Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

klasesbiedrs

30.06.2019. 22:43

KAUNS Grigulim!!!Izvēlējies cīnīties ar divreiz vecāku pensijas vecuma prokuroru.Viņš jau ir tev tēva gados! Būtu uzsācis cīņu ar kādu atbilstoši savam vecumam. Vai joprojām Pēteri Griguli esi tāds pats kā skolas laikā, kad neviens tevi pat neievēroja, zem galda sēdētājs un klusais dīvānā pirdējs?

Atbildēt

cits mērnieks

13.06.2019. 22:12

Šajā lietā kaimiņš ar mērnieku paslepus ir nozaguši prokuroram daļu no piemājas zemes. Tagad kaimiņš nesaprot, kā tas varēja nākt gaismā. Kaimiņš gan Zemes dienestā, gan Zemesgrāmatā, gan Administratīvajā tiesā un Aizkraukles tiesā kopīgi ar advokātu grib šo faktu kaut kā noslēpt un apmuļķot tiesnesi. Galvenais kaimiņa jautājums ir, KĀPĒC prokuroram Zemesgrāmatā ir ieraksts, kad kaimiņa nozagtais pagalms ir prokurora īpašumā. Jā, tāds zaglis ir prokuroram kaimiņš.

Atbildēt

ziņa

10.06.2019. 11:26

Pēc Valsts zemes dienesta sniegtās informācijas, aprobežotais kaimiņš Olafs Grigulis Pēteris nozadzis prokuroram zemi uz kuras atrodas gan aka, gan pagrabs! Tagad kaimiņš izbrīnījies, kāpēc viņam zemesgrāmatā nav norādīts, kad viņam jebkad piederējis pagrabs un aka, jo nozagto zemesgrāmatas tiesnesis neuzrāda. Tagad vienkāršāk kaimiņam būtu veikt robežu pārbīdi un atdot prokuroram atpakaļ nozagto! Bet tad kaimiņam jāpaliek bez pagalma.

Atbildēt

haha

21.05.2019. 22:04

»

vērotājs

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja...


Prokorora kaimiņam Olafam Pēterim Grigulim krīze! Vecā sievasmāte klunkurē ar bērniem uz laukiem ar jepedričku ( vilciens) un taupot ūdeni Rīgas dzīvoklītī ved netīro vešu mazgāt uz laukiem! Tur nav ūdenim skaitītājs. Tiesājoties ar prokuroru, kaimiņš jau bez biksēm palicis.

Atbildēt

kaimiņš

03.05.2019. 12:44

»

Ziņa

Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam...


Zemes dienests jau noteica koordinātes pēc prokurora zemesgrāmatas ieraksta.Prokurora pagrabs atrodas 12 m no viņa dzīvojamās mājas, bet aka 5 m. Viss ir iereģistrēts. Tagad ir pilnīgi skaidrs, kad kaimiņš Grigulis uzmērījis sev zemi virsū prokurora zemei. Un tas tāpēc, lai kaimiņam Grigulim pie barakas mājā esošā dzīvokļa durvīm būtu pagalms, kur kāju nolikt, pretējā gadījumā durvīm priekšā būtu prokurora žogs. Kaimiņš būtu bez pagalma. Lai saka paldies prokuroram, kad netiek prasīta robežu pārbīde. Zemesgrāmatā tiesnesis ir norādījis, kur ir prokurora īpašuma robeža un kā zināms, tiesnesis ir augstāks par mērnieku. Bet nekas, ja prokurors robežu pārbīdi patreiz neprasa,tad, ņemot vērā, kad zemes lietās noilgums nav, to noteikti pieprasīs mantinieki.Viss ar laiku būs nolikts vietā!!!

Atbildēt

vērotājs

30.04.2019. 22:24

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja, līdz ar to, prokurors tiesu uzvarēja. Nu ko,Olaf Pēteri Griguli cīnies tālāk, tik skaties, kad prokurors tevi pliku nepataisa un bērni bez maizes nepaliek.

Atbildēt

Ziņa

01.04.2019. 23:19

»

MMM

lai vēl pārliecinošāk būtu, akai arī var noteikt koordinātes, tad gan būtu galīgi droši skaidrs par akas īpašumu! Bet, palasot komentus, liekas, ka Pilikseru pāris ir ar visatļautības sindromu slims - tā vietā, lai izteiktu kaimiņiem pateicību par zemes ekosistēmas saglabāšanu, viņi izsauc policiju, ...


Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam neizdarīs.

Atbildēt

HAha

22.03.2018. 23:32

Grigulis sanaidojies ar savas barakas dzīvokļa kaimiņiem par to, ka tie uz viņa zemes uzbūvējuši 6 nelegālus šķūņus. Tagas Grigulim būvvaldē jāsniedz paskaidrojumi un jāiet pie arhitekta visus tos vecos sķūņus saskaņot. SŪ.. pilnas bikses.

Atbildēt

Vērotājs

15.02.2018. 15:16

Klauns Grigulis uzmeties par saimnieku laukos dzīvojošajiem, garīgi slimajiem kaimiņiem bet Rīgā uzņēmies šefību par depresīvo sievu un prātu izkūkojušo sievasmāti. Vismaz klaunam ir kur izpausties.
Ja kas, agrāk, pirms 2011. gada, viņu neviens neņēma vērā. Visu savu agrāko dzīvi iekš Jelgavas ielas tā arī nīkuļoja.

Atbildēt

Kaimiņiene

13.02.2018. 23:02

»

$ $$$ $$$

šis viss ož pēc bērnu nolaupīšanas bandas, pārbaudiet šo "bagātnieku" naudas izcelsmes avotus


Tas viss štrunts, salīdzinoši, ka būvvalde pārbaudīs, cik likumīgi Grigulis sabūvējis tos žurku šķūnīšus uz prokurora zemes. Ā.. arī pagrabu un to tizlo pirti, visas šīs žurku būdas ir nelikumīgi sabūvētas, tātad, soda nauda + jādodas pie arhitekta ar paskaidrojuma rakstiem, piedevām, uz katru šķūni. Gribu redzēt, kā tas notiks,būs jāpaseko kā tās žurku būdas tiks skaņotas. Tā kā Grigulim pilnas bikses un ne tikai bikses..., kur vēl administratīvās lietas ar virzību uz tiesu..

Atbildēt

Aha

07.02.2018. 12:11

un arī tiesā rinda būs pienākusi.

Atbildēt

Ha, Ha

06.02.2018. 16:00

Ķērc, ķērc puis cik gribi,neko nevari panākt bet prokurors gan panāca, ka dziļurbums nāni..., nekas,drīz vasariņa gan jau rindas kārta būs pienākusi.

Atbildēt

kaimiņš

06.02.2018. 01:08

Kādi ceļojumi, Grigulis nemaz nevar to atļauties. Visu vasaru bērni pie plānprātīgas omes laukos odus sit. Jā, to viņš ir bērniem novēlējis. Pat Bāreņtiesa sakusi interesēties un interesēsies.

Atbildēt

Bagātais

05.02.2018. 12:43

Nezinu pie kādās kovārņu sugas pieder Grigulis, bet man bija kaut kas līdzīgs. Proti, manam kaimiņam pat skauda, kad es savu ģimeni reizi gadā aizvedu ceļojumā. Viņam bērni visu vasaru dzīvoja pie omas laukos, bet mani bērni pa Spāniju. Tad nu skaudība bija pamatīga uz visu, un rakstīts tika uz visiem gaņģiem. Zināma lieta skaudība nabagais nekad nav ieredzējis bagāto, sākumā vēlas draudzēties, bet kad bagātais atsaka, sākas ienaida kults.

Atbildēt

Draugs

05.02.2018. 09:44

SKAUDĪBA!!! Vēl jo vairāk, ka pats Grigulis pieder pie sugas, kuri priecājās, ja kaut ko var nokampt pa akciju, vai vēl labāk, vispār bez maksas. Tā arī gribēja pa 1/2 cenu pagalmā izurbt dziļurbumu, bet prokorors to štelli izjauca, tagad Grigulis plivina spārnus, jo būs jāgaida rinda un par pilnu maksu. Pieraduši tie nabagi dzīvot uz citu rēķina, TĀDA SUGA.

Atbildēt

policists

04.02.2018. 22:01

Iesaku Grigulim arī elektrības skapim ar visu citu kaimiņu skaitītājiem kurš atrodas uz viņa zemes aplikt ķēdi, uzlikt slēdzeni un piebīdīt bluķi, ja jau var ķērkt, ka viss kas uz viņa zemes ir viņa īpašums. TĀDA APROBEŽOTĪBA!
Jā, te ir piemērs, ko dara ar cilvēku skaudība. Starp citu prokurors izjauca Grigulim ieceri ar artēziskās akas rakšanu, tad nu Grigulis-kovārnis ķērc.

Atbildēt

LUKTURS

26.01.2018. 12:19

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


Viņam tokš ir bābs. Teitan te rakstīts, ka pa visiem pakšķiem - saviem ne saviem šukerējot, noteikti meklē motīvus. Tas bābs ir kriminālija, vecais tokš ir kampūterists.

Atbildēt

lasītājs

25.01.2018. 20:03

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


ko ta apraksta?, ka ar slapjo nolaupīs 3 burkānus?

Atbildēt

Izdevējs

25.01.2018. 14:44

»

datoriķis

viņam zeme ar visiem papīriem ir digitalizēti


Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices...

Atbildēt

Mērnieks

23.01.2018. 18:33

»

Gudrāks tiesnesis

Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt...


Skaidrs tas, ka šeit ir savārīts ķīselis jau 1993.g.Skaidrs arī tas, kam to vārīt bija izdevīgi.Tagad visas kārtis tiks atklātas tiesā. Un gudrāks tas, kurš tās patreiz neatklāj. Lai tik domā, ka viss būs kārtībā, kā jau tika domāts 20 gadus.

Atbildēt

Gudrāks tiesnesis

22.01.2018. 17:05

»

Tiesnesis

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem


Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt tieši tika piemeklēts stulbākais no stulbākajiem prokuratūrā? :)

Atbildēt

Tiesnesis

22.01.2018. 16:43

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem.

Atbildēt

MMM

21.01.2018. 20:15

»

Kaimiņiene

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums


Cik var cepties! Zemes reforma jau ir vēsture! Ja zeme ir ZGr, tas nozīmē, ka, iemērot zemi, visi pierobežnieki ir parakstījuši zemes robežu iemērīšanas aktu, ka piekrīt iemērītām robežām dabā. Ja kāds bija aizmidzis, parakstot šo aktu un tagad pēc ~ 30 gadiem agonijā brēc - man nozaga zemi uz kuras ir aka un pagrabs! tad atvainojiet! piedodiet! tas izklausās pēc analfabētiska stulbuma vai pretīgas bezkaunības! Atkārtoju - zeme ir nekustamais īpašums un tikai zeme! - uz kuras katru dienu var celt vai nojaukt pagrabu vai aku.

Atbildēt

Kaimiņiene

19.01.2018. 11:32

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums.

Atbildēt

Cirka pārvaldnieks

16.01.2018. 13:03

Nē, cienītais Griguli, nepastāv gan! Varu vienīgi piedāvāt āksta vakanci.

Atbildēt

Grigulis

09.01.2018. 17:47

Ai..vai..visi par mani smejas un izsmej:)neviens mani neklausa:)esmu palicis par klaunu:) steidzami mainu profesiju:) cerams cirkā kāda vakance pastāv.

Atbildēt

Piliksers

26.12.2017. 23:34

»

Hihi

Interesanti - kādā tiesā


Jāsūdz tiesā, ka neļauj man ūdeni zagt...

Atbildēt

vecā kaimiņiene

26.12.2017. 23:07

»

kaimiņš

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus


Aka ir piederīga prokurora mājai,jo to izraka šīs mājas pirmais īpašnieks Arvīds Kalniņš. Artas Kalniņas tēvs, bet pati Arta no savas kūts izdzina Birutas Pogeles tēvu Arkādiju, kurā viņš bija pēc kara ieperinājies. Tad Birutas tēvs aizlīda uz plostnieku šķūni dzīvokli Nr.1 jo pats bija tajos laikos koku pludinātājs. Tāda ir tā vēsture par aku. Ja vajadzīgs varu arī tiesā visu izstāstīt.

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 15:03

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus.

Atbildēt

MMM

24.12.2017. 14:32

»

kaimiņš

Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās


ja manā ZGr nav apgrūtinājumi - sadales tīklu skapis, Plinera aka, servitūta ceļš uz Plinera aku vai Plinera māju, tad naidīgo kaimiņu, kas vazājas pa manu pagalmu, ar plinti šauju nost kā iespējamo laupītāju vai zagli, kas visticamāk tāds arī ir

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 08:34

»

Jurists

Kurš nejēga to Jums iestāstījis


Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās.

Atbildēt

ome

24.12.2017. 08:25

Tad nu gan varoņdarbs,jaunām puisim cīnīties ar vecu cilvēku. Kauns par visu pagastu.

Atbildēt

MMM

22.12.2017. 21:13

»

Ha, Ha

Labrīt


un tas, kas nav ierakstīts zemes grāmatas apliecībā - pieder m a n !!! Pārbaudīšu visas ZGr apliecības un būšu Rokfellers!

Atbildēt

Jurists

22.12.2017. 14:32

»

Ha, Ha

Labrīt


Kurš nejēga to Jums iestāstījis?
https://likumi.lv/ta/id/42284-par-nekustama-ipasuma-ierakstisanu-zemesgramatas#p-535351

Atbildēt

Ha, Ha

22.12.2017. 13:09

»

MMM

iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens


Labrīt!
Civillikums runā ko citu,to ka ir zeme īpašumā, vēl nenozīmē, kad viss uz tā ir piederīgs!
Piederīgs ir tik tas, kas ierakstīts zemes grāmatas apliecībā! Tā lūk gan!

Atbildēt

MMM

21.12.2017. 19:49

»

mazmeita

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot


iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens?

Atbildēt

mazmeita

21.12.2017. 18:07

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot.
Māju būvēja mans vectēvs, konkrēti 1954.g. kopā ar aku, pagrabu, kūti.

Atbildēt

Aizkrauklē laikam cita gramatika

19.12.2017. 22:36

»

mazmeita

skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve


Arī mazmeita neatšķir papildinātāja un apstākļa palīgteikumus :)

Atbildēt

mazmeita

19.12.2017. 20:45

»

MMM

tad jau Zigrīda Auziņa bijusī (Kalniņa ) Pilikseram kaut ko ne tādu ir pārdevusi. Starp citu - 50-tajos gados cilvēkiem piederēja mājas, bet zeme nepiederēja, to varēja tikai lietot


skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...