Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

daunitis

09.11.2013. 20:14

Ināra Circene, zaķīši, Ināra...

Atbildēt

minna

08.11.2013. 09:25

»

Mikus

bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi


Praktizējošie mediķi ir novārdzināti savā nabadzībā.Lai savāktu pierādījumus ir nepieciešami lieli resursi. Domājoši cilvēki spiesti lūkoties pēc dežūras, kur nopelnīt vismaz jebkādu naudu, nevis veltīt brīvo laiku un savu naudu, lai raktu pierādījumus.Ir 3 lietas kāpēc ir tā kā ir: 1)juristu GURU, kā Gŗūtups deklarē: nekad netiesājies ar ārstu, jo tu nezini kad tev viņu pašam vajadzēs- nokodē jau juristus veidot ārstus kā neaizskaramo kliķi; 2)nepilnīgas tiesību normas, kuras tulko katrs kā vien ienāk prātā; 3) tiesneši nemaz nezin kā jāspriež medicīnas lietas-nav nekāda vēlēšanās iedziļināties, ekspertus neņem par pilnu un forķē uz nākošo instanci, pa ceļam vēl sagroza prasības priekšmetu, lai "prasītājam" jautrāka dzīve. Šādā situācijā vislielākā nelaime ir tā, ka pie varas esošie mediķi- politiķi rūpējas par savas nozares profesionāļu labklājību,piemēram ginekologu, nevis par adekvātu naudas sadalījumu nozarē, lai, pēc visām teorijām, labumu iegūtu sabiedrības vairākums.

Atbildēt

hi hi

07.11.2013. 21:40

»

Fuksis

Medicīnas speciālisti, neiekarstiet lūdzu! Man rīt jādodas pie dakteres. Bet, ja viņā šovakar no Jūsu komentāriem uzcepsies


Naudu paņem tā vairāk,jo mūsu valstī maksas medicīna :( maksā nodokļus cik gribi.

Atbildēt

Fuksis

07.11.2013. 21:27

Medicīnas speciālisti, neiekarstiet lūdzu! Man rīt jādodas pie dakteres. Bet, ja viņā šovakar no Jūsu komentāriem uzcepsies?

Atbildēt

Dace

07.11.2013. 21:02

»

Mikus

bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi


Valstī "nozagt" milijonu saskaņā ar likumu nav sodāmi. un medicīnā ir daudz milijonu. Circenes stulbums un bezdarbība, apmierina mediķu eliti, tāpēc jau Apinis tik kaismīgi aizstāv Circeni!

Atbildēt

Mikus

07.11.2013. 20:33

»

caca

ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D


Pa kadam auzam tu brauc ar to maksas zobarstu bernam? Kautgan tev jau tik visu putra gvelzt, jo talak tu sava atbildes komentara Dagnijai nevis atbildi, bet atkal kiseli maisi.

Atbildēt

pilsonis

07.11.2013. 16:16

Vienotība jau sen ir nodevusi Latvijas iedzīvotāju intereses un visi saprātīgie cilvēki to pamet.

Atbildēt

Vienotā

07.11.2013. 15:51

»

labais

smuka sieviete


Jā, skaistumam neko nepadarīsi, tas burtiski laužas uz āru un ja vēl uzdejo

Atbildēt

caca

07.11.2013. 15:24

»

Dagnija-cacai

"Ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D". Ir nu gan teksts! Circene vainīga, ka par bērna zobu dakterēšanu jāmaksā Par ko lai vēl Circenei...


ir jājutas vainīgai! aptiekām daudz milijonu peļņa, privātās ārstniecības iestādesarvalsts pasītījumime plaukst un zeļ, jaunie ārsti tiek izglītoti par100%valsts finansējumu un 99% no tiem pamet valsti. Naudas medicīnā ir daudz,bet tikai kurtā paliek! Kaut kādās Glaxo lobētās vakcīnas pret papilllomu vīrusu,kura līdz galam nav aprobēta un kuru kā padomju laikos liek vakcinēt skolas māsiņām, rota vīruss, vējbakas utt. uzskaitīt bezjēdzības man nav laika, bet visa mediķu vide zin kur un kapēc tiek pieņmeti lēmumi.

Atbildēt

labais

07.11.2013. 15:03

smuka sieviete

Atbildēt

Mantrausis

07.11.2013. 14:58

»

kur viņa ir profesionāle?

diemžēl tikai ginekoloģijā un izbalsota tika viņa,ne jau pēdējie trīs


Manis nosauktie deputāti bija zināmi "kvalitātes" rādītāji... Diemžēl Circene tāpat kā Viņķele un Dombrovskis (Izglītības m.) ir amatos, kur cirkulē liela nauda un padomju laika domas par bezmaksas izglītību, bezmaksas ārstēšanu un lielām pensijām... Kaut vai šepat jautājums par bērna zobu... Jo nez vai ministri tagad drukās naudu, bet tik daudzi grib pasildīties pie šīs = esošās naudiņas. Es redzu vismaz kādu argumentētu rīcību... Vai Bērziņa savulaik lepni izremontētās tukšās slimnīcas liecina par tālredzību? Jeb savulaik daudzie kontroles kantori? Lētāku zāļu pazušana? Tas viss ir bijis. Un?

Atbildēt

minnai

07.11.2013. 14:15

»

minna

Ir ļoti labs tiesībzinātnieču Olsenas un Mežinskas pētījums par šo tēmu "medicīniskā apaugļošana".Milzumdaudz sarežģījumus tāda mākslīga apaugļošana var radīt nākotnē.Mans viedoklis- tas ir dārgs un nepārdomāts pasākums- mākslīgā apaugļošana, un Veidei ir taisnība.Otrs problēmjautājums, kur aiziet nauda...


Jums pilnīga taisnība! Valstij nav jādotē zāļu firmas, iepērkot vakcīnas. Tās pašas pretgripas vakcīnas. Cik nav gripai paveidu? Vai pret visiem paveidiem sava vakcīna? Kā cilvēka organisms lai pārķīmiķo to bezgalīgo vakcinēšanos?

Atbildēt

Dagnija-cacai

07.11.2013. 14:12

"Ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D". Ir nu gan teksts! Circene vainīga, ka par bērna zobu dakterēšanu jāmaksā Par ko lai vēl Circenei jājūtas vainīgai? Par bērna zobu stāvokli, tāpat kā par visu pārējo, kas saistīts ar bērnu, jāgādā viņa vecākiem, nevis Dombrovskim, Circenei u.c. no valdības.

Atbildēt

caca

07.11.2013. 13:26

»

Mantrausis

Veide ir sen zināms tipāžs, kas sirsnīgi aizstāv sev vien saprotamas intereses. Ja kas, veselības ministrija ir tik daud interešu sadursmju zona, ka tikai nozares zinātāji saprot, kas ir kas. Circene ir profesionāle un Latvijā tādus nemīl... Reti kur ir cilvēki amatos, kas spēj uz jautājumu paraudzīties...


ja Cirecene būtu profesionāla,tad man nebūtu jāmaksā par bērna zobārstu, kur pati cinicki paziņoja,ja naktī bērnam sāp zobs, tas bijis savlaicīgi jāarstē. Circene ir profesionāle iekārtot darbā savu meitu :D

Atbildēt

es

07.11.2013. 12:49

Vemjotība ar saviem kangariem jau visiem piegriezusies - malacis cilvēks ka atrada spēkus izrauties no tā vemjotības purva.

Atbildēt

Mantrausis

07.11.2013. 12:13

Veide ir sen zināms tipāžs, kas sirsnīgi aizstāv sev vien saprotamas intereses. Ja kas, veselības ministrija ir tik daud interešu sadursmju zona, ka tikai nozares zinātāji saprot, kas ir kas. Circene ir profesionāle un Latvijā tādus nemīl... Reti kur ir cilvēki amatos, kas spēj uz jautājumu paraudzīties plašāk. Circene ir ginekoloģe un Veide ģimenes ārste. Tātad – nevaram izslēgt, ka – ja jau viena aizstāv savējos, to dara arī otra. Farmācija ar saviem lobjiem, slimnīcu vadība, arodbiedrības, ģimenes ārsti, vidējais un jaunākais personāls, ārstu biedrība... Katrs ir ar savu šauro skatu un ne vairāk. Te kāds kolēģis minēja "vēlētāju uzticību"... Liekas, vēlētāji uzticējās arī Kabanovam, Rubikiem, Parādniekam +++ Tas ir kas? :)

Atbildēt

face

07.11.2013. 11:17

»

Vakcīna

tas taču galīgi nav nekas slikts


Nu ja ka nav. No Vienotibas muk ka no grimstosa kuga. Te gan izskatas savadak,ka Circenes stulbums atsit jebkadu velmi stradat un ko darit veselibas aprupes laba,jo pati jau sen izlemusi nekadas reformas neveikt. Citas nozares ari visi profini jau aizmukusi.

Atbildēt

neauglības sods

07.11.2013. 11:03

Mākslīgā apaugļošana laikā, kad jau piedzimuši bērni tiek pamesti baby box? Dombrovska amorālā impotence maksā vairāk kā šķēles un šlesera kampšana kopā ņemot.

Atbildēt

V biedrs

07.11.2013. 10:40

Nu tad beidzot! Sarmīte malacis. Laiks man arī tīties projam no tās korumpantu bandas. V stampā pa TPistu ceļu...

Atbildēt

arī

07.11.2013. 10:26

»

ss

Veide jau nu nebuus zaudeejums nekaads


cirša nebūtu nekāds zaudējums.

Atbildēt

minna

07.11.2013. 09:22

Ir ļoti labs tiesībzinātnieču Olsenas un Mežinskas pētījums par šo tēmu "medicīniskā apaugļošana".Milzumdaudz sarežģījumus tāda mākslīga apaugļošana var radīt nākotnē.Mans viedoklis- tas ir dārgs un nepārdomāts pasākums- mākslīgā apaugļošana, un Veidei ir taisnība.Otrs problēmjautājums, kur aiziet nauda medicīnā- jaunās vakcīnas, ko valsts pērk par savu naudu. Vakcīnu ražotājs var iesniegt datus- kādus vien vēlās- viņam nav jāuzrāda pilnīgi visa info, ko viņš ieguvis pētījuma laikā: to sargā komercnoslēpums.Var uzrādīt imunizācijas procentus, bet var neuzrādīt neefektivitāti un procentuālos nāves gadījumus.Rodas aizdomas, ka vakcīnu ekonomisko efektivitāti perspektīvā vispār nav iespējams noteikt, jo iesniegtie ražotāja dati ir nepilnīgi.

Atbildēt

Eduards Lunis

07.11.2013. 09:09

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Iemācojos no galvas. Ģeniāli!

Atbildēt

ss

07.11.2013. 08:56

Veide jau nu nebuus zaudeejums nekaads...

Atbildēt

o

07.11.2013. 07:50


kurš tad katru biedru zin ,domāju partiju pametušu daudzas BAibas Liepiņas un Jāņi Bērziņi !!!

Atbildēt

Fēlis

07.11.2013. 07:25

Nepravilņim putjom idjote, tovarišči! Nesaskatu nekādu jēgu no tā, ka no manas kabatas tiek apmaksāta mākslīgā apaugļošana un pārējais, ja tas beibis pēc tam aizbrauks uz Angliju, vai kur nu tai laikā visi vergi brauks. Primāri ir jānodrošina cilvēka cienīgu dzīvi un tikai tad ir kāda jēga cepties par dzimstību. Nesaskatu jēgu par tautas līdzekļiem dzemdēt un izglītot cilvēkus, kuri dos pienesumu kolonizatorvalstīm.

Atbildēt

pacients

07.11.2013. 05:13

To, ka Circene ir galīgi "garām", var redzēt ar neapbruņotu aci. Vienotībai vispār ir ļoti raksturīgi vēlētāju izbrāķētās niknās sievas bāzt vai censties iebāzt dažādos augstos amatos. Circene par veselības ministry; Mūrniece par iekšlietyu ministry; Ēlerti gribēja par RD "lokomotīvi". Kāds rezultāts, to labi redzam. Cik ilgi Vienotība cer izbraukt uz V.Dombrovska reitingiem.Savukārt niknās sievas gan reitingus velk uz leju, gan gremdē savas nozares. Paskatieties uz to pašu policiju vai ugunsdzēsējiem. Kas pēc Mūrnieces palicis pāri? Vēlētāji nemīl ka viņiem bāž sejā to, ko viņi jau ir izbrāķējuši.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 07.11.2013. 01:06


Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "krupjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “Hūtes naftaspāķi”) un pašreiz I. Circenes (JL / "V-"jenotība") “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte - "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )
.
Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekam ‘skaitās’ "privātprakse":
.
"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!
.
Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs (pacients), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8384

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Vakcīna

07.11.2013. 01:02

tas taču galīgi nav nekas slikts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....