Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Justīne Jaunzeme

02.07.2012. 22:11

Mateja 19:12 "Jo ir bezdzimuma cilvēki, kas tādi no mātes miesām. Un ir bezdzimuma cilvēki, ko citi padarījuši par tādiem. Un ir bezdzimuma cilvēki, kas paši sevi padarījuši par tādiem Debesu valstības dēļ. Kas to spēj saprast, lai saprot."

To saka Jēzus.

Atbildēt

zandarts

22.06.2012. 15:30

ja atmet nost šīs "lekcijas" akadēmiskumu, paliek vien tā pati tiesājošā "kristīgā morāle" tikai ietērpa intelektuālākā formā... cienījamā autore, es arī iestājos par tradicionālajām ģimenes vērtībām un "pareizo" orientāciju, bet kā zināms jau kopš viduslaikiem, vēl Džona Loka laikā baznīcu(reliģiju) palēnām atdalīja no valsts iekārtas... šie homoseksuāli orientētie pilsoņi iet gājienā nej ua tāpēc lai kaut ko baigi manifestētu, bet lai cīnītos par līdzvērtīgām tiesībām un garantijām šajā valstī. piedodiet ar ko piem. lezbiete vai gejs būtu sliktāki kā sabiedrības locekļi, kā piem. kāds nodzēries "pareizi" orientēts un prasts vecis vai kaut kādas sabiedrības padibenes...
ja jau Jūs te būtībā kristīgo morāli iztirzājāt, tad Jēzus bija tas, kas teica, kas ir bez grēka, lai met akmeni pirmais.... skatīsimies paši uz savām nepilnībām, būsim toleranti un gaiši cilvēki!

Atbildēt

....

03.06.2012. 12:07

Atvainojiet,SAKRĀLS.

Atbildēt

A.Z.-drūmajam

03.06.2012. 11:58

Ar patiesu pārliecību gan-it īpaši sadaļā par to,ka katra maza cilvēciņa piedzimšana ir sakāls notikums kā ģimenei,tā sabiedrībai.

Atbildēt

Ansis

03.06.2012. 11:45

Šis praids parādīja, kas ir īstais saimnieks Latvijā! Tam arī apkārt grozījās ārlietu ministrs. Te nu ir mūsu neatkarība...

Atbildēt

druumais

03.06.2012. 09:12

Ja raksta autore šo rakstījusi ar patiesu pārliecību, tad man patiešām žēl viņas... Un vēl vairāk - nekādā gadījumā negribētos būt pat par attālu viņas radinieku, kur nu vēl tuvinieku...

Atbildēt

>to"garāmejot"

03.06.2012. 08:14

Pamodelē prātā situāciju pēc gadiem ...40...

Atbildēt

garāmejot

03.06.2012. 03:17

"Viendzimuma pāri sabiedrībā ir kā slimas šūnas organismā, bet slimas šūnas, kā zināms, ir jāārstē, jāoperē vai kā citādi jālokalizē."

Neesmu zilo/rozā piekritējs, taču esmu cilvēktiesību piekritējs, savukārt autores veselības indikators te ir uz delnas.

Sanitārus, studijā!

Atbildēt

To ragana

02.06.2012. 23:35

Reanimācijā var nelaist, ja pēdējā stundiņa klāt un neesi nekāds radinieks, plus ja persona pati nevar vairs parakstīt papīrus par kādu operāciju, tad to var darīt bērni vai vecāki vai dzīvesbiedrs...

Atbildēt

ragana

02.06.2012. 21:03

Liksim mierā vismaz Raini!Vinjam bija dēls aktieris Miervaldis Ozolinjs.Gribētos zināt,kurā slimnīcā un kad apmeklētājam tiek jautāts,kādas ir vinja attiecības ar slimnieku.vai tad gejus nelaiz pie slimajiem partneriem?Ko vēl neizdomās?

Atbildēt

liekuliba

02.06.2012. 13:42

KO tad lezbietes liek straponu sev klat? Ko ja jau dabas dotas, tad lai iztiek bez kranina, bet nevar!

Atbildēt

Fg

02.06.2012. 10:50

Kurs kroplis atlava pedikiem pa ielam iet

Atbildēt

tieši tā

02.06.2012. 09:53

geji iznīcina pasauli 02.06.2012 10:44
Spanijā atļava praidus un homoseksu`alo cilv`eku laulības un uzreiz krāniņus varēja nodarbināt pedofīli, jo homoseksu`alisti likumos iestr`ad`aja, ka var staties attiecībās ar bērniem, kas sasnieguši 12.gadu vecumu un tagad Spānija ka Valsts brūk kopā.

Atbildēt

haralds

[R] 02.06.2012. 09:04

kas ko nepieļaut - lai takš jaunieši papriecājās, ka viņus neštrāpē kā Ada laikos.

"jo ... likumus raksta cilvēki".
kā lai tā populāri - likumus juridiskā izpratnē raksta juristi - muristi.
dabas likumus cilvēki tikai atklāj un tā vai citādi formulē.
skat. arī biseksuāļus, triseksuāļus, tetraseksuāļus, pentaseksuāļus, heksaseksuāļus, heptaseksuāļus, oktaseksuāļus, nonaseksuāļus un dekaseksuāļus!
skat. arī ne transvestītus, bet transseksuāļus.
http://www.fotoblog.lv/rep/4424/?cid=202855

Atbildēt

Antoša

02.06.2012. 01:18

Cik zinu, tad šogad lielo "toleranci" no LR iestādēm šie frīki dabūjuši ar nedaudz netīriem paņēmieniem. ASV vēstniece LR un šķiet arī ASV vēstneiks no Iguanijas un vēl daži citi no diplomātiskā korpusa pieteicās iet gājienā tādejādi spiežot reaģēt arī LR politiķus un ierēdņus. Es to sauktu par tiešu iejaukšanos LR iekšpolitikā un nepareizu ētikas normu uzspiešanu. Bet nu tasinība arī frāzei - kas maksā, tas arī pasūta mūziku. ņemot vērā, ka ASV vēstniece ir karjeras diploma'ts, nevis politiskais ieliktenis, tad tas ir rīkojums no ASV aparāta šādi rīkoties. Tātad tur ne tikai žīdeļiem ir vara, bet precizēju - ziliem žīdeļiem ir vara. Es esmu par demokrātiju, bet cik dabā esmu ievērojis, parasti vienai daļai dzīvo būtņu ir caurumiņš, otrai - stobriņš...

Atbildēt

Matilde

02.06.2012. 01:11

Mums jau tā dzimstības % LR šķiet bija 1.3 bērni uz sievieti, o.k. atbalstam gejus un lezbietes - dzenam to procentu lejā, ejam uz izmiršanu.

Lindai - jā dārgā, tev pilnīga taisnība, praids tiešām dos papildus "palīdzību" manam dēlam nekļūt par homīti. Lindiņ, nejauc demokrātiju ar šo. Lindiņ, vibrators ir tikai falla imitators lezbietes rokās, īstias daikts ir piestiprināts vīrietim...

Atbildēt

Tauta,

01.06.2012. 22:43

der gan izlasīt grāmatu'Ekonomiskā slepkavas grēksūdze",kaut vai tāpēc,lai pelēkās šūniņas sāk kustēties.Tur nu nav gluži visi veidi aprakstīti,kā pakļaut valstis un tautas,bet pareizas domāšanas attīstībai sākumam pietiks.Vai arī to,ko par homoseksālismu un tā sekām Zviedrijā stāsta Dimiters.Galvenais-nebūsim naivi.Mums jau ir gana daudz mācību un tikai ļoti naivs cilvēks var noticēt,ka Soross te sponsorē cilvēktiesības.Aiz tām 'tiesībām' slēpjas INTERESES.

Atbildēt

klāds

01.06.2012. 22:15

Lindai: Mēģini bērnu audzināt tā, lai viņš redz, ka mamma mīl tēti, tētis mīl mammu, mamma un tētis mīl bērenu(s). Tad viņam nebūs glupas domas un idejas, vai vismaz mazināsies varbūtība par tādām domām.

Oki, atbalstām savādākos, bet pēc būtības (ilgtermiņā) tas ir ceļš uz nekurieni. Mums jau pietiek ar zemestrīcēm, cunami, komētu gaidām utt. Vai mēs gribam arī paši stimulēt civilizācijas izmiršanu? Neviens jau nezkāpēc neraksta, ka ir pētījumi, ka bieži večci kļūst par homoseksuālistiuem, jo nevar īsti saveidot attiecības ar sievieti, jo tā ir savādāka principā un dāmas ar izdomā, ka nafig pieciest tos veču gļukus, ja varu padzīvot ar sievieti. Pazūd jēga - ģimene, pēctedcība utt. Galvenais ir ērtības. Diemžēl tas nav tikai partnerattiecību jomā, bet arīdzan citās.

Man domāt, ka cilvēki ir pārpratuši psiholoģijas pamatpostulātu, ka palīdzēt tu vari tikai tad, kad pats jūties labi - pārāk daudz uzstādījumu tiek definēti, lai justos labi... :D

Atbildēt

Linda

01.06.2012. 20:07

Klausieties, homofobi - ari Jusu dels var but homoseksuals, ari Jusu mazdels! Cilveks to neizvelas! Kad ta notiks, tad gan metisiet kazoku uz otru pusi, vai ne? Tad peksni klusiet saprotosi, vai ka?

Atbildēt

Vīrietis

01.06.2012. 19:26

>>>RD un VD sirdsdraudzenīte
****
Nu netek tās siekalas uz lezbietēm skatoties. Sievietes, kam nemirdz acis kontaktā ar vīrieti, netiek uztverti kā seksuāli objekti. No pieredzes ir divu veidu lezbietes - vienas ir puikas brunčos, parasti vīrišķīgākas par vairumu veču, otras viņu draudzenes. Ar otro tipu šad tad var kļūdīties, jo pēc fiziskiem parametriem un sakoptības viņas ir ok. Diemžēl ar bojātu psihi.

Atbildēt

Fēlis

01.06.2012. 17:13

Uj, kā Igors labi pateica! 100%

Atbildēt

Igors

01.06.2012. 17:01

Es esmu par demokrātiju, bet demokrātija nav visatļautība. Varat nesākt man stāstīt pretī par līdzībām ar Hitleru, tas tikai pierādīs, ka maz zināt. Te neviens netaisās nevienu darba nometnē ielikt, mēs "normālie" (zem normālajiem es saprotu dabisko lietu kārtību - tie kas saskaņā ar dabas likumiem vairojas atstājot pēcnācējus. Nevajag man arī uzdot jautājumus vai es tiešām vairojos - man nav par ko kaunēties, man ir 3 bērni) negribam, lai šīs anomālijas staigā un lepojas. Maniem bērniem nav jāskatās uz to murgu Rīgas centrā. Nevajag stāstīt par toleranci un demokrātijas neesamību Latvijā. Mēs heteroseksuāļi nezin kāpēc neejam gājienos, lai parādītu, ka esam precējušies. Man personīgi ir vienalga kas ar ko "jājās", bet nedemonstrējiet to pilsētas centrā. Es nestaigāju pa centru un nekliedzu, ka guļu ar savu sievu. Tas kam es varu piekrist ir ja ir tādi cilvēki, tad vajag sakārtot normatīvus, lai pielīdzinātu viņus " 1. pakāpes radiniekiem". Lai sakārtotos mantojuma lietas, iespēja apmeklēt to partneri slimnīcā utt. Šo jautājumu sakārtot bez ažiotāžas un praktiskā garā. Bet nekas tāds jau nenotiek - veselu gadu klusums un tad pēkšņi 2 dienas staigā sakrāsojušies sliktāk par klauniem bērnu viesībās un kliedz pēc demokrātijas. Tas vairāk atgādina cīņu ar kompleksiem - savākušies barā jūtas drošāki un var izkliegt sāpi un noslēpt kompleksus aiz grimma kārtas. Ja jau ir tā lielā mīla, kurš jums liedz pa ielu staigāt rokaš sadevušamies - ejiet. Redzēsiet nosodošus skatienus, jā - redzēsiet, bet ja jau redzēsiet tādus skatienus, tad jau pārāk apkārt skatāties, vairāk skatieties partnerim acīs un visu pasauli apkārt aizmirsīsiet. Domāju mēģinājumi pielikt viennādības zīmi starp demokrātiju un homoseksuāļu pastaigām pa centru ir greizi un to ir panākuši pie varas esošie homoseksuāļi un lezbietes. Nezin kāpēc parastie, ar varu nesaistītie geji "izgaismojas", tie kas tiek pie varas nemaz tā nelepojas ar savu statusu - ko kautrējaties - nāciet gaismā parādiet sevi, lai vēlētāji redz savus varoņus un pie reizes tad nu arī varēsiet atklāti Saeimā bīdīt nepieciešamos grozījumus likumos uz priekšu.

Atbildēt

skorceni paijai

01.06.2012. 16:33

labaak par Raini un Aspaziju nerunaasim....!varbut pieaugushos tas neietekmee,bet bernus ,tinjus gan ietekmee,jo vinju sexualaa dziive tikai ir pashaa saakumaa.lai tie kungi un kundzes rotaljaajas,bet nevajag teelot gjimenes...

Atbildēt

Oļegs

01.06.2012. 16:31

Lasot šo rakstu, neviļus prātā ienāca salīdzinājums ar Ādolfa Hiltera idejām un vēlmēm... viss, kas nav tāds kā esam mēs paši ir jālokalizē, jāpārveido un jāiznīcina.... rakstā runāts par slimajām šūnām...

Tā nav labi darīt!!!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 16:12

>> AUTOREI
*****************************
... ej, dirst, dura !!! ... starp citu, tieši vīriesī esot tie, kam siekala tek, skatoties uz lezbietēm - dižā zinātāja te atradusies !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 16:09

>> TO "paijai"
**********************************
paijai
01.06.2012. 11:36
Būsi pirmajās rinās?
Nepievil!
**********************************
... ES būšu pirmajās rindās !!! - neaizmirsti iezīmēt mērķi uz savas pakaļas !!! ...

Atbildēt

Vilks

01.06.2012. 15:15

Ir cilvēki ar dažādām slimībām, novirzēm utt. Piemēram, biksēs čurātāji. Sabiedrība kopumā pret viņiem izturas saprotoši un palīdz cik var. Tikai daži neaudzinātie viebjas un izsmej. Vai sabiedrības attieksme uzlabotos, ja biksēs čurātāji savāktos praidā un kopīgi piečurātu Rīgas parku?

Atbildēt

Vārds

01.06.2012. 13:47

>Ritvars
man šķiet, ka ņemot vērā Latvijā izplatīto rasismu, varētu aptuveni sajust par kādiem 30%, kā ir būt homoseksuālam.

Tu toč neesi vesels. Kur Latvijā ir rasisms? Skatīšanās uz pa retam ieraugāmo citas rases paŗstāvi nav rasisms. Saģērbies klauna kostīmā un pastaigā pa ielu sajutīsi par kādiem 30% klaunismu. Urļikiem visi, kas runā citā valodā esot fašisti, bet mellajiem visi baltie ir rasisti. Ar tādu domāšanu tālu tiks.

Atbildēt

Vārds

01.06.2012. 13:44

>2. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kurš saprot, ka ir homoseksuāls, ir uzreiz jārēķinās, ka tas ir jāslēpj, ka viņš būtībā nevar savās attiecībās justies nekur publiski ne par 10% tik brīvi, kā heteroseksuālie pārīši, kas, piemēram, var pa ielu iet sadodoties rokās, satiekoties randiņā pie kino sabučoties, un tā tālāk, un tā joprojām.

Fui. Jau tā ir nepatīkami redzēt sūcamies pārīšus publiski, tā kā tas nav sabiedrībā pieņemami ar hetero pārīšiem. Sabučoties ok, bet ne jau publiski skūpstīties un čamdīties. Un paldies, es negribu, lai homo justos brīvi un izteiktu jēlus "komplimentus" arī hetero vīriešiem, "lifti mēdz iesprūst", "tavs dupsīts tik maigs" un tādā garā. Labāk lai tur muti ciet un ietetovē sev pazīšanās zīmes uzrunājot sev līdzīgos. Jāsaprot ka normālajamiem ir dabisks riebums pret šādu izrādīšanos un tur neko nevar mainīt. Ja pret invalīdiem toleranci var iemācīties, tad pret homo tā nav iespējama.

Pēc definīcijas homo nevar būt brīvi, jo viņi meklē partnerus mazākumā no vairākuma.

Atbildēt

Autore-oponentiem

01.06.2012. 13:24

4.jūnijā esot gaidāms Mēness aptumsums,man ļoti žēl,ka jau tagad šie procesi tik būtiski dažiem ietekmē domas skaidrību.Bet ja nopietni,15% praida aktīvo atbalstītāju Latvijā ir pietiekami liels skaits,lai arī es sāktu paust savu viedokli par tēmu,kas man personīgi agrāk tiešām bija dziļi vienaldzīga.Pareiza izpratne par riskiem vai draudiem sabiedrībai rodas tikai līdz ar dzīves pieredzi.

Atbildēt

Sugu evolūcija

01.06.2012. 12:16

Ja Dabas Māte konkrētas sugas konkrētam indivīdam atņem tieksmi dabiskā veidā vairoties un turpināt savu sugu, tad tas ir visai nepārprotams signāls par konkrētā gēnu komplekta īpašajām kvalitātēm/mutācijām, kuru iznākums ir tāds, ka Daba neparedz tam turpinājumu sugas veselīgajā kodolā, bet gan izbeigšanos jau dotajā paaudzē.

Humāni būtu sniegt šādu gēnu komplektu nēsātājiem morālu atbalstu, jo ir traģiski, ja tavs ceļš un tavu senču "kopdarbs" pēc Dabas mātes pavēles beidzas te un tagad.

Atbildēt

Ādolfīne

01.06.2012. 11:19

skaisti vārdi. domāju kaut ko līdzīgu Hitlers arī ir teicis savā laikā, tikai par ebrejiem.

Atbildēt

Ritvars

01.06.2012. 10:40

Garīgi pusslimi murgi no autores un no dažiem komentētājiem, kuri aptrakuši par ķermeniskām lietām.

1. Par homoseksuāļiem kā tādiem. Ņemot vērā naidu un nosodījumu, ar ko viņiem jāsaskaras, ir acīmredzami, ka praktiski neviens tā baigi labprātīgi apzināti neizvēlas tāds kļūt, no sērijas: "o, no rītdienas būšu homoseksuāls, tas ir tik kruta".

2. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kurš saprot, ka ir homoseksuāls, ir uzreiz jārēķinās, ka tas ir jāslēpj, ka viņš būtībā nevar savās attiecībās justies nekur publiski ne par 10% tik brīvi, kā heteroseksuālie pārīši, kas, piemēram, var pa ielu iet sadodoties rokās, satiekoties randiņā pie kino sabučoties, un tā tālāk, un tā joprojām.

3. Paralēli tam visam, kaudzei ar homoseksuālajiem cilvēkiem, protams, ir vainas apziņas saistībā ar vecākiem, kuri gluži saprotami var būt sarūgtināti, un sabiedrisko nosodījumu, kas mums te virmo.

Līdz ar to es, neskatoties uz to, ka esmu heteroseksuāls cilvēks un tēvs, šādu gājienu ļoti labi saprotu: tā ir teju vienīgā puslīdz drošā iespēja (sankcionēts gājiens, citi tādi paši blakus, policija novēro) justies, ka tu vari publiski darīt to, ko heteroseksuālie cilvēki publiski var darīt un dara katru dienu -- justies cik necik brīvi.

Kaku mētātājiem iesaku sadraudzēties ar kādu melnādaino cilvēku (pretēja dzimuma, protams, mēs taču esam hetero) -- man šķiet, ka ņemot vērā Latvijā izplatīto rasismu, varētu aptuveni sajust par kādiem 30%, kā ir būt homoseksuālam.

Atbildēt

paijai

01.06.2012. 10:36

Būsi pirmajās rinās?
Nepievil!

Atbildēt

Dzens

01.06.2012. 08:46

Kas tas par ezotērisku sviestu, kas balstīts kaut kāda pašas sacerētā antropoloģijā? Kāpēc autorei šķiet, ka viņai ir tiesības / kompetence karināt cilvēkiem slimības birkas? Manā grāmatā daudz lielāks negods ir būt šāda skricelējuma autoram nekā homoseksuālam. No pēdējā vismaz nevienam nav nekāda kaitējuma. Bet rakstīt muļķības gan ir kaitīgi. Daudz kaitīgāk par Praidu, manuprāt.

Atbildēt

onkols

01.06.2012. 08:42

A kapēc jāvajā pedofili,zoofili,nekrofili?Viņiem tak arī ir civēku tiesības.Un viņi vispār ir ļoti talantīgi u.t.t.Lai visi iziet ielās demonstrēt savas iebrūnās apenes!!!

Atbildēt

paija

[R] 01.06.2012. 08:41

>autorei. Vai jūs pateicāt tiem satiktajiem gudriem, radošajiem un talantīgajiem cilvēkiem, ka viņi ir kā slimas šūnas organismā, bet slimas šūnas, kā zināms, ir jāārstē, jāoperē vai kā citādi jālokalizē? Un tas bernu radīšanas brīnums kā zināms iet garām ne tikai viņiem, bet arī daudziem precētiem pariem. piemeram Rainim un ASpazijai. Un par to slavējamo vīrišķo daļu, būtu labi ,ja jūs un citi morāles sludinatāji vairāk pievērstos ,lai brīnumu radītāji par tiem arī rūpetos- citadi mums ir 24 tūkst. =95% no tiem vīriešu ,kas izvairas no savu bernu uzturēsanas,par tiem maksā valsts uzturlīdzekļu fonds,t.i. mēs visi , un arī homoseksuālie Sameklējiet kadu no tiem, paziņojiet policijai un jūs būsiet bernu un morales labā izdarījusi vairāk neka ar raksteļiem. Un to akmeni vai sūdu kuli, ja jau tik ļoti gribas ,uzmetiet viņiem

Atbildēt

Fēlis

01.06.2012. 07:57

Raksta beigās novērtējums +20, - 10. Diezgan skarbi. Trešdaļa no mums ir vai nu pediņi, vai cilvēki, kuriem cilvēces populācijas samazinātājiem ir izdevies izskalot smadzenes.

Atbildēt

KGB

01.06.2012. 07:55

Es vēl neko neteiktu, ja sēdētu mājās un riņķī nestaigātu un reklāmu netaisītu, bet nē, dabas kļūdas nu rādīs priekšzīmi, lai bērni redz, ka tas ir normāli! Darbs plintei.
Bet visam ir sekas, Eiropu gribam? Lūdzu Jums Eiropa ar visiem "bonusiem". Geju burgerēdāja jau pirmā ar karogu rokās skries. Pretīgi, cik pagrimusi ir Eiropa un dzelteni brūnā amerika.

Atbildēt

Autore

01.06.2012. 07:24

Pēc komentāriem spriežot,sabiedrības vīriškā daļa mums ir ar veselīgāku domāšanu-tas vieš cerību.Dāmas saņemieties,jums taču forma jāpiepilda ar saturu!Gribu piebilst vien to,ka dzīvē ir nācies satikt un strādāt kopā ar daudziem homoseksuāļiem,tiešām gudriem ,radošiem un talantīgiem cilvēkiem savā profesionālajā darbībā.Darba attiecībās man arī nekad nav traucējusi viņu seksuālā orientācija.Nožēlu var izteikt tikai par to,ka savas orientācijas dēļ,daudziem no viņiem ir gājis dzīvē secen visizcilākais no radīšanas brīnumiem-jauna cilvēka piedzimšana.Tas ir patiesi sakrāls ,ne ar ko citu dzīvē nesalīdzināms brīdis,jo līdz ar mazā cilvēciņa atnākšanu tiek radīta vesela jauna pasaule.

Atbildēt

sviesc

01.06.2012. 06:28

Praida gājiens kā propogandas elements nu nekādi nevar ietekmēt seksuālo izvēli, heteroseksuālis tā ietekmē netaps pat geju. Un arī gejs pēc ilgstōsas smadzeņu skalošanas netaps par heteroseksuāli. Vismaz tik daudz jau nu vajadzētu aprast.

Atbildēt

ulita

01.06.2012. 06:00

Garīgi slimi ir tie,kas šos jautājumus skrubina un ķidā nepārtraukti!Katoļi lai vispār paklusē - viņiem ģimenes jautājumos ir daži aizliegumi,tāpēc arī varbūt ir tie skandāli par pedofīliju.Liecieties taču mierā un ļaujiet viņiem dzīvot savu dzīvi!

Atbildēt

skorceni

01.06.2012. 05:59

PAIJA!lai tie zilie,zaljie un rozaa dara ,ko grib,bet sevi nevajadzeetu reklameet,jo tie nav bazniicas ,bet vispaar pienjemti principi......Katolju macitaajs var iedomaaties ,ko grib,jo vinjiem pashiem satana kantorii ir pilns ar pedinjiem utt!

Atbildēt

skorceni

01.06.2012. 05:52

lai deputaati arii iet gaajienaa visi vienaa striipinjaa ,rokaas sadevushies.visi vinji tur iederas,jo par Latvijas tautu tai nospljauties.mums ir demokratija ha,ha,ha!

Atbildēt

Napa to gaisma

01.06.2012. 05:30

Interesanti kurā universitātē un kurā fakultātē nevis māca nevis ar izvēlēto profesiju saistītos mācību priekšmetus, bet ideoloģiju par "mozaikas" atbalstu, reklamēšanu? Ja psihologos - tad laikam jāsāk no otra gala - aizliedziet Latvijā visa veida un paveida psihologu katedras, jo viņi tak konsultēs mūsu bērnus nākotnē par to kā ģimene veidojama.

Atbildēt

gaisma

01.06.2012. 01:16

āāāāāāāāāāāārprāāāāāāāāāāāāts....kā kaut ko tādu var publicēt, kas liek noprast, ka homoseksuāli cilvēki ir jāizolē, jāveiec segregācija....esmu šokā par raksta tumsonību...cilvēki, ejiet universitātēs un izglītojiet sevi...nebārstiet tumsonību...tai bija jāpaliek viduslaikos...

Atbildēt

Gunča>Paijai

31.05.2012. 23:50

Tadi cilvēki vienmer ir bijuši un būs neatkarīgi no propagandas un viņiem ir tiesības rīkot gājienus
****************************************************
Kas to ir teicis, ka tiem deģenerātiem ir tiesības? Vai bībelē rakstīts? Neliela perversu indivīdu grupa ,, mozaīka ,,, pašpasludinājusies, un tāpēc tiem debīliķiem ir tiesības maršēt pa Rīgas ielām un sludināt galēja veida perversiju? Te vajadzētu pieņemt likumu par piespiedu kastrāciju un izolēšnu no sabiedrības, kur nu vēl praids! Mēs esam pārāk atsvešinājušies no pirmatnējās dabas, kur vājākie, slimie un visi citādi parazitējošie tiek nokauti savu cilšu un simju vidū!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.05.2012. 23:11

>> PIEDZĒRIES ALNIS
**********************************
... ak, tad tevi jau ???!!! ... paņem kumelīšu sēdvanniņu !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.05.2012. 23:09

>> URMAS
******************************
urmas
31.05.2012. 20:30
...(..)... ja vinji maniem beeniem, draugiem radiem mēģina uzmākties, uzbāzties ar savām slimajām izpausmēt - tad jau tas mani sāk apgrūtināt...
******************************
...steigā tajā savā to potenciālo upuru kopā aizmirsi pieminēt grūtnieci pēdējā nedēļā un parkinsonisma piemeklētus pensionārus ... nezinu kas, kur, kad un,visintriģējošākais, KĀPĒC tev nez kur kāds tur uzbāžas ...nevaru vien sagaidīt, kad beidzot Latvijā arī tiks uzrīkots Latiņamerikai cienīgs krāsains, skaļš un jestrs šovs ...

Atbildēt

Piedzēries Alnis

31.05.2012. 22:58

Kā sacīt jāsaka! Ja kāds ar kaut ko nodarbojas tā ir viņa problēma, lūdzu lieciet mani mierā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...