Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

23.02.2020. 12:02

Malacis PRIEDĪŠA KUNGS,Jūsu sakarīgie atzinumi dedzina pēdiņas sorosnažukiem,patiesums iedzen šāmējos dziļā depresijā.VEIKSMI!

Atbildēt

no Dvinskas

22.02.2020. 23:34

Aizcietējums,godājamais?Nu jā,vecums nenāk viens.

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

22.02.2020. 22:33

Gan Gobzems,gan Inkins ir šoreiz pārspējuši šo čekas stukača atraugu.Pārsteidzoši neveiksmigs materiālu menedžments no kūmiņa puses.Tūlīt vēl sieviešu nīdējs Kadišs uzplauks,tad šim emeritus - aizmirstība.

Atbildēt

Jānis Skagalis

22.02.2020. 16:24

Priedīša kungs daudz prātīgāk rīkotos , ja viņš censtos palīdzērt LR prezidentam ar savām izcilajām prasmēm(nenoliegšu) , bet nevis viņu un citus publiski pazemotu.

Atbildēt

A.P.

22.02.2020. 13:16

Skat. NDT mājas lapā: Valsts prezidents Egils Levits šodien [21.II] Rīgas pilī tikās ar Venēcijas komisijas darba grupas pārstāvjiem, apspriežoties par izglītības reformas jautājumiem Latvijā. Valsts prezidents informēja komisiju, ka Latvijā šobrīd tiek ieviestas divas izglītības reformas – viena vērsta uz integrētas sabiedrības veidošanu (!?), otra – uz mācību metodoloģijas modernizēšanu (!?). E. Levits uzsvēra, ka, ieviešot izglītības reformu, kas vērsta uz integrētu sabiedrību, tiek izbeigtas tās sekas, ko padomju okupācijas periodā radīja plānveida segregācijas politika. “Katram bērnam ir jādod vienādas iespējas pilnībā iesaistīties sabiedrībā Latvijā, vienalga, kādas tautības bērns viņš būtu, un vienalga, kādā valodā ģimene runātu mājās,” (!?)sacīja Valsts prezidents.Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvijā valsts atbalsta izglītību skolās arī mazākumtautību valodās (!?), un atsaucās uz Zviedrijas pieredzi, kur publiskajās skolās arī tiek paredzētas dzimtās valodas mācību stundas bērniem, kuriem dzimtā valoda nav zviedru valoda. “Daudzās valstīs tikai privātās skolās iespējams apgūt savu dzimto valodu. Esmu pārliecināts, ka šāda valsts atbalstīta sistēma, kur skolās bērnus vieno mācības valsts valodā, bet tiek paredzētas arī dzimtās valodas un kultūras stundas, ir vērsta uz integrētas sabiedrības stiprināšanu. Demokrātiskās valstīs mēs esam pret asimilāciju, mēs esam pret segregāciju, mēs veidojam integrētas sabiedrības, kuru locekļi var savstarpēji sazināties valsts valodā un kuras izrāda cieņu pret mazākumtautību kultūrām,” sacīja E. Levits.
Runājot par izglītības reformām, Valsts prezidents atzīmēja, ka Izglītības un zinātnes ministrija strādā pie tā, lai kopumā vairotu skolotāju skaitu (!?) skolās, jo arī skolās, kurās mācības norit tikai valsts valodā, nereti trūkst kāds skolotājs: “Kopumā runājot, kopš reformas sākuma jau ir aizvadīti 16 gadu (!?), un tas ir pietiekams laiks, lai skolas varētu pārorientēties uz jauno situāciju. Protams, atsevišķiem skolotājiem vēl joprojām var būt zināmas grūtības pasniegt priekšmetu valsts valodā, tas ir ar izpratni jāuztver, bet tas noteikti nevar kavēt reformas ieviešanu. Arī eksāmenu rezultāti liecina, ka reforma ir tikusi veikta pareizajā virzienā, un tās ieviešana, mācot 80 % priekšmetu valsts valodā un paredzot iespēju 20 % priekšmetu mācības kādā no mazākumtautību valodām, ir absolūti nepieciešama integrētas sabiedrības veidošanā.” E. Levits informēja komisijas pārstāvjus, ka šī gada pavasarī Latvijā Satversmes tiesa rīko Eiropas Savienības valstu konstitucionālo tiesu konferenci nolūkā izveidot tiesu sadarbības tīklu. Venēcijas komisija atzinīgi novērtēja šo iniciatīvu, atzīstot, ka varētu būt aktīvs sadarbības partneris šādam konstitucionālo tiesu domu apmaiņas tīklam."

Atbildēt

Arturs Priedītis

22.02.2020. 13:09

21.februāri NDT ir pastrādājis jaunu šausmīgu nelietību, Venēcijas komisijai drausmīgi melojot par izglītību Latvijā. Latviešu mediji par to neraksta. Skat.:
https://rus.timeline.lv/raksts/novosti/52083-levits-reforma-obrazovaniya-ustranyaet-posledstviya-sovetskoy-planomernoy-politiki-segregatsii?fbclid IwAR1z5GiNA1tV7xlrMifD_b_Sp9bxuP8RkPwtnOUNDtrb-08ryptVbf9R8hE

Atbildēt

Jons

22.02.2020. 12:37

No cittautieša prasīt tautiešiem apjēdzamus tekstus ir veltīgi Tur arī slēpjās nāciju,tautību šķirtne.

Atbildēt

Secinājums

22.02.2020. 12:19

"Tā ir psihiskā patoloģija!.. Juridiskais šarlatāns un rafinētais karjerists NDT sāk sev izdevīgu kampaņu."

NDT laikam grib sekot Putinam un nostiprināt valsts pamatdokumentos savu valdīšanu uz mūžu - mums būs "Visuvarenaisvisaugstākaiviņaagaišībavislatvijasnācijasmūžamdzīvais" ķēniņš!

Atbildēt

Izlūks

22.02.2020. 01:34

Autors pareizi saka: "Pašlaik ļoti svarīgi, kā reaģēs Latvijas juridiskā korporācija - akadēmiskie kadri". Paskatījos LU kadrus, kuri tēlo varenākos juristus: Jur.fak.dekāne as.prof.Anita Rodiņa, prodekāne as.prof.Annija Kārkliņa (jauni skuķi); Valsts tiesību zinātņu katedra, vadītāja jau minētā Kārkliņa, katedrā strādā prof.Ringols Balodis, prof. Jautrīte Briede, jau minētā Rodiņa. Ar šiem skuķiem NDT viegli tiktu galā, sejiņas neliecina, ka varētu NDT nolikt pie vietas-tipiskas dāmiņas bez intelekta līnijām abos vaidziņos, zodā un pierē, kā arī actiņās. šausmas ar tiem akadēmiskajiem kadriem.Tāpēc NDT var bez bailīgas drebēšanas tēlot juristu pat bez bakalaura papīra uz nagliņas vienā vietiņā.

Atbildēt

abi

21.02.2020. 23:44

labi!,bet AP arī interesants,bieži patiess,un nav smagsvars.

Atbildēt

!

21.02.2020. 22:15

»

Z.Mālīte

Sa eima - saiet kopā un nobalso. Padome - tie, kas arī iepriekš padomā, lai nav kā parasti, kad izdara un pēc tam domā...


Ja jau saeima "iziet no jēgas", tad ir cita procedūra, lai to dabūtu jēdzīgāku. Jautājums par padomi paliek. Tā kā Jūs domājat valstī nedrīkst būt.

Atbildēt

Z.Mālīte

21.02.2020. 21:19

»

!

Saprotams nav tas, vai tad saeimas vietā būs valsts padome? Ko tad darīs ar saeimu


Sa eima - saiet kopā un nobalso. Padome - tie, kas arī iepriekš padomā, lai nav kā parasti, kad izdara un pēc tam domā.
Padome būtu tāds kā Damokla zobens; sak, ja kas, varam iztikt arī bez Saeimas, ja tā galīgi iziet no jēgas. Tas varētu būt daudzmaz loģisks skaidrojums (priekš profāniem).
Vai ne?

Atbildēt

Patriotiskais gars

21.02.2020. 18:25

nāk vēlēšanas,tiek vākti paraksti vienotās saimes atlaišanai,tāpēc vairāk izskaidrojošu,sakarīgu,pamācošu,saprotāmu kalnietes pastalniekiem rakstu.Blēži un krāpnieki nesnauž,neesi muļķis un lohs,pie "grābekļa" sorosa ej no "kāta" puses,taču neskaita reizes mācīts.Lai veicās PRIEDĪŠA KUNGS.

Atbildēt

patiesība

21.02.2020. 17:53

»

Z.Mālīte

Kungs Priedīti, jūsu vaina ir tā, ka jums nav dzejnieka dvēseles. Jūsu vislielākā vaina. Jūsu pārlieku racionālai, materiālistiskai būtībai svešas ir smalkāku garu tauriņdejas...


Piekrītu, nācijas kropļa un čekas stukača Priedīša rakstos ir ļoti daudz svešvārdu. Kroplis domā, ka svešvārdu lietošana šo padara gudrāku, bet tā nav - kroplis Priedītis ir un paliek garīgs kroplis.

Atbildēt

Z.Mālīte

21.02.2020. 17:30

Kungs Priedīti, jūsu vaina ir tā, ka jums nav dzejnieka dvēseles. Jūsu vislielākā vaina. Jūsu pārlieku racionālai, materiālistiskai būtībai svešas ir smalkāku garu tauriņdejas.
Mūsu Tēva jaunvārdi tautai (kaut ar piespiešanos) vēl ir saprotami. Ja jūs būtu nācijas tēvs, varam iedomāties, jūsu runas būtu piebārstītas ar daudziem nesaprotamiem svešvārdiem un medicīniskiem terminiem. Pēc katras runas būtu jāpievieno skaidrojumi normālā latviešu valodā. Ja jūs teiktu, ka mums pietrūkst latvisko vārdu, tā nav taisnība. Grūti tulkojami var būt tikai atsevišķi lamu vārdi no bagātās krievu valodas pūra.

Atbildēt

Žulis

21.02.2020. 17:18

Kas attiecas uz tās runas analīzi, tad nu tiešām ir jāpiekrīt raksta autoram. Prezidenta amatā ieceltās personas runa ir izcils "gudros vārdos" izteiktas muļķības manifestācijas paraugs. Un līdzīgi nu jau ir sākusi buldurēt gandrīz visa mūsu politiķu un ierēdņu armija. Tas ir apkaunojums visiem tiem, kuri ar savu dalību vēlēšanās šādus tipus ir nosēdinājuši valsts priekšgalā.

Atbildēt

Eduards Lunis

21.02.2020. 17:16

---Mani , kā cilvēku, kurš Levita saietos daudzkārtīgi ir uzdevis viņam jautājumus, bet nekad nav saņēmis sakarīgas atbildes, nemaz neizbrīna viņa domu un izteikumu debilitāte!?
Viņš parasti ir nodrošinājies ar savu publiku, kura nemaz neļauj runāt kaut ko tādu, kas viņam var nepatikt!? Arī šajā ,,satversmes analīzē un kārtējā uzlabojuma vēlmē,,!?
Man gan ir pārliecība-ja viņš nebūtu žīds, tad tāds augstprātīgs prastums gan nevarētu izpausties!?

Atbildēt

Lasītājs

21.02.2020. 16:36

Valsts augstākajos amatos ieceļot, būtu jābūt pārbaudei, kas ietver:
1.Izglītības dokumenta esamību, patieso izcelsmi.
2. Psihiatra pārbaudi.
3. Vispārējās zināšanas valsts uzbūvē, valsts vadošo institūciju atbildības jomas.

Atbildēt

ujik

21.02.2020. 15:47

bij vardi un to nozime ko nesapratu , bet taas manas problemas, bet to ka brauc auzaas vadosie tas gan skaidrs.

Atbildēt

Nācijas kroplis Arturs Priedītis

21.02.2020. 15:45

Čekas stukač, Priedīt, tev ir kāda sevis ģenerēta ideja, kas varētu noderēt Latvijas attīstībai? Atbildu - nav, jo tu esi nācijas kroplis.

Atbildēt

trāpīgi

21.02.2020. 15:44

Trāpīgi: levitēns "“Nācijas debilais tēvs” (NDT)."

Atbildēt

A.P.

21.02.2020. 15:14

“Līdztautiešu” loma pēcpadomju laikā ir interesanta. Krievijā “līdztautieši” ir 5.kolonnas kodols, nacionāli nodevīgi vēršoties pret savu valsti. Taču Krievijā krievi “līdztautiešu” nodevību publiski assi nosoda un “līdztautiešus” neaicina “glābt” valsti un krievu tautu. Latvijā ir savādāk. Vispirms Latvijas krievi savu interešu aizstāvību atļāva realizēt tādiem “līdztautiešiem” kā Ždanoka, Cilēvičs, Lindermans, Giļmans, Plīners. Protams, “līdztautiešu” patoloģiskie konformisti neko neizdarīja krievu interešu aizstāvībā, visas galvenās problēmas pārvēršot bezjēdzīgos procesos. Kā zināms, tagad arī latviešu inteliģences kāda daļa ir aicinājusi “līdztautieti” glābt valsti un tautu, izvēloties “Nācijas debilo tēvu” (NDT) valsts prezidenta lomai. Un atkal jāsaka, protams, patoloģiskais konformists tikai vazā aiz deguna stulbos latviešu inteliģentus, jo neviens viņu neuzdrošināsies publiski nosodīt un padzīt no Rīgas pils. No akadēmiskajiem kadriem tikai prof. J.Bojārs nebaidās atklāt patieso ainu – NDT neizglītotību, alkātību, karjerismu, konformismu, melošanu. Nekas neliecina, ka NDT pseidoaktivitātēm tiks pielikts punkts.

Atbildēt

Arturs Priedītis

21.02.2020. 15:13

“Nācijas debilais tēvs” (NDT) 2020.gada 7.februārī savā runā diskusijā par valsts padomi pieļāva ļoti nopietnu kognitīvo (ar zināšanām saistīto) kļūdu. Tā ir metafiziska jeb ābeces tipa kļūda. Tā attiecas uz dzīves īstenības pamatiem. Šī kļūda liecina par dzīves īstenības fundamentālu neizpratni un nezināšanu, jo normāla satura izglītība sniedz pareizas zināšanas. Izglītoti cilvēki tādu kļūdu nekad nepieļautu. Ja tāda kļūda ir piedodama “parastajiem mirstīgajiem cilvēkiem”, tad tāda kļūda nekādi nav piedodama valsts darbiniekiem un kur nu vēl valsts prezidentam, kurš nedrīkst būt fundamentāli neizglītots indivīds. Kļūda ir tik nopietna, ka to ir vērts apspriest. NDT runā saka: “Satversmes sastāvdaļa, kas ir tikpat svarīga, ir vērtības un šo dažādo vērtību īpatnējā un unikālā sasaiste vienotā vērtību sistēmā, ko dara Satversme ar savu tekstu, ar saviem principiem. Vērtības parasti ir stabilas, taču ne nemainīgas un stagnējošas. Tās tiek formētas sabiedrības prakses un tiesību regulējuma mijiedarbībā.” Citāta pirmo un otro teikumu neapspriedīsim. Abus teikumus citēju konteksta ieskicēšanai. Pirmo divu teikumu saturs ir atsevišķa saruna par kaut kādu tikai NDT zināmu Satversmes svarīgu “sastāvdaļu” un Satversmes abstrakto spēju “ar savu tekstu, ar saviem principiem” izvērsties “īpatnējā un unikālā sasaistē vienotā vērtību sistēmā”. Tāpat pašlaik nav vērts iedziļināties idiotijā, ka vērtības vienlaicīgi “parasti ir stabilas, taču ne nemainīgas un stagnējošas”. Nopietnā kognitīvā kļūda atspoguļojas trešajā teikumā: “Tās [vērtības – A.P.] tiek formētas sabiedrības prakses un tiesību regulējuma mijiedarbībā”. Konstitūcijas sakarā runa ir par sociālām un nacionālām vērtībām. Tātad NDT pārliecībā sociālās vērtības formē dzīves prakse kopā ar “tiesību regulējumu”, ar ko acīmredzot ir domāti likumi. Tātad tas viss, kas sabiedrības gaitās ir idejiski nozīmīgs, derīgs, svarīgs, veidojas dzīves praksē. Tātad sabiedrības estētiskie un morālie ideāli izkristalizējas mājās, uz ielas, veikalos, darba vietās, kafejnīcās utt. Tātad primārā ir dzīves prakse, kura ģenerē sekundāro - sociālās vērtības. Un, lūk, tā ir pilnīgi aplama izpratne! Sociālās vērtības formē attiecīgā sociuma elite, bet nevis “tauta”, “masu sabiedrība”, “masu cilvēki”, “sabiedrības prakse”, “tiesību regulējums”. Elite sociālās vērtības vienmēr iekļauj valsts politiskajās un ideoloģiskajās programmās, politisko partiju dokumentos. Nevis dzīves prakse ir primārā, bet gan elites ideoloģiskā darbība ir primārā. Turklāt elite sociālās vērtības var iekļaut arī valsts konstitūcijā. Vai NDT ir aizmirsis preambulas afēru? Šis pretīgais pasākums taču bija latviešu “elites” vēlēšanās Satversmē nostiprināt sociālās (galvenokārt nacionālistiskās) vērtības kā latviešu tautas dzīves idejiskos orientierus. No tā nekas labs nesanāca, jo latviešu “elite” ar NDT priekšgalā ir pamatīgs brāķis, bet Rīgas pilī tagad knosās neglābjams tumsonis - apkaunojoši neizglītots tips.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...