Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

[email protected]

29.03.2015. 06:56

Šitas puišelis nu mazliet par daudz nozombēts,mazulim reizēm prātiņš klemmē...

Atbildēt

depmris

05.03.2015. 06:37

fascinējoši dāsnie varošie dzintarieši atsvabinās mūs no krieviem un naudas mūsu makos piedevām gādās mizas ... .

Atbildēt

depmris

05.03.2015. 06:37

»

Vienotība un nacionāla pretestība būtu tiesiska Latvija

jo valsti visvieglāk iznīcināt ekonomiski


fascinējoši dāsnie varošie dzintarieši atsvabinās mūs no krieviem un naudas mūsu makos piedevām gādās mizas ...

Atbildēt

JĀNIS

04.03.2015. 23:02

vai šie jugendnažuku mankiji dabūs izzināt vēl palikušiem dzīviem māsām un brāļiem kritušo waffen ss 19. u 15. div.zēnu atdusas vietas pie SOKOLJES un PODORJES, bez gebelsa manieres vārsmām,kur LATVJA kapavieta,devušam gitleram un gimleram zvērestu,kur iesaucamiem cita ceļa nebija,te nav runa par šucbataljoniem pie Leningradas jau 1942,izveidojās ss brigāde un pēctam divas ss waffen divīzijas,komandējošais sastāvs un vairāk kā trešdaļa šucbatjonu vīru.Interesanti,ka tiešām pēc HAUZERA-ss obergrupenfīrera vārdiem-"zaldāti kā visi"-tūkstošiem latvju vīru, kā gitlera un gimlera zaldātu piespiedu iesaukti tika atbrīvoti,kad germancus adenauers atbrīvoja,bet simtiem,ja vietējais nenostučija,vispār neskāra atbildība.Daudzi šuci dabūja galu,boleslavs maikovskis,kalējs....padzīvoja,bija pat reklamēlamās tagad organizācijās!?

Atbildēt

haris

02.03.2015. 22:29

»

Zombijs

Tipiska latviešu idiota un padibenes viedoklis. Neizglītots zombēts latviešu lops


OOOOO, smirdigais okupants izsaka viedokli, cik varena riciba tadam pasaules bomzim ka tu

Atbildēt

Raksta autoram

02.03.2015. 15:46

Klausies, tu suda cekista dauni, pec tavam atsaucem ir skaidrs,ka vesture tev pazistama tik, cik tev VDK iebaroja.
Legionariem bija sirdi viena doma - cinji pret sarkano teroru, kursh ka migla velas. Frichi deva ierochus. Daudzus panema ar varu, daudzi bija brivpratigie. Rados bija legionars, lai vieglas smiltis, kursh skaidri pateica, ka nevienam tur prata nebija nekadi vacieshi, tapec tie, juzdami,ka latvieshi talak negrib doties arpus LV teritorijas, saka vinjus izmetat pa vienibam kopa ar frichiem. Bet vinsh ar lozhmeteju plava utainos ar vienu domu - nepielaut bolsheviku teroru atkal LAtvija.
Bet tev wikipedija, ka skolniekam. 16. marts ir varonju pieminjas diena, kur daudzi krita ar domu sirdi par brivu Latviju, daudzi tos frichus neieredzeja, kur nu vel kaut ko zveret.
Starp citu, legionari apsargaja Nirnbergas kara tribunal, tad ka vinji vareja but noziedznieki? Noziedznieki bija visi tie,kuri pretojas komunistu slepkavam.
16.marts ir diena,kad pieminam to paaudzi, kurai tu, nozhelojamais plukata, pat udeni neesi cienigs udeni pienest vai zekjes mazgat.
Kaut 100 no vijiem butu dzivi shodien, mes redzetu,kas ir cinitaji.
Par latvisku Latviju & Cinjai Sveiks
https://www.youtube.com/watch?v=2fa8vj2Q0TI&index=12&list=PLtsqnEY4NxazsobXmJrZnSPynUAI-jBQC

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:05

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... ...........

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:04

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... ........

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:03

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... ......

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:03

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... .....

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:02

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... ....

Atbildēt

mud

02.03.2015. 06:02

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... ..

Atbildēt

mud

02.03.2015. 05:58

dažādi židi kā raivis dzintars pliku krūti būs pie piminekļa murgojot par latviskumu tieši rūcot ... .

Atbildēt

otto

01.03.2015. 17:16

Rādās, ka šis portāls kļuvis par moskaļu aģentu izteikšanās vietu... Lato, vai tev nav nekādas teikšanas šajā murgu pasaulē, jeb tu arī atbalsti putleroīdu un ebreju propagandu? Žīdi gan vēl joprojām ir latviešu pusē.

Atbildēt

autora nelaime

01.03.2015. 12:45

Raksta autora nelaime ir viņa vēlme tehniski iedziļināties vēstures faktos un nespēja ieraudzīt aiz meža gaismu. Dīreram ir glezna "Bibliotekāra nāve", kur nabaga bibliotekārs pārņemts ar grāmatu krājuma aprūpi, iet bojā, kad viņu aprok sagāzušies grāmatu plaukti. Tā arī raksta autors "pazūd" tehniski piemeklēto vēstures faktu lavīnā. Viss it kā pareizi, bet... Raksta autors nesaprot, ka 16.marta jēga un nozīme ir pārnesta citā , tikpat vēsturiski fiksējamā izpratnē. 16.marts tagad ir cīņas pret okupāciju, pret krievu okupāciju,simbols. Un šī okupācija vēl nav beigusies, tā turpina savas izpausmes vēl spilgtākos izpaudumos 9.maijā, tās draudi atkal ir objektīvi un tam ir jādod pretspars.Jā, leģionāru piemiņa ir arī patriotisma audzināšana... Raksta autors tāpat varētu, pētot Dziesmu svētku vēsturi, minēt, ka tie ir tikai progresīvāko 19.gs.vāciešu vēlme ļaut izpausties latviešu etnogrāfijai, kā etnozinātnisku pētījumu avotam. Raksta autors nesaprastu, ka Dziesmu svētki krievu okupētajā Latvijā pirmkārt bija nevis bāleliņu vēlme zivairīties no lauku darbiem vārstot mutes un griežot danci kā fitnesa pirmsākumu, bet ka tie bija protests pret pārkrievošanu.
Žēl raksta autoru, kuram pietrūkst sapratnes par dzīvi kopsakarā un kurš aizrāvies tikai ar literatūras citātu kompilāciju.

Atbildēt

Stroncijs

01.03.2015. 09:25

Aizmirsu pieminēt muļķa Mūrnieci no LNNK/VL, kas liels apkaunojums latviešiem.. Pati reiz atzinās, ka cēlusies no radiem, kas nav latvieši.. Viņa Ņemcova slepkavības sakarā paziņoja, ka cīņa turpināsies Maskavā. Tad nu gan muļķe! Tādējādi pati atzinās, ka piedalās maidana organizēšanā Maskavā kopā ar ES, CIP un sūdu Rinku..Savulaik Lietuva kā ES prezidējošā valsts organizēja maidanu Ukrainā, tagad Latvija Maskavā..Uz Mūrnieces rokām pēc šīs atzīšanās ir, iespējams, Ņemcova asinis.. Mūrniece stulba, jo neredz, ka Vācija izmanto viņu un Latviju, Lietuvu - sarīdot ar Kremli.. Vakar K.Daukšts, kas ir viens no viszinošākiem komentētājiem politikā TV raidījuma Točki nad i specizlaidumā par Ņemcova slepkavību cita starpā izmeta, ka Obama par Ņemcova slepkavību paziņojis divas stundas iepriekš (TV raidījuma 29. minūtē) - kad Ņemcovs vēl bija dzīvs. Tā ka Ņemcova slepkavībā var būt iesaistīts gan Obama, gan Kremļa mazais negantnieks.. Bet mēs to nekad neuzzināsim.. Bet maidanu Maskavā Mūrniece gatava turpināt, izsaucot uguni uz Latviju..

Atbildēt

Stroncijs

01.03.2015. 09:24

»

Stroncijs

Aizmirsu pieminēr muļķa Mūrnieci no LNNK/VL, kas liels apkaunojums latviešiem.. Pati reiz atzinās, ka cēlusies no radiem, kas nav latvieši.. Viņa Ņemcova slepkavības sakarā paziņoja, ka cīņa turpināsies Maskavā. Tad nu gan muļķe! Tādējādi pati atzinās, ka piedalās maidana organizēšanā Maskavā kopā ar...


Aizmirsu pieminēr muļķa Mūrnieci no LNNK/VL, kas liels apkaunojums latviešiem.. Pati reiz atzinās, ka cēlusies no radiem, kas nav latvieši.. Viņa Ņemcova slepkavības sakarā paziņoja, ka cīņa turpināsies Maskavā. Tad nu gan muļķe! Tādējādi pati atzinās, ka piedalās maidana organizēšanā Maskavā kopā ar ES, CIP un sūdu Rinku..Savulaik Lietuva kā ES prezidējošā valsts organizēja maidanu Ukrainā, tagad Latvija Maskavā..Uz Mūrnieces rokām pēc šīs atzīšanās ir, iespējams, Ņemcova asinis.. Mūrniece stulba, jo neredz, ka Vācija izmanto viņu un Latviju, Lietuvu - sarīdot ar Kremli.. Vakar K.Daukšts, kas ir viens no viszinošākiem komentētājiem politikā TV raidījuma Točki nad i specizlaidumā par Ņemcova slepkavību cita starpā izmeta, ka Obama par Ņemcova slepkavību paziņojis divas stundas iepriekš (TV raidījuma 29. minūtē) - kad Ņemcovs vēl bija dzīvs. Tā ka Ņemcova slepkavībā var būt iesaistīts gan Obama, gan Kremļa mazais negantnieks.. Bet mēs to nekad neuzzināsim.. Bet maidanu Maskavā Mūrniece gatava turpināt, izsaucot uguni uz Latviju..

Atbildēt

Stroncijs

01.03.2015. 08:59

Aizmirsu pieminēr muļķa Mūrnieci no LNNK/VL, kas liels apkaunojums latviešiem.. Pati reiz atzinās, ka cēlusies no radiem, kas nav latvieši.. Viņa Ņemcova slepkavības sakarā paziņoja, ka cīņa turpināsies Maskavā. Tad nu gan muļķe! Tādējādi pati atzinās, ka piedalās maidana organizēšanā Maskavā kopā ar ES, CIP un sūdu Rinku..Savulaik Lietuva kā ES prezidējošā valsts organizēja maidanu Ukrainā, tagad Latvija Maskavā..Uz Mūrnieces rokām pēc šīs atzīšanās ir, iespējams, Ņemcova asinis.. Mūrniece stulba, jo neredz, ka Vācija izmanto viņu un Latviju, Lietuvu - sarīdot ar Kremli.. Vakar K.Daukšts, kas ir viens no viszinošākiem komentētājiem politikā TV raidījuma Točki nad i specizlaidumā par Ņemcova slepkavību cita starpā izmeta, ka Obama par Ņemcova slepkavību paziņojis divas stundas iepriekš - kad Ņemcovs vēl bija dzīvs. Tā ka Ņemcova slepkavībā var būt iesaistīts gan Obama, gan Kremļa mazais negantnieks.. Bet mēs to nekad neuzzināsim.. Bet maidanu Maskavā Mūrniece gatava turpināt, izsaucot uguni uz Latviju..

Atbildēt

Stroncijs

01.03.2015. 08:57

»

Ja pats ļoti vēlas...

Stroncijs pelna un nopilnīs savu niku, kā saka -labu apetīti


Gandrīz vai dzejolis pašmierinājumam sanācis..turpini, varbūt izdosies patiesa dzeja..

Aizmirsu pieminēr muļķa Mūrnieci no LNNK/VL, kas liels apkaunojums latviešiem.. Pati reiz atzinās, ka cēkusies no radiem, kas nav latvieši.. Viņa Ņemcova slepkavības sakarā paziņoja, ka cīņa turpināsies Maskavā. Tad nu gan muļķe! Tādējādi pati atzinās, ka piedalās maidana organizēšanā Maskavā kopā ar ES, CIP un sūdu Rinku..Savulaik Lietuva kā ES prezidējošā valsts organizēja maidanu Ukrainā, tagad Latvija Maskavā..Uz Mūrnieces rokām pēc šīs atzīšanās ir, iespējams, Nemcova asinis.. Mūrniece stulba, jo neredz, ka Vācija izmanto viņu un Latviju, Lietuvu - sarīdot ar Kremli..Vakar K.Daukšts, kas ir viens no viszinošākiem komentētājiem politikā TV raidījuma Točki nad i specizlaidumā par Ņemcova slepkavību cita starpā izmeta, ka Obama par Ņemcova slepkavību paziņojis divas stundas iepriekš - kad Ņemcovs vēl bija dzīvs. Tā ka Ņemcova slepkavībā var būt iesaistīts gan Obama, gan Kremļa mazais negantnieks.. Bet mēz to nekad neuzzināsim.. Bet maidanu Maskavā Mūrniece gatava turpināt, izsaucot uguni uz Latviju..

Atbildēt

pedrgis

01.03.2015. 06:12

dūksnājā grimt nacistu slavinājumos ir katra latvieša pienākums ja tas maz ir īsts latviešu tautu dēls un vai meita ... .

Atbildēt

Ja pats ļoti vēlas...

01.03.2015. 04:41

Stroncijs pelna un nopilnīs savu niku, kā saka -labu apetīti!

Visādas gļotainas smirdīgas gnīdas vienmēr mirkli uzpeldējušas un nogrimušas atpakaļ savā kloākā kā nebijušas un nepamanītas... tik visādu stronciju smaka uzvēdī un zūd nebūtībā...

Atbildēt

A.Balts

01.03.2015. 04:25

Dziļi nepatīkami lasīt šādus mantkurtiskus vervelējumus pret drosmīgākajiem un krietnākajiem latvju tautas dēliem -leģionāriem! 4 maija kliķes nodevīgais stils autorelim izturēts pilnbā, bet šī merkantīlā nekaunība joprojām pārsteidz ar spēju apvainot, aizskārt kritušos varoņus un dzīvos mūsu labākos, bet jau sirmos cilvēkus, ko tādu tik zemisku rakstot par 16 martu. Par dienu, kurā izrādot pelnīto cieņu mūsu kritušajiem karavīriem, to izrāda jau arvien pieaugošs liels skaits latvju jaunatnes, kas saprot šis dienas īpašo nozimi šodienas vēl nebrīvajā Latvijā!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

28.02.2015. 13:35

http://tautastribunals.eu/?p=25664

Atbildēt

Stroncijs

28.02.2015. 12:22

»

Ija

Brīvā valstī katram cilvēkam ir tiesības iet nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa tad, kad viņš to vēlas. Vēl neaizmirstiet, ka pieminekli cēla par iedzīvotāju saziedotiem līdzekļiem, pie tam tie vecie onkuļi, kas iet 16. marta gājienā, liela daļa bija ziedotāji, jo ziedotāji bijuši pat skolnieciņi...


Vai tad šie leģionāri to brīvību izcīnīja?.. tā kā ne, tāda pokazuha..lai iet uz Lestenes kapiem..

Visādi perdeļi no Daugavas vanagiem, kas neradīja latviešu fundamentālistu-nacionālo interešu aizstāvbas un pārstāvības kustību..ne ar ko neatšķiras no tiem mērgļiem, kas iet pie saviem betona blokiem 9. maijā..

Atbildēt

Ija

28.02.2015. 11:48

Brīvā valstī katram cilvēkam ir tiesības iet nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa tad, kad viņš to vēlas. Vēl neaizmirstiet, ka pieminekli cēla par iedzīvotāju saziedotiem līdzekļiem, pie tam tie vecie onkuļi, kas iet 16. marta gājienā, liela daļa bija ziedotāji, jo ziedotāji bijuši pat skolnieciņi, cik nu kurš varējis atļauties santīmiņus noziedot. Un tagad te sanākuši visādi istrebiķeļu,partorgu un čekistu mazdēli un komandēs! Ejat tak jūs ar saviem rukzakiem Zilupes virzienā!

Atbildēt

Stroncijs

28.02.2015. 08:26

»

dufrgis

mūsējais dzintars nav fundamentālists bet gēbelsa spermas embrions kurš vēlas latvijas izpārdošanu eiropai un maidenus krievijā grozīt


No šāda aspekta vērtējot, vēmiens nāk uz šīs siles personām skatoties kā Parādnieku, Zīli, Rasnaču, Bērziņu, Rībenu..visi no LNNL/VL ...Pretīgu glumekļu bars..

Atbildēt

dufrgis

27.02.2015. 22:20

mūsējais dzintars nav fundamentālists bet gēbelsa spermas embrions kurš vēlas latvijas izpārdošanu eiropai un maidenus krievijā grozīt ... .

Atbildēt

dufrgis

27.02.2015. 22:20

»

Stroncijs

Nolādētie vācieši iesauca latviešus leģionā un nu leģionāri visai pasaulei kliedz savu sāpi 16. martā..kā mazi bērni..kāda jēga? Lestenes kapos var paņaudēt un viss...


mūsējais dzintars nav fundamentālists bet gēbelsa spermas embrions kurš vēlas latvijas izpārdošanu eiropai un maidenus krievijā grozīt ...

Atbildēt

Vienotība un nacionāla pretestība būtu tiesiska Latvija

27.02.2015. 21:51

jo valsti visvieglāk iznīcināt ekonomiski.
Viss cits ir naida kurināšana.
Mēs paši zinām, kas mums jāatceras, ja tā nebūtu Latvija būtu nokosta psrs laikos

Atbildēt

AG

27.02.2015. 21:48

TO, KA PAULS-PĀVULS NAV PATRIOTS, SEN ZINĀJU, BET, KA TĀDS SŪDA BRĀLIS, NEBIJU DOMĀJIS VIS...

Atbildēt

krahhs

27.02.2015. 19:01

»

dumš kā zābaks


nepareizi,vajag-dumš zābaks.

Atbildēt

diemžēl

27.02.2015. 18:19

Andris Pauls-Pāvuls ir nenovērtēts un kuriozs tips, kas nav ņemams nopietni.

Atbildēt

Gunārs

27.02.2015. 17:12

" Jau gadiem 16. martā Latvijā notiek lāpu gājiens," ;Sīs citāts norāda, ka raksta autoram ir tumša lieta kas notiek 16.martā. Cik degradētam jābūt, lai nezinātu kā izskatās LĀPA !!!

Atbildēt

Edge

27.02.2015. 15:34

»

Juris

Rubeņa bataljons bija Kureļa grupas sastāvā,bet viņu kauju ceļš uzsākās 14.novembrī pēc tam,kad pati Kureļa grupa jau bija sagrauta bez pretošanās.Tā ka vēsturiski precīzāk ir runāt nevis par Kureļa,bet gan par Rubeņa pretošanos vācu spēkiem,it sevišķ tāpēc ka raksta autors mēģina saistīt Silgaili ...


......par pretošanos vācu spēkiem. Nepietiek ar Varoņu piemiņas dienu 22.jūnijā - vēl sāksim slavēt 14. novembrī uzsākto pretošanos? Nu, vai ziniet, tā jau "Ex-seržanti"-bordānieši nerīkosies, citādi vēl par feldmaršaliem Jēkaba ielā nekļūs....

Atbildēt

Edge

27.02.2015. 15:29

»

Stroncijs

Nolādētie vācieši iesauca latviešus leģionā un nu leģionāri visai pasaulei kliedz savu sāpi 16. martā..kā mazi bērni..kāda jēga? Lestenes kapos var paņaudēt un viss...


Kur pēc 1945.g.9.maija devās leģiona vadība?! Ne jau Latvijas mežos turpināt cīņu, bet gan iesēdās ērtākās vietās Briselē, Londonā, Vašingtonā. ....mēs drīz nāksim palīgos, turieties - uz tiem tukšajiem solījumiem uzķērās daudzi karstgalvji - uzķeras arī pašlaik - uzķersies vēl ilgi.
LNNK/VL ir tie paši vēži, jaunā kulīte....

Atbildēt

Stroncijs

27.02.2015. 13:46

»

Juris

Būsim vēsturiski precīzi! Arājs gan uz papīra tika ieskaitīts leģiona sastāvā,bet nevienu minūti tā sastāvā nav karojis,jo leģiona augstākie komandieri kategoriski atteicās viņu pieņemt.Kaut gan Maskavas propoganda nepārtraukti mīl šo mītu uzkurināt


Nolādētie vācieši iesauca latviešus leģionā un nu leģionāri visai pasaulei kliedz savu sāpi 16. martā..kā mazi bērni..kāda jēga? Lestenes kapos var paņaudēt un viss..

Sūda LNNK/VL nav pārtapuši par nacionāliem fundamentālistiem, kam patiesi rūpētu latviešu interesesun liktenis tēvzemē un reāli par to cīnītos..nē, sadarbojas ar 4. maija kliķi pilnā mērā un mierā...Tai vietā plēš kreklus pie Saeimas ēkas protetējot ziemā, grūstās pie pieminekļa 16. martā.. pušeļu un infantīlu personu izdarības..

Nepiedaloties 4. maija kliķes noziegumos pret latviešu tautu, LNNK/VL varēja nesēdēt silē, bet veidot un uzturēt fundamentālistu kustību, notiekošo Latvijā ietekmējot ar tautas atbalstu.. tostarp referendumiem..tagad LNNK/VL pat neprotestē, ka jāsavāc 155000 personu parakstu, lai rosinātu referendumu..Secinājumos - LNNK/VL tādi pat noziedznieki kā 4. maija kliķe..

Atbildēt

Juris

27.02.2015. 13:19

»

Haris.

Manuprāt,Lāčplēša diena ir īstā,lai pieminētu kritušos kauju biedrus.Bet,16.martu par kritušo atceres dienu svin par godu 15.un 19.SS divīziju kritušajiem karavīriem,kuru (SS) rindās ir "karojis",arī,V.Arājs,kura rokas-līdz elkoņiem-ir ar mierīgo iedzīvotāju asinīm.Kara sākumā,kad Hitlers cerēja uz ...


Būsim vēsturiski precīzi! Arājs gan uz papīra tika ieskaitīts leģiona sastāvā,bet nevienu minūti tā sastāvā nav karojis,jo leģiona augstākie komandieri kategoriski atteicās viņu pieņemt.Kaut gan Maskavas propoganda nepārtraukti mīl šo mītu uzkurināt.

Atbildēt

Juris

27.02.2015. 13:13

»

Leitnants Rubenis bija Kureļa grupā!

https://twitter.com/andrispp/status/571002226350563328


Rubeņa bataljons bija Kureļa grupas sastāvā,bet viņu kauju ceļš uzsākās 14.novembrī pēc tam,kad pati Kureļa grupa jau bija sagrauta bez pretošanās.Tā ka vēsturiski precīzāk ir runāt nevis par Kureļa,bet gan par Rubeņa pretošanos vācu spēkiem,it sevišķ tāpēc ka raksta autors mēģina saistīt Silgaili ar pretošanās apspiešanu,kaut gan viņam ar to nebija nekāda sakara,vienkārši tiek sajaukts ar Jekelnu (vienīgi nezinu vai apzināti,vai aiz nezināšanas).

Atbildēt

Haris.

27.02.2015. 13:00

Manuprāt,Lāčplēša diena ir īstā,lai pieminētu kritušos kauju biedrus.Bet,16.martu par kritušo atceres dienu svin par godu 15.un 19.SS divīziju kritušajiem karavīriem,kuru (SS) rindās ir "karojis",arī,V.Arājs,kura rokas-līdz elkoņiem-ir ar mierīgo iedzīvotāju asinīm.Kara sākumā,kad Hitlers cerēja uz ātru uzvaru,nacionālas karaspēka vienības bij aizliegtas,bet kara beigās,kad draudēja "beigas",tika mobilizētas nevācu nacionālas karaspēka vienības,lai "taupītu valstsvāciešu (Reichsdeutsche)asinis un darbaspēku! Plašāku informāciju lasiet,uzsitot "Latvijas okupācija 1940-1945.g."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...