Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

klasesbiedrs

30.06.2019. 22:43

KAUNS Grigulim!!!Izvēlējies cīnīties ar divreiz vecāku pensijas vecuma prokuroru.Viņš jau ir tev tēva gados! Būtu uzsācis cīņu ar kādu atbilstoši savam vecumam. Vai joprojām Pēteri Griguli esi tāds pats kā skolas laikā, kad neviens tevi pat neievēroja, zem galda sēdētājs un klusais dīvānā pirdējs?

Atbildēt

cits mērnieks

13.06.2019. 22:12

Šajā lietā kaimiņš ar mērnieku paslepus ir nozaguši prokuroram daļu no piemājas zemes. Tagad kaimiņš nesaprot, kā tas varēja nākt gaismā. Kaimiņš gan Zemes dienestā, gan Zemesgrāmatā, gan Administratīvajā tiesā un Aizkraukles tiesā kopīgi ar advokātu grib šo faktu kaut kā noslēpt un apmuļķot tiesnesi. Galvenais kaimiņa jautājums ir, KĀPĒC prokuroram Zemesgrāmatā ir ieraksts, kad kaimiņa nozagtais pagalms ir prokurora īpašumā. Jā, tāds zaglis ir prokuroram kaimiņš.

Atbildēt

ziņa

10.06.2019. 11:26

Pēc Valsts zemes dienesta sniegtās informācijas, aprobežotais kaimiņš Olafs Grigulis Pēteris nozadzis prokuroram zemi uz kuras atrodas gan aka, gan pagrabs! Tagad kaimiņš izbrīnījies, kāpēc viņam zemesgrāmatā nav norādīts, kad viņam jebkad piederējis pagrabs un aka, jo nozagto zemesgrāmatas tiesnesis neuzrāda. Tagad vienkāršāk kaimiņam būtu veikt robežu pārbīdi un atdot prokuroram atpakaļ nozagto! Bet tad kaimiņam jāpaliek bez pagalma.

Atbildēt

haha

21.05.2019. 22:04

»

vērotājs

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja...


Prokorora kaimiņam Olafam Pēterim Grigulim krīze! Vecā sievasmāte klunkurē ar bērniem uz laukiem ar jepedričku ( vilciens) un taupot ūdeni Rīgas dzīvoklītī ved netīro vešu mazgāt uz laukiem! Tur nav ūdenim skaitītājs. Tiesājoties ar prokuroru, kaimiņš jau bez biksēm palicis.

Atbildēt

kaimiņš

03.05.2019. 12:44

»

Ziņa

Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam...


Zemes dienests jau noteica koordinātes pēc prokurora zemesgrāmatas ieraksta.Prokurora pagrabs atrodas 12 m no viņa dzīvojamās mājas, bet aka 5 m. Viss ir iereģistrēts. Tagad ir pilnīgi skaidrs, kad kaimiņš Grigulis uzmērījis sev zemi virsū prokurora zemei. Un tas tāpēc, lai kaimiņam Grigulim pie barakas mājā esošā dzīvokļa durvīm būtu pagalms, kur kāju nolikt, pretējā gadījumā durvīm priekšā būtu prokurora žogs. Kaimiņš būtu bez pagalma. Lai saka paldies prokuroram, kad netiek prasīta robežu pārbīde. Zemesgrāmatā tiesnesis ir norādījis, kur ir prokurora īpašuma robeža un kā zināms, tiesnesis ir augstāks par mērnieku. Bet nekas, ja prokurors robežu pārbīdi patreiz neprasa,tad, ņemot vērā, kad zemes lietās noilgums nav, to noteikti pieprasīs mantinieki.Viss ar laiku būs nolikts vietā!!!

Atbildēt

vērotājs

30.04.2019. 22:24

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja, līdz ar to, prokurors tiesu uzvarēja. Nu ko,Olaf Pēteri Griguli cīnies tālāk, tik skaties, kad prokurors tevi pliku nepataisa un bērni bez maizes nepaliek.

Atbildēt

Ziņa

01.04.2019. 23:19

»

MMM

lai vēl pārliecinošāk būtu, akai arī var noteikt koordinātes, tad gan būtu galīgi droši skaidrs par akas īpašumu! Bet, palasot komentus, liekas, ka Pilikseru pāris ir ar visatļautības sindromu slims - tā vietā, lai izteiktu kaimiņiem pateicību par zemes ekosistēmas saglabāšanu, viņi izsauc policiju, ...


Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam neizdarīs.

Atbildēt

HAha

22.03.2018. 23:32

Grigulis sanaidojies ar savas barakas dzīvokļa kaimiņiem par to, ka tie uz viņa zemes uzbūvējuši 6 nelegālus šķūņus. Tagas Grigulim būvvaldē jāsniedz paskaidrojumi un jāiet pie arhitekta visus tos vecos sķūņus saskaņot. SŪ.. pilnas bikses.

Atbildēt

Vērotājs

15.02.2018. 15:16

Klauns Grigulis uzmeties par saimnieku laukos dzīvojošajiem, garīgi slimajiem kaimiņiem bet Rīgā uzņēmies šefību par depresīvo sievu un prātu izkūkojušo sievasmāti. Vismaz klaunam ir kur izpausties.
Ja kas, agrāk, pirms 2011. gada, viņu neviens neņēma vērā. Visu savu agrāko dzīvi iekš Jelgavas ielas tā arī nīkuļoja.

Atbildēt

Kaimiņiene

13.02.2018. 23:02

»

$ $$$ $$$

šis viss ož pēc bērnu nolaupīšanas bandas, pārbaudiet šo "bagātnieku" naudas izcelsmes avotus


Tas viss štrunts, salīdzinoši, ka būvvalde pārbaudīs, cik likumīgi Grigulis sabūvējis tos žurku šķūnīšus uz prokurora zemes. Ā.. arī pagrabu un to tizlo pirti, visas šīs žurku būdas ir nelikumīgi sabūvētas, tātad, soda nauda + jādodas pie arhitekta ar paskaidrojuma rakstiem, piedevām, uz katru šķūni. Gribu redzēt, kā tas notiks,būs jāpaseko kā tās žurku būdas tiks skaņotas. Tā kā Grigulim pilnas bikses un ne tikai bikses..., kur vēl administratīvās lietas ar virzību uz tiesu..

Atbildēt

Aha

07.02.2018. 12:11

un arī tiesā rinda būs pienākusi.

Atbildēt

Ha, Ha

06.02.2018. 16:00

Ķērc, ķērc puis cik gribi,neko nevari panākt bet prokurors gan panāca, ka dziļurbums nāni..., nekas,drīz vasariņa gan jau rindas kārta būs pienākusi.

Atbildēt

kaimiņš

06.02.2018. 01:08

Kādi ceļojumi, Grigulis nemaz nevar to atļauties. Visu vasaru bērni pie plānprātīgas omes laukos odus sit. Jā, to viņš ir bērniem novēlējis. Pat Bāreņtiesa sakusi interesēties un interesēsies.

Atbildēt

Bagātais

05.02.2018. 12:43

Nezinu pie kādās kovārņu sugas pieder Grigulis, bet man bija kaut kas līdzīgs. Proti, manam kaimiņam pat skauda, kad es savu ģimeni reizi gadā aizvedu ceļojumā. Viņam bērni visu vasaru dzīvoja pie omas laukos, bet mani bērni pa Spāniju. Tad nu skaudība bija pamatīga uz visu, un rakstīts tika uz visiem gaņģiem. Zināma lieta skaudība nabagais nekad nav ieredzējis bagāto, sākumā vēlas draudzēties, bet kad bagātais atsaka, sākas ienaida kults.

Atbildēt

Draugs

05.02.2018. 09:44

SKAUDĪBA!!! Vēl jo vairāk, ka pats Grigulis pieder pie sugas, kuri priecājās, ja kaut ko var nokampt pa akciju, vai vēl labāk, vispār bez maksas. Tā arī gribēja pa 1/2 cenu pagalmā izurbt dziļurbumu, bet prokorors to štelli izjauca, tagad Grigulis plivina spārnus, jo būs jāgaida rinda un par pilnu maksu. Pieraduši tie nabagi dzīvot uz citu rēķina, TĀDA SUGA.

Atbildēt

policists

04.02.2018. 22:01

Iesaku Grigulim arī elektrības skapim ar visu citu kaimiņu skaitītājiem kurš atrodas uz viņa zemes aplikt ķēdi, uzlikt slēdzeni un piebīdīt bluķi, ja jau var ķērkt, ka viss kas uz viņa zemes ir viņa īpašums. TĀDA APROBEŽOTĪBA!
Jā, te ir piemērs, ko dara ar cilvēku skaudība. Starp citu prokurors izjauca Grigulim ieceri ar artēziskās akas rakšanu, tad nu Grigulis-kovārnis ķērc.

Atbildēt

LUKTURS

26.01.2018. 12:19

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


Viņam tokš ir bābs. Teitan te rakstīts, ka pa visiem pakšķiem - saviem ne saviem šukerējot, noteikti meklē motīvus. Tas bābs ir kriminālija, vecais tokš ir kampūterists.

Atbildēt

lasītājs

25.01.2018. 20:03

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


ko ta apraksta?, ka ar slapjo nolaupīs 3 burkānus?

Atbildēt

Izdevējs

25.01.2018. 14:44

»

datoriķis

viņam zeme ar visiem papīriem ir digitalizēti


Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices...

Atbildēt

Mērnieks

23.01.2018. 18:33

»

Gudrāks tiesnesis

Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt...


Skaidrs tas, ka šeit ir savārīts ķīselis jau 1993.g.Skaidrs arī tas, kam to vārīt bija izdevīgi.Tagad visas kārtis tiks atklātas tiesā. Un gudrāks tas, kurš tās patreiz neatklāj. Lai tik domā, ka viss būs kārtībā, kā jau tika domāts 20 gadus.

Atbildēt

Gudrāks tiesnesis

22.01.2018. 17:05

»

Tiesnesis

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem


Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt tieši tika piemeklēts stulbākais no stulbākajiem prokuratūrā? :)

Atbildēt

Tiesnesis

22.01.2018. 16:43

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem.

Atbildēt

MMM

21.01.2018. 20:15

»

Kaimiņiene

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums


Cik var cepties! Zemes reforma jau ir vēsture! Ja zeme ir ZGr, tas nozīmē, ka, iemērot zemi, visi pierobežnieki ir parakstījuši zemes robežu iemērīšanas aktu, ka piekrīt iemērītām robežām dabā. Ja kāds bija aizmidzis, parakstot šo aktu un tagad pēc ~ 30 gadiem agonijā brēc - man nozaga zemi uz kuras ir aka un pagrabs! tad atvainojiet! piedodiet! tas izklausās pēc analfabētiska stulbuma vai pretīgas bezkaunības! Atkārtoju - zeme ir nekustamais īpašums un tikai zeme! - uz kuras katru dienu var celt vai nojaukt pagrabu vai aku.

Atbildēt

Kaimiņiene

19.01.2018. 11:32

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums.

Atbildēt

Cirka pārvaldnieks

16.01.2018. 13:03

Nē, cienītais Griguli, nepastāv gan! Varu vienīgi piedāvāt āksta vakanci.

Atbildēt

Grigulis

09.01.2018. 17:47

Ai..vai..visi par mani smejas un izsmej:)neviens mani neklausa:)esmu palicis par klaunu:) steidzami mainu profesiju:) cerams cirkā kāda vakance pastāv.

Atbildēt

Piliksers

26.12.2017. 23:34

»

Hihi

Interesanti - kādā tiesā


Jāsūdz tiesā, ka neļauj man ūdeni zagt...

Atbildēt

vecā kaimiņiene

26.12.2017. 23:07

»

kaimiņš

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus


Aka ir piederīga prokurora mājai,jo to izraka šīs mājas pirmais īpašnieks Arvīds Kalniņš. Artas Kalniņas tēvs, bet pati Arta no savas kūts izdzina Birutas Pogeles tēvu Arkādiju, kurā viņš bija pēc kara ieperinājies. Tad Birutas tēvs aizlīda uz plostnieku šķūni dzīvokli Nr.1 jo pats bija tajos laikos koku pludinātājs. Tāda ir tā vēsture par aku. Ja vajadzīgs varu arī tiesā visu izstāstīt.

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 15:03

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus.

Atbildēt

MMM

24.12.2017. 14:32

»

kaimiņš

Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās


ja manā ZGr nav apgrūtinājumi - sadales tīklu skapis, Plinera aka, servitūta ceļš uz Plinera aku vai Plinera māju, tad naidīgo kaimiņu, kas vazājas pa manu pagalmu, ar plinti šauju nost kā iespējamo laupītāju vai zagli, kas visticamāk tāds arī ir

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 08:34

»

Jurists

Kurš nejēga to Jums iestāstījis


Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās.

Atbildēt

ome

24.12.2017. 08:25

Tad nu gan varoņdarbs,jaunām puisim cīnīties ar vecu cilvēku. Kauns par visu pagastu.

Atbildēt

MMM

22.12.2017. 21:13

»

Ha, Ha

Labrīt


un tas, kas nav ierakstīts zemes grāmatas apliecībā - pieder m a n !!! Pārbaudīšu visas ZGr apliecības un būšu Rokfellers!

Atbildēt

Jurists

22.12.2017. 14:32

»

Ha, Ha

Labrīt


Kurš nejēga to Jums iestāstījis?
https://likumi.lv/ta/id/42284-par-nekustama-ipasuma-ierakstisanu-zemesgramatas#p-535351

Atbildēt

Ha, Ha

22.12.2017. 13:09

»

MMM

iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens


Labrīt!
Civillikums runā ko citu,to ka ir zeme īpašumā, vēl nenozīmē, kad viss uz tā ir piederīgs!
Piederīgs ir tik tas, kas ierakstīts zemes grāmatas apliecībā! Tā lūk gan!

Atbildēt

MMM

21.12.2017. 19:49

»

mazmeita

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot


iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens?

Atbildēt

mazmeita

21.12.2017. 18:07

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot.
Māju būvēja mans vectēvs, konkrēti 1954.g. kopā ar aku, pagrabu, kūti.

Atbildēt

Aizkrauklē laikam cita gramatika

19.12.2017. 22:36

»

mazmeita

skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve


Arī mazmeita neatšķir papildinātāja un apstākļa palīgteikumus :)

Atbildēt

mazmeita

19.12.2017. 20:45

»

MMM

tad jau Zigrīda Auziņa bijusī (Kalniņa ) Pilikseram kaut ko ne tādu ir pārdevusi. Starp citu - 50-tajos gados cilvēkiem piederēja mājas, bet zeme nepiederēja, to varēja tikai lietot


skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...