Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mieru tikai mieru

15.06.2021. 17:37

»

nu

krievija vienmēŗ kāda rokās ir bijusi bezmaksas armija un izejvielu avots...vērosim ko un kas grib iekarot


Ķīnieši jau sen tur ir mietiņus sasprauduši. Būs tikai taisnīgi, ja arī ASV un Japāna piedalīsies Sibīrijas dalīšanā.

Atbildēt

Viedais Manels

15.06.2021. 03:16

»

hmm

Būs vien jātic lidojošajam spagetti monstram. Un skolās ir jāmāca par pareizo dieviņu


Nu labi, pieturēšos pie pseidozinātniskiem kanoniem: svarīgi, lai tavs bērns skolā iemācās, ka viņa vecākiem un mērkaķiem ir viens sencis.

Atbildēt

Viedais Manels

15.06.2021. 03:09

»

hmm

Būs vien jātic lidojošajam spagetti monstram. Un skolās ir jāmāca par pareizo dieviņu


Galvenais neaizmirsti paķert līdz kečupu. Un svarīgi, lai tavs bērns skolā iemācās, ka viņa senči ir mērkaķi.

Atbildēt

Viedais Manels

14.06.2021. 01:57

»

hmm

Kurš ir pareizais dievs, kam jātic? Pasaulē identificēti pāri par 3000 dievu, bet raksts šķiet par vienu vienīgu. Vai var brīvi izvēlēties, vai arī kāds pateiks priekšā? Vai ir obligāts nosacījums bez ierunām ticēt tiem, kas “runā dieviņa vārdā”, vai “caur kuriem” runā dieviņš...


Darvinisms ir viltus zinātne. Pasaules radīšana ir zinātniski pierādīta. Manā sapratnē Radītājs ir viens, taču pastāv n-tie priekšstati par Viņu, kas saucās par reliģijām. Reliģiskie kašķi ne pie kā laba nenoved. Vien bruģē globālajiem kungiem ceļu uz varu pasaulē. Katrs cilvēks pa savam atrod saiti ar Dievu un šā raksta mērķis nav dalīt ticīgos, bet apvienot pret kopīgu, visām tautām un ticībām bīstamu naidnieku.

Atbildēt

hmm

13.06.2021. 23:28

Kurš ir pareizais dievs, kam jātic? Pasaulē identificēti pāri par 3000 dievu, bet raksts šķiet par vienu vienīgu. Vai var brīvi izvēlēties, vai arī kāds pateiks priekšā? Vai ir obligāts nosacījums bez ierunām ticēt tiem, kas “runā dieviņa vārdā”, vai “caur kuriem” runā dieviņš?

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

13.06.2021. 16:56

»

Šteinbuka (EK) norāda

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Derdz

13.06.2021. 09:22

Ja ticēt tam ko raksta, vēsturei un uzskatiem, faktiem, utml., tad saikne ar saucamo nezināmo Dievu jeb citādu sauktos tajos laikos, ko noklusē, varbut bija labie Dievi un cits laiks, kad tautas mācēja sadzivot, bet kaut kas mainījās un jau kā 12 000, ja ne 50 000 tūkstoš gadus esam laikā, kad zaudēja pa lielam tā saikne, ka, piemēram, it sevišķi balstās rases pārstavji savā starpā karo, degrade, utml., pašiznīcina, un pētnieki, raksta, ka baltās rases tautas uz šodienu aptuveni 7 vai 9% procenti no visām pārējām rasēm, ka samazinās .. asv, krievi, angļi, eiropieši, latvieši, un pārējie. Pārējās rases tik vairojas! Laikam tāds evolūcijas posms

Atbildēt

filma 'MOSKVI ŅE BIVAJET'

13.06.2021. 08:19

noskatieties par tiem, kas grib pārvaldīt stulbu pūli ar izdzēstu sapratu.
Sapratu var izdzēst arī stulbi skolotāji...vai viņi saprot ko dara?
Ja reiz ko var cienīt, TAD GUDRUS KRIEVUS, jo saglabāt saprātu tur nav viegli.
UN tad padomājiet, ko dara asv.......................
KO MĒS DARĪSIM??????????????????????????????????

Atbildēt

Šteinbuka (EK) norāda

13.06.2021. 05:59

»

Kovidafēra

Bet nē! “Pandēmiju” - kovidafēru fiksēja globāli 2019. g. beigās, bet jau 2020. g. martā Pasaules Banka nāca klajā ar Stratēģisko plānu globālai ekonomikai sakarā ar kovid - “pandēmiju”- kovidafēru


Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Kovidafēra

13.06.2021. 05:54

»

Vakcīnas pret C19 ir bioloģiskais ierocis

Cita varianta nav...


Bet nē! “Pandēmiju” - kovidafēru fiksēja globāli 2019. g. beigās, bet jau 2020. g. martā Pasaules Banka nāca klajā ar Stratēģisko plānu globālai ekonomikai sakarā ar kovid - “pandēmiju”- kovidafēru.

Atbildēt

Vakcīnas pret C19 ir bioloģiskais ierocis

13.06.2021. 05:53

»

cilveks444

Nekas nebeigsies, kamēr netiks realizēti Lielā Reseta bīdītāju plāni. Beigtos, ja cilvēki nepieļautu genocīdu pret sevi. Bet pietiekoši daudzi ne tikai pieļauj, bet arī ar lielu skubu piedalās genocīda veikšanā pret tautu. Skaidrs, ka šiem tā lieta tomēr buksē. Jo, lai varētu ieviest totālo kontroli...


Cita varianta nav.

Kovidafēra ar pūļa vakcināciju ir globālustu, finansistu, plāns.

Lai ik pa laikam reformētu globālo finansu struktūru, ir nepieciešami kari un sankcijas, ko veiksmīgi realizē žīdu cionistu kontrolētie finansisti, valstis pakļaujot ar parādiem.

Pandēmijas, kā tādas, ar kovid vīrusu nav! Ja būtu patiesi pandēmija, iestātos panika finansistu vidū vispirms - tiktu pārskatīti naudas aizdevumu kredītlīgumi, jo tajos absolūti visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi”, kas arī būtu reālā pandēmija un līgumi būtu jāpārskata.

Bet nē! “Pandēmiju” - kovidafēru fiksēja globāli 2019. g. beigās, bet jau 2029. g. martā Pasaules Banka nāca klajā ar Stratēģisko plānu globālai ekonomikai sakarā ar kovid - “pandēmiju”- kovidafēru.

Pllāna slepenajā vai pusslepeajā daļā bija visu pasaules valstu saraksts, kas bija nonācis Interneta apritē ar likvidējamo cilvēkkapitāla skaitu katrā valstī. Toteiz tam nepievērsu uzmanību un nesaglabāju saitu uz sarakstu. Cik atceros Latvijai bija jāsamazina uz pusi, Krievijai par trešdaļu, kontekstā nebiha nojaušams, kādā veidā jāsamazina.

Šī gada beigās būs atkal “kovida vilnis” vai vēl bīstamāks “gripas vilnis”. Kovids konkurē ar gripu, bet kovids vienmēr pārī iet, ir konstatēts, ar citu kādu vīrusu, kas nav gripa. Iespējams, ieplānota gripas “pandēmija” ar “vēl modernākām” un efektīvākām vakcīnām, lai publikai, konstatējot, ka valsts vairs neizmaksā pabalstus kovidafērā, nebūtu garlaicīgi. Rudenī LV beigs pabalstu izmaksu un Šteinbuka no Eiropas Komisijas prognozē LV ekonomikas sabrukumu ar sociāliem nemieriem. Gripas vakcīnu sastāvs ne ar ko neatšķirtos no kovid vakcīnām ar zināmu mērķi sakropļot pūļa dabisko imunitāti, to pakļaujot sarezģītām un smagām infekcijām un alerģijām.

Sāksies plānotie ekonomikas pārkārtošanas sociālie nemieri ar mērķi sēt haosu un paniku, valstīm lūdzot izveidot globālo kontroli un pārvaldi, kura jau ir, bet nav formalizēta ceļā uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni ar marihuānas legalizāciju, sagrautu medicīnas, sociālās aizsardzības un izglītības sistēmām. Attīstīsies vien digitalizācija, kontrole un pūļa uzraudzības un sodīšanas sistēmas. Medicīnu aizstās nebeidzama vakcinācija un attālināta med. pakalpojumu sniegšana.

Cilvēktiesības, no kurām ar E. Levita akceptu LV atteicās 13/03/20, paziņojot ANO, nekad vairs netiks atjaunotas. Citu valstu cilvēktiesības likvidēs, likvidējot pašu ANO, vai reformējot tās darbību.

Atbildēt

ko vari ņemties, deģenerāt?

12.06.2021. 22:59

»

ko vari ņemties, deģenerāt?

Ja sen visiem ir zināms, ka poļi par bydło pirms 150 gadiem nosauca jūs, netīros asinskāros lopus


Visiem sen zināms, ka cilvēki par netīriem asinskāriem lopiem sauc jūs, debilības centra bydło.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

12.06.2021. 22:09

Vai visam runām ir kāda jēga, ja neviens otrā neklausās? Viss ir vaidēšana, par jautājumiem, kurus nekad nespēsim mēs ne atrisināt,ne arī iespaidot!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

12.06.2021. 21:13

»

cilveks444

Nekas nebeigsies, kamēr netiks realizēti Lielā Reseta bīdītāju plāni. Beigtos, ja cilvēki nepieļautu genocīdu pret sevi. Bet pietiekoši daudzi ne tikai pieļauj, bet arī ar lielu skubu piedalās genocīda veikšanā pret tautu. Skaidrs, ka šiem tā lieta tomēr buksē. Jo, lai varētu ieviest totālo kontroli...


Rksts provokatīvs- retoriska domagoģija.Lūk, šī rindkopa:"Kur laiks ir vienība, kuru pagaidām vēl nav izdevies saspiest. Respektīvi - vakcīnas nevar iziet ātrāk tām paredzētos pārbaudes posmus. Tiem ir paredzēts zināms laiks. Īpaši pētniecībai, kādas blaknes rada vakcīna pēc gadiem."---------norāda uz Padomju laika domāšanas radīto nepilnību vai prāta sairumu.Laiks ir saspiežāms ! To veic zinātnes sasniegumi.Tam, kam pirms pus gadsimta vajadzēja gadus, tagad var veikt dienās vai nedēļās. Un, kas attiecas uz PBLA, tad ne viņa ne kapitālisms, bet komunisti- čekisti aplaupīja tautu.Tu,cilveks444, nodemonstrēji īstu šīs sistēmas pārstāvja būtību. Tu neesi muļķis, bet ar prātu tomēr ir pamatīgas problēmas.

Atbildēt

cilveks444

12.06.2021. 18:47

Nekas nebeigsies, kamēr netiks realizēti Lielā Reseta bīdītāju plāni. Beigtos, ja cilvēki nepieļautu genocīdu pret sevi. Bet pietiekoši daudzi ne tikai pieļauj, bet arī ar lielu skubu piedalās genocīda veikšanā pret tautu. Skaidrs, ka šiem tā lieta tomēr buksē. Jo, lai varētu ieviest totālo kontroli, šiem nepieciešams, lai tas notiktu faktiski visur pasaulē. Īpaši neērta šiem ir tā saucamā postpadomju telpa, jo šajās valstīs ir vēl dzīvi tie, kas ir uz savas ādas pieredzējuši PSRS propagandu, tās melīgumu, skaļus un tukšus lozungus, trafaretus un absurdus uzsaukumus. Totalitārismu un nerēķināšanos ar tautu. Tomēr, lai cik drūma bija PSRS, tolaik izglītības sistēma sagatavoja domāt spējīgus cilvēkus. Jā, tur bija arī pamatīga politiskā piešprice, bet tā nebija pārmākusi visas izglītības sistēmas priekšmetus. Tāpat skolās bija pedagogi, kuri prata un pat uzdrošinājās caur puķēm dot mājienus, ka viss nav tā, kā rakstīts vēstures grāmatās. Ar nožēlu jāsecina, ka to, ko nespēja PSRS režīms, tagad ir iespējis surogātveidīgais režīms, kurš Latvijā radās uz PSRS sistēmas drupām, jo, lai gan PSRS sabruka (vai tika sabrucināta), tās režīma manīgākie pārstāvji saglabāja varu, un roku rokā kā Latvijā ar PBLA pārstāvjiem no kapvalstīm, metās aplaupīt tautu un izlaupīt valsti ar pašiem baismīgākajiem kapitāla uzkrāšanas paņēmieniem. Un kas pats bīstamākais - tika sagrauta izglītības sistēma, vietā liekot sistēmu, kura nemāca zinības, bet nodarbojas ar testveidīgu jautājumu un atbilžu metodiku. Kur, tīri matemātiski rēķinot, pat liekot atbilžu variantus uz dullo, ar tā saucamo minēšanas metodi, var dabūt ne tikai labu atzīmi, bet arī nolikt eksāmenus. Un rezultātā mums ir paaudze, kas sevi dēvē par progresīvu, jo prot labāk spaidīt viedtālruņus, bet nav spējīgi izprast elementāru loģiku, kura liek, ja ne apšaubīt covid-19 afēras veicēju mērķus, tad vismaz uzdot jautājumus, kāpēc ja viss, piemēram, ar vakcīnām ir tik "skaisti" un "pašsaprotami", režīms ar tādu niknumu apkaro tos, kas domā citādi? Rakstu to tāpēc, ka ir manāms, ka tieši jaunā paaudze raujas vakcinēties, nejautājot, kāpēc tieši pret covid-19 potes tiek lietotas, pārkāpjot visus iepriekšējos vakcīnu izstrādāšanas laika rāmja standartus. Kur laiks ir vienība, kuru pagaidām vēl nav izdevies saspiest. Respektīvi - vakcīnas nevar iziet ātrāk tām paredzētos pārbaudes posmus. Tiem ir paredzēts zināms laiks. Īpaši pētniecībai, kādas blaknes rada vakcīna pēc gadiem.

Atbildēt

apriori

12.06.2021. 17:04

»

Palmu tauku mākslīgs rijamais

Mākslīgai tautai, mākslīga valsts ar mākslīgiem svētkiem


https://sputniknewslv.com/20210612/krievijas-diena-latvijas-arlietu-ministrijas-vaditajs-apsveica-kaiminus-krieviski-17141992.html

Atbildēt

Palmu tauku mākslīgs rijamais

12.06.2021. 15:47

»

Sodien svetki,,KRIEVIJAS DIENA,, !

Ne tikai Krievu pasaule,bet ari visi citi labas gribas cilveki pasaule sodien svin svetkus,,Krievijas dienu


Mākslīgai tautai, mākslīga valsts ar mākslīgiem svētkiem.

Atbildēt

Sodien svetki,,KRIEVIJAS DIENA,, !

12.06.2021. 13:25

Ne tikai Krievu pasaule,bet ari visi citi labas gribas cilveki pasaule sodien svin svetkus,,Krievijas dienu,, .

Atbildēt

Tālavas taurētājs

12.06.2021. 11:36

»

Viedais Manels

Kamēr elfi un troļļi politikas džungļos šķēpus lauž


Nav nekādu elfu un trollu, ir tikai čekas izveidota un kontrolēta pozīcija ar opozīciju, kas publiskajā telpā tēlo ienaidniekus. Šķetini kuru notikumu gribi, visur beigās izlien kremļa taustēkļi ar finansētām russkij mir interesēm.

Atbildēt

to fakts

12.06.2021. 08:46

»

fakts

Bils un Gotorpas Goldsteins tevi arī uzskata par tādu pašu "jauno naftu",un levits ar kankariņu arī


Katrs pida-rs var uzskatīt mani par ko vien vēlas, tikai es, atšķirībā no tevis un pārējiem krieviem, neesmu mazohists un nesapņoju par mocībām, ko man varētu sagādāt pie varas tikušie plānprātiņi.
Atgādināšu tev, ka krievu sub-human uzskata Staļinu, kurš aizraidījis uz elli vairāk krievu, nekā vācieši, somi, latvieši, igauņi, ukraiņi, horvāti, turki un japāņi, kopā ņemot, par savas sugas izcilāko īpatni.
Paskaties, kādus sadistus un pederastus-pedofīlus, krievi uzskata par saviem varoņiem: http://www.nameofrussia.ru/
Nesaprotu, kā tai sarakstā nonāca Aleksandrs II, kurš 1861. gadā atcēla verdzību, bet nav viņa dēls Aleksandrs III, kuram Putins nesen atklāja pieminekli, kurš ja nebūtu nosprādzis no dzeršanas 49. gadu vecumā, verdzību būtu atjaunojis un krieviem nebūtu bijis jāmokās līdz 1917. bez važām un pātagas?

Atbildēt

fakts

12.06.2021. 08:21

»

izsakies tiešāk

Putins un viņa organizētās noziedzības grupējums tumsonīgo, morāli iznīcināto, krievu bidlomasu uzskata par "jauno naftu


Bils un Gotorpas Goldsteins tevi arī uzskata par tādu pašu "jauno naftu",un levits ar kankariņu arī.

Atbildēt

jāmāk atvērt saglabātās kopijas

12.06.2021. 08:14

»

Maltas ordenis

Latvija un Neatkarīgais Maltas Ordenis paraksta Nodomu...


Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze šodien Romā oficiālā vizītē apmeklēja Neatkarīgo Maltas Ordeni (turpmāk – Ordenis), pārrunājot turpmākās sadarbības iespējas ar Latviju Neatkarīgā Maltas Ordeņa misijas īstenošanā.
Sarunās ar Neatkarīgā Maltas Ordeņa lielmeistaru leitnantu Marko Lucagu (Fra’ Marco Luzzago) un Neatkarīgā Maltas Ordeņa lielkancleru Albrehtu fon Bēzelageru (Albrehts Freihers fon Boeselager) tika apspriesti temati, kas aktuāli gan Latvijai, gan Ordenim, gan starptautiskajai darba kārtībai – cilvēktiesības, cilvēka cieņa un solidaritāte, multilaterālisms, kā arī atbildīga rīcība attiecībā uz informāciju un modernajām tehnoloģijām kā atbilde uz dažādu pasaules reģionu atkopšanos no pandēmijas izraisītās krīzes. Jāpiebilst, ka Ordenis 2020. gadā aktīvi iesaistījās palīdzības sniegšanā COVID-19 cietušajiem attīstības valstīs.

Valsts prezidents pateicās par atbalstu, ko Latvija un tās sabiedrības neaizsargātākā daļa saņēma politiski un sociāli sarežģītajos valsts atjaunošanas gados. Tāpat E. Levits akcentēja mūsdienu sadarbības iespējas ar Latviju augsto tehnoloģiju jomā, t. sk. medicīnas, finanšu, valodu tulkojumu laukos, kā arī bioekonomikā un farmācijā.

Vizītes laikā abas puses arī parakstīja starpvaldību Nodomu deklarāciju par sadarbību pasta pakalpojumu jomā. Latvijas Republikas valdības vārdā Nodomu deklarāciju parakstīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

“Kā starptautiskajās organizācijās, tā Eiropas līmenī un divpusēji mēs varam sniegt ieguldījumu iekļaujošas un ilgtspējīgas politikas veidošanā. Šodien apspriestais attiecībā uz abu pušu potenciālu šim darbam un parakstītā nodomu deklarācija ir tālāki soļi uz mūsu attiecību padziļināšanu,” sacīja Valsts prezidents.
Neatkarīgais Maltas Ordenis ir valsts bez teritorijas, kas izveidojusies no Romas katoļu Baznīcas viduslaiku Hospitāliešu mūku–bruņinieku ordeņa. Ordenis nodarbojas ar labdarību, humāno palīdzību un medicīnisko palīdzību visā pasaulē. Maltas Ordenis ir sniedzis atbalstu virknei sociālo projektu Latvijā, tai skaitā neilgi pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas izveidojot medicīniskā transporta sistēmu personām ar īpašām vajadzībām.

Atbildēt

ko tu tur samurgoji?

12.06.2021. 07:10

»

No ekskluzīvā uz inkluzīvo

Kapitāisms šodien vairs nepiedāvā miljardu ieguldījumus peļņai un miljardieri tādu vairs nemeklē, bet noslēguši “apņemšanās dāvināšanas līgumu” ar Vatikānu inkluzīvā kapitālisma ieviešanai...


Uz kāda krievijas rēķina? Kad tā būs notīrīta no pasaules kartes, 1,3% pazušanu no globālās ekonomikas neviens pat nepamanīs, tikai tās kaimiņiem bez krieviem būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Ceterum censo Mosquam esse delendam

12.06.2021. 07:04

»

nelej udeni

nopublice labak Kalnciema ielas propogandistu amatu menesalgu un gabaldarbu tarifa likmes,tas bus interesantak neka tava pastaviga lamasanas ar necenzetiem lamu vardiem un paradoinalu murgu viziju piesauksana


Pretīguma un nicinājuma izrādīšana pret tevi, civilizācijas atkrituma, ir pilnīgi nesavtīga. Tas būtu tas pats, kas ņemt naudu par saviebšanos, sajūtot fekāliju smaku.

Atbildēt

Slepenais sabiedrībai E. Levita parakstītais Nodomu protokols ar NEATKARĪGO MILITĀRO UN HOSPITĀLO SVĒTĀ JERUZALEMES JĀŅA, RODAS UN MALTAS ORDEŅA VALDĪBU 2021. gada 11. maijā

12.06.2021. 06:02

Maltas Ordenis
No LursoftUzņēmumu datu bāzes
MALTAS ORDEŅA PALĪDZĪBAS DIENESTS, SIA

Adrese, Latvija, Rīga, 11. novembra krastmala 29
t. +371 29245045

likumi.lv

LATVIJAS REPUBLIKAS VALDĪBAS UN NEATKARĪGĀ MILITĀRĀ UN HOSPITĀLĀ SVĒTĀ JERUZALEMES JĀŅA, RODAS UN MALTAS ORDEŅA VALDĪBAS SAPRAŠANĀS MEMORANDS

6. pants. Valoda
Augstās līgumslēdzējas puses vienojas lietot angļu valodu kā SM (saprašanās memoranda) īstenošanas valodu.

8. pants. Spēkā stāšanās un darbības laiks
8.1. Šis SM stājas spēkā tā parakstīšanas dienā.
8.2. Šis SM tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku. Katra no Augstajām līgumslēdzējām pusēm var to izbeigt, trīs mēnešus iepriekš rakstiski informējot par šo nodomu ar diplomātisko kanālu starpniecību.
Noslēgts Rīgā 2008.gada 29.oktobrī divos eksemplāros latviešu un angļu valodā, turklāt abi teksti ir vienlīdz autentiski.


https://www.president.lv › zinas › lat...
Web results
Latvija un Neatkarīgais Maltas Ordenis paraksta Nodomu ...


May 11, 2021 — Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze šodien Romā oficiālā vizītē apmeklēja Neatkarīgo Maltas Ordeni ...


Atbildēt

No ekskluzīvā uz inkluzīvo

12.06.2021. 03:55

»

Viedais Manels

Žēl, GrAntiņ, ka ikvienā pretestībā pret paverdzināšanu globālajiem kungiem, redzat Kremļa roku. Tā jūs tikai ceļat Putina akcijas. Krievijā šāds plāns sen tiek īstenots, vien ar to starpību, ka Kremlis skaidri ir novilcis sarkanās līnijas - mūsu tauta ir mūsu govs un mēs viņu slauksim. Es negribu redzēt...


Kapitāisms šodien vairs nepiedāvā miljardu ieguldījumus peļņai un miljardieri tādu vairs nemeklē, bet noslēguši “apņemšanās dāvināšanas līgumu” ar Vatikānu inkluzīvā kapitālisma ieviešanai.

Savukārt naudu drukā, lai kovidafērā nodrošinātu stabilitāti uz Krievijas zaudējumu rēķina sankcijās pret to. Visa peļņa un ieguvumi tiek plānoti uz Krievijas rēķina.

Peļņa vairs nav noteicošā, bet stabilitāte.

Drīz par vienu € dos 100 rubļus.

Ceļā uz inkluzīvo kapitàlismu tiek slepus audzēta inflācija Rietumos. Inflācijai jānoved pie sociāliem nemieriem. Plānotiem sociāliem nemieriem jānoved pie valsts pārvaldes haosa ekonomikā, kārtību uzturot ar elektroniskiem līdzekļiem un iesaistot armiju.

Haosam, sasniedzot apogeju, valstīm uzdos pienākumu lūgt izveidot Pasaules valdību ar Vatikāna un Maltas Ordeņa morālo atbalstu.

Kas stāv aiz Vatikāna “Svētā krēsla”? Vatikāna un Maltas Ordeņa slepenā pārvalde, ar ko Levits noslēdzis slepenu vienošanās protokolu 2021. g. 11. maijā, viesojoties Vatikānā, kur maskas nelieto un nevakcinējas.

Kas ir Maltas ordenis. Maltas ordenis ir 900 gadu veca aristokrātu, jūras laupītāju brigāde, kas šodien uzdodas par labvēļiem un nabago patroniem. Maltas Ordenim nepieder valsts uz zemes, bet ir valsts pasaules pārvaldei, viena no inkluzīvā kapitālisma plānotājām.

E. Levita parakstītais Nodomu protokols ar Maltas Ordeni ir slepens latviešu tautai. Pat izdzēsts no Interneta.

Ierakstiet googlē “maltas ordenis Levits” atslēgvārdus un pārliecinieties!

Maltas Ordeņa birojs atrodas arī Rīgā.

Maltas Ordeņa un Vatikāna slependienests skaitās pats lielākais visā pasaulē un ir daļa no žīdu cionistu “ebreju impērijas” izllūkdienesta Mossad sastāvdaļām.

Maltas Ordenis piedalās globālās politikas izstrādē un tā bandītiskie taustekļi iesniedzas latviešu tautas pārvaldē.

Atbildēt

Zilo čekas Duriku

12.06.2021. 03:09

»

Viedais Manels

Žēl, GrAntiņ, ka ikvienā pretestībā pret paverdzināšanu globālajiem kungiem, redzat Kremļa roku. Tā jūs tikai ceļat Putina akcijas. Krievijā šāds plāns sen tiek īstenots, vien ar to starpību, ka Kremlis skaidri ir novilcis sarkanās līnijas - mūsu tauta ir mūsu govs un mēs viņu slauksim. Es negribu redzēt...


neviens nopietni neņem jau sen.

Bez tam VDD izmanto zilo Duriku arī, rakstot Pietiek komentāros it kā zilā Durika vietā.

Zilo Duriku izmanto visi, kam nav slinkums, rakstot komentārus zem zilā Durika nika.

Atbildēt

Viedais Manels

11.06.2021. 23:19

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Vēlviens ļeģajevistu- kremļa idiots ar savām sazvērestībām uzradies. Un atrodas idioti, kuri notic visam tam ! Visa tā smirdoņa nāk no Krievijas


Žēl, GrAntiņ, ka ikvienā pretestībā pret paverdzināšanu globālajiem kungiem, redzat Kremļa roku. Tā jūs tikai ceļat Putina akcijas. Krievijā šāds plāns sen tiek īstenots, vien ar to starpību, ka Kremlis skaidri ir novilcis sarkanās līnijas - mūsu tauta ir mūsu govs un mēs viņu slauksim. Es negribu redzēt savu tautu ganāmpulka lomā nedz zem vieniem, nedz otriem.

Atbildēt

Viedais Manels

11.06.2021. 22:58

Kamēr elfi un troļļi politikas džungļos šķēpus lauž,
dēmoni ļaudīm ar viltu plecos indes adatas sprauž.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.06.2021. 22:50

Vēlviens ļeģajevistu- kremļa idiots ar savām sazvērestībām uzradies. Un atrodas idioti, kuri notic visam tam ! Visa tā smirdoņa nāk no Krievijas...

Atbildēt

nelej udeni

11.06.2021. 22:36

»

kāda starpība

Kāda starpība, kuru no Putina galma pederastiem tu klausies, bet spriežot pēc tā, tev nevar būt tik daudz naudas, lai ieinteresētu par savu personu "karinlevita suski vid


nopublice labak Kalnciema ielas propogandistu amatu menesalgu un gabaldarbu tarifa likmes,tas bus interesantak neka tava pastaviga lamasanas ar necenzetiem lamu vardiem un paradoinalu murgu viziju piesauksana.

Atbildēt

PIETIEK krievu riebeklībās vainot ASV

11.06.2021. 22:10

Objektīvs skatījums uz russkij mir un kremļa agresoru nožēlojamo galu.
https://youtu.be/Kh51Y6uYGG8

Atbildēt

lūk

11.06.2021. 20:58

Ar viedo māneli viss apraksttais jau noticies.

Atbildēt

kāda starpība

11.06.2021. 20:49

»

!

Es klausos tikai Lepsu un skatos Krievijas televiziju interneta !Par cik karinlevita suski vid un znotina taisas snakareties pa privatpersonu bankas seifiem mulku zeme latvija,tad savi aktivi ir jatur cita forma un cita vieta


Kāda starpība, kuru no Putina galma pederastiem tu klausies, bet spriežot pēc tā, tev nevar būt tik daudz naudas, lai ieinteresētu par savu personu "karinlevita suski vid".
Par taviem ienākumiem interesi varētu izrādīt tikai sociālie, kas te maksā pabalstus.

Atbildēt

bet man domāt

11.06.2021. 20:44

»

man domat !

Man domat ,ka bilde attelotajiem ar vazam kakla un kedes saslegtiem ari skaidras naudas lietosana ir liegta


Ka bilde, kur ķīnietis ved sagūstītās krievu bidlas uz savu šahtu, lai tie raktu ogles, nedaudz sireālistiska iznāca, jo nodzērušies, nonarkojušies krievi pārāk muskuļoti, bet ķīnietis apģērbts pēc izskata, kā bandīta un grāmatveža krustojums.

Atbildēt

!

11.06.2021. 20:37

»

mēslam

Kad tu, kroplīti, kurš ar saviem debiliem krievu draudziņiem rij brašku un klausies Putina galma pederastus: Kirkorovu un Kabzdonu, esi turējis rokā, vai vismaz redzējis 500 € banknoti


Es klausos tikai Lepsu un skatos Krievijas televiziju interneta !Par cik karinlevita suski vid un znotina taisas snakareties pa privatpersonu bankas seifiem mulku zeme latvija,tad savi aktivi ir jatur cita forma un cita vieta.

Atbildēt

Ceterum censo Mosquam esse delendam

11.06.2021. 20:37

»

nelej udeni

Armenija izvietotie Iskander rakesu kompleksi Kalnu karabaha pielietoti netika


Tev, mazam smirdīgam krievu kroplītim, par izkārnīšanos latviešu saitos, pat rubli dienā nemaksā, bet ieklausīties Pašinjanā, kuru baigi uzmeta krievijas militāri rūpnieciskais komplekss, kur viss ir nozagts, ieklausīties der. Viņš nebija vienīgais, kurš apliecināja krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas karošanu pret Azerbaidžānu un Iskander izmantošanu.

Пашинян усомнился в эффективности российских «Искандеров»
По словам премьер-министра, во время осеннего конфликта в Нагорном Карабахе российские ракетные комплексы «не взорвались или взорвались лишь на 10%»
https://www.rbc.ru/politics/24/02/2021/603587649a7947dcb0e1564a

Atbildēt

mēslam

11.06.2021. 20:28

»

man domat !

Man domat ,ka bilde attelotajiem ar vazam kakla un kedes saslegtiem ari skaidras naudas lietosana ir liegta


Kad tu, kroplīti, kurš ar saviem debiliem krievu draudziņiem rij brašku un klausies Putina galma pederastus: Kirkorovu un Kabzdonu, esi turējis rokā, vai vismaz redzējis 500 € banknoti?

Atbildēt

man domat !

11.06.2021. 20:16

Man domat ,ka bilde attelotajiem ar vazam kakla un kedes saslegtiem ari skaidras naudas lietosana ir liegta !

Atbildēt

!

11.06.2021. 20:14

»

Leģionāra mazdēls

Ceru ka sarkanajā laukumā uz ļaunuma drupām vēl pačurāšu


tevi tur noliks cetrapus un iecuras mute !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...