Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Reālā sazvērestība

16.09.2021. 14:38

»

Cionists no Rīgas Pils

Cilvēkiem, kuri miruši no Covid-19, nebūs Ziemassvētki


Bet būs Mārtiņdiena! Un drīz!

Atbildēt

Atveries>okupant

16.09.2021. 14:36

»

Aizveries okupant!

Jā, esmu žīds čangals čiulis tatārs un sazin vēl kas, bet neesmu okupants vai kolaborants Latvijā un tas izsaka visu


Vai tad mazliet neesi arī okupants, kā tava tautieša Levita tētuks?

Atbildēt

Cionists no Rīgas Pils

16.09.2021. 14:35

»

Barons von Rodšilds

Tu tak ir viens gruntīgs idiots!Cionist


Cilvēkiem, kuri miruši no Covid-19, nebūs Ziemassvētki.

Atbildēt

Aizveries okupant!

16.09.2021. 14:32

»

Un

Ko tad Jūs žīdi būsiet tie labie, pareizie


Jā, esmu žīds čangals čiulis tatārs un sazin vēl kas, bet neesmu okupants vai kolaborants Latvijā un tas izsaka visu.

Atbildēt

Raystar.Capital

16.09.2021. 14:32

Fakti

https://wordpress.raystar.capital/arkartas-situacija-ii-latvija/

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.09.2021. 14:28

»

Reāla sazvērestība pret tautu un valsti

cionistu plānu realizācijā, kā E. Levita un K. Kariņa, un viņu saimnieku vajadzībām...


Es simtprocentīgi pievienotos visa paustā katram vārdam. Bet Ir tikai viens variants. Padzīt Levitu, Mūrnieci, Pabriku, Kariņu, Bordānu, Pavļutu. Visu šo kliķi. Un izveidot A. Šlesera Pagaidu valdību. Atjaunot demokrātiju un 2020. gada 13. martā atņemtās cilvēktiesības. Konsekvences mēs jau redzam - nošpricēšana, kovidafēra, lokdauni, parādi. Drīz patiesi E. Levita banda uzrīkos kādu spridzināšanu, lai ieviestu ārkārtas stāvokli, iesaistot armiju, zemessardzi un policiju, ar komendantstundām, “tvarstot paši savus teroristus”.

Tas nav aiz kalniem. Vainu novels uz nacionāliem ekstrēmistiem - “etniskiem teroristiem” vai Islāma valsti.

Atbildēt

Barons von Rodšilds

16.09.2021. 14:27

»

E. Levits, viltvārdis, valstsgribis, ir cionistu Trojas zirgs Latvijā

E. Levits cionistu Trojas zirgs...


Tu tak ir viens gruntīgs idiots!Cionist.

Atbildēt

Reāla sazvērestība pret tautu un valsti

16.09.2021. 14:26

cionistu plānu realizācijā, kā E. Levita un K. Kariņa, un viņu saimnieku vajadzībām.

Kovidafēru cionisti mēģina piesegt un aizstāt ar ļaunākām briesmām “hibrīdkara draudiem” - afgāņu un irāņu bēgļiem caur Baltkrieviju uz Latviju, ko vienā mutē stāsta Levits, Mūrniece, Pabriks. Savukārt cionistu Starptautiskais valūtas fonds bēgļu projektam Lukašenko piešķīra vienu miljardu usd.

Ja tauta Latvijā saceltos pret cionismu un tā iemiesotājiem Levitu, Kariņu, Bordānu, Mūrnieci, Pavļutu, Pabriku, Vj. Dombrovski utt, tad cionistu VDD uzrīkotu terora aktu ar Jūrmalas afgāņu algotņu iesaistīšanu - uzrīkotu sprādzienu pie sinagogas, lai ieviestu ārkārtas stāvokli ar komendantstundām.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.

“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”


“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”


Nedomājiet par to, ko Jums stāsta valsts un tautas ienaidnieki Levits, Kariņš, Pabriks, Mūrniece, Bordāns, Pavļuts, Vj. Dombrovskis un LTV un TV24 mediji, bet domājiet, kā stratēģiski domā ienaidnieks, lai ienaidnieka plānus atpazītu un ienaidnieku uzvarētu.

Atbildēt

Bailes

16.09.2021. 14:25

Jā! Par Covid afēras paņemto naudu būs jāatbild, un naudiņa jāatdod.

Atbildēt

E. Levits, viltvārdis, valstsgribis, ir cionistu Trojas zirgs Latvijā

16.09.2021. 14:22

E. Levits cionistu Trojas zirgs.

Cionists E. Levits atbalsta ASV finasēto teroristu grupējuma “Egil” kaujinieku nonākšanu Latvijā. Kam tas nepieciešams? Atbilde ir pavisam vienkārša. Izraēlas pilsonis E. Levits īsteno cionistu teroristu plānus. Šāda “Egil” terorisma grupējuma Latvijā mērķis ir turēt gatavībā šo grupējumu teroristisku aktu veikšanai ne tikai Latvijā, bet arī citur. Ja centrālā Latvijas valdība nepakļautos cionistu politiskajiem plāniem, ASV un NATO varētu to iebiedēt “paaugstinot terorisma draudu līmeni Latvijā”, ko izziņotu pats E. Levits.

ASV un NATO cionistu šodienas stratēģiskais plāns ir izvērsts pilsoņu karš Afganistānā, negatīvi ietekmējot KF un ĶTR attiecības, vienlaikus attīstot karu pret Islāma valsti, par ko savu gatavību vienā balsī 2021. gada 11. septembrī apliecināja E. Levits un A. Pabriks pie 2001. gada 11. septembra dvīņu torņa terora akta upuru piemiņas zīmes.

Izvēršot karu pret Islāma valsti cionistu Mossad var organizēt terora aktus arī Latvijā kā NATO dalībvalstī, saskaņojot ar cionistu, Izraēlas pilsoni un Mossad enerģisko aģentu E. Levitu.

Pilsoņu kara pamats Afganistānā plānotas cionistu garā kā kaujinieku cīņas starp ASV un NATO vienlaikus atbalstītiem un finansētiem diviem grupējumiem “Telaban”” un “Egil”.


E. Levits

Gan Latvijas, gan visas Eiropas Savienības (ES) un NATO ietvaros, jāraugās kā šajos traģiskajos apstākļos palīdzēt vismaz tiem konkrētajiem afgāņiem, kas savulaik ir palīdzējuši mums, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.
LETA jau rakstīja, ka svētdien islāmistu grupējuma "Taleban" kaujinieki bez cīņām ienākuši Afganistānas galvaspilsētas Kabulas priekšpilsētās. Kopš pagājušās nedēļas talibi pārņēmuši savā kontrolē lielāko daļu valsts teritorijas, sakaujot Afganistānas drošības spēkus, pārvelkot tos savā pusē vai liekot tiem bēgt, neraugoties pat uz zināmu ASV aviācijas atbalstu.

Kovidafēra ir cionisma lielākais sasniegums visā cionisma vēsturē, kalpojot globālai finansu korporokrātijai ar Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma veidoto elektronisko koncentrācijas nometni, kuras “klienti” jau esam ar 13/03/2020 atņemtajām cilvēktiesībām,

Atbildēt

Pilnīgi atklāta, visiem redzama reāla sazvērestība, ko sauc par “kovidafēru”

16.09.2021. 14:19

Kāpēc ne “pandēmija”, bet ir “kovidafēra”?

Ja būtu pandēmija, tiktu globāli banku aizdevumu līgumi pārskatīti, jo visos ir minēti “nepārvaramas varas apstākļi” kā piem. pandēmija, karš , katastrofas utt., kad līgumus pārskata. Nekas tāds nenotiek. Tieši pretēji - kovidafēra ir labi izplānota, lai valstij ar 4 miljardiem € palielinātu parādu, ebreju banku finansu instrumentiem iznīcinot ekonomiku, vēlāk atsavinot ieķīlāto ar ebreju tiesu saimniecisko strīdos (skat. Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā), kas ir jaunizveidotā Ekonomikas lietu tiesa. Tādas ir izveidotas visās ES valstīs.

Vai vakcīnas pret C19 ir drošas veselībai? Nē, nav drošas. Kāpēc? Tāpēc, ka vakcinējamais pats piekrīt uzņemties sekas savai veselībai pēc “potēšanās”.

Kāpēc vēl vakcinācija ir tautas nošpricēšana?

Ja vakcīnas būtu drošas un nebūtu tautas nošpricēšanas, vara pirmos obligāti vakcinētu, lai saglabātos, tieši tiesnešus, prokurorus, policiju un ierēdniecību.

Notiek pretējais. Tiek iznīcināta, nošpricēta tauta, iznīcinot ekonomiku, izglītības un veselības aizsardzības sistēmas!

Ieklausieties, ko vara aģitē vakcinēt pirmos! Tie ir cilvēki ar hroniskām slimībām! Vakcīnas viņus piebeigtu pirmos! Tāds arī ir patiesais varas mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu ilgtspējīgā perspektīvā.

Atbildēt

ha-ha

16.09.2021. 14:18

Neviena partija nevēlās risināt samilzušās sociālās problemas,bet aktīvi novērš no tām uzmanību radot šovus ar vakcināciju,ap vakcināciju utt.tipiskā labēji-fašistisku partiju garā.Nekas netiek runāts par okupācijas,kolaboracionisma sekām un postu,ko tās radījušas,bet tiek aicināts visu aizmirst vai arī šīs sekas atzīt par likumīgu darbību rezultatu.

Atbildēt

Jēpis

16.09.2021. 14:13

Tautai vajag izklaidi, vislabāk bezmaksas. Šie ir vieni no tiem , kas to gatavi sniegt.
Galvenais - ar savām izdarībām netraucējiet citiem pārvietoties, tā noskaņojot pret sevi arvien lielāku cilvēku loku. Bet visādā citādā ziņā, izklaidējiet cilvēkus. Viņi pandēmijas nogurdināti to pelnījuši.

Atbildēt

Beta

16.09.2021. 14:07

Feini! Paldies par informāciju. Tātad 18. septembrī jāiet noteikti.
Pasaule sāk lēnām mobilizēties pret valdošo idiotismu...

Atbildēt

Žurka

16.09.2021. 14:04

Ne visu var pa naudu nopirkt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...