Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cerot uz izpratni

Andris Vilks, finanšu ministrs
15.05.2011.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:41


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

bitte warten

18.05.2011. 13:08

Piebilstams ir tas - ne tādēļ uzlaboju savu konkurētspēju un cēlu kvalifikāciju, lai tagad apmaksātu kretīnu trekno gadu ballītes rēķinu. Tieši to šī valdība Vilka personā no manis nevis lūdz bet pieprasa. Runājot par auklēšanos - privātie savu naudu nopelna paši, bet tieši ierēdņi, tajā skaitā Vilks ir tā suga, ar kuriem notiek vislielākā auklēšanās.

Atbildēt

haralds

18.05.2011. 12:36

tur jau tas kunštiks, ka šeit vai tur, bet grib dzīvot un strādāt, nevis 1-kārši eksistēt.

Atbildēt

Arty

18.05.2011. 10:44

Vai kādam vēl kas piebilstams? Vilkam ir 100% taisnība, ka ja mēs paši uzskatīsim, ka nodokļu nemaksāšana, krāpšanās un kontrabandas preču pirkšana ir OK, tad negaidiet, ka šeit kaut kas mainīsies...
Ko visi lielie "īdētāji" ir paši darījuši sava stāvokļa uzlabošanai? Es pieļauju, ka tajā laikā, kad citi viņu vienaudži mācījās un uzlaboja savu "konkurētspēju" ceļot kvalifikāciju, dzēra aliņus un sauca pirmos par "lohiem"...

Atbildēt

haralds

17.05.2011. 22:16

Valsts nevar ar katru cilvēku iet un auklēties, bet visiem cilvēkiem, gan nekur neejot, tak tomēr jāauklējas ar valsti?

"Es atvainojos tiem, kuriem liekas, ka esmu tos aizskāris." - ja liekās, var sasisties. maz ticams, ka Andris Vilks, finanšu ministrs, aizskāris krēslus, galdus vai skapjus. tak ja cilvēkus, pareizi "Es atvainojos tiem, kuriem liekas, ka esmu VIŅUS aizskāris.".
saprot / nesaprot?

Atbildēt

Io

17.05.2011. 15:53

Es šim visam noticēšu tikai tad, kad redzēšu sarakstu ar mūsu miljonāru nomaksātajiem nodokļiem, kad valsts pārvaldes darbinieki reāli atbildēs par pašu sastrādātiem sūdiem, būs atbildība par lēmumiem, kamēr es to neredzu,no visas sirds žēl,ka man nekad nepiedāvā algu aploksnē,maksāju nodokļus no visa, ko nopelnu,paliek veseli 170 Ls,ar ko vilkt dzīvību,kropļi gatavie!

Atbildēt

zxzxs

17.05.2011. 14:44

Varbūt palaidu kaut ko garām, bet nevienos komentāros neredzu vardu "SEB banka", kurai Vilks ir bijušais priekšnieks un tagad ar smiltīm apvelts ritentiņš Latvijas attīstības mehanismā.

Atbildēt

Eve

17.05.2011. 14:31

Kā vispār Vilkam nav kauns novelt vainu uz žurnālistu par savu patieso attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem?
Labi, ka vēl ir raidījumu vadītāji, kuri nesaskaņo visus jautājumus ar viesiem, lai skatītājiem nav jāklausās klišejiskas atbildes.
Vilks šajā intervijā parādīja savu attieksmi pret ikvienu Latvijas iedzīvotāju un pietiek viņam taisnoties. KAUNS!!!!

Atbildēt

mes izvelejamies

17.05.2011. 12:52

mes izvelejamies kapitalismu?
Maksas medicinu un izglitibu? mes izvelejamies sagraut rupnicas un razosanu, mes atlavam prihvatizet mums piederosos uznemumus? Mes izvelejamies sagraut cukura fabrikas un zivjsaimniecibu? Mes izlemam aiznemties miljardus lai glabtu parexu un skandinavu pensionariem piederosas arzemju bankas? mes izvelejamies kapitalismu? ha ha ha.....
mes pat savas valsts prezidentu neizvelejamies....

Atbildēt

ES

17.05.2011. 11:57

Daļa latviešu ir ar sarkano sērgu piesūkušies kā ķemertiņa sienas ar smaku. Iedodiet mums to Valsti, kas visu dod, bet neko neņem, un tad gan mēs... Un šitās visas ir sliktas un būtu metamas nost. Labi, nometīsim, un ko tālāk? Ieliksim Vilka vietā kādu Zaķi, bet vai kāds ir gatavs iet strādāt jaunā ministra komandā? Izrādīsies, ka nē, tur pieres par plānu. Bet, ja valdību vērtē pēc tā, cik labvēlīgu vidi tā rada tiem, kas dara (jo, ja būs, kas dara, tad vēlāk būs arī ko dalīt tiem, kas patiešām nespēj darīt), tad tagadējā nav tā sliktākā, lai arī varētu vēl labāk, nenoliedzami. SVF prasību ievērošana nebūt nav tā sliktākā lieta, jo tajā ieklausās ārzemju investori, un, patīk tas vai nē, bet viņu iespējas radīt jaunas darba vietas ir vērtējamas krietni augstāk nekā pašmāju bāliņiem, kas peļņu labprātāk iegulda īpašumos vai vienkārši notērē siltākās zemēs.

Atbildēt

ak tā Sandriņ

17.05.2011. 09:20

un ko Tu vēlētos redzēt vietā?

Atbildēt

Sandra

17.05.2011. 08:27

Ja viņš kaut nedaudz draudzētos ar galvu, tad pēc šādas izrunāšanās būtu pats demisionējis.

Atbildēt

Karlis

16.05.2011. 23:27

Nav Vilkam ne vainas - vaina ir šaurajās pierēs un īdētājos, kas lasa šo viltīgā kacinātāja Lapsas ķengu portālu un gaida, kad kāda mistiska "valsts" apmaksās telefonu vai iedos gaļas gabalu.

Tā nav un tā nebūs! Ejiet strādāt - kaut vai kartupeļus audzēt, ja nevarat neko citu! Neviens cilvēks manu paziņu lokā ar galvu uz pleciem nesēž bez darba - īdēšana tāpat kā ubagošana ir profesija un veids kā krist visiem uz nerviem.

Un šie īdētāji, lai arī brauc uz kurieni vēlas un beidzot iemācās strādāt tajā galā 11h dienā par 1000EUR. Ja viņi tā Latvijā strādātu, tad visiem viss būtu.

Restepa Vilkam - mūsu valstī ir beidzot viens kārtīgs godavīrs.

K.

Atbildēt

Guntis

16.05.2011. 23:23

Personiigi, taa arii neizpratu Vilka skaidrojumu par raidiijumaa teikto.

Atbildēt

ARĀJS

16.05.2011. 19:39

Ineresanti gan tie komentāri. Visi ka viens uzbrūk kaut kādam tur škalim, Jenotam vai Vilkam, jo lūk tie esot vainīgi pie visa ka mums slikta dzīve! Jā, tā jau nav dzīve, bet izdzīvošana. Tās jau ir tikai sekas. Sekas kādai aktīvai rīcībai. Kādai ? Vēlēsanaām . Paši ie4veleja bet tagad brēc. Secinajums jau ir tiešs un nevisai glaimojošs-sarkanbaltsarkanie nacistiskie dauņi-pidralliņi sava garīgā atpalicība nespēj atšķirt noziedzniekus no godīgiem cilvekiem !!!

Atbildēt

milda

16.05.2011. 19:17

noziegumi jāizmeklē, kur strādāti
bet fašistisko dzīvnieku uzturēšana plānprātā pārspēj komunisma un sociālisma idejas
bērni atsakās no vecākiem, vecākiem nav bērnu un visiem sociālie pabalsti
kas kaut rāpus pelnījuši, arī turpmāk rāpus
valdošās mafijas+fašistisko dzīvnieku planprats nav turams

Atbildēt

milda

16.05.2011. 19:14

noziegumuvinieku apdraudējuma dēļi jāizmeklē tur, kur pastrādāti
tuvinieku reālās interesēs, tuvinieku apdraudējuma dēļ jācieš, jo latvijas fašistiskā mafija ir visur

Atbildēt

Raimims

16.05.2011. 18:56

Nolādētais izdzimtenis!

Atbildēt

botāniķis

16.05.2011. 18:55

Te nu mēs redzam tos augļus, tik bieži agrāk sludinātajam uzskatam, ka par ekonomistu var būt jebkurš, kuram ir augstākā izglītība, tikai jāpamācās kursos. Šis ir variants ģeogrāfs- ekonomists. Vairāk gan labuma būtu, ja viņš būtu mācījies ekonomiku, bet to ģeogrāfiju apguvis kursos.

Atbildēt

šakālis

16.05.2011. 17:31

SVF ir devis norādījumus iztīrīt valsti, ceļot nodokļus un griežot algas ko arī pakalpiņi Vilks un Dombrovskia ar savu jenotībau godprātīgi veic. Paldies mūsu saulvežiem!Lai jūs kangari nolādēti līdz septītai paaudzei!

Atbildēt

Monika

16.05.2011. 16:23

Par tādu rakstu - teikumu uzbūve, jēdzienu un vārdu izvēle, gramatika - man padomju laikos pamatskolā skolotāja ieliktu atzīmi "3-" (trijnieks ar mīnusu).

Atbildēt

IKA

16.05.2011. 16:08

Šaurā pierīte ...

Atbildēt

@

16.05.2011. 15:56

Solījumi pirms ievēlēšanas bija tādi, kurus tagad neredz īstenotus, un visa tā runāšana.

Atbildēt

gatons

16.05.2011. 13:58

Šķiet, Vilka kungs atkal nošāva greizi... Ne jau kapitālisms cilvēkus tracina, bet totāla netaisnība no valdības puses. Bez tam - Vilka kundziņam vajadzētu palasīt paša partijas programmiņu, tad saprastu, par ko cepas cilvēki - par totālo programmas neatbilstību darbiem...

Atbildēt

super :D

16.05.2011. 12:19

Anna 16.05.2011. 08:01
Kāds kapitālisms? Kurā brīdī mēs izvēlējāmies kapitālismu?
Vienīgais par ko esam cīnījušies, tā ir NEATKARĪBA.

Atbildēt

ES

16.05.2011. 11:51

Klasiska sociālistiskās un kapitālistiskās domāšanas sadursme. Visi grib, lai valsts parūpējas par viņiem, bet maksāt nodokļos 50%- to gan nē! Zinot, cik grūti pašlaik ir sameklēt kārtīgu darba darītāju, varētu pat apšaubīt bezdarba kā tāda eksistenci, jo, kad ir īsts bezdarbs, tad cilvēks ir gatavs strādāt jebkuru darbu, ja vien par to maksā. Tagad visi ir baigie meistari, kas "par ubaga grašiem vergot neies", bet , kad nonāk līdz darīšanai, tad visu laiku jāskatās pakaļ, lai nenohaltūrē vai nepazūd darbu nepadarījis.

Atbildēt

lemesis

16.05.2011. 11:40

Kā jau pamanīja god. Kabans, Vilka k-ga u.c. izpratnē par sava tēla veidošanu un attiecībām ar medijiem savi "nopelni" ir arī pašiem žurnālistiem, jo nediju īpašnieki un vadība, veidojot sev vajadzīgos sakarus, ir radījusi/atdzemdinājusi padomju intervēšanas "kultūru". To, ka viņiem uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus un tekstus pēc tam drīkst pārlasīt, politiķi uzskata par mediju ētikas neatņemamu sastāvdaļu. Rezultātā trūkst ne tikai uzbrūkošu intervētāju, bet pat vienkārši nekomplimentārās izvaicāšanas Ne velti mums tagad par "augstāko pilotāžu" šajā žanrā tiek uzskatīta "pigas turēšana kabatā", nodrukājot visu intervējamā bez aiztures teikto – sevis slavināšanu, citu nozākāšanu, lielummāniju un putrošanos faktos – un ļaujot secinājumus izdarīt lasītājiem pašiem. Acīmredzami šādā stilā "Rīgas laiks" darināja sarunu ar savu labdari Beslanu ex-Krūmiņu.

Atbildēt

Zane

16.05.2011. 11:27

Vilks paliek vilks, savu vainu neatzīs, pat piespiests pie sienas, bet gvelzīs visādus niekus. Viņa vēstule bartijas biedriem tikai parāda, cik šaura ministram ir pierīte, kurā nav vietas pat grumbai.

Atbildēt

Cedgars Epeļs

16.05.2011. 10:55

Kādi mēs maigi :)
Būtu jau nu labāk turējis šūplādi ciet.

Atbildēt

Pribalķika

16.05.2011. 10:12

Kas tā tāda Piebaltija?

Atbildēt

Anna

16.05.2011. 09:01

Kāds kapitālisms? Kurā brīdī mēs izvēlējāmies kapitālismu?
Vienīgais par ko esam cīnījušies, tā ir NEATKARĪBA.

Atbildēt

Janka

16.05.2011. 09:00

Vilks vai nu nesaprot, vai arī izliekas ka nesaprot to, ka "tos lielos skaitļus" viņam ierēdņi sacer tādus, kādus no viņiem grib sagaidīt, tieši tāpat kā ir ar Eiropas naudu apguvi, kur ministrijas samaksā avansā,vai tā kā ir ar "dāvanu nodokli",kur ieplānots ieņemt trīs miljonus bet reāli ir 0, lai tik varētu labi atskaitīties. Ja veiktu neatkarīgu auditu, atklātos ļoti vienkārša lieta - reālā situācija valsts ekonomikā jau sen ir galīgā paka.ā...

Atbildēt

hiks ikam

16.05.2011. 08:06

Lasīt jau nu vajadzētu iemācīties. Skaidri uzrakstīts - šis ir Vilka skaidrojums par to viņa TV paziņojumu, par ko puse Latvijas trīs dienas cepās. Bet jūs jau laikam tajā laikā Alpos bijāt...

Atbildēt

šakālis

16.05.2011. 06:38

Impotenti ir un paliek impotenti, neks cits ,kā milzīga vēlēšanās braukāt pa Latviju ar "Čļenovoziem un sarkaniem lukturiem kā arī tērēt aizdevēju naudu savējiem ,šai valdībai nav raksturīgs.Saulveži katru dienu kladzina,ka mūsu ekonomika atkopjas ,bet viņi izliekas neredzam ,ka to politikas dēļ inflācija uzņem arvien straujākus apgriezienus.Krīzes smagums ir uzlikts vienkāršās tautas pleciem, bet valdošie smerdeļi turpina peldēt taukos. Atteikšanās saukt pie atbildības apzagušos ministru Kamparu ir tiešs aicinājums tautai ignorēt šo valsti un čakarēt visos iespējamos veidos.Nespējniekiem , jau nu vajadzēja tieši atzīties ,ka nespēj šo valsti izvilkt no krīzes un demisionēt , bet valsts treknā naudas kule nelaiž projām ,kamēr nav galīgi izšeptēta!

Atbildēt

ik

15.05.2011. 23:30

Loģisks teksts. Kas tur tāds skandalozs?
Vienīgais skandalozais fakts ir, ka šīs lapas autori mēģina atrast mēslus arī tur kur nesmird... bēdīgi

Atbildēt

EJ

15.05.2011. 23:08

Nemaz nav pārsteidzoši, ka šī pusotru mēnesi senā vēstule tieši šodien pārdota portālam "pietiek" :)))

Atbildēt

smaka

15.05.2011. 22:17

Mēs nedzīvojam kapitālismā, jo kapitālismā valstij nekādas bankas nav jāglābj.

Atbildēt

jibiorio

15.05.2011. 22:15

Man nav ne mazāko šaubu, ka lielie skaitļi uzlabosies vēl pārliecinošāk vasarā un turpmāk, kas radīs gan jaunas darbavietas, gan pakāpenisku algu pieaugumu.

UN LĀČUKS PA TO LAIKU RUNĀ AR UZŅĒMĒJIEM, LAI DARBA ALGAS NEPAAUGSTINA, CITĀDĀK BŪS INFLĀCIJA UN NEVARĒS IEVIEST EIRO...

Atbildēt

Kabans

15.05.2011. 22:09

"Jūsu zināšanai, raidījuma vadītājs man iepriekš aizsūtītos jautājumus vispār ignorēja, izņemot to jautājumu par Lembergu."
Izrādās, ka Latvijā ir cenzūra. Jautājumus drīkst uzdot tikai tādus, kas ie priekš ar Vilku ir saskaņoti. Citus jautājumus šim uzdot nedrīkst - jo citādi godīgajam nebūs ko atbildēt.
Piemēram jautājums - kā policista virsniekam izdzīvot, ja alga 300 lati uz rokas. Divi bērni un sieva bezdarbniece. Un dzīvokļa apkure - 150 lati. Vai ārstam vai skolotājam ar vēl mazākām algām. Viņiem visiem Dumbrovskis un Vilks kopā ar demisionējušo Mūrnieci ir darba devēji. Jautājums - tev jenot - nav neērti saviem padotajiem šādu mazu algu maksāt? Nebaidies, ka kāds no padotajiem ar steku pa galvu iekraus vai dakteris ne to iešpricēs?

Un vienīgais ko jenots spēj ļerkstēt - maksājiet nodokļus, tad redzēsiet kapitālismu ar cilvēcisku seju. Nu jenotība ar vilka purnu jau ir vērojama 2 gadus. Mazs tas sausais atlikums. Birokrātija kāda bija mantojumā no Oranžajām cūkām tāda palika, tikai atsevišķi purni nomainīti. Tagad jau Tukuma diskžokejs runā par uzņēmuma padomju atjaunošanu. Vienīgais kas ir paaugstinājies - tie ir nodokļi un birokrāti. Viss pārējais ir samazinājies - algas, dzīves līmenis un ticība Latvijas nākotnei.

P.S. Negribi paskaidrot kāpēc Latvijā piens maksā 60 santīmus litrā, bet Anglijā 35 santīmus litrā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...