Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Justīne Jaunzeme

02.07.2012. 23:11

Mateja 19:12 "Jo ir bezdzimuma cilvēki, kas tādi no mātes miesām. Un ir bezdzimuma cilvēki, ko citi padarījuši par tādiem. Un ir bezdzimuma cilvēki, kas paši sevi padarījuši par tādiem Debesu valstības dēļ. Kas to spēj saprast, lai saprot."

To saka Jēzus.

Atbildēt

zandarts

22.06.2012. 16:30

ja atmet nost šīs "lekcijas" akadēmiskumu, paliek vien tā pati tiesājošā "kristīgā morāle" tikai ietērpa intelektuālākā formā... cienījamā autore, es arī iestājos par tradicionālajām ģimenes vērtībām un "pareizo" orientāciju, bet kā zināms jau kopš viduslaikiem, vēl Džona Loka laikā baznīcu(reliģiju) palēnām atdalīja no valsts iekārtas... šie homoseksuāli orientētie pilsoņi iet gājienā nej ua tāpēc lai kaut ko baigi manifestētu, bet lai cīnītos par līdzvērtīgām tiesībām un garantijām šajā valstī. piedodiet ar ko piem. lezbiete vai gejs būtu sliktāki kā sabiedrības locekļi, kā piem. kāds nodzēries "pareizi" orientēts un prasts vecis vai kaut kādas sabiedrības padibenes...
ja jau Jūs te būtībā kristīgo morāli iztirzājāt, tad Jēzus bija tas, kas teica, kas ir bez grēka, lai met akmeni pirmais.... skatīsimies paši uz savām nepilnībām, būsim toleranti un gaiši cilvēki!

Atbildēt

....

03.06.2012. 13:07

Atvainojiet,SAKRĀLS.

Atbildēt

A.Z.-drūmajam

03.06.2012. 12:58

Ar patiesu pārliecību gan-it īpaši sadaļā par to,ka katra maza cilvēciņa piedzimšana ir sakāls notikums kā ģimenei,tā sabiedrībai.

Atbildēt

Ansis

03.06.2012. 12:45

Šis praids parādīja, kas ir īstais saimnieks Latvijā! Tam arī apkārt grozījās ārlietu ministrs. Te nu ir mūsu neatkarība...

Atbildēt

druumais

03.06.2012. 10:12

Ja raksta autore šo rakstījusi ar patiesu pārliecību, tad man patiešām žēl viņas... Un vēl vairāk - nekādā gadījumā negribētos būt pat par attālu viņas radinieku, kur nu vēl tuvinieku...

Atbildēt

>to"garāmejot"

03.06.2012. 09:14

Pamodelē prātā situāciju pēc gadiem ...40...

Atbildēt

garāmejot

03.06.2012. 04:17

"Viendzimuma pāri sabiedrībā ir kā slimas šūnas organismā, bet slimas šūnas, kā zināms, ir jāārstē, jāoperē vai kā citādi jālokalizē."

Neesmu zilo/rozā piekritējs, taču esmu cilvēktiesību piekritējs, savukārt autores veselības indikators te ir uz delnas.

Sanitārus, studijā!

Atbildēt

To ragana

03.06.2012. 00:35

Reanimācijā var nelaist, ja pēdējā stundiņa klāt un neesi nekāds radinieks, plus ja persona pati nevar vairs parakstīt papīrus par kādu operāciju, tad to var darīt bērni vai vecāki vai dzīvesbiedrs...

Atbildēt

ragana

02.06.2012. 22:03

Liksim mierā vismaz Raini!Vinjam bija dēls aktieris Miervaldis Ozolinjs.Gribētos zināt,kurā slimnīcā un kad apmeklētājam tiek jautāts,kādas ir vinja attiecības ar slimnieku.vai tad gejus nelaiz pie slimajiem partneriem?Ko vēl neizdomās?

Atbildēt

liekuliba

02.06.2012. 14:42

KO tad lezbietes liek straponu sev klat? Ko ja jau dabas dotas, tad lai iztiek bez kranina, bet nevar!

Atbildēt

Fg

02.06.2012. 11:50

Kurs kroplis atlava pedikiem pa ielam iet

Atbildēt

tieši tā

02.06.2012. 10:53

geji iznīcina pasauli 02.06.2012 10:44
Spanijā atļava praidus un homoseksu`alo cilv`eku laulības un uzreiz krāniņus varēja nodarbināt pedofīli, jo homoseksu`alisti likumos iestr`ad`aja, ka var staties attiecībās ar bērniem, kas sasnieguši 12.gadu vecumu un tagad Spānija ka Valsts brūk kopā.

Atbildēt

haralds

[R] 02.06.2012. 10:04

kas ko nepieļaut - lai takš jaunieši papriecājās, ka viņus neštrāpē kā Ada laikos.

"jo ... likumus raksta cilvēki".
kā lai tā populāri - likumus juridiskā izpratnē raksta juristi - muristi.
dabas likumus cilvēki tikai atklāj un tā vai citādi formulē.
skat. arī biseksuāļus, triseksuāļus, tetraseksuāļus, pentaseksuāļus, heksaseksuāļus, heptaseksuāļus, oktaseksuāļus, nonaseksuāļus un dekaseksuāļus!
skat. arī ne transvestītus, bet transseksuāļus.
http://www.fotoblog.lv/rep/4424/?cid=202855

Atbildēt

Antoša

02.06.2012. 02:18

Cik zinu, tad šogad lielo "toleranci" no LR iestādēm šie frīki dabūjuši ar nedaudz netīriem paņēmieniem. ASV vēstniece LR un šķiet arī ASV vēstneiks no Iguanijas un vēl daži citi no diplomātiskā korpusa pieteicās iet gājienā tādejādi spiežot reaģēt arī LR politiķus un ierēdņus. Es to sauktu par tiešu iejaukšanos LR iekšpolitikā un nepareizu ētikas normu uzspiešanu. Bet nu tasinība arī frāzei - kas maksā, tas arī pasūta mūziku. ņemot vērā, ka ASV vēstniece ir karjeras diploma'ts, nevis politiskais ieliktenis, tad tas ir rīkojums no ASV aparāta šādi rīkoties. Tātad tur ne tikai žīdeļiem ir vara, bet precizēju - ziliem žīdeļiem ir vara. Es esmu par demokrātiju, bet cik dabā esmu ievērojis, parasti vienai daļai dzīvo būtņu ir caurumiņš, otrai - stobriņš...

Atbildēt

Matilde

02.06.2012. 02:11

Mums jau tā dzimstības % LR šķiet bija 1.3 bērni uz sievieti, o.k. atbalstam gejus un lezbietes - dzenam to procentu lejā, ejam uz izmiršanu.

Lindai - jā dārgā, tev pilnīga taisnība, praids tiešām dos papildus "palīdzību" manam dēlam nekļūt par homīti. Lindiņ, nejauc demokrātiju ar šo. Lindiņ, vibrators ir tikai falla imitators lezbietes rokās, īstias daikts ir piestiprināts vīrietim...

Atbildēt

Tauta,

01.06.2012. 23:43

der gan izlasīt grāmatu'Ekonomiskā slepkavas grēksūdze",kaut vai tāpēc,lai pelēkās šūniņas sāk kustēties.Tur nu nav gluži visi veidi aprakstīti,kā pakļaut valstis un tautas,bet pareizas domāšanas attīstībai sākumam pietiks.Vai arī to,ko par homoseksālismu un tā sekām Zviedrijā stāsta Dimiters.Galvenais-nebūsim naivi.Mums jau ir gana daudz mācību un tikai ļoti naivs cilvēks var noticēt,ka Soross te sponsorē cilvēktiesības.Aiz tām 'tiesībām' slēpjas INTERESES.

Atbildēt

klāds

01.06.2012. 23:15

Lindai: Mēģini bērnu audzināt tā, lai viņš redz, ka mamma mīl tēti, tētis mīl mammu, mamma un tētis mīl bērenu(s). Tad viņam nebūs glupas domas un idejas, vai vismaz mazināsies varbūtība par tādām domām.

Oki, atbalstām savādākos, bet pēc būtības (ilgtermiņā) tas ir ceļš uz nekurieni. Mums jau pietiek ar zemestrīcēm, cunami, komētu gaidām utt. Vai mēs gribam arī paši stimulēt civilizācijas izmiršanu? Neviens jau nezkāpēc neraksta, ka ir pētījumi, ka bieži večci kļūst par homoseksuālistiuem, jo nevar īsti saveidot attiecības ar sievieti, jo tā ir savādāka principā un dāmas ar izdomā, ka nafig pieciest tos veču gļukus, ja varu padzīvot ar sievieti. Pazūd jēga - ģimene, pēctedcība utt. Galvenais ir ērtības. Diemžēl tas nav tikai partnerattiecību jomā, bet arīdzan citās.

Man domāt, ka cilvēki ir pārpratuši psiholoģijas pamatpostulātu, ka palīdzēt tu vari tikai tad, kad pats jūties labi - pārāk daudz uzstādījumu tiek definēti, lai justos labi... :D

Atbildēt

Linda

01.06.2012. 21:07

Klausieties, homofobi - ari Jusu dels var but homoseksuals, ari Jusu mazdels! Cilveks to neizvelas! Kad ta notiks, tad gan metisiet kazoku uz otru pusi, vai ne? Tad peksni klusiet saprotosi, vai ka?

Atbildēt

Vīrietis

01.06.2012. 20:26

>>>RD un VD sirdsdraudzenīte
****
Nu netek tās siekalas uz lezbietēm skatoties. Sievietes, kam nemirdz acis kontaktā ar vīrieti, netiek uztverti kā seksuāli objekti. No pieredzes ir divu veidu lezbietes - vienas ir puikas brunčos, parasti vīrišķīgākas par vairumu veču, otras viņu draudzenes. Ar otro tipu šad tad var kļūdīties, jo pēc fiziskiem parametriem un sakoptības viņas ir ok. Diemžēl ar bojātu psihi.

Atbildēt

Fēlis

01.06.2012. 18:13

Uj, kā Igors labi pateica! 100%

Atbildēt

Igors

01.06.2012. 18:01

Es esmu par demokrātiju, bet demokrātija nav visatļautība. Varat nesākt man stāstīt pretī par līdzībām ar Hitleru, tas tikai pierādīs, ka maz zināt. Te neviens netaisās nevienu darba nometnē ielikt, mēs "normālie" (zem normālajiem es saprotu dabisko lietu kārtību - tie kas saskaņā ar dabas likumiem vairojas atstājot pēcnācējus. Nevajag man arī uzdot jautājumus vai es tiešām vairojos - man nav par ko kaunēties, man ir 3 bērni) negribam, lai šīs anomālijas staigā un lepojas. Maniem bērniem nav jāskatās uz to murgu Rīgas centrā. Nevajag stāstīt par toleranci un demokrātijas neesamību Latvijā. Mēs heteroseksuāļi nezin kāpēc neejam gājienos, lai parādītu, ka esam precējušies. Man personīgi ir vienalga kas ar ko "jājās", bet nedemonstrējiet to pilsētas centrā. Es nestaigāju pa centru un nekliedzu, ka guļu ar savu sievu. Tas kam es varu piekrist ir ja ir tādi cilvēki, tad vajag sakārtot normatīvus, lai pielīdzinātu viņus " 1. pakāpes radiniekiem". Lai sakārtotos mantojuma lietas, iespēja apmeklēt to partneri slimnīcā utt. Šo jautājumu sakārtot bez ažiotāžas un praktiskā garā. Bet nekas tāds jau nenotiek - veselu gadu klusums un tad pēkšņi 2 dienas staigā sakrāsojušies sliktāk par klauniem bērnu viesībās un kliedz pēc demokrātijas. Tas vairāk atgādina cīņu ar kompleksiem - savākušies barā jūtas drošāki un var izkliegt sāpi un noslēpt kompleksus aiz grimma kārtas. Ja jau ir tā lielā mīla, kurš jums liedz pa ielu staigāt rokaš sadevušamies - ejiet. Redzēsiet nosodošus skatienus, jā - redzēsiet, bet ja jau redzēsiet tādus skatienus, tad jau pārāk apkārt skatāties, vairāk skatieties partnerim acīs un visu pasauli apkārt aizmirsīsiet. Domāju mēģinājumi pielikt viennādības zīmi starp demokrātiju un homoseksuāļu pastaigām pa centru ir greizi un to ir panākuši pie varas esošie homoseksuāļi un lezbietes. Nezin kāpēc parastie, ar varu nesaistītie geji "izgaismojas", tie kas tiek pie varas nemaz tā nelepojas ar savu statusu - ko kautrējaties - nāciet gaismā parādiet sevi, lai vēlētāji redz savus varoņus un pie reizes tad nu arī varēsiet atklāti Saeimā bīdīt nepieciešamos grozījumus likumos uz priekšu.

Atbildēt

skorceni paijai

01.06.2012. 17:33

labaak par Raini un Aspaziju nerunaasim....!varbut pieaugushos tas neietekmee,bet bernus ,tinjus gan ietekmee,jo vinju sexualaa dziive tikai ir pashaa saakumaa.lai tie kungi un kundzes rotaljaajas,bet nevajag teelot gjimenes...

Atbildēt

Oļegs

01.06.2012. 17:31

Lasot šo rakstu, neviļus prātā ienāca salīdzinājums ar Ādolfa Hiltera idejām un vēlmēm... viss, kas nav tāds kā esam mēs paši ir jālokalizē, jāpārveido un jāiznīcina.... rakstā runāts par slimajām šūnām...

Tā nav labi darīt!!!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 17:12

>> AUTOREI
*****************************
... ej, dirst, dura !!! ... starp citu, tieši vīriesī esot tie, kam siekala tek, skatoties uz lezbietēm - dižā zinātāja te atradusies !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 17:09

>> TO "paijai"
**********************************
paijai
01.06.2012. 11:36
Būsi pirmajās rinās?
Nepievil!
**********************************
... ES būšu pirmajās rindās !!! - neaizmirsti iezīmēt mērķi uz savas pakaļas !!! ...

Atbildēt

Vilks

01.06.2012. 16:15

Ir cilvēki ar dažādām slimībām, novirzēm utt. Piemēram, biksēs čurātāji. Sabiedrība kopumā pret viņiem izturas saprotoši un palīdz cik var. Tikai daži neaudzinātie viebjas un izsmej. Vai sabiedrības attieksme uzlabotos, ja biksēs čurātāji savāktos praidā un kopīgi piečurātu Rīgas parku?

Atbildēt

Vārds

01.06.2012. 14:47

>Ritvars
man šķiet, ka ņemot vērā Latvijā izplatīto rasismu, varētu aptuveni sajust par kādiem 30%, kā ir būt homoseksuālam.

Tu toč neesi vesels. Kur Latvijā ir rasisms? Skatīšanās uz pa retam ieraugāmo citas rases paŗstāvi nav rasisms. Saģērbies klauna kostīmā un pastaigā pa ielu sajutīsi par kādiem 30% klaunismu. Urļikiem visi, kas runā citā valodā esot fašisti, bet mellajiem visi baltie ir rasisti. Ar tādu domāšanu tālu tiks.

Atbildēt

Vārds

01.06.2012. 14:44

>2. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kurš saprot, ka ir homoseksuāls, ir uzreiz jārēķinās, ka tas ir jāslēpj, ka viņš būtībā nevar savās attiecībās justies nekur publiski ne par 10% tik brīvi, kā heteroseksuālie pārīši, kas, piemēram, var pa ielu iet sadodoties rokās, satiekoties randiņā pie kino sabučoties, un tā tālāk, un tā joprojām.

Fui. Jau tā ir nepatīkami redzēt sūcamies pārīšus publiski, tā kā tas nav sabiedrībā pieņemami ar hetero pārīšiem. Sabučoties ok, bet ne jau publiski skūpstīties un čamdīties. Un paldies, es negribu, lai homo justos brīvi un izteiktu jēlus "komplimentus" arī hetero vīriešiem, "lifti mēdz iesprūst", "tavs dupsīts tik maigs" un tādā garā. Labāk lai tur muti ciet un ietetovē sev pazīšanās zīmes uzrunājot sev līdzīgos. Jāsaprot ka normālajamiem ir dabisks riebums pret šādu izrādīšanos un tur neko nevar mainīt. Ja pret invalīdiem toleranci var iemācīties, tad pret homo tā nav iespējama.

Pēc definīcijas homo nevar būt brīvi, jo viņi meklē partnerus mazākumā no vairākuma.

Atbildēt

Autore-oponentiem

01.06.2012. 14:24

4.jūnijā esot gaidāms Mēness aptumsums,man ļoti žēl,ka jau tagad šie procesi tik būtiski dažiem ietekmē domas skaidrību.Bet ja nopietni,15% praida aktīvo atbalstītāju Latvijā ir pietiekami liels skaits,lai arī es sāktu paust savu viedokli par tēmu,kas man personīgi agrāk tiešām bija dziļi vienaldzīga.Pareiza izpratne par riskiem vai draudiem sabiedrībai rodas tikai līdz ar dzīves pieredzi.

Atbildēt

Sugu evolūcija

01.06.2012. 13:16

Ja Dabas Māte konkrētas sugas konkrētam indivīdam atņem tieksmi dabiskā veidā vairoties un turpināt savu sugu, tad tas ir visai nepārprotams signāls par konkrētā gēnu komplekta īpašajām kvalitātēm/mutācijām, kuru iznākums ir tāds, ka Daba neparedz tam turpinājumu sugas veselīgajā kodolā, bet gan izbeigšanos jau dotajā paaudzē.

Humāni būtu sniegt šādu gēnu komplektu nēsātājiem morālu atbalstu, jo ir traģiski, ja tavs ceļš un tavu senču "kopdarbs" pēc Dabas mātes pavēles beidzas te un tagad.

Atbildēt

Ādolfīne

01.06.2012. 12:19

skaisti vārdi. domāju kaut ko līdzīgu Hitlers arī ir teicis savā laikā, tikai par ebrejiem.

Atbildēt

Ritvars

01.06.2012. 11:40

Garīgi pusslimi murgi no autores un no dažiem komentētājiem, kuri aptrakuši par ķermeniskām lietām.

1. Par homoseksuāļiem kā tādiem. Ņemot vērā naidu un nosodījumu, ar ko viņiem jāsaskaras, ir acīmredzami, ka praktiski neviens tā baigi labprātīgi apzināti neizvēlas tāds kļūt, no sērijas: "o, no rītdienas būšu homoseksuāls, tas ir tik kruta".

2. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kurš saprot, ka ir homoseksuāls, ir uzreiz jārēķinās, ka tas ir jāslēpj, ka viņš būtībā nevar savās attiecībās justies nekur publiski ne par 10% tik brīvi, kā heteroseksuālie pārīši, kas, piemēram, var pa ielu iet sadodoties rokās, satiekoties randiņā pie kino sabučoties, un tā tālāk, un tā joprojām.

3. Paralēli tam visam, kaudzei ar homoseksuālajiem cilvēkiem, protams, ir vainas apziņas saistībā ar vecākiem, kuri gluži saprotami var būt sarūgtināti, un sabiedrisko nosodījumu, kas mums te virmo.

Līdz ar to es, neskatoties uz to, ka esmu heteroseksuāls cilvēks un tēvs, šādu gājienu ļoti labi saprotu: tā ir teju vienīgā puslīdz drošā iespēja (sankcionēts gājiens, citi tādi paši blakus, policija novēro) justies, ka tu vari publiski darīt to, ko heteroseksuālie cilvēki publiski var darīt un dara katru dienu -- justies cik necik brīvi.

Kaku mētātājiem iesaku sadraudzēties ar kādu melnādaino cilvēku (pretēja dzimuma, protams, mēs taču esam hetero) -- man šķiet, ka ņemot vērā Latvijā izplatīto rasismu, varētu aptuveni sajust par kādiem 30%, kā ir būt homoseksuālam.

Atbildēt

paijai

01.06.2012. 11:36

Būsi pirmajās rinās?
Nepievil!

Atbildēt

Dzens

01.06.2012. 09:46

Kas tas par ezotērisku sviestu, kas balstīts kaut kāda pašas sacerētā antropoloģijā? Kāpēc autorei šķiet, ka viņai ir tiesības / kompetence karināt cilvēkiem slimības birkas? Manā grāmatā daudz lielāks negods ir būt šāda skricelējuma autoram nekā homoseksuālam. No pēdējā vismaz nevienam nav nekāda kaitējuma. Bet rakstīt muļķības gan ir kaitīgi. Daudz kaitīgāk par Praidu, manuprāt.

Atbildēt

onkols

01.06.2012. 09:42

A kapēc jāvajā pedofili,zoofili,nekrofili?Viņiem tak arī ir civēku tiesības.Un viņi vispār ir ļoti talantīgi u.t.t.Lai visi iziet ielās demonstrēt savas iebrūnās apenes!!!

Atbildēt

paija

[R] 01.06.2012. 09:41

>autorei. Vai jūs pateicāt tiem satiktajiem gudriem, radošajiem un talantīgajiem cilvēkiem, ka viņi ir kā slimas šūnas organismā, bet slimas šūnas, kā zināms, ir jāārstē, jāoperē vai kā citādi jālokalizē? Un tas bernu radīšanas brīnums kā zināms iet garām ne tikai viņiem, bet arī daudziem precētiem pariem. piemeram Rainim un ASpazijai. Un par to slavējamo vīrišķo daļu, būtu labi ,ja jūs un citi morāles sludinatāji vairāk pievērstos ,lai brīnumu radītāji par tiem arī rūpetos- citadi mums ir 24 tūkst. =95% no tiem vīriešu ,kas izvairas no savu bernu uzturēsanas,par tiem maksā valsts uzturlīdzekļu fonds,t.i. mēs visi , un arī homoseksuālie Sameklējiet kadu no tiem, paziņojiet policijai un jūs būsiet bernu un morales labā izdarījusi vairāk neka ar raksteļiem. Un to akmeni vai sūdu kuli, ja jau tik ļoti gribas ,uzmetiet viņiem

Atbildēt

Fēlis

01.06.2012. 08:57

Raksta beigās novērtējums +20, - 10. Diezgan skarbi. Trešdaļa no mums ir vai nu pediņi, vai cilvēki, kuriem cilvēces populācijas samazinātājiem ir izdevies izskalot smadzenes.

Atbildēt

KGB

01.06.2012. 08:55

Es vēl neko neteiktu, ja sēdētu mājās un riņķī nestaigātu un reklāmu netaisītu, bet nē, dabas kļūdas nu rādīs priekšzīmi, lai bērni redz, ka tas ir normāli! Darbs plintei.
Bet visam ir sekas, Eiropu gribam? Lūdzu Jums Eiropa ar visiem "bonusiem". Geju burgerēdāja jau pirmā ar karogu rokās skries. Pretīgi, cik pagrimusi ir Eiropa un dzelteni brūnā amerika.

Atbildēt

Autore

01.06.2012. 08:24

Pēc komentāriem spriežot,sabiedrības vīriškā daļa mums ir ar veselīgāku domāšanu-tas vieš cerību.Dāmas saņemieties,jums taču forma jāpiepilda ar saturu!Gribu piebilst vien to,ka dzīvē ir nācies satikt un strādāt kopā ar daudziem homoseksuāļiem,tiešām gudriem ,radošiem un talantīgiem cilvēkiem savā profesionālajā darbībā.Darba attiecībās man arī nekad nav traucējusi viņu seksuālā orientācija.Nožēlu var izteikt tikai par to,ka savas orientācijas dēļ,daudziem no viņiem ir gājis dzīvē secen visizcilākais no radīšanas brīnumiem-jauna cilvēka piedzimšana.Tas ir patiesi sakrāls ,ne ar ko citu dzīvē nesalīdzināms brīdis,jo līdz ar mazā cilvēciņa atnākšanu tiek radīta vesela jauna pasaule.

Atbildēt

sviesc

01.06.2012. 07:28

Praida gājiens kā propogandas elements nu nekādi nevar ietekmēt seksuālo izvēli, heteroseksuālis tā ietekmē netaps pat geju. Un arī gejs pēc ilgstōsas smadzeņu skalošanas netaps par heteroseksuāli. Vismaz tik daudz jau nu vajadzētu aprast.

Atbildēt

ulita

01.06.2012. 07:00

Garīgi slimi ir tie,kas šos jautājumus skrubina un ķidā nepārtraukti!Katoļi lai vispār paklusē - viņiem ģimenes jautājumos ir daži aizliegumi,tāpēc arī varbūt ir tie skandāli par pedofīliju.Liecieties taču mierā un ļaujiet viņiem dzīvot savu dzīvi!

Atbildēt

skorceni

01.06.2012. 06:59

PAIJA!lai tie zilie,zaljie un rozaa dara ,ko grib,bet sevi nevajadzeetu reklameet,jo tie nav bazniicas ,bet vispaar pienjemti principi......Katolju macitaajs var iedomaaties ,ko grib,jo vinjiem pashiem satana kantorii ir pilns ar pedinjiem utt!

Atbildēt

skorceni

01.06.2012. 06:52

lai deputaati arii iet gaajienaa visi vienaa striipinjaa ,rokaas sadevushies.visi vinji tur iederas,jo par Latvijas tautu tai nospljauties.mums ir demokratija ha,ha,ha!

Atbildēt

Napa to gaisma

01.06.2012. 06:30

Interesanti kurā universitātē un kurā fakultātē nevis māca nevis ar izvēlēto profesiju saistītos mācību priekšmetus, bet ideoloģiju par "mozaikas" atbalstu, reklamēšanu? Ja psihologos - tad laikam jāsāk no otra gala - aizliedziet Latvijā visa veida un paveida psihologu katedras, jo viņi tak konsultēs mūsu bērnus nākotnē par to kā ģimene veidojama.

Atbildēt

gaisma

01.06.2012. 02:16

āāāāāāāāāāāārprāāāāāāāāāāāāts....kā kaut ko tādu var publicēt, kas liek noprast, ka homoseksuāli cilvēki ir jāizolē, jāveiec segregācija....esmu šokā par raksta tumsonību...cilvēki, ejiet universitātēs un izglītojiet sevi...nebārstiet tumsonību...tai bija jāpaliek viduslaikos...

Atbildēt

Gunča>Paijai

01.06.2012. 00:50

Tadi cilvēki vienmer ir bijuši un būs neatkarīgi no propagandas un viņiem ir tiesības rīkot gājienus
****************************************************
Kas to ir teicis, ka tiem deģenerātiem ir tiesības? Vai bībelē rakstīts? Neliela perversu indivīdu grupa ,, mozaīka ,,, pašpasludinājusies, un tāpēc tiem debīliķiem ir tiesības maršēt pa Rīgas ielām un sludināt galēja veida perversiju? Te vajadzētu pieņemt likumu par piespiedu kastrāciju un izolēšnu no sabiedrības, kur nu vēl praids! Mēs esam pārāk atsvešinājušies no pirmatnējās dabas, kur vājākie, slimie un visi citādi parazitējošie tiek nokauti savu cilšu un simju vidū!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 00:11

>> PIEDZĒRIES ALNIS
**********************************
... ak, tad tevi jau ???!!! ... paņem kumelīšu sēdvanniņu !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.06.2012. 00:09

>> URMAS
******************************
urmas
31.05.2012. 20:30
...(..)... ja vinji maniem beeniem, draugiem radiem mēģina uzmākties, uzbāzties ar savām slimajām izpausmēt - tad jau tas mani sāk apgrūtināt...
******************************
...steigā tajā savā to potenciālo upuru kopā aizmirsi pieminēt grūtnieci pēdējā nedēļā un parkinsonisma piemeklētus pensionārus ... nezinu kas, kur, kad un,visintriģējošākais, KĀPĒC tev nez kur kāds tur uzbāžas ...nevaru vien sagaidīt, kad beidzot Latvijā arī tiks uzrīkots Latiņamerikai cienīgs krāsains, skaļš un jestrs šovs ...

Atbildēt

Piedzēries Alnis

31.05.2012. 23:58

Kā sacīt jāsaka! Ja kāds ar kaut ko nodarbojas tā ir viņa problēma, lūdzu lieciet mani mierā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...