Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čakša tēlo vidusskolnieci

17.05.2018. 20:34

celku. Tik norūpējusies par savu kājstarpi, ka nevar atšķirt ministriju no bērna sava. Tipna čībiņās un simulē profesori. Visaptverošu kvalitātes principu gaismā. Nulle un krāpniece Čakša. Norūpējusies.

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 19:16

»

Troļļu ganss

atstimulē sev


Jūtams, ka esat seksuāli norūpējies komentāru rakstinieks. Tiklīdz vārdi, kuri atšķiras no "pofig", tad uzreiz zem jostas vietas. Iesaku izmantot pazīšanos ar zaļajiem mērģļiem un meklēt sekspatologa pakalpojumus :-)

Atbildēt

HJ335

17.05.2018. 18:52

Vecrīgā blakus šai ZZ$ prostitūtai apstājas Q7, un Augusts pa salona logu jautā:

-Ko proti par 50EUR?
-Pilnīgi visu!
-Kāp iekšā, palīdzēsi mājai betonēt pamatus!

Atbildēt

Litrs

17.05.2018. 17:37

Neko nav melojuši - ārzemju experti atklāja kur sisadmins glabā otru litru Uizkija!! :D

Tā ir ierobežotas pieejanības informācija, lai Eds, Latvijā.lv sisadmini neizdomā slēpt fljagu ISO 9000 rokas grāmtā - tur neviens nekad vēl nav ieskatijies!!! ;)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 17:05

»

Troļļu ganam

Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas...


It kā varētu pesimistiski piekrist, ka ZZS & JV & NA turpinās tupēt pie viena galda, šķībi skatīsies viens uz otru un turēs pigu kabatā līdz izdevīgam brīdim un par visa tā bariņa līderi būs kārtējais vājonis. Tomēr, ja skatāmies uz VM ministru rindu, tad izteiktu regresiju tomēr neredzam. Redz pat zaļo mērģļu pārstāvis Jēkabnamā šodien lecās, ka patreizējā ministre uz iepriekšējo fona ir super un puper. Un te pat tam tipam ir kaut kāda taisnība. Ne jau Čakša sagrāva veselības nozari, roķeles pielika visi no patreizējās koalīcijas un no citu politisko miroņu partijām. Patreizējā ministre ir viegli manipulējama, ne pārāk kompetenta persona, ar visai viduvēju CV un nesakārtotu ģimenes dzīvi. Iepriekšējais zaļo mērgļu ministrs bija pilnīgi citāds tipiņš, pirms tam rullēja, laikam, ka subjektīvi godīgs cilvēks, kuram nepaveicās iepatikties vienai rižai bestijai. Kas bija pirms tam? Kas tik tur nebija! Viens par otru košāks, savtīgāks un stulbāks. Kamēr pareizus jautājumus uzdos visai pretvalstiski noskaņota partija un stāvokli pareizi vērtēs viens ārsts, kurš var skatīties uz jaunu, neadekvāti dārgu ēku caur logu ar sapuvušu rāmi appelējušā sienā, bet tauta sajūsmā brēks par visu notiekošo, tikmēr Jums būs taisnība. Tomēr varbūt varam cerēt, ka brīdī, kad tuvinieki sāks mirt viens pēc otra, dzīvi palikušie sāks balsot nedaudz atbildīgāk?

Atbildēt

Elziņš

17.05.2018. 16:21

Pilnīgi pareizi, par padomnieku E veselībā pieņemta ILZE ĀBOLIŅA, tukša gaisa solītāja, kura neko nav spējīga izdarīt, bet naudu saņemt gan. Tad skaidrs - kur ir Juris Pūce, tur Ilze Āboliņa un kāpēc Pūce tik
ļoti virzīja viendzimuma pāru reģistrācija likumu. Viņiem, ka tik sagrābt naudu un nokārtot savas lietas Kāda vispār ir izglī'tība Ilzei Āboliņai?

Atbildēt

Troļļu ganam

17.05.2018. 14:28

»

Troļļu gans

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām...


Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas?

Kārtējā Jūsu kļūda. Tauta labticīgi ir ticīga visādām blēņām. Galvenais - jo lielākas blēņas, jo efektīvāka ir marketinga/PR budžeta atdeve. Vērojot politisko partiju reklāmas, nepamet sajūta, ka tās veidotas cilvēkiem ar izteikti pazeminātu intelekta koeficientu. Viss viņiem izdosies, ja pat Jūs domājat par pretējo. Gan ZZS, gan Vienotībai, gan NA. Tāds nu ir mazdūšīgas, kašķīgas, izteikti konservatīvas un pretī nerunājošas tautas liktenis, gluži kā tajā dziesmā - "Весь народ живет в говне, а говно живет вполне." / Semjon Slepakov

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 13:45

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām ir vienalga zem kura gulties apakšā. Zaļie mērgļi pēc pašapmierināšanās no tribīnes domā, ka vēlētājs ir tik dumjš, ka turpinās vēlēt par mērgļiem, cerot, ka tūlīt tūlīt, pēc 5 gadu zaļo mērgļu veselības nozares rullēšanas, būs brīnumi, putukrējuma kalni un ķīseļa ielejas.

Atbildēt

Kļimoviča maita

17.05.2018. 13:32

Orvela kuce! Tu Čakša?

Atbildēt

lzs

17.05.2018. 11:31

»

Anna

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC


gan var pārmest tikai Čāčas melus - pie pārējā lzs nav vainojama :)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:23

»

Troļļu ganss

pofig


Paldies par komentāru rakstīšanas stimulēšanu, ko nu es bez Jums, mans jaunais, jaukais un reti vārdbagātīgais partneri, darītu :-)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 11:22

Ar tādu koalīcijas partneri, kā zaļie mērgļi, ar tāādu veselības ministri priekšgalā (vai pakaļgalā) abi pārējie vārguļi, izčākstējušas vienotības un iepuvušas nacionālās idejas veidolā, rudenī varēs sūkāt pirkstus ārpus Jēkabielas nama. Rudens rezultāts būs spīdošs, zaļie mērgļi ar jaunu deputāti Čakšas izskatā (piemēram, Bārčas vietā, kurai kārtējo reizi neizdosies pārlēkāties no vienas laivas otrā) varēs turpināt graut veselības nozari, šķiežot miljonus un savācot visvisādus vazaņķus savā paspārnē.

Atbildēt

Anna

17.05.2018. 10:37

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC !

Atbildēt

neķītrais

17.05.2018. 10:30

sieviete ar milzīgu potenciālu orālajā sexā..-vnk nav savā vietā..

Atbildēt

med

17.05.2018. 08:15

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Ja par kvotām . Tad es nu nekādi nevaru sūdzēties . Jau 2017 pamatīgi iedeva . Pat neizpilde bija ,administrācija spieda . Šī gada kvotas .... It kā esot plus mīnus tas pats , bet realitātē jau no gada sākuma pārstrāde . Nesaprotu kvotu došanas principu . Kurš zin paskaidrojiet . Vai iestādei dod konkrētu summu un tad šefs sadala ,cik kam . Vai konkrēti specialitātei .

Atbildēt

VAIRAK NODOKLUUUUUUU

17.05.2018. 07:34

TIPISKI IR TAUTAI MELOT

Atbildēt

Ieva

17.05.2018. 07:31

»

Troļļu ganss

pofig


Kas tad nu? Izsīkums? Nav ko teikt? Vai veselības jomā viss kārtībā? Vai tiešām Vāne atkodusi, kurš no VM darbiniekiem savu darbdienu pavadīja slēpdamies aiz nika Troļļu gans?

Atbildēt

ak šī balinātā latgale

17.05.2018. 07:11

plus kučinskis...........par dzemedībām beidzot samaksāja?

Atbildēt

Jaunā Vienotība

17.05.2018. 05:42

'Vienotība' neatbalstīs Čakšas demisijas pieprasījumu
LETA | vakar, 19:05

Atbildēt

Orvela kuce

17.05.2018. 00:11

Znacit neviens neko nav saciniijis un eveseliibna turpina agoneet!

Atbildēt

Bzz

17.05.2018. 00:07

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Tīrākā Gebelsa propagandiste, ļoti labs tandēms ar Kučinski. Vēlreiz saku - viņi gada sākumā izmeta kvotas, rindas it kā samazinājās, bet jaunas kvotas daudzās jomās nav iedotas!!! Tāpēc it kā rindas samazinājušās, jo poliklīnikas nepieraksta pacientus uz vēlākiem datumiem, jo nav izdalītas kvotas un tad nav arī rindas!!!

Vispār kā labā šī daiļdirsēju banda strādā? Ar šīm putina propagandistu metodēm?

Atbildēt

Bzz

16.05.2018. 23:47

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav vispār, ja nav izdalītas kvotas!! Tikai gada sākumā ar rindām bija mazliet labāk, bet tas notika Kučinska un Čakšas PR vajadzībām, ka ķipa mēs tādi baigie malači esam. Čakšas un Kučinska publiskā ļurināšana atgādina Krievijas zombijjašikos redzēto. Bail pat iedomāties, ko šie savā starpā diskutē aiz slēgtām durvīm.

Atbildēt

juris

16.05.2018. 22:05

Visa valsts turas uz meliem.....

Atbildēt

Troļļu ganss

16.05.2018. 21:55

pofig

Atbildēt

jautājums

16.05.2018. 21:51

Cik no Čakšas otkatus saņem Ķučinskis, ka to, kas katram redzams, viņš neredz un klaji atbalsta šīs zoss zagšanu

Atbildēt

J

16.05.2018. 21:43

Kā parasti dārgais SIA "AA Projekts" piesūcies kā dēle. Šie papīra eksperti ir pie katras naudīgās sistēmas.

Atbildēt

Janka

16.05.2018. 20:58

Nav stresa! Galvenais Ministres IT shēmu virzītājs un "Eksperstu" koordinātors ir kundzes ex vīrs Juris Pūce - SIA Klein Tech services, kurā iepriekš strādāja RAKUS/VM galvenā legāli noformētā abās vietās, iekārtu un IT shēmotāja Ilze Āboliņa. 1,8 mio aizies švirkstēdami bez jebkāda konkursa.otrs variants uzkabinās vecam konkursam kurā uzvarētājs ir sia aa projekts. apmeklējot iub mājas lapu skaidri redzams ka abas kompānijas sader , kā cimdiņš ar rociņu :) Pilnsabiedrība "AA Projekts un KleinTech Services". Valstī viss ir kŗtībā, cepaties te un citās lapās cik tik uzziet, zaļai pīlei ūdens neķer.

Atbildēt

Ieva

16.05.2018. 20:51

Kur tad Ttoļļu gans pazudis?

Atbildēt

Bībers

16.05.2018. 20:25

Vispār bildē čakšai acis kā narkomānei - ar ziliem apļiem acu vietā.... Brrrr

Atbildēt

6.oktobris aizvien tuvāk

16.05.2018. 20:18

Bet nevienai no trim koalīcijas partijām,pret šādu melošanu iebildumu nav!

Atbildēt

Kad

16.05.2018. 20:15

Čakšai uzdeva jautājumu,cik izmaksāja ekspertu pakalpojumi,viņa atbildēja ļoti nekonkrēti.Kučinski! Jūs reiz teicāt,ka neciešat melus un necietīsiet!Velti bučojāt aiz lieliem priekiem,ka kundze palika stāvoklī...

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 19:35

Vispār jau arī Lattelecom, Exigen un citi arī var tikt uzskatīti pat "starptautiskiem ekspertiem"! "Starptautisks" nozīmē tikai to, ka uzņēmums darbojas globālā tirgū, bet neko nenorāda uz viņa mītnes valsti.

Atbildēt

cc

16.05.2018. 19:14

Dūklavs, Čakša, Vējonis ......

NEKOMPETENTU KOLCHOZNIEKU PLEJĀDE

ZZS ....tas visu izsaka

Un mazais vīrelis Ventspilī tikai smejās

Jo lielāku pelēcību un nekompetenci ieliek jo augstākā amatā - jo zemak tas lieksies roku bučot..

Tas nekas, ka Latvija brūk un jūk kā kāršu nams

Atbildēt

NNNNNNNNNNNNNNNN

16.05.2018. 19:10

ZZS SHEMU MINISTRI

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 18:51

..no darba nost...viennozīmīgi😠

Atbildēt

vispār

16.05.2018. 18:46

Tie varēja būt arī pašu izstrādātāju nolīgti eksperti, jo diez vai sistēmu nodeva un var vairs nelikties ne zinis.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

16.05.2018. 18:42

Galvenā kļūda bija tāda, ka projektu vadīja daži ierēdņi, sadalot vairākos savstarpēji nekoordinētos iepirkumos. Säkumā daudz laika un naudas notrallināja koncepciju, vadlīniju un kontracepciju rakstīšanā... un visā jaucās iekšā ministri un valsts sekretāri. Viens no Nacionālā veselības dienesta vadītājiem, Dr. Māris Taube aizgāja atpakaļ uz psihiatrisko slimnīcu, jo tur ir mierīgāk.

Atbildēt

to Pietiek

16.05.2018. 17:49

Šobrīd ministrijas var slēgt līgumus ar sev vēlamam konsultāciju kompānijām līdz 10 tūksstošiem, sarunu procedūrā, kas tiek arī darīts. Tāpēc publiski dati par šiem darījumiem nebūs pieejami. Jā, minētais kvalitātes pārbaudes iepirkums ir 2014. gads - bet vai tad ar e-veselību bija viss kārtībā? 2014.gadā viss strādāja, bet 2016.gadā viss bija slikti? Tā vietā lai valsts paziņotu sevi par cietušo un mēģinātu piedzīt naudu par nepadarītiem vaibrāķā darbiem, ministre mēģina taisnoties! Kāpēc piemēram nav piedzīti līdzekļi par skolas.lv? 3 miljonus valsts reāli samaksāja, bet produkta ta nav? Viss aizmirsts?

Atbildēt

Pilsonis

16.05.2018. 17:32

Kādi starptautiskie eksperti? Tās visas ir SIA, kur īpašnieki ir vietējie bāleliņi. Tik vien ir no tām ārzemēm kā angliskie nosaukumi. Ministre laikam nebūs ieskatījusies Uzņēmumu reģistra datos. Konkurss gan tāds interesants bijis, ja jau kvalitātes uzraugi ir atrasti, tad par faktiski uzraudzīto e-veselības brāķi beidzot īstie vainīgie ir atrasti. Čakčai tagad ir divas iespējas - vai nu upurēt šos "kvalitātes uzraugus", vai upurēties pasai, ar godu atkāpjoties no ministres amata. Citādi ZZS, kā krievi saka, ir nemanot pienācis kirdih, jo partijas reitings Čakčas e-veselības nacionālās katastrofas dēļ jau tagad ir būtiski sarucis.

Atbildēt

Lina

16.05.2018. 17:27

Tas, kā Čakša zobiem un nagiem krampjaini turas pie ministres krēsla, jau sāk šķist aizdomīgi. Pat viņas tikko dzimušais zīdainis, kam taču vairāk par visu ir šobrīd vajadzīga māte, viņai nav pietiekams iemesls atstāties. Vai tikai Čakšas aste nav pamatīgi kaut kur iecirsta - - - un kāds cits diktē, ko viņai darīt un ko nedarīt.

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2018. 17:06

»

opā

No IUB...


Jūsu minētais ir 2014. gada iepirkums - tas kaut kā galīgi neiet kopā ar Čakšas paziņojumiem.
Bet par ieteikumu paldies! Pacentīsimies.

Atbildēt

opā

16.05.2018. 17:00

No IUB:
E-veselības integrētās sistēmas izstrādes kvalitātes uzraudzības darbi (72200000-7, 79418000-7, 72220000-3, 72000000-5)
Piegādātājs (-ji): SIA "Ernst&Young Baltic" (40003593454), SIA "Corporate Consulting" (40103167628), SIA "AA Projekts" (40003572522)

Zīmīgi, ka iepriekšminētie figurē IUB iepirkumos praktiski lielākajā daļā dažādu ministriju e- projektu realizācijā. VARAM šie silda rokas kopumā vairāk nekā 100 miljonu vērtos projektos!!! Lato, vai vari papētīt, kas ir šie "universālie" kareivji, kas māk uzrakstīt pozitīvus atzinumus e-mēsliem, kur valsts ieguldījusi simtiem miljonu eiro? Vai tā kāda jauna, vēl neatrasta shēma? e-veselība, e-skola, e-kultūras brīnumi un e-pārvalde. Kāpēc viņus vieno nestrādājošas vai slikti funkcionējošas sistēmas? Kā tas var būt ka vieni un tie pāsi raksta iepirkuma konkursa nolikumus, piedalās iepirkumos un vēlāk vēl vērtē savu darbu? Vai tas nav klajš interešu konflikts? Vai vienkārši brutāla valsts izzagšana?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Briesmīgā sazvērestība pret Barču un Klaužu

FotoPēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un zaldātu saraksta, ir pārliecināti, ka viņiem jābūt arī 13.Saeimā.
Lasīt visu...

21

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

FotoDaļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt inventarizāciju slimnīcas struktūrvienībās, kas ir papildu darbs (slogs) pie pamata darba.
Lasīt visu...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...

6

Par veselības aprūpes sistēmas reformu: augstā dziesma, skani, skani...

FotoSeptembrī  vairāki masu mediji ziņoja, ka arvien pieaug pacientu parādi ārstniecības iestādēm. Nenomaksāto pacienta nodevu par valsts finansētajiem veselības aprūpes pakalpojumiem kopsumma valstī jau pārsniedzot 10 miljonus euro, bet lielākajā ārstniecības iestādē, proti,  Austrumu slimnīcā summa tuvinoties 5 miljoniem euro. Ņemot vērā jomas specifiku, slimnīcas esot diezgan bezspēcīgas veikt parādu atgūšanu, savukārt Veselības ministrija un valsts par problēmu nevarot uzņemties atbildību, jo piedziņa risināma privāttiesiskā kārtībā. Jāpiezīmē, lielāko slimnīcu īpašnieks ir valsts; to pārraugs jeb "galvenais saimnieks" ir Veselības ministrija.
Lasīt visu...

12

Valdošo diagnoze ir bezizmēra vienaldzība. Jeb, kā mēdz teikt – pofigisms

FotoIesākumā šķita: lielākās līdz šim valdošo problēmas ir iedomība un augstprātība. Jau kādu laiku man vairs tā nešķiet.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Līdz nākamam rudenim pagarināta iespēja parakstīt tautas likumu

Lūdzu informēt visus paziņas - iespēja turpinās: Centrālā vēlēšanu komisija 18.09.2018. atļāva atkārtotai parakstīšanai likumu - atcelt ierobežojumus...

Foto

Kremļa kreisi labējā šaha spēle: Rietumu nacionālistu muļķošana un izdevība, ko Krievijas propagandistiem sniedz ekstrēmie liberāļi

Nav noslēpums, ka Kremlis cenšas ietekmēt izvēlētās valstis saskaņā ar...

Foto

"Saskaņa" izmanto politologu Liepnieku, lai diskreditētu latvisko partiju koalīcijas veidošanas procesu

Nevienam nav noslēpums, ka bijušais Šķēles polittehnologs Jurģis Liepnieks joprojām ir pietuvināts Latvijas varas kuluāriem...

Foto

Vēlēšanas 2018 - koki turpina balsot par cirvi

Varbūt kāds domā, ka protesta balsojums šajās vēlēšanās ir ko mainījis, jo partiju spice nomainījusies būtiski. Diemžēl jākonstatē,...

Foto

Mazvērtības kompleksa ideoloģija

Latvieši ir tauta, kurai regulāri pārmet mazvērtības kompleksu. To dara gan paši latvieši, gan cittautieši, kuri dzīvo kopā ar latviešiem. Tagad jauns iegansts...

Foto

Latvija kā sektu ķīlniece

„Esam apolitiskas, respektablas, akadēmiskas organizācijas. Ar politiku nenodarbojamies, dziedam vien dziesmas,” tā viņi saka, un tas ir gluži tāpat, kā mafija apgalvotu,...

Foto

Īsa pamācība, kā likumīgi novilcināt lietu tiesā

Šobrīd vairs nav noslēpums, ka civiltiesisko strīdu izsķiršana Latvijā ir ne tikai ekonomiski un finansiāli neizdevīgs, bet arī psiholoģiski...

Foto

Vēlēšanu spožums un posts

Spožumu un postu var piedzīvot ne tikai kurtizānes. Spožums un posts var būt arī parlamenta vēlēšanām. Vārdi „spožums un posts” no slavenā...

Foto

Kristīgā morāle un Saeimas vēlēšanas

„Mums ir divas partijas, kuras atbalsta tādus grēkus! Es pat nespēju par to parunāt. Kaut tās ellē sadegtu!” Apmēram šāds bija...

Foto

Vai vērts balsot par partiju ar reitingu zem 5%?

Viens no jautājumiem, uz kuru tiek meklēta atbilde katrās vēlēšanās, ir - vai vērts balsot par partiju,...

Foto

Kāpēc atkal jābalso par mazāko no ļaunumiem?

Es balsošu par to, kurš, manuprāt, ir idiots - par Artusu Kaimiņu. Kāpēc? Tāpēc, ka ir cerība, ka varbūt...

Foto

Es balsošu par Progresīvajiem. Tam ir vairāki iemesli

Pirms kādas nedēļas biju iesācis rakstīt baigo palagu par savu skatījumu uz šīm vēlēšanām, pieeju savai izvēlei un...

Foto

Es savu balsi vēlēšanās atdošu par šodienas patriotiem – Juri un Jutu

Stāsts nav īss, bet varbūt būs Tev noderīgs. Man dažkārt tiek uzdots jautājums –...

Foto

Vēlēšanas un Politika

Šis būs klaji politisks raksts, tā ka, ja kādam tā ir sveša padarīšana vai ļoti nevēlama tēma, es Jūs jau brīdinu iepriekš....

Foto

Suns spalvu met, bet Viktors Valainis (tagad no ZZS) tikumu gan ne

Vēsturē ir pazīstams stāsts par Potjomkina sādžām, kuras uzzīmētas uz maketiem, lai garāmbraucot atrādītu...

Foto

Artuss un viņa Glumova loma

Jautāsiet, kā Artuss kļuva par populistu. Pavisam vienkārši – viņš aizmirsa izkāpt no savas lomas lugā „Arī gudrinieks pārskatās”. Tā bija viena...

Foto

Īsi iespaidi par priekšvēlēšanu debatēm

Šorīt noskatījos LNT debates: 1. Kariņš runā par valdības neizdarībām tā it kā Vienotība vakar nolaidusies no Marsa. Ne mazākās izpratnes...

Foto

Kas ir JKP spice? Lūdzu

Tātad Sandis Riekstiņš. Vēl dažus gadus atpakaļ algots darbinieks RBS Skalsuzņēmumu grupā ar pienākumiem “noturēt meliorācijas tirgu” - meliorācijas, jo viens no RBS...

Foto

Mūsu nozagtajā Greizo spoguļu karaļvalstī valda tādi paši likumi un tradīcijas kā noziedznieku bandās

Nu malacis Roberts. Beidzot kāds no ZRP publiski izsakās par Vienotības (V)...

Foto

Vecu zilcgaļu jaunā iepakojumā? Paldies, nē

Iedomājieties mājas fasādi, kas apvilkta ar dārgi apgleznotu audumu, kas rāda - kāda tā „nākotnes māja” izskatīsies. Apakšā, gan viss...

Foto

Veltījums grupai „Par Zemgali bez vēja ģeneratoriem” (bet arī citiem, kam interesē - kas tur ir ar tiem vēja parkiem)

Es neesmu no tiem, kas cilvēku...

Foto

Par ko balsot: 2014-2018

2014.gada 19. septembrī portāls Pietiek publicēja eseju „Par ko balsot”. Tā bija veltīta Saeimas vēlēšanām. 2014.gadā vēlēšanas notika 4.oktobrī. 2018.gadā tās notiek 6.oktobrī. Tātad...

Foto

DP un SAB priekšnieķeļi metas uz vienu roku ar Kremļa salašņām un noderīgajiem idiotiem?

Kārtējo reizi, rīta agrumā sēžot uz ķemertiņa Krievu laukos, ir tāda vieta...

Foto

Nil Ušakov, „Saskaņa” nav šķīstošā kafija

Lai „Saskaņa” kļūtu par varas partiju, Ušakovam ir jāaiziet no partijas vadības. Uzskatu, ka Ušakova vadībā partija ir zaudējusi jebkādu...

Foto

Krievi teiktu – kad krupis mēģina dr...zt odzi

Šo ierakstu vēlos veltīt mūsu konkurentiem no partiju apvienības Attīstībai/Par (A/Par) un aprakstīt, kāpēc nākamajās Saeimas vēlēšanās par...

Foto

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

Pateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā....

Foto

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

Trešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu...

Foto

Zapad un Zupa

„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību....

Foto

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

Zinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs...

Foto

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti,...