Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aga

09.06.2024. 11:22

Vispār , viens no tiešajiem Valsts pārvaldes uzdevumiem ir cenu stabilitāte. Ja cenu paceļ par 40% - diez vai to var nosaukt par stabilitāti!

Atbildēt

VAU

09.06.2024. 10:24

kas nu būse,pšeku ābolu un prievīšu pastalmargināli
diktēs savus noteikumus LATVJU VAIRĀKUMAM---cik ta %
atbalstošo šiem,ja kopējais tikai 30 pāri apmeklējošo iecirkņus!?Cerams vecājā ieropā tomēr
būs ORBANA un FICO gars,ne kariņu pastalu!

Atbildēt

he he

09.06.2024. 09:51

bet varbūt viss no tā,kas skaita--atkal lapsenes lidos ja kas?

Atbildēt

?!

09.06.2024. 09:48

vai ta atkal tie KARIŅUS mīloši pastalas pie siles
stūres,atkal ruk ru un šļaksti uz vis pusēm.
Ļauni gan tie či un atsaldēti.

Atbildēt

edis

08.06.2024. 16:39

»

Dzeks

Piekrītu par Vienotības noņemšanu no skatuves , bet no pārējiem kā saņemt labu algu,nekādu labumu visai valstij neredzu


Tu neredzi,ka sanemt labu algu bez Vienotibas?Varbut pacel pakalu no kresla un sac stradat?

Atbildēt

Mikipele

08.06.2024. 16:07

Vienotība apdirsās!

Atbildēt

Dzeks

08.06.2024. 15:59

Piekrītu par Vienotības noņemšanu no skatuves , bet no pārējiem kā saņemt labu algu,nekādu labumu visai valstij neredzu !

Atbildēt

Dikļu defektīvais

08.06.2024. 15:13

»

viss ir vienkārši

Aktuāls citāts: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu vismaz kaut ko (vai arī daudz ko) dari pareizi


Mikrpisāns, tas kurš Pēteris Krilovs, kas izpildās tumsā pie dikļu kroga.

Atbildēt

viss ir vienkārši

08.06.2024. 11:37

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Aktuāls citāts: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu vismaz kaut ko (vai arī daudz ko) dari pareizi.”

P.S. "Anonīmā" vide, sevišķi internetā, PATIESĪBĀ nav nemaz tik anonīma, kā mums reizēm šķiet.

Atbildēt

!!!

08.06.2024. 11:06

Kā teiktu krievs- lož, pizģjož i provokacija. Receptes var izrakstīt uz 3 mēnešiem.

Atbildēt

va vellos

08.06.2024. 11:01

»

ha-ha

Cilvēki vienkārši dārgo pakalpojumu neizmantos,bet daudzi ģimenes dakteri nemaz neapjèdz izmeklējumu rezultatus vai arī bez papildsamaksas tos neanalize.Rezultats kā parasti pozitīvs-varasprāt nederīgo latviešu iznīcībā,kāds arī ir kolaborantu dabiskais mērķis.Viss,kas ir slikts tautai,ir labs kolaborantiem...


Cik gadījies būt pie Latvijas ''speciālistiem'' par maksu, visi runājuši kā dakteris no gyno-x - viss kārtībā, viss labi, viss normāli. Tikai vienreiz analīžu kantorī pateica - par vēlu, nokavēts, bet gan jau nenomirsiet.
Morāle - pilnīgi piekrītu viedoklim, ka ģimenes ārsta padoms ne ar ko nav sliktāks par korifeja trīsciparu honorāra purkšķi.

Atbildēt

ha-ha

08.06.2024. 10:12

Cilvēki vienkārši dārgo pakalpojumu neizmantos,bet daudzi ģimenes dakteri nemaz neapjèdz izmeklējumu rezultatus vai arī bez papildsamaksas tos neanalize.Rezultats kā parasti pozitīvs-varasprāt nederīgo latviešu iznīcībā,kāds arī ir kolaborantu dabiskais mērķis.Viss,kas ir slikts tautai,ir labs kolaborantiem.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

08.06.2024. 07:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

yes

08.06.2024. 06:02

»

Pirātu partija

Raškā masas propogandas līdzekļi lielās, ka viens no Krievijas kovidpotes – SPUTNIK autoriem ir izgudrojis vakcīnu pret vēzi...


ne varda par senilo asv duetu baidenu/trampu. ne vardu par mulku zemes varturiem homosexsualistu/pornoaktrisi !ne varda par nodoklu palielinasanu,ne varda par rail baltic aferu.loti primitivi tie Kalnciemielas melu centra sizetini.

Atbildēt

primātu paranojai

08.06.2024. 00:20

»

Pirātu partija

Raškā masas propogandas līdzekļi lielās, ka viens no Krievijas kovidpotes – SPUTNIK autoriem ir izgudrojis vakcīnu pret vēzi...


atkal šizas lēkme

primātu būrī smuta

globalistu apmuļķotie,

sadurtie, zilie,

kovididioti

primāti

Atbildēt

pļutkinene hehe pastiprināti smird

07.06.2024. 23:05

»

hehe

pagarināts pļutkinens


Kāds cēlonis tavam pļutkinenam, debilības centra noderīgā idiote hehe?
Kāpēc tu vispār pļutkinē, debilības centra noderīgā idiote hehe?

Viss ir vienkārši - saki vien taisnību, deģenerāte analfabēte hehe, ko visi jau tāpat zina:

Sūdīgs un neapskaužams tavs liktenis-sliktenis, pļutkinene hehe - normāla cilvēka cieņu kritiski pazemojoša un reputāciju(?) neatgriezeniski sagraujoša debilības centra savervētā "ietekmes aģenta" - stukača / provokatora / noderīgā idiota izpildīšanās par nožēlojami niecīgiem jūdasgrašiem.

tu nedrīksti nepildīt savu debilības centra kuratoru pavēli - 24/7 onlain režīmā dežūrēt pietiek.komā un sekot līdzi kuratora norādītajiem "nepareizajiem" personāžiem, regulāri appļūtot viņu "nepareizos" viedokļus.

Pretējā gadījumā - tev tiks radikāli "apcirpta" jau tā niecīgā "samērīgā atlīdzība" un tu saņemsi vēl mazāku jūdasgrašu honorāru par savu regulāro pļutkinēšanu pietiek.komā.

Vai arī, ja tu uzdrošināsies atļauties 'šlangot' - tevi vienkārši norakstīs zaudējumos jeb "nolies kloākā", kā "atstrādātu materiālu" jeb nekur un nekam nederīgu atkritumu samazgu.

Un no tā tu, pļutkienene hehe, baidies visvairāk / histēŗiskāk.

tev pašai no sevis vēmiens nenāk, pļutkiene hehe, debilības centra noderīgā idiote?

Atbildēt

Pirātu partija

07.06.2024. 21:54

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Raškā masas propogandas līdzekļi lielās, ka viens no Krievijas kovidpotes – SPUTNIK autoriem ir izgudrojis vakcīnu pret vēzi.
SPUTNIK ir astrazeneka agrā kopija, bet astrazeneka bija kovididiotu fakcīna kura oficiāli atdzīta par kaitīgu organismam.
Iespējams ziņu pārpublicēs melu un propogandas portāls delfinārijs, neuzraujieties un nedurieties!
Vakcīna pret vēzi ir apsolūti meli, visas peles uz kurām tika nomēģināta vakcīna nosprāga. Pataloģisks melis, kovididiots “autors” Gincburgs melo.
Kovididotam tika iedalīta liela nauda, lai kaut ko izveidotu, un nopelnītu uz duraciņiem, bet raškā zinātne nav tādā līmenī, tā neko radīt nevar.
Pēc puķina likvidācijas, pataloģiskais melis Gincburgs tiks apcietināts un ielikts būrī, vēlāk likvidēts.
Ja kāds tomēr uzrausies uz lohatronu, tas var būt arī labi, viena kovididiota būs mazāk.
Līdzīgi tika izveidota fakcīna pret garo klepu, tā ir tā pati kovid fakncīna uz mRNS bāzes, kāda bija pret kovidu, izplata to tie paši globālisti . Globālisti sajuta naudas garšu, ASV globalists fauči, tikai uz kovidafēru oficiāli nopelnīja 65.miļjonus $. Katrs globālistu nopirkts vadošais virusologs, tika nopirkts pa pāris miļjoniem $. Tādu bija ap 180. purnu.
Globālisti izstrādāja jauno X vīrusu, jau tika nomēģināts uz Samāras (Krievija) iedzīvotājiem. Tiks uzlabots, strādā pie kļūdām. Vīrusu izmantos pret iedzīvotajiem vietās, kur sāksies tautas neapmierinātība ar pastāvošo režīmu.
P.S. Atgādināšu, ka raška kaujas laukā tiks sakauta. Drīz muks no Krimas, flote jau aizmuka! Donbosā, lai glābtu situāciju, pielietos ķīmiskos ieročus. Daudz Ukrainas aizstāvji būs sakropļoti, bet tas vatņikiem nepalīdzēs.
Vatņiku armija muks uz Maskavu! Tur smuta, lai apturētu karu vatņiki uzspridzinās Kurskas AES. Daudz bēgļu, radiācija, staru slimība. Lai novērstu tautu nemierus raška izlaidīš vīrusu X, to pašu izdarīs Ķīna, lai atbrīvotu no krieviem tālos austrumus.
Tas vēlāk, bet uz olimpiādi terorakti Francijā. Dzelzceļš, tuneļos, īpaši jāskatās virs Lamanša tuneļa un Francijas AES. Raškas IGIL FSB nopirkts musulmanis saspaidīs pogas. Daudz beigtu putnu, par kuriem tā uztraucas ekoteroristi, tas ir globalistu apmuļķotie, sadurtie, zilie, kovididioti.
Vatņiki aizsūtīja četrus kara kuģus uz Kubu, grib Karību krīzes atkārtošanos, bet vatņiki ir dumji, tas tikai paātrinās raškas sakāvi. Redzēsiet. Zemūdene var neatpeldēt atpakaļ! Visa pasaule jau ieņirdza par analogofņet Kuzju, tagad ieņirgs pa zemūdeni.

Atbildēt

pļutkinenei hehei klimaksa krīze nonstopā

07.06.2024. 21:13

»

hehe

realizēts pļutkinens


Kas arī bija jāpierāda - deģenerāte analfabēte pļutkinene hehe, debilības centra noderīgā idiote, ir tipiska iedomāti "anonīma" deģenerāte parastā, kura, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņa. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hehe

07.06.2024. 20:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


realizēts pļutkinens

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.06.2024. 20:07

»

Mežsargs

Precizēsim to, ka recepte būs kopumā parastiem medikamentiem ar dažādiem nosaukumiem, bet vienu aktīvo vielu - parastām zālēm, nevis progresīviem, kas maksā milzu naudu. Šīs parastās zāles nopērk nedaudz laika. Sevišķi svarīgi jaunajos apstākļos, kad medicīnas personālam jau esot TIESĪBAS atteikt medicīnisko..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lumpe.nis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

07.06.2024. 20:05

»

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Viena no iespējām, kā segt potenciāli augošos aizsardzības izdevumus, ir celt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi par vienu procentpunktu. To intervijā Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" atzina finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība


demences invalīdes pļutkinenes vices

jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs

tas kurš дебил из дурки

"Āža kāja" VAIRS NAV NOSLĒPJAMA!!!

Saprot pat LTV auditorija - es uc pensionāri!

Atbildēt

Cusimas kauja

07.06.2024. 18:52

»

Pastalai

Latvija kā valsts nekad nav eksistējusi


Vai krievijas flotes varonīgo padošanos gļēvulīgajiem japāņiem jau nosvinēji?!

Atbildēt

vice

07.06.2024. 18:43

Prokremliskā Latvijas medijšļura apliecinājusi savu krievināšanas statusu.

Kārtējais uzskatāmais piemērs kā ļenganais Saulstariņš ietekmē nesatricināmo medišļuras propagandonu "neatkarīgo redakcionālo izvēli".

Ļenganais Saulstariņš "aizrādīja" par cūku komiksiem - tie pazuda; "aizrādīja" par EP debatēm krievu valodā - "debates" tika ATCELTAS. Redakcionāli "neatkarīgi" atceltas. UZREIZ!!!

Apsveicami!!!

prokremliskās Latvijas medijšļuras propagandonu kārtējās "neatkarīgās redakcionālās izvēles" jeb pasūtījumu galds!!!

"SVARĪGĀKIE" jautājumi Latvijā!!!

Pēdējās vietas visos ekonomiskajos rādītājos?

Neesošs finasējums 6 mijardu EUR apmērā (pie gada PLĀNOTAJIEM ieņēmumiem 14,5 miljardi EUR)?

Superaugstie gāzes un elektroenerģijas tarifi?

Ieplānotie būtiskie nodokļu paaugstinājumi?

Ieplānotais NĪN paaugstinājums no 2025.g.1.janvāra?

klibās pīles lidojumu orģijas un NOSLEPENOTIE veiktās pārbaudes rezultāti?

aplokšņu algas Jaunās Krievotības vēža birojā un prettiesiskā bezmaksas pakalpojumu saņemšana jaunās Krievotības vēža kongresos?

airbaltic izšķērdīgā "pārfinansēšana" ar vismaz 200+ PAPILDUS miljoniem EUR?

joprojām nekursējoši VaiVai Vilcieni (vasarā pārāk karsts!!!)?

mangāna rūdas un zagto asiņaino graudu tranzīts?

paaugstināti maksājumi HAMAS teroristu atbalsta organizācijām?

Nē! GALVENĀ tēma neizšķīlies EP debutāts (nav nostrādājis pat 2 nedēļas) jeb max 10 000 EUR ("puse" no deputāta algas) apjoma JAUTĀJUMS!!!

Tikmēr Labas Ziņas.
2025.gadā Siliņai mēnešalga būs 8946 € salīdzinājumā ar 8440 € šogad.
Ministriem 7924 € salīdzinājumā ar 7475 € šogad.
Saeimas deputātiem 4473 € salīdzinājumā ar 4220 € šogad.
Rīgas Ķirsim 7668 € salīdzinājumā ar 7234 € šogad.

Regresīvie un Jaunās Krievotības vēzis.

Atbildēt

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

07.06.2024. 17:51

Viena no iespējām, kā segt potenciāli augošos aizsardzības izdevumus, ir celt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi par vienu procentpunktu. To intervijā Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" atzina finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība")

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.06.2024. 17:49

»

Hosama meri 'dzihāda uznāciens

Beidzot muslims Hosams tiek pamodināts un kā muslimu aģents sāk iznīcināt baltos kristiešus


Hosams ir Libānas kristietis, nevis musulmanis.

Atbildēt

Rododendrs

07.06.2024. 16:43

Nevajag izlikties, ka esat aizmirsuši par notikušo, vajag tikai izpildīt pilsoņa pienākumu - paši zinat kādu.

Atbildēt

IM

07.06.2024. 16:36

Latvija neizdevusies kā labklājības valsts, bet izdevusies kā ienaidnieku meklētāju un atradēju valsts. Tā ka nekā jauna, tikai negausīgie ienaidnieku meklētāji un atradēji atkal saņem savu kārtējo algu.

Atbildēt

čornožopijs

07.06.2024. 16:33

»

Hosama meri 'dzihāda uznāciens

Beidzot muslims Hosams tiek pamodināts un kā muslimu aģents sāk iznīcināt baltos kristiešus


un ko jūs man padarīs, pastalas? Džihāds darbībā, būs vēl vairāk!

Atbildēt

Hosama meri 'dzihāda uznāciens

07.06.2024. 16:07

Beidzot muslims Hosams tiek pamodināts un kā muslimu aģents sāk iznīcināt baltos kristiešus.

Atbildēt

Kas balso par Vienotību - balso par krimin

07.06.2024. 16:02

Kas balsos tagad vai vēlāk par Vienotību, lai labi padomā- viņi balsos par kriminālnoziedzniekiem, kuriem ir jāsēž cietumā, nevis jābalotējas par deputātiem. Un viņi sēdēs. Bet, ja kāds tiks Eiroparlementā, tad būs grūtāk viņus dabūt aiz restēm, jo Eiropa deputātus -kriminālnoziedzniekus tiesāšanai neizdod.

Atbildēt

Mežsargs

07.06.2024. 15:57

»

Politiskais tirgus

Vienā gadījumā pasūtītāji ir Progresīvo partija, jo viņu programmā ir rakstīts, ka Progresīvie apņemas iekasēt no iedzīvotājiem 1 EUR par katru recepti. Lai izpildītu partijas programmu, viņi ir atraduši divus izpildītājus no Vienotības - Ašeradenu un Meri, kuri ar prieku pieņēma pasūtījumu, jo pēc ...


Precizēsim to, ka recepte būs kopumā parastiem medikamentiem ar dažādiem nosaukumiem, bet vienu aktīvo vielu - parastām zālēm, nevis progresīviem, kas maksā milzu naudu. Šīs parastās zāles nopērk nedaudz laika. Sevišķi svarīgi jaunajos apstākļos, kad medicīnas personālam jau esot TIESĪBAS atteikt medicīnisko palīdzību vispār,ja vien runa nav par dzīvības glābšanu. Tā presē lekciju lasa kāda LV med. profesore. Izprotiet šo būtību.
Pieplusojiet tai rindas. Rindas uz valsts apmaksātu izmeklējumu. Uz izmeklējumiem par naudu - simtos, rindu nav.
Izmeklējumi ir visnotaļ skaista ilūzija. Smagāku pacientu izmeklējumi kontrolē ir īpaši interesanti - mediķi par pacienta naudu iegūst uzskatāmus datus, vai tas vēzis turpina ēst pacientu, un kur no jauna un cik ātri. Pacients domā, ka kontrole ir 100% pazīme, ka sistēma vēlas, lai pacients būtu vesels.

Atbildēt

Mežsargs

07.06.2024. 15:52

Visi labi saprot, ka tas ir tikai pirmais reālais nodoklis, ko vienotība jau ir sagādājusi vai sagādās pēc vēlēšanām. Pat ierēdņi, kurus vienotība piebaro.
Saprotiet vienu - kad iestāsies RB, Air Baltic un citi finansiālie krahi, tiks izpārdoti atlikušie vērtīgie Latvijas uzņēmumi, bet šie visi uzņemsies (vai pat neuzņemsies) politisko atbildību un pazudīs miglā kā Pavļuts. Jums to vajag, bet cena ir valsts. Valsts nākotnē piederēs ārzemju kapitālam.

Atbildēt

Orkam

07.06.2024. 14:42

»

Atbilde

Nemuldi Tu , ork


Pagaidām nevienam nav izdevies pierādīt ka Latvija ir valsts.
Labāk pameklē kas izdomāja demokrātiju,daudzpartiju sistēmu un reģistrēja pirmo politisko partiju.Labāk apsēdies lai nenokristu kad uzzināsi patiesību.

Atbildēt

Vēl viens prasījums no sociālistiem

07.06.2024. 14:17

»

Politiskais tirgus

Vienā gadījumā pasūtītāji ir Progresīvo partija, jo viņu programmā ir rakstīts, ka Progresīvie apņemas iekasēt no iedzīvotājiem 1 EUR par katru recepti. Lai izpildītu partijas programmu, viņi ir atraduši divus izpildītājus no Vienotības - Ašeradenu un Meri, kuri ar prieku pieņēma pasūtījumu, jo pēc ...


Nākošais Briškena bandas uznāciens būs ar citu lietu, kas ierakstīta Progresīvo partijas programmā - ieviest virspeļņas nodokli. Tas ir daudz nopietnāk kā 1 EUR par recepti, jo novedīs pie veiksmīgi strādājošu uzņēmumu bankrota vai aiziešanas ēnu ekonomikā. Jaunas konkurētspējīgas iekārtas un tehnoloģijas var nopirkt, ja ir pietiekoši liela peļņa, no kā paņemt naudu iekārtām. Uzzinot šo jaunumu, potenciālie investori momentā pazudīs no Latvijas uz neatgriešanos.

Atbildēt

Atbilde

07.06.2024. 14:11

»

Pastalai

Latvija kā valsts nekad nav eksistējusi


Nemuldi Tu , ork!

Atbildēt

Politiskais tirgus

07.06.2024. 14:02

Vienā gadījumā pasūtītāji ir Progresīvo partija, jo viņu programmā ir rakstīts, ka Progresīvie apņemas iekasēt no iedzīvotājiem 1 EUR par katru recepti. Lai izpildītu partijas programmu, viņi ir atraduši divus izpildītājus no Vienotības - Ašeradenu un Meri, kuri ar prieku pieņēma pasūtījumu, jo pēc tam Vienotība varēs savā labā (piemēram lai aizņemtos naudu) paprasīt atbalstu no Progresīvajiem (protams, ja nav jau paprasījuši).

Atbildēt

jaajaa

07.06.2024. 13:24

»

Vieplis.

Muļķības neraksti, kā maksāji nodokļus tā maksāsi, varētu padomāt, ka uz tā rēķina tagad nodoklus samazinās.. Atņemt lieku naudu iedzīvotājiem par receptem un par citu, nozīmē mazāk naudas cilvēkam terēt par precēm un pakalpojumiem pie privātuzņēmēja


...samazināt budžeta izdevumus nozīmē "samazināt budžeta izdevumus" !!!...viena alga, ko apgriež - ierēdniecību, izglītību, aizsardzību, veselību utt...ja valsts nav spējīga savu funkciju pildīt, tad labāk samazināt tās ietekmi...mazākus nodokļus, un pēc tam katrs pats lemj, par ko to naudu tērēs...vienkārši jau viss...:)

Atbildēt

ta ir reidustrializacija

07.06.2024. 13:10

»

Vienotību pa skuju taku

Kariņš nekauņa nolidoja 1,5miljonus un vēl cik ikru maizēs norija! Uz cietumu


un ikp izaugsme un privato lidsabiedribu lidzdaliba izraviena.

Atbildēt

Vienotību pa skuju taku

07.06.2024. 12:44

Kariņš nekauņa nolidoja 1,5miljonus un vēl cik ikru maizēs norija! Uz cietumu.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.06.2024. 12:35

»

ja bija Jaunais Laiks

tad līda līda noziedznieki un radās jeģinstvo/ vienotība precīza puķina banda ar visām 'ekonomikas' shēmām.Tikai, puķins ir atjēdzies


Ašeradens staigā pūkainu pakaļu, bet Siliņa dirš vešā. Jenotības atraugs okujenna demarširujet līdz Kremlim un atpakaļ “ekonomikas purvā”.

Atbildēt

ja bija Jaunais Laiks

07.06.2024. 12:26

»

Haralds Kalns

Bet ja nu piķis vajadzīgs šmaras Āboltiņas villas (rudās vilnas) izbūvei Komi ezera krastā blakus Solovjovam!?? Jenotība lēni bet neatlaidīgi rok sev mūža māju, jo galā jau pohuj - kaut ūdensplūdi


tad līda līda noziedznieki un radās jeģinstvo/ vienotība precīza puķina banda ar visām 'ekonomikas' shēmām.Tikai, puķins ir atjēdzies......

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi