Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uzvareejushie idioti, kas neprot braukt pa laukiem

05.09.2022. 11:14

Jums tur veel asfalts. Mums nav. Ziemaa atkal naaksies saskarties ar shoferiem, kas neprot braukt.

Atbildēt

nav

05.09.2022. 09:12

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


Ministrijas pārvadātāju konkursi/lotes bija rakstīti, lai izslēgtu no tirgus vietējos pārvadātājus. Un izslēdza daudzus, gan Ventspils Reisu, gan CATA, poalasi konkursu rezultātus pa lotēm! Kāds tur sakars ar Helmani? Ir jocīgi, ka daudzi komentētāji ministrijas noziegumus grib "piešūt" Helmanim.

Atbildēt

līdzīgi

04.09.2022. 15:55

»

Ojārs Paceplītis

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola


Ojāram,bija lielas cerības vienreiz tikt pie normāliem PV,kuru iepirkumus nevar atrisināt jau en-tā valdība.Tā pat Linkats nežēloja krāsas iekrājot dzelzceļa infrastruktūras un tīkla iezīmēšanu progresīvās krāsās.Šodien no visas krāsu paletes ir palikusi 'neizdarīta darba' pēcgarša.Žēl,jo uzskatīju viņu par vienu no labākajiem ministriem Kariņa valdībā.

Atbildēt

Latgaliešu izcelsmes uzņēmējs no Teksasas Pēteris Ragaušs

04.09.2022. 08:44

Latvijas nākotnes jautājums ir čangaļu terminālis Skultē!

Atbildēt

Pelmenis

04.09.2022. 06:13

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Privāta gan. Bet kādas dotācijas saņem no valsts. Šķēlisti un šleseristi nez kurā paaudzē tur sēž kā pielaulāti, kā jebkur, kur var slaukt valsts naudu. Tagad atkal raujas pie varas, tā paša iemesla dēļ.

Atbildēt

karsējmeitene

04.09.2022. 06:08

»

Fans

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko


Protams, ZZS galvenā Hūte jau visās savās ķibelēs ar tiesībsargājošām institūcijām vaino Bordānu. Hūte tā arī nav sapratis, ka visu nevar nopirkt par naudu. Un cik tad ilgi tie stipendiāti var atstrādāt. Bet NA joprojām ir Lemberga pionieru pulciņš.

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 20:00

»

atbilde

Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ


Tu mani atšifrēji! :o

Atbildēt

Pēc uzņēmumu datiem

03.09.2022. 17:35

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


parādās, ka SIA Ogres autobuss, kas pastāvējis no 1996.gada, 2019.gadā pievienots Cēsīs reģistrētai AS CATA. A kur bija Helmanis un viņa viltus nacionālā prokrieviskā ZZS banda, ka ļāva novada pasažieru pārvadātājam pārreģistrēties uz kaut kādām Cēsīm? Vēl pagājušā gadā Ogres autobusa autobusi nodrošināja reisus Ogres novadā, tagad pēkšņi Helmanis pirms vēlēšanām tēlo muļķi, it kā sirgtu ar amnēziju.

Atbildēt

Vai nav jocīgi?

03.09.2022. 15:15

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem!

Atbildēt

Fans

03.09.2022. 14:10

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko.

Atbildēt

JZ

03.09.2022. 13:46

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Nav par ko. Tas bija tikai skubinošs pamudinājums. Tā kā mitinos Aizkraukles pusē. kur ir tas pats pārvadātājs, kas strāda ar tādām pašām metodēm kā Ogres novadā, tad tā man tomēr ir spiesta lieta solidarizēties, kaut vai piebalsojot bļaustības korim. Ja bezgodis Godiņš nevar lauzt līgumu ar izpildītāju, kurš nepilda līgumu, tad tas izskatās tāpat kā nevarība atcelt pavisam OIK maksājumus blēdīgajiem elektrības ģenerētājiem.

Atbildēt

ja netiek pildīts līgums

03.09.2022. 13:38

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


to var lauzt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.09.2022. 12:51

Priekšvēlēšanu kņada.
Par autobusu reisiem runājot, covid laikā mūsu varas ekonomikas slepkavas (tai skaitā - gan Helmaņa pārstāvētā partija, gan Lainkaita pārstāvētā) aizliedza nepotētajiem autobusu vadītājiem sēsties pie stūres. Vācijā tādu ierobežojumu nebija, un minēto šoferu bars aizbrauca darbā uz turieni. Jau tad strādāja gandrīz vienīgi pirmspensijas un pensijas vecuma šoferīši. Tagad potes ir sākušas darboties un arī aizbraukušie laikam neatgriežas - šoferu trūkst gan Liepājas autobusu parkam, gan Rīgas satiksmei, reisi "izkrīt" arī Latvijas Sabiedriskajam autobusam. Neko neesmu dzirdējis par problēmām CATA un VTU. Paši vainīgi, un nevajag tagad te bļaustīties. Ceru, vēlētājiem pietiks prāta "novērtēt" esošās koalīcijas partijas.

Atbildēt

atbilde

03.09.2022. 12:28

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 11:53

»

JZ

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas


Paldies par atbalstu!
Īstenībā es bļaustos, nevis cīnos! Neesmu tik dumjš, ka nesaprastu, Liepājas autobusu parks ir privāta firma, nevis SM pārvaldībā.
Bet vairums no jums jau ir tik dumji, ka to nesaprot ;)
Un man visvairāk bailes, ka neatjauno tiesvedību!

Atbildēt

Darbe devēje asociāceje

02.09.2022. 23:46

»

kur paliek cilvēki?

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju


Nāce strādē, maksēs labe, simte ruble pa simte gade.

Atbildēt

kur paliek cilvēki?

02.09.2022. 23:23

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju...
Vai pie vainas ir emigrācija, vai jaunie ļaudis negrib strādāt?

Atbildēt

Idioti

02.09.2022. 21:30

Ārkārtas situācija tāpēc ka autobuss neiet? Un ar ārkārtas situāciju iedzīvotājiem viņi plāno uzspiest vilkties kājām līdz ogrei?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2022. 20:56

Pirms nokļūšanas minestrejas ratiņkrēslā Linkaits bija uzmeties par konsultantu- padomnieku- mācītāju visos iespējamos kantoros! Tagad izrādās, ka Tālis, abi ar Godiņu, nav mīzēji, bet Šķēle šos abus dirsina kā pēc notīm!!!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.09.2022. 20:43

Pat nav vairs smieklīgi. Pie visām trīsdesmit gadus shēmošanām un zagšanām vainīgie nu atrasti - Bordāns&Co. Nabaga kremļaku politmafija, nezinātājam taisni vai žēl jūsu paliek.

Atbildēt

from abroad

02.09.2022. 19:41

Klau, Egil, Tu velti tērē laiku un enerģiju. ŠI TO MĒSLA GABALU sargā Bordāns ar saviem pajoliņiem –deputātiem jauniešiem. Kankariņš, ja būs jāizvēlas starp NA vai Konservatīvo partiju, uzmetīs nacionāļus. Jo no Bordāna un viņa sponsoriem –Skultes termināļa īpašniekiem nauda nāk/nāks fantastiska! Nacionāļi nav tik maksātspējīgi jeb ir godīgāki. Redzēs kā to visu novērtēs tauta pie vēlēšanu urnām. Pagaidām Kankariņs un jenoti ir topā.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

02.09.2022. 19:39

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola...
Taču autobusi Ogrē gan jau būs - rudenī aizies Tālis un atnāks autobusi.

Atbildēt

wow

02.09.2022. 19:32

Diezgan smagi Linkaitis un SM degradējušies....

Atbildēt

JZ

02.09.2022. 19:26

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas...

Atbildēt

Kauns

02.09.2022. 18:56

Sanita apēdusi ar maizi kaunu,tā melot nedrīkst,ir jāiet prom no šī amata par autobusu kontrolieri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...