Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cerot uz izpratni

Andris Vilks, finanšu ministrs
15.05.2011.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:41


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

bitte warten

18.05.2011. 12:08

Piebilstams ir tas - ne tādēļ uzlaboju savu konkurētspēju un cēlu kvalifikāciju, lai tagad apmaksātu kretīnu trekno gadu ballītes rēķinu. Tieši to šī valdība Vilka personā no manis nevis lūdz bet pieprasa. Runājot par auklēšanos - privātie savu naudu nopelna paši, bet tieši ierēdņi, tajā skaitā Vilks ir tā suga, ar kuriem notiek vislielākā auklēšanās.

Atbildēt

haralds

18.05.2011. 11:36

tur jau tas kunštiks, ka šeit vai tur, bet grib dzīvot un strādāt, nevis 1-kārši eksistēt.

Atbildēt

Arty

18.05.2011. 09:44

Vai kādam vēl kas piebilstams? Vilkam ir 100% taisnība, ka ja mēs paši uzskatīsim, ka nodokļu nemaksāšana, krāpšanās un kontrabandas preču pirkšana ir OK, tad negaidiet, ka šeit kaut kas mainīsies...
Ko visi lielie "īdētāji" ir paši darījuši sava stāvokļa uzlabošanai? Es pieļauju, ka tajā laikā, kad citi viņu vienaudži mācījās un uzlaboja savu "konkurētspēju" ceļot kvalifikāciju, dzēra aliņus un sauca pirmos par "lohiem"...

Atbildēt

haralds

17.05.2011. 21:16

Valsts nevar ar katru cilvēku iet un auklēties, bet visiem cilvēkiem, gan nekur neejot, tak tomēr jāauklējas ar valsti?

"Es atvainojos tiem, kuriem liekas, ka esmu tos aizskāris." - ja liekās, var sasisties. maz ticams, ka Andris Vilks, finanšu ministrs, aizskāris krēslus, galdus vai skapjus. tak ja cilvēkus, pareizi "Es atvainojos tiem, kuriem liekas, ka esmu VIŅUS aizskāris.".
saprot / nesaprot?

Atbildēt

Io

17.05.2011. 14:53

Es šim visam noticēšu tikai tad, kad redzēšu sarakstu ar mūsu miljonāru nomaksātajiem nodokļiem, kad valsts pārvaldes darbinieki reāli atbildēs par pašu sastrādātiem sūdiem, būs atbildība par lēmumiem, kamēr es to neredzu,no visas sirds žēl,ka man nekad nepiedāvā algu aploksnē,maksāju nodokļus no visa, ko nopelnu,paliek veseli 170 Ls,ar ko vilkt dzīvību,kropļi gatavie!

Atbildēt

zxzxs

17.05.2011. 13:44

Varbūt palaidu kaut ko garām, bet nevienos komentāros neredzu vardu "SEB banka", kurai Vilks ir bijušais priekšnieks un tagad ar smiltīm apvelts ritentiņš Latvijas attīstības mehanismā.

Atbildēt

Eve

17.05.2011. 13:31

Kā vispār Vilkam nav kauns novelt vainu uz žurnālistu par savu patieso attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem?
Labi, ka vēl ir raidījumu vadītāji, kuri nesaskaņo visus jautājumus ar viesiem, lai skatītājiem nav jāklausās klišejiskas atbildes.
Vilks šajā intervijā parādīja savu attieksmi pret ikvienu Latvijas iedzīvotāju un pietiek viņam taisnoties. KAUNS!!!!

Atbildēt

mes izvelejamies

17.05.2011. 11:52

mes izvelejamies kapitalismu?
Maksas medicinu un izglitibu? mes izvelejamies sagraut rupnicas un razosanu, mes atlavam prihvatizet mums piederosos uznemumus? Mes izvelejamies sagraut cukura fabrikas un zivjsaimniecibu? Mes izlemam aiznemties miljardus lai glabtu parexu un skandinavu pensionariem piederosas arzemju bankas? mes izvelejamies kapitalismu? ha ha ha.....
mes pat savas valsts prezidentu neizvelejamies....

Atbildēt

ES

17.05.2011. 10:57

Daļa latviešu ir ar sarkano sērgu piesūkušies kā ķemertiņa sienas ar smaku. Iedodiet mums to Valsti, kas visu dod, bet neko neņem, un tad gan mēs... Un šitās visas ir sliktas un būtu metamas nost. Labi, nometīsim, un ko tālāk? Ieliksim Vilka vietā kādu Zaķi, bet vai kāds ir gatavs iet strādāt jaunā ministra komandā? Izrādīsies, ka nē, tur pieres par plānu. Bet, ja valdību vērtē pēc tā, cik labvēlīgu vidi tā rada tiem, kas dara (jo, ja būs, kas dara, tad vēlāk būs arī ko dalīt tiem, kas patiešām nespēj darīt), tad tagadējā nav tā sliktākā, lai arī varētu vēl labāk, nenoliedzami. SVF prasību ievērošana nebūt nav tā sliktākā lieta, jo tajā ieklausās ārzemju investori, un, patīk tas vai nē, bet viņu iespējas radīt jaunas darba vietas ir vērtējamas krietni augstāk nekā pašmāju bāliņiem, kas peļņu labprātāk iegulda īpašumos vai vienkārši notērē siltākās zemēs.

Atbildēt

ak tā Sandriņ

17.05.2011. 08:20

un ko Tu vēlētos redzēt vietā?

Atbildēt

Sandra

17.05.2011. 07:27

Ja viņš kaut nedaudz draudzētos ar galvu, tad pēc šādas izrunāšanās būtu pats demisionējis.

Atbildēt

Karlis

16.05.2011. 22:27

Nav Vilkam ne vainas - vaina ir šaurajās pierēs un īdētājos, kas lasa šo viltīgā kacinātāja Lapsas ķengu portālu un gaida, kad kāda mistiska "valsts" apmaksās telefonu vai iedos gaļas gabalu.

Tā nav un tā nebūs! Ejiet strādāt - kaut vai kartupeļus audzēt, ja nevarat neko citu! Neviens cilvēks manu paziņu lokā ar galvu uz pleciem nesēž bez darba - īdēšana tāpat kā ubagošana ir profesija un veids kā krist visiem uz nerviem.

Un šie īdētāji, lai arī brauc uz kurieni vēlas un beidzot iemācās strādāt tajā galā 11h dienā par 1000EUR. Ja viņi tā Latvijā strādātu, tad visiem viss būtu.

Restepa Vilkam - mūsu valstī ir beidzot viens kārtīgs godavīrs.

K.

Atbildēt

Guntis

16.05.2011. 22:23

Personiigi, taa arii neizpratu Vilka skaidrojumu par raidiijumaa teikto.

Atbildēt

ARĀJS

16.05.2011. 18:39

Ineresanti gan tie komentāri. Visi ka viens uzbrūk kaut kādam tur škalim, Jenotam vai Vilkam, jo lūk tie esot vainīgi pie visa ka mums slikta dzīve! Jā, tā jau nav dzīve, bet izdzīvošana. Tās jau ir tikai sekas. Sekas kādai aktīvai rīcībai. Kādai ? Vēlēsanaām . Paši ie4veleja bet tagad brēc. Secinajums jau ir tiešs un nevisai glaimojošs-sarkanbaltsarkanie nacistiskie dauņi-pidralliņi sava garīgā atpalicība nespēj atšķirt noziedzniekus no godīgiem cilvekiem !!!

Atbildēt

milda

16.05.2011. 18:17

noziegumi jāizmeklē, kur strādāti
bet fašistisko dzīvnieku uzturēšana plānprātā pārspēj komunisma un sociālisma idejas
bērni atsakās no vecākiem, vecākiem nav bērnu un visiem sociālie pabalsti
kas kaut rāpus pelnījuši, arī turpmāk rāpus
valdošās mafijas+fašistisko dzīvnieku planprats nav turams

Atbildēt

milda

16.05.2011. 18:14

noziegumuvinieku apdraudējuma dēļi jāizmeklē tur, kur pastrādāti
tuvinieku reālās interesēs, tuvinieku apdraudējuma dēļ jācieš, jo latvijas fašistiskā mafija ir visur

Atbildēt

Raimims

16.05.2011. 17:56

Nolādētais izdzimtenis!

Atbildēt

botāniķis

16.05.2011. 17:55

Te nu mēs redzam tos augļus, tik bieži agrāk sludinātajam uzskatam, ka par ekonomistu var būt jebkurš, kuram ir augstākā izglītība, tikai jāpamācās kursos. Šis ir variants ģeogrāfs- ekonomists. Vairāk gan labuma būtu, ja viņš būtu mācījies ekonomiku, bet to ģeogrāfiju apguvis kursos.

Atbildēt

šakālis

16.05.2011. 16:31

SVF ir devis norādījumus iztīrīt valsti, ceļot nodokļus un griežot algas ko arī pakalpiņi Vilks un Dombrovskia ar savu jenotībau godprātīgi veic. Paldies mūsu saulvežiem!Lai jūs kangari nolādēti līdz septītai paaudzei!

Atbildēt

Monika

16.05.2011. 15:23

Par tādu rakstu - teikumu uzbūve, jēdzienu un vārdu izvēle, gramatika - man padomju laikos pamatskolā skolotāja ieliktu atzīmi "3-" (trijnieks ar mīnusu).

Atbildēt

IKA

16.05.2011. 15:08

Šaurā pierīte ...

Atbildēt

@

16.05.2011. 14:56

Solījumi pirms ievēlēšanas bija tādi, kurus tagad neredz īstenotus, un visa tā runāšana.

Atbildēt

gatons

16.05.2011. 12:58

Šķiet, Vilka kungs atkal nošāva greizi... Ne jau kapitālisms cilvēkus tracina, bet totāla netaisnība no valdības puses. Bez tam - Vilka kundziņam vajadzētu palasīt paša partijas programmiņu, tad saprastu, par ko cepas cilvēki - par totālo programmas neatbilstību darbiem...

Atbildēt

super :D

16.05.2011. 11:19

Anna 16.05.2011. 08:01
Kāds kapitālisms? Kurā brīdī mēs izvēlējāmies kapitālismu?
Vienīgais par ko esam cīnījušies, tā ir NEATKARĪBA.

Atbildēt

ES

16.05.2011. 10:51

Klasiska sociālistiskās un kapitālistiskās domāšanas sadursme. Visi grib, lai valsts parūpējas par viņiem, bet maksāt nodokļos 50%- to gan nē! Zinot, cik grūti pašlaik ir sameklēt kārtīgu darba darītāju, varētu pat apšaubīt bezdarba kā tāda eksistenci, jo, kad ir īsts bezdarbs, tad cilvēks ir gatavs strādāt jebkuru darbu, ja vien par to maksā. Tagad visi ir baigie meistari, kas "par ubaga grašiem vergot neies", bet , kad nonāk līdz darīšanai, tad visu laiku jāskatās pakaļ, lai nenohaltūrē vai nepazūd darbu nepadarījis.

Atbildēt

lemesis

16.05.2011. 10:40

Kā jau pamanīja god. Kabans, Vilka k-ga u.c. izpratnē par sava tēla veidošanu un attiecībām ar medijiem savi "nopelni" ir arī pašiem žurnālistiem, jo nediju īpašnieki un vadība, veidojot sev vajadzīgos sakarus, ir radījusi/atdzemdinājusi padomju intervēšanas "kultūru". To, ka viņiem uzdod tikai iepriekš saskaņotus jautājumus un tekstus pēc tam drīkst pārlasīt, politiķi uzskata par mediju ētikas neatņemamu sastāvdaļu. Rezultātā trūkst ne tikai uzbrūkošu intervētāju, bet pat vienkārši nekomplimentārās izvaicāšanas Ne velti mums tagad par "augstāko pilotāžu" šajā žanrā tiek uzskatīta "pigas turēšana kabatā", nodrukājot visu intervējamā bez aiztures teikto – sevis slavināšanu, citu nozākāšanu, lielummāniju un putrošanos faktos – un ļaujot secinājumus izdarīt lasītājiem pašiem. Acīmredzami šādā stilā "Rīgas laiks" darināja sarunu ar savu labdari Beslanu ex-Krūmiņu.

Atbildēt

Zane

16.05.2011. 10:27

Vilks paliek vilks, savu vainu neatzīs, pat piespiests pie sienas, bet gvelzīs visādus niekus. Viņa vēstule bartijas biedriem tikai parāda, cik šaura ministram ir pierīte, kurā nav vietas pat grumbai.

Atbildēt

Cedgars Epeļs

16.05.2011. 09:55

Kādi mēs maigi :)
Būtu jau nu labāk turējis šūplādi ciet.

Atbildēt

Pribalķika

16.05.2011. 09:12

Kas tā tāda Piebaltija?

Atbildēt

Anna

16.05.2011. 08:01

Kāds kapitālisms? Kurā brīdī mēs izvēlējāmies kapitālismu?
Vienīgais par ko esam cīnījušies, tā ir NEATKARĪBA.

Atbildēt

Janka

16.05.2011. 08:00

Vilks vai nu nesaprot, vai arī izliekas ka nesaprot to, ka "tos lielos skaitļus" viņam ierēdņi sacer tādus, kādus no viņiem grib sagaidīt, tieši tāpat kā ir ar Eiropas naudu apguvi, kur ministrijas samaksā avansā,vai tā kā ir ar "dāvanu nodokli",kur ieplānots ieņemt trīs miljonus bet reāli ir 0, lai tik varētu labi atskaitīties. Ja veiktu neatkarīgu auditu, atklātos ļoti vienkārša lieta - reālā situācija valsts ekonomikā jau sen ir galīgā paka.ā...

Atbildēt

hiks ikam

16.05.2011. 07:06

Lasīt jau nu vajadzētu iemācīties. Skaidri uzrakstīts - šis ir Vilka skaidrojums par to viņa TV paziņojumu, par ko puse Latvijas trīs dienas cepās. Bet jūs jau laikam tajā laikā Alpos bijāt...

Atbildēt

šakālis

16.05.2011. 05:38

Impotenti ir un paliek impotenti, neks cits ,kā milzīga vēlēšanās braukāt pa Latviju ar "Čļenovoziem un sarkaniem lukturiem kā arī tērēt aizdevēju naudu savējiem ,šai valdībai nav raksturīgs.Saulveži katru dienu kladzina,ka mūsu ekonomika atkopjas ,bet viņi izliekas neredzam ,ka to politikas dēļ inflācija uzņem arvien straujākus apgriezienus.Krīzes smagums ir uzlikts vienkāršās tautas pleciem, bet valdošie smerdeļi turpina peldēt taukos. Atteikšanās saukt pie atbildības apzagušos ministru Kamparu ir tiešs aicinājums tautai ignorēt šo valsti un čakarēt visos iespējamos veidos.Nespējniekiem , jau nu vajadzēja tieši atzīties ,ka nespēj šo valsti izvilkt no krīzes un demisionēt , bet valsts treknā naudas kule nelaiž projām ,kamēr nav galīgi izšeptēta!

Atbildēt

ik

15.05.2011. 22:30

Loģisks teksts. Kas tur tāds skandalozs?
Vienīgais skandalozais fakts ir, ka šīs lapas autori mēģina atrast mēslus arī tur kur nesmird... bēdīgi

Atbildēt

EJ

15.05.2011. 22:08

Nemaz nav pārsteidzoši, ka šī pusotru mēnesi senā vēstule tieši šodien pārdota portālam "pietiek" :)))

Atbildēt

smaka

15.05.2011. 21:17

Mēs nedzīvojam kapitālismā, jo kapitālismā valstij nekādas bankas nav jāglābj.

Atbildēt

jibiorio

15.05.2011. 21:15

Man nav ne mazāko šaubu, ka lielie skaitļi uzlabosies vēl pārliecinošāk vasarā un turpmāk, kas radīs gan jaunas darbavietas, gan pakāpenisku algu pieaugumu.

UN LĀČUKS PA TO LAIKU RUNĀ AR UZŅĒMĒJIEM, LAI DARBA ALGAS NEPAAUGSTINA, CITĀDĀK BŪS INFLĀCIJA UN NEVARĒS IEVIEST EIRO...

Atbildēt

Kabans

15.05.2011. 21:09

"Jūsu zināšanai, raidījuma vadītājs man iepriekš aizsūtītos jautājumus vispār ignorēja, izņemot to jautājumu par Lembergu."
Izrādās, ka Latvijā ir cenzūra. Jautājumus drīkst uzdot tikai tādus, kas ie priekš ar Vilku ir saskaņoti. Citus jautājumus šim uzdot nedrīkst - jo citādi godīgajam nebūs ko atbildēt.
Piemēram jautājums - kā policista virsniekam izdzīvot, ja alga 300 lati uz rokas. Divi bērni un sieva bezdarbniece. Un dzīvokļa apkure - 150 lati. Vai ārstam vai skolotājam ar vēl mazākām algām. Viņiem visiem Dumbrovskis un Vilks kopā ar demisionējušo Mūrnieci ir darba devēji. Jautājums - tev jenot - nav neērti saviem padotajiem šādu mazu algu maksāt? Nebaidies, ka kāds no padotajiem ar steku pa galvu iekraus vai dakteris ne to iešpricēs?

Un vienīgais ko jenots spēj ļerkstēt - maksājiet nodokļus, tad redzēsiet kapitālismu ar cilvēcisku seju. Nu jenotība ar vilka purnu jau ir vērojama 2 gadus. Mazs tas sausais atlikums. Birokrātija kāda bija mantojumā no Oranžajām cūkām tāda palika, tikai atsevišķi purni nomainīti. Tagad jau Tukuma diskžokejs runā par uzņēmuma padomju atjaunošanu. Vienīgais kas ir paaugstinājies - tie ir nodokļi un birokrāti. Viss pārējais ir samazinājies - algas, dzīves līmenis un ticība Latvijas nākotnei.

P.S. Negribi paskaidrot kāpēc Latvijā piens maksā 60 santīmus litrā, bet Anglijā 35 santīmus litrā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...