Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vatsons

31.12.2020. 10:38

Ir taads Gunaara Janovska romaans "Un kas par to'. Tur atteelota rietumu latviesu naidiigums pret padomju Latvijas latviesiem. Taa rezultaataa rietumu latviesu jaunatnei nav iespeejams saglabaat savuu latvietiibu un notiek sabiedriskaas dziives paniikums.

Atbildēt

?

30.12.2020. 22:38

Bērziņ, tas vīruss ir vai nav? Tu saki ka ir, Kļimovičs ar Pļavinu, ka nav. Kuram ticēt? Man domāt, ne jau vīruss jūs interesē, bet nākošajās vēlēšanās tikt pie siles un strēbt un strēbt...Tāpēc ir jātaisa teātris. Gan jau ka amati ir sadalīti, Pļaviņš būs veselības ministrs, Kļimovičs aizsardzības ministrs, Buivids tieslietu ministrs bet tu labklājības ministrs. Ciekuru aizmirsu. Viņš droši vien būs satiksmes ministrs. Tad tik mums dzīve sāks iet uz augšu un būsim brīvi un laimīgi. Za revoļuciju, tovarišķi. Golosuiķe za nas.

Atbildēt

ha ha

30.12.2020. 22:02

»

Māris

Piedod, cienītais. SSS gada laikā ir dabūjis desmit nepamatoti izņemtus bērnus atpakaļ ģimenēs. Ko esi izdarījis tu


Nu proootams(Bērziņa balss intonācijā). Neko jūs neesat izdarījuši, izņemot to, ka braukājuši un skandalējuši pa bāriņtiesām un taisījuši šovu un reklāmu savai sūda sabiedriskajai sardzei.

Atbildēt

vēsture atkārtojas

30.12.2020. 19:57

Uz maskavu brauca visa šitā šaika "jā" vārdu teikt visas "tautas" vārdā kā kirchenšteins savā laikā.Tikai pa dzērumu un narko reibumā debess puses un virzienu sajauca tie obščaka vadoņi.

Atbildēt

Atkal pieķēzījusi visas vietas ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem

30.12.2020. 17:52

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palagu


mikrocefālajai lapsai atkal PMS krīze + maniakāli histēriskā šizofrēnija sevišķi smagā formā?

Atbildēt

...

30.12.2020. 17:06

»

vecais nīgrais onkulis

Vai tu biji pasākumā? Bet taču vismaz atbalsti. Redz, bet raksta autors apgalvo, ka tur neviens nenoliedz sars cov 2 eksistenci. Bet tu noliedz. Tomēr pamēģiniet vienoties savā starpā - eksistē tas vīruss vai neeksistē


Raksta autors vispār ir izcils muldoņa, atceros, kā agrāk viņš ar putām uz lūpām vainoja Voicišas bērnu tēvu divu bērnu slepkavībā, pat dažādus pierādījumus vilka ārā, bet tad sapinās ar gaismas tīmekļa čiekuru un pēkšņi, ak tavu brīnumu, vakcīnas vainīgas bērnu nāvē.

Atbildēt

sūdīgs secinājums

30.12.2020. 17:01

»

Secinājums

Pamuļķi,filmē tikai filmas,viņi tikai fiksēja savu rīcību lai to nevarētu izmantot pret braucējiem.Tāpat nekur nav aizliegts fiksēt nelikumīgas policistu darbības


Pamuļķi, filmas uzņem, filmē notikumus. Fiksēt, protams, nav aizliegts, tikai šoreiz viņi fiksēja policistu likumīgās darbības un savus likumpārkāpumus, kas arī tiks izmantots pret viņiem. Bet nu stulbi paliek stulbi, nav jau pirmais gadījums, kad kāds nofilmē savas pretlikumīgās darbības un nākas atbildēt likuma priekšā. Tā turpināt, filmējiet vēl.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.12.2020. 15:41

»

vecais nīgraisa

parādi , kur ir tas covid19 vīruss ? KUR ? Neviena laboratorija to nevar atrast . Tāpēc arī tu melo , bet tas ,ka tici žogu uzrakstiem , tā jau ir tavas psihes īpatnība


Vai tu biji pasākumā? Bet taču vismaz atbalsti. Redz, bet raksta autors apgalvo, ka tur neviens nenoliedz sars cov 2 eksistenci. Bet tu noliedz. Tomēr pamēģiniet vienoties savā starpā - eksistē tas vīruss vai neeksistē.

Atbildēt

klimovics

30.12.2020. 15:40

»

Nākošajā solī jāplāno šīs personas un viņu radus apciemot

Brīvības autokolonai


pa purnu viņiem tiem , braucejiem,,uz Titanika gad tas grima ar bija muļki kas pikojās :))

Atbildēt

gangrena

30.12.2020. 15:24

»

kaimiņjanka

atnāciet tik, sūdvaboles, pie manis vai maniem radiem un jūs aizvedīs ar ātro palīdzību. Bet jūsu automašīnas uz tolmetu. Mani trīs Kaukāza aitu suņi ātri jums iemācīs, kas ir dzīvesvietas neaizskaramība


gribeju braukt tai braucienā neņema lidz jo klepoju un tests pozitīvs,, tada luk viņiem tā neticība tam vīrusam,, tadi kā šie ar 1940 gada uzradas pirms okupacijas

Atbildēt

kaimiņjanka

30.12.2020. 15:21

»

Nākošajā solī jāplāno šīs personas un viņu radus apciemot

Brīvības autokolonai


atnāciet tik, sūdvaboles, pie manis vai maniem radiem un jūs aizvedīs ar ātro palīdzību. Bet jūsu automašīnas uz tolmetu. Mani trīs Kaukāza aitu suņi ātri jums iemācīs, kas ir dzīvesvietas neaizskaramība.

Atbildēt

bilants

30.12.2020. 15:20

»

Nākošajā solī jāplāno šīs personas un viņu radus apciemot

Brīvības autokolonai


visus tos brīvuibas braucejas pret asvaltu izmeret, paldies ebrejam klimovicam , cekas stukaciem un parejiem tie braucejiem ka statistika aug tas uz jusu sidsapziņas , tauta tadas lietas nepiedod

Atbildēt

Jo vairāk sociālajos tīklos uzrādīs pašvaldību vadītāju,

30.12.2020. 15:06

»

tikai

neaizmirsti, atmaskotāj, ka arī tava dzīvesvieta nav nekāds valsts noslēpums


Levita un radu, Kariņa un radu, , Mūrnieces un radu, Pabrika un radu, Rinkeviča, policijas vadības, VDD S. Ģirģena radu un paša dzīvesvietas, jo ātrāk tiks salauzts mugurkauls noziedzīgajai 4. maija finanšu korporācijas vadībai, kura, nododot sabiedrības intereses, lauzusi sociālo līgumu ar sabiedrību - slepeni atsakoties no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas zemē.

Šai tendencei, “atmaskot amatpersonu dzīvesvietas” ir jāturpinās masveidā, jo noziedzīgās vaksts amatpersonas nosacīti, kamēr nav atmaskotas, ir anonīmas.

Atbildēt

?

30.12.2020. 14:56

»

“Sabiedrisko Satversmes sargu”

viens no uzdevumiem ir izglītot tautu un sabiedrību. sabiedrības vārdā uzdot jautājumus Levitam un Kariņam, kuri nobijās un neeradās Krastmalā Tautas sapulcē 12/12/20, joprojām slēpjoties valsts policijas un bruņoto spēku aizsegā, nesniedz atbildes, no kādām cilvēktiesībām 4. maija valsts finanšu korporācija...


kura sabiedrība šos ākstus ir pilnvarojusi uzdot jautājumus? Daži simti mazizglītotu ļautiņu nav visa sabiedrība, un komandants stunda ir izsludināta pateicoties šādu "satversmes sargu" aktivitātēm, tāpēc labāk nomierinieties, citādi sabiedrība var nopietni sadusmoties uz jums.

Atbildēt

Jo vairāk valsts policistiem “noraus maskas”

30.12.2020. 14:55

»

...

gan jau šiem plukatām nāksies atbildēt arī par Datu aizsardzības likuma pārkāpumiem. Neviens viņiem nedeva atļauju filmēt un izvietot policistus bez viņu atļaujas interneta resursos. Laikam jau aizmirsuši, ka Buivids tiesā zaudēja par to ka filmēja policistus. Un arī par tiem draudiem, ka piefiksēti...


un viņus atmaskos ar viņu dzīvesvietām sociālajās platformās, jo vairāk tiks sagrauta kaitniecība pret sabiedrības interesēm.

4. maija valsts finanšu korporācija slepeni lauzusi sociālo līgumu ar sabiedrību, policisti ir sabiedrības daļa. Cilvēktiesību pārkāpumi pret sabiedrību ar pavēlēm jārealizē policistiem, kuriem par to var nākties atbildēt tiesas priekšā.

Arī policistiem slēpj, no kādām cilvēktiesībām 4. maija valsts finanšu korporācija ir slepeni atteikusies Latvijas teritorijā. Vai tikai no tiesībām uz veselību un dzīvību vakcinācijas kontekstā, bet varbūt arī no tiesībām uz nodarbošanās izvēli, īpašumtiesībām utt.?

L&K kliķe tad var izdot pēkšņi vispārsteidzošākos MK noteikumus un likumus. Ir rupji pārkāptas Satversmē noteiktās tiesības ikvienam zināt savas tiesības, tostarp cilvēktiesības.

Atbildēt

“Sabiedrisko Satversmes sargu”

30.12.2020. 14:46

»

Vērotājs

Kaut kādi murgains vārdu savirknējums no biedrības "Sabiedriskie Satversmes Sargi" valdes locekļa. Biedrības statūtos ir minēts, ka viens no viņu mērķiem ir izglītot sabiedrību. Diemžēl šie indivīdi ar savām darbībām veicina tika tiesiskuma nihilismu un tiesību normu ignorēšanu. Idioti...


viens no uzdevumiem ir izglītot tautu un sabiedrību. sabiedrības vārdā uzdot jautājumus Levitam un Kariņam, kuri nobijās un neeradās Krastmalā Tautas sapulcē 12/12/20, joprojām slēpjoties valsts policijas un bruņoto spēku aizsegā, nesniedz atbildes, no kādām cilvēktiesībām 4. maija valsts finanšu korporācija ir slepeni atteikusies, slepeni laužot ar sabiedrību sociālo līgumu.

Tagad jau izsludinātas komendantstundas. Diktatūra no valsts puses ir noziedzīga pret sabiedrību kopumā.

Atbildēt

Vērotājs

30.12.2020. 14:12

Kaut kādi murgains vārdu savirknējums no biedrības "Sabiedriskie Satversmes Sargi" valdes locekļa. Biedrības statūtos ir minēts, ka viens no viņu mērķiem ir izglītot sabiedrību. Diemžēl šie indivīdi ar savām darbībām veicina tika tiesiskuma nihilismu un tiesību normu ignorēšanu. Idioti.

Atbildēt

vecais nīgraisa

30.12.2020. 13:52

»

vecais nīgrais onkulis

BET MĒS NEVIENĀ MIRKLĪ NEESAM NOLIEGUŠI VĪRUSA KĀ TĀDA EKSISTENCI...


parādi , kur ir tas covid19 vīruss ? KUR ? Neviena laboratorija to nevar atrast . Tāpēc arī tu melo , bet tas ,ka tici žogu uzrakstiem , tā jau ir tavas psihes īpatnība.

Atbildēt

...

30.12.2020. 13:21

»

Es

Piekrītu. Kā tur teica viņu paraugs Staļins, par tiem vārdiem? Arī rakstā pāris menti jau ir piefiksēti. Policistiem, kas strādā atbildīgi,ir cita attieksme, tāpēc arī pret tiem ir cita attieksme. Bet ments ir agresīvs, pilnvaras pārsniedzošs kauna traips, kas pats pie pirmās izdevības kaut ko pārkāpj...


gan jau šiem plukatām nāksies atbildēt arī par Datu aizsardzības likuma pārkāpumiem. Neviens viņiem nedeva atļauju filmēt un izvietot policistus bez viņu atļaujas interneta resursos. Laikam jau aizmirsuši, ka Buivids tiesā zaudēja par to ka filmēja policistus. Un arī par tiem draudiem, ka piefiksēti, var nākties atbildēt. Jūs, draudētāji, arī neesat anonīmi.

Atbildēt

Es

30.12.2020. 13:05

»

arī es

Neviena nakts nav mūžīga, ja vien visi to nevēlas. Kaut arī daļas vēlmi dzīvot tumsā, vai apmaksātu šāda viedokļa paušanu, nav pamata apšaubīt, nav iemesla domāt ka to vēlas ikviens un visā pasaulē. Tā, ka tas viss reiz beigsies. Uzskatīt, ka pie varas esošie noziedznieki ir spējuši pareizi noteikt ...


Piekrītu. Kā tur teica viņu paraugs Staļins, par tiem vārdiem? Arī rakstā pāris menti jau ir piefiksēti. Policistiem, kas strādā atbildīgi,ir cita attieksme, tāpēc arī pret tiem ir cita attieksme. Bet ments ir agresīvs, pilnvaras pārsniedzošs kauna traips, kas pats pie pirmās izdevības kaut ko pārkāpj un prasa citiem mentiem izručīt. Zinām tādus!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.12.2020. 12:59

BET MĒS NEVIENĀ MIRKLĪ NEESAM NOLIEGUŠI VĪRUSA KĀ TĀDA EKSISTENCI.
---------------------------
Tiešām?!?! Tu laikam nelasi savu domubiedru interneta resursus. Nu protams kovidiotismam ir dažādas pakĀpes, bet apgalvot, ka neviens no tā pūļa to nekad nav noliedzis, tas nozīmē tikai vienu - tu puisīt šobrīd vienkārši melo. Un ja tu melo par šo, tad kur man ir garantija, ka arī par pārējo tu stāsti patiesību?

Atbildēt

?

30.12.2020. 11:55

kad revolucionāru kungi taisās Ziemas pili ieņemt? Kad atskanēs liktenīgā Auroras zalve un Kļimoviča musulmaņi un Pļaviņa folijgalvas sāks šturmēt Petrogradu? Vienkārši smieklīgi kļūst, paskatoties tos uzsaukumus no autobusa jumta. Vecais Ulme knapi uzrāpās un izdvesa pāris vārdus, toties Kļimovičs ar Pļaviņu ķērca kā aizkauti. Klaunu bars..

Atbildēt

nav nakāda glā'biņa

30.12.2020. 11:52

»

Un Kalvītis atnēma Cirīšu HES katoļiem,

kuri pēc valsts terora padevās...


Foliju arī nelieši aizliedza tirgot veikalos.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

30.12.2020. 11:45

Ar ašiem soļiem tuvojas 2021. gads. 2021. gads ir baltā, metāliskā Vērša gads. Baltais, metāliskais Vērsis ir spēka, izturības, strādīguma un pacietības simbols. Vērsis ir ļoti labestīgs un pretimnākošs katram no mums, kas viņam tic. Ticot Vērša spēkam, zvaigznes 2021. gadā kļūs mums īpaši labvēlīgas. Lai nākamais gads nestu mums tikai vēlamās un pozitīvās pārmaiņas, uz svētku galda skaistā šķīvītī iedegsim baltu sveci par godu nākamā gada saimniekam – Vērsim. Taču būsim piesardzīgi ar atklātu uguni, dedzinot svecītes. Ievērosim visus ugunsdrošības noteikumus, neatstāsim degošas svecītes bez uzraudzības! Lūgsim balto, metālisko Vērsi, lai nākamais gads mums būtu veiksmīgāks par iepriekšējo. Atstāsim visas savas ķibeles, nelaimes un raizes pagātnē. Neturēsim savā sirdī naidu un aizvainojumu. Atbrīvosimies no negatīvajām enerģijām. Sāksim nākamo gadu ar jaunām enerģijām. Ļausimies Vērša gada svētībai. Ielaidīsi savā dzīvē prieku, saticību, apņēmību un veiksmi! Lai zvaigznes mūs svētī! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums!
Panākumiem bagātu gadu vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Jaunaisgads #VēršaGads #2021 #astroloģija #PozitīvāDomāšana #veiksme #panākumi #prieks #Skolnieciņš #svētbirzs #pagāni

Atbildēt

arī es

30.12.2020. 11:30

Neviena nakts nav mūžīga, ja vien visi to nevēlas. Kaut arī daļas vēlmi dzīvot tumsā, vai apmaksātu šāda viedokļa paušanu, nav pamata apšaubīt, nav iemesla domāt ka to vēlas ikviens un visā pasaulē. Tā, ka tas viss reiz beigsies. Uzskatīt, ka pie varas esošie noziedznieki ir spējuši pareizi noteikt valdošo vēju virzienu nav nekāda pamata (tam nav sakara ar neesošām prāta spējām - viņu viedoklis ir angažēts), līdz ar to procesi nebūt nav neatgriezeniski, kaut arī ir, kas to ļoti vēlas. Tāpēc nedosim pārāk lielu pašapziņu tiem, kas izlēmuši kļūt par šīs koncentrācijas nometnes latvijas filiāles uzraugiem. Fiksēsim viņus. Fiksēsim, atcerēsimies, pierakstīsim un publicēsim to "tautas draugu" vārdus, kuri ierobežo mūs tiesibās, kuri sastāda protokolus, kuri diendienā melo un terorizē iedzīvotājus no TV ekrāna, atcerēsimies runājošās galvas, kurām vislabāk padodas šausmās pārvērstas sejas un acu bolīšana izsmejot tos, kuru viedoklis nesakrīt ar apmaksāto. Neļausim noziegumam kļūt anonīmam. Un kas zin, pienāks laiks!

Atbildēt

Un Kalvītis atnēma Cirīšu HES katoļiem,

30.12.2020. 11:24

»

ko tu tur muldi

Kalvīša valdības laikā Latvijas ārējais parāds katastrofāli pieauga un zaga tā, ka tagad pat sapņos nerādās...


kuri pēc valsts terora padevās.

Lai kā vērtētu Kalvīša valdību, tā iekrita laikā, kad arī tika realizēts Latvijas ekonomikas sagraušanas plāns ar lieku finansu resursu mērķtiecīgu iepludināšanu ekonomikā, lai to pārtrauktu un, atsavinot ieķīlāto, fiksētu peļņu - kredītņēmējiem vēl ilgi masājot procentus par aizņemto un zaudēto.

Tagad kārta valsts uzņēmumiem, globālai finanšu korporokrātijai atsavinot valsts bagātības, inrastruktūras. Aizdevumi ir stingri proporcionāli valstu infrastruktūru bagātībām.

Īsts maršala plāns - palaiž vieglu vīrusu, nosauc par C19, izsludina pandēmiju, izsniedz valstīm proporcionāli ķīlām aizdevumus, lai izvērstu masveida testēšanu un vakcināciju, kamēr valstis ir iznīcinātas, iznīcinot to ekonomikas un darbspēku, sagraujot veselības, izglītības un drošības struktūras, varu pārņemot Pasaules valdībai.

Atbildēt

Demokrātijas vietā faktiski ir liberāldemokrātija

30.12.2020. 11:12

»

ESMAIJA

Tas, kas notika bija esošās varas ļaunprātīga sava spēka izmantošana, lai saknē nocirstu jebkādu demokrātijas pamodušos asnu. Bet tas nenotiks kariņi un pārējie! Ar šo jūs paši sev iecirtāt krietnu robu. Tā vietā, lai saprastu, ka jūs neesat ne Dieva, ne sātana iecelti šajos krēslos, ka jums jāsāk saprast...


Ir jāizprot, ka demokrātija ir principā politiska pārvaldes forma tikai buržuāzijas ierobežošanai etniski nacionālas valsts apstākļos - kad vara pieder viena etnosa, piem. latviešu, pārstāvjiem. Ir vēl citi nosacījumi - robežas, muita, nacinālā valūta un banka. Sajaucot jēdzienu būtību, mums 4. maija valsts finanšu korporācija uzdod šo te valsti par demokrātisku un suverēnu.

Liberāldemokrātija ir politiska valsts pārvaldes forma, kad valsts finanšu korporācija ir noteikta politiska grupējuma rokās, un šī te korporācija ir atkarīga no globālās finanšu korporokrātijas politikas - kā šodien ir Latvijā. Noteikumus diktē Pasaules banka un PVO.

Sagraujot PSRS, “izveda” uz vecajām kapitālisma valstīm lēto un izglītoto darbspēku pespiedu ekonomikas iznīcināšanas instrumentiem. Esošās 4. maija valsts finanšu korporācijas rokās ir daudz neprivatizētu īpašumu Pļaviņu HES ir galvenā vērtība, Latvijas meži utt., ir pienākusi kārta pēc parādos iedzītajām privātpersonām ķerties pie valsts parāda palielināšanas ar mērķiem :

1. iznīcināt nederīgo darbspēku, kas piesārņo dabu,
2. atsavināt valsts uzņēmumus,
3. radīt haosu, iznīcinot ekonomiku, lai novājinātās valstis lūdz pašas izveidot Pasaules valdību, kuras iedīgļi ar 240 pasaules miljardieru apvienošanos jau 12/dec/ 20 izveidota zem Vatikāna “morālā atbalsta”.

Bet Brīvības aliansi LV, visticamāk, finansē globālā finansu korporokrātija, lai ātrāk panāktu savus mērķus.

Saskaņā ar Karamākslas deviņu zemju principiem - karastāvokli - LV ar komendantstundām - ārkārtas stāvokli pielīdzina karastāvoklim. Karastāvokli izsludina tad, kad kauja vai karš jau praktiski uzvarēts.

Brīvības alianse nerunā par latviešu tautas vērtībām, nerunā pat par suverēnu un brīvu Latviju. Nomainot jēdzienu būtību, runājot par brīvību, viņi runā par brīvību no maskām un pret cilvēktiesībām, kuras karastāvokļa laikā tāpat nav spēkā. Valsts neaizsargā civiliedzīvotāju tiesības uz dzīvību un veselību, pakļaujot vakcinācijai.

Cilvēki piedzimst brīvi ar visām cilvēktiesībām.

Atbildēt

ha-ha

30.12.2020. 10:53

Varbūt kāds arī domā kā šo bijušo čekas aģentu organizētās akcijas notiek bez varas miljonāru un viņu komsorgu komandas atbalsta.Visur joprojām kangari un viņu izdarības.Pat NATO klātbūtne tos netraucē.

Atbildēt

ko tu tur muldi

30.12.2020. 10:51

»

atbilde

Tā arī laikam bija, tikai man ir nelieli iebildumi par Kalvīša valdību. Manis teiktajam avots ir internetā. Kalvīša valdības laikā tauta sāka uzelpot un tā ka zagšana un ,, raušana savās kabatās", nebija tādos apmēroskā tagad, tad Kalvitis atstāja savu posteni ar budžetu, par kādu visas nākamās valdības...


Kalvīša valdības laikā Latvijas ārējais parāds katastrofāli pieauga un zaga tā, ka tagad pat sapņos nerādās.

"Kalvīša laikā Latvijas ārējais neto parāds pieauga 3x no 3,2 līdz 10,5 miljardiem, vēl lielāks tas bija tikai Godmaņa valdības laikā, kad pieauga līdz 12,8 miljardiem, bet no tā laila tas ir tikai samazinājies, šā gada trešajā ceturksnī sasniedzot 4,8 miljardus."

Atbildēt

wrwww

30.12.2020. 10:34

kas maksā par šī indivīda rakstu publikācijām? no kurienes viņiem nauda?

Atbildēt

atbilde

30.12.2020. 10:21

»

2009. g. 13. janvārī Jēkaba ielā tautu sadzina Valsts policija

nobloķējot i itas izejas nonDoma laukuma. Zaters bija notinies uz Īriju, jo notikumus organizēja Drošuma policija ar SAB, laitautai nolaistu tvaiku pēc ilgstošām “lietussargu revoūcijām”. Formāli Alvīša vadībai apnika sev raust labumus - vajadzēja pielaist pie varas 13. j. organizatorus, lai tautai ...


Tā arī laikam bija, tikai man ir nelieli iebildumi par Kalvīša valdību. Manis teiktajam avots ir internetā. Kalvīša valdības laikā tauta sāka uzelpot un tā ka zagšana un ,, raušana savās kabatās", nebija tādos apmēroskā tagad, tad Kalvitis atstāja savu posteni ar budžetu, par kādu visas nākamās valdības var tikai sapņot un valsti ar viszemāko kredītu jūgu, ierindojoties 3. vietā Eiropā... bet tad nāca Jaunais laiks...

Atbildēt

ESMAIJA

30.12.2020. 10:03

»

Ciniski un viennozīmīgi

Nu ko Latvija, viss šajos komentāros norāda uz to ka "demokrātijas" diktatūras stulbeņu un troļļu vairākums ir gatavs ne tikai uzpurņos staigāt, valdības neliešiem pakaļas laizīt un sagraut ekonomikā, kultūrā, izglītībā, medicīnā visu kas vēl nav sagrauts un izlaupīts. Bet ir arī gatavi nosprāgt pasaulē...


Tas, kas notika bija esošās varas ļaunprātīga sava spēka izmantošana, lai saknē nocirstu jebkādu demokrātijas pamodušos asnu. Bet tas nenotiks kariņi un pārējie! Ar šo jūs paši sev iecirtāt krietnu robu. Tā vietā, lai saprastu, ka jūs neesat ne Dieva, ne sātana iecelti šajos krēslos, ka jums jāsāk saprast, ka valstsvīri neapgrūtina sevi ar melošanu un tautai kaitējošu likumu pieņemšanu, kam ir tikai viens mērķis - lai likumi kalpotu ne tautai bet pašu vajadzībām, valstsvīri domā un strādā cilvēku labā Bet jūsu darbošanās uz to nenorāda. Ja jūs neesat spējīgi mainīties un to saprast, tad man šoreiz jāsaka, ko teica viens izcils NRA žurnālists, kuru jūs arī noņēmāt no trases - viņš teica, - tad vācieties prom!

Atbildēt

Pilsoņi, pilsones!

30.12.2020. 09:58

Pēdējo 24 stundu notikumi ir saviļņojuši visus prātus, un es tādēļ uzskatu par savu pienākumu, kā es to arvien svarīgos momentos esmu darījis, jums visiem pateikt, ko jaunizveidotā valdība šajā brīdī domā un dara, lai gāztu kliķes varu.


Pirmā revolucionārā kauja ir noritējusi smagi, bet uzdevums ir izpildīts! Valka “robežkontroles punkts” ir ieņemts un statēģiski svarīgais punkts "Ludza" pārvērsts drupās. Neskatoties uz to, ka telegrāfiste Aņa un esošā prezidenta rokaspuiši joprojām uzturas pagrabu labirintos un neatbild uz jautājumiem, šī ir mūsu pirmā nelielā uzvara, kas dod milzīgus spēkus turpināt un pārliecību, ka mūsu dzimtā zeme Latvija drīz tiks atbrīvota !


Par kara gaitas ieguvumiem un zaudējumiem un komendantstundām.

Ir notriekti vairāki mūsu draugu bruņotie helikopteri, kurus steigā remontē smagās kaujās sagrābtie kara gūstekņi no Valsts policijas vidus.

Atbruņotie Valsts policijas karagūstekņi izrāda “tautisku atjautību” un sabotē Saeimas ēkas bunkurā prezidenta L izdoto pavēli par komendantstundu un rīkojumu atcelt visas cilvēktiesības!

Pārējie kara gūstekņi tiks iekrauti konteineros un izsūtīti uz darba nometnēm Valkas, Saldus un Liepājas apriņķos, kur sākās atbrīvošanās no no algotņu kolonizataru varas.


Tuvāko dienu laikā tiks veikti atkārtoti manevri Ludzas virzienā un iespējams tiks ieņemts cietoksnis. Arī, tautieši, esiet gatavi izsludinātajām ārkārtas vēlēšanām. Kandidātu saraksts tiks publicēts tuvākajās dienās.

Daži recidīvisti, politikāņi troļļo, ka mēs, latviešu revolucionāri, esam Kremļa algotņi, bet tie ir meli. Nepievēršiet tam uzmanību, tāds ir viņu darbs.

Īsts nav tas, kurš skaitās, bet nepilda savas funkcijas latviešu tautas labā, bet tas kurš ir īstajā laikā, vietā un ar atbildību pilda tautas domas un tautas uzticēto uzdevumu tauras brīvībai.

Atbildēt

Hmm

30.12.2020. 09:56

»

Laba eseja

Kurus vakcinēs pirmos...


Spānijā jau sastāda globālistu vajadzībām reģistru, kurā ieraksta personas, kas atsakās vakcinēties. Novājināta tauta viegli pakļaujas savai iznīcībai.

Atbildēt

Laba eseja

30.12.2020. 09:51

»

mākslīgais intelekts

Ķēdes suņa dzīve demokrātiskā valstī...


Kurus vakcinēs pirmos

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izprot riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu saražotās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un Pasaules Bankas Covid-19 stratēģijā un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši! Redzēsim, kā latvieši paši iznīcinās latviešus pēc PB un PVO norādēm.

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība un “kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 330
joprojām spēkā. Ar Veselības ministres I. Viņķeles rīkojumu var noteikt obligāti vakcinējamās grupas jebkurā brīdī.


Rīgā 2000.gada 26.septembrī (prot. Nr.46 36.§)

Vakcinācijas noteikumi

I. Vispārīgie jautājumi

1. Šie noteikumi nosaka infekcijas slimības, pret kurām obligāti veicama vakcinācija, vakcinējamo personu loku (tai skaitā atsevišķās profesijās nodarbinātās vai paaugstināta riska grupās ietilpstošās personas) un vakcinācijas kārtību, kā arī obligātās minimālā nodrošinājuma prasības vakcinācijas veikšanai.


8. Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.

(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr.596; MK 23.05.2006. noteikumiem Nr.417)

9. Lai profesionāli izvērtētu jautājumus, kas saistīti ar vakcināciju un imunizācijas valsts politiku, un sniegtu priekšlikumus to risināšanai, kā arī lai izvērtētu vakcīnu pasūtījumus, veselības ministrs izveido konsultatīvu Imunizācijas valsts padomi un apstiprina tās nolikumu. Padomes locekļi atalgojumu par darbu padomē nesaņem.


(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr. 596; MK 19.03.2019. noteikumiem Nr. 125)

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.


(MK 03.01.2002. noteikumu Nr.6 redakcijā)

Atbildēt

mākslīgais intelekts

30.12.2020. 09:32

Ķēdes suņa dzīve demokrātiskā valstī

Demokrātiskā valstī katram ķēdē piesietam sunim ir savs saimnieks – tā ir objektīva realitāte. Saimnieks pēc saviem ieskatiem var turēt ķēdē piesietu vienu vai vairākus suņus – tās ir viņa likumīgās tiesības. Visiem ķēdē piesietajiem suņiem ir kakla siksnas – tā ir vienlīdzība. Ķēdē piesietais suns var riet un var neriet – tā ir vārda brīvība. Ķēdes suns var riet uz ko vien viņš grib, izņemot saimnieku – tā ir uzskatu brīvība. Ķēdē piesiets suns var riet, skraidot, lēkājot un raustot ķēdi, bet var arī riet sēžot un stāvot uz vietas – tā ir izvēles brīvība. Par savu riešanu ķēdes suns var saņemt kā atzinību, tā arī pērienu ar nūju – tās ir viņa tiesības uz izglītību. Saimnieks suņa ķēdei var mainīt garumu – tā ir mērķtiecīga jaunu iespēju radīšana.
Ķēdē piesiets suns var gulēt būdā un var gulēt ārpus būdas – tā ir pārvietošanās brīvība. Ķēdē piesiets suns var nokārtot savas dabiskās vajadzības jebkurā savas būdas pusē, vai pat būdas priekšā – tās ir viņa tiesības uz privāto dzīvi. Savu seksuālo tieksmju apmierināšanai ķēdē piesietais suns var izmantot jebkuru objektu, kas ienāk viņa ķēdes sniedzamības zonā – tās ir tiesības uz brīvo seksu un brīvu seksuālo orientāciju.
Sava saimnieka priekšā suns var lēkāt un luncināt asti, vai arī līst uz vēdera un luncināt asti – tās ir viņa tiesības brīvi paust savu viedokli. Arī slikta saimnieka priekšā ķēdes suns luncina asti – tā ir tolerance.
Ķēdē piesiets suns pārtiek tikai no tā, ko viņam saimnieks ieliek bļodiņā – tā ir reālpolitika. Liekot lielāku vai mazāku barības daudzumu bļodiņā, saimnieks stimulē materiālo ieinteresētību ar tirgus ekonomikas metodēm. Ja bļodiņas saturs kļuvis šķidrāks, bet tā kopējais apjoms paliek nemainīgs – tā ir inflācija. Ja ķēdes suns norok zemē kaulu – tas ir ilgtermiņa noguldījums pensiju fondā. Ja sētā iemaldījies klaiņojošu suņu bars iedzen ķēdē piesieto suni būdā, izēd viņa bļodiņu tukšu, izrok un pievāc visus viņa noglabātos kaulus – tā ir likumsakarīga globalizācijas procesu ietekme uz vietējo ekonomiku.
Ar laiku, ķēde suni var padarīt vairāk vai mazāk niknu – tā ir emocionāla izaugsme personības veidošanās procesā. Ja viens ķēdē piesietais suns norej kādu garāmgājēju, tad visdrīzāk to pašu darīs arī citi ķēdē piesietie suņi kaimiņu mājās – tā ir solidaritāte un vienotība. Gandrīz visiem ķēdes suņiem, ķēde ar laiku kļūst par neatņemamu dzīves sastāvdaļu un viņi pat nespēj iedomāties savu dzīvi bez tās.
Demokrātiskā valstī ķēdē piesieto suņu tiesības aizsargā daudzas politiskas un sabiedriskas organizācijas, tikai paši ķēdē piesietie suņi par to neko nezina.
Ja ķēdē piesietais suns naktī gaudo uz mēnesi un neļauj saimniekam mierīgi gulēt, tas liecina par pārlieku emocionalitāti, kas traucē pieņemt konstruktīvus lēmumus, demokrātisko vērtību apšaubīšanu vai pat slēptu tieksmi uz terorismu. Šajā gadījumā parasti tiek veikta uzvedības korekcija. To izdara, atbilstoši pārskatot reālpolitiku (barības daudzumu bļodiņā) vai arī realizējot tiesības uz izglītību (pēriens ar nūju).
Ja suns kļuvis pārāk vecs, pietiekoši skaļi nerej, vai arī rej uz nepareizajiem cilvēkiem, viņu likvidē – tā ir objektīva nepieciešamība. Suņa likvidēšana tiek veikta, nevis pielietojot šaujamieročus vai sitot ar mietu, bet gan izdarot mazsāpīgu, nāvējošu injekciju – tas ir humānisms.

Pasaulē visām dzīvām būtnēm ir kaut kas kopīgs.

Arī cilvēkiem un suņiem.

Atbildēt

Ferdinands

30.12.2020. 09:26

Jautrākais šajā lietā ir tas, ka policusti, kas cenšas apkarot kovida noliedzējus, pēc būtības ir tik pat stulbi kā kovida noliedzēji.

Atbildēt

roselle

30.12.2020. 09:10

izskatās, ka milzumam cilvēku nav ko darīt.Kā taisīt bardaku tur,kur jau tā nav labi. Ja būtu kārtīgi nostrādājušies vismaz 8 stundas fiziski, vrb atslābtu un tiešām varētu nevazāties pa pasauli

Atbildēt

Es

30.12.2020. 07:41

Nav šaubu, ka policejiskā valstī, kurā atklāti uzurpē varu, menti ir valdības kabatas šuneļi. Izmantos viņus un izmetīs, kā vecu, aizliegtu trauku lupatu. Nogriezīs beidzot izdienas pensijas, lai nav iemesla izkalpoties.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...