Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cenzūra izpaužas

30.04.2024. 01:18

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietuma Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

GH

20.04.2024. 09:42

»

vice

SMOLENSKA


Vorkuta

Atbildēt

vice

09.04.2024. 17:37

Pretlatviskā un prokrieviskā Smoļenska!

Tiktāl loģiski!

Bet Smoļenska Latvijas Radio galvenā redaktore?

Tikai PSRS!

Atbildēt

bet

09.04.2024. 14:10

»

Jānis

Kremļa agentūra sparojas līdz pēdējam


nevajag satraukties par kremlistiem: Tādu te bijis bez sava gala un ar pats Kremlis tiem palīdz. Te cita lieta, ka LV vara šajā cīņā zaudē...Lūk, kas patiess svarīgi....ne tukšmuldoņas -aģitatori-kremlisti..

Atbildēt

Plaisa

09.04.2024. 10:58

Pirmo reizi uzzināju, ka pie mums tik daudz radiostaciju. TV mums arī ir? Manējie uznesti bēniņos, kā nekā par savu naudu pirkti, ja pienāks laiki, kad raidīs patiesību, varēs atkal izmantot. Par komentu varat nešausmināties, tādu cilvēku ir pietiekoši daudz, kas apzināti atstājuši mediju infotelpu, jo tajā atrasties ir bīstami dzīvībai.

Atbildēt

vice

08.04.2024. 19:38

Anita Brauna (ex Smoļenska) iznāk no skapja!

Biedrene Anita Smoļenska ilgi turējās, bet tas 2024.g. bija nepielūdzams!

Prieks!

Atbildēt

Jānis

08.04.2024. 17:08

Kremļa agentūra sparojas līdz pēdējam.

Atbildēt

Fakti

08.04.2024. 15:59

Nav sanācis ieslēgt LR izstrādājumu gadus 6-7. LTV tika izslēgts kopā ar abudameri un vienotību kovida nozieguma laikā. Arī pavisam. Nekas nav zaudēts un nepietrūkst.

Atbildēt

vice

08.04.2024. 15:09

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Kur visai krievināšanai "aug kājas?

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Atbildēt

Latvijas radio

08.04.2024. 13:06

Jums ar to brīvību tā pasmagāk: Jums tā brīvība izpaužas savu ideju propogandā, ne to ideju propoganda kas tuvas tautai. Es Jūsu vietā paklusētu...
Un pirmais kas jāatceļ no amata ir blatmane Una Klapkalne....

Atbildēt

Jo

08.04.2024. 12:02

»

Aizcietējums

Kāpēc Aidis nav parakstījis


Viņš jau nu nespļaus pret vēju.

Atbildēt

Redakcionālā padome zagļu, meļu un dīkdieņu biedrībā

08.04.2024. 11:23

Diemžēl mūsu sabiedriskajos mēdijos profesionalitāti un godīgumu neatrast. Lato gan taisnība ir tikai daļēji, nomelnojot padomju laiku sabiedriskos plašsaziņas līdzekļus- jā, tos uzraudzīja LKP visādi ideoloģiskie sekretāri un čeka, bet profesionālisma bija daudzkārt vairāk, nekā tagad.
Ir vienreiz jāizdzenā šie parakstītāji tā tālāk no valsts nadas apgūšanas un jāvēršas pret viņiem ne kā pret žurnālistiem (jo no žurnālistikas viņu izpildījumā ir vien maza smaciņa), bet kā pret valsts naudas izšķērdētājiem un valsts nodevējiem.

Atbildēt

Žurnālisti Latvijā

08.04.2024. 10:54

naida uzbrukumiem un vajāšanām visvairāk ir pakļauti no konkrēta ekonomiskā grupējuma vai, kā sabiedrībā to apzīmē - mafija, - konkrēti mežrūpnieku un lauku lielindustriāļu grupējuma.
To trekno bandu, ko šobrīd kūrē Armands Krauze, un, ko visu laiku kūrēja nozares ministrijā, bet tagad VMD - Arvīds Ozols.

Atbildēt

cere

08.04.2024. 09:59

»

va vellos

Kad atjēgsies, pastāsti arī citiem, ko tik labu uzņēmi vai iešņauci, ka mērkaķus par gudriniekiem sāki saukt


Visu zemju bezcerības - savienojaties! Nost tās važas un ķēdes, ka nļauj izpausties Visas kā viena gatavas dotes uz mēles sarkana paklāja... visiem pārējiem ir laiks novērsties..

Atbildēt

Nu

08.04.2024. 08:03

»

Nu

tagad ir tik tālu, ka katrs skolnieks sevi sauc par specu, un to papilnam atbalsta LV mass media....Katrs kam nav slinkums, kaut ko palasa netā un pļurkst publiski, un jo skaļā, jo labāk...un tādus LV mass media labprāt izplata tālāk


Manuprāt, šis troksnis ar visādiem kudoriem, radio paziņojumiem, seksuālu uzmākšanos konženē un vēl visādiem jokiem tiek radīts ar vienu mērķi - novērst uzmanību no realitātes. Realitātē mēs esam pakaļā, grimstam dziļāk un atpakaļceļa nav. Ja nu vienīgi proktologs izvilks. Un tāds te ir tikai viens, un tas pats kaimiņvalstī.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 20:44

»

bet

toties to vietā tiek aicināti visādi Kudori, Ikstēni u.c. diletanti...ieskaitot LATO izkrāsoto ''speceni


tagad ir tik tālu, ka katrs skolnieks sevi sauc par specu, un to papilnam atbalsta LV mass media....Katrs kam nav slinkums, kaut ko palasa netā un pļurkst publiski, un jo skaļā, jo labāk...un tādus LV mass media labprāt izplata tālāk..

Atbildēt

Fredis

07.04.2024. 20:40

»

vice

Kas nav, tas nav


Vēsturnieks K.Daukšts ir viens no labākajiem speciem drošības jautājumos, tāpat kā I.Kreituse, I.Ostrovska.....un daži citi, tapēc ar viņas neaicina uz mass media izteikties, jo runā patiesi un pēc būtības...

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 18:21

Pilnīgi idiotisks virsraksts. Kurš tad prasa kādam kaut ko liegt? Te jau iet runa par cenzūras nepieļaujamību. Tie, kam ir "oficiālais" viedoklis jau nekas netiek liegts, tie tiek slavēti.

Atbildēt

Vārdnīca

07.04.2024. 17:21

»

vice

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei...


Paga, vai Anita Brauna jaunībā nebija Anita Daukšte? Vēsturnieks Kārlis Daukšts kā zināms ir specs Krievijas jautājumos.

Atbildēt

Gustavs

07.04.2024. 16:05

»

Vilnis

Piekritu: Es pats personīgi esmu rakstījis Latvijas radio vadībai, norādot uz kļūdām, bet ne reizes atbildes neesmu saņēmis...


Es nepārzinu visu LR darbinieku sarakstus un nopelnus, bet spriežot pēc viņu darba rezultātiem, LV ar steigu jāmaina Una Klapkalne un Vija Guļevska...

Atbildēt

Vilnis

07.04.2024. 15:39

»

Gustavs-padomei

Latvijas radio ir daudz trūkumu: Varbūt sāciet ar sevi-tad ķerieties klāt citiem...


Piekritu: Es pats personīgi esmu rakstījis Latvijas radio vadībai, norādot uz kļūdām, bet ne reizes atbildes neesmu saņēmis..
Tāpat esmu rakstījis LTV un TV3 vadībai norādot uz kļūdām, bet protams-bez jeb kādas reakcijas no LTV un TV3 puses...Tur atseviškos raidījumos vadītāji ber savu sakāmo kā no ložmetēja lentas...
Tak pamācīet cilvekus runāt ēterā...ja tie paši to nemāk...

Atbildēt

Gustavs-padomei

07.04.2024. 15:06

Latvijas radio ir daudz trūkumu: Varbūt sāciet ar sevi-tad ķerieties klāt citiem...
Jūs paši , LR-esat starp tiem, kas aicina pie sevis izteikties tikai varai cītīgo kalpojošos, ne neatkarigus žurnālistus vai eskpertus....Jūs paši savā (dumībā) katru kas kaut ko publiski dziedājis, saucat ēterā par mākslinieku,pat nepainteresējoties-vai šis cilvēkus pazīst notis...
Jums katrs, kas izsaka kādu viedokli tiek saukts par ekspertu, bez kāda pamata, jo tas ir tikai viņa personīgais, ne objektīvs viedoklis kas pamatots uz zināšanām un faktiem...
Un tie ir tikai ziediņi jūsu lauciņā...

Atbildēt

Pļutkinens!

07.04.2024. 12:46

»

vice

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei...


Smird atkal pļutkinens vice, kā katru dienu, tikai ar katru dienu riebīgāk..

Atbildēt

Pļukinens!

07.04.2024. 12:45

»

vice

Kā jau iepriekš prognozēju: saasinoties situācijai frontē - kremļa aģentūra tiek MAKSIMĀLI mobilizēta...


Smird riebīgi pļutkinens vice

par mazu samērīgu atlīdzību

no debilības centra

"Āža kāja" parādās pati.

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

07.04.2024. 12:12

»

fakts

Vergiem neviens nav devis nekādas tiesības


viens par sienu, otrs par sivēniem, laikam jau poti saņēmis

Atbildēt

viss ir vienkārši

07.04.2024. 11:58

»

kokova huja

Influencerei Indulim Durkai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis...Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

he he he he

07.04.2024. 11:54

»

Pļutkinens!

he he he he


Pļutkinens no pietek.skapja!

Atbildēt

"atbloķētajam" biogaļas izstrādājumam

07.04.2024. 11:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Cenzūra atbloķēta


Nu tad BEIDZOT pat tev pieleca, BEZsmadzeņu pļukinen! tev smadzenes "atbloķējās", īslaicīgi? ;)))

Atbildēt

fakts

07.04.2024. 10:40

»

elementāri

jāgroza vēlēšanu likums, kur saeimaas un pašvaldību vēlēšanu balsojumā piedalās tikai Latvijā uz vietas dzīvojošie. Diaspora, lai balso savās mītnes zemēs, jo absolūti nav lietas kursā par šeit esošajiem apstākļiem


Vergiem neviens nav devis nekādas tiesības.
Ja tev ir personas pase,pilsonība,ciparu kods tad tu esi lieta,manta,vergs.Tie kas saņēmuši poti jau automātiski ir citas sugas radījumi un pieder tām firmām kuru potes saņēmuši.

Atbildēt

elementāri

07.04.2024. 10:32

»

Lauris Galiņš

Tai pat laikā prese man joprojām nav spējusi atbildēt - Vai ir vēl kāda demokrātiska valsts, kur ar 33,5% nederīgiem pasta balsojumu biļeteniem, vēlēšanas tiek atzītas par derīgām...


jāgroza vēlēšanu likums, kur saeimaas un pašvaldību vēlēšanu balsojumā piedalās tikai Latvijā uz vietas dzīvojošie. Diaspora, lai balso savās mītnes zemēs, jo absolūti nav lietas kursā par šeit esošajiem apstākļiem

Atbildēt

vice

07.04.2024. 09:36

Kā jau iepriekš prognozēju: saasinoties situācijai frontē - kremļa aģentūra tiek MAKSIMĀLI mobilizēta!

Visur.

Arī Eiropā.

Arī Latvijā.

Saraksts tikai kārtējais "spiedziens".
(Līdzīgi bija ar prokremliskā "Dozdj" aizliegšanu, "Meduza" vēl aģitē).

Jā, Latvijas sabiedriskā medijšļura ir pilna ar kremļa aģentūras personāžiem!

To pēc ziņām un pasniegtās informācijas var KONSTATĒT KATRS PATS! Bez īpašas piepūles.

"Āža kāja" parādās pati.

Diemžēl, parādīsies aizvien biežāk. Tieši šogad - 2024.g.!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

07.04.2024. 09:33

Kamēr Redakcionālās padomes "bebri" nespēj man nodrošināt informāciju TAISMĪBU - PATIESĪBU, NEKO CITU KĀ TIKAI PATIESĪBU formātā, tāpat viedokļa paušanas tiesības jebkuram, no "ielas paķertam" oponentam (ne atlasītiem izredzētiem, pareiziem), nevajag muldēt (palaist muti) par vārda brīvību un par to vēl, kāju piesperot pieprasīt naudu - kas nestrādā (labi, kārtīgi), tam nebūs ēst!!! Kad un kur pēdējo reizi ir publicēts plašai sabiedrībai būtisks (nozīmīgs) žurnālistiskās izmeklēšanas problēmraksts, ko mēdz dēvēt par profesijas augstāko pilotāžu??? Laikam "ķidas" paplānas! Jums pašiem nešķiet, ka viskaitinošākā, tracinošākā ir traipu 'nepamanīšana" uz pašu apvalkātā "sniegbaltā" mundiera!!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.04.2024. 09:28

Cenzūra atbloķēta.

Atbildēt

Endija

07.04.2024. 09:16

Genders ir izgāzies!

Atbildēt

+++

07.04.2024. 08:51

»

va vellos

Bravo...


+++

Atbildēt

vice

07.04.2024. 08:38

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Atbildēt

Valsts

07.04.2024. 08:22

»

mazmeita

Radio un televīzija tā jau aiziet vēsturē. Tas ir jāsaprot. Tās auditorija kādreizējās PSRS iedzīvotāji. Kuri vairs neko nespēj ietekmēt


Spēj. Tā ir liela vēlētāju daļa, kas procentuāli nepietiekami ātri samazinās, jo darba spējīgie turpina masveidā emigrēt.

Atbildēt

ex-Pulkvedis

07.04.2024. 08:18

»

domājums

Krievija nav veikusi pilna mēroga iebrukumu, pilna mēroga iebrukums ir veikts pret Gazu. Tālāk nelasīju! Var piekrist visiem, kas šitos pamuļķus lamā, un ir nožēlojami, ka viņi to nav spējīgi saprast


Tā ir. Tad Kijeva būtu drupās un Ukrainā nebūtu elektrības. Nerunājot nemaz par gāzes vadu, kas joprojām funkcionē CAUR Ukrainu. Un tad neņemtu vērā Netanjahu aizliegumu medīt Ze cilvēku.

Atbildēt

Pļutkinens!

07.04.2024. 06:39

»

savu attieksmi izteiksim.

pret pļutkinenu vici


he he he he

Atbildēt

aa

07.04.2024. 06:33

šo tā saucamo žurnālistu zemo līmni jau parādīja cūku komikss un uztraukums par krievu valodas pazušanu sabiedriskajos mēdijos - tie ir vienkārši slēdzami . iztiksim bez tiem

Atbildēt

savu attieksmi izteiksim.

06.04.2024. 23:59

»

hehe

Pilnīgi piekrītu, ka ar trolli pļutkinenu jādarbojās psihiatram. Bet savu attieksmi pret pļutkinenu izteiksim


pret pļutkinenu vici

un pļutkinenu hehe

ar tiem jādarbojās

muļķumājas psihiatram

un ar abām aitām

veterināram

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi