Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

12.04.2016. 19:14

Sakarā ar MSL izsludināto +Jauno genocīdu pret latvieshu pamattautu=Ir izstrādāts Proekts-, ka Zemes nodokļu paaugstināsha ir iespējama pacelt TIKAI tiem iedzīvotājiem, kas Latvijā ir iesūtīt / tagad iepirkushies/ kā kolonizatori no 1939. g pat līdz shodienai. Pamattautai nodokļi ir 0 proc, līdz Latvijas deokupācijas izveshanai, ko LR Saeima kā Likumu pieņēma 1996.g.(sun)

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 18:49

Likās, ka krīze bija izsaldējusi visādas politiskās gnīdas, kodes un ērces. Bet nekā, kā siltums tā, kā rāpo, lido un sūc asinis. Bet ko citu varēja gaidīt, ja tauta savēl bijušos boļševikus, partijas sīksekretārus, instruktoriņus, cīkstoņus ar pieminekļiem un novada kultūras kopējiem vai NATO ļaundariem, kuri mīda svēto tēvzemi. Likās, ka bija izmiruši kā dinozauri, ministri, kuri ieceļ savus dēliņus, mētā pa labu un kreisi darbiniekus, kuri nepatīk, ceļ saules gaismā apšaubāmas reputācijas darboņus, aprūpē mīļākās un murgo par 2065. gadu. Bet nekā, dzīvi un veseli un var ganīties 2 premjerministru, ZZS partijas, Saeimas sociālo un darba lietu komisijas zaļajās pļavās, taurējot un neko nedarot.

Atbildēt

Vo

09.04.2016. 18:02

Tādu belēviču ir pilna Saeima un VISAS ministrijas, tikai Veselības ministrijā tas ir skaidrāk un skaudrāk pamanāms. Un ne jau šodien vai vakar tādi belēviči ir uzradušies. Tikko beidzās dziesmotā revolūcija, sākās meķtiecīgs belēviču atlases process. Tagad var teikt, ka belēviču atlases process ir beidzies. Latvijā atnākuši belēviču laiki. Viņiem vairs nav jātēlo demokrātija un viņi var pilnā mērā izpausties kā personības, kurām tā mazā tautiņa ar savām problēmām un vajadzībām ir dziļi pie vienas vietas. Un šī vieta nav sirds apvidū.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 15:35

Nekā nebija, ir svarīgas lietas veselības aprūpē. Specpalātu izveide valsts augstākām amatpersonām, ministriem, Saeimas partiju priekšsēdētājiem, ministriem, biroju vadītājam (tiem, kuri algu saraksta priekšgalā). Tas nekas, ka pirmo reizi 23 gadu laikā, nākamos 23 gadus varēs samazināt kvotas rajonu slimnīcām, lai uzturētu specpalātas. Rehabilitācija ir paredzēta vārguļiem, tādiem nav vieta Latvijā 2065. gadā, izdzīvo stiprākie.

Atbildēt

To ★ ★ ★ ★ ★ 09.04.2016. 13:33

09.04.2016. 15:04

Dzelžaināki, draugs, daudz dzelžaināki ;-)

Atbildēt

★ ★ ★ ★ ★

09.04.2016. 14:33

Žubures rakstā ir sataustāmi Pētera Apīņa dzelzs pauti.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.04.2016. 14:22

»

libudibuduuu

Un šitais ta' nu ir tas no poda ārā cēlējs, vai tā tas jāsaprot


Kads gan esi muļķis - man nekas nav ne jāceļ, ne janoskalo. Kas noskalots, noskalots. Yagad izglītības sū..dus līdz galam noskalos utt.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 13:56

Belevičs ir labākais veselības ministrs Latvijas vēsturē, visā pasaulē un Galaktikā, kurš jau 18 mēnešus , katru dienu spēj tā bulšitot, ka visi troļļi, fani, biedrenes, draudzenes, caurkrituši celtnieki un citi mežā dīvainīši lepojas un spīd kā aprīļa saulīte? Neviens! Kurš spēj tik konsekventi apvārdot premjerministres un premjerministrus, Saeimas deputātus un valsts prezidentu? Neviens? Kurš spēj tik veiksmīgi vilkt uz leju savu partiju, savus retos sabiedrotos un cilvēkus, kuri grib kaut ko mainīt veselības aprūpē? Neviens! ZZS reklāmas kampaņas par reitingiem, vispirms vislielākie, tad 99,8% un 146%, cien. premjerministra sasolītie veselības ministra plāni, kuri tūlīt, tūlīt būs gatavi un premjerministra vienkārši paplašināti teikumi pastulbai tautai, īpašā veselības aprūpe Latvijas labākajiem cilvēkiem, pēc valsts prezidenta pagulēšanas palātā blakus prastai tautai ir garants, ka 2065. gadā Latvija būs pirmajās trīs vietās pasaulē.

Atbildēt

mīunžē

09.04.2016. 10:44

»

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums


Tak viņi abi no vienas partijas, pamuļķīti!

Atbildēt

latvāņi smird

09.04.2016. 10:20

"augsti godātie" plēšas.. interesanti.. popkorna un lielās kooooooooolas krājumi sarūk...vai varētu palūgt piedot asumiņu?

Atbildēt

par 22 eiro var nedelu izdzivot

09.04.2016. 02:01

par 22 eiro var nedelu izdzivot ,ja perk leisu maizi on sale Maxima,kopa ar nocenotam vistu kajam un klat piekoz bezmaksas es makaronus no nabagu partikas pakam!

Atbildēt

Latgolas šakālis

08.04.2016. 23:21

»

Guntis

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu...


Medicīnu nolaida podā iepriekšējie premjeri, kas nesakoja līdzi faktam, ka lielajām slimnīcām tika izsniegti nesamērīgi aizdevumi, kamēr visi redzēja, ka Latviju cilvēki pamet..

Atbildēt

akcijveida medicīna

08.04.2016. 22:40

...........bet vajag LABUS Ģ.Ā.

Atbildēt

ak šī statiska

08.04.2016. 22:38

nevar jau to uzmelot, invalīdu skaitu nenoslēpsi, naudiņa aiziet

Atbildēt

ko tik kuram nevajag

08.04.2016. 22:37

bērns rehabilitējams 24 stundas diennaktī, tāpēc jāapmāca māte, būs arī rezultāti. Tuberkulozes variants, jo lielāks troksnis , jo vairāk tbc........
tagad onkoloģija..........

Atbildēt

Guntis

08.04.2016. 19:40

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu.

Rehabilitāciju ir nolaidis nevis Guntis Belēvičs, bet Aivars Vētra. Un Guntis Belēvičs viņam atņēma rehabilitāciju. Ja nav viņam tās rehabilitācijas, tad nav, ko nolaist. Un tas, ka Vētra neraksta protestu pret šo Rožkalnes–Žubures tenku rakstu, nozīmē, ka viņam tās rehabilitācijas nekad arī nebūs. Un kardioloģiju ir nolaidis Andrejs Ērglis, un tādēļ mums tik daudz cilvēku mirst ar sirdi.
Man ir kauns par dakteri Rožkalni–Žuburi, kas raksta slikti par Gunti Belēviču. Par Gunti Belēviču ir jāraksta labi. Un par tiem vārdiem „nauda seko mazturīgā pacienta zārkam” mēs Rožkalni–Žuburi iesūdzēsim tiesā. Un Rožkalne–Žubure jau bija cietumā pirms vēlēšanām. Un medicīnu ir nolaidis Pēteris Apinis, un viņš ir atbildīgs, ka mums ir garas rindas pie slimnīcas un visu to, ko Rožkalne–Žubure piešuj ministram.
Bet Guntis Belēvičs dara visu, lai mums medicīnā būtu reforma. Ministram Guntim Belēvičam ir plāns. Viņš apsolīja, ka visiem ārstiem 2019.gadā būs 1630 eiro liela alga. Tas nozīmē, ka ministrs pacels algu katru mēnesi par 30 eiro, un nākammēnes mana alga būs par 30 eiro lielāka, bet aiznākammēnes – jau par 60 eiro lielāka, bet gada beigās beidzot sasniegs 1000 eiro.
Un pareizi televizorā teica Guntis Belēvičs, ka Apini nevarēja likt Stradiņu slimnīcā par direktoru, un ielika par direktoru Štālu. Jo Štāls ir vīrs Ingai Štālai, kas ir Gunta Belēviča biroja vadītāja. Un Štāles Štāls zina, ko dara, un uzbūvēs daudzstāvu garāžu slimnīcā un administrācijai ēku. Un nebūs šajā jaunajā slimnīcā vieta Andrejam Ērglim un viņa kardioloģijai, jo viņš liek dārgus stentus un tērē naudu.
Guntis Belēvičs un Normunds Štāls neņem otkatus no slimnīcas celtniecības, man Inga tā teica. Un tā ir mana revolucionārā pārliecība.

Atbildēt

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

08.04.2016. 19:37

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...