Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

voloģa

16.06.2014. 17:36

Par to nu nav ko slavēt, ka muļķis izdarīja tā, kā viņš to redzēja.

Atbildēt

Tiesu 2.cēliens

14.06.2014. 15:56

Žurnālistam Leonīdam Jākabsonam 16.jūnijā 13:00 Rīgas Centra rajona tiesā
(Abrenes iela 3) notiks tiesa slēgtā sēdē.

Interesanti, ka iepriekš līdzīgā lietā pret Ilmāru Poikānu jeb Neo, kuru
izskatīja tā pati tiesnese un prokurore, iespējams, pateicoties plašajai
publicitātei un godīgai izskatīšanai, tika attaisnots Ilmārs Poikāns.

Arī šī lieta tiks izskatīta slēgtā sēdē. Vairāk var meklēt googlē ierakstot -
"Krimināllietu par Ušakova e-pasta publiskošanu turpmāk skatīs slēgtās sēdēs"

Šī lieta var ietekmēt visus žurnālistus, jo apsūdzības pret žurnālistu, kurš
tikai darīja savu darbu, iegūstot un publicējot politiķa interneta saraksti,
izskatās nedemokrātiskas un vārda brīvību apdraudošas.

Aicinu rakstīt e-pastus un zvanīt (vēlams laipni), lai izbeigtu lietu
un attaisnotu žurnālistu Leonīdu Jākabsonu!!

Tiesnese Una Melameda - una.melameda (at) zemesgramata.lv
Tieneses palīdzes telefons - 67077242 (darbdienās līdz 16:00)
Prokurore Vita Ozoliņa – vita.ozolina (at) lrp.gov.lv
Rīgas Centra rajona tiesa – rigas.centrs (at) tiesas.lv
Ģenerālprokuratūra – gen (at) lrp.gov.lv

Atbildēt

domas

12.06.2014. 14:00

»

Kirbis

Īstenībā man cilvēciski ļoooti žēl, ka uz Repšes politisko ambīciju altāra kā spoža ēsma elektorātam ar visām no tā turpmāk izrietošām sekām izvēlēts Ozoliņa kgs. Lai nu kurš, bet šis slavenais sportists ko tādu savā dzīvē piedzīvot nu gan nav pelnījis


Tas, ka Ozolins piekritis iet Repses partijaa, pirmkart, nedar godu pasam Ozolinam. Jo tas tikai kartejo reizi pierada, ka sportistiem ir tikai muskuli, bet ne prats. Kaa vienmer.

Atbildēt

Kirbis

11.06.2014. 16:44

»

reali,vienigais plans ir atgriesanas !

Sandis Ozolins parbaudis marsiesa fizisko kondiciju atpakallidojumam uz Marsu


Īstenībā man cilvēciski ļoooti žēl, ka uz Repšes politisko ambīciju altāra kā spoža ēsma elektorātam ar visām no tā turpmāk izrietošām sekām izvēlēts Ozoliņa kgs. Lai nu kurš, bet šis slavenais sportists ko tādu savā dzīvē piedzīvot nu gan nav pelnījis.

Atbildēt

reali,vienigais plans ir atgriesanas !

11.06.2014. 13:05

Sandis Ozolins parbaudis marsiesa fizisko kondiciju atpakallidojumam uz Marsu !

Atbildēt

Jozefs K.

11.06.2014. 09:17

Šī ir ļoti laba intervija kā teksts, izdevies gabals savā žanrā!

Atbildēt

temida

11.06.2014. 06:46

»

tpkp

Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugrikuliela daļa čekistu (uz kopēja skaita) ir neveiksminieki ,bet masoni Latvijā visi ir neveiksminieki ja skata caur naudas daudzuma un ietekmes prizmu !!! Un par Belakoņa biznesmeņa dotībām visa Rīga smaida , jo citur pat viņu kā biznesmeni nezin :) !

Atbildēt

Viedoklis

10.06.2014. 23:06

Ne mazāk interesanta drāma mūs sagaida rudenī ar polittehnologu Liepnieku galvenajā lomā. Ciniķis viņš kādu vēl pameklēt. Saskaņas centrs liek sevi uz altāra, cerot uz Liepnieka dotībām apstrādāt latviešu pensionārus un citus letticīgos. Lielas likmes, līdzīgi iepriekšējam projektam, neliktu. Lūkosim. Laiks rādīs. Bet ja objektīvi un kopainā, Saskaņas centrs būs nākamā Saeimā plaši pārstāvēts šā, vai tā, ar Liepnieku, vai bez viņa polittehnoloģijām. Jautājums tikai viens, pozīcijā, vai atkal mierīgi un netraucēti deputātiem ienesīgi cetrus nākamos gadus deldējot pēcpuses Saeimas sēžu zālē.

Atbildēt

Viedoklis

10.06.2014. 22:57

Pašreiz ticu šim projektam, tagad skatos. Skatīsimies.

Reitingi netic viss šim projektam. Einārs uzskāpis uz PLL grābekļa. Diemžēl, vai par laimi, bet smagi uzkapuši šī projekta sponsori. Pirmkārt, vidējo uzņēmēju atbalsta ideja ir pilnīgi garām. Otrkārt, visam pieliek punktu Repšes faktors. Cilvēki vienreiz sametuši politiķim "cepurē" avansā 300 miljonus latu un sajutušies piemānīti, nekad viņam to nepiedos. Te ne tikai politiskā, bet klāt finanšu atbildība. Repšem noticēja un ziedoja daudz pensionāru un vienkāršu darbaļaužu, bet Repše vēlāk nopirka izīrēšanai jahtu, lai tostarp izvizinātu un nodarbinātu savu jauno brūti vidusskolnieci. Bedīgs stāsts ar ne mazāk bēdīgām beigām. Nauda iztērēta. Arī sponsori, līdzīgi PLL sponsoriem, aizvērs šo dzīves lappusi un norakstīs šo neveiksmīgo biznesa projektu.

Atbildēt

NACIKI

10.06.2014. 20:47

Lasam,lasam,nu nevaram to āķi lūpā dabūt.Lapsa,gaidam kaut ko asāku.

Atbildēt

Es

10.06.2014. 20:04

»

tpkp

Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugriku


piekrītu. Abi ir no viena "kantora". Komjauniešu gorbija laika funkcionāri bija ļoti lieli karjeristi un nekaunīgi aprobežoti tipi. Baltais zirgs nav izņēmums. Izņēmums ir Lembergs no partijas kliķes pēdējā metiena. Abi turas kopā, jo abi ir kantora bērni, kuriem ir viens otru jāatbalsta. Naudu baltajam zirgam deva ne jau tāpat, bet ar noteiktu uzdevumu.

Atbildēt

Belijs fleitee

10.06.2014. 19:51

»

Es

tomēr esmu ziņkārīga un gribu zināt, kāpēc tas komjauniešu varonis to dara publiski? Kam tas visiem jāzina, ka divi ķēmi šķirās


Vini nekad neskirsies, jo ja Belokons pametis Repsi, tad tak pedejam ir janomirst bada navee. Repse ir kaa mazs berns,kas karajas tetina kaklaa nespedams pieaugt un sakt pats pelnit naudu ar savu darbu.

Atbildēt

tpkp

10.06.2014. 19:49

»

Es

tomēr esmu ziņkārīga un gribu zināt, kāpēc tas komjauniešu varonis to dara publiski? Kam tas visiem jāzina, ka divi ķēmi šķirās


Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugriku.

Atbildēt

tupicas

10.06.2014. 19:44

»

jautajums

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko...


Tie keksi pat neapjēdz, kas ir analītiska domāšana. Politikā nav nepieciešama tik daudz analīze, cik spēja redzēt visu kopumā, proti, jāspēj sintezēt. Politiķis un analītiķis pēc būtības ir politlīķis. Tāpēc jau tās glupības notiek, jo visi šie analītiķi spēj redzēt tikai daļu no kopējās ainas. Ломать, не строить. Katrs var izjaukt datoru, bet ne katrs var salikt no tā kaut vai gludekli.

Atbildēt

puņķis

10.06.2014. 19:38

»

jautajums

Pat nosaukumu "Maksligais intelekts" nociepusi no ASV filmas. Vai ir samaksajusi autortiesibas? Repse skatas ASV filmas un murgo


Vispār jau autortiesību čiepējs ir lato lapsa. Ļoti sīks un ļoti sīku autortiesību čiepējs.

Atbildēt

dubdubom

10.06.2014. 19:36

Ar mākslīgo intelektu var nodarboties tie, kuriem ir savējais.

Atbildēt

lasot interviju

10.06.2014. 19:14

bankieris kas kaut ko apkart muld. it kaa par sajutam... bet skaidri redzams, ka sim vina protezee nav nakotnes. Cik reizes vienam cilvekam ir jaizgazas, lai sadiem bankieriem pielektu, ka vini uzlikusi uz "nulles" un vinnet ar sadu pokeri nevar. Es vispar brinos kaa vins var vadit banku, ja sniedz tik murgainu un aptuvenu par " neko" interviju. Jo butibaa visas vina atbildes ir par "neko"

Atbildēt

Feini

10.06.2014. 19:06

teikts: Cilvēkiem ir ļoti grūti uz kaut ko tiekties, ja viņi neredz materiālu rezultātu. Tā ir mūsu jaunās elites valoda, mūsu nākotne! Mūsu kriminālās buržuāzijas krējums tikai tā var teikt.

Atbildēt

Misis cita

10.06.2014. 18:35

»

Skaties

1993.gadu - ASV + banka. Vai zini, ko tas nozīmē


Vai te tikai nav ebrejs, kas ir amerikāņu ebreju sulainis?

Atbildēt

Prātkopis

10.06.2014. 18:33

»

jautajums

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko...


Ar mākslīgā intelekta dzemdēšanu pie mums murgo vecāks vīrs uzvārdā Vilks. Tas pierunāja Repši meklēt intelektu, bet Repše pierunāja balto zirgu, kuram arī ir milzīgas problēmas ar intelektu un var noderēt mākslīgais prāts.

Atbildēt

Miss Korupcija

10.06.2014. 18:32

Repse salasas arzemju gramatas un nu domaa, ka ir gudrs un nu tik daris, nu tik taisis, nu tik bus! Bet gramatu gudribas vien nedaru cilveku gudraku, tam vajadziga galva. Sava, inteligenta un labestiga. Eiropaa ir pietiekosi piemeru kaa buvet valsti, lai cilveki tajaa butu laimigi, kaa attistit vidusslani, kaa medicinisko aprupi utt. Bet kas notiek Latvijaa? Piemeri ir prieksaa, bet musu varas viri ar Repsi tai skaitaa buve(ja) valsti, kur tikai 10 % ir labi dzivot. Netaisnigu valsti no sakuma lidz galam. Netaisnigu lidz riebumam. Netaisnigu lidz izmisumam. Tadi luk, zinatnieki ir pie varas jau 24 gadus.

Atbildēt

Skaties internetā

10.06.2014. 18:28

»

Skrunda

Varbūt tu arī zini, kas Belokoņs bija PSRS laikā


Valērijs Belokoņs (dzimis 1960. gada 14. februārī Rīgā) ir Latvijas uzņēmējs, finansists un mecenāts. Viņš ir viens no Anglijas futbola kluba Blackpool F.C. īpašniekiem.

Izglītību ieguvis Latvijas Universitātes Filoloģijas fakultātē un Masačūsetsas universitātē ASV (1993).

No 1982. līdz 1985. gadam strādājis Preses namā, 1986. gadā bija Latvijas Komjaunatnes Centrālās komitejas instruktors, tāpat strādājis par žurnālistu laikrakstā "Sovetskaja Molodež" (1986—1987).[1]

Kopš 1988. gada strādājis dažādos starptautiskos uzņēmumos. 1993. gadā dibinājis Baltic International Bank. Bijis bankas valdes priekšsēdētājs, tomēr 2008. gadā atstājis šo amatu.[2] 1998. gadā iekļuvis Latvijas 100 miljonāru sarakstā.[3] 2006. gadā iegādājies Anglijas futbola klubu Blackpool F.C.[4] 2008. gadā bijis starp 2000 Apvienotās Karalistes bagātākajiem uzņēmējiem (397. vieta).[5]

Atbildēt

dargs cilveks

10.06.2014. 18:25

Repse nevar neko izdarit Latvija labaa, jo vinam parak patik nauda. Un tie jaunupi un titavi ir jauni, bet jau sapuvusi lidz saknei, grozidamies pie oligarhu galdiem uzlasot drupacas pagaldee. Un tie nu nesis valstij progresu!!!! Vini ir vanckari. Vai no vanckara var izskilties calens? Nee! Vanckars ir sapuvis un smird.

Atbildēt

Es

10.06.2014. 18:22

paredzu savā sievietes viltībā, ka Belokoņs tagad metīsies pie antiglobālistiem, kuriem ir milzīga nākotne Latvijā.

Atbildēt

jautajums

10.06.2014. 18:22

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko???
Ja Belokons Einaru kaa zinatnieku ( nodarboties ar zinatni), tad vins tiesam ir tik naivs, vai arii telo. Einars no zinatnes ir tikpat talu, kaa kakis no Meness. Un ar tikai analitisko domasanu, nekad nevar sanakt zinatne.
Ir tada cilveku grupa, kas visu laiku generee idejas kaa pupas, bet nekad neko spejigu nevar ar tam izdarit, jo tam vajadzigs pavisam cits domasanas veids, galva un raksturs. Repse ir tukss burbulu generetajs un vina idejas jau nomirst taa isti nepiedzimusas.

Atbildēt

pagaidām nestādu!!!

10.06.2014. 18:18

nekādu materiālu labumu es no tā negūstu, katrā ziņā nestādu tādu par mērķi, bet, ja vēlaties, varat likt iekavās - pagaidām nestādu.

Atbildēt

Pūcīgais

10.06.2014. 16:54

Kā nav plāna?! Eināru tak var izpreperēt zinātniskiem eksperimentiem! Varbūt iespējams konstatēt mākslīgā intelekta pazīmes?

Atbildēt

adc

10.06.2014. 16:37

Nabaga Einaram Repsem nebija cita varianta kaa atdot paraadus ....

Taapeec arii tas viss Jaunais Laiks 2 tika uzsaakts ..

Banaali, bet fakts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....