Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

daunitis

09.11.2013. 20:14

Ināra Circene, zaķīši, Ināra...

Atbildēt

minna

08.11.2013. 09:25

»

Mikus

bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi


Praktizējošie mediķi ir novārdzināti savā nabadzībā.Lai savāktu pierādījumus ir nepieciešami lieli resursi. Domājoši cilvēki spiesti lūkoties pēc dežūras, kur nopelnīt vismaz jebkādu naudu, nevis veltīt brīvo laiku un savu naudu, lai raktu pierādījumus.Ir 3 lietas kāpēc ir tā kā ir: 1)juristu GURU, kā Gŗūtups deklarē: nekad netiesājies ar ārstu, jo tu nezini kad tev viņu pašam vajadzēs- nokodē jau juristus veidot ārstus kā neaizskaramo kliķi; 2)nepilnīgas tiesību normas, kuras tulko katrs kā vien ienāk prātā; 3) tiesneši nemaz nezin kā jāspriež medicīnas lietas-nav nekāda vēlēšanās iedziļināties, ekspertus neņem par pilnu un forķē uz nākošo instanci, pa ceļam vēl sagroza prasības priekšmetu, lai "prasītājam" jautrāka dzīve. Šādā situācijā vislielākā nelaime ir tā, ka pie varas esošie mediķi- politiķi rūpējas par savas nozares profesionāļu labklājību,piemēram ginekologu, nevis par adekvātu naudas sadalījumu nozarē, lai, pēc visām teorijām, labumu iegūtu sabiedrības vairākums.

Atbildēt

hi hi

07.11.2013. 21:40

»

Fuksis

Medicīnas speciālisti, neiekarstiet lūdzu! Man rīt jādodas pie dakteres. Bet, ja viņā šovakar no Jūsu komentāriem uzcepsies


Naudu paņem tā vairāk,jo mūsu valstī maksas medicīna :( maksā nodokļus cik gribi.

Atbildēt

Fuksis

07.11.2013. 21:27

Medicīnas speciālisti, neiekarstiet lūdzu! Man rīt jādodas pie dakteres. Bet, ja viņā šovakar no Jūsu komentāriem uzcepsies?

Atbildēt

Dace

07.11.2013. 21:02

»

Mikus

bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi


Valstī "nozagt" milijonu saskaņā ar likumu nav sodāmi. un medicīnā ir daudz milijonu. Circenes stulbums un bezdarbība, apmierina mediķu eliti, tāpēc jau Apinis tik kaismīgi aizstāv Circeni!

Atbildēt

Mikus

07.11.2013. 20:33

»

caca

ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D


Pa kadam auzam tu brauc ar to maksas zobarstu bernam? Kautgan tev jau tik visu putra gvelzt, jo talak tu sava atbildes komentara Dagnijai nevis atbildi, bet atkal kiseli maisi.

Atbildēt

pilsonis

07.11.2013. 16:16

Vienotība jau sen ir nodevusi Latvijas iedzīvotāju intereses un visi saprātīgie cilvēki to pamet.

Atbildēt

Vienotā

07.11.2013. 15:51

»

labais

smuka sieviete


Jā, skaistumam neko nepadarīsi, tas burtiski laužas uz āru un ja vēl uzdejo

Atbildēt

caca

07.11.2013. 15:24

»

Dagnija-cacai

"Ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D". Ir nu gan teksts! Circene vainīga, ka par bērna zobu dakterēšanu jāmaksā Par ko lai vēl Circenei...


ir jājutas vainīgai! aptiekām daudz milijonu peļņa, privātās ārstniecības iestādesarvalsts pasītījumime plaukst un zeļ, jaunie ārsti tiek izglītoti par100%valsts finansējumu un 99% no tiem pamet valsti. Naudas medicīnā ir daudz,bet tikai kurtā paliek! Kaut kādās Glaxo lobētās vakcīnas pret papilllomu vīrusu,kura līdz galam nav aprobēta un kuru kā padomju laikos liek vakcinēt skolas māsiņām, rota vīruss, vējbakas utt. uzskaitīt bezjēdzības man nav laika, bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi.

Atbildēt

labais

07.11.2013. 15:03

smuka sieviete

Atbildēt

Mantrausis

07.11.2013. 14:58

»

kur viņa ir profesionāle?

diemžēl tikai ginekoloģijā un izbalsota tika viņa,ne jau pēdējie trīs


Manis nosauktie deputāti bija zināmi "kvalitātes" rādītāji... Diemžēl Circene tāpat kā Viņķele un Dombrovskis (Izglītības m.) ir amatos, kur cirkulē liela nauda un padomju laika domas par bezmaksas izglītību, bezmaksas ārstēšanu un lielām pensijām... Kaut vai šepat jautājums par bērna zobu... Jo nez vai ministri tagad drukās naudu, bet tik daudzi grib pasildīties pie šīs = esošās naudiņas. Es redzu vismaz kādu argumentētu rīcību... Vai Bērziņa savulaik lepni izremontētās tukšās slimnīcas liecina par tālredzību? Jeb savulaik daudzie kontroles kantori? Lētāku zāļu pazušana? Tas viss ir bijis. Un?

Atbildēt

minnai

07.11.2013. 14:15

»

minna

Ir ļoti labs tiesībzinātnieču Olsenas un Mežinskas pētījums par šo tēmu "medicīniskā apaugļošana".Milzumdaudz sarežģījumus tāda mākslīga apaugļošana var radīt nākotnē.Mans viedoklis- tas ir dārgs un nepārdomāts pasākums- mākslīgā apaugļošana, un Veidei ir taisnība.Otrs problēmjautājums, kur aiziet nauda...


Jums pilnīga taisnība! Valstij nav jādotē zāļu firmas, iepērkot vakcīnas. Tās pašas pretgripas vakcīnas. Cik nav gripai paveidu? Vai pret visiem paveidiem sava vakcīna? Kā cilvēka organisms lai pārķīmiķo to bezgalīgo vakcinēšanos?

Atbildēt

Dagnija-cacai

07.11.2013. 14:12

"Ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D". Ir nu gan teksts! Circene vainīga, ka par bērna zobu dakterēšanu jāmaksā Par ko lai vēl Circenei jājūtas vainīgai? Par bērna zobu stāvokli, tāpat kā par visu pārējo, kas saistīts ar bērnu, jāgādā viņa vecākiem, nevis Dombrovskim, Circenei u.c. no valdības.

Atbildēt

caca

07.11.2013. 13:26

»

Mantrausis

Veide ir sen zināms tipāžs, kas sirsnīgi aizstāv sev vien saprotamas intereses. Ja kas, veselības ministrija ir tik daud interešu sadursmju zona, ka tikai nozares zinātāji saprot, kas ir kas. Circene ir profesionāle un Latvijā tādus nemīl... Reti kur ir cilvēki amatos, kas spēj uz jautājumu paraudzīties...


ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D

Atbildēt

es

07.11.2013. 12:49

Vemjotība ar saviem kangariem jau visiem piegriezusies - malacis cilvēks ka atrada spēkus izrauties no tā vemjotības purva.

Atbildēt

Mantrausis

07.11.2013. 12:13

Veide ir sen zināms tipāžs, kas sirsnīgi aizstāv sev vien saprotamas intereses. Ja kas, veselības ministrija ir tik daud interešu sadursmju zona, ka tikai nozares zinātāji saprot, kas ir kas. Circene ir profesionāle un Latvijā tādus nemīl... Reti kur ir cilvēki amatos, kas spēj uz jautājumu paraudzīties plašāk. Circene ir ginekoloģe un Veide ģimenes ārste. Tātad – nevaram izslēgt, ka – ja jau viena aizstāv savējos, to dara arī otra. Farmācija ar saviem lobjiem, slimnīcu vadība, arodbiedrības, ģimenes ārsti, vidējais un jaunākais personāls, ārstu biedrība... Katrs ir ar savu šauro skatu un ne vairāk. Te kāds kolēģis minēja "vēlētāju uzticību"... Liekas, vēlētāji uzticējās arī Kabanovam, Rubikiem, Parādniekam +++ Tas ir kas? :)

Atbildēt

face

07.11.2013. 11:17

»

Vakcīna

tas taču galīgi nav nekas slikts


Nu ja ka nav. No Vienotibas muk ka no grimstosa kuga. Te gan izskatas savadak,ka Circenes stulbums atsit jebkadu velmi stradat un ko darit veselibas aprupes laba,jo pati jau sen izlemusi nekadas reformas neveikt. Citas nozares ari visi profini jau aizmukusi.

Atbildēt

neauglības sods

07.11.2013. 11:03

Mākslīgā apaugļošana laikā, kad jau piedzimuši bērni tiek pamesti baby box? Dombrovska amorālā impotence maksā vairāk kā šķēles un šlesera kampšana kopā ņemot.

Atbildēt

V biedrs

07.11.2013. 10:40

Nu tad beidzot! Sarmīte malacis. Laiks man arī tīties projam no tās korumpantu bandas. V stampā pa TPistu ceļu...

Atbildēt

arī

07.11.2013. 10:26

»

ss

Veide jau nu nebuus zaudeejums nekaads


cirša nebūtu nekāds zaudējums.

Atbildēt

minna

07.11.2013. 09:22

Ir ļoti labs tiesībzinātnieču Olsenas un Mežinskas pētījums par šo tēmu "medicīniskā apaugļošana".Milzumdaudz sarežģījumus tāda mākslīga apaugļošana var radīt nākotnē.Mans viedoklis- tas ir dārgs un nepārdomāts pasākums- mākslīgā apaugļošana, un Veidei ir taisnība.Otrs problēmjautājums, kur aiziet nauda medicīnā- jaunās vakcīnas, ko valsts pērk par savu naudu. Vakcīnu ražotājs var iesniegt datus- kādus vien vēlās- viņam nav jāuzrāda pilnīgi visa info, ko viņš ieguvis pētījuma laikā: to sargā komercnoslēpums.Var uzrādīt imunizācijas procentus, bet var neuzrādīt neefektivitāti un procentuālos nāves gadījumus.Rodas aizdomas, ka vakcīnu ekonomisko efektivitāti perspektīvā vispār nav iespējams noteikt, jo iesniegtie ražotāja dati ir nepilnīgi.

Atbildēt

Eduards Lunis

07.11.2013. 09:09

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Iemācojos no galvas. Ģeniāli!

Atbildēt

ss

07.11.2013. 08:56

Veide jau nu nebuus zaudeejums nekaads...

Atbildēt

o

07.11.2013. 07:50


kurš tad katru biedru zin ,domāju partiju pametušu daudzas BAibas Liepiņas un Jāņi Bērziņi !!!

Atbildēt

Fēlis

07.11.2013. 07:25

Nepravilņim putjom idjote, tovarišči! Nesaskatu nekādu jēgu no tā, ka no manas kabatas tiek apmaksāta mākslīgā apaugļošana un pārējais, ja tas beibis pēc tam aizbrauks uz Angliju, vai kur nu tai laikā visi vergi brauks. Primāri ir jānodrošina cilvēka cienīgu dzīvi un tikai tad ir kāda jēga cepties par dzimstību. Nesaskatu jēgu par tautas līdzekļiem dzemdēt un izglītot cilvēkus, kuri dos pienesumu kolonizatorvalstīm.

Atbildēt

pacients

07.11.2013. 05:13

To, ka Circene ir galīgi "garām", var redzēt ar neapbruņotu aci. Vienotībai vispār ir ļoti raksturīgi vēlētāju izbrāķētās niknās sievas bāzt vai censties iebāzt dažādos augstos amatos. Circene par veselības ministry; Mūrniece par iekšlietyu ministry; Ēlerti gribēja par RD "lokomotīvi". Kāds rezultāts, to labi redzam. Cik ilgi Vienotība cer izbraukt uz V.Dombrovska reitingiem.Savukārt niknās sievas gan reitingus velk uz leju, gan gremdē savas nozares. Paskatieties uz to pašu policiju vai ugunsdzēsējiem. Kas pēc Mūrnieces palicis pāri? Vēlētāji nemīl ka viņiem bāž sejā to, ko viņi jau ir izbrāķējuši.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 07.11.2013. 01:06


Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "krupjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “Hūtes naftaspāķi”) un pašreiz I. Circenes (JL / "V-"jenotība") “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte - "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )
.
Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekam ‘skaitās’ "privātprakse":
.
"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!
.
Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs (pacients), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8384

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Vakcīna

07.11.2013. 01:02

tas taču galīgi nav nekas slikts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...