Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.03.2021. 21:29

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Nu, nevajadzētu kā zutim uz pannas locīties, biedr 444. Šeit neiet runa par "sorbonieti", bet deputāti Sprūdi ! Viņa sevi poarādīja visā savā krāšņumā. Parazītu parazīts, kuram līdzcilvēki ir tikai kā "peļņas instrumenti"! Un starp citu:vai viņa TIESISKI atrodas Latvijā ? Katrs viņās vārds ož pēc "Trojas zirga".

Atbildēt

Liene

03.03.2021. 15:41

Tava draudzene nav spējīga skvirtam, bet tu jau kopš pusaudža gadiem sapņo un alksti dabūt karstu plūdu šalti sev sejā? Ienāc, reģistrējies bez maksas un noskaties: https://cutt.ly/dzila_iepazisanas

Atbildēt

VB

03.03.2021. 11:30

»

kādas problēmas

Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN


Paldies!
Taču viņa to netaisījās likt veikalā, domāju.

Atbildēt

Yes

03.03.2021. 10:17

Kad Gobzems būs valdībā, viņam jāpiesaka sankcijas visai Polijai, lai bīstās, nelieši

Atbildēt

Pietiek

03.03.2021. 10:05

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


jau ar to baru,kas iejāja deputātos uz KPL muguras, otru Petraviču,tikai apgreidotāku,nevajag..Šī kundze tai skaitā.Ir jau brīnišķīgi bārstīt gudras domas no tribīnes, kritizēt visus par visu,tur īpašu sajēgu nevajag,bet kā nonāk līdz personīgajam labumam,tad viss skaisti deklamētais aizmirstas.Nevajag te manipulēt,piesaucot autores augstprātību,viņai vismaz ir par ko lepoties un var atļauties ironizēt par” neparastajiem mirstīgajiem..”.Neparastā mirstīgā “ieguvusi akadēmisko grādu par muitu un nodokļiem.Kà tik Dievs nejoko,domādams neizdomāsi:):):).

Atbildēt

nu protams

03.03.2021. 06:14

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Kāda nu tur izredzētā, katrs dzērumā aiturēts noziedznieks taču apgalvo, ka "neesmu jau es tur parastais mirstīgais"! Arī normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, parakstīsies kā piemēram "Pietiek lasītājs" vai "cilveks444". Mulsums un stress arī saprotams, jo kurš gan iedomātos, ka kaut kāds lumpens žurnālists var viņam nemirstīgajam uzdot tādus jautājumus, turklāt vēl tikai pāris nedēļas pēc notikušā.

Atbildēt

03.03.2021. 05:54

»

Oki

Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem...


Sprūde ir 70 gadīga vecmāmiņa ar pamatskolas izglītību, kura pirmoreiz aizbrauca apciemot mazdēliņu ārzemās, tāpēc neprata ne angļu valodu, kurā ir uzraksti visās lidostās, ne bija redzējusi kā izskatās muitnieki, ne vispār zināja, kas tie tādi muitnieki.

Atbildēt

cilveks444

03.03.2021. 03:44

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu?

Paskatāmies visi, ar kādiem vārdiem savu uzrunu sāk profesore!!!

Citēju”...es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē...” (Citāta beigas)

Pajautāsim sev, kurš normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, iesākot sarunu, vēršoties pie cita cilvēka, vispirms noskaita visus savus augstos titulus? Ko jūs katrs padomātu par cilvēku, kurš nākot jums pretī, sākot runāt, vispirms padižotos ar savu augsto statusu!? Vai tieši te nesmako pēc reālas arogances, augstprātības un iedomības, izredzētības?

Padomāsim par to! Pajautāsim arī sev, vai jūs, būdami samulsuši, esot stresā, vienmēr spējat atbildēt ļoti skaistiem, pareiziem un glītiem vārdiem? Vai jums, ja jūs justu, ka kādas amatpersonas jums cenšas, iespējams, izspiest naudu, nerastos vēlme sevi pasargāt, jā, varbūt ar diplomātisko pasi?! Ja tāda jums būtu? Jo nereti struktūrās, kurām dota zināma vara, ir nelieši, kas respektē tikai šādus dokumentus, bet visus citus ir gatavi pazemot. Tas pats, attiecība uz žurnālistiem. Katram jāsaprot, ka žurnālisti bija nolēmuši par katru cenu panākt, lai Karina Sprūde pasaka, ko tādu, ko pēc tam varētu interpretēt, kā ļoti nelāgu. Ja nepateiktu, tad sakombinētu, izrautu no konteksta. Vai tieši tā bija, ka izrāva no konteksta, nezinu. Bet zinu, ka “Nekā personīga” uzticami kalpo kliķei. Ilgus, ilgus gadus! Jā, un viņi ir profesionāļi! Ne kā žurnālisti, kas cenšas uzzināt patiesību, bet kā nelietīgi provokatori, kā intriganti, kā zemiski ļaundari. Tādas ir manas domas.

Par to, ka es esot atbalstījis KPV LV. Jā, esmu iepriekš rakstījis komentārus par šo partiju. Sākumā liku zināmas cerības uz to, bet tikai tik daudz, kā uz spēku, kurš var graut prettautiskās kliķes stabilitāti. Pēc tam, ka Kaimiņš, kā gļēva lupata, paklausīja Maskavas Anniņai (viņa arī nu jau nelaiķe Strīķe) un pagūlās zem Vienotības, jebkuras ilūzijas kopumā par KPV LV zuda. Bet neesmu balsojis par KPV LV. Prieks, ka ne visi no KPV LV izrādījās nelgas un nodevēji, tajā skaitā Karina Sprūde.

Atbildēt

S

03.03.2021. 01:50

Sorbornas sūc, ne profesore! Liec mierā Austrumu kaimiņus! Ja gribi kādu mminēt, kas traucās ar bākuģuņotām masšīnām, tad piemini godmani, āboltiņu un pārējo vietējo šlaku! Šos visatļautībā vēl neviens nav pārspējis! Vispirms savā ,,acī ieraugi baļķi'', tad par citiem izsakies!

Atbildēt

MI

03.03.2021. 01:05

Ej tu nost. Es I beigts un beigc.

Labs. Šito bez humora, nu tāda asāka ar māksliniecisku piesitienu nemaz nevar celt.
OK
Lasu. Nekā īpaša. Normāla kolchoznieces, vietējās masu aktīvistes vēstule partijas ģensekam.
Aizlasos līdz beigām un labrīt & zdrastje tugezer.
Kāda tev tur vietējā aktīviste!
Nē, vēstuli raksta: Sorbonnas universitātes asociētā profesore.
Un te nu es ir uz pakaļas.

Profesore raksta cilvēkam, kurš viņu vērtē, ka viņai galvenais ir sestdienā piedzerties un lai viņai būtu kotlete. Kura savulaik tuvs līdzgaitnieks, bāra draiskulis, testē citus ar jautājumu, a tu zini, kas es esmu? Un tagad arī pulksteņu madāma/2.
Nē, nu labs un labs bez gala.
Bet nē, viņa vēstulē kā iemīlējies skuķēns Diženo partkomu uzrunā vārdā. Aldi es tev nesekoju, man vienalga vai jūs iekļūsiet Saeimā,utt., bet esi pirmais kurš norauj krānu, tas ir stop krānu.

Jā, nopūšās Latvietis.
Tas taču bobim skaidrs. Tu vari aizmukt no tumsības, bet tumsība no tevis neaizmuks nekad.
Ai, ko tur. Tādi nu mums tagad ir tie propesori un tā arī dzīvojam.

Atbildēt

Zeze

03.03.2021. 00:09

Esmu Gobzema fane ne vairāk kā par 50%. Bet tā dāma no universitātes ir stulba ar visu galvu. Labi, ka vēl atceras un pareizi nosauc savus grādus un talantus.

Atbildēt

jāmaina partijas nosaukums

02.03.2021. 23:59

Jāmaina partijas nosaukums uz - Nemirstīgie !

Atbildēt

Oki

02.03.2021. 23:39

»

Vilis

Vai Tev, Oki, šķiet, ka diskusija ir par raksta auteres darba vietu Sorbonas universitātē, nevis Gobzema stumdītas favorītes ar meitenīgo sejiņu, kura neesit “parasta mirstīgā”, Latvijas valsti konkrēti apkaunojušām izdarībām? Nabadziņš, man ļoti žēl par Tevi


Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem ir paveicies ...

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.03.2021. 23:37

Palasīju,padomāju un saskumu.Starpcivilizāciju kontakts tomēr nav iespējams.

Atbildēt

ļoti nobažījies

02.03.2021. 23:35

»


Jums viss kārtībā,dzejniek?Ko ēdat,ko dzerat,ko uzkožat?Kā ar defekāciju?

Atbildēt

Zinošais

02.03.2021. 22:59

Situāciju varētu raksturot ar zīmīgu teicienu - kā gan visa mums nav:
Nav gudrības paklusēt;
Nav gudrības piekāpties kaujā, lai uzvarētu karā;
Nav sistēmas kā izvēlēties labākos no labākajiem, ne pēc mazākā ļaunuma principa !

Atbildēt

Harijs Poters

02.03.2021. 22:36

Labdien cienījamā Marta-Ilona Valante! Man nav tas gods jūs pazīt, tik augstu augstu diplomu un grādu man nav, bet veselais saprāts vēl nedaudz turas, tāpēc vēlos izprast jūsu motivāciju uzrunā vienam Latvijas politiķim. Par partijām - Jūs rakstāt, ka “es konsekventi balsoju jau gadiem ilgi par vienu no tām. Arī nav nekāds Laimes Lācis, bet tā jau man ir sanācis…” Lūk, šie ir atslēgas vārdi - Jūs kā cilvēks ar stipri augstu izglītību, profesore, visus šos gadus turpinājāt balsot par tiem, kuri noteica vienu no minimālākajām algām Eiropā? Kuri piespieda ekonomiski emigrēt vairāk nekā pusmiljonu darba spējīgu cilvēku? Kuri nobalsoja par OIKu šādā veidā praktiski iznīcinot jebkura veida rūpniecības iespējas Latvijā? Kuri grauj Latvijas izglītības sistēmu ar kompetenču fantāzijām? Un lai man kāds nestāsta, ka ka jūs tā vienkārši neveikli izteicāties, vai pārteicāties. Nē! Šo sarakstu var turpināt labi ilgi, un negribu rakņāties, vai jūs tā pa īstam to visu ar savu balsošanu atbalstījāt, vai jums tas bija izdevīgi, bet kā jau teicu – šoreiz par motivāciju. Kāpēc bija jāmet šis akmens? Kā humanitārās nozares pārstāve, jūs neapšaubāmi atminēsiet līdzību par farizejiem, rakstu mācītājiem, grēcinieci un Jēzu (Jāņa 8, 3-11). Tā laika mācītāji un farizeji bija to laiku ebreju pati augstākās raudzes elite, augstāku par viņiem nebija. Principā. Un tāpēc viņi ļoti labi saprata, ko viņiem saka Jēzus un labi apzinoties, ka pārkāpj likumu likumu - Bauslību, tik un tā nevienam nepacēlās pirmajam roka mest akmeni. Bet Kāpēc to darījāt Jūs? Varat atbildēt godīgi? Ticu, ka varat.

PS. Sanāk, ka klusējot par līdzīgām ķibelēm ar Freibergu un visās pārējās nejēdzībās, kas notiek mūsu valstī, bet paceļot to šajā gadījumā, Jūsu vēstījuma ticamības un laba vēlējuma vietā rodas sajūta, ka ir vēlme tā smalki nomanipulēt ar kaut kādu, ceru, ka nesavtīgu, bet noteiktu mērķi.

Atbildēt

Karlis

02.03.2021. 22:18

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība...


Tauta 700gadu Vacu juga vergojot ir Mugurkaula ieaudzis Vergu sindroms.
1.prezidents vacu/ebrejs
2.premjers Asv spiegs
3.Rinkevic pediks Asv spiegs un 100digdienu ar 500klerkiem.
Pasvaldiba uz 230 stradajoso ----680 Ierednju varza.
Ko pelnijam to sanemam.

Atbildēt

eirošekelis

02.03.2021. 22:15

»

Lv

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais...


Precīzi, pēc būtības!

Ja "Sorbonnas asociētā profesore" spētu palūkoties uz sevi no malas, ja viņai piemistu kaut kas no tā, ko mēdz dēvēt par garīgumu, viņa ieraudzītu visnotaļ nepatīkamu ainu... ne mazāk neglītu, kā "pulksteņa meitenes" gadījumā...

... "Sorbonnas asociētā profesore"... )

Atbildēt

Janis-kuzim

02.03.2021. 22:10

»

ES

Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis...


Levita-par Ziemasvetkus kas ar mums Nesagaidis.
Rinkevic par Jurmalas sagrausanu (jaunais vilnis, KVN un Tamlidz. )
Kuzim 50g Vienotibas/barotuve -jubileju apmaksajusais Korumpants KNAB aizturetajs 3b2nod v.montiks
Alla jurasa kura Reidere Gulami viesnicu.
Skele ar OIK ar Atkritum biznesa €€€€€€€€ G24
Prokuror/Meroni tandema stipendiati.

Atbildēt

Gu

02.03.2021. 22:00

Tur jau tā lieta, ka Aldis nevar.

Atbildēt

Tapat

02.03.2021. 21:55

»

P.

Tā takš Faculté des lettres. Ce n'est nekāda kvantu fizika, comprenez-vous


Kāda starpība? Ja Google par tevi nekā nav, tad tas tā īpatnēji.

Atbildēt

lieciet taču autori mierā!

02.03.2021. 21:26

Ko viņa jums nodarījusi? Kaunieties!

Atbildēt

kādas problēmas

02.03.2021. 21:24

»

VB

Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu...


Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN.

Atbildēt

Latvietis vulgaris

02.03.2021. 21:21

»

Autorei

Interesanti, par kādiem darbiem tie grādi ir!? Šodien ir daudzi ar grādiem visādos virzienos, ko par zinātni grūti saukt. Un tante, acimredzami, domā, ka ir krietni gudrāka par citiem


Domā gan. Tas mums latviešiem asinīs kopš vācu laikiem. Līdz ko izdodas izkalpoties, tā klucis savējiem jāuzliek, lai vienkāršajiem parādītu, ka ir no augstākiem plauktiem un kopš šā brīža par k-dzi jāsauc un roka jābučo.

Atbildēt

ha-ha

02.03.2021. 21:20

»

Trojas zirgs

Precīzi raksturoji vidējo krievu okupantu,kuru augums svārstījās ap 1.5m Un nevajag tos jaukt ar Baltijas jūras piekrastē dzīvojošām tautām


Tu domā, ka G. Merķelis ir kāds esošais politiķis? Uz to pusi ir, bet vēl "auksts".

Atbildēt

ES

02.03.2021. 21:16

»

Patiesais

Raksts ir vērtīgs. Politiķis nedrīkst būt iedomīgs un piešķirt sev virscilvēka statusu, ja viņš vēlas organizēt un vadīt valsti. Partijas nosaukumā ieliktie vārdi "Likums un kārtība" nedot tiesību pat subjektīvi izcelt un uzcelt sevi pāri citiem cilvēkiem. Ja esat tik izcilu nosaukumu ielikuši partijai...


Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis Jurašu nolikt deputāta mandātu. Tāpat nav dzirdēts, ka kāds prasītu tieslietu ministra atkāpšanos pēc brauciena uz ASV lai izprasītu savai valstij sankcijas, kas būtībā sagrāva vienas satiksmes ministrijas pārziņā esošo sfēru. Neviens nav prasījis Kariņa atkāpšanos par tīšu ļaunprātību pret Latvijas valsti ar bezatbildību un idiotiskiem lēmumiem sagraujot Latvijas ekonomiku.š virkni varētu turpināt, bet vai tam ir kāda jēga...

Atbildēt

nu un

02.03.2021. 21:16

palika vieglāk,kad citējāt Merķeli?Ne Gobzems,ne Sprūde nav valdība.Un izskatās nebūs arī.

Atbildēt

Riebīgais

02.03.2021. 21:15

Vari? - tas nav īpaši precīzi. Pareizāk būtu jautāt - vai atļaus. Un nav jau šis pirmā persona tajā pulciņā un jautājumi bija jāstāda citam cilvēkam. Sorbonas universitātes profesorei jau būtu jāzin kaut kas no politikas.
Paķircināt Gobzemu, tas ok.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 21:02

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība kā neatļaut sevi pieķert zādzībā. Lopiski piedzerties tikai svētdienās vien viņam ir tikums, netikt pērtam viņam ir gods. Vārdu sakot: viņš ir tāds, kāda var būt tauta, kuras cilvēcību jau sešus gadsimteņus kremt verdzības pūķa zobs. Bet es ticu — mani lasītāji būs tik taisnīgi, ka ienīdīs nevis sakropļoto raksturu, bet šā sakropļojuma cēloņus. Riebumu pelna nevis senās Romas pundurīši, bet gan vergu tirgotāji, kas bērnus ieslodzīja kastēs, lai tos padarītu par monstriem.
/Garlibs Merkelis/

Atbildēt

Sandra Briķe

02.03.2021. 20:57

Tāpēc jau šai partijai nav interese par tādām senām ar pieredzi tantēm kā mani un maniem padomiem un idejām kā sakārtot valstī, ja partijas valdē ir tādas jaunas un bagātas meitenes, kuras braukā covid laikā ar diplomātisko pasi un pērk dārgus pulksteņus. Nav jau žēl,ka nopirka pulksteņi, bet bērniem ziedot.lv tā naudiņa tiktu lietderīgāk izmantota, un tas ,diemžēl, parāda šīs partijas patiesās vērtības - tukšumu pašā sākumā un valdē, kas ir virzošais spēks!!!

Atbildēt

hi hi

02.03.2021. 20:31

kurs tādiem dod diplomus LVU??????????? ko tad nu vairs

Atbildēt

Diez vai

02.03.2021. 20:25

karīnu viņš palūgs aiziet,pārāk spītīgs un ar to arī būs zaudējis manu balsi.

Atbildēt

VB

02.03.2021. 20:14

»

mazais puika

Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija ...


Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu!
Bet, kaut kas neloģisks (ja pat nerunājam par PVN kā tādu vispār) tur ir. Nu padomāsim:
- labi, pie mums ir PVN jaunradītām vērtībām, kā visā EU, tomēr tā NAV akcīze uz visām precēm, kas mums ir;
- labi, sagadīšanās dēl līdzīgs PVN ir arī Šveicē, bet tikai šveiciešiem. Loģiski, ka pametot Šveici PVN tiek atmaksāts ceļotājam atpakaļ. Tas pareizi.
- bet, ja nu viņa to preci būtu iepirkusi valstīs, kur nav PVN, ko tad? Ok, summas dēļ tā jādeklarē, tāds ir likums, a tālāk... Atkal PVN valstij no zila gaisa?!
Es tiešām šo ar nezinu!

Atbildēt

un kas pats esi?

02.03.2021. 20:04

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām


diez kas nav-saukt latviešus par pastalām.Un starpība liela.Sprūde akurāt nāk no Austrumiem pa gēnu līniju un nav nekāda "pastala",To viņa arī ļoti uzskatāmi demonstrē.

Atbildēt

mazais puika

02.03.2021. 19:56

»

VB

Bet vai tai deklarācijai, ja viņa būtu to veikusi, uzreiz sekotu PVN iekasēšana pie mums EU (Varšavā vai Rīgā), jeb tas tikai tā... zināšanai


Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija korekti. Vispār paveicās, jo Latvija par šo gājienu pienākas kriminālatbildība, tā kā vēl tika cauri pa "lēto".

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 19:54

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām,
Kaada starpiiba starp austrumu kaiminja parazjaam un pastalu parazjaam?Nu nekaadas.Varbuut tikai ka pastala ir vairaak neizgliitotaaks un leettciigaaks.

Atbildēt

02.03.2021. 19:40

»

Nu ja

+ vēl tam politiķes izstrādājumam ir bakalaurs un maģistrs saistībā ar muitu... varbūt tie grādi tika dāvināti iepriekšējās valentīndienās ar vīra karti


Tiek tika dāvināti Sieviešu dienā.Tie krievvalodīgajiem ir lieli svētki,kuros tiek daudzinātas Rroza Luksemburrg un Klarra Cetkin.

Atbildēt

gribētos

02.03.2021. 19:26

tomēr zināt,cik vēlētāju ģevuškai ir Šveicē,pie kuriem viņa "brauca un brauks"..Viens vai divi?

Atbildēt

cilvēkam 444

02.03.2021. 19:20

O.K.Trampu apmeloja un apmelo,bet izlasiet šeit Mākoņkalna rakstu par vecajiem blēžiem likuma un kārtības sardzē!Kas tajā ir apmelojošs?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...