Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Astra izsvilptu varmākas

Viedais Manels
23.01.2022.
Komentāri (63)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lielākā mērā

10.02.2022. 20:34

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


gan varas cilvēku piedalīšanās. un tas Šchwanzs vēl Bordānam adresētos svilpienus uzmontē Ievas Akurāteres dziedāšanai.

Atbildēt

Mx

29.01.2022. 12:16

Ja es būtu bārdaina čekas padauza, es arī nenoņemtu cepuri kad tiek atskaņota LV himna.

Atbildēt

Laikavecis

29.01.2022. 05:19

Astra ne vienkārši neierakstīja savu vārdu vēsturē. Astra ir mūsu vēsture. Tā vēstures lappuse, kuru neizraut. Ja nevar izraut, tad, kā latviešu nacionālos simbolus, vajag piesavināties. Viedais Manels nav Astra, pat tuvu nestāv. Protams, ja globālistu pakalpiņi arī viņu nepadarīs par mocekli. Taču tagad katrs, kas kliedē tumsu, ir savējais, bet svešķermeņi ir svešķermeņi.

Atbildēt

Jaunzems

26.01.2022. 12:10

»

PROTOBALTS

tāds uzvārds Sabīrovs figurē kgb darbinieku sarakstos ,ebreju tautība ,kaut jūtūbē ir daži Sabīrovi ,kuri uzdodas par kazakiem ,viens pat naudu izmānija no vientiesīšiem ,piedāvajot parcelties uz dzīvi mežā .lai izvairītos no vakcinācijas


Levits iedomājas, ka atrodas Izraēlā kur Žīdiem nekur nav jānoņem cepures, bet šait ir Latvija un tā ir klaja nevieņa pret tautu un zemi, kurā atrodas.

Par čekistiem: Viņi taču nekur nav pazuduši, kaut atvēra izrevidētos čekas maisus. Vai tad esat aizmirsuši kuri tie bija mūsu vidū ikdienā? Viņi visi ,kuri nav nomiruši, vēl atrodas tepat un pat augstos amatos, turpinot iesākto pret tautu un cilvēkiem.

Atbildēt

Viedais Mamels

24.01.2022. 17:11

»

Viedajam Manelam

kurš iedomājas, ka ir īpaši "vieds". Beidziet vienreiz izmantot Astras vārdu savām manipulācijām un ekspektācijām. Viņš savu vārdu Latvijas vēsturē ir ierakstījis ar nedzēšamiem burtiem.Un nav ko spriedelēt, ko viņš BŪTU darījis.Astra visu izdarīja, ko varēja, bez lieku muļķību gvelšanas...


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Viedajam Manelam

24.01.2022. 12:30

kurš iedomājas, ka ir īpaši "vieds". Beidziet vienreiz izmantot Astras vārdu savām manipulācijām un ekspektācijām. Viņš savu vārdu Latvijas vēsturē ir ierakstījis ar nedzēšamiem burtiem.Un nav ko spriedelēt, ko viņš BŪTU darījis.Astra visu izdarīja, ko varēja, bez lieku muļķību gvelšanas.

Atbildēt

Ir tapis teikts

24.01.2022. 10:01

»

Es

Vairumam Astras pieminētāju viņš neko nenozīmē. Vispār neko. Par draņķiem bordāniem pat nerunājot. Tie, kas tiesāja disidentus, atrada vietu atjaunotās LR tieslietu sistēmā. Padomājiet par to...


Ko man atgādina pieminekļi? To, ka dzīve ir īsa, bet māksla paliek ilgi. To, ka ar akmens bluķi , lai cik tas skaisti noformēts, nevar izlabot pagātnes kūdas, gļēvumu, muļķību, otrreiz zaudēto valsti. Man ļoti nepatīk šie pirksti, kā angliski teiktu: "clasped hands" jaunajā piemineklī, jo šādā pozā tie simbolizē bailes, nedrošību, arī nemiera pilnu noslēgtību sevī, tie taisni suģestē: "bīsties!". Un es bīstos, jo sveši nagi zaimīgi grābstās gar to, kas deva vismaz kaut kādu cerību manā jaunībā. Es neticu tam, ka G. Astras brāli un viņa sievu noslepkavoja tas, kuŗš tika notiesāts. Es neticu, ka I. Ronis gāja bojā nelaimes gadījumā. Tāpat, kā bij. totalitāro noziegumu prokurore Biruta Loze. Un citi. Ar prieku tiek stādīti pieminekļi, jo mirušie jau vairs netraucē mērdēt tautu, postīt valsti un viltot vēsturi.

Atbildēt

Vērotājs

24.01.2022. 08:07

»

Vērotājs

Čibriki ar VM masku aizpļūta komentārus, bet svešķermenis vienalga peld pa virsu. Apzīmējums desmitniekā


Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas! Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu pērļu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Pietiek ar vienu nejaucēnu, kas maitā gaisu un traucē neauglīgām diskusijām.

Atbildēt

Vērotājs

24.01.2022. 07:55

»


Čibriki ar VM masku aizpļūta komentārus, bet svešķermenis vienalga peld pa virsu. Apzīmējums desmitniekā.

Atbildēt

Niks

24.01.2022. 00:15

"... pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs."
Satversmes preambula: Latvijas identitāti ... kopš senlaikiem veido ... kristīgās vērtības." Sātana krusts nav kristīgā vērtība, bet šīs varas pamatsimbols un pielūgsmes objekts.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

23.01.2022. 23:25

»

Aculiecinieka versija

Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt


Māliņš Armands, tas kurš "viedais mannels", kādreiz ir strādājis milicijā. Visticamāk arī nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc šim biedram piešķirta izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu aģentu iesūtīt Tautas frontē kā stukaču. un izmantot kā ietekmes aģentu vai noderīgo idiotu.

Atbildēt

Tiesu eksperts

23.01.2022. 21:19

Tiesu eksperts
22.01.2022. 23:43
»

Viedais Manels
...

________________________________________
It kā MANELS runā pareizi, bet garām, desmit reizes garām - nekur pasaulē nav demokrātijas, nav tautas varas un tā nevar pastāvēt. "Tautas vara"- tā ir "smilšpapīrs" ar ko pielīdzināt, pieslīpēt, pielabot sīkumus, bez kā - bez smilšpapīra iztikt nevar.

Un ko dotu pilna "tautas vara"- neko, tikai haosu un visu citu ar to saistītu. Tautas varas punkti ir konstitūcija - nobalsošana par svarīgiem jautājumiem, kas jau ir likuma spēks, nobalsošanas jautājumi par Satversmes grozīšanu un citos gadījumos.

Tautas sapulce neko nevar nolemt ar klaigāšanu un dziedāšanu - tas ir smilšpapīrs un noskaņojuma paušanas veids, deputātu baidīšana, ka nākamajās vēlēšanās var netikt pie varas, kas viņus baida nopietni.

"Tautas varas" uzvaras gājieni noder jaunas mafijas un korupcijas, iedzīvošanās radīšana atsevišķiem cilvēkiem, kuri sagrābj jauno , izcīnīto varu savā valdījumā, kam jau pieder nauda, informācija un ietekme.

Vienkāršota "tautas varas" un brīvības sludināšana ir fiktīva vai kļūdaina nodarbe.

Ja gribi kaut ko virzīt uz "caursišanu", jāiet daudz nopietnāku ceļu, nevis ar "tautas varas sludināšanu un aicināšanu uz sapulci vai uz vardarbību pret varu, uz grautiņiem - ar to pazaudēsi to, ko loloji iegūt.

Ja grii nopietni strādāt ar valdības, politiskās sistēmas maiņu, jāstrādā pie jauna Vēlēšanu likuma vai jāatjauno 19022. gada likums un par to jānobalsos referendumā. Nekas tāds nenāk ārā, kā tikai klaigāšana par "sliktu" valdību, Saeimu, kas vērtējam kā 80 -90 % tautas musināšana, neko vairāk nesolot un neparedzot iegūt.

Otrais. Ja gribi mainīt politisko sistēmu - jāveido "ēnu kabinets" un jādarbojas tajā, aicinot cilvēkus ziedot naudu šim variantam, nopietni gatavojot jaunus likuma projektus, iebildumus, nosacījumus uz kurieni vest tautas atbalstu, kā rīkotie vēlēšanās. Tas būtu kaut kas no demokrātijas pazīmju veidošanas un demokrātiskas politiskas sistēmas radīšanas.

Trešais. JĀAICINA personības darboties ēnu kabinetā. Ilglaicīga darbošanās tajā, sekojot valdības nepareiziem soļiem un nepareiziem Saeimas likumiem var augt šī KABINETA profesionalitāte un popularitāte.

Varbūt KABINETS veido arī savu izdevumu laikraksta formātā vai varbūt tikai individuālā interneta portālā.

Bez nopietns kadru politikas, bez naudas, bez informācijas visa š'\i alošanās par "tautas varu" ir tukša skaņa.

Jādomā ar galvu! Bet tad jautā - vai ir varianti, ar ko domāt vēl? Izrādās, ka pastāv - ar tukšām publikācijām, kuras neko nenosaka, kā jau teicu - rada tikai hibrīkara situāciju pašu rokām un to labi izmanto mūsu valsts grāvēji un pašu bāleliņi ar savu naivumu un neizpratni, ar ko jādomā un kā jādomā, lai realizētu tautas varu.
Atbildēt
Muļķītis
22.01.2022. 22:58
»

Viedais Manels
...

________________________________________
Arī citās valstīs lielie svilpotāji un bļāvēji nekad nav tikuši pie varas. Tā nav tauta, kas ievēl deputātus, tas ir pūlis bez loģiskas uz reālu rezultātu orientētas vadības. Šobrīd Vācijā pie varas nonākusi ir Zaļā partija, kas no bļāvējiem pārtapa par organizētu spēku.
Ar lozungiem NOST, ja nav organizēta spēka, kas var pārņemt varu, nekur neviens nav tālu ticis.
Tauta nākošās Saeimas vēlēšanās iebalsos tos pašus, kas ir pie varas šodien, jo nav jau loģisku alternatīvu politisko spēku. Tavs bļāvēju pūlis parāda, ka jums bez bļaušanas nekāda cita spēka nav. Kaut kādi caurkrituši politiķi un viņu rupors jūs paslavēs, bet ne jau lai jums iedotu varu, bet ar jūsu palīdzību atgrieztos pie zaudētās varas. Kas no tā mainīsies? Absolūti nekas.
https://www.pietiek.com/raksti/kapec_tauta_svilpj/komentari

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:09

»

Ģeopolitika

reizēm sašķiebjas un notiek vēsturiski kuriozi. NATO pamet Eiropu un spēku samēri mainās. Kurš gan var pateikt, cik ilgs laiks mūs šķir no brīža, kad degs ĀM,apkārt skraidīs gruzdoši pederasti, no MK aiz kājām tiks vilkti ārā jenoti un no LU logiem paukšķēdami kritīs uz bruģa sorosīti.? Varai beidzot...


Ja būs bads ,iesim meža skuju tēju vārīt ,egles satur diezgan invertcukuru ,vārīsim sīrupu ,varbūt apsteigsim vāciešus tā ražošanā ,paēdusi arī būsim ,no ogļhidrātiem.
Hiperunflācija jau sen kā ,bet ka tauta tomēr pērk ,tad jau tās inflācijas nav .
Nevajag pirkt ,īpaši importu ,un Āfrikas palmu eļļas izstrādajumus ,bet mūsu Iecavnieka rapšu eļļu ,un cept pankūkas.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:03

»

Aculiecinieka versija

Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt


tāds uzvārds Sabīrovs figurē kgb darbinieku sarakstos ,ebreju tautība ,kaut jūtūbē ir daži Sabīrovi ,kuri uzdodas par kazakiem ,viens pat naudu izmānija no vientiesīšiem ,piedāvajot parcelties uz dzīvi mežā .lai izvairītos no vakcinācijas.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:00

»

Es

Nezinu, cik tur taisnības, taču ortodoksālie ebreji cepures formāli nemēdz noņemt, sevišķi goiju pasakumos, kuros tie ir viesi


tie ir slaisti ,slīmesti ,,,ar tādu cepuri ne sasildīties ,ne normālu darbu strādāt ,jo nokritīs no paura .
Nevelk nost savos pasākumos arī.

https://youtu.be/s50l22MvRqE

YouTube (https://youtu.be/s50l22MvRqE)
В результате крупного ЧП в Израиле пострадали более 200 человек.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

23.01.2022. 20:58

»

Ar to būs jāsamierinās...

Laiks atcerēties 1987.gada 14. jūniju! Arī toreizējo varu, tautas protesti sāka aizslaucīt! Arī toreiz vadīkļi, tāpat kā Bordāns aurēja par ārzemju rokas puišiem


Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 20:56

»

Bailes, bailes, lielas bailes...

Turpinājums ir neizbēgams: sāksies ar sapuvušām olām, un turpinājumā būs arī mēslu dakšas! Šā brīža varneši pārsteidz ar savu tuvredzību, un ticību tautas bezizmēra pacietībai! Tas viss ļoti ātri beigsies


viss būs civilizēti un humāni ,galvenais lai neskūtais cilvēks ar melno hasīdu platmali lasa pareizās grāmatas par ģenētikas sasniegumiem etniskās piederības noteikšanā un sāk savu tiešo darbu -10 000 ebreju repatriāciju ,arā no manas zemes ,jo nu jau par ilgu latvieši guļ Dublinas ielās.
Pôvod Židov, Arabov a Európanov - Genealógia DNA
https://www.databazeknih.cz/knihy/p-vod-zidov-arabov-a-europanov-genealogia-dna-474649

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

23.01.2022. 18:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nepārdzīvo, Dievs un brīvi cilvēki visu noliek savās vietās


Laiks atcerēties 1987.gada 14. jūniju! Arī toreizējo varu, tautas protesti sāka aizslaucīt! Arī toreiz vadīkļi, tāpat kā Bordāns aurēja par ārzemju rokas puišiem...

Atbildēt

Bailes, bailes, lielas bailes...

23.01.2022. 18:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


Turpinājums ir neizbēgams: sāksies ar sapuvušām olām, un turpinājumā būs arī mēslu dakšas! Šā brīža varneši pārsteidz ar savu tuvredzību, un ticību tautas bezizmēra pacietībai! Tas viss ļoti ātri beigsies!

Atbildēt

Es

23.01.2022. 18:04

»

jurisx

Maldies! Zaimošana bija divu valsts neģēļu piedalīšanās šajā svinīgajā pasākumā, sevišķi izceļoties prezidenta izstrādājumam


Nezinu, cik tur taisnības, taču ortodoksālie ebreji cepures formāli nemēdz noņemt, sevišķi goiju pasakumos, kuros tie ir viesi.

Nez, kā tagad jūtas Nodevīgā Apvienība (NA), kas ar tādu patosu izvirzīja levitu? Lai gan tur ir sen skaidrs - Naudas Apvienība.

Atbildēt

Es

23.01.2022. 18:01

Vairumam Astras pieminētāju viņš neko nenozīmē. Vispār neko. Par draņķiem bordāniem pat nerunājot. Tie, kas tiesāja disidentus, atrada vietu atjaunotās LR tieslietu sistēmā. Padomājiet par to!

Vienlaikus jāatzīst, ka Astra noteikti cīnītos pret šo rukruku mākslīgi uzturēto režīmu. Es režīmam novēlu sliktu galu.

Atbildēt

Ģeopolitika

23.01.2022. 17:30

reizēm sašķiebjas un notiek vēsturiski kuriozi. NATO pamet Eiropu un spēku samēri mainās. Kurš gan var pateikt, cik ilgs laiks mūs šķir no brīža, kad degs ĀM,apkārt skraidīs gruzdoši pederasti, no MK aiz kājām tiks vilkti ārā jenoti un no LU logiem paukšķēdami kritīs uz bruģa sorosīti.? Varai beidzot ir izdevies nokaitināt visus un neatgriezeniski.Tūlīt sāksies bads un hiperinflācija. Kas ir veikts , lai tā visa nebūtu?

Atbildēt

Viedais Manmels

23.01.2022. 15:29

»

Teikas virssaitis

...


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Par to, ka mums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša, tāpat kā es. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas, tāpat kā manējie. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esu labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem. Tikai pilnīgs neprātis kā es varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

Viedais Mamels

23.01.2022. 15:26

»

Piekrītu!

Pietiek muldēt! Un gānīties! Tā nolaist tvaiku koentāros...


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu un vaksāciju bet nedrīkstu) utt.

Atbildēt

muļķuzemē viss kā parasti un nekas nemainās

23.01.2022. 15:23

Vēl viens mentālais pigmejs māliņš atļāvās piesmērēties Liela Cilvēka personībai un piemiņai.

Atbildēt

jurisx

23.01.2022. 14:36

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


Maldies! Zaimošana bija divu valsts neģēļu piedalīšanās šajā svinīgajā pasākumā, sevišķi izceļoties prezidenta izstrādājumam.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 13:01

»

Tu esi smirdīgs krievu urods

kas iemācījies rakstīt latviski. Tavs idiotisms ir faktā, kad saki “balts ir balts”. Ka Latvijas valsts nav valsts latviešiem, to saprot tikai latvieši, nevis tu, debilais krievu urods...


Tavs niks šajā gadījumā liecina par Tevis 100% latviskumu. :) :) :) Es parasti provokatoriem neatbildu, tomēr šoreiz nespēju atturēties, nenorādījis, ka es, "krievu urods", latviski rakstu pareizāk par tevi - latviešu prievīšpatriotu. Vai tas nav smieklīgi? :) :) :)

Atbildēt

Tu esi smirdīgs krievu urods

23.01.2022. 12:23

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


kas iemācījies rakstīt latviski. Tavs idiotisms ir faktā, kad saki “balts ir balts”. Ka Latvijas valsts nav valsts latviešiem, to saprot tikai latvieši, nevis tu, debilais krievu urods.

Latvija ir neuzdevusies valsts - apgalvojums bez loģikas un izpratnes. Jo Latvija nav valsts, bet ir zeme. Tavi idiotismi vnk krīt uz nerviem, krievēn sūda!

Atbildēt

Noderīgo idiotu Šlesera, Paula..

23.01.2022. 12:15

»

Šāds elektorāts

Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam


elektorāts Latvijas 1991. gada “neatkarībā”, ko iedeva ..pēc inerces. No sākuma cionisti poitikā un amatos virzīja cilvēkus ar nevainojamu reputāciju, kas faktiski nav priekšnoteikums politiķim, bet der citās jomās - mākslinieki, sportisti .. “tautā mīlēti un cienījami cilvēki” .. poitikā nonāca savas lepnības un tukšas iedomības pēc - arī 13. Saema pilna idiotiem- politikāņiem.. jaunajiem un vecajiem..

Šlesers vienīgais “nepārvaramas varas apstākļos”, ko rada hunta, ir attapies jaunā kvaitātē. Bet ap viņu atkal pulcējas “tautā mīlēti” sportisti un mākslinieki.. Un tagad Šleseram naudas gana un politikā iet vērtību dēļ.

Es tā redzu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:52

»

Šāds elektorāts

Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam


Šāds elektorāts pieder politiskam spēkam, kura Latvijā līdz šim nav bijis un pagaidām nav.

Atbildēt

Šāds elektorāts

23.01.2022. 11:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:44

Nepārdzīvo, Dievs un brīvi cilvēki visu noliek savās vietās:

https://pietiek.com/raksti/sokejosi_augusi_neuzticiba_televizijai_un_radio/

Atbildēt

nu ja

23.01.2022. 11:42

»

vecā ziņkārība autoram

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām...


Tikai reizēm gānītājs un apmelotājs pats tic saviem meliem, jo ir attiecīgi izmanipulēts. Cilvēku naivumam reizēm nav robežu. Bet galveniem manipulatoriem ir pofig par saviem pakalpiņiem,iesēdinās vienus, dabūs citus, nauda nesmird.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:37

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju.

Tieši tā tam ir jānotiek. Nacistēniem ar Bordānu priekšgalā ir jāsēž viņu alās, baidoties savus smirdīgos purnus izbāzt no tām.

Atbildēt

Piekrītu!

23.01.2022. 11:21

»

vecā ziņkārība autoram

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām...


Pietiek muldēt! Un gānīties! Tā nolaist tvaiku koentāros!

Jāķeras pie lietas reāli. Beisbola nūjas labs risinājums. Piemēram - “beisbola nūju naktis” būtu laikā, lai tauta atgādinātu par savām cilvēktiesībām bordāniem, levitiem un viņu sargsuņiem.

Svilpēju komandas pilsētā varētu būt sasaukšanās un izziņošana “beisbolu nakts izrāde” atkal sākuses.

Teikas virssaitis V. Manels.

Atbildēt

vecā ziņkārība autoram

23.01.2022. 11:11

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām pilnā sparā tiek rakstīti visādi neiedomājami murgi.Attaisnojums var būt vienīgi psihiska slimība,ko var apliecināt mediķi.Rakstīt rupjības un apmelot jau sen bija jāaizliedz ar likumu.Lai tad apmelotājs pierāda,ka viņam ir taisnība.Neviens negrasās sēdināt cietumos varas kritiķus.Nomierinieties!

Atbildēt

Podnieka suns

23.01.2022. 10:56

Māliņ, jau tu tur uzstātos ar runu, tevi ar sūdiem nomētātu, ne tikai izsvilptu. Un es mestu pirmais.

Atbildēt

Teikas virssaitis

23.01.2022. 10:40

»

Atis Priedītis

Latvijā šobrīd notiek pilnīgi apzināta pretošanās kustības noklusēšana un ņirgāšanās par tiem cilvēkiem, kuri mēģināja nepakļauties okupācijas varai. Rakstu komentāros tiek pieļauta atklāta ņirgāšanās par šiem cilvēkiem ar domu, ka visi kuri nepakļāvās patiesībā bija psihiski slimi. Veselie pakļāvās...Nesen vairāki “dziļās Latvijas valdības pārstāvji” un “līdz galam nenoskaidrotie aktīvisti” satikās “dziļās Latvijas valdības” slepenā “kluba sapulcē”. Kā ziņo daudzu mēdiju avoti, lai veicinātu savu un pūļa pretdarbību oficiālajai Latvijas MK valdības huntai.

Kā atklāj mēdiju avoti, slepenajā sēdē dalību ņēma partijas “Latvija no pirmās vietas”, “Likums par kārtību”, “Stabilitāte- te un tagad” un “Tautas kalpi - vellu dzirnavas”.

“Dziļās Latvijas valdības” sēdes iekšējais dialogs beidzot ir atkal atsācies, un, iespējams, tā atbalstošo organizāciju loks un banku dalību skaits noteikti tikai paplašināsies. Savu atbalstu jau izteikusi Lielbritānijas un Vācijas “Gaidu un skautu apvienotā biedrība”. Savu vārdu solījusi bilst ari eiroparlamentāriete Inese Vaidene.

Tā kā es, Viedais Manels, (no saviem vārdiem esmu visu pierakstījis pareizi), ieliekot savu visu sirdi, esmu nenoguris “driķējis rakstus”, ilgstoši un neatlaidīgi meklējot vainīgos huntas noziegumos, man ir, ko teikt.

Vārdam ir liels spēks, es zinu, tādēļ atļaušos izteikt savas domas un, iespējams, ja atļausit, dot dažus padomus.

Un proti - nospraužot mērķus un zīmējot sarkanas līnijas, neizplūst lozungos! Tas ir bīstami, jo viss var vienkārši nobrukt! Manuprāt, pilnībā pietiek skaidri un bez liekām sarunām definēt divus galvenos uzdevumus.

Pirmais: “Nost ar obligāto potēšanu!”

Otrais: “Nost ar diskrimināciju un segregāciju!”

Par visu pārējo, cik esmu informēts, var turpināt “lauzīt šķēpus”, kuru .. pagaidām vēl nav, jo pašlaik paknapi ar finansēm, tostarp programu rakstīšanai, lai veidotu kopīgas listes uz huntas aizvietotas oficiālas varas vēlēšanām, kas nebūs hunta.

Tagad, kad personīgi ekskluzīvi esmu skatījis Aidaru Šesteru un Lincu Baltiņu, Aldi Kapzemu vaigā, teikšu tā!

Mīļie huntas upuri, cilvēki sanāca uz dziļās Latvijas valdības protesta akcijām, nevis lai atbalstītu konkrēti kādas partijas vai klausītos varoņu garās un kliedzošās “dziļās Latvijas valdības” ultimātu runas, bet lai “ar lielām cerībām demonstrētu nepatiku pret huntas teroru”, ka valstī kaut kas ne no šā un ne no tā mainīsies uz labo pusi! Tas beidzot jāsaprot visiem!

Ļaužu gaidas nav piepildītas, tās ir tukšas, jo pagaidām hunta pūli kaut kā nerespektē.

Bet 14. Saeimas vēlēšanas ir tālu, tautai jādzīvo te un tagad! Un tā mēs nonākam pie jautājuma: KO DARĪT?

Turpmākais ir mana “akadēmiska interpretācija”, lai, atbildot uz jautājumu, attaisnotu vēlētāju elektorāta uz “dziļās Latvijas valdību” liktās cerības.

Uzskatu, ka huntas upuri jāpulcē uz visiem valstiskiem pasākumiem, lai huntisti netiktu pie vārda, bet tiktu izsvilpti un izūjināti.

Pie teātru, operas, ballīšu vai prestižu saietu ieejām huntas varnešus ir jāsagaida “neorganizēti organizētam pūlim”- apmaksātai personu grupai, kas Kārtības mentu aizturēšanas brīdī atzītos, ka “pilnīgi neizprot savas tiesības”, lai izvairītos no administratīvo sodu soda naudām.

Tas tāpēc, lai “huntas krējums” beidzot aci pret aci ar izdeldēto tautu dzirdētu visu, ko domā par neliešiem algotais pūlis!

Jāorganizē mobilas algotņu grupas, kas satiktu uz ielas arī “dziļās Latvijas valdības” kangarus, nodevējus, kas pārgājuši huntas ierakumu pusē, tiem dodoties uz kārtējo sēdi vai mājup, kā arī uz restorāniem un citām individuālās izklaides vietām, kur notriec savus jūdasa grašus, lai “sirsnīgi pakomunicētu tête-à-tête! “

Kopš šī teksta publikācijas brīža ir jārēķinās, ka huntas drošības dienesti var uzsākt represijas pret mūsu mīļo “dziļo Latvijas valdību” un mani, Viedo Manelu.

Zinu, ka starp vairākiem tūkstošiem manu sekotāju sociālajos tīklos ir daudz “Latvijas dziļās valdības ministru un finansētāju”, kam, esmu pateicību parādā un pārliecināts, ka nodos manus ieteikumus saviem augstajiem līderiem.

Savukārt es pats, Viedais Manels, šai sakarā pilnīgi godīgi apsolu un garantēju beidzot beigt “laist muļķi” un “dzīt vieglu plezīri nedēļām ilgi”.

Atbildēt

Vērotājs

23.01.2022. 10:33

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


Raksts ir pērle un komentāru ekselenti, nevis ļaunīšu skribelēti.

Manels, Māliņš, trollis.

Atbildēt

fakts

23.01.2022. 10:30

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...