Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis K.

04.09.2019. 09:58

Pilnīgi nav saprotams, kāpēc detaļās iztirzājot augstskolu autonomijas vairāk kā 100 gadu vēsturi, ne ar vienu vārdu netiek analizēts pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas 1995.g. pieņemtais Augstskolu likums? Vai tad tas nebija jādara, kaut vai tādēļ lai pamatotu 2005.g. grozījumus?

Atbildēt

Dažas piezīmes

25.08.2019. 05:00

Pirms brīvvalsts perioda no 1862.gada kā augstskola Rīgā darbojās Rīgas politehnikums. Augstskolas kvalitāti raksturoja Nobeļa laureātu skaits un pasaulē straujākā Latvijas teritorijas attīstība 20.gs. sākumā. Dibinot LVU nebija šaubu par augstskolas kvalitātes līmeni. Pašlaik Latvija ES ir ar vienu no zemākiem IKP uz iedzīvotāju. Reitingos LVU atpaliek no citām Baltijas augstskolāmun pat RTU. Autore ir pildījusu IZM valsts sekretāra amatu un varēja tieši ietekmēt augstskolu, t.sk. LVU līmeņa celšanos gan virzot augstskolu politikas izstrādi, gan uzraugot tās ieviešanu.

Atbildēt

aivarsz

24.08.2019. 12:27

LU ar visiem saviem "aizstāvjiem" nonākusi nAPSMIEKLA LĪMENĪ!!! Kaut vai ar to 'BĒRNUDĀRZA APLIKĀCIJU SPĒLI"- "bērniņi paņemiet aplikāciju ar zilo krāsu un bultu un pielieciet to pie kādas no sarkano krāsu taisnstuŗiem,vienalga kuriem-tas būtību nemaina... galvenais ,lai KRĀSAS būtu pareizi nolasītas -kas ZILS un kas SARKANS"-man to redzot tādasasociācijas ,ka LU IR BĒRNUDĀRZS !

Atbildēt

mja

24.08.2019. 07:46

autonomija nenodrošina negodīgumu

Atbildēt

lauķis

21.08.2019. 16:16

»

Laikam sapratu

Apziņa, kuras pašam nav


Katrs spriež pēc savas attīstības stadijas.Dažs labs pat nezina kas ir apziņa.

Atbildēt

Okšķeris

21.08.2019. 15:33

No Stikla kalna: " Jautājums ir šāds: „Vai postcilvēkiem būs sava zinātne?”. Atbilde ir šāda: „Nevis būs, bet jau ir sava zinātne! Uz Latvijas postcilvēku grandiozo kontingentu tas attiecās pilnā mērā.” Citāts: „„Punctum” ir interneta žurnāls, kas veltīts literatūras un filosofijas aktualitātēm, vēsturei un savstarpējam dialogam. Kopš savas darbības sākuma – 2014. gada pavasara – žurnālā publicēti aptuveni 300 teksti, kurus veidojuši virkne pašmāju rakstnieku, kritiķu, tulkotāju, filosofu un citu humanitāro zinātņu pētnieku. „Punctum” aktīvi un analītiski sekojis līdzi literatūras un filosofijas notikumiem, kļūstot par kvalitatīvāko šo nozaru informācijas avotu interneta vidē. Tāpat žurnāls pievērsis uzmanību arī norisēm mākslā un sabiedrībā”. Postcilvēku klātbūtni nav grūti konstatēt. Piemēram, šajā gadījumā pietiek ar to, ka interneta žurnāla autori nezina, ka filosofija nav zinātne un nav arī humanitārā zinātne („filosofu un citu humanitāro zinātņu pētnieku”). Postcilvēku portretā noteikti ietilpst arī slimīga pašpārliecinātība („kļūstot par kvalitatīvāko šo nozaru informācijas avotu interneta vidē”).

Atbildēt

Laikam sapratu

21.08.2019. 15:29

»

lauķis

Apziņa


Apziņa, kuras pašam nav.

Atbildēt

lauķis

21.08.2019. 14:43

»

Kas ir baznīca?

Un kam tā


Apziņa.

Atbildēt

Malacis

21.08.2019. 13:06

»

Arturs Priedītis

Kristīne ir malacis: "Ja Latvijas Universitātes rektora Ernesta Felsberga vadītai 1. Saeimas izglītības komisijai bija nepieciešami vien divarpus mēneši intensīva darba, lai sasniegtu tam laikam progresīvāko un Latvijas valstij atbilstošāko risinājumu, tad kopš “Latvijas Universitātes neatkarības” atzīšanas...


tu mani iepriecini, varbūt pat varēsi laizīt kādu slikti izlaizītu LU podu, piemēram, pēc izcila promocijas darba autora, profesora un korespondētājlocekļa. Tomēr centies, viena diena jau būs garām un tikai ~10 murgaini komentāri. Laizīt LU podus JKP nelaiž kuru katru trako.

Atbildēt

Arturs Priedītis

21.08.2019. 11:08

Kristīne ir malacis: "Ja Latvijas Universitātes rektora Ernesta Felsberga vadītai 1. Saeimas izglītības komisijai bija nepieciešami vien divarpus mēneši intensīva darba, lai sasniegtu tam laikam progresīvāko un Latvijas valstij atbilstošāko risinājumu, tad kopš “Latvijas Universitātes neatkarības” atzīšanas pieredzam jau devīto Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju, kas arvien vēl nevar izvest dzīvē līdz galam universitāšu autonomijas pilnveidi." Kritika faktiski ir ļoti būtiska. Normālā valstī, attīstītā akadēmiskajā inteliģencē viss jau sen būtu sakārtots. Pretējā gadījumā valdība patriektu slinko un nekompetento rektorātu. Taču LR tas nevar notikt, jo te visus interesē tikai zagšana un inteligence ir pilnīgi sapuvusi. Skaidrs, ka Kristīnes ļoti būtisko kritiku arī neviens latviešu intelibeņķis neņems vēŗā, pat nesapratīs tās jēgu, jo stulbums ir masveidīgs varas struktūrās. Vai tad tāds muļķis kā kariņš kaut ko var saprast dzīvē! Atsevišķa tēma, protams, ir tautas vispārējais stāvoklis, latviešu inteliģences vispārējais stāvoklis. Vai tas ir piemērots reālai akadēmiskajai brīvībai, universitātes suverenitātei? Rektors Zaķis brīvību, suverenitāti momentā izmantoja, sev nosakot lielāko algu Latvijā. Vai tad tagad ir kaut kas savādāk? Skat. rektoru fantastiskos ienākumus. Skaidrs, ka neliešiem nevar dot brīvību, suverenitāti. Neliešiem rektorātos ir nelietības fanu armija - laizītāju armija. Nelieša Muižnieka melnā epopeja loti labi atsedza nelietības apjomu latviešu populācijā.

Atbildēt

Malacis

21.08.2019. 10:56

»

Arturs Priedītis

Gudri cilvēki brīvības kategoriju neskata bez atbildības kategorijas, jo brīvība bez atbildības ir kaut kas nenormāls, odiozs, amorāls, haotisks, despotisks, anahronisks, anarhisks u.tml. Tas attiecas arī uz akadēmisko brīvību un universitātes suverenitāti. Domāju, ka nav nekādas izredzes sagaidīt no...


Izmanto manu ieteikumu - būs tev vien jāatliek LU podu laizīšana vienu nedēļu. Nepārdzīvo, izmanto laiku, murgo ar iedvesmu, Raiņa un Samsona gara pavadīts savās domās un varbūt pēc nākamās nedēļas otrdienas tiksi pie LU podu laizīšanas. Tikai atceries, nebūs tev trekni podi.

Atbildēt

varbūt

21.08.2019. 05:39

»

x

Paldies,labs atskats Latvijas Augstskolas autonomijas vēsturei.Jatceras ,ka šie autonomijas principi attiecas arī uz ctām augstskolām,RMI ,tagad RSU ,jo tas ir "meitasuzņēmums" šai Latvijas augstskolai.RTU ,kuram arī pēctecība u.c. Protams padomnieku konventu dimensijai ir jāļauj attīstīties.iespējams...


būtu labāk, ja vietējie bāleliņi līdz šim nesataisītu mēslus... Nelāgi izskatās BBrokas darbošanās un naudas saņemšana vairākās vietās. Un kā līdz šim bankas iegāza noguldītājus, tas pats Parex, kad izveidoja Citadeli, ko pārņēma ārzemnieki, tagad darbojas normāli.

Atbildēt

bortā

21.08.2019. 01:27

Biedrene tā arī nav sapratusi, ka no sarakstīto burtu daudzuma neviens neko vairāk neapjēgs un mūsdienās tas viss ir par tālu un senu. Nu kam JKP proletārietim un plintnieces kaut ko vēstures būtu jāzina? Te tikai aprobežotība un intelekta trūkums ļauj nonākt par deputātiem un ministriem. Nez kāds ir sporogainītes IQ, ja tā te tik sirsnīgi var LU jautājumā brāļoties ar tādiem kā auziņš vai borzovs, bet ar skolām ar īpašajiem tukšpaurīšiem Par to partejiskā pārliecība kā bomis

Atbildēt

x

21.08.2019. 00:43

Paldies,labs atskats Latvijas Augstskolas autonomijas vēsturei.Jatceras ,ka šie autonomijas principi attiecas arī uz ctām augstskolām,RMI ,tagad RSU ,jo tas ir "meitasuzņēmums" šai Latvijas augstskolai.RTU ,kuram arī pēctecība u.c. Protams padomnieku konventu dimensijai ir jāļauj attīstīties.iespējams kas labs sanāks.Taču ,ceru ,ka daudzi sapratīs ,ka šādas politizētas padomes ir ļoti riskants pasākums.Bet šajā gadījumā -nāvējošs.LZA prezidents sabiedrības uzmanību vērš uz JKP kā partijas virzību totalitārisma virzienā un ciešo kontekstu ar tās sponsoru gribu.Kas ir sponsors ?Runā, itkā Meroni,nezinu.Bet Meroni taču ir klasisks starpnieka piemērs, tas ,kas aizsedz patieso labuma guvēju.Viņš var pat nezināt kas tas ir.Ja skatās no citas puses,tad ieinteresētā puse sevi neslēpj-ārvalstu investoru padome ir tā organizācija ,kura reprezentē to gribu,kurā mūsu valdība ieklausās ar izcilu dzirdi.Gan valsts ,gan ministru prezidents izrāda vislielāko pretimnākšanu ārvalstu investoriem.Pat nezinu,vēl kura valdība tik ļoti centusies palīdzēt investoriem.Pat gribētos ,lai vairāk ieklausās vietējos.Bet ne tur tā bēda. Un bēda ir liela.Šobrīd vietējiem uzņēmējiem,pašvaldībām ir milzīgas problēmas iegūt kredītus bankās,bet noteiktām ārvalstu struktūrām ir zaļā gaisma.Un tas notiek uz intensīva Latvijas banku likvidācijas fona.Un tas rada jautājumu :kā griba un plāns ir šādas politikas realizācija?Vai ārvalstu investoru padome ir satriekta par šādu virzību vai atbalsta to? Tālāk.Ja JKP sponsoru un partijas vadības (Bordāna) griba ir redzama procesos ap Olainfarm pārņemšanu un specifisko vadību,tāpat tajā ,kā tiek mēģināts pārņemt LU un vēlāk citas augstskolas, tad ir jautājums -vai tā ir ārvalstu investoru padomes griba jeb tā ir klaji pretēja tās gribai? Jo rodas satriecoši secinājumi.No kura laika starptautiskais bizness publiski atbalsta reiderisma sērgu?Šī infekcija apdraud arī starptautiskos uzņēmumus-pavērtējiet situāciju Krievijā-vai tur var normāli investēt pārliecībā, ka tavu biznesu neatņems?Parasti ,tādus uzņēmumus ,kas nes peļnu kā Olainfarm ,tomēr cenšas pārņemt nevis novest līdz likvidācijai.Parasti uzņēmumi cenšas nodrošināties ar darba resursiem reģionos ,kuros investē.Jo ir investori,kuriem ir nepieciešams kvalitatīvs darbaspēks ar īpašibām un prasmēm,kas atbilst augstām prasībām.Pašreizējā politika ir likvidēt šādu kadru sagatavošanas iespēju.Tām frāzēm par reformām augstākajā izglītībā nav jāmaldina klausītāji,tamdēļ jau juristi pelna daudz naudas,jo prot maldināt un runāt frāzes.Jautājums ir tāds.Latvijas valdība ir ļoti atsaucīga pret investoriem.viņa tiem cenšas izkalpoties.Bet pašreizējā ārvalstu investoru padomes griba ir pretēja reālajām investoru vajadzībām.Tā ved destruktīvā virzienā,tur ,kur tiks apdraudētas ne tikai peļņa ,bet pašas investīcijas.Protams ir ļoti šaura investoru grupa,kura taisa biznesu tad ,kad ielās līst asinis.Tad ,kad daudzi bankrotē,zaudē investīcijas.
Un jautājums ir par valdības stabilitāti.Vai mums ir pārliecība ,ka krītot šai valdībai , izdosies izveidot derīgu, darbaspējīgu valdību?Jo mums ir tāda bezkompromisa tiesiskuma tendence.Teiksim tā Bordāna kunga politiskā līnija ir tāda kā ir,bet ir JKP vadītājs ,un partijas harizmātiskajam līderim ir dominējoša ietekme partijas politikas virzībā.Partijas biedri viņu ciena un mīl.

Atbildēt

raitus

20.08.2019. 23:00

universitātes padevušās mantkārības ligai, kurās vadību interesē tikai nauda, bet nevienam nav daļas par vienkāršajiem pasniedzējiem un studentiem un vismazāk kādu interesē kvalitāte. Ja LU studenti var pateikt, ka labi, ka neesam reitingā, tad mums mazākas prasības , tad kur nu vēl zemāk krist. Diemžēl struktūrfondi tiek izlaupīti ar dārgajām būvēm... droši vien ir iesaistītas augstas personas augstos partiju amatos, jo neviens nekad par to sodu nesaņem. Bet pasniedzēji grimst nabadzībā un studenti tumsonībā

Atbildēt

ui

20.08.2019. 22:57

šiem laikam bija uzdots izvilkt vajadzīgo personu kartītes no maisiem, bet laikam tas neizdevās...tagad atliek tikai gudri runāt

Atbildēt

Ja jau grib tādu autonomiju,

20.08.2019. 20:44

tad lai neparzitē uz nodoklu maksātāju rēķina. Augskolu beigušo ieguldījums Latvijas valsts izaugsmē ir apšaubāms un relatīvs. Faktiski redzam, ka augstskolas turpina padomju laiku ideoloģiju - kalpot svešām varām, kuras nerealizē latviešu tautas intereses un tiesības.

Atbildēt

lauķis

20.08.2019. 20:43

Vai mēs paspēsim vēl uzcelt baznīcu ceļā uz mājām?

Atbildēt

A.P.

20.08.2019. 19:39

Citāts: "Rezolūcijas 3. punkts paredzēja, ka latviešu augstskolas “galvenais uzdevums ir zinātnes veicināšana. Viņai jāstāv uz stingri zinātniskiem pamatiem un par mācības pasniedzējiem viņā var būt vienīgi personas ar attiecīgu zinātnisku grādu. Tai jābūt autonomai iestādei ar neaprobežotu mācības brīvību”. No šodienas "akadēmiskās sabiedrības" tāda attieksme nav dzirdēta. Par zinātnes kardinālo lomu neviens nerunā. Bet tas jau bija sen zināms, ka toreiz LR veidoja īsti vīri ar domu par tautas attīstības veicināšanu, bet nevis tautas apzagšanu, kā tas notika jau LPSR/PSRS sagraušanas sākuma posmā, kad iniciatīvu pārņēma latviešu izdzimteņi.

Atbildēt

A.P.

20.08.2019. 19:32

»

Arturs Priedītis

Gudri cilvēki brīvības kategoriju neskata bez atbildības kategorijas, jo brīvība bez atbildības ir kaut kas nenormāls, odiozs, amorāls, haotisks, despotisks, anahronisks, anarhisks u.tml. Tas attiecas arī uz akadēmisko brīvību un universitātes suverenitāti. Domāju, ka nav nekādas izredzes sagaidīt no...


Skaidrs, ka tiekamies ar laizīšanu...Kur ir "brīva Latvija", ja latvieši ar prieku atsacījās no brīvības 2003.gadā? Arī universitāte (izglītības sistēma) nav brīva, bet pakļauta ES antihumānajiem "kompetences izglītības", "Boloņas procesa" noteikumiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis

20.08.2019. 19:27

Gudri cilvēki brīvības kategoriju neskata bez atbildības kategorijas, jo brīvība bez atbildības ir kaut kas nenormāls, odiozs, amorāls, haotisks, despotisks, anahronisks, anarhisks u.tml. Tas attiecas arī uz akadēmisko brīvību un universitātes suverenitāti. Domāju, ka nav nekādas izredzes sagaidīt no latviešu "akadēmiskās sabiedrības" brīvības un atbildības vienotības izpratni. Šarlatānu, maniakāli alkātīgu kampēju, neliešu vidē tas nav iespējams. Bet kas attiecas uz konstitucionālajām normām, tad arī šajā ziņā Latvijā ir kropla pieredze kaut vai tikai atceroties preambulu. Nav aizmirstams, ka kroplās "preambulas tēvs" tagad kā "nācijas tēvs/pravietis" dirn Rīgas pilī un katru dienu gaišo "nāciju" aplaimo ar kārtējo glamūrīgi pseidointelektuālo izdalījumu, kas nevar sekmēt konstitūcijas, likumu normālu attīstību. Tas, kas notiek ar LU un ap LU, liecina par dziļu (varbūt pat nepārvaramu) inteliģences pagrimumu. Grūti ticēt, ka arī dotais pārskats nav pagrimuma mentalitātes ražojums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...