Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

;)

05.08.2019. 14:22

»

Pietiek

Jani


Fakts, ka būs labāk - Reirs jau publiski sāk kritizēt Jaunzemi un klusiņām bīdīt Podiņu uz ģenerāļa pakāpi. Interesanti, vai pietiks ar Reira slavas dziesmām Podiņam, lai MK to piešķirtu, vai būs teikšana arī citiem ministriem? Podiņa darba rezultāti īpaši nodokļu un naudas atmazgāšanas lietās, ko Kariņš un Jaunzeme deklarē kā prioritāti, ir ļoti zemi. Podiņš gan mēģina aizmālēt acis ar lietām, kas uzsāktas muitas policijā - skaidras naudas nedeklarēšana utt. Uz statistikas safabricēšanu viņš liels meistars!

Atbildēt

Pietiek

04.08.2019. 19:50

Jani :)
Ja raksta tad viss ir labi Un par mums vel atceras
bet ja raksta sadu murgu tad ir vai bus labak ka bija!

Atbildēt

?

04.08.2019. 19:37

»

TTT

Tā vien šķiet, ka Čerņecki, Dambīši, Prusaki visi tādi gudri shēmotāji, bet pārējie tādi lohi pie ratiem stāv. Tā sanāk, ka Jaunzeme ir tukša vieta, gadiem sēžot dažādos amatos neko ne saprot, ne sajēdz no galma spēlēm. Gan raksts, gan komentāri kā Andersena pasakas. Izdzīvos tas, kurš sapratīs, ka ...


Pie kādiem ratiem, tad tie citi stāv, ja šamējie tur? :)) Jaunzeme nav muļķe, bet tukša vieta gan, jo nu nav viņai savas komandas - neviens neļāva tādu veidot! Varbūt raksts un komenti ir kā Andersena pasakas, bet līdz šim šeit publicētās Andersena pasakas un komenti par VID piepildījušies 100% . Tiem, kas nav tajā VID vietuvē, vai tuvu tam, tās var šķist ne tikai Andersena, bet pat Grimmu pasakas :)))

Atbildēt

TTT

04.08.2019. 10:10

»

...

Gribeetu jau ljooti, bet iisti nesanaaks, jo ar pielaidi vareetu buut skeersli raksta Astonkaajis sakaraa un attieciibu ar Dambiiti atsaluma sakaraa, kas ar Jurasha lietu un lieciibaam saistiits. Tad veel taa tiesaashanaas par rotaaciju... Te vajag gudraak, jo Jaunzemi tomeer neatkariiga komisija izveeleejaas...


Tā vien šķiet, ka Čerņecki, Dambīši, Prusaki visi tādi gudri shēmotāji, bet pārējie tādi lohi pie ratiem stāv. Tā sanāk, ka Jaunzeme ir tukša vieta, gadiem sēžot dažādos amatos neko ne saprot, ne sajēdz no galma spēlēm. Gan raksts, gan komentāri kā Andersena pasakas. Izdzīvos tas, kurš sapratīs, ka nevar strādāt ne tā kā de voša laikā, ne tā kā čerņecka laikā. Uzvarētāju tur tāpatās nebūs.

Atbildēt

...

03.08.2019. 18:50

»

?

Pa sarežģītu. Čerņeckis pats būs ģenerāldirektors


Gribeetu jau ljooti, bet iisti nesanaaks, jo ar pielaidi vareetu buut skeersli raksta Astonkaajis sakaraa un attieciibu ar Dambiiti atsaluma sakaraa, kas ar Jurasha lietu un lieciibaam saistiits. Tad veel taa tiesaashanaas par rotaaciju... Te vajag gudraak, jo Jaunzemi tomeer neatkariiga komisija izveeleejaas :))), kura neizveeleetos ne Podinu, ne Cernecki. Pats netiek, tad drosaakais ir savu ielikteni uz augshu pabiidiit un lielu varu iedot, bet, kad Jaunzeme kaarteejos s..us savaariis - izteikt neuzticiibu vai radiit apstaaklus, lai pati aiziet. Un, kursh, tad pilda, pilda un ilgi pilda pienaakumus liidz tik pat klusi kaa tagadeejaa amataa tiek ieslidinaats!!? Pareizi - Podins. Un nekaadu komisiju nevajag. Jaa, sheema sarezgiita, bet drosha... un kameer veel tie zurnaalisti attapsies buus taapat kaa:
http://www.la.lv/aizroteta-vid-darbiniece-tiek-atroteta

Atbildēt

pareizāk būtu

02.08.2019. 23:33

»

Q

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās


... latvieši jau nemainās, vēl joprojām ... vai arī paskaidro kas ir tā sliktāsistēma, kas nemainās

Atbildēt

Valdis

02.08.2019. 23:27

Un tad loģisks ir jautājums - Vai Cernecka brūnā modernā māja, pie kuras dažus gadus atpakaļ viņš runāja ar žurnālistiem TV ir uzceļama un uzturama par ierēdņa algu?

Atbildēt

Nebuus preciizi

02.08.2019. 22:21

»

Juris

Cerneckis ir tur kur ir pateicoties Dambitim


Pateicoties Dambiitim daudz kas savas laikaa Cerneckim kaa pa sviestu gaaja, bet tur, kur vinsh ir, vinsh ir pateicoties Rozkalnam no DP un daziem kopiigiem mediibu biedriem. Reira atbalsts tagad pateicoties Solvitai ;)

Atbildēt

Juris

02.08.2019. 22:01

Cerneckis ir tur kur ir pateicoties Dambitim.
Ar to viss ir izteikts!
Jus labak papetiet Bondaru gimenes paradus 😁

Atbildēt

!

02.08.2019. 20:31

»

Jautājums

Jaunzemes ieinteresētība šo personu atrotēšanā jau aklajam ir redzama. Gan jau ne par velti. Tik vinai sapnos nerādās, ka tie jau vinu pēc netīrā darbina padarīšanas aizrotēs tālēs zilajās


Tā nav Jaunzemes ieinteresētība - tas ir viņas uzdevums, pateicībā par amatu, no Vienotības... protams, ka pēc tam būs “brīva”, uz to jau lēnām iet ;) Viss Danas darbiņš vējā - ar rotācijām un koruptīvo saišu saraušanu. Kamēr Cīrule bija dzīva kaut kāds kurss bija uzņemts, lai attīrītos no tādiem Čerņeckiem, Podiņiem, Prusakām utt. Cīrule skaidri bija pateikusi, ka uz Podiņa vietu būs konkurss, a te paklusām fiksi iecēla Čerņecka p...as laizītāju, un Prusaku atrotēja. Ūdenī skatoties un kafijas biezumos :)))) , turpmākais scenārijs varētu būt šāds: uz visa šī fona Podiņu Reirs ar Čerņecka gādību uztaisa par otro Jaunzemes vietnieku, kas atbild par muitas un nodokļu policiju, un, protams, par akcīzi - kā agrāk Čerņeckis, apetīte aug ēdot - piemet vēl nelikumīgi iegūtu līdzekļu pārbaldi. Čerņeckim tik ērtā Prusaka kļūst par nodokļu un muitas policijas vadītāju - nav vairs nekādu risku un šķēršļu, jo IDP reiz uzsāktās Felkeru lietas daļa attiecībā uz šo kundzīti guļ dziļi, jo tagad IDP vada Prusakas pirmais vīrs. Un viss ir “bum bum čau” Vēl tikai jāizdomā, kur to Rudzīti likt, nepaklausīga un Podiņam pretī runās... tur kādu pakalusīgāku vajadzētu un Čerņeckim lojālu, varbūt , slavenā skolotājas dēla draudzeni Kuzminu?!?

Atbildēt

Jautājums

02.08.2019. 17:54

»

?

Kam vajadzīgi Dambīša talanti?!? Ka tagad ir atgriezušies amatos tie paši, Podiņš, Prusaka un Čerņeckis, pie kuriem Dambītis staigāja ar savu super caurlaidi :))) Astoņkājis rullē


Jaunzemes ieinteresētība šo personu atrotēšanā jau aklajam ir redzama. Gan jau ne par velti. Tik vinai sapnos nerādās, ka tie jau vinu pēc netīrā darbina padarīšanas aizrotēs tālēs zilajās.

Atbildēt

Robeza Austrumu

02.08.2019. 12:19

To ko Vins nopelnija taja laika vel teres vina mazberni

Atbildēt

lauķis

02.08.2019. 06:33

»

Tādi ir tie Vienotības gānītāji


Vienotība ir mūsu ēras gods,prāts un sirdsapziņa.Iespējams ka šis vārdu salikums kādam atsauks atmiņu.

Atbildēt

01.08.2019. 20:32

»

Ojārs

Tāda ir tā Vienotība


Tādi ir tie Vienotības gānītāji!

Atbildēt

?

01.08.2019. 15:27

Kam vajadzīgi Dambīša talanti?!? Ka tagad ir atgriezušies amatos tie paši, Podiņš, Prusaka un Čerņeckis, pie kuriem Dambītis staigāja ar savu super caurlaidi :))) Astoņkājis rullē!!!

Atbildēt

zane

01.08.2019. 15:18

Lai pārdod zelta brilles par 100.000

Atbildēt

P.

01.08.2019. 14:17

»

Q

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās


Zārks jau nevar palikt tukšā!

Interesanti, kur un kad varēs izlasīt par to, kas tagad figuranta vietā lietas kārto.

Atbildēt

vija

01.08.2019. 14:09

zaļajam dzīves veidam netiek līdzi. Vainīga jau solvita- nepaņēma līdzi uz itāliju

Atbildēt

ciniķis

01.08.2019. 13:39

»

Aizdomājos

Nesaprotu vienu- vai tiešām uz valsts pārvaldi kandidē tikai tie, kuriem parādi bankās, kuri neprot strādāt, neprot veidot savu biznesu? Izskatās, ka tāda kā "simtlatnieku biedrība"- nav darba, nav zināšanu, tad uz valsts apamaksātiem amatiem...Varbūt tāpēc arī stagnējam


Nē, kāpēc? Biznesmeņi ir bijuši politikā vadošos amatos. Piemēram, Šķēle, Šlesers utt. Aizmirsi, kas no tā sanāk? Oligarhāts. Jo biznesmeņa interese ir tikai peļņa. Tā viņš ir iekārtots psiholoģiski pēc savas domāšanas un citādi nemaz nevar būt. Tie, kurus neinteresē peļņa biznesā ļoti ātri bankrotē. Tieši šīs peļņas domāšanas dēļ valsts amats biznesmenim ir tas pats bizness, tikai ar labākām iespējām. Politiķu un ierēdņu amatos ir jābūt cilvēkiem, kuriem neinteresē nauda un luksus dzīvesveids. Tur ir jābūt tiem, kuri domā citās kategorijās. Tas, kas tur reāli ir, tas jau ir cits stāsts. Bet pa lielam valsts iestādēs tādi arī strādā, kuri ir mierā ar zemu, bet drošu atalgojumu un neko vairāk dzīvē viņiem vairāk arī nevajag, citam vispār tikai pensiju sagaidīt. Kaut arī viņi bieži vien čīkst, ka algas mazas, bet tajā pat laikā nav gatavi neko darīt, lai attīstītu sevi un savas prasmes labāk apmaksātiem amatiem vai savam biznesam.

Atbildēt

sola

01.08.2019. 12:18

»

Metalurgs

Reiram tagad cits talantigs padomnieks


REIRS ir glumāks par glumu.Un par viņa prāta spējām arī ir jautājums....vienotības pārbīdāmais skapis, kas siekalai tekot skatās saimniekiem mutēs.

Atbildēt

Aizdomājos

01.08.2019. 10:35

Nesaprotu vienu- vai tiešām uz valsts pārvaldi kandidē tikai tie, kuriem parādi bankās, kuri neprot strādāt, neprot veidot savu biznesu? Izskatās, ka tāda kā "simtlatnieku biedrība"- nav darba, nav zināšanu, tad uz valsts apamaksātiem amatiem...Varbūt tāpēc arī stagnējam.

Atbildēt

Metalurgs

01.08.2019. 09:46

Reiram tagad cits talantigs padomnieks

Atbildēt

ironija

01.08.2019. 09:33

Vispār jau šādā bez faktu stilā pierakstīt jebkādus talantus var da jebkuram.

Atbildēt

Q

01.08.2019. 09:15

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...