Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stulbs nav, bet izliekas neviltoiti

21.09.2021. 15:02

Autors, šķiet, Teikmaņa kungs mazliet alojas un nav notvērisvai tīšuprāt ignorē visu laukumu. Tā tāda kremļa dezinformatoru pieeja, vecā skola, tradīcija.


Lietišķo zinātņu universitātes nav tehnikumi (kaucminde, jūs arogantais filAsof), lietišķo zinātņu augstskolas gan vāciski runājošajās valstīs, gan, piemēram Ziemeļeiropā (Somija, Norvēģija, Dānija, Zviedrija)

Tā ir pilnvērtīga maģistra vai bakalaura izglītība, infrastruktūra, praktiskie pētījumi (lietišķie pētījumi), akadēmiskā personāla attīstība, vienīgā lieta: tur nav akadēmiskās, fundamentālās zinātnes un doktorantūras. Bet ja tā paškritiski pavēro: arī vairumā "zinātņu universitāšu" ir tā pašķidrāk ar šo. NU un Daugavpils var droši padomāt vēl par savu performanci ārpus biologiem: https://www.izm.gov.lv/lv/2019-gada-zinatnisko-instituciju-starptautiskais-novertejums

Atbildēt

hmm

20.09.2021. 12:29

beidzot būs izdvies iznīdēt augstāko izglītību

Atbildēt

penicilīns

16.09.2021. 14:48

rtie visi jau ar palējumu un kavēšanos citos laikos. Bet kā LU viena no selekcijas stacijām varbūt, ka izvelk. Tikai nevajag te tā salīdzināt ar Kaucmindi... to nevienam no LLU nekad vairs neiemācīt

Atbildēt

Uzlabojumu nav un nebūs izglītības sistēmā

16.09.2021. 08:08

Ministre veido bardaku izglītības sistēmā. Nolikvidēs nauda seko skolēnam un atkal daudzas skolas klapēs ciet.

Atbildēt

dore

15.09.2021. 13:46

Ivispārējā bardaka maza maliņa, tikia pie vainas ministre tur nosacīti. Tas bija ašerādena - šuplinskas paksts caursist tieši tādas izmaiņas likumā, ko podziņspeidēju prpolretarieši lielā laimē saspeida Dumjuma jau tāda paliekoša vērtība un ar gadiem nostirinās bet JKP biedrene jau tikai pilda, ko tas likums paģēr Dumjāk kā likumā ierakstīts ministrei diez vai izdosies

Atbildēt

NLO

15.09.2021. 11:54

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


Vai bija kādas cerības?

Atbildēt

Bunkurs 13

15.09.2021. 09:49

Latvijas Republikas ienaidnieki ir jānotiesā un pēc tiesas sprieduma jāpakar.

Atbildēt

diplomu dalītava

15.09.2021. 08:53

»

Secinājums

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē


savējiem
nu jau arī ārstiem-būrējiem vai LU to dara???

Atbildēt

smaids

15.09.2021. 08:12

PSRS laikā bija izcila izglītības sistēma, vajadzēja tikai atmest politisko pusi PSKP vēsturi,marksistu filozofiju un zinātnisko komunismu, tās ir vienkārši šausmas par ko pārvērtuši izglītības sistēmu garā vājie reformatori! Attopieties, jūs ražojat deģenerātus!

Atbildēt

Vai

15.09.2021. 08:05

»

diba

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt


bildē tā ir viņa? Tik ātri savecē,ja jāpinkšķ?

Atbildēt

Inta

15.09.2021. 07:59

Es vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas lasa šāda veida rakstus, kurus parakstījis absolūti anonīms autors. Cien. vai necien.portāl - kāpēc jānolaižas tik zemu? Ja kādam bail parakstīties ar savu vārdu zem sava viedokļa, tad pārrunājiet šos tematus ģimenes lokā. Un ja kādam portālam šķiet pieņemami publicēt anonīmus rakstus par nopietnām tēmām, tad negaidiet konstruktīvu diskusiju. Anonīms pret anonīmu. Nožēlojami. Nu, ļoti neglīti, nesaprotami, nepieņemami.

Atbildēt

ari students

15.09.2021. 07:27

Un tad grib, lai studenti maksātu par tādiem diplomiem?

Atbildēt

students

15.09.2021. 07:17

Šuplinska - 2

Atbildēt

RP

15.09.2021. 06:33

»

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes


Daļēji piekrītu, bet...sāk rasties aizdomas, ka Valsts grožos iekrampējušies ne tik daudz nejēgas, kā apzināti ļaunprāši.

Atbildēt

Secinājums

15.09.2021. 05:25

Izglītības sistēma pārvērsta par totālu debilizācijas sistēmu Latvijā un visā pasaulē.

Atbildēt

Zinātne

15.09.2021. 02:59

Un ko darīt tagad, kad tikko notikušajā zinātnisko institūciju starptautiskajā izvērtējumā, piemēram, Vidzemes augstskola, vai fig viņu zina kas pēc jaunās murgu klasifikācijas, ir ieguvusi būtiski labākus novērtējumus nekā lielā Latvijas pseidouniversitāte? Izliksimies neredzam? Tas tikai viens piemērs. Tāpēc jau bija tik svarīgi stutēt pie varas veco pļēguru Muižnieku, lai lielā universitāte grimtu aizvien lielākos un lielākos parādos, kurus sedz no nodokļu naudas. Tagad caurkrituši politiķi sēdēs un kūrēs augstskolas, lai arī tās nolaistu dibenā? Varbūt tāds arī ir tas lielais plāns?

Atbildēt

nu bet ko jūs te cerat vispār sagaidīt

14.09.2021. 21:29

Vai tad neredzat ka te visas nozares apsēduši diletanti un nejēgas, kurus normālās valstīs pat par sētniekiem neņemtu darbā jo tur arī vajag prasmes.

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 20:04

»

Parastais, kurš nesaprot...

Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu


Pilnīgi pareizi, nevienā krievu okupētā zemē nav atļauta patriotisma audzināšana. Nacionāla valsts, kuru vadītu savas zemes patrioti, būtu internacionālās noziedznieku bandas gals un okupācijas varas beigas.

Atbildēt

P.

14.09.2021. 19:35

> Vai šodien Latvijai vajadzīgas desmit Kaucmindes?

Labāk kotletes un rolmopši, nekā sociālā taisnīguma naratīvs un eksistenciālisma diskurss. :)

Atbildēt

motorhead 1916

14.09.2021. 19:34

Maaceet staadiit tulpes vai maisiit betonu nemaz nav tik slikti. Kurpretim visi tie politologi, sabiedriibas vadiibas speciaalisti, sazin kas veel.... Iistena pederastu kalve. Taa jau nav glaabinja, veel vajag?

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

14.09.2021. 19:27

»

Namejs

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs...


Kurā skolas, vai augstskolu programmā ir jēdziens, par tautas patriotisku audzināšanu? Kāds var būt izglītības līmenis, ja zināšanu laktiņu nepārtraukti pazemina, lai tikai būtu kvantitāte? Vai tāpēc, ka apmācamajiem līmenis strauji degradējās, vajag vairāk augstskolu???

Atbildēt

diba

14.09.2021. 19:23

Anitas Muižnieces zvaigzne sāk strauji norietēt

Atbildēt

Namejs

14.09.2021. 18:52

Brutāliem tumsoņiem un invazētiem klaidoņiem ar komunistu/čekistu korumpēto sistēmu pie varas grožiem, nav vajadzīga gudra un čakla, tēvzemi mīloša tauta. Tā kā patreiz balansējam uz līdzsvaru kausiem, kam ir tendence nosvērties par labu tumsonībai. Tādiem pietiek ar paklausīgām viduvējībām, kam tūlītējs labums ir augstāka vērtība par ilgtermiņa ieguldījumiem nākotnē.
Tendence vēroja visās valstīs, kur sniedzas kremļa intereses un noziedzīgās finansu plūsmas.

Atbildēt

Dāvis

14.09.2021. 18:25

Ir tomēr cilvēki, kas domā, ka izglītības kvalitāte ir atkarīga no garāmgājēju pārvaldes un tās atvilknes nosaukuma kurā tur augstskolas papīrus. Mums tomēr būs jāmeklē tumšākais stūris, kur nokaunēties, jo tik lielas muļķības sastrādāt nevar kļūdas pēc, bet tikai ar smadzenēm brīvu galvaskausu vai apveltītam ar milzu izmēra ļaunprātību - visiem ieriebšu.

Atbildēt

ko gaidāt no rigviriem

14.09.2021. 17:59

???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...