Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaņepe

10.06.2016. 10:37

Apinim labinieks! Par ko tagad LC neizdevies tipogrāfs turpmāk rakstīs?

Atbildēt

Frankenšteins

10.06.2016. 10:35

Belēviču apmelo pat Kučinskis - ZZS nodevēju partija.

Atbildēt

omg

10.06.2016. 10:34

Paldies Pietiek komandai!

Jāsaka, reti stulbs iemesls, lai zaudētu ministra amatu, bet neko gudrāku šis tips arī nav pelnījis.

Atbildēt

nu

10.06.2016. 10:24

Cilvēkam liekas ka viņš nemelo,bet īstenībā melo. Hipohondriķim tipiski.

Atbildēt

ciniķis

10.06.2016. 10:22

Nu tad beidzot alkatība pazudināja Belēviču. Sabiedrība ir ieguvēja no šī fināla. Ar to visus arī apsveicu.

Atbildēt

svešais starp savējiem

10.06.2016. 10:18

Bravo! Bis! Spīdoši menedžēta (u)izmešanas shēma. To, kurš īstais autors, redzēsim pēc tā, kurš būs jaunais ministrs.
Lieku 1:2, ka teātri noorganizēja paši zaļsarkanie. Un 1:3, ka palīdzēja sabiedrotie no mirušās tupicu partijas.
Pats belēvičs noteikti tā arī neapjēdza, kādā veļasmašīnā nonācis. Nekas, dzīve gara, pasēdēs saeimā, lai pamācās no baklažāna un atkritumu karaļa, kā jātaisa desas un politika.
Tā noprotams, ka baklažānam hūtē nepatīk lecīgi jaunēkļi? LV politikā var noturēties tikai tie, kuri padomju komjaunatnes pabirai ir pilnīgi lojāli un vēlams stulbi kā zābaki, kā šahiste, augonis u.tml. subjekti. Nu, štrunts par beļašēviču, nāks jauns ministrs, būs lielāki tūdi. Vispār jau bija gan neprāts pirms vēlēšanām taisīt tādas reformas.

Vēl viens jautājums. Vai tad kārpu izgriešana tagad ir iekļauta valsts apmaksātā programmā? Tā taču tīrā skaistumkopšana!

P.S. jābūt trakam vai ministram, lai kārpas grieztu ķirurģiski. Pāris dienas etiķa komprese 20 min uz kārpas un tās pazūd uz visiem laikiem. Ekoloģiski, droši, lēti, ar 100% garantiju.

Atbildēt

Neizpratne

10.06.2016. 10:14

Ko tas maina vai uzlabo valstī? Ja ir iemesls priecēeties, par ko? Vai Lato Lapsa var pateikt, kāpēc visu laiku mainās veselības ministri, bet veselības nozare tā arī paliek sū...os līdz ausīm. Varbūt vaina tomēr nav personāžos, bet kaut kur citur? Pasaki!

Atbildēt

50s

10.06.2016. 10:07

... Pa to laiku kads zog kartejo miljonu...

Atbildēt

paulītis

10.06.2016. 10:06

PIETIEK: vai ir gaidāma publikācija par nelaimīgā skolotāja sāgu? :)

Atbildēt

Troļļu gans

10.06.2016. 09:58

Sēru diena!! Kas turpmāk cels ZZS reitingus, kas smērēs 2 komisiju 6 partiju deputātus, kas regulāri iekulsies interešu konfliktos, kas cīnīsies par 2065.gadu galu galā?!?! Ceru, ka ZZS rezervistu soliņš nav īss, ir vēl krājumos līdzīgi zelta kadri. Gaidām, ka teiks - nebija tēvs, bet s..., teikšanas kandidātu daudz, ZZS partijas spice, Saeimas deputāti ar Bārčas k-dzi priekšgalā, 2 sekretāri - valsts un parlamentārais, 3 cien.bij.ministra padomnieki, cien.bij.ministra daudzie ielikteņi, cien.bij.ministra troļļu bars.
Nav Belēvičs vainīgs, ka 25 gadus veselības aprūpe bija 101 valsts prioritāte. Līdzvainīga ir visa sabiedrība, kura vēlēja ZZS, līdzvainīga ir ZZS spice un 2 premjerministri, kuri savlaicīgi nenolika vietā neatlaidīgo entuziastu jau pēc pirmajiem interešu konfliktiem, līdzvainīgi ir 12 Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas 6 partiju deputāti, vismaz 4 ārsti un citi cilvēki, kuri atradās blakus Belēvičam un skrēja viņa pavadā, sākot ar 3 padomniekiem un beidzot ar daudzajiem sīkajiem līdzskrējējiem, ministrijā, Zāļu valsts aģentūrā, Stradiņu slimnīcā, utt.
Vienu labu darbu Belēvičs tomēr ir izdarījis. Nevarēs vairāk veselības aprūpi turēt 101 prioritātē. Neviens, ne ZZS kā atbildīgā ar savu ministru, ne Vienotība, kuras premjerministres vadībā Belēvičs sāka savu ministra karjeru, ne atlikušās 4 Saeimas partijas, kurām ir atbildību par valsti tās var realizēt Saeimas komisijās.

Atbildēt

Špicka

10.06.2016. 09:56

Man patīk miljonāri kuri zog sērkociņus.

Atbildēt

jautājums

10.06.2016. 09:55

Stāv rakstīts - Nav slēptas lietas, kas nenāktu gaismā.
Un vēl stāv rakstīts..Savs laiks akmeņus mest, un savs laiks tos salasīt...

Atbildēt

ha

10.06.2016. 09:48

»

kkk

Lapsam noteikti ir sava interese kādēļ viņš tik ļoti "mīl" šo personāžu. Bet vienalga patīkami, ka vienai gnīdai seju mēslos iebāza...


SKOPUMS parudina ministru,krieviem labs teiciens šinī sakarā-žadnotj gubid freijera.Belēviču no politikas var izsvītrot.

Atbildēt

Plutons

10.06.2016. 09:40

Jāskatās, kā KNABam izmeklēšana tagad beigsies...
Pag, Belēvičš jau deputāta mandātu nav nolicis - šamam vēl deputāta imunitāte.

Atbildēt

kkk

10.06.2016. 09:40

Lapsam noteikti ir sava interese kādēļ viņš tik ļoti "mīl" šo personāžu. Bet vienalga patīkami, ka vienai gnīdai seju mēslos iebāza.
Belēvičs ar savu alkatību bija pārkāpis visus rakstītos un nerakstītos likumus.
Nez kādēļ, - viņa ministrēšanas laikā, - medicīna ir vissliktākajā stāvoklī pēdējo 25 gadu laikā? Vispār ar demisiju nevajadzētu aprobežoties - vajadzētu viņu tiesāt par genocīdu pret Latvijas tautu!

Atbildēt

Aldis

10.06.2016. 09:37

Tas nu būtu darīts! Congratulations!:)
Bet kā tad ar LOC vadības muldēšanu tipa "neko nezinām, nekādu ministru neesam redzējuši"? Tur nevajadzētu kaut kā pabikstīt?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...