Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead 1916

02.03.2021. 19:16

Nu, ko, Aldi? Taada kaa scheisse sanaakusi... Uz to ir JAAIESSHNJAUC!

Atbildēt

jautrais

02.03.2021. 19:14

..profesora grāds nenozīmē gudrības izpausmi, dauni arī speciālizācijās ir ģeniāli...

Atbildēt

hm

02.03.2021. 19:09

Ja runā par pulksteņiem, tad pirmā, kas nozaga, bija eksprezidente VVF. No Kanādas savulaik atbraukusi. Vai tur tāda tradīcija, grūti teikt.

Atbildēt

Autorei

02.03.2021. 19:00

»

Lv

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais...


Interesanti, par kādiem darbiem tie grādi ir!? Šodien ir daudzi ar grādiem visādos virzienos, ko par zinātni grūti saukt. Un tante, acimredzami, domā, ka ir krietni gudrāka par citiem!

Atbildēt

Lv

02.03.2021. 18:49

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais”

Kā tur bija ,profesoriene,tais rakstos teikts - "Cita acī redz skabargu,savā baļķi neredz?"

Atbildēt

nebūsim naivi

02.03.2021. 18:35

Deputāts A.Gozema k-gs jau ir apsteidzoši atbildējis-Karīna Sprūde ir viņa meitene!

Atbildēt

tiešām

02.03.2021. 18:31

paldies tai prastajai Sprūdei,kura nejauši no gremdēja Gobzema politisko "spēku",bet viņš pats vēl ar savu aizstāvības rakstu pielika treknu punktu.

Atbildēt

mazais puika

02.03.2021. 17:40

»

lielais puika

Saistībā ar notikušo ir paskaļa kņada. Taču nēesmu lasījis sakarīgu skaidrojumu, kāpēc un kas meitenei (izmantošu teksta terminoloģiju) vispār bija jāmaksā un vai tas bija jādara parādōt diplomātisko pasi...


Tikai muļkis nezin, ka nevajag prasīt atpakaļ PVN Šveicē, ja lido mājās ar ļoteni vai brauc ar auto. Latvijas presē ir vairāki gadījumi kur slaveni un mazāk slaveni cilvēki ir maksājuši sodus un šķīrušies no mantām tieši šādā veidā, jo šveices muitnieki ziņo musējiem, vai poļiem, kā šajā gadijumā! Eiropas muitnieki ziņo viens otram, par pilsoņiem kas atprasījuši PVN. Tas ir Eiropas likums, kurš pasaka, ka pirmā robežas šķersošanas vietā ir jādeklarē manta, jo muitnieks speciāli viņai Varšavā uzprasīja - vai jums ir deklarējama prece, uz ko censoņa uzreiz sameloja! Aldis ar savu pamuļku varzu ir pārvilcis strīpu kustībai par taisnibu un tiesiskumu! Viss ir beidzies nesācies. Paldies, jo ievēlot mēs redzētu vēl trakākas lietas! PS. Vai viņam tiešām ir jurista diploms, ka var atļauties rakstīt tādas muļķības?

Atbildēt

jaajaa

02.03.2021. 17:33

...kas nu Aldim vismazāk bija vajadzīgs, ir šāds gadījums...un piekritīšu autorei...cik saprotu, tad pulksteņu kotrabandiste pati no mandāta neatteiksies (vecajās demokrātijās tas notiktu stundu laikā pēc notikuma, bet 4.maija republika tāda nav)...līdz ar to Aldim no partijas viņa jāmet ārā, īstenībā pat citas iespējas nav...tāpat viņam nākošās vēlēšanas lielus panākumus nesola...

Atbildēt

adva kādz?

02.03.2021. 17:14

ta beidziet! cik var? aldis ir aldis. Nezinu to meitēnu, štrunts par pulksteņiem. Ja Sorbonnas, Kembrižas un citiem nav ko vairāk teikt, klusējiet.
Varu derēt atkal kādi ievilksies vēlēt par kārtējo bļauri. Nogurums totālais.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.03.2021. 17:02

»

Zuze

Tai deputātei ar godprātu un sirdsapziņu viss ok? Jau nākamajā dienā viņai vajadzēja nolikt deputāta mandātu un atvainoties


Nē, tādu viņai nav. Ir tikai ambīcijas un izredzētības sajūta, un absolūts izpratnes trūkums par to, ka īstenībā viņa- kā saka raksta autor - Latvijas kontekstā ir apaļa 0

Atbildēt

Patiesais

02.03.2021. 16:50

Raksts ir vērtīgs. Politiķis nedrīkst būt iedomīgs un piešķirt sev virscilvēka statusu, ja viņš vēlas organizēt un vadīt valsti. Partijas nosaukumā ieliktie vārdi "Likums un kārtība" nedot tiesību pat subjektīvi izcelt un uzcelt sevi pāri citiem cilvēkiem. Ja esat tik izcilu nosaukumu ielikuši partijai, tad domājiet, ka šo nosaukumu pareizi piepildīt. Tas ir ļoti smags uzdevums. Ir jāsaprot, ka dēļ fenomināla nosaukuma vien, katrs tās biedrs tiks izsekots un vērots pie katra punkta. Neiekrītiet!. Veiksmi partijai un tās vadītājam.

Atbildēt

lauķis

02.03.2021. 16:49

»

Ieva

Pilnībā piekrītu. Arī Bilam Geitsam un Īlonam Maskam nav ar ko lepoties. To taču ikviens ar smagu darbu var sasniegt


Vēl stulbāk ir bilu un masku uzskatīt par kaut ko,tie arī ir tikai kosmosa atkritumi.Toties aitām un kāmjiem tie ir baigie progresori.

Atbildēt

Vilis

02.03.2021. 16:48

»

Oki

Es kā vienkāršs cilvēks labprāt palasītos viedās autores zinātniskās publikācijas , bet interneta pārlūki neko neuzrāda , tāpat kā minētās universitātes mājaslapa . Kāds var izlīdzēt ar linkiem


Vai Tev, Oki, šķiet, ka diskusija ir par raksta auteres darba vietu Sorbonas universitātē, nevis Gobzema stumdītas favorītes ar meitenīgo sejiņu, kura neesit “parasta mirstīgā”, Latvijas valsti konkrēti apkaunojušām izdarībām? Nabadziņš, man ļoti žēl par Tevi.

Atbildēt

P.

02.03.2021. 16:34

»

Tapat

Interesanti, ka Google vispaŗ neko par autori nezina. Tikai Facebook lapa. Savdabīga akadēmiskā dzīve


Tā takš Faculté des lettres. Ce n'est nekāda kvantu fizika, comprenez-vous?

Atbildēt

Tapat

02.03.2021. 16:26

Interesanti, ka Google vispaŗ neko par autori nezina. Tikai Facebook lapa. Savdabīga akadēmiskā dzīve.

Atbildēt

Ieva

02.03.2021. 16:17

Pilnībā piekrītu. Arī Bilam Geitsam un Īlonam Maskam nav ar ko lepoties. To taču ikviens ar smagu darbu var sasniegt.
Bet jūs pamēģiniet komentāros anonīmi stulbības rakstīt. Tam vajadzīgas gan prasmes, gan drosme, un tādu kombināciju ir ārkārtīgi grūti sasniegt.

Atbildēt

Matīss no Liepājas

02.03.2021. 16:16

Ļoti pareizs nostādījums. Ne par to pulksteni jācepas, bet par tiem “parastajiem mirstīgajiem”. Nav jau tas pulkstenis nekas īpašs, un 11k arī nav prātam neaptverama nauda. Liela, protams, bet daudzi to var atļauties. Bēdīgi ir skuķa paskaidrojumi. Tur viss no viņas lien ārā. Bija tāds personāžs Šarikovs. Lūk, viņa reinkarnācija.

Atbildēt

Jūsu vārds:

02.03.2021. 16:14

Komentāra teksts:
AIZMIRSTIET! GOBZEMS NEBŪS TAS, KURŠ KAUT KO TĀDU DARĪS. JA PARTIJĀ IR VISI "APSMĒRĒJUŠIES" SAVĀKTI, TAD NEVAR TAČU VIENU AUGSTPRĀTĪGU, IEDOMĪGU UN PAŠTAISNU BĀBU IZMEST PAR ŠMUCI NO PARTIJAS

Atbildēt

nosodu arzemju agentus

02.03.2021. 16:02

»

nevēlētājs

Feins rakstiņš


fufelis

Atbildēt

nevēlētājs

02.03.2021. 15:54

Feins rakstiņš!

Atbildēt

vīze

02.03.2021. 15:36

atradusi te kā sevi posicionēt - Sorbona. To jebkurš ar darbu var panākt. Pamēģineiet aizstāvēt disertāciju un tikt par profesrou Rēzeknes akadēmiskajā palīgskolā bez neviens zinātniskas publikācijas... tas ir īsts rūdījums gados krāts un frišināts. Īsts Latvijas lepnums, pastalniece ar kvalitates zīmi

Atbildēt

Oki

02.03.2021. 15:30

Es kā vienkāršs cilvēks labprāt palasītos viedās autores zinātniskās publikācijas , bet interneta pārlūki neko neuzrāda , tāpat kā minētās universitātes mājaslapa . Kāds var izlīdzēt ar linkiem ?

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

02.03.2021. 15:29

Mūsu partijā ir tikai izredzētie! Un izredzētie ir visi saeimas deputāti, izņemot saskaniešus.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

02.03.2021. 15:10

komunistu - okupantu noziegumi vairs nav atsevišķu indivīdu atbildība, bet iesakņojusies kā sazarotu dzimtu kopējais mantojums, kurš slēpjams plašākai sabiedrībai.
Ne velti vairumam politiķu biogrāfija sākas tikai ar 90to gadu un lielāko tiesu tie visi bāreņi.

Atbildēt

ņe ribo, ņe mjaso

02.03.2021. 15:09

Parlamenta priekšvēlēšanu aģitācijas laikā Sprūde medijiem teikusi: “KPV LV ir vienīgie, kas drosmīgi atklāj ilgus gadus pastāvošos koruptīvos grupējumus un Latvijas valsts izzagšanu”.

2009. gada pašvaldību vēlēšanās no politisko partiju apvienības “Saskaņas centrs” kandidēja kāda jaunkundze vārdā Karina Tinamagomedova.

Pēc panākumiem savās pirmajās vēlēšanās, K. Tinamagomedova paralēli darbam Ādažu novada domē kļuva par “Saskaņas centrs” pietuvinātās biedrības “Jauniešu Rīgas dome” valdes locekli, tādējādi jaušams, ka viņa ir aktīva “Saskaņas centrs” atbalstītāja, politisko uzstādījumu un vērtību aizstāve.

Saskaņā ar publiski pieejamajiem datiem, K. Tinamagomedova 2014. gadā apprecējās un pieņēma vīra uzvārdu, kļūstot par Karinu Sprūdi, tādējādi 2017. gada jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās no jau pārdēvētās sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kā saraksta līdere bija Karina Sprūde.

Sprūde Ādažu novada domes sēdēs partiju “Saskaņa” pārstāvēja līdz 2018. gada 26. jūnijam, bet 2018. gada 24. jūlija domes sēdē piedalījās jau kā politiskās partijas “KPV LV” pārstāve. Tas ļauj secināt, ka Sprūde KPV LV pievienojās tikai īsu brīdi pirms oficiālo sarakstu iesniegšanas termiņa Centrālajā Vēlēšanu komisijā (CVK). Bet, saskaņā ar likumu, Sprūde priekšvēlēšanu aģitācijas uzskaites periodā vienlaikus pārstāvēja divas partijas, proti, “Saskaņu” un “KPV LV”.

Jocīgi, bet Sprūde savos sociālajos medijos nekur nav norādījusi savu iepriekšējo saistību ar “Saskaņu”, norādot tikai piederību “KPV LV”. Tāpat, iesniedzot informāciju CVK, Sprūde ir “piemirsusi” norādīt, ka viņa papildus deputātes darbam Ādažu novada domē, vienlaikus ir arī biedrības “Solidaritāte.lv” likvidatore. Interesanti, ka Sprūde arī pašlaik, būdama Saeimas deputāte, ir biedrības “Solidaritāte.lv” likvidatore, kur otrs no šīs biedrības likvidatoriem ir kāds Mitrofans Slobodjans, ar kuru kopā Sprūde darbojās arī biedrības “Jauniešu Rīgas dome” valdē.

Kā Jauns.lv apstiprināja “KPV LV”, tad partijas rindās uzņemt Sprūdi ieteicis tieši Aldis Gobzems un partijas kolēģi ir paļāvušies uz Gobzema godprātību, piesaistot partijai personas ar nevainojamu reputāciju.

Atbildēt

Kāds

02.03.2021. 15:06

»

cilveks444

Kā vienkāršs cilvēks, ieteiktu augsti izglītotajai dāmai sekojošu padomu: nespriest par cilvēku no vienas TV pārraides, no viena fragmenta, kurš, kas zina, ir izrauts no konteksta. Cik dzirdēts, kā Karina Sprūde uzstājas Saeimā, tad jāsaka, ka viņa ir viena no tām, kura nebaidās melnu saukt par melnu...


Kas tieši ir izrauts no konteksta? Beibei jūra līdz ceļiem - mēğina šmaukties, tiek pieķerta, neadekvāti plivinās ar diplomātisko pasi, jo uzskata ka ir izredzēto kastā. Tas ka pamuld no tribīnes lai kotlešnieku alkas apmierinātu, nekādu pienesumu valstij nedod. :D

Atbildēt

cilveks444

02.03.2021. 15:01

Kā vienkāršs cilvēks, ieteiktu augsti izglītotajai dāmai sekojošu padomu: nespriest par cilvēku no vienas TV pārraides, no viena fragmenta, kurš, kas zina, ir izrauts no konteksta. Cik dzirdēts, kā Karina Sprūde uzstājas Saeimā, tad jāsaka, ka viņa ir viena no tām, kura nebaidās melnu saukt par melnu, baltu par baltu, kura nelaipo un nemeklē izdevīgumu, kura nedzenas pēc labumiem.

Jo viņai, kā gudrai un aktīvai sievietei politiķei bija visas iespējas piekļauties varas pārstāvjiem, kuri šobrīd ir parādījuši pilnīgu savu impotenci rīcībspējā, un ļoti labi baroties no siles. Ņirgāties par tautu, kā to dara varas partijas dienu no dienas. Tās pašas varas partijas, par vienu no kurām, cik varam nojaust pēc raksta-vēstules, ir balsojusi autore.

Un vēl! Bija tāda VVF, kura nepirka dārgu pulksteni par savu naudu, bet iekāroja to un pievāca. Tā pati VVF, kura ņirgājās par veciem cilvēkiem, grozot pirkstu sev pie deniņiem, sak, jūs vecie muļķi, ejiet tak dēt! Nedzirdēju toreiz Latvijas inteliģences niknuma pilnās balsis, kas aizsmakušas no sašutuma kliedzieniem. Nedzirdēju. Viss klusu, viss labi. Elka lomā stādītā VVF ir neaizskarama. Lai gan ir tukša, kopta čaula ar tukšu iekšu, bez dvēseles, bez sirds siltuma.

Bet te nāk jauns politisks spēks, te nāk drauds kliķes partiju kartelim, tāpēc ir izsludināta maksimāla trauksme, jo jaunā partija “Likums un Kārtība” ir tautā populāra. Tās biedru skaits ir milzīgs, un tas turpina augt. Tāpēc tiks meklēts pat mazākais gruzis šīs partijas acī. Pat puteklītis, un ķersies pie pēdēja salmiņa, lai tikai nepieļautu šīs partijas nākšanu pie varas. Tiek mobilizēti kliķei pakalpīgie drošības spēki, melnās miesās rausies piebarotie mediji, tiks darīts maksimālais, lai grautu šīs partijas tēlu.

P.S. Neesmu ne partijas “Likums un Kārtība” biedrs, ne arī esmu izlēmis, par ko balsošu. Bet....bet, vērojot to, kas notiek, man jāsaka, kā kāda ASV militārās jomas speciālistam pensijā, ka viņam Tramps nebija tīkamākais, taču, kad viņš redzēja, kā Trampu apmelo, cik zemiski rīkojas tā saucamie demokrāti, viņam Tramps kļuva ļoti simpātisks. Domāju, daudziem ar partiju “Likums un Kārtība” būs līdzīgi. Tik jautājums, vai arī Latvijā safabricēs vēlēšanu rezultātus? Jeb nobīsies?!

Atbildēt

Šofera dēls

02.03.2021. 14:28

Aldi, Aldi, šitāds promahs! Tev kā partijas Likums un taisnība politiķim vajadzēja zināt, ka Latvijā tāpat kā politiķus visur citur pasaulē iegāž dārgi pulksteņi, priviliģēti auto un stulbas mīļākās. Vai tiešām nesaproti, ka Tev tautas acīs bija kristīgs pienākums stāvēt un krist tikai par ģimeni, sievu un bērniem? Bet tu te ņemies ar meitenēm, kas sevi neuzskata par “vienkāršām mirstīgajām”, un savās “cāļa” smadzenēs izdomā sākt kačāt pravas pret citvalstu pogainajiem par glupas alkatības izraisītu starptautisku kontrabandas mēģinājumu diplomātiskās pases aizsegā. Esmu Tevī dziļi vīlies...

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 14:25

»

TYT

Tipisks Gobzema vēlētājs - citus viņš saredz kā dzīvniekus. Nav šaubu, ka tās nav vienīgās halucinācijas


Jums ir uztveres problēmas,arī laikam lasīt nemākat.

Atbildēt

FKK

02.03.2021. 14:20

Kad tu pēdējo reizi rakstīji vēstuli Gobzemam?
Politiķim "divi vienā" - gejam/homofobam ar skaidri redzamiem klīniskiem garīgo noviržu simptomiem, kurus nekļūdīgi atpazīst psihiatri. Viss ko viņam vajag tā ir uzmanība par katru cenu. Vienalga kā, galvenais, lai par viņu runā, cspjas, raksta vēstules. Svarīgi, ka viņš ir centrā

Atbildēt

Profesore nezin,

02.03.2021. 14:17

ka šī nav viņas un nav arī mūsu valsts. Jo valsts nerealizē tautas tiesības un intereses.

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 14:15

»

Otrs secinājums

Vajag taču domāt, ko raksta


Jā,es ar pilnu atbildībusaku ka šitā beibe nav gudrāka par gobzemu,varu to pamatot.Diemžēl tieši aitas,kāmji un gliemji to nesaprot,tāpēc ka aitas,kāmji un gliemji.Tiem nav vērts skaidrot kas ir kas,nesapratīs.

Atbildēt

Protobalts

02.03.2021. 14:11

Levits Kaljulaidai kārtejo reizi atgremo ,ka tur Krevijā ,mokās Navaļnijs ,par tiem latviešiem ,kuri guļ Dublinas ielās auz asfaltbetona grīdas -bezzpajumtnieki ,klusē ,un atslēdzis jūtūb kanala komentaru iespējas ,nevēloties komunicēt ar vietejo etnosu !
" 02.03.2021. Valsts prezidenta Egila Levita un Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas paziņojums ''
Attiecībā uz šo rakstu ,tieši tā ,latviesiem trūkst sava Šekeļgrūbera ,kā Hitlers ēbrejiem ,lai ieviestu kārtību.
Lai gan Šeķeļgrūbers izradijās ne āriešu (slāvi)etnosam piederīgs ,bet ēbrejs ,cerams ,ka Latviju sakārtos tikai mūsu etnosam piederīgie politiķi ,citi šeit ir lieki ,viltvārži !
N1c1 dna project
Baltic sea dna project
Rurikid dna project

Atbildēt

Labs raksts

02.03.2021. 14:07

Labas un patiess raksts. Tās deputātes izgājieni atgādināja man tos Mercedes, kuri braukā likām riepām, bet degvielas uzpildes stacijā lej ne vairāk par 10 litriem. Tā arī šī deputāte, kurai valsts amatpersonu deklarācijā nav nekādu naudas uzkrājumu, bet viņa pērk pulksteni par 11 000.- , jo grib izzskatīties ne vien kā diplomāta pases īpašniece, bet arī kā miljonāre. Faktiski tā deputāte ir zema līmeņa prasta sieviete, kura nezin kāpēc iekļuvusi Saeimā un ar savu rīcību degradējusi gan sevi, gan savus kolēģus.

Atbildēt

Sicinātājiem

02.03.2021. 14:05

»

Otrs secinājums

Vajag taču domāt, ko raksta


A kā gobzemiežvazaņķi iesilst. Paši grauž sausu mazi, bet ar skaudību skatās kā resnas cūkas žļampā no treknas siles. To tur brīnīties, ka sēžam tādā bedrē.

Atbildēt

Otrs secinājums

02.03.2021. 13:47

»

Secinājums

Marta-Ilona Valante nav gudrāka par gobzemu


Vajag taču domāt, ko raksta!

Atbildēt

TT

02.03.2021. 13:45

Cienījamā profesore, tā, kura ne par ko neinteresējas un neko nezin, bet konsekventi balso.

Pieļauju, ko korektāk būtu šo adresēt ar aicinājumu Sprūdei.

Tas ir viņas vērtību skalas jautājums

Atbildēt

lielais puika

02.03.2021. 13:35

Saistībā ar notikušo ir paskaļa kņada. Taču nēesmu lasījis sakarīgu skaidrojumu, kāpēc un kas meitenei (izmantošu teksta terminoloģiju) vispār bija jāmaksā un vai tas bija jādara parādōt diplomātisko pasi?
1. Kāpēc meitenei vispār ir diplomātiskā pase? Vai viņa ir diplomāts? Kad un kur viņa ir diplomāts un drīkst pasi rādīt? Kad pasi rādīt ir aizliegts?
2. Par austrumu kaimiņu parašām labi teikts. Taču iesaku apskatīt meitenes amatpersonas deklarāciju. Tur redzami viņas vecāki un skaidrs kāds ir viņas pašas, vēl mazas meitenes, dzimtais uzvārds. Austrumu kaimiņa pieminēšana uzreiz redzama citā gaismā.
3.Liekam roku uz sirds un pasakam, nekad nēesam izmantojuši austrumu kaimiņa metodes. Nu vismaz pēdājo desmit gadu laikā. Vismaz pēdējo piecu gadu laikā. Cik tādi sanācā? Daži laiam arī būs. Kā tur bija ar to akmens mešānu.....?

Atbildēt

Secinājums

02.03.2021. 13:32

Marta-Ilona Valante nav gudrāka par gobzemu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...