Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead 1916

02.03.2021. 19:16

Nu, ko, Aldi? Taada kaa scheisse sanaakusi... Uz to ir JAAIESSHNJAUC!

Atbildēt

jautrais

02.03.2021. 19:14

..profesora grāds nenozīmē gudrības izpausmi, dauni arī speciālizācijās ir ģeniāli...

Atbildēt

hm

02.03.2021. 19:09

Ja runā par pulksteņiem, tad pirmā, kas nozaga, bija eksprezidente VVF. No Kanādas savulaik atbraukusi. Vai tur tāda tradīcija, grūti teikt.

Atbildēt

Autorei

02.03.2021. 19:00

»

Lv

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais...


Interesanti, par kādiem darbiem tie grādi ir!? Šodien ir daudzi ar grādiem visādos virzienos, ko par zinātni grūti saukt. Un tante, acimredzami, domā, ka ir krietni gudrāka par citiem!

Atbildēt

Lv

02.03.2021. 18:49

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais”

Kā tur bija ,profesoriene,tais rakstos teikts - "Cita acī redz skabargu,savā baļķi neredz?"

Atbildēt

nebūsim naivi

02.03.2021. 18:35

Deputāts A.Gozema k-gs jau ir apsteidzoši atbildējis-Karīna Sprūde ir viņa meitene!

Atbildēt

tiešām

02.03.2021. 18:31

paldies tai prastajai Sprūdei,kura nejauši no gremdēja Gobzema politisko "spēku",bet viņš pats vēl ar savu aizstāvības rakstu pielika treknu punktu.

Atbildēt

mazais puika

02.03.2021. 17:40

»

lielais puika

Saistībā ar notikušo ir paskaļa kņada. Taču nēesmu lasījis sakarīgu skaidrojumu, kāpēc un kas meitenei (izmantošu teksta terminoloģiju) vispār bija jāmaksā un vai tas bija jādara parādōt diplomātisko pasi...


Tikai muļkis nezin, ka nevajag prasīt atpakaļ PVN Šveicē, ja lido mājās ar ļoteni vai brauc ar auto. Latvijas presē ir vairāki gadījumi kur slaveni un mazāk slaveni cilvēki ir maksājuši sodus un šķīrušies no mantām tieši šādā veidā, jo šveices muitnieki ziņo musējiem, vai poļiem, kā šajā gadijumā! Eiropas muitnieki ziņo viens otram, par pilsoņiem kas atprasījuši PVN. Tas ir Eiropas likums, kurš pasaka, ka pirmā robežas šķersošanas vietā ir jādeklarē manta, jo muitnieks speciāli viņai Varšavā uzprasīja - vai jums ir deklarējama prece, uz ko censoņa uzreiz sameloja! Aldis ar savu pamuļku varzu ir pārvilcis strīpu kustībai par taisnibu un tiesiskumu! Viss ir beidzies nesācies. Paldies, jo ievēlot mēs redzētu vēl trakākas lietas! PS. Vai viņam tiešām ir jurista diploms, ka var atļauties rakstīt tādas muļķības?

Atbildēt

jaajaa

02.03.2021. 17:33

...kas nu Aldim vismazāk bija vajadzīgs, ir šāds gadījums...un piekritīšu autorei...cik saprotu, tad pulksteņu kotrabandiste pati no mandāta neatteiksies (vecajās demokrātijās tas notiktu stundu laikā pēc notikuma, bet 4.maija republika tāda nav)...līdz ar to Aldim no partijas viņa jāmet ārā, īstenībā pat citas iespējas nav...tāpat viņam nākošās vēlēšanas lielus panākumus nesola...

Atbildēt

adva kādz?

02.03.2021. 17:14

ta beidziet! cik var? aldis ir aldis. Nezinu to meitēnu, štrunts par pulksteņiem. Ja Sorbonnas, Kembrižas un citiem nav ko vairāk teikt, klusējiet.
Varu derēt atkal kādi ievilksies vēlēt par kārtējo bļauri. Nogurums totālais.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.03.2021. 17:02

»

Zuze

Tai deputātei ar godprātu un sirdsapziņu viss ok? Jau nākamajā dienā viņai vajadzēja nolikt deputāta mandātu un atvainoties


Nē, tādu viņai nav. Ir tikai ambīcijas un izredzētības sajūta, un absolūts izpratnes trūkums par to, ka īstenībā viņa- kā saka raksta autor - Latvijas kontekstā ir apaļa 0

Atbildēt

Patiesais

02.03.2021. 16:50

Raksts ir vērtīgs. Politiķis nedrīkst būt iedomīgs un piešķirt sev virscilvēka statusu, ja viņš vēlas organizēt un vadīt valsti. Partijas nosaukumā ieliktie vārdi "Likums un kārtība" nedot tiesību pat subjektīvi izcelt un uzcelt sevi pāri citiem cilvēkiem. Ja esat tik izcilu nosaukumu ielikuši partijai, tad domājiet, ka šo nosaukumu pareizi piepildīt. Tas ir ļoti smags uzdevums. Ir jāsaprot, ka dēļ fenomināla nosaukuma vien, katrs tās biedrs tiks izsekots un vērots pie katra punkta. Neiekrītiet!. Veiksmi partijai un tās vadītājam.

Atbildēt

lauķis

02.03.2021. 16:49

»

Ieva

Pilnībā piekrītu. Arī Bilam Geitsam un Īlonam Maskam nav ar ko lepoties. To taču ikviens ar smagu darbu var sasniegt


Vēl stulbāk ir bilu un masku uzskatīt par kaut ko,tie arī ir tikai kosmosa atkritumi.Toties aitām un kāmjiem tie ir baigie progresori.

Atbildēt

Vilis

02.03.2021. 16:48

»

Oki

Es kā vienkāršs cilvēks labprāt palasītos viedās autores zinātniskās publikācijas , bet interneta pārlūki neko neuzrāda , tāpat kā minētās universitātes mājaslapa . Kāds var izlīdzēt ar linkiem


Vai Tev, Oki, šķiet, ka diskusija ir par raksta auteres darba vietu Sorbonas universitātē, nevis Gobzema stumdītas favorītes ar meitenīgo sejiņu, kura neesit “parasta mirstīgā”, Latvijas valsti konkrēti apkaunojušām izdarībām? Nabadziņš, man ļoti žēl par Tevi.

Atbildēt

P.

02.03.2021. 16:34

»

Tapat

Interesanti, ka Google vispaŗ neko par autori nezina. Tikai Facebook lapa. Savdabīga akadēmiskā dzīve


Tā takš Faculté des lettres. Ce n'est nekāda kvantu fizika, comprenez-vous?

Atbildēt

Tapat

02.03.2021. 16:26

Interesanti, ka Google vispaŗ neko par autori nezina. Tikai Facebook lapa. Savdabīga akadēmiskā dzīve.

Atbildēt

Ieva

02.03.2021. 16:17

Pilnībā piekrītu. Arī Bilam Geitsam un Īlonam Maskam nav ar ko lepoties. To taču ikviens ar smagu darbu var sasniegt.
Bet jūs pamēģiniet komentāros anonīmi stulbības rakstīt. Tam vajadzīgas gan prasmes, gan drosme, un tādu kombināciju ir ārkārtīgi grūti sasniegt.

Atbildēt

Matīss no Liepājas

02.03.2021. 16:16

Ļoti pareizs nostādījums. Ne par to pulksteni jācepas, bet par tiem “parastajiem mirstīgajiem”. Nav jau tas pulkstenis nekas īpašs, un 11k arī nav prātam neaptverama nauda. Liela, protams, bet daudzi to var atļauties. Bēdīgi ir skuķa paskaidrojumi. Tur viss no viņas lien ārā. Bija tāds personāžs Šarikovs. Lūk, viņa reinkarnācija.

Atbildēt

Jūsu vārds:

02.03.2021. 16:14

Komentāra teksts:
AIZMIRSTIET! GOBZEMS NEBŪS TAS, KURŠ KAUT KO TĀDU DARĪS. JA PARTIJĀ IR VISI "APSMĒRĒJUŠIES" SAVĀKTI, TAD NEVAR TAČU VIENU AUGSTPRĀTĪGU, IEDOMĪGU UN PAŠTAISNU BĀBU IZMEST PAR ŠMUCI NO PARTIJAS

Atbildēt

nosodu arzemju agentus

02.03.2021. 16:02

»

nevēlētājs

Feins rakstiņš


fufelis

Atbildēt

nevēlētājs

02.03.2021. 15:54

Feins rakstiņš!

Atbildēt

vīze

02.03.2021. 15:36

atradusi te kā sevi posicionēt - Sorbona. To jebkurš ar darbu var panākt. Pamēģineiet aizstāvēt disertāciju un tikt par profesrou Rēzeknes akadēmiskajā palīgskolā bez neviens zinātniskas publikācijas... tas ir īsts rūdījums gados krāts un frišināts. Īsts Latvijas lepnums, pastalniece ar kvalitates zīmi

Atbildēt

Oki

02.03.2021. 15:30

Es kā vienkāršs cilvēks labprāt palasītos viedās autores zinātniskās publikācijas , bet interneta pārlūki neko neuzrāda , tāpat kā minētās universitātes mājaslapa . Kāds var izlīdzēt ar linkiem ?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

02.03.2021. 15:29

Mūsu partijā ir tikai izredzētie! Un izredzētie ir visi saeimas deputāti, izņemot saskaniešus.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

02.03.2021. 15:10

komunistu - okupantu noziegumi vairs nav atsevišķu indivīdu atbildība, bet iesakņojusies kā sazarotu dzimtu kopējais mantojums, kurš slēpjams plašākai sabiedrībai.
Ne velti vairumam politiķu biogrāfija sākas tikai ar 90to gadu un lielāko tiesu tie visi bāreņi.

Atbildēt

ņe ribo, ņe mjaso

02.03.2021. 15:09

Parlamenta priekšvēlēšanu aģitācijas laikā Sprūde medijiem teikusi: “KPV LV ir vienīgie, kas drosmīgi atklāj ilgus gadus pastāvošos koruptīvos grupējumus un Latvijas valsts izzagšanu”.

2009. gada pašvaldību vēlēšanās no politisko partiju apvienības “Saskaņas centrs” kandidēja kāda jaunkundze vārdā Karina Tinamagomedova.

Pēc panākumiem savās pirmajās vēlēšanās, K. Tinamagomedova paralēli darbam Ādažu novada domē kļuva par “Saskaņas centrs” pietuvinātās biedrības “Jauniešu Rīgas dome” valdes locekli, tādējādi jaušams, ka viņa ir aktīva “Saskaņas centrs” atbalstītāja, politisko uzstādījumu un vērtību aizstāve.

Saskaņā ar publiski pieejamajiem datiem, K. Tinamagomedova 2014. gadā apprecējās un pieņēma vīra uzvārdu, kļūstot par Karinu Sprūdi, tādējādi 2017. gada jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās no jau pārdēvētās sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kā saraksta līdere bija Karina Sprūde.

Sprūde Ādažu novada domes sēdēs partiju “Saskaņa” pārstāvēja līdz 2018. gada 26. jūnijam, bet 2018. gada 24. jūlija domes sēdē piedalījās jau kā politiskās partijas “KPV LV” pārstāve. Tas ļauj secināt, ka Sprūde KPV LV pievienojās tikai īsu brīdi pirms oficiālo sarakstu iesniegšanas termiņa Centrālajā Vēlēšanu komisijā (CVK). Bet, saskaņā ar likumu, Sprūde priekšvēlēšanu aģitācijas uzskaites periodā vienlaikus pārstāvēja divas partijas, proti, “Saskaņu” un “KPV LV”.

Jocīgi, bet Sprūde savos sociālajos medijos nekur nav norādījusi savu iepriekšējo saistību ar “Saskaņu”, norādot tikai piederību “KPV LV”. Tāpat, iesniedzot informāciju CVK, Sprūde ir “piemirsusi” norādīt, ka viņa papildus deputātes darbam Ādažu novada domē, vienlaikus ir arī biedrības “Solidaritāte.lv” likvidatore. Interesanti, ka Sprūde arī pašlaik, būdama Saeimas deputāte, ir biedrības “Solidaritāte.lv” likvidatore, kur otrs no šīs biedrības likvidatoriem ir kāds Mitrofans Slobodjans, ar kuru kopā Sprūde darbojās arī biedrības “Jauniešu Rīgas dome” valdē.

Kā Jauns.lv apstiprināja “KPV LV”, tad partijas rindās uzņemt Sprūdi ieteicis tieši Aldis Gobzems un partijas kolēģi ir paļāvušies uz Gobzema godprātību, piesaistot partijai personas ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Kāds

02.03.2021. 15:06

»

cilveks444

Kā vienkāršs cilvēks, ieteiktu augsti izglītotajai dāmai sekojošu padomu: nespriest par cilvēku no vienas TV pārraides, no viena fragmenta, kurš, kas zina, ir izrauts no konteksta. Cik dzirdēts, kā Karina Sprūde uzstājas Saeimā, tad jāsaka, ka viņa ir viena no tām, kura nebaidās melnu saukt par melnu...


Kas tieši ir izrauts no konteksta? Beibei jūra līdz ceļiem - mēğina šmaukties, tiek pieķerta, neadekvāti plivinās ar diplomātisko pasi, jo uzskata ka ir izredzēto kastā. Tas ka pamuld no tribīnes lai kotlešnieku alkas apmierinātu, nekādu pienesumu valstij nedod. :D

Atbildēt

cilveks444

02.03.2021. 15:01

Kā vienkāršs cilvēks, ieteiktu augsti izglītotajai dāmai sekojošu padomu: nespriest par cilvēku no vienas TV pārraides, no viena fragmenta, kurš, kas zina, ir izrauts no konteksta. Cik dzirdēts, kā Karina Sprūde uzstājas Saeimā, tad jāsaka, ka viņa ir viena no tām, kura nebaidās melnu saukt par melnu, baltu par baltu, kura nelaipo un nemeklē izdevīgumu, kura nedzenas pēc labumiem.

Jo viņai, kā gudrai un aktīvai sievietei politiķei bija visas iespējas piekļauties varas pārstāvjiem, kuri šobrīd ir parādījuši pilnīgu savu impotenci rīcībspējā, un ļoti labi baroties no siles. Ņirgāties par tautu, kā to dara varas partijas dienu no dienas. Tās pašas varas partijas, par vienu no kurām, cik varam nojaust pēc raksta-vēstules, ir balsojusi autore.

Un vēl! Bija tāda VVF, kura nepirka dārgu pulksteni par savu naudu, bet iekāroja to un pievāca. Tā pati VVF, kura ņirgājās par veciem cilvēkiem, grozot pirkstu sev pie deniņiem, sak, jūs vecie muļķi, ejiet tak dēt! Nedzirdēju toreiz Latvijas inteliģences niknuma pilnās balsis, kas aizsmakušas no sašutuma kliedzieniem. Nedzirdēju. Viss klusu, viss labi. Elka lomā stādītā VVF ir neaizskarama. Lai gan ir tukša, kopta čaula ar tukšu iekšu, bez dvēseles, bez sirds siltuma.

Bet te nāk jauns politisks spēks, te nāk drauds kliķes partiju kartelim, tāpēc ir izsludināta maksimāla trauksme, jo jaunā partija “Likums un Kārtība” ir tautā populāra. Tās biedru skaits ir milzīgs, un tas turpina augt. Tāpēc tiks meklēts pat mazākais gruzis šīs partijas acī. Pat puteklītis, un ķersies pie pēdēja salmiņa, lai tikai nepieļautu šīs partijas nākšanu pie varas. Tiek mobilizēti kliķei pakalpīgie drošības spēki, melnās miesās rausies piebarotie mediji, tiks darīts maksimālais, lai grautu šīs partijas tēlu.

P.S. Neesmu ne partijas “Likums un Kārtība” biedrs, ne arī esmu izlēmis, par ko balsošu. Bet....bet, vērojot to, kas notiek, man jāsaka, kā kāda ASV militārās jomas speciālistam pensijā, ka viņam Tramps nebija tīkamākais, taču, kad viņš redzēja, kā Trampu apmelo, cik zemiski rīkojas tā saucamie demokrāti, viņam Tramps kļuva ļoti simpātisks. Domāju, daudziem ar partiju “Likums un Kārtība” būs līdzīgi. Tik jautājums, vai arī Latvijā safabricēs vēlēšanu rezultātus? Jeb nobīsies?!

Atbildēt

Šofera dēls

02.03.2021. 14:28

Aldi, Aldi, šitāds promahs! Tev kā partijas Likums un taisnība politiķim vajadzēja zināt, ka Latvijā tāpat kā politiķus visur citur pasaulē iegāž dārgi pulksteņi, priviliģēti auto un stulbas mīļākās. Vai tiešām nesaproti, ka Tev tautas acīs bija kristīgs pienākums stāvēt un krist tikai par ģimeni, sievu un bērniem? Bet tu te ņemies ar meitenēm, kas sevi neuzskata par “vienkāršām mirstīgajām”, un savās “cāļa” smadzenēs izdomā sākt kačāt pravas pret citvalstu pogainajiem par glupas alkatības izraisītu starptautisku kontrabandas mēģinājumu diplomātiskās pases aizsegā. Esmu Tevī dziļi vīlies...

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 14:25

»

TYT

Tipisks Gobzema vēlētājs - citus viņš saredz kā dzīvniekus. Nav šaubu, ka tās nav vienīgās halucinācijas


Jums ir uztveres problēmas,arī laikam lasīt nemākat.

Atbildēt

FKK

02.03.2021. 14:20

Kad tu pēdējo reizi rakstīji vēstuli Gobzemam?
Politiķim "divi vienā" - gejam/homofobam ar skaidri redzamiem klīniskiem garīgo noviržu simptomiem, kurus nekļūdīgi atpazīst psihiatri. Viss ko viņam vajag tā ir uzmanība par katru cenu. Vienalga kā, galvenais, lai par viņu runā, cspjas, raksta vēstules. Svarīgi, ka viņš ir centrā

Atbildēt

Profesore nezin,

02.03.2021. 14:17

ka šī nav viņas un nav arī mūsu valsts. Jo valsts nerealizē tautas tiesības un intereses.

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 14:15

»

Otrs secinājums

Vajag taču domāt, ko raksta


Jā,es ar pilnu atbildībusaku ka šitā beibe nav gudrāka par gobzemu,varu to pamatot.Diemžēl tieši aitas,kāmji un gliemji to nesaprot,tāpēc ka aitas,kāmji un gliemji.Tiem nav vērts skaidrot kas ir kas,nesapratīs.

Atbildēt

Protobalts

02.03.2021. 14:11

Levits Kaljulaidai kārtejo reizi atgremo ,ka tur Krevijā ,mokās Navaļnijs ,par tiem latviešiem ,kuri guļ Dublinas ielās auz asfaltbetona grīdas -bezzpajumtnieki ,klusē ,un atslēdzis jūtūb kanala komentaru iespējas ,nevēloties komunicēt ar vietejo etnosu !
" 02.03.2021. Valsts prezidenta Egila Levita un Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas paziņojums ''
Attiecībā uz šo rakstu ,tieši tā ,latviesiem trūkst sava Šekeļgrūbera ,kā Hitlers ēbrejiem ,lai ieviestu kārtību.
Lai gan Šeķeļgrūbers izradijās ne āriešu (slāvi)etnosam piederīgs ,bet ēbrejs ,cerams ,ka Latviju sakārtos tikai mūsu etnosam piederīgie politiķi ,citi šeit ir lieki ,viltvārži !
N1c1 dna project
Baltic sea dna project
Rurikid dna project

Atbildēt

Labs raksts

02.03.2021. 14:07

Labas un patiess raksts. Tās deputātes izgājieni atgādināja man tos Mercedes, kuri braukā likām riepām, bet degvielas uzpildes stacijā lej ne vairāk par 10 litriem. Tā arī šī deputāte, kurai valsts amatpersonu deklarācijā nav nekādu naudas uzkrājumu, bet viņa pērk pulksteni par 11 000.- , jo grib izzskatīties ne vien kā diplomāta pases īpašniece, bet arī kā miljonāre. Faktiski tā deputāte ir zema līmeņa prasta sieviete, kura nezin kāpēc iekļuvusi Saeimā un ar savu rīcību degradējusi gan sevi, gan savus kolēģus.

Atbildēt

Sicinātājiem

02.03.2021. 14:05

»

Otrs secinājums

Vajag taču domāt, ko raksta


A kā gobzemiežvazaņķi iesilst. Paši grauž sausu mazi, bet ar skaudību skatās kā resnas cūkas žļampā no treknas siles. To tur brīnīties, ka sēžam tādā bedrē.

Atbildēt

Otrs secinājums

02.03.2021. 13:47

»

Secinājums

Marta-Ilona Valante nav gudrāka par gobzemu


Vajag taču domāt, ko raksta!

Atbildēt

TT

02.03.2021. 13:45

Cienījamā profesore, tā, kura ne par ko neinteresējas un neko nezin, bet konsekventi balso.

Pieļauju, ko korektāk būtu šo adresēt ar aicinājumu Sprūdei.

Tas ir viņas vērtību skalas jautājums

Atbildēt

lielais puika

02.03.2021. 13:35

Saistībā ar notikušo ir paskaļa kņada. Taču nēesmu lasījis sakarīgu skaidrojumu, kāpēc un kas meitenei (izmantošu teksta terminoloģiju) vispār bija jāmaksā un vai tas bija jādara parādōt diplomātisko pasi?
1. Kāpēc meitenei vispār ir diplomātiskā pase? Vai viņa ir diplomāts? Kad un kur viņa ir diplomāts un drīkst pasi rādīt? Kad pasi rādīt ir aizliegts?
2. Par austrumu kaimiņu parašām labi teikts. Taču iesaku apskatīt meitenes amatpersonas deklarāciju. Tur redzami viņas vecāki un skaidrs kāds ir viņas pašas, vēl mazas meitenes, dzimtais uzvārds. Austrumu kaimiņa pieminēšana uzreiz redzama citā gaismā.
3.Liekam roku uz sirds un pasakam, nekad nēesam izmantojuši austrumu kaimiņa metodes. Nu vismaz pēdājo desmit gadu laikā. Vismaz pēdējo piecu gadu laikā. Cik tādi sanācā? Daži laiam arī būs. Kā tur bija ar to akmens mešānu.....?

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 13:32

Marta-Ilona Valante nav gudrāka par gobzemu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...