
Ceturtais rausīgākais tiesu izpildītājs četrpadsmit gados sastrādājis sev deviņus nekustamos īpašumus
PIETIEK28.06.2017.
Komentāri (0)
Deviņi nekustamie īpašumi četrpadsmit gadu laikā – šāds ir Latvijas ceturtā rausīgākā tiesu izpildītāja Andra Spores „sastrādātais” kopš laika, kad viņš 2003. gada sākumā iesniedza pirmo valsts amatpersonas deklarāciju. No 2010. līdz 2015. gadam tiesu izpildītājs, kurš ieņem arī Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētāja amatu, oficiāli „nopelnījis” 3,02 miljonus eiro, bet pērn – 367,5 tūkstošus eiro.
Turpinot Latvijas rausīgāko tiesu izpildītāju mantiskā stāvokļa uzlabošanās pārskatu, Pietiek jau tradicionāli salīdzina viņu deklarētos īpašumus un uzkrājumus brīdī, kad viņi iesnieguši pirmo publisko amatpersonas deklarāciju, un pagājušā gada beigās.
Kā rāda Spores amatpersonas deklarācija, kas iesniegta 2003. gada sākumā, tolaik viņš dzīvokli Rīgā nomājis, vēl viens viņam bijis kopīpašumā ar toreizējo sievu (tagad ir cita), tāpat Sporem piederējuši daži desmiti AS Grindeks un AS Latvijas balzams akciju, kā arī 15 gadus veca automašīna un jau tradicionāli „zeķē” sakrāti 25 tūkstoši latu.
Tagad, četrpadsmit gadus vēlāk, Spores mantiskais stāvoklis grūtajā un lielus izdevumus prasošajā tiesu izpildītāja darbā ir būtiski uzlabojies, - sniedzam pārskatu par būtiskākajām deklarēto īpašumu, iekrājumu un ienākumu sadaļām 2016. gadā.
Nekustamie īpašumi
Dzīvoklis Latvija, Rīga lietošanā
Zemes un ēkas nekustams īpašums Latvija, Rīga kopīpašumā
Zeme Latvija, Rīga kopīpašumā
Zeme Latvija, Rīga kopīpašumā
Zeme Latvija, Rīga īpašumā
Zeme Latvija, Rīga īpašumā
Zemes un ēkas nekustams īpašums Latvija, Vecpiebalgas pag. īpašumā
Zeme Latvija, Vecpiebalgas pag. īpašumā
Zemes un ēkas nekustams īpašums Latvija, Birzgales pag. īpašumā
Kapitāla daļas un akcijas
AS Grindeks Akcijas 41 1.00 EUR
AS Latvijas balzams Arodkomiteja Akcijas 71 1.00 EUR
Transportlīdzekļi
Vieglais plašlietojuma OPEL ANTARA 2008 2014 īpašumā
Vieglais plašlietojuma BMW X5 XDRIVE 30D 2014 2015 valdījumā
Vieglais plašlietojuma NISSAN JUKE 2012 2012 valdījumā
Skaidrās naudas uzkrājums
7000.00 EUR
Bezkaidrās naudas uzkrājums
25 673.28 EUR "Swedbank" AS
2016. gadā gūtie ienākumi
"Swedbank" Procenti 0.21 EUR
Ienāk. no saimn. darbības un komercdarb. 367520.52 EUR
'LAUKU ATBALSTA DIENESTS' U.c. ienākumi 436.21 EUR
'VSAA (BUDŽETA MAKSĀJUMI) Pabalsts 421.17 EUR
Swedbank Life Insurance SE Latvijas filiāle Apdrošināšanas atlīdzība 12580.82 EUR
Swedbank Life Insurance SE Latvijas filiāle U.c. ienākumi 1709.36 EUR
Parādsaistības
30 248.77 EUR
Foto no lvportals.lv