Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Beztiesiskums formāli atsakoties vai neatsakoties no cilvēktiesībām

19.09.2021. 10:07

»

Namejs

Nu gan salīdzināji, vakcinēšanu tiesiskā valstī ASV ar vakcinēšanu krievu okupētajā Latvijā, kur joprojām tiek slēpti tūkstošiem čekas stukaču, vēl pilns ar krievu okupantiem un iešpricēt var jebkādu šmurģaku ka gailis pakaļ nedziedās...


ir visā pasaulē. Cilvēktiesības, sākot ar cionistu finansustu kovidafēras uzbrukuma pirmo dienu, neeksistē.

Kaut ko murgot par tisiskām vai beztiesuskām valstīm ir slima suņa iztēle.

Atbildēt

Sanitārs

19.09.2021. 09:49

»

Nika

Lasot rīta komentārus, sajūta, ka no Tvaika ielas izbēgušas pāris palātas ar sirgstošajiem. Iedzeriet tak kaut baldirjaņa drapes, ja xanax nav pie rokas! Mieru, tikai mieru! Būs, būs, viss būs 2.oktobrī. Labi puisīši, klausīgi. Ejiet nu paspēlēties ar klucīšiem un nesatraucaties tik traki...


Jums , paciente, atkal parādās simptomi ,kuri izraisa posttraumatisko stresa sindromu (PTSS). PTSS būtiski
pazemina dzīves kvalitāti, pasliktina komorbīdu stāvokļu prognozi un norisi. Šai
problēmai ir medicīniski sociāls raksturs, tā ir aktuāla visām tām valstīm, kuru bruņotie
spēki piedalās miera uzturēšanas misijās. PTSS patoģenēzes pamatā ir neironu
hiperaktivācija stresoru ietekmē – eksaitotoksicitāte, kas izraisa oksidatīvo stresu (OS),
jo uzkrājas brīvie radikāļi. Neironi ir īpaši jutīgi pret OS, tāpēc notiek signālu pārraides
traucējumi, kas var izraisīt PTSS.
Gaidam Jūs klīnikā Tvaika ielā , neierašanās gadījumā tiks nodrošināta Jūsu ierašanās mazliet nokomfortablā veidā!

Atbildēt

Nika

19.09.2021. 09:32

Lasot rīta komentārus, sajūta, ka no Tvaika ielas izbēgušas pāris palātas ar sirgstošajiem. Iedzeriet tak kaut baldirjaņa drapes, ja xanax nav pie rokas! Mieru, tikai mieru! Būs, būs, viss būs 2.oktobrī. Labi puisīši, klausīgi. Ejiet nu paspēlēties ar klucīšiem un nesatraucaties tik traki.

Atbildēt

Namejs

19.09.2021. 09:09

»

Ļoti naivs skatījums jums

Jebkuram saprātīgam cilvēkam ir skaidra cionistu stratēģija. Tā ir uz praksi un naudu orientēta. Acu vai gudrības zobu izrauj pat par 500 eiro. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka vakcīnas pret C19 ir dažādas, arī ar placebo efektu un arī partijas tikai ar vitamīnu saturu. Tas viss ir šifrēti. Tikai lētticīgie...


Nu gan salīdzināji, vakcinēšanu tiesiskā valstī ASV ar vakcinēšanu krievu okupētajā Latvijā, kur joprojām tiek slēpti tūkstošiem čekas stukaču, vēl pilns ar krievu okupantiem un iešpricēt var jebkādu šmurģaku ka gailis pakaļ nedziedās.
Vieni baidās no vakcīnes, tāpēc ka tumsonīgi tic kremļa meliem, bet citi nevakcinējas tāpēc, ka ienaidnieku ielenkumā esam.

Atbildēt

Viss par vakcīnām, testiem, inficētiem, no C19 mirušiem

19.09.2021. 08:55

»

interesanti, ka Ņujorkā ir tuvu 70 proc vai tagad jau pāri vakcinēto un tur ir lielākā ortodoksāļu ebreju diaspora.Tātad,pēc 2 gadiem tur jāpaliek nu labi,ja 20 proc iedzīvotāju,pēc “cīnītāju pret cionistu” teorijas.Jautājums-kas tur strādās kā mediķi,policisti,ugunsdzēsēji,skolotāji,uttt.No Āfrikas...


ir finansu kovidafēras demagoģijas meli. Viens gan ir skaidrs - no C19 un gripas mirst cilvēki ar novājinātu dabisko imunitāti. Tā mirst arī no citām saslimšanām.

Cionistu finansu kovidafēristi ar kovidafēru spekulē uz cilvēkam dārgākā - “veselības problēmām” rēķina. Īsti ģeniāls sātanistu aprēķins.

Atbildēt

Ļoti naivs skatījums jums

19.09.2021. 08:50

»

interesanti, ka Ņujorkā ir tuvu 70 proc vai tagad jau pāri vakcinēto un tur ir lielākā ortodoksāļu ebreju diaspora.Tātad,pēc 2 gadiem tur jāpaliek nu labi,ja 20 proc iedzīvotāju,pēc “cīnītāju pret cionistu” teorijas.Jautājums-kas tur strādās kā mediķi,policisti,ugunsdzēsēji,skolotāji,uttt.No Āfrikas...


Jebkuram saprātīgam cilvēkam ir skaidra cionistu stratēģija. Tā ir uz praksi un naudu orientēta. Acu vai gudrības zobu izrauj pat par 500 eiro. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka vakcīnas pret C19 ir dažādas, arī ar placebo efektu un arī partijas tikai ar vitamīnu saturu. Tas viss ir šifrēti. Tikai lētticīgie nedomā paši.

Ja gribi uzvarēt ienaidnieku, nedomā par to, ko tas (cionists Levits) saka, bet domā, kā domā cionisti.

Cionisti izsenis pauž domu, ka “nolaupīsim nekustamos īpašumus” ar lieliem nodokļiem, tad, kad izīrējamie īpašumi bus mūsu rokās, tad nodokļus samazināsim.

Ņujorkas ortodoksāļiem pieder lielākās izīrējamās platības Ņujorkā, vai viņi gatavotos ar vakcīnām nogalināt potenciālos īrniekus?

Atbildēt

19.09.2021. 08:33

»

pa aploksnes pedam

cerams ,ka levits tautieti sorosu ari njujorka apciemos,ne tikai pa ebreju dimantu un briljantu pardosanas vietam parvietosies


interesanti, ka Ņujorkā ir tuvu 70 proc vai tagad jau pāri vakcinēto un tur ir lielākā ortodoksāļu ebreju diaspora.Tātad,pēc 2 gadiem tur jāpaliek nu labi,ja 20 proc iedzīvotāju,pēc “cīnītāju pret cionistu” teorijas.Jautājums-kas tur strādās kā mediķi,policisti,ugunsdzēsēji,skolotāji,uttt.No Āfrikas iedzīvotājiem,kur tikai 3 procenti slimo/vakcinēto?

Atbildēt

Vairāk nekā skaidrs

19.09.2021. 08:29

»

pa aploksnes pedam

cerams ,ka levits tautieti sorosu ari njujorka apciemos,ne tikai pa ebreju dimantu un briljantu pardosanas vietam parvietosies


ka cionistu terorista, ebreju nacista Levita kliķe līdz 2. oktobrim, kad beidzas Šlesera Pagaidu tautvaldības ultimāts, skrūves piegriezīs ar jauna terora stratēģiju, ko pašlaik saņem Ņujorkas žīdu bandas B’ nai B’ rith birojā. Cionistu žīdu bandīti no B’ nai B’ ritth, birojs ir arī mūsdienu Latvijā, ir galvenais Ebreju kongresa cionisma stratēģiskais centrs.

Kad vēstures profesors I. Ronis pabija šī bandītu midzeņa bibliotēkā un KGB arhīvos Maskavā, cionisti viņu nogalināja, jo izplatīja patieso Latvijas valsts cionistu veidoto vēsturi, kas ikvienam “neatkarīgas Latvijas” likumīgo izcelsmi liktu apšaubīt.

Kopš PSRS sabrukuma LR parādos iedzen tieši ar šo bandītu un I. Godmaņa stratēģiju. Kā arī Eiropas Komisijas reālo darbu, ES ir B’ nai B’ rith kontrolēta savienība.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu un ebreju cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.


“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

“Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro teiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.”

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta viegli padodas savai iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”


“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

Ebrejs E. Levits publiski noliedzis, ka viņam bijusi Vācijas pilsonība. Tāpēc vietā ir jautājums, vai E. Levits ir attieicies no Izraēlas pilsonības? Likums neparedz Latvijas VP dubultpilsonību.

Atbildēt

Aināra brālis ticies ar sievieti

19.09.2021. 07:51

»

A1

1,5 joslu autobānis ir Aināra Leščinska brīnums


Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis ticies ar sievieti, kura redzama video no Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību “Namejs 2021” aktīvās fāzes Rīgā, kas informatīvajā telpā izraisījis plašu rezonansi un diskusijas ne tikai Latvijas, bet arī Krievijas plašsaziņas līdzekļos.

Atbildēt

Loti labs komentārs

19.09.2021. 03:58

»

Jūsmiņš

Labi, ka tā nu visu skaidri zini. Un par to nešaubies.Un tā jau ir vislielākā kļūda ko savā dzīvē var pieļaut...


jo neviens nezin, kas slēpjas nošpricēšanas ampulu satura sastāvā. Un kāpēc tik aktīvi nošpricē tautu, nevis tiesnešus, prokurorus, policistus, kosmopolītisko zemessardzi, kuriem aitas jāsoda ar milzu naudas sodiem līdz izmisumam, kamēr padosies.

Klusums pirms vētras. Liels klusums.

Vai tiešām atkal kā 90. ajos cionisti spridzinās pie sinagogas, kā to darīja nesen Vācijā, terorizējot sabiedrību?

Kādu jaunu cionistu teroru E. Levits atvedīs no Ņujorkas, ja ASV terorizē pat Austrāliju? Ebreju nacistam E. Levitam vairs nav ko zaudēt, jo jau zaudējis tautas uzticību.


Atbildēt

Bunkurs13

18.09.2021. 20:41

Zem viena raksta vairāk nāves spriedumu piespriests kā LRTT desmit gadu laikā.

Atbildēt

Iskra

18.09.2021. 19:51

»

Plamja

Es smiešos , kad tādi kā tu taisīs maršbrosoku ar pilnām biksēm uz Muhosransku


Kā SAULES MŪŽA Zemē uzrodās šādi sorosveidīgie mudaki,kuriem sen pilnas bikšeles,bet no stūra .irš!bastardi!

Atbildēt

Ar dievpalīgu

18.09.2021. 18:51

»

ar dievpaligu !

Nu tad ar dievpaligu uz revoluciju pret proamerikanisko karinlevita rezimu


mēs tiešām tos sātanistus izkvēpināsim. Vnk brīnums, cik daudz izdzimteņu latviešu vidū! A. Bogustovs ir viens no tiem.. Ceriņš , idiots, no TV 24.. kur vien skaties prostitūtas.

Atbildēt

Ievai Brantei, ionismu sučkai nav miera?

18.09.2021. 18:48

»

Nika

Kā veicās revolūcijā? Mērķus piepildījāt? Nākamreiz gan pie plakātu rakstīšanas kādu solotāju palūdzat, lai piepalīdz, savādāk šodien, kad skatījos ravolūcijas fotogrtāfijas, ilgi domāju, ko varētu nozīmēt vārds "Saima," bet ta arī nevarēju līdz galam izdomāt. Tādus sīkumus, kā pazaudētas vai nevietā...


Lēnām pār tiltu! 2. oktobrī, ja kliķe neatkāpsies, tautas masas būs vairāk. Jo fikai tagad, vai nekad!

Ja vien žīdu banda neuzrīkis ko nelāgu, lai ieviestu komendantstundas - puem ar demagoģijas meliem izplatot “mirušo” un inficēto skaitu, vai spridzinās pie sinagogas. Tur labāk, Brante, nerādies. Var uzraut gaisā, upurējot savējo.

Atbildēt

Varēsi smiedamies

18.09.2021. 18:44

»

Plamja

Es smiešos , kad tādi kā tu taisīs maršbrosoku ar pilnām biksēm uz Muhosransku


ar čekistu ieliktnīšiem: VVF, Zatleru, Ulmani, Bērziņu, Vējoni, Godmani, Rimševicu, Rinkeviču stumt ķerras kūdras purvā par vēdera tiesu.

Atbildēt

Nika

18.09.2021. 18:43

»

ar dievpaligu !

Nu tad ar dievpaligu uz revoluciju pret proamerikanisko karinlevita rezimu


Kā veicās revolūcijā? Mērķus piepildījāt? Nākamreiz gan pie plakātu rakstīšanas kādu solotāju palūdzat, lai piepalīdz, savādāk šodien, kad skatījos ravolūcijas fotogrtāfijas, ilgi domāju, ko varētu nozīmēt vārds "Saima," bet ta arī nevarēju līdz galam izdomāt. Tādus sīkumus, kā pazaudētas vai nevietā uzliktas garumzīmes, es vispār neskaitu. Vai tur puse nebija krievvalodīgo, kuri nevar Sputņiku sagaidīt?

Atbildēt

Rakt kūdras purvos līdz mūža galam

18.09.2021. 17:58

»

Malacis Šlesers!

Tikai A. Šlesera Pagaidu tautvaldību! Atcelt visus kliķes radītos valsts parādus. Kliķes darboņus tiesāt ar mantas konfiskāciju


Ulmanim, Bērziņam, VVF, Zatleram, Vējonim, bet Levitu kastrēt ar desmit C19 potēm un aiz pautiem pakārt Doma laukumā.

Atbildēt

Malacis Šlesers!

18.09.2021. 17:54

Tikai A. Šlesera Pagaidu tautvaldību! Atcelt visus kliķes radītos valsts parādus. Kliķes darboņus tiesāt ar mantas konfiskāciju.

Atņemt visiem no 1991. gada VP visas privilēģijas, nosūtīt uz kūdras purviem!

Atbildēt

Vēlreiz izskaidroju

18.09.2021. 17:51

»

ISKRA

No dzirksteles iedegas liesma,tas pec klasikas.Zaudetais kars Afganistana rada revolucionaru situaciju ari Latvija.Es apsmejos, ka latviesu algotni kopa ar pindosiem ka zaki laidas lapas no Afganistanas


Afganistānā nav zaudēts karš. Ir rezultāti! Sašķelta valsts, pilsoņkarš. Taleban un Egil grupējumus, kas karo, algo ASV.

Atbildēt

ISKRA

18.09.2021. 17:35

»

Apsmējos!

Visu nakti dzēri


No dzirksteles iedegas liesma,tas pec klasikas.Zaudetais kars Afganistana rada revolucionaru situaciju ari Latvija.Es apsmejos, ka latviesu algotni kopa ar pindosiem ka zaki laidas lapas no Afganistanas.

Atbildēt

Aizver muti

18.09.2021. 17:14

»

sodien loti labs laiks revolucijai !

Saulvezi grib gazt proamerikanisko karinlevita rezimu Latvija un pie reizes padzit homosexsualistus un lezbietes no valdibas


Kur tu šeit redzi proamerikāniskus spēkus, ja viss ir aizpildīts ar čekas stukačiem un krievu okupantiem, kuri vicojas savā starpā. Tāpēc neizjūtu simpātijas ne vienā pusē, lai izkauj vieni otrus un jo vairāk jo labāk.

Atbildēt

Smejas tie,

18.09.2021. 16:55

»

Apsmējos!

Visu nakti dzēri


kas alkoholu nelieto vispār un smejas tie, kas smejas pēdējie. Drīz nāks piektais gads, ko gatavo vara... asins lietus līs..un ta tu apčurāsies, nevis apsmiesies!

Atbildēt

Apsmējos!

18.09.2021. 15:41

»

Liela septembra revolucija ir klat !

Uz revoluciju, uz barikadem


Visu nakti dzēri?

Atbildēt

Ja cionistu žīdu banda B’ nai B’ rith

18.09.2021. 12:18

»

Visumā

neliekas pie visas šīs “cionisma” histērijas neloģiski,ka lielākais vakcinēto skaits ir Izraēlā???Kā tas iet kopā ar”cionistu plāniem” un Āfrikas nelielo slimo/vakcinēto daļu?Tipa-Eiropa,Izraēla izmirs,paliks Àfrika,kas ir visnepoteciālākais darbaspēks?A jēga tad kāda,ja nebūs neviena baltā...


nebūtu sashēmojuši 1.. un 2. Pasaules karus un cionisma vēsture nebūtu pasaules augstskolās aizliegta, nebūtu entajās valstī šodien cionistu B’ nai B’ rith biroji, arī Latvijā joprojām, nebūtu ebreju Kongresa un Mossad cionistu ideoloģijas realizēšanai, dienā tērējot 1 milj. usd, tās šķistu pasakas.

Cionistu banku sistēma cieš krahu kapitālismā ar ASV valsts parādu un sadrukāto usd daudzumu biržu burbuļos, žīdu uzspiesto naudu pasaules norēķiniem.

Cionisti redz tikai vienu iespēju - globālu nošpricēšanu, atbrīvojoties no ASV parāda, iznīcinot valstis, lai nebūtu jāatmaksā parādi, atbrīvojoties no liekā cilvēkkapitāla, kam cilvēktiesības formāli un neformāli jau atņemtas ar kovidafēru, ieviešot elektronisko naudu, izveidojot kontrolētu sociāliem reitingiem, kā tas jau ir Ķīnā šodien, elektronisko koncentrācijas nometni, ignorējot Nirnbergas kodeksu.

Atbildēt

kā to iedomājies?

18.09.2021. 12:13

»

Liela septembra revolucija ir klat !

Uz revoluciju, uz barikadem


Ņemsi viena pederasta fekāliju maisiņus un metīsi tos konkurējošiem pederastiem?

Atbildēt

karin ,uzmanies

18.09.2021. 11:18

»

ar dievpaligu !

Nu tad ar dievpaligu uz revoluciju pret proamerikanisko karinlevita rezimu


Kanadas premjerministru trudo par ekanomikas novesanu strupcela apmetaja ar akmeniem !https://www.youtube.com/watch?v dRHxNa-ygv4

Atbildēt

Jūsmiņš

18.09.2021. 11:11

»

Nika

Es spēlējos, jo man patīk, bet man ir savs konkrēts viedoklis. Latvijā nav bijusi normāla valdība jau 30 gadus. Tādu mēs ievēlējām. Paši, vai ko muhļojot, kas viņu zina. tā mēs dzīvojamm, ķepurojamies, uzpeldam un grimstam. Es par cilvēkiem parastajiem. Galvenajiem, kuri apmaksā šo pasākumu. iespējams...


Labi, ka tā nu visu skaidri zini. Un par to nešaubies.Un tā jau ir vislielākā kļūda ko savā dzīvē var pieļaut.
Lai gan Austrālijā perforējušies ir tikai aptuveni 14% un ASV jau draud tur ievest savu karaspēku, tāpat tiek noteikti drakoniski pasākumi pret neperforētajiem.
Tas liek par daudz ko domāt. Acīmredzot, ir kaut kas tāds, ko mēs vēl nezinām. Bet pietiekoši nopietns, lai, vismaz pagaidām, ignorētu šo perforāciju.

Atbildēt

ar dievpaligu !

18.09.2021. 10:42

Nu tad ar dievpaligu uz revoluciju pret proamerikanisko karinlevita rezimu !

Atbildēt

Visumā

18.09.2021. 10:36

»

Auna galva lauķi!

Ja nezini, tad neblefo tik pārliecinoši...


neliekas pie visas šīs “cionisma” histērijas neloģiski,ka lielākais vakcinēto skaits ir Izraēlā???Kā tas iet kopā ar”cionistu plāniem” un Āfrikas nelielo slimo/vakcinēto daļu?Tipa-Eiropa,Izraēla izmirs,paliks Àfrika,kas ir visnepoteciālākais darbaspēks?A jēga tad kāda,ja nebūs neviena baltā?

Atbildēt

Nekas tur neuzriet!

18.09.2021. 09:09

»

Žulis

Starp citu, raksta virsraksts, ja to sacerējis autors, liecina par šī cilvēka nespēju sakarīgi izteikt savu domu. Ja "Buldozers meklē atbalstu globālo sazvērnieku aprindās", tad iznāk ka šis "buldoers" biedrojas ar Sorosu, Rokfelleriem u.c. sazvērestību atmaskotāju pieminētajiem personāžiem. Taču rakstā...


“Globālie sazvērnieki” ir tikai līdzeklis pagaidām, jo viņi arī var būt Vatikāna padomes kontrolēti spēki vadāmajā cionistu haosā.

Arī dzelteno vestu protestus kādu laiku Francijā vadīja cionisti. Tos noslāpēja ar “pandēmiju” un lokdauniem. Ierobežojumiem un sodiem.

Te ir reāls karš un Levits, Kariņš, Pavļuts karo pret tautu un valsti. Viņi ir nogalināmi vai deportējami ar ģimenēm bez tiesībām atgriezties Latvijā. Pirmais variants būtu labāks.

Nav laika vairs rakstīt, esmu ceļā uz Rīgu! Pārmaiņas tā vai citādi ir neizbēgamas.

Atbildēt

Ļeņins bija žīdu B’ nai B’ rith algotnis

18.09.2021. 08:56

»

vispār

Staļinu un Ļeņinu arī neviens nedievināja, kad šie taisīja revolūciju


ko iemeta Nikolaja II Krievijā, kur jau bija varas vakums.

Bet Džugašvilli, pusžīds, sekojot Ļeņina principiem, kļuva Trocka, arī B’ nai B’ rith žīdu bandas locekļa, nevadāms.

1918. gadā ASV prezidenta V. Vilsona kabinetā Trockim iedeva karti ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas robežām, ko Trockis uzrādīja Brestas cietoksnī, parakstot 1.PK miera līgumu.

Žīdi lūkoja, lai jauno Baltijas valstu “neatkarībā” nerastos caurumi - lai to konstitūcijās neieraksta, ka šo valstu tautām ir tiesības ar ieročiem rokās aizstāvēt savas cilvēktiesības uz īpašumu utt. pret iekšējiem un ārējiem valsts ienaidniekiem.

Vēl šodien žīdu ciionists E. Levits aktīvi par to gādā.

Par to un par cionistu Latvijas likumiem gādā mūsdienas B’ nai B’ rith cionistu birojs Latvijā un arī Eiropas Komisijas birojs ar žīdeni Šteinbuku, kurai fantastiski liela alga.

Atbildēt

Auna galva lauķi!

18.09.2021. 08:41

»

lauķis

Tas jau labi,piekrītu tam.Bet ko tālāk?Atkal savēlēs tādus pašus un viss turpināsies.Nav redzējuma par to kā dzīvi veidot nākotnē.Kāda būs vēlēšanu sistēma,kam būs balstiesības un par kādām vērtībām iestāsimies


Ja nezini, tad neblefo tik pārliecinoši!

Revolucionārais subjektīvisms nav tas pats, kas revolucionārie subjekti.

Saprotamāk - revolūciju uzsāk tie, kuri vairs nevar izturēt situāciju, bet revolūcija dzemdē savus līderus.

Globālā un Latvijas ekonomikas krīze stagnē no 2007. gada, kad nopietni sāka izstrādāt inkluzīvā kapitālisma iedīgļus globālai koncentrācijas nometnei. Ekskluzīvais kapitālisms sevi izsmēlis!

Vēl saprotamāk - banku sistēma vairs nespēj piedāvāt biznesu un ekonomiku attīstību un progresu. Viss stagnē, nevienam bez cilvēkkapitāla likvidēšanas ar nošpricēšanu un lokdauniem nav cita plāna. Vecie principi- karā nogalina liekos, kara pēdējos gados ievieš jaunu finansu modeli, kas stimulē ekonomiku.

Inkluzīvajā kaitālismā cilvēkkapitāls bez cilvēktiesībām apmierina daudzus.. arī tevi, jo guli.

Atbildēt

Žulis

18.09.2021. 08:36

Starp citu, raksta virsraksts, ja to sacerējis autors, liecina par šī cilvēka nespēju sakarīgi izteikt savu domu. Ja "Buldozers meklē atbalstu globālo sazvērnieku aprindās", tad iznāk ka šis "buldoers" biedrojas ar Sorosu, Rokfelleriem u.c. sazvērestību atmaskotāju pieminētajiem personāžiem. Taču rakstā par to gan nekas nav teikts.

Atbildēt

Žulis

18.09.2021. 08:29

»

cilveks444

Murgains savārstījums, kas tikai apliecina faktu, ka kliķes darboņi ir izmisuši. Pēc jau ierastas tehnoloģijas samaisīts sabiedrības atbaidīšanas kokteilis, kura sastāvdaļās samests viss, kas pa rokai. Protams, neiztikt arī bez odiozām personām, kā antifašists Kuzins. Tas kā ķirsis tur gozējas uz kokteiļa...


Izskatās, ka šis ir gandrīz vienīgais vērā ņemamais komentārs. Pārējie komentētāji pavelkas uz varas troļļu (autoru ieskaitot) viltīgajiem mēģinājumiem tautas protestus pret varas izvērsto genocīdu reducēt uz Šlesera un Gobzema dievināšanas pasākumiem.

Atbildēt

lauķis

18.09.2021. 08:21

»

sodien loti labs laiks revolucijai !

Saulvezi grib gazt proamerikanisko karinlevita rezimu Latvija un pie reizes padzit homosexsualistus un lezbietes no valdibas


Tas jau labi,piekrītu tam.Bet ko tālāk?Atkal savēlēs tādus pašus un viss turpināsies.Nav redzējuma par to kā dzīvi veidot nākotnē.Kāda būs vēlēšanu sistēma,kam būs balstiesības un par kādām vērtībām iestāsimies.

Atbildēt

sodien loti labs laiks revolucijai !

18.09.2021. 08:03

»

lauķis

Un ko tālāk?Pret ko protests apmēram ir saprotams.Nav saprotams par ko iestājas "saulveži" un par ko iet protestēt


Saulvezi grib gazt proamerikanisko karinlevita rezimu Latvija un pie reizes padzit homosexsualistus un lezbietes no valdibas!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...