Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

20.09.2022. 11:17

»

Vates nopietni satraukušās, nedrīkst taču neko attīstīt, jo sliktāks ekipējums Latvijas armijai jo labāk. Raksta autors nav izņēmums. Kāpēc mums būtu jāpērk kaut kādi sūda poļu Polaris, it kā paši nemācētu labāk uzbūvēt. Un par tām piegādes ķēdēm sviests, gribētu redzēt kur Polaris uz vietas saražo ...


Vietējie naciki grib turpināt zagt. Atraduši vienu pamuļķi ministru, kurš neko nesaprot, un izmantojot viņa dumjību atkal grib veidot shēmas kā zagt Latvijas valsts naudu. Un kad kāds sāk pret šo zagšanu iebilst, tad viņš kā vienmēr tādos gadījumos tiek apsaukāts par Kremļa un Putina aģtentu.

Atbildēt

20.09.2022. 10:50

Vates nopietni satraukušās, nedrīkst taču neko attīstīt, jo sliktāks ekipējums Latvijas armijai jo labāk. Raksta autors nav izņēmums. Kāpēc mums būtu jāpērk kaut kādi sūda poļu Polaris, it kā paši nemācētu labāk uzbūvēt. Un par tām piegādes ķēdēm sviests, gribētu redzēt kur Polaris uz vietas saražo nepieciešamo elektroniku, ko bāž iekšā mūsdienu auto. Tāpat sūta no ārpasaules, kā visi citi auto grandi. Un par korupciju, pat sūtot no Čehijas pamanās apzagties, paskatoties nesenos atgadījumus.

Atbildēt

Nu

19.09.2022. 16:03

»

Mak gai vers

...


Labāk tomēr bobikus caur Kazahiju vest iekšā. Vai atcelt sankcijas ekskluzīvi uz bobikiem un bobiku rezerves daļām. Daces tomēr nav tas. Tur baigi daudz jāmet ārā, bet tad kad to izdarīs, tad tas verķis vairs nebrauks. Bobiku var sataisīt jebkurā vietā ar dzelzi īsā kātā, dzelzi garā kātā un maģisko vārdu.

Atbildēt

Mak gai vers

19.09.2022. 15:02


Daram tā ,
pērkam no rumāņiem dacītes duster mazos apvidniekus, par to naudu sanāk 9gab. (jauna 10 500e/gab.)
Izplēšam paklājus noskrūvējam durvis , pieliekam motora aizsargu.
( vai pasūtam spec partiju bez apdares utt., ir variants arī ārpuss eu pirkt suzuki )

Četratā nav jāvizinās , divu kaujinieku vienība ar javelin.
Ja kas nopietns tiek bojāts kara laukā - netērējam laiku,
ņemam nākamo dacīti un karojam pret okupantiem tālāk.

Iegūstam uzreiz testētu pārbaudītu rūpnieciski ražotu auto , bez orkpakalpiņu korumpantiem.
Pinīgi visur protams ar to neizbraukt,bet
plusi auto neliels viegls lēts un nav jādomā tas kas citur sen jau tiek ražots.
(nauda nepaliks Lv jā, bet tāpat tam foxam visas daļas no ārzemēm nāk ,
tik vien kā vietējā virtuvē uz ķebļa samontētas )

Alkatīgie ražotāji sen jau neciena patērētājus-dārgi vairs nenozīmē labi.
Lv vienu primitīvu tiltu par 2miljardiem nevar pabeigt,
tā kā slapjie sapņi par atomstacijām vai nopietnu autobūvi ir vispār nereāli.
Uztaisīt vienu auto prototipu ir nieks , bet sākt masveida ražošanu ir 1000reizes sarežģītāk.

Atbildēt

Nu

18.09.2022. 18:45

»

kode

Tagad vēroju FREEDOM


Krieviem arī interesanti. It kā kādi jau esot Ukrainā. Krievi izsludinājuši prēmiju, ja šito kāds noķers un atnesīs. Gan jau ukri pārdos.

Atbildēt

?

18.09.2022. 16:24

»

kode

Tagad vēroju FREEDOM


Tu par to bezpilotnieku par kuru ziņoja jau pirms gadiem četriem un kas bija kopējs Igaunijas, Latvijas un Somijas projekts?

Atbildēt

kode

18.09.2022. 14:57

Tagad vēroju FREEDOM.
Igauņi iegādājušies vai būvēs zemes bezpilotniekus. Nestspēja 700kg. Video iespaodogs. 😍
Mūsējie "hazikus" vairos.
Nožēlojami.
PS: ja ir interaktīvā TV, skataties apm.pl.15.50

Atbildēt

Nu

18.09.2022. 13:15

»

Hizzo

Tā vien liekas, ka raksta autors ir parasts "dīvānā pird..s"-provokators. Loģiski, ka jebkurai kara tehnikai ir nepieciešama remonta bāze ar specifiskām iekārtām un zinošiem darbiniekiem. Tas viss ir jāuztur, jāapmāca darbinieki, utt., utjp. Ja brīvā brīdī tā bāze ražo kādu tehniku armijas vajadzībai...


Pēc būtības jau autoram ir taisnība, tikai ir viena nianse. Ja šī bezjēdzīgā un nevajadzīgā Antilope Gnu ir jāpērk no poļiem vai vietējiem, un nepirkt nedrīkst, jo tad nauda nebūs iztērēta un ASV vēstniecība kauninās, tad labāk lai to naudu savāc vietējie. Pabraukāsies pa Ādažiem siltā un saulainā laikā, kas tur slikts. Un tehniskie parametri ir pilnīgi pie vienas vietas. Protams, ka medību UAZ ir 15 reizes lētāks un tikpat labāks. Bet būs grūti to uzdot par vietējo ražojumu.

Atbildēt

Hizzo

18.09.2022. 12:34

Tā vien liekas, ka raksta autors ir parasts "dīvānā pird..s"-provokators. Loģiski, ka jebkurai kara tehnikai ir nepieciešama remonta bāze ar specifiskām iekārtām un zinošiem darbiniekiem. Tas viss ir jāuztur, jāapmāca darbinieki, utt., utjp. Ja brīvā brīdī tā bāze ražo kādu tehniku armijas vajadzībai, kur problēma? Tas cik no tehnikā ietilpstošā ir pašu ražojums ir tikai iespēju jautājums.

Atbildēt

Zinātājhs

18.09.2022. 11:24

Lai taču ražo, jebkurā gadījumā tas ir stratēģiski pareizāk ka viss notiek šeit. Laikam raksta autoram nav iedevuši uz ķepu vai nelaiž pie naudas siles.

Atbildēt

Хм

18.09.2022. 10:38

»

Porš

Nevienam tev nekas nav jāskaidro, ja tu māki runār teroristu valodā tad vācies tur kur krievu kreiseris


Тупеете на глазах) но это же и хорошо властям, зачем им думающий избиратель) кинь ему палку " Против русских" , он и будет её радостно грызть. А в это время можно свои дела делать, периодически подкидывая новые косточки, "грызи, грызи, не отвлекайся, не мешай серьёзным людям делами заниматься". И работает же!

Atbildēt

Bla bla bla

18.09.2022. 09:50

»

Atbilde

Arābi paši tiks galā, bet tādiem, kā tu, vajag palīdzēt


Un ja viņiem neviens nepalīdzētu tad močīt viņus būs vēl vieglāk, vai ne?

Atbildēt

Atbilde

18.09.2022. 09:34

»

Bla bla bla

Un arābus


Arābi paši tiks galā, bet tādiem, kā tu, vajag palīdzēt.

Atbildēt

Bija viens kantoris Artis uztaisīja divus

18.09.2022. 09:21

»

politikas zinātnes doktors, zemesargs artis pabriks

Galvenais arguments, kāpēc Fokss ir nekas cits kā šķērdēta(NOZAGTA) valsts nauda, ir šī projekta kuratoru godprātība(MANTKĀRĪBA


VALIC izveidots Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra (VAMOIC) strukturālās reorganizācijas rezultātā. Iepriekš VAMOIC atbildībā esošās materiāltehnisko līdzekļu iepirkuma funkcijas un uzsāktā nodrošinājuma reforma, tai skaitā izpildē esošie uzdevumi, nodoti VALIC. Tā uzdevums būs nodrošināt pilnu individuālā ekipējuma loģistikas cikla pārvaldību, no iegāžu plānošanas līdz materiāltehnisko līdzekļu utilizācijai. Savukārt VAMOIC turpmāk būs atbildīgs par aizsardzības infrastruktūras attīstību un pārvaldību.

Atbildēt

Ervīns Kopeika gatavo atbildi

18.09.2022. 09:11

»

labus

.."Bet viens gan man ir skaidrs- pabriks ir nejēga, kuru nedrīkst laist tuvumā pie nodokļu maksātāju naudas


Ko tieši valsts prezidenta Egila Levita padomnieces Sarmītes Ēlertes dēls Krišs paveicis par aptuveni 1900 eiro mēnešalgu, ko viņš saņem Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra Tirgus izpētes un plānošanas nodaļas vadītāja amatā, kurā viņš pēc neveiksmīgās "debijas" darbā Izglītības un zinātnes ministrijā bez konkursa tika apstiprināts 2020.gada jūlija sākumā?

Atbildēt

Atbilde

18.09.2022. 08:45

»

Bla bla bla

Pēc tādas loģikas angļu valoda arī ir teroristu valoda jo jeņķi karo krietni vairāk nekā krievi


Ja kādus vajag močīt, tad tikai tevi ar visu raškas kompašku

Atbildēt

Bla bla bla

18.09.2022. 08:40

»

Porš

Nevienam tev nekas nav jāskaidro, ja tu māki runār teroristu valodā tad vācies tur kur krievu kreiseris


Pēc tādas loģikas angļu valoda arī ir teroristu valoda jo jeņķi karo krietni vairāk nekā krievi.

Bet paga, kad jeņķi močī arābus Irākā tad tas laikam neskaitas. Arābi taču nav hoholi, arābus ir drīkst močīt cik vien vēlas.

Atbildēt

labus

18.09.2022. 00:52

»

ASV protektorāts Latvija

Atbilde uz visiem jautājumiem ir vienkārša- lai paši vispirms sāk ražot un tirgot un, ja pasaulē šo invalīdu vāģi pirks un tas būs konkurētspējīgs ar ārvalstu ražojumiem, tad to var pirkt arī par Latvijas nodokļu maksātāju naudu, un nevis otrādi - attīstīs ražošanu un sāks biznesu par Latvijas nodokļu...


.."Bet viens gan man ir skaidrs- pabriks ir nejēga, kuru nedrīkst laist tuvumā pie nodokļu maksātāju naudas."
_ šeit pievienojos pilnībā.
Interesanti, kāpēc gan mūsu daudzie uzraudzības dienesti ilgstoši tik maigi izturas pret šitās ministrijas (un personas) iepirkumiem ...??

Atbildēt

Хм

17.09.2022. 23:57

»

Antūns

A ko Tu te meklē? Tinies uz savu xmRU un nesmirdi


По теме сказать же нечего? Вот поэтому и живём так, как живём, что смотришь на язык комментария, а не на его смысл.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 21:50

»

fakts

Karā visi transportlīdzekļi ir noderīgi, ja tos pareizi izmanto. Ne jau velti krievu okupanti Ukrainā tā baidās no velosipēdistiem


Krievu okupanti īpaši ne no kā nebaidās. Ukraiņu ofensīva ir novedusi tikai pie ukraiņu dzīvā spēka zaudējumiem. Beigsies jau tieši tāpat kā Vācijas Ardēnu ofensīva. Bet stāsts jau nav par Ukrainu. Latvijā jau vispār karot nav jēgas. Jo, ar modernajām kara medotēm, te vispār var tikai kamikadzes tēlot. Var jau Latviju pataisīt par ASV un Krievijas pretstāvēšanas placdarmu tāpat kā Ukrainu. Tikai slapja vieta pāri paliks no Latvijas.
Nevienam šāda "varonība"nav vajadzīga. Diez vai latvietim, kas nav sasmērējies ar nepareizajiem politiķiem, ir liela atšķirība dzīvot zem jeņķa vai krieva. Kaut gan - ir. Zem krieva apkure ir gandrīz par velti.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 20:44

»

AA

Ja LV var saražot kaut vai vienu skrūvi priekš armijas - URĀ .... lABS SĀKUMS


Sākums ta labs. Tikai - ja priekš citas armijas. Tas, vismaz, ļautu izdarīt pieņēmumu, ka skrūve ir izgājusi visus izmēģinājumus un pieņemta apbruņojumā. Militāro tehniku netaisa un nepieņem Dambja garāžā. To projektē un būvē atbilstoši uzstādījumiem un, pēc tam, tā iziet valsts sertifikāciju ar visiem iespējamajiem izmēģinājumiem. Bet ne jau šeit. Fufelis tas viss ir. Bet nav jau žēl - lai vietējie kādu rubuli nopelna. Jo jēga no tā vai šitas, Polaris vai vienalga kas ir identiska. Tās nav.

Atbildēt

AA

17.09.2022. 20:26

Ja LV var saražot kaut vai vienu skrūvi priekš armijas - URĀ .... lABS SĀKUMS

Atbildēt

Antūns

17.09.2022. 20:19

»

vnkEX

autors ir rašists un vatņiks. un nevajag taisnoties. autor, stādies priekšā ar īsto vārdu, nopirksim tev biļeti uz laimes (putina) zemi


Vispār jau autors lobē Polaris. Un tas ir kaimiņu, NATO valsts produkts. Kur piegādes ķēdes , cik saprotu ir lokālas- ar vietējiem ražotājiem. Par to ka piegāžu ķēžu neuzticamība/neprognozējamība šobrīd ir aktuāla- tur gan autoram taisnība.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 20:14

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


Lidmašīnu ražotnes? Tad Latvijas kara aviāciju apgādā viņi? Tas kukuruzņiks ir "Made in Latvia"? Nu labi, lai būtu. Bet viņš ir viens, vairāk nav. Tad, varbūt, jāsaka vienskaitlī - Lidmašīnas ražotne? Ļoti jau nu atgādina AN-2, bet varbūt tas ir optisks māns.

Atbildēt

tralala

17.09.2022. 19:52

Protams, kremliniem caur puķēm jābīda propaganda ka Latvijai nekādu armiju nevajag.

Atbildēt

politikas zinātnes doktors, zemesargs artis pabriks

17.09.2022. 18:45

Galvenais arguments, kāpēc Fokss ir nekas cits kā šķērdēta(NOZAGTA) valsts nauda, ir šī projekta kuratoru godprātība(MANTKĀRĪBA).

Atbildēt

Kira

17.09.2022. 17:06

»

Хм

Успехов


Kamēr kādus pāris desmitus tūkstošu bomžu nedeportēts uz rodinu, tikmēr tādi XM latviijci turpinās ņirgāties par jums un Latviju..

Atbildēt

Jūsmiņš

17.09.2022. 14:23

»

Nosaukums

Kāpēc nevar nosaukt latviski


Vislabāk - Bļodniece

Atbildēt

Gustavs

17.09.2022. 11:52

Jāteic ka te maz rakstu kas ir vairāk vai mazāk uzticami, tagad-priekšvēlēšanu laikā. Kas ir pilnīgi skaidrs-tas ir tas ka lielākā daļa latviijci te nemaz negrasās integreties, tapēc aicinu visus www.manabalss.lv parakstīties par viņu repatriāciju.

Atbildēt

Mafija

17.09.2022. 10:48

»

Pret Libeku

Arnolda murgi nr. 2! #Latvija Pakļas Vietā


Arnoldam ceļā nestājies, viņš vel joprojam visu kārto pēc 90. gadu saprašanas. Un redzot kādi kadri ir savākti LPV, saprotams, ka zemak krist nav kur. Vel Haritonovs, Kononovs un Uļmans pietrūkst…

Atbildēt

tās ar kurām nositas

17.09.2022. 10:41

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


??? vispirms to pofig vajag notestēt, tad lietot un ražot masveidā...ko nu mēs katrs pofig čangalīts savā pofig malkas 'škūnī', to PAR SAVU NAUDU!!!!!!

Atbildēt

līdzīgu...pofig līdzīgu, pofig līdzīgu čangalim

17.09.2022. 10:37

vispār jau ražo ieroču, kara mašīnu lētas kartona, pofig līdzīgas, kopijas mānekļus, pat Himars...ruan jau par cenu, stipri jau daudz grib pofig cilvēkiem līdzīgie nozagt...bet, salīdzinot ko nazaga viņu 3A, protams, kapeikas.......lotgola paliek lotgola

Atbildēt

Хм

17.09.2022. 10:26

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


Про одно слышал, легкомоторные делают. А кто ещё?

Atbildēt

Piecu

17.09.2022. 10:23

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu?

Es, piemēram, esmu ļoti priecīgs, ka LV veidojas kādas iestrādnes. Mums bija ļoti daudz komandu, kas pasaules līmenī apkalpoja dažādās sacensībās braukt gribētājus, tai skaitā nodarbinot inženierus ar CAD programmām. Šis rezultāts ir lieliska iestrādne savai ražošanai.
Rezervesdaļas izdomās kā saražot, kā arī varēs iedot citiem saražot, līdzīgi kā tagad cilvēki LV drukā granātām astes vai taisa bruņu elementus.

Starpcitu gudrinieki, zināt ka LV ir vairākas lidmašīnu ražotnes?

Atbildēt

ko te piebilst...

17.09.2022. 05:59

tiešām pajols...noziegums pret valsti ir mūsu (tautas) naudas atdošana militārajām haizivīm.
Izteikts kalpa sindroms.
Tad jau labāk iet kājām...tāpat no šiem braucamajiem jēgas nav !!!

Atbildēt

Pret Libeku

17.09.2022. 02:22

Arnolda murgi nr. 2! #Latvija Pakļas Vietā

Atbildēt

vnkEX

16.09.2022. 23:40

autors ir rašists un vatņiks. un nevajag taisnoties. autor, stādies priekšā ar īsto vārdu, nopirksim tev biļeti uz laimes (putina) zemi!

Atbildēt

Ziņotājs no valdības

16.09.2022. 23:08

Latvijas prostāts Papriks gatavo MK lēmumu par ceļu asfaltēšanu Latgalē.Būs kā Ukrainā ar tādu pašu prostūtu Žļenski.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...