Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas te notiek....

08.11.2023. 03:28

Swedbanka ar savu uzvedību ir apstiprinājusi ietekmi tik daudzās instancēs. Vesela rinda! Cik ilgi viņi dzīros un kredītvergu rēķina ?

Atbildēt

Skatītājs

31.10.2023. 20:34

Vienkārši pretīgi redzot tādas bankas darbības! Swedbankai ir valde,kura ir atbildīga par notiekošo.

Atbildēt

Elizabete

29.10.2023. 16:19

»

Jana

Izskatās, ka Swedbank ir tikusi pie klienta naudas ar viltota dokumenta palīdzību. Ir acīmredzama Swedbank ietekme Latvijas tiesībsargājošajās struktūrās,kuras šo gadījumu piesedz. Tas izskaidro Swedbank visatļautību un tās vadības cinismu! Pēc savas būtības netīrās naudas mazgātava...


Banku ietekme lv tiesībsargājošajās struktūrās ir ne tikai acīmredzama, bet 200% reāla... Bankas taču aiztikt nedrīkst!!!! Un var nemaz nemēģināt ar bankām tiesāties.. Rezultāts ir zināms. Tādi pilnīgi skaidri uz papīra neuzrakstīti likumi mūsu valstī nav retums.. Tāpat kā tas, ka tiesībsargājošo struktūru ierēdņi var atļauties virkni likumus vispār neievērot.. Bet tas cits stāsts.

Atbildēt

Swedbanka rullē

21.10.2023. 14:33

Jens Henriksson
Galvenais izpilddirektors, Swedbank. Visas komandas nāk no šī kunga. Latvijas bāleliņi parasti rokaspuiši. Vajadzētu tēmēt augstāk, jo Latvijas tipiņi kā beigtas zivis. Lautrītim jaunais amats kā avans pensijai.

Atbildēt

Purk

21.10.2023. 01:19

BAŅĶIERIS IR IERAUTS TĀDĀ GADĪJUMĀ? KO TAD VĀRĒTU NOZĪMĒT?

Atbildēt

Liene

20.10.2023. 17:57

»

Aupersmail

Šo vēstuli jau tikai šai portālā var publicēt, resnais Laurītis savā augstlabdzimtībā nemaz to nav lasījis


Nav jābūt zīlniecei, lai saprastu kurš būs jaunais Swedbank vadītājs. Paskaties bildi un nosauc Laura Menča vietnieku ))))

Atbildēt

Aupersmail

20.10.2023. 13:23

Šo vēstuli jau tikai šai portālā var publicēt, resnais Laurītis savā augstlabdzimtībā nemaz to nav lasījis.
Atliek viens - kā "Meistars un Margarita" Anniņai vajag izliet elļu, tālākais notiks pats par sevi.

Atbildēt

Andža

16.10.2023. 19:32

Normāla shēma Swedbankai, viltotu dokumentu piesedz ar korumpētiem tiesnešiem tie notēlo ka viss kārtībā, tad tālāk ar tik pat nelikumīgu prokuratūras lēmumu. Un tēlo eņģeļus. Tas nekas ka no malas ir redzams, galvenais ka Swedbank ir iegūts kāds lēmums ar kuru tad tēlo nevainīgus. Tas nekas ka ir acīmredzams noziegums. Rodas jautājums, no kurienes tādiem eņģeļiem tik netīri lēmumu piesegā? Atbilde ir advokāts atnesa... un vēl viens jautājums, kurš iesniedza tiesā šo papīrīti? Un tad ar to ir jāsāk meklēt. 100 % Mencis un visi pārējie zin ka dokuments ir viltots. Nelaime tā, ka parādot dokumentu, būs neapgāžami pierādīts visu iesaistīto dalība noziegumā. Tad sanāk, ka Swedbank glābj savus darītājus labdarus korumpantus.

Atbildēt

Mārtiņš Kazāks official

16.10.2023. 16:47

Ko jūs te ņematies, lieciet mierā Zviedru investorus!Atptīrīja un kas? Tā ir Swedbank investoru rutīna. Laurīt, sadedzini to papīrīti, un izber pelnus Daugavā! Apnicis izlikties neko neredzam. Sadedzinasi, tad arī likšu uzrādīt. Un visi gali ūdenī))).

Atbildēt

.

16.10.2023. 16:36

Rodas jautājumi! Skatos publikāciju serialu kurā Swedbank ar visiem saviem ietekmes instrumentiem izvairās uzrādīt dokumentu, kuru uzskata par viltojumu. Rodas jautājums, ko īsti Swedbank tur slēpj? Un vēl trakāk ir redzēt to ,kuri palīdz Swedbank īstenot savus plānus un pat ignorējot likumu steidz palīgā. Kas tur tāds slēpjams? Rihards lūdzu paskaidrojiet?

Atbildēt

mja

16.10.2023. 12:24

blēžiem blēžu problēmas ...

Atbildēt

jgg

16.10.2023. 12:00

brinos vispar kurs ar to hansu stradaa , es no vinas aizgaju 2010 jau , labi bija vini pirmie atrie norekini tas bij forsi , bet tas ari visss

Atbildēt

Zinitis

16.10.2023. 11:58

Jens Henriksson Swedbank no Zviedrijas galvenā kantora ir tas , kurš regulē vietējos pakalpiņus. Vajadzētu uzdot viņam jautājumus. Jebkurā gadījumā Lauritim Mencim šis gadījums pavēra karjeras iespējas un izdevās ielēkt Rubeņa krēslā. Acīmredzot Rubenim piegriezās izpildīt noziedzīgās komandas no Henriksson kunga. Savukārt Lauritim pofig, līdz lūpām mēslos gatavs atstrādāt...... jūs mani sapratāt?

Atbildēt

detektīvs Puaro

16.10.2023. 11:35

Detektīvs Puaro saka, ka Lauris Mencis Reinis Rubenis. Abi labi, patīk šiem izpildīt netīras lietiņas)))

Atbildēt

Jana

16.10.2023. 11:33

Izskatās, ka Swedbank ir tikusi pie klienta naudas ar viltota dokumenta palīdzību. Ir acīmredzama Swedbank ietekme Latvijas tiesībsargājošajās struktūrās,kuras šo gadījumu piesedz. Tas izskaidro Swedbank visatļautību un tās vadības cinismu! Pēc savas būtības netīrās naudas mazgātava... .

Atbildēt

.

16.10.2023. 11:14

Izskatās ka cilvēkam tā arī nav izdevies sakārtot savu mentālo veselību. Arī tuviniekiem nav izdevies palīdzēt. Vai arī tiem viņš vairs neinteresē. Pats savu problēmu neapzinās un maļ tālāk vienu un to pašu.

Atbildēt

detektīvs Puaro

16.10.2023. 09:12

Detektīvs Puaro saka, ka Rihards Maksimilians Parts ir tas pats bēdīgi slavenais Gints Grosfogels.

Atbildēt

KKK

15.10.2023. 18:36

Ja jau banksteriem būtu godaprāts, tad viņi nebūtu banksteri. Tieši tas pats attiecas uz Pastalijas politikāņiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...