Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zigis

15.05.2020. 06:31

Ieskatieties viņam sejā, cik viņam neglīts deguns. Pirmo reizi tik neglītu degunu redzu.

Atbildēt

anita

12.05.2020. 08:11

slima sua murgi

Atbildēt

Rinkijs

11.05.2020. 10:29

»

Yea

Caureju sajaucis ar mēnešreizēm


Aldiņš reizi mēnesī ierauj pienu un uzkož skābu gurķīti kā es

Atbildēt

ZXZXZXZX

10.05.2020. 13:09

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Catherine

10.05.2020. 04:06

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/ayvKBZM

Atbildēt

Kas vedina domāt, ka ar “C19 pandēmiju” tiek plānota globāla ciparizēta civilizācijas koncentrācijas nometne?

09.05.2020. 23:04

»

Visa patiesība par C19

Zviedrijas likumdošana nepieļauj valdībai izsludināt pandēmiju bez Zviedrijas ekspertu padomes slēdziena. Zviedrijas ekspertu padome neuzskata, ka C19 ir iemesls pilnīgai izolācijai, bet attiecas uz noteiktu kategoriju cilvēkiem - no 65 plus gadu veciem. Tiem, kam ir hroniskas saslimšanas un citi riski...


1. Apple Inc. , kas ir ASV daudznacionāla korporācija, kas izstrādā un pārdod sadzīves elektroniku, datoru programmatūras un personālos datorus un Google Inc., kas ir ASV akciju sabiedrība, kura izstrādāja Interneta meklētājprogrammu Google Search, 2019. gadā uzņēmumā strādāja 114 096 darbinieki un tas bāzējas Sanfrancisko piepilsētā Mauntinvjū noslēdza līgumu sadarbībai, lai izstrādātu programu kopējai personu izsekošanai internetā, identificējot visu personu visus kontaktus, lai it kā noteiktu infekcijas C19 globālos izplatīšanās ceļus. Ķīnā šī sistēma jau ir izstrādāta un ieviesta sociālo reitingu aģentūras vajadzībām, daļēji ar Ķīnas palīdzību arī Maskavā un Kazaņā.

2. Beļģijā jau ir izstrādāti kvantu čipi un šodien aprobēti Āfrikā un ASV, katras personas Identifikators dos iespēju valsts iestādēm īsā laikā noteikt visu par personu un tās konkrētā brīža atrašanās vietu, ko Latvijā pandēmijas laikā realizēja caur 5G tīkliem, uzliekot personai 3000 € sodu par pašizolēšanās neievērošanu.

3. Slepeni notiek pārrunas par globālās likumdošanas izmaiņām, lai ierobežotu tiesības tiem, kas nav vakcinēti pret C19, vakcīnēšanu sasaistot ar nanočipa ievadīšanu.

4. Dānijā jau ar likumu noteikta obligāta vakcinācija pret C19.

5. ES likumdevēji izskata vajadzību pēc izziņas par vakcinācijas esamību pret C19 visiem ieceļotājiem ES zonā.

6. Kopēju nodokļu maksātāju reģistru plāno papildināt ar visu katras valsts personu reģistrāciju.

7. Cilvēktiesībās starptautiskā vakcinācijas organizācija ieviesusi tiesības uz ID ar visu pieejamo informāciju par personu. Šo informāciju tiesīgs personīgi lietot būs tikai pati persona personas datu aizsardzības nolūkos. Tomēr valsts iestādēm kontroles nolūkos būs pieejama visa katras personas ID pilna informācija.

8. Līdz 2025. gadam uzdots visām valstīm ieviest 5G globālo pārklājumu, caur kuru paredzēts kontrolēt visus čipizētos cilvēkus sociālo reitingu uzskaitei.


9. Izraēlā jau saražoti droni, kas, vadoties pēc čipiem caur 5G pārklājumu, var izpildīt policijas uzdevumus personu atrašanā.

Atbildēt

patiesībā

09.05.2020. 21:23

»

Kritizē? Pamato!

Kā tad būtu jābūt


veselais saprāts nav ne jāpamato, ne arī jāpierāda (t.i. pamatprincipu / pamatvērtību aspektā, jebkurā izpratnē / saistībā). Protams - ja tāds vispār piemīt jebkuram konrētam "atsevišķi ņemtam" personāžam (ja tomēr nē – "bez komentāriem", kā saka, bet ar padziļinātu līdzjūtību).

Cita starpā - ja personāžam veselais saprāts tomēr ir ienācies (Radītāja uzsaukts "pēc noklusējuma" un, dabiski, arī uzturēts atbilstošā kondīcijā), tad patstāvīgi un pastāvīgi jēgt un sajēgto apsmadzeņot nespējīgiem bioizstrādājumiem tipiski raksturīgais jautājums "Kā tad būtu jābūt?" ir absolūti lieks. Arī tā vienkāršā iemesla dēļ, ka atbilde nav nepieciešama, jo tā (arī, t.sk.) ir elementāri pašsaprotama jebkuram ar veselo saprātu apveltītam Normālam Cilvēkam (ja tomēr nē – skat.iepr.).

Atbildēt

zem diviem karogiem

09.05.2020. 20:57

Aldi Gobzem----pamūc malā!!!!
Tulīt,būs--KNARIŅA bandas uzrāviens!!
....četracis--apmīzīsies,no rāviena!!:))))

Atbildēt

Paija

09.05.2020. 19:57

Kā juristam Gobzema raksts ir švaks.
Nav neviena projektu uzskaitījuma, kādus tad Gobzems konkrēti ir izstrādājis un iesniedzis apspriešanai konkrētās Saeimas komisiās (deputātam šadas likumdošanas iniciatīvas piemīt).
Rakstā vien patoss un lozungi, patoss un lozungi ... bez jebkādu KONKRĒTU , A.Gobzema izstrādātu un Saeimas komisijās iesniegtu likumprojektu.

Arī divi A.Gobzema veidola spodrināšanas un rūpju "jājamzirdziņi" rakstā pieķerti klāt : bērni un pensionāri.
Neinteresē Jums Gobzem, ne bērni, ne pensionāri... ... jo kādus tad Jūs esat iesniedzis Saeimas komisijās likumprojektus, lai uzlabotu bērnu un pensionāru ubadzīgo dzīvi ? Nav Jums tādu konkrētu apspriežamu likumprojektu.
Ir tikai " pāva spalvas".

Atbildēt

Visa patiesība par C19

09.05.2020. 15:46

Zviedrijas likumdošana nepieļauj valdībai izsludināt pandēmiju bez Zviedrijas ekspertu padomes slēdziena. Zviedrijas ekspertu padome neuzskata, ka C19 ir iemesls pilnīgai izolācijai, bet attiecas uz noteiktu kategoriju cilvēkiem - no 65 plus gadu veciem. Tiem, kam ir hroniskas saslimšanas un citi riski. Valsts uzskata, ka katram pašam jāizvēlas sava uzvedība. Visa informācija pieejama internetā. Zviedrijas epidemiologi atzīst, ka nav iespējams nesaslimt ar C19, tāpēc ieviest represijas, karantīnu, pašizolāciju ir valsts totalitārisma izpausme. Zviedrijas ekspertu padome uzskata, ka valstis, kas ievieš karantīnu, C19 izplatību paildzina laikā, gatavojoties jaunam C19 inficēšanās vilnim rudenī. Apturot plānveida medicīnas palīdzību sakarā ar ieviesto karantīnu un pašizolēšanos ir noziedzīgas darbības pret personām, kurām liegtas plānveida operācijas un tml.

Zviedrijā nav noteikta kopēja testēša uz C19. Ātrai palīdzībai jāzvana, ja vien sajūt visiem zināmos C19 simptomus. Zviedrija atkal saglabājusi neitralitāti kā 2PK laikā. Zviedrija rekomendē personām ar 65 un plus gadiem izvairīties no masu pasākumiem.

Vai var būt tā, ka visi pārslimos, visiem būs antivielas un C19 apstāsies? Kopējas statistikas nav ne par inficētajiem ar C19, ne pārcietušajiem infekciju.

Kādam 48. g. v. vīrietim Zviedrijā atzina, ka nomiris no C19, bet vēlāk atklājās, ka cilvēks nomiris no infarkta, jo ilgstoši bijusi paaugstināta tromboze. Zviedrijas statistika tomēr atzīst, ka slimniekam C19 ir bijis nāves iemesls. Valsts atbalsts pandēmijas laikā ir spekulatīvs, koruptīvs un vairāk noder korporatīvajam valsts modelim - jo slimnīca atzīs vairāk mirušo no C19, jo lielāku atbalstu saņem no valsts.

Ar testiem noteikt C19 praktiski nevar, ko atzīst Zviedrijas ekspertu padome, vienīgi laboratorijas analīžu ceļā.

Tomēr labāk pusotra metra citam no cita, nevis pusotra metra zem zemes.

Pats galvenais, ka Zviedrijas valsts lēmumi ir saprātīgi un nav vērsti uz ekonomikas sagraušanu, jo jebkurā gadījumā noteicošā ir inficēto cilvēku imunitāte.

Kam izdevīga pandēmija?

Mans uzskats, ka nejauši C19 pandēmija nav notikusi. Ne visas valstis un ne visi uzskata, ka C19 pandēmijai jākļūst par diversijas ieroci ekonomiku sagraušanai. Vai ciparu koncentrācijas nometne, cilvēku čipizācija būs pandēmijas mērķis, mēs nezinām.

Cenu, ko maksā Latvijas 4. maija korporācija ar karantīnas ieviešanu ir nesamērīgi augsta pret valsts ārējo parādu, to palielinot par 4 miljardiem euro.

Atbildēt

patiesībā

09.05.2020. 11:57

»

masku balle

Spēcīgi! Joprojām nav skaidrības pulcēšanās lietā, kā 25 rumpīši izvietoties 2 m attālumā cits no cita? Vai stāvēs, sēdēs un gulēs uz šaha dēlīša vai kā? Otra nesapratne pārņem ar ģīmja aizklāšanu sabiedriskajā transportā! Ar šallīti, ar lakatiņu? Varbūt var ar vēdekli un arī avīzi? Jaunie visticamāk...


vienkārši nožēlojami! Joprojām cenšamies dzīvot "pēc instrukcijas" un pa glupo skaldām matus par to, ko (nu jau vairs) neesam spējīgi apjēgt patstāvīgi? Tostarp, elementāra izpratne par aktuālo situāciju un atbilstoša pašaizsardzība, kā izrādās, ir svešvārdi tiem personāžiem (dēvētiem arī par "covidiotiem"), kam kroņavīrus permanenti destruktīvi ietekmējis, visticamāk, jau tā necilo smadzeņu potenciālu?

Nevis masku balle, bet jēgas agonija. Un sērīgs klusuma brīdis, "paturot gaišā piemiņā" nebūtībā aizdevušos veselo saprātu.

Atbildēt

ritvars

09.05.2020. 11:44

»

ZINI KO

Ja rinkēvičs iznāca no skapja, Domburs arī var iznākt no skapja


rikēvics iznãca no skapja kad viņa vīrs čakarēja vēl vienu vīru. Uzminiet kurā caurumā!

Atbildēt

Mūslaiku ainas

09.05.2020. 11:27

Nav reta parādība - krieviski runājoša pensijas vecuma sabiedriskā transporta pasažiere, kas sevi piesaka ar skaļu - kur lai liek šo talonu, kā tas darbojas? Tā ir realitāte - cilvēki, kas pirmo reizi brīvajā Latvijā maksā par braucienu sabiedriskajā transportā!

Atbildēt

masku balle

09.05.2020. 10:34

Spēcīgi! Joprojām nav skaidrības pulcēšanās lietā, kā 25 rumpīši izvietoties 2 m attālumā cits no cita? Vai stāvēs, sēdēs un gulēs uz šaha dēlīša vai kā? Otra nesapratne pārņem ar ģīmja aizklāšanu sabiedriskajā transportā! Ar šallīti, ar lakatiņu? Varbūt var ar vēdekli un arī avīzi? Jaunie visticamāk tā arī rīkosies, tikai apzinīgie pensionāri no savas trūcīgās pensijas iegādāsies tos sapirktos mēslus, kuri galīgi neder vajadzīgos gadījumos un tajās vietās, kur sejas maskas tiešām ir nepieciešamas.

Atbildēt

Lampa

09.05.2020. 09:56

Cik var tiražēt to Govzemu! Čalis tēlo milzīgu sabiedrības aizstāvi un moralizētāju. Tajā pat laikā pasts braukā ar Mercedes džipu (agrāk bija divi, laikam viens bija porsche, nez kā tagad...), priekšvēlēšanu laikā vispār ar miesassargu staigāja, patīk dažādas interesantas vielas, dzīvo lepnā privātmājā un pārtiek tikai no deputāta algas:):):)! Nopietni? Viņam rūp pensionāri un bāreņi??? Truli un bezkaislīgi audzē savu politisko kapitālu, ar mērķi nodrošināt personīgo kapitālu, lai pietiktu naudiņas visām savām dzīves ekstrām.

Atbildēt

sporta naudu invalīdiem

09.05.2020. 07:33

pietiek to azarta totalizatoru, kuru tribīnēs dzeras čeka

Atbildēt

Q

09.05.2020. 07:01

Pareizi Gobzems raksta, bet koalīcijas deputāti jūtas droši, taisa tautai uz galvas un ir pārliecināti, ka nākošreiz atkal varēs pārgrupēties un tauta par viņiem nobalsos, jo visi masu saziņas smadzeņu skalojamie rīki, TV, radio, avīzes žurnāli un interneta portāli sen ir nopirkti ar visiem žurnaļugām, kas dzīves saimniekiem kalpo par Jūdas grašiem!

Atbildēt

MI

09.05.2020. 03:22

Jūsu mūzikā ir vienīgi Disonanse.
Kā teikt - kaut kā neiet gali kopā.

https://www.la.lv/elektoratam-vienigais-ir-piedzerties-un-kotlete-kaimina-telefonsarunas-atklajas-interesanti-fakti

Atbildēt

Jā jā

09.05.2020. 00:49

»

ha-ha

Bailes ir dzītas ilgi un pamatīgi.Dzīt tās sāka Kārļa paps ar saviem aizsargu durkļiem,uz kuriem pasniedza valsts neatkarību Josifa onkam,kurš ar vietējo atriebēju palīdzību parādīja.ko var izdarīt ar tiem,kuri nepakļaujās.Tā tauta tika pakļauta.Redzot,kādas personas vada valstī,ir naivi taujāt par ...


Jā, jums liberastiem gan grūta dzīve, ne aiz Trocka platās muguras, ne zociāldemokrātos iefiltrēšanās neglāba no atšifrēšanas un momentālas iztrenkāšanas. Josifs gan pret jums draņķiem bija skarbāks un uzreiz lika pie sienas tāpēc glābiņu meklējāt uz kuģiem un ar laiviņām, bet jūsu vietā izsūtīja nevainīgus cilvēkus, jo kā jau boļševikiem pieņemts, plāns bija jāizpilda un iztapīgie okupantu roklaižas to paveica ar uzviju.

Atbildēt

ZINI KO

08.05.2020. 23:48

Ja rinkēvičs iznāca no skapja, Domburs arī var iznākt no skapja!!!

Atbildēt

Uzvara

08.05.2020. 23:47

Saeimu var atlaist ar referendumu 1-2 mēn. laikā. Referendumu ierosinaar parakstu www.latvija.lv/pv

Atbildēt

Sanita

08.05.2020. 23:42

Šis ir labi uzrakstīts. Tiešām. Hip-hip urrā tam literārajam ģēnijam, kurš šitos rakstus dzejo. JA atmet nodevas maksātājam, tad, principā, par taisnību un to, kas patiešām jādara... Tikai ne jau zem šī karoga...

Atbildēt

nuja

08.05.2020. 22:16

»

Yea

Caureju sajaucis ar mēnešreizēm


un zewwa rulli ar 100 nr. smilšpapīru.

Atbildēt

a411

08.05.2020. 20:01

Visi ir izpumpējušies, aktivitāte 0, Gobzems nav autoritāte.

Atbildēt

NL

08.05.2020. 18:24

»

vēlētājs

Ja A.G. būtu tomēr izveidojis valdību,tad gan viss būtu pilnīgi savādāk


Domā Aivars Gedroic vai Aldis Gobzem, lai gan kāda starpība.

Atbildēt

Rosito

08.05.2020. 17:53

Madam Gobzema. Kad pildiisi solijumu un pametiisi Latviju?? Nu negrib Tevi neviens. Un neinterese Tavi murgi

Atbildēt

latvietiņš

08.05.2020. 17:46

Vai, kā šitas te raksts iedvesmoja. Uz dzejas pantu rakstīšanu pavilka. Te būs mans dzejiskais atbalsts Gobzema kunga rakstam:
Dari ko vari - dibenā kost
Neņem galvā - ir jāsit nost
Neņem galvā, ja elpa trīc,
Tik un tā vairs neausīs rīts.
Droši sitamos grābjiet saujās
Reizi pirms nāves ir jāizkaujās.
Cerams, ka vakars vēl neaprīs mūs,
Kaut gan, vaienalga - jānosprāgst būs
Labi vēl ja dzīvā sirds
Kaut kur augšā zvaigznēs ņirgs.
Labi? Nē, tomēr labāk liekas,
Ja mums dvēseles nesatiekas.
( Lūdzu, otrreiz izlasīt šo dzeju ar izteiksmi skaļā balsī, jo tikai tā izpaužas tās mobilizējošais spēks.)

Atbildēt

vēlētājs

08.05.2020. 17:42

Ja A.G. būtu tomēr izveidojis valdību,tad gan viss būtu pilnīgi savādāk.

Atbildēt

ha-ha

08.05.2020. 17:25

Raksta pirmā puse ir kā kulaks uz acs!
Virsrakstā gan autors varēja vairāk norādīt uz banānu republikas vadības 2 ļoti svarīgām un raksturīgām iezīmēm:
1)augstajiem lēmēju IQ standartiem,
2)nešaubīgu savstarpēju atbalstu kleptokrātijas shēmām.
Raksta otrā daļa nav iznākusi tik pārliecinoša. Ar idejām un vēlēšanām Augeja staļļus nevar izmēzt. Vienīgais piemērotais rīks tādā gadījumā - sūdainas dakšas!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

08.05.2020. 17:14

Komunisti un čekisti nebija nekādi muļķi, lai 91.gadā izveidotu sistēmu, kuru kāds varētu tā vienkārši sagraut.
Tāpēc arī tā saucās sistēma, jo tajā iesaistīti ir bezgala daudzi darboņi, kas cits citu papildinot un piesedzot dzen mūs atvarā. Gobzemu Aldis ir viens no tādiem, kurš cenšas saglabāt okupācijas laikā izveidoto nācijvalsti ar Latvijai nepiederošiem pilsoņiem un neleģitīmu varu, ko izveidojuši okupācijas laika kolaboranti. Jūs teiksit, bet pēc likuma pilsonība pienākas, ja dzimis šeit. Jā ir tāds likums, kurš neleģitīmas varas pasludināts un neatbilst Satversmē noteiktajām prasībām ne tā pieņēmēji, ne likums, ne pilsoņu sastāvs, ne arī vēlēšanu kārtība.

Atbildēt

Kaimiņa Dormeo matracis

08.05.2020. 17:01

Būtu labāk par mani rakstījis, vai sliktākajā gadījumā par Jēkabpils bufetnieces dēliem.

Atbildēt

Bet

08.05.2020. 16:49

»

Manuprāt

autoram ir vismaz viena problēma - viņam tika dota iespēja "pastūrēt" , bet viņš to neizmantoja...


par atlaidēm transportā noņemšanu jau lēma Ŗīgas satiksmes"vēl joprojām esošā brigāde,spožākie pārstāvji no ilgstošajiem RD pārvaldītājiem,kas ir Gobzēna draugi un draudzenes.

Atbildēt

...

08.05.2020. 16:25

»

Yea

Caureju sajaucis ar mēnešreizēm


Neko nav sajaucis,pederastam caureja tas pats kas sievietei mēnešreizes.

Atbildēt

Aktieris

08.05.2020. 16:17

Aizvien vairāk pēc Putņa sāk izskatīties...

Atbildēt

jaajaa

08.05.2020. 16:15

...atkal lozungi...būtu labāk savācis kopā tur Saeimā tos, kam drusku smadzenes, un "aizpūtis" uz EK Leienai kādu depešu par airBaltic 250 mio...lai "nogriež"...ietaupītu katram Latvijas iedzīvotājam 120 EUR...lai nu ko, bet savu maku tauta mīl, tādu gājienu atcerētos...:)

Atbildēt

Yea

08.05.2020. 16:12

»

nuja

pilnmēness pēc pilnas programmas


Caureju sajaucis ar mēnešreizēm

Atbildēt

Hehe

08.05.2020. 16:11

»

Gobzema strupceļš

1. Raksts ir absurds, jo Gobzems, nonākot politikā, tika no VDD “izsmērēts pret sienu”, tagad vaimanā un aicina citus arī iet un izsmērēties...


Vo, ble, precīzi, ble, labāk vēl nepateiksi, kāpēc gan citiem nosisties pret poda malu, lai vairotu politiska slīkoņa ambīcijas!
Vieglākais veids tikt ārā no parādiem- nodot valsts pārvaldi koncesijā Igauņiem uz gadiem 10, atlaižot visu saeimu, ministrus, to satelītus un citus silē sēdošos patriotus.
Igauņi jau reiz izglāba Latviju pirms 100 gadiem, varbūt izdotos sarunāt

Atbildēt

Gobzema strupceļš

08.05.2020. 16:00

1. Raksts ir absurds, jo Gobzems, nonākot politikā, tika no VDD “izsmērēts pret sienu”, tagad vaimanā un aicina citus arī iet un izsmērēties.

2. Tīšuprāt nepiemin likumgrozījumus, kas piešķir pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājai un kurai ar to pienākums balsis skaitīt, lai tādi gobzemi tiktu turēti pa gabalu no varas. Vai nav absurdi Gobzemam noklusēt par faktu - likumgrozījumiem? Kāda jēga iet politikā?

3. Gobzems grib bagātu valsti? Bet!. Viņam nav ideju, kā uzlabot valsts ekonomiku un atdot valsts parādus. It kā LV ekonomika nebūtu integrēta globālajā. Napoleona sindroms nelīdzēs.

4. Kāpēc anonīmiem ideju ģeneratoriem jānāk talkā Gobzemam, ar VID represijām sagraujot jau sasniegto un kļūt līdzīgam Gobzemam, kurš represēts politisku uzskatu dēļ zaudēja darbu advokatūrā?

5. Gudrie mācās no citu kļūdām. Arī no Gobzema, kurš VDD represiju dēļ kļuvis par upuri sabiedrības labā- sabiedrība ierauga atbaidošo 4. maija cionistu varu visā savā ļaunumā, kas aprakstīta 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem - starp komunistu, čekistu un cionistu dzirnakmeņiem, kuri jau ir maļ kopā, noformējoties kā 4. maija korpirācijai.

6. Diez vai Gobzems saprot, kas ir šī minētā korporācija un ka LR ir liberālisms, nevis demokrātija. Bet tie ir citi jautājumi, par kuriem Gobzems nerunā.

Atbildēt

Manuprāt

08.05.2020. 15:30

autoram ir vismaz viena problēma - viņam tika dota iespēja "pastūrēt" , bet viņš to neizmantoja !
Tā ir tā pati problēma ko autors pārmet citiem - nav māka stāvēt maliņā un stāstīt cik viss ir slikti, māka ir piedalīties un parādīt, ka māku ne tikai solīt bet arī izpildīt !

Atbildēt

nuja

08.05.2020. 15:27

pilnmēness pēc pilnas programmas.

Atbildēt

ha-ha

08.05.2020. 15:11

Bailes ir dzītas ilgi un pamatīgi.Dzīt tās sāka Kārļa paps ar saviem aizsargu durkļiem,uz kuriem pasniedza valsts neatkarību Josifa onkam,kurš ar vietējo atriebēju palīdzību parādīja.ko var izdarīt ar tiem,kuri nepakļaujās.Tā tauta tika pakļauta.Redzot,kādas personas vada valstī,ir naivi taujāt par bailēm,jo cilvēki redzot Josifa partijas biedru ģīmjus valsts apartamentu galerijās un amatu krēslos,ļoti labi saprot ar ko ir darīšana un ko var sagaidīt un arī sagaida,ja spurojas.

Atbildēt

Secinājums

08.05.2020. 15:02

»

Hehe

Vēl mazliet jāpagaida, valsts pati nosprāgs, tad varēs sākt ko būvēt


Rainis — 'Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!'

Atbildēt

Hehe

08.05.2020. 14:54

Vēl mazliet jāpagaida, valsts pati nosprāgs, tad varēs sākt ko būvēt

Atbildēt

Cyril

08.05.2020. 14:53

Уроды

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...