Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

12.04.2016. 19:14

Sakarā ar MSL izsludināto +Jauno genocīdu pret latvieshu pamattautu=Ir izstrādāts Proekts-, ka Zemes nodokļu paaugstināsha ir iespējama pacelt TIKAI tiem iedzīvotājiem, kas Latvijā ir iesūtīt / tagad iepirkushies/ kā kolonizatori no 1939. g pat līdz shodienai. Pamattautai nodokļi ir 0 proc, līdz Latvijas deokupācijas izveshanai, ko LR Saeima kā Likumu pieņēma 1996.g.(sun)

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 18:49

Likās, ka krīze bija izsaldējusi visādas politiskās gnīdas, kodes un ērces. Bet nekā, kā siltums tā, kā rāpo, lido un sūc asinis. Bet ko citu varēja gaidīt, ja tauta savēl bijušos boļševikus, partijas sīksekretārus, instruktoriņus, cīkstoņus ar pieminekļiem un novada kultūras kopējiem vai NATO ļaundariem, kuri mīda svēto tēvzemi. Likās, ka bija izmiruši kā dinozauri, ministri, kuri ieceļ savus dēliņus, mētā pa labu un kreisi darbiniekus, kuri nepatīk, ceļ saules gaismā apšaubāmas reputācijas darboņus, aprūpē mīļākās un murgo par 2065. gadu. Bet nekā, dzīvi un veseli un var ganīties 2 premjerministru, ZZS partijas, Saeimas sociālo un darba lietu komisijas zaļajās pļavās, taurējot un neko nedarot.

Atbildēt

Vo

09.04.2016. 18:02

Tādu belēviču ir pilna Saeima un VISAS ministrijas, tikai Veselības ministrijā tas ir skaidrāk un skaudrāk pamanāms. Un ne jau šodien vai vakar tādi belēviči ir uzradušies. Tikko beidzās dziesmotā revolūcija, sākās meķtiecīgs belēviču atlases process. Tagad var teikt, ka belēviču atlases process ir beidzies. Latvijā atnākuši belēviču laiki. Viņiem vairs nav jātēlo demokrātija un viņi var pilnā mērā izpausties kā personības, kurām tā mazā tautiņa ar savām problēmām un vajadzībām ir dziļi pie vienas vietas. Un šī vieta nav sirds apvidū.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 15:35

Nekā nebija, ir svarīgas lietas veselības aprūpē. Specpalātu izveide valsts augstākām amatpersonām, ministriem, Saeimas partiju priekšsēdētājiem, ministriem, biroju vadītājam (tiem, kuri algu saraksta priekšgalā). Tas nekas, ka pirmo reizi 23 gadu laikā, nākamos 23 gadus varēs samazināt kvotas rajonu slimnīcām, lai uzturētu specpalātas. Rehabilitācija ir paredzēta vārguļiem, tādiem nav vieta Latvijā 2065. gadā, izdzīvo stiprākie.

Atbildēt

To ★ ★ ★ ★ ★ 09.04.2016. 13:33

09.04.2016. 15:04

Dzelžaināki, draugs, daudz dzelžaināki ;-)

Atbildēt

★ ★ ★ ★ ★

09.04.2016. 14:33

Žubures rakstā ir sataustāmi Pētera Apīņa dzelzs pauti.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.04.2016. 14:22

»

libudibuduuu

Un šitais ta' nu ir tas no poda ārā cēlējs, vai tā tas jāsaprot


Kads gan esi muļķis - man nekas nav ne jāceļ, ne janoskalo. Kas noskalots, noskalots. Yagad izglītības sū..dus līdz galam noskalos utt.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 13:56

Belevičs ir labākais veselības ministrs Latvijas vēsturē, visā pasaulē un Galaktikā, kurš jau 18 mēnešus , katru dienu spēj tā bulšitot, ka visi troļļi, fani, biedrenes, draudzenes, caurkrituši celtnieki un citi mežā dīvainīši lepojas un spīd kā aprīļa saulīte? Neviens! Kurš spēj tik konsekventi apvārdot premjerministres un premjerministrus, Saeimas deputātus un valsts prezidentu? Neviens? Kurš spēj tik veiksmīgi vilkt uz leju savu partiju, savus retos sabiedrotos un cilvēkus, kuri grib kaut ko mainīt veselības aprūpē? Neviens! ZZS reklāmas kampaņas par reitingiem, vispirms vislielākie, tad 99,8% un 146%, cien. premjerministra sasolītie veselības ministra plāni, kuri tūlīt, tūlīt būs gatavi un premjerministra vienkārši paplašināti teikumi pastulbai tautai, īpašā veselības aprūpe Latvijas labākajiem cilvēkiem, pēc valsts prezidenta pagulēšanas palātā blakus prastai tautai ir garants, ka 2065. gadā Latvija būs pirmajās trīs vietās pasaulē.

Atbildēt

mīunžē

09.04.2016. 10:44

»

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums


Tak viņi abi no vienas partijas, pamuļķīti!

Atbildēt

latvāņi smird

09.04.2016. 10:20

"augsti godātie" plēšas.. interesanti.. popkorna un lielās kooooooooolas krājumi sarūk...vai varētu palūgt piedot asumiņu?

Atbildēt

par 22 eiro var nedelu izdzivot

09.04.2016. 02:01

par 22 eiro var nedelu izdzivot ,ja perk leisu maizi on sale Maxima,kopa ar nocenotam vistu kajam un klat piekoz bezmaksas es makaronus no nabagu partikas pakam!

Atbildēt

Latgolas šakālis

08.04.2016. 23:21

»

Guntis

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu...


Medicīnu nolaida podā iepriekšējie premjeri, kas nesakoja līdzi faktam, ka lielajām slimnīcām tika izsniegti nesamērīgi aizdevumi, kamēr visi redzēja, ka Latviju cilvēki pamet..

Atbildēt

akcijveida medicīna

08.04.2016. 22:40

...........bet vajag LABUS Ģ.Ā.

Atbildēt

ak šī statiska

08.04.2016. 22:38

nevar jau to uzmelot, invalīdu skaitu nenoslēpsi, naudiņa aiziet

Atbildēt

ko tik kuram nevajag

08.04.2016. 22:37

bērns rehabilitējams 24 stundas diennaktī, tāpēc jāapmāca māte, būs arī rezultāti. Tuberkulozes variants, jo lielāks troksnis , jo vairāk tbc........
tagad onkoloģija..........

Atbildēt

Guntis

08.04.2016. 19:40

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu.

Rehabilitāciju ir nolaidis nevis Guntis Belēvičs, bet Aivars Vētra. Un Guntis Belēvičs viņam atņēma rehabilitāciju. Ja nav viņam tās rehabilitācijas, tad nav, ko nolaist. Un tas, ka Vētra neraksta protestu pret šo Rožkalnes–Žubures tenku rakstu, nozīmē, ka viņam tās rehabilitācijas nekad arī nebūs. Un kardioloģiju ir nolaidis Andrejs Ērglis, un tādēļ mums tik daudz cilvēku mirst ar sirdi.
Man ir kauns par dakteri Rožkalni–Žuburi, kas raksta slikti par Gunti Belēviču. Par Gunti Belēviču ir jāraksta labi. Un par tiem vārdiem „nauda seko mazturīgā pacienta zārkam” mēs Rožkalni–Žuburi iesūdzēsim tiesā. Un Rožkalne–Žubure jau bija cietumā pirms vēlēšanām. Un medicīnu ir nolaidis Pēteris Apinis, un viņš ir atbildīgs, ka mums ir garas rindas pie slimnīcas un visu to, ko Rožkalne–Žubure piešuj ministram.
Bet Guntis Belēvičs dara visu, lai mums medicīnā būtu reforma. Ministram Guntim Belēvičam ir plāns. Viņš apsolīja, ka visiem ārstiem 2019.gadā būs 1630 eiro liela alga. Tas nozīmē, ka ministrs pacels algu katru mēnesi par 30 eiro, un nākammēnes mana alga būs par 30 eiro lielāka, bet aiznākammēnes – jau par 60 eiro lielāka, bet gada beigās beidzot sasniegs 1000 eiro.
Un pareizi televizorā teica Guntis Belēvičs, ka Apini nevarēja likt Stradiņu slimnīcā par direktoru, un ielika par direktoru Štālu. Jo Štāls ir vīrs Ingai Štālai, kas ir Gunta Belēviča biroja vadītāja. Un Štāles Štāls zina, ko dara, un uzbūvēs daudzstāvu garāžu slimnīcā un administrācijai ēku. Un nebūs šajā jaunajā slimnīcā vieta Andrejam Ērglim un viņa kardioloģijai, jo viņš liek dārgus stentus un tērē naudu.
Guntis Belēvičs un Normunds Štāls neņem otkatus no slimnīcas celtniecības, man Inga tā teica. Un tā ir mana revolucionārā pārliecība.

Atbildēt

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

08.04.2016. 19:37

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...