tik labi dzīvojam kaimiņos. Vai būsim tam gatavi un gatavi aizstāvēt sevi? Varbūt tomēr ir vērts reizēm paskatities, kas notiek lielā brāļa zemē.

Atbildēt

to ss

19.08.2019. 10:33

»

ss

Nu labi ,ka mums viss ir kartiba ! bet raksts ir reals suds um diezgan liels suds,lai neteiktu pat vairak....Pretidi lasit,bet labs piemers cik loti labi strada propogandas masina


Ņemot vēra lielo interventu - negatīvas selekcijas, skaitu Latvijā, logiski, pie mums nevar būt kā Lietuvā vai Polijā, tomēr līdz agonējošai bidlostanai mēs nevaram nobraukt.

Atbildēt

ss

18.08.2019. 00:10

Nu labi ,ka mums viss ir kartiba ! bet raksts ir reals suds um diezgan liels suds,lai neteiktu pat vairak....Pretidi lasit,bet labs piemers cik loti labi strada propogandas masina!!

Atbildēt

nu nē

17.08.2019. 22:10

»

Pūķins Pūš Pamperos (PPP)

Šī krievu nacista valdīšanas laiks iet uz beigām. Neviens diktators nav valdījis mūžīgi. To šis kverplis sajūt. Kurp viņš spruks


Šarikovi, kas pazaudējuši savas saknes un cilvēku sejas nevar būt nacisti pēc definīcijas. Tā bidlomasa var nūt tikai rusisti vai šovinisti.

Atbildēt

to TT

17.08.2019. 22:05

»

TT

Nesatraucies, latvjus, kuri PAŠI guļas zem katra un nevar iztikt bez gulēšanas zem kāda, krievi ,,nepārspļaus


Jūs, negatīvā selekcija, sadistu un pederastu nācija, vienmēr esiet bijusi mazohisti un vergi. Vispirms jūs drāza russi (vikingi), pēc tam mongoļi, tad Eiropas karaļnami, vēlāk žīdi boļševiki un tagad mazs paranoidāls un alkatīgs pederasts - pedofīls

Atbildēt

H.

16.08.2019. 21:53

Nebūs nekāds apvērsums. Krieviem ir vajadzīgs mūžīgais cars, kurš viņu vietā domā un visu dara. Savādāk viņi nemāk dzīvot. Ja tā nav, tad valsts pārvēršas haosā, šauj kauj un rokas ar kājām neprot satikt.

Atbildēt

švamme

16.08.2019. 21:17

»

Pilsonis

Šie ir vieni no episkākajiem argumentiem


Acīmredzot tev tā ir neiespējamā misija, zināt vairākas valodas, neskaitot dzimto?? Ja kāds to spēj, tavās acīs tie ir jau trīs cilvēki.
Я могу и по Русски, но чуть труднее для меня.
Ja man tika piedāvāti it kā materiāli angļu valodā (advanced Kremlin), kādā val. man būtu jāatbild? Atbildēt uz X valodas tekstu Y valodā ir mazliet ekstrēmi priekš manis. Redz, tev nepatīk, ka nu ar grūtībām jātulko, nevari tā ātri pārskriet ar acīm? Tāds pavājš trollis tu esi.
Ja ir uzskaitīti fakti no personas darbības un viņas darba devēju refleksijas viņas sakarā ar pievienotu laika joslu (tev vieglākai sagremošanai), bet absolūti nekāda viedokļa, kādi avoti tev nepieciešami.
Es saku: saule ir uzlekusi.
Tu saki: no kādiem avotiem info?
Apparently you do`t have a clue what the real popularity is and how it feels and acts.
Is your employer stingy? Can`t afford frequent instructions and a bit more qualified stuff?

Atbildēt

Pilsonis

16.08.2019. 10:45

»

autors

(1) es komentāros ar savu īsto vārdu parakstījies neesmu, to kāds manā vietā uzrakstījis...


Tam teicienam tak vispār nav nekāda sakara ar noslīcināšanu podā - 0. Tāpat tam teicienam nav praktiski nekā kopīga ar galvas iebāšanu podā.
Zinātniski analītiskais raksts :D
Jūs apgalvojat, ka Putins pārņēma pilnīgā kontrolē masu medijus? Tā tak ir liela nepatiesība. Meli, kas robežojas ar milzīgu dumjību. Jums nav nekādas sajēgas kā darbojas mediji. Papētiet sākumam kas ir reitingi, kas un kādā veida tos veido, ko tie ietekmē, kādi ir to kanālu galvenie mērķi, kas tur strādā, kas vada tos kanālus, kas finansē eho-moskvi, kas finansē tvrain, putins regulāri valsts kanālus kritizē, norāda kas ir nepareizi, tikai nu jau desmit gadi, bet neviens neklausa - jā, tā ir totāla pakļautība
Mums jau regulāri visādi eksperti raksta par to, par ko nav nekādas sajēgas.
Nav jau tas tikai pie mums. Te smieklīgs bet ļoti uzskatāms piemērs
https://youtu.be/jS-sxJFn6O0

Atbildēt

Pilsonis

16.08.2019. 10:32

»

švamme

Do I have to chew for you? How many times you will give as a "proof" least credible sources...


Šie ir vieni no episkākajiem argumentiem.
Jums tur izcilības centrā aptrūkās latviešu darbinieku? Varbūt vajadzētu arī avotus pievienot.
Tikai nez kāpēc RT ir popilārākais mēdijs jūtūbā. Visi tiecas būt dezinformētiem

Atbildēt

Pūķins Pūš Pamperos (PPP)

16.08.2019. 04:14

Šī krievu nacista valdīšanas laiks iet uz beigām. Neviens diktators nav valdījis mūžīgi. To šis kverplis sajūt. Kurp viņš spruks?

Atbildēt

švamme

15.08.2019. 18:46

»

Kur tad ir tie vērā ņemami atmaksojumi par E.Bartlett...


Do I have to chew for you? How many times you will give as a "proof" least credible sources?

Who is Carla del Ponte - the "best and most credible source of truth", so popular, that there is one comment and 285 views on youtube.

In May 2013 she accused the Syrian rebels of using chemical weapons, a view diametrically opposed by the majority of Western government officials. She stated, "We still have to deepen our investigation, verify and confirm (the findings) through new witness testimony, but according to what we have established so far, it is at the moment opponents of the regime who are using sarin gas." The following day, in an apparent reaction to Del Ponte's comments, the Commission issued a press release clarifying that it "has not reached conclusive findings as to the use of chemical weapons in Syria by any parties in the conflict.
In none of the incidents, however, was the commission’s "evidentiary threshold" met in regards to identifying the perpetrators of the chemical attacks

In August 2017, Del Ponte resigned from the Commission, due to frustration at the lack of support from the international community: “We could not obtain from the international community and the Security Council a resolution putting in place a tribunal, an ad hoc tribunal for all the crimes that are committed in Syria... Seven years of crime in Syria and total impunity. That is not acceptable.” She blamed Russia for vetoing action: "Now a prosecutor should continue our work and bring the war criminals before a special court. But that is exactly what Russia is blocking with its veto in the U.N. Security Council". She said that the Commission has gathered enough evidence for President al-Assad to be convicted of war crimes.

The second video: do you really believe that serious people will even consider RUSSIA TODAY as one of sources of information? Intelligence service might – as part of acknowledging the methods of disinformation, but definitely not as main source.

Have a nice day, I am not gonna waste may time anymore on your cheapest attempts on disinformation.

Atbildēt

johny

15.08.2019. 16:00

»

autors

(1) es komentāros ar savu īsto vārdu parakstījies neesmu, to kāds manā vietā uzrakstījis...


Jaunekli nevajag raut ārā no konteksta pāris vārdus un mēģināt sacerēt dzeju. Teikums, ko toreiz pateica Putins, bija " esli v sortire poimajem, to i v sortire zamochem" Tulkoju " kur noķersim, tur sitīsim " un nekādu divdomību.

Atbildēt

autors

15.08.2019. 14:46

»

Alvis

nezinot krievu valodu ir grūti komentēt un saprast krievijā notiekošo.,,Mochit v sortire,,-tas nav mērcēt atejā


(1) es komentāros ar savu īsto vārdu parakstījies neesmu, to kāds manā vietā uzrakstījis.

(2) Par "močiķ v sorķire". Es atzīstu, ka nebiju detalizēti izpētījis jēdziena izcelsmi, bet nozīmi "noslīcināt podā" un "novākt" nojautu gan. Šajā gadījumā tekstā lietoju metaforiski adaptētu nozīmi, ar domu, ka cilvilizācija ir attīstījusies, un jēdziena nozīme nu varētu būt "iebāzt ar galvu podā un noraut ūdeni". Nedomāju, ka 1000% precizitātes neklātbūtne šajā gadījumā kritiski iznīcina visu raksta zinātniski analītisko nozīmi. Tāpat nez vai arī Putins domāja, ka vajag "teroristus novākt un paslēpt atejas bedrē līdz pavasarim, jo atradīs tikai kad atejas izsūknēs". Pasaule attīstās, nav iemesla sēdēt pie iekaptušām nozīmēm, jāļauj jēgai mainīties, bet Latvijā iekaltēt, protams, ir populāri, jā.

uzziņai, atsaucei: https://traditio.wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%B2_%D1%81%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B5

Atbildēt

Alvis

15.08.2019. 10:09

»

Krišjānis Papiņš

Te daudzi komentāros zem mana vārda, it kā izteiktos autors, izplata man svešas domas, kuras vairāk atbilst VDD zīmolam, nevis manam brendam


nezinot krievu valodu ir grūti komentēt un saprast krievijā notiekošo.,,Mochit v sortire,,-tas nav mērcēt atejā!

Atbildēt

Krišjānis Papiņš

15.08.2019. 08:36

Te daudzi komentāros zem mana vārda, it kā izteiktos autors, izplata man svešas domas, kuras vairāk atbilst VDD zīmolam, nevis manam brendam.

Atbildēt

15.08.2019. 07:52

»

švamme

Epsteins "pakārās", kā daudzi no ar Klintonu ģimeni saistītiem, pārāk daudz zināja par pašiem Klintoniem. Un tā ir ļoti šaura sabiedrība, un tai nav vispār nekāda sakara ar mirstību USA cietumos. Arī internetā ir neskaitāmas spekulācijas par Hillarijas pasūtījumiem, bet vēl neviens nav ķēries viņai ...


Kur tad ir tie vērā ņemami atmaksojumi par E.Bartlett?
Piemēram, ANO prokurors Carla del Ponte saka, ka teorristi izmantoja ķīmiskos ieročus nevis Asads.
Bet tādi kā jūs saka, ka Asads ir lielākais idiots diktators pasaulē, kurš uzaicināja ANO ķīmisko ieroču inspektors, tad tajā pat dienā 10 km no inspektoriem pielietoja ķīmiskos ieročus pret savu tautu, situācijā, kad viņš uzvar. Ticēt tādām lietām var tikai dumjākie no dumjākajiem, vai arī padauzas, kuras no tā gūs materiālu labumu
2013 UN Investigator Says, "No Evidence That Assad Used Chemical Weapons, Was The Rebels"
https://youtu.be/TNcbiDDteLc

Atbildēt

autors

14.08.2019. 20:38

»

HA

Ideoloģijas pamatierocis - mūžīgais ienaidnieka tēls...


es domāju, ka man zināmi ir daudzi fakti par PSRS sabrukumu, esmu par šo tēmu interesējies. Bet cik es saprotu, tad galvenais tomēr bija Brežņeva nāve, jo tas vienkārši satricināja sistēm, izjauca balansu un viss aizgāja latatā. Protams, var jau piesaukt gan atntialkohola kampaņas (kuras samazināja ienākumus), gan Afganistānu (kas prasīja izdevumus), gan vēstures attīstību kā tādu, bet pamatā viss sākās ar līdzsvara zudumu sistēmā.

Atbildēt

HA

14.08.2019. 19:47

Ideoloģijas pamatierocis - mūžīgais ienaidnieka tēls.
Aukstā kara galvenais ierocis - nauda.
Ideoloģisko ideju domubiedru kopums - partija.
Partiju galvenais mērķis ideoloģisko mērķu sasniegšanai - vara.
Partiju programmas - biznesa plāns šo mērķu sasniegšanai.
Viss jau pamatā ir vienkārši un elementāri.
Ja runājam par Krieviju, tad šaubos vai autors pareizi izprot Krievijas, kā lielvaras, patieso stratēģiju ilgtermiņā, tai skaitā PSRS sabrukuma iemeslus, kurā pirmsākumi jāmeklē ap 1980 gadu.

Atbildēt

švamme

14.08.2019. 19:28

»

Edge

Sakars ir vistiešākais un visciešākais. Epsteins līdz tiesai jau nenodzīvoja, bet RU "nemieros" arestētie un tiesātie vēl visi dzīvo un veseli...


Epsteins "pakārās", kā daudzi no ar Klintonu ģimeni saistītiem, pārāk daudz zināja par pašiem Klintoniem. Un tā ir ļoti šaura sabiedrība, un tai nav vispār nekāda sakara ar mirstību USA cietumos. Arī internetā ir neskaitāmas spekulācijas par Hillarijas pasūtījumiem, bet vēl neviens nav ķēries viņai klāt tā pa īstam. Bet varbūt ir? tik neafišē?
E.P.Bērziņš manis pieminātajā filmā par Šlamova lēģeru dzīvi (Magadanā viens no tiem) ir visgaišākais tēls komunistu gaļas mašīnā (kaut Šalamovs ir ļoti skops uz uzslavām). Arī vēlāk pašu komunistu nošauts (1938. 1. aug.), pēc nāves reabilitēts 1956.g. Tavs iespraudums par E.Bērziņu atkal pilnīgi nevietā un bezsakarā.
Translējot puspatiesības sajauktas ar izdomājumiem, tavi saimnieki raksta savu "vēsturi". Kā arī angažējot lēti nopērkamus angliski rakstošus "žurnālistus", kā E.Bartlett, ar kuras atmaskojumiem ir pilns internets. Sk. mazliet augstāk, ieliku gan linku, gan viņas darbu raksturojumus.

Atbildēt

autors

14.08.2019. 16:31

»

Autoram

Politiku taisa. Izlasiet G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Tad sapratīsit, kas un kā LV taisa politiku


paldies, nelasīšu. Ar cien.Valdmaņa k-gu man ir gadījies satikties, kad vēl vidusskolā mācīdamies sanāca 3h klausīties viņa stāstījumu par to "kas valda Latvijas politikā". Lekcijas saturs nav būtisks. Bet pēc lekcijas viņš uz galda atstāja lapiņu ar savām piezīmē, un es šo lapiņu aiznesu savai tālaika matemātikas pasniedzējai RV1G Ellai Detlavai, kura bija salava ar to, ka mēdza pēc cilvēka rokraksta šo-to pateikt. Un nezinot, ka tas ir Valdmanis (tolaik odiozs politiķis), Detlava pateica, ka "šī ir sabrūkoša personība, paskatieties kā burti vārdos attālinās viens no otra!" Tas arī ir viss, kas ir jāzina par Valdmani un viņa dzirnakmeņiem.

Atbildēt

autors

14.08.2019. 13:18

»

Orvels 1984

Bet tur vēl varētu pieskaitīt zaudējumus no muitas $ neesamības, ņemot vērā mūsu tirdzniecības bilanci, mīnusā vairāk kā miljards eiro gadā. Ja nemaldos, to mīnusu galvenokārt veido tirdzniecība ar Eirozonas valstīm...


uzskaitiet visas nepatiesības, diskutēsim, ja būs par ko diskutēt.

Attiecībā uz varas definīciju, piekritīšu oficiālajai, politoloģijā akceptētajai definīcijai.

Atbildēt

Orvels 1984

14.08.2019. 12:21

»

autors

piemēram, Latvijā vispār nav idejas par to, ka Latvija maksā naudu ES budžetā, un saņem to atpakaļ caur fondiem. Jo Repše savulaik šo patiesību noklusēja, bailēs, ka ļaudis iebildīs naudas sūtīšanai uz Eiropu un nobalsos pret ES. Bet līdz ar to mēs esam ieguvuši bezatbildīgu socimu, kurš domā, ka ES...


Bet tur vēl varētu pieskaitīt zaudējumus no muitas $ neesamības, ņemot vērā mūsu tirdzniecības bilanci, mīnusā vairāk kā miljards eiro gadā. Ja nemaldos, to mīnusu galvenokārt veido tirdzniecība ar Eirozonas valstīm.
Politika ir vissvarīgākās zināšanas. No pilitikas atkarīgs praktiski viss.
Bet ko darīt, ja es uzskatu ka jūsu raksts ir nepatiesība? desmitiem nepatiesību tur minēts.
Jūs apgalvojiet, ka Putins pilnībā pārņēma varu. Kas jūsu izpratnē ir vara?

Atbildēt

autors

14.08.2019. 11:45

»

autors

ar to es gribēju sacīt, ka es esmu pret to, ka cilvēkiem nebūtu jāzina kā taisa desas un politiku. ir jāzina. jo pretējā gadījumā nekad nekas nemainīsies. visa tā ķibele jau ir tajā, ka lietas bīda zem galda un melo tautai. no tā ir jāatbrīvojas. tāda ir mana pozīcija


piemēram, Latvijā vispār nav idejas par to, ka Latvija maksā naudu ES budžetā, un saņem to atpakaļ caur fondiem. Jo Repše savulaik šo patiesību noklusēja, bailēs, ka ļaudis iebildīs naudas sūtīšanai uz Eiropu un nobalsos pret ES. Bet līdz ar to mēs esam ieguvuši bezatbildīgu socimu, kurš domā, ka ES piķis ir haļava, nevis mūsu pašu nauda, ko esam uz ES aizsūtījuši. Melošana rada bezatbildību, un kamēr tauta neiemācīsies uzņemties atbildību, nekas nemainīsies.

Atbildēt

autors

14.08.2019. 11:43

»

Orvels 1984

Jā jā, zinām, pēc patiesības partijas sekos patiesības ministrija


ar to es gribēju sacīt, ka es esmu pret to, ka cilvēkiem nebūtu jāzina kā taisa desas un politiku. ir jāzina. jo pretējā gadījumā nekad nekas nemainīsies. visa tā ķibele jau ir tajā, ka lietas bīda zem galda un melo tautai. no tā ir jāatbrīvojas. tāda ir mana pozīcija.

Atbildēt

Levītu uzdevumā

14.08.2019. 02:22

»

Andrs

''mūsdienu Krievijā 99,6% spriedumu ir notiesājoši. Salīdzinājumam - pat asiņainākajos Staļina represiju gados attaisnoja kā minimums 10% apsūdzēto...


Kas maksā tas pasūta mūziku, tāpēc negaidi brīnumus kamēr okupācija nav likumīgi izbeigta, tikmēr valdīs žīdkrievu okupantu režīms

Atbildēt

Edge

14.08.2019. 00:09

»

švamme

Tu esi klasiskais demagogs !! 75% manas info nāk no Fox News! Kas ir "l/a...


Sakars ir vistiešākais un visciešākais. Epsteins līdz tiesai jau nenodzīvoja, bet RU "nemieros" arestētie un tiesātie vēl visi dzīvo un veseli.
Ja kaut kur metas, tad labāk uz savējiem. Latviešiem tak' latvieši vislabāk "garšo", vai ne?
В 1989 году к 50-летию Магадана перед зданием горисполкома установлен бюст Эдуарду Петровичу Берзину, выполненный по проекту магаданского скульптора А.В. Семенова. Преданному бойцу революции, чекисту и замечательному хозяйственнику Эдуарду Петровичу Берзину суждено было стать первостроителем Магадана.

Atbildēt

autors

13.08.2019. 23:54

»

kristaps Pļaviņš

Kur ir ATSAUCES


Sveiki, Kristap. Jā, atsauces nesaliku. Iemesls tam ir tāds, ka visus faktus var brīvi pārbaudīt internetā, vienkārši ieguglējot. Otrkārt, te nesen Delfos bija Kudora raksts, ar atsaucēm, bet ar tik neiedomājami nepareiziem secinājumiem un tik nejēdzīgs, ka es sapratu, ka likt atsauces nav nekādas jēgas, jo tās neko negarantē. Labāk tad lai raksta ar kļūdainiem faktiem, bet pareiziem secinājumiem, nekā visur saliek atsauces, bet beigās secinājumi ir nepilnīgi un kļūdaini, jo izmantotie fakti ir vienpusēji un iecerētajai analīzei nederīgi. Ja vēlaties par kādu faktu zināt, kur esmu to izzvejojis, rakstiet man personīgi, iedošu linku. Es no savas puses varu garantēt, ka visi fakti ir autentiski un patiesi. Es vispār esmu pret meliem un ja kādreiz man būtu jādibina partija, es to sauktu par Patiesības partiju. Es teiktu tā — lai cilvēks neliek atsauces, bet labāk dod godavārdu, ka rakstīts pēc labākās sirdsapziņas un nesagrozot faktus un lietas būtību. Šir tad arī ir tas gadījums.

Atbildēt

1. janvārī

13.08.2019. 23:31

»

17. augustā

jau piteikta jauna akcija Maskavā


jau piteikts jaunais gac.

Atbildēt

kristaps Pļaviņš

13.08.2019. 23:26

Kur ir ATSAUCES??!!!!!!

Atbildēt

nain

13.08.2019. 22:22

»

Snopes fact check

Tik lēti triki vispārējas informētības laikmetā ir raksturīgi kremlim


ļoti raksturīgi janki un bruselei,veikli puiki feiku trikus laist pa pasauli,censoni.

Atbildēt

Snopes fact check

13.08.2019. 21:26

»

Žurnāliste no Kanādas bija tajos protestos. Rekur viņas komentārs https://www.facebook.com/100000000104830/posts/2618957821447529...


Tik lēti triki vispārējas informētības laikmetā ir raksturīgi kremlim.

https://www.channel4.com/news/factcheck/factcheck-eva-bartletts-claims-about-syrian-children

Atbildēt

tā jūs visi spamojiet

13.08.2019. 21:04

»

Žurnāliste no Kanādas bija tajos protestos. Rekur viņas komentārs https://www.facebook.com/100000000104830/posts/2618957821447529...


Bartlett gained controversy over a video in which she alleges that rescues by the White Helmets are hoaxes and that they "recycle" the same children in footage of staged rescues. Bartlett's claims were found to be false by Channel 4 News and Snopes. Bartlett's claims were amplified by Russian-controlled outlets such as RT and Sputnik News. Bartlett has characterized the White Helmets as being part of a Western propaganda campaign.[13] Bartlett has said that none of the civilians that she has met in Aleppo knew of the White Helmets. A 2017 report by The Syria Campaign claimed that YouTube had removed several videos of Bartlett because the videos were on “accounts linked to Russian disinformation.
Bartlett falsely claimed that the al-Quds Hospital bombing, where 55 died, never occurred, saying it was rebel propaganda.
Two 2017 reports, one by the Atlantic Council and another by The Syria Campaign NGO, on Russia's disinformation campaign in the Syrian Civil War claimed that Bartlett was part of a network seeking to discredit the White Helmets and lessen war crimes committed by the Assad regime.

Atbildēt

13.08.2019. 18:43

Žurnāliste no Kanādas bija tajos protestos. Rekur viņas komentārs https://www.facebook.com/100000000104830/posts/2618957821447529
Šī ir tā pati Kanādas žurnāliste Eva Bartlett, kura bija Aleppo Sīrijā, kad tur notika karadarbība.
Rekur viņas slavenā preses konferencē, kur viņa piecās minūtēs iznīcināja visus rietumu žurnālistu melus par notiekošo Sīrijā
"Journalist Who Went To Syria Schools Colleague On Syrian Realities"
https://youtu.be/Z9F-cHc5Qog
Ja cilvēki nesankcionēti sāktu protestēt uz KR.Valdemāra ielas? Kas ar viņiem notiktu? Mums jau ir neliela pieredze Bauskā. Tur uzreiz tika nosūtīta specvienība pret cilvēkiem, kuri nemaz neizrādija nekādu lielo pretestību.
"Policijas specvienība apspiež protestus Bauskā"
https://youtu.be/1sD_mV7uEFA

Atbildēt

švamme

13.08.2019. 18:26

»

Edge

"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi: "Kara māksla...


Tu esi klasiskais demagogs !! 75% manas info nāk no Fox News! Kas ir "l/a"?
Kāds sakars Epsteina slepkavībai, cietumnieku skaita pieaugumam USA un viņu mirstībai ar nemieriem Krievijā ?
Pārmesties uz citiem objektiem (un mainot sākuma valodu uz citu - a ja nu oponents nesapratīs) pilnīgi bez iemesla un sakara ir tava un tavu skolotāju vatainā metode.

Iespējams tu arī saproti angliski, bet jēgu neesi sapratis. Varbūt tu tikai pazīstamus vārdus tekstā meklē? Epsteina grēks bija pedofīlija (bet fatāls tāpēc, ka grupā - ar citiem augstiem personāžiem, viens no tiem ir Clintons, surprise, surprise!!). Amerikas cietumnieku mirstību (increasing druguse and violence) tu izcel, kā planētas galveno problēmu? Kamērt tik bagāta valsts, kā Krievija slīkst sūdos, visa, izņemot pāris lielās pilsētas. Labi, ka ir street view on google maps, vari paskatīties visur pa tavu plašo mātušku. Absolūti jebkurš googlē var salīdzināt visas pasaules iespējamās vietas ar savu un ar citām caur "street view".

Bet kā krievu troļļi manipulē, še tev video (protams, ja patiešām saproti angliski)
https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/ ... bet tev vēl augt un augt līdz tādiem, kā parādīts.

Bet te sakarīga krieva koments, atbilde tiem lielajiem "rietumu" kritiķiem un ar ļauno "cionistu" teletūbiju baidītājiem- taviem amata brāļiem. " И зачастую наши товарищи переселенцы во всех своих бедах и несчастиях начинают винить кого угодно, только не себя. "Америка плохая", "Европа продажная" и т.д. А то, что у них у самих ни талантов особых, ни квалификации, ни желания выучить язык и научиться понимать тамошнюю культуру и традиции... - это они не видят в упор. С их точки зрения, они молодцы и все в белом, а государство подкачало и не дало им чего-то там для счастья, которое они заслужили самим фактом своей эмиграции..Везде живут люди, а не "они" и "мы". Везде надо работать, чтобы что-то получить"

Atbildēt

13.08.2019. 18:18

Idiotiem paskaidrošu. Neviens valsts apvērsums, nekad, nenotiek dēļ protestiem. Protesti ir tikai dekorācijas, bildīte priekš TV. Apvērsumu veic ar darbībām kuras nav redzamas, aiz aizskariem. Apvērsumu veic elite.
Cik dumjam jābūt, lai pēc visām krāsainajām "revolūcijām" to nesaprast?
Parīzē protestēt pret bērnu pederastizācijas likumiem uz ielām izgāja vairāk kā viens miljons cilvēku. Visus tos likumus pieņema bez neviena labojuma.

Atbildēt

17. augustā

13.08.2019. 18:12

jau piteikta jauna akcija Maskavā.

Atbildēt

Atvainojos

13.08.2019. 14:12

»

:):):):):):)

tas labi teikts, man patīk cilvēki ar humora izjūtu par to "superlielvalsti


KRIEVIJA ir SUPERMEGALIELVALSTS,tēvoča sema zeme tikai kā reģionāla Amerikas kontinenta valsts,jo tur BRAZĪLIJA,MEKSIKA,Kanāda un tt.ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA LIELA Āzijas puses valsts,kura nozog..,nē,labi apmācītu savu pilsoņu devumam tehnoloģijās izrāvusies pasaulē,bet tur ir INDIJA utt.janki ar saviem okupācijas spēkiem višas vietās nu nav pirmie.Arī tehnoloģijas iemantotas ne pašu galvenēm.Tā viš ir sorosist.

Atbildēt

tā ir

13.08.2019. 14:03

»

Edge

Vēstures - dzīves lielā skolotāja. Noder apjēgt Levita un 4.maija repubļikas "mafijas" paveikto, lai ne tikai zinātu, bet arī saprastu notikušo 1989 - 2019. Tad arī par nākotnes ainu varēs jēgsaturīgākas prognozes uzrakstīt. Cīņa par jauno Nākotnes cilvēku jau nenotiek tikai RU, tā norisinās arī LV. ...


bet jēgpilna plāna rakstīšana neko nedos.

Primāri ir izpētit apstākļus, tostarp slepenos Latvijas Valsts kasei aizdevumu no SVF/PB noteikumus, kuri faktiski nosaka Latvijas nākotni. Neviens to jēgpilni nedara.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...