Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Astra izsvilptu varmākas

Viedais Manels
23.01.2022.
Komentāri (63)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lielākā mērā

10.02.2022. 20:34

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


gan varas cilvēku piedalīšanās. un tas Šchwanzs vēl Bordānam adresētos svilpienus uzmontē Ievas Akurāteres dziedāšanai.

Atbildēt

Mx

29.01.2022. 12:16

Ja es būtu bārdaina čekas padauza, es arī nenoņemtu cepuri kad tiek atskaņota LV himna.

Atbildēt

Laikavecis

29.01.2022. 05:19

Astra ne vienkārši neierakstīja savu vārdu vēsturē. Astra ir mūsu vēsture. Tā vēstures lappuse, kuru neizraut. Ja nevar izraut, tad, kā latviešu nacionālos simbolus, vajag piesavināties. Viedais Manels nav Astra, pat tuvu nestāv. Protams, ja globālistu pakalpiņi arī viņu nepadarīs par mocekli. Taču tagad katrs, kas kliedē tumsu, ir savējais, bet svešķermeņi ir svešķermeņi.

Atbildēt

Jaunzems

26.01.2022. 12:10

»

PROTOBALTS

tāds uzvārds Sabīrovs figurē kgb darbinieku sarakstos ,ebreju tautība ,kaut jūtūbē ir daži Sabīrovi ,kuri uzdodas par kazakiem ,viens pat naudu izmānija no vientiesīšiem ,piedāvajot parcelties uz dzīvi mežā .lai izvairītos no vakcinācijas


Levits iedomājas, ka atrodas Izraēlā kur Žīdiem nekur nav jānoņem cepures, bet šait ir Latvija un tā ir klaja nevieņa pret tautu un zemi, kurā atrodas.

Par čekistiem: Viņi taču nekur nav pazuduši, kaut atvēra izrevidētos čekas maisus. Vai tad esat aizmirsuši kuri tie bija mūsu vidū ikdienā? Viņi visi ,kuri nav nomiruši, vēl atrodas tepat un pat augstos amatos, turpinot iesākto pret tautu un cilvēkiem.

Atbildēt

Viedais Mamels

24.01.2022. 17:11

»

Viedajam Manelam

kurš iedomājas, ka ir īpaši "vieds". Beidziet vienreiz izmantot Astras vārdu savām manipulācijām un ekspektācijām. Viņš savu vārdu Latvijas vēsturē ir ierakstījis ar nedzēšamiem burtiem.Un nav ko spriedelēt, ko viņš BŪTU darījis.Astra visu izdarīja, ko varēja, bez lieku muļķību gvelšanas...


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Viedajam Manelam

24.01.2022. 12:30

kurš iedomājas, ka ir īpaši "vieds". Beidziet vienreiz izmantot Astras vārdu savām manipulācijām un ekspektācijām. Viņš savu vārdu Latvijas vēsturē ir ierakstījis ar nedzēšamiem burtiem.Un nav ko spriedelēt, ko viņš BŪTU darījis.Astra visu izdarīja, ko varēja, bez lieku muļķību gvelšanas.

Atbildēt

Ir tapis teikts

24.01.2022. 10:01

»

Es

Vairumam Astras pieminētāju viņš neko nenozīmē. Vispār neko. Par draņķiem bordāniem pat nerunājot. Tie, kas tiesāja disidentus, atrada vietu atjaunotās LR tieslietu sistēmā. Padomājiet par to...


Ko man atgādina pieminekļi? To, ka dzīve ir īsa, bet māksla paliek ilgi. To, ka ar akmens bluķi , lai cik tas skaisti noformēts, nevar izlabot pagātnes kūdas, gļēvumu, muļķību, otrreiz zaudēto valsti. Man ļoti nepatīk šie pirksti, kā angliski teiktu: "clasped hands" jaunajā piemineklī, jo šādā pozā tie simbolizē bailes, nedrošību, arī nemiera pilnu noslēgtību sevī, tie taisni suģestē: "bīsties!". Un es bīstos, jo sveši nagi zaimīgi grābstās gar to, kas deva vismaz kaut kādu cerību manā jaunībā. Es neticu tam, ka G. Astras brāli un viņa sievu noslepkavoja tas, kuŗš tika notiesāts. Es neticu, ka I. Ronis gāja bojā nelaimes gadījumā. Tāpat, kā bij. totalitāro noziegumu prokurore Biruta Loze. Un citi. Ar prieku tiek stādīti pieminekļi, jo mirušie jau vairs netraucē mērdēt tautu, postīt valsti un viltot vēsturi.

Atbildēt

Vērotājs

24.01.2022. 08:07

»

Vērotājs

Čibriki ar VM masku aizpļūta komentārus, bet svešķermenis vienalga peld pa virsu. Apzīmējums desmitniekā


Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas! Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu pērļu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Pietiek ar vienu nejaucēnu, kas maitā gaisu un traucē neauglīgām diskusijām.

Atbildēt

Vērotājs

24.01.2022. 07:55

»

Viedais Manels

...


Čibriki ar VM masku aizpļūta komentārus, bet svešķermenis vienalga peld pa virsu. Apzīmējums desmitniekā.

Atbildēt

Niks

24.01.2022. 00:15

"... pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs."
Satversmes preambula: Latvijas identitāti ... kopš senlaikiem veido ... kristīgās vērtības." Sātana krusts nav kristīgā vērtība, bet šīs varas pamatsimbols un pielūgsmes objekts.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

23.01.2022. 23:25

»

Aculiecinieka versija

Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt


Māliņš Armands, tas kurš "viedais mannels", kādreiz ir strādājis milicijā. Visticamāk arī nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc šim biedram piešķirta izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu aģentu iesūtīt Tautas frontē kā stukaču. un izmantot kā ietekmes aģentu vai noderīgo idiotu.

Atbildēt

Tiesu eksperts

23.01.2022. 21:19

Tiesu eksperts
22.01.2022. 23:43
»

Viedais Manels
...

________________________________________
It kā MANELS runā pareizi, bet garām, desmit reizes garām - nekur pasaulē nav demokrātijas, nav tautas varas un tā nevar pastāvēt. "Tautas vara"- tā ir "smilšpapīrs" ar ko pielīdzināt, pieslīpēt, pielabot sīkumus, bez kā - bez smilšpapīra iztikt nevar.

Un ko dotu pilna "tautas vara"- neko, tikai haosu un visu citu ar to saistītu. Tautas varas punkti ir konstitūcija - nobalsošana par svarīgiem jautājumiem, kas jau ir likuma spēks, nobalsošanas jautājumi par Satversmes grozīšanu un citos gadījumos.

Tautas sapulce neko nevar nolemt ar klaigāšanu un dziedāšanu - tas ir smilšpapīrs un noskaņojuma paušanas veids, deputātu baidīšana, ka nākamajās vēlēšanās var netikt pie varas, kas viņus baida nopietni.

"Tautas varas" uzvaras gājieni noder jaunas mafijas un korupcijas, iedzīvošanās radīšana atsevišķiem cilvēkiem, kuri sagrābj jauno , izcīnīto varu savā valdījumā, kam jau pieder nauda, informācija un ietekme.

Vienkāršota "tautas varas" un brīvības sludināšana ir fiktīva vai kļūdaina nodarbe.

Ja gribi kaut ko virzīt uz "caursišanu", jāiet daudz nopietnāku ceļu, nevis ar "tautas varas sludināšanu un aicināšanu uz sapulci vai uz vardarbību pret varu, uz grautiņiem - ar to pazaudēsi to, ko loloji iegūt.

Ja grii nopietni strādāt ar valdības, politiskās sistēmas maiņu, jāstrādā pie jauna Vēlēšanu likuma vai jāatjauno 19022. gada likums un par to jānobalsos referendumā. Nekas tāds nenāk ārā, kā tikai klaigāšana par "sliktu" valdību, Saeimu, kas vērtējam kā 80 -90 % tautas musināšana, neko vairāk nesolot un neparedzot iegūt.

Otrais. Ja gribi mainīt politisko sistēmu - jāveido "ēnu kabinets" un jādarbojas tajā, aicinot cilvēkus ziedot naudu šim variantam, nopietni gatavojot jaunus likuma projektus, iebildumus, nosacījumus uz kurieni vest tautas atbalstu, kā rīkotie vēlēšanās. Tas būtu kaut kas no demokrātijas pazīmju veidošanas un demokrātiskas politiskas sistēmas radīšanas.

Trešais. JĀAICINA personības darboties ēnu kabinetā. Ilglaicīga darbošanās tajā, sekojot valdības nepareiziem soļiem un nepareiziem Saeimas likumiem var augt šī KABINETA profesionalitāte un popularitāte.

Varbūt KABINETS veido arī savu izdevumu laikraksta formātā vai varbūt tikai individuālā interneta portālā.

Bez nopietns kadru politikas, bez naudas, bez informācijas visa š'\i alošanās par "tautas varu" ir tukša skaņa.

Jādomā ar galvu! Bet tad jautā - vai ir varianti, ar ko domāt vēl? Izrādās, ka pastāv - ar tukšām publikācijām, kuras neko nenosaka, kā jau teicu - rada tikai hibrīkara situāciju pašu rokām un to labi izmanto mūsu valsts grāvēji un pašu bāleliņi ar savu naivumu un neizpratni, ar ko jādomā un kā jādomā, lai realizētu tautas varu.
Atbildēt
Muļķītis
22.01.2022. 22:58
»

Viedais Manels
...

________________________________________
Arī citās valstīs lielie svilpotāji un bļāvēji nekad nav tikuši pie varas. Tā nav tauta, kas ievēl deputātus, tas ir pūlis bez loģiskas uz reālu rezultātu orientētas vadības. Šobrīd Vācijā pie varas nonākusi ir Zaļā partija, kas no bļāvējiem pārtapa par organizētu spēku.
Ar lozungiem NOST, ja nav organizēta spēka, kas var pārņemt varu, nekur neviens nav tālu ticis.
Tauta nākošās Saeimas vēlēšanās iebalsos tos pašus, kas ir pie varas šodien, jo nav jau loģisku alternatīvu politisko spēku. Tavs bļāvēju pūlis parāda, ka jums bez bļaušanas nekāda cita spēka nav. Kaut kādi caurkrituši politiķi un viņu rupors jūs paslavēs, bet ne jau lai jums iedotu varu, bet ar jūsu palīdzību atgrieztos pie zaudētās varas. Kas no tā mainīsies? Absolūti nekas.
https://www.pietiek.com/raksti/kapec_tauta_svilpj/komentari

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:09

»

Ģeopolitika

reizēm sašķiebjas un notiek vēsturiski kuriozi. NATO pamet Eiropu un spēku samēri mainās. Kurš gan var pateikt, cik ilgs laiks mūs šķir no brīža, kad degs ĀM,apkārt skraidīs gruzdoši pederasti, no MK aiz kājām tiks vilkti ārā jenoti un no LU logiem paukšķēdami kritīs uz bruģa sorosīti.? Varai beidzot...


Ja būs bads ,iesim meža skuju tēju vārīt ,egles satur diezgan invertcukuru ,vārīsim sīrupu ,varbūt apsteigsim vāciešus tā ražošanā ,paēdusi arī būsim ,no ogļhidrātiem.
Hiperunflācija jau sen kā ,bet ka tauta tomēr pērk ,tad jau tās inflācijas nav .
Nevajag pirkt ,īpaši importu ,un Āfrikas palmu eļļas izstrādajumus ,bet mūsu Iecavnieka rapšu eļļu ,un cept pankūkas.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:03

»

Aculiecinieka versija

Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt


tāds uzvārds Sabīrovs figurē kgb darbinieku sarakstos ,ebreju tautība ,kaut jūtūbē ir daži Sabīrovi ,kuri uzdodas par kazakiem ,viens pat naudu izmānija no vientiesīšiem ,piedāvajot parcelties uz dzīvi mežā .lai izvairītos no vakcinācijas.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 21:00

»

Es

Nezinu, cik tur taisnības, taču ortodoksālie ebreji cepures formāli nemēdz noņemt, sevišķi goiju pasakumos, kuros tie ir viesi


tie ir slaisti ,slīmesti ,,,ar tādu cepuri ne sasildīties ,ne normālu darbu strādāt ,jo nokritīs no paura .
Nevelk nost savos pasākumos arī.

https://youtu.be/s50l22MvRqE

YouTube (https://youtu.be/s50l22MvRqE)
В результате крупного ЧП в Израиле пострадали более 200 человек.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

23.01.2022. 20:58

»

Ar to būs jāsamierinās...

Laiks atcerēties 1987.gada 14. jūniju! Arī toreizējo varu, tautas protesti sāka aizslaucīt! Arī toreiz vadīkļi, tāpat kā Bordāns aurēja par ārzemju rokas puišiem


Tolaik milicijas pulka komandieris Sabirovs pulka sanāksmē nosauca Armandu Māliņu par ārzemju spiegu, kas iesūtīts sagraut padomju miliciju. Vēsture atkārtojas. Nelieši, kas paverdzina latvju tautu, tās brīvības cīnītājus visos laikos centušies diskreditēt.

Atbildēt

PROTOBALTS

23.01.2022. 20:56

»

Bailes, bailes, lielas bailes...

Turpinājums ir neizbēgams: sāksies ar sapuvušām olām, un turpinājumā būs arī mēslu dakšas! Šā brīža varneši pārsteidz ar savu tuvredzību, un ticību tautas bezizmēra pacietībai! Tas viss ļoti ātri beigsies


viss būs civilizēti un humāni ,galvenais lai neskūtais cilvēks ar melno hasīdu platmali lasa pareizās grāmatas par ģenētikas sasniegumiem etniskās piederības noteikšanā un sāk savu tiešo darbu -10 000 ebreju repatriāciju ,arā no manas zemes ,jo nu jau par ilgu latvieši guļ Dublinas ielās.
Pôvod Židov, Arabov a Európanov - Genealógia DNA
https://www.databazeknih.cz/knihy/p-vod-zidov-arabov-a-europanov-genealogia-dna-474649

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

23.01.2022. 18:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nepārdzīvo, Dievs un brīvi cilvēki visu noliek savās vietās


Laiks atcerēties 1987.gada 14. jūniju! Arī toreizējo varu, tautas protesti sāka aizslaucīt! Arī toreiz vadīkļi, tāpat kā Bordāns aurēja par ārzemju rokas puišiem...

Atbildēt

Bailes, bailes, lielas bailes...

23.01.2022. 18:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


Turpinājums ir neizbēgams: sāksies ar sapuvušām olām, un turpinājumā būs arī mēslu dakšas! Šā brīža varneši pārsteidz ar savu tuvredzību, un ticību tautas bezizmēra pacietībai! Tas viss ļoti ātri beigsies!

Atbildēt

Es

23.01.2022. 18:04

»

jurisx

Maldies! Zaimošana bija divu valsts neģēļu piedalīšanās šajā svinīgajā pasākumā, sevišķi izceļoties prezidenta izstrādājumam


Nezinu, cik tur taisnības, taču ortodoksālie ebreji cepures formāli nemēdz noņemt, sevišķi goiju pasakumos, kuros tie ir viesi.

Nez, kā tagad jūtas Nodevīgā Apvienība (NA), kas ar tādu patosu izvirzīja levitu? Lai gan tur ir sen skaidrs - Naudas Apvienība.

Atbildēt

Es

23.01.2022. 18:01

Vairumam Astras pieminētāju viņš neko nenozīmē. Vispār neko. Par draņķiem bordāniem pat nerunājot. Tie, kas tiesāja disidentus, atrada vietu atjaunotās LR tieslietu sistēmā. Padomājiet par to!

Vienlaikus jāatzīst, ka Astra noteikti cīnītos pret šo rukruku mākslīgi uzturēto režīmu. Es režīmam novēlu sliktu galu.

Atbildēt

Ģeopolitika

23.01.2022. 17:30

reizēm sašķiebjas un notiek vēsturiski kuriozi. NATO pamet Eiropu un spēku samēri mainās. Kurš gan var pateikt, cik ilgs laiks mūs šķir no brīža, kad degs ĀM,apkārt skraidīs gruzdoši pederasti, no MK aiz kājām tiks vilkti ārā jenoti un no LU logiem paukšķēdami kritīs uz bruģa sorosīti.? Varai beidzot ir izdevies nokaitināt visus un neatgriezeniski.Tūlīt sāksies bads un hiperinflācija. Kas ir veikts , lai tā visa nebūtu?

Atbildēt

Viedais Manmels

23.01.2022. 15:29

»

Teikas virssaitis

...


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Par to, ka mums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša, tāpat kā es. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas, tāpat kā manējie. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esu labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem. Tikai pilnīgs neprātis kā es varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

Viedais Mamels

23.01.2022. 15:26

»

Piekrītu!

Pietiek muldēt! Un gānīties! Tā nolaist tvaiku koentāros...


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu un vaksāciju bet nedrīkstu) utt.

Atbildēt

muļķuzemē viss kā parasti un nekas nemainās

23.01.2022. 15:23

Vēl viens mentālais pigmejs māliņš atļāvās piesmērēties Liela Cilvēka personībai un piemiņai.

Atbildēt

jurisx

23.01.2022. 14:36

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


Maldies! Zaimošana bija divu valsts neģēļu piedalīšanās šajā svinīgajā pasākumā, sevišķi izceļoties prezidenta izstrādājumam.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 13:01

»

Tu esi smirdīgs krievu urods

kas iemācījies rakstīt latviski. Tavs idiotisms ir faktā, kad saki “balts ir balts”. Ka Latvijas valsts nav valsts latviešiem, to saprot tikai latvieši, nevis tu, debilais krievu urods...


Tavs niks šajā gadījumā liecina par Tevis 100% latviskumu. :) :) :) Es parasti provokatoriem neatbildu, tomēr šoreiz nespēju atturēties, nenorādījis, ka es, "krievu urods", latviski rakstu pareizāk par tevi - latviešu prievīšpatriotu. Vai tas nav smieklīgi? :) :) :)

Atbildēt

Tu esi smirdīgs krievu urods

23.01.2022. 12:23

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


kas iemācījies rakstīt latviski. Tavs idiotisms ir faktā, kad saki “balts ir balts”. Ka Latvijas valsts nav valsts latviešiem, to saprot tikai latvieši, nevis tu, debilais krievu urods.

Latvija ir neuzdevusies valsts - apgalvojums bez loģikas un izpratnes. Jo Latvija nav valsts, bet ir zeme. Tavi idiotismi vnk krīt uz nerviem, krievēn sūda!

Atbildēt

Noderīgo idiotu Šlesera, Paula..

23.01.2022. 12:15

»

Šāds elektorāts

Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam


elektorāts Latvijas 1991. gada “neatkarībā”, ko iedeva ..pēc inerces. No sākuma cionisti poitikā un amatos virzīja cilvēkus ar nevainojamu reputāciju, kas faktiski nav priekšnoteikums politiķim, bet der citās jomās - mākslinieki, sportisti .. “tautā mīlēti un cienījami cilvēki” .. poitikā nonāca savas lepnības un tukšas iedomības pēc - arī 13. Saema pilna idiotiem- politikāņiem.. jaunajiem un vecajiem..

Šlesers vienīgais “nepārvaramas varas apstākļos”, ko rada hunta, ir attapies jaunā kvaitātē. Bet ap viņu atkal pulcējas “tautā mīlēti” sportisti un mākslinieki.. Un tagad Šleseram naudas gana un politikā iet vērtību dēļ.

Es tā redzu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:52

»

Šāds elektorāts

Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam


Šāds elektorāts pieder politiskam spēkam, kura Latvijā līdz šim nav bijis un pagaidām nav.

Atbildēt

Šāds elektorāts

23.01.2022. 11:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju


Kam tad pieder šāds elektorāts? Bija reiz tāda partija ar Paulu, Šleseru, Godmani, mācītājiem arī laikam...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:44

Nepārdzīvo, Dievs un brīvi cilvēki visu noliek savās vietās:

https://pietiek.com/raksti/sokejosi_augusi_neuzticiba_televizijai_un_radio/

Atbildēt

nu ja

23.01.2022. 11:42

»

vecā ziņkārība autoram

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām...


Tikai reizēm gānītājs un apmelotājs pats tic saviem meliem, jo ir attiecīgi izmanipulēts. Cilvēku naivumam reizēm nav robežu. Bet galveniem manipulatoriem ir pofig par saviem pakalpiņiem,iesēdinās vienus, dabūs citus, nauda nesmird.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.01.2022. 11:37

Ceru, ka šāda elektorāta tikšanās ar varnešiem kļūs par labu tradīciju.

Tieši tā tam ir jānotiek. Nacistēniem ar Bordānu priekšgalā ir jāsēž viņu alās, baidoties savus smirdīgos purnus izbāzt no tām.

Atbildēt

Piekrītu!

23.01.2022. 11:21

»

vecā ziņkārība autoram

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām...


Pietiek muldēt! Un gānīties! Tā nolaist tvaiku koentāros!

Jāķeras pie lietas reāli. Beisbola nūjas labs risinājums. Piemēram - “beisbola nūju naktis” būtu laikā, lai tauta atgādinātu par savām cilvēktiesībām bordāniem, levitiem un viņu sargsuņiem.

Svilpēju komandas pilsētā varētu būt sasaukšanās un izziņošana “beisbolu nakts izrāde” atkal sākuses.

Teikas virssaitis V. Manels.

Atbildēt

vecā ziņkārība autoram

23.01.2022. 11:11

Es izsaku cerību,ka Bordāna likums tiks pieņemts un stāsies spēkā.Bet nevis "lai iesēdinātu cietumā varas kritiķus".Tās ,autor,ir tikai jūsu bezkaunīgās fantāzijas.Ir nepieciešams likums,kas ļautu sodīt cilvēku rupju gānīšanu un apmelošanu publiskajā telpā.Tajā skaitā arī valsts amatpersonu,par kurām pilnā sparā tiek rakstīti visādi neiedomājami murgi.Attaisnojums var būt vienīgi psihiska slimība,ko var apliecināt mediķi.Rakstīt rupjības un apmelot jau sen bija jāaizliedz ar likumu.Lai tad apmelotājs pierāda,ka viņam ir taisnība.Neviens negrasās sēdināt cietumos varas kritiķus.Nomierinieties!

Atbildēt

Podnieka suns

23.01.2022. 10:56

Māliņ, jau tu tur uzstātos ar runu, tevi ar sūdiem nomētātu, ne tikai izsvilptu. Un es mestu pirmais.

Atbildēt

Teikas virssaitis

23.01.2022. 10:40

»

Atis Priedītis

Latvijā šobrīd notiek pilnīgi apzināta pretošanās kustības noklusēšana un ņirgāšanās par tiem cilvēkiem, kuri mēģināja nepakļauties okupācijas varai. Rakstu komentāros tiek pieļauta atklāta ņirgāšanās par šiem cilvēkiem ar domu, ka visi kuri nepakļāvās patiesībā bija psihiski slimi. Veselie pakļāvās...Nesen vairāki “dziļās Latvijas valdības pārstāvji” un “līdz galam nenoskaidrotie aktīvisti” satikās “dziļās Latvijas valdības” slepenā “kluba sapulcē”. Kā ziņo daudzu mēdiju avoti, lai veicinātu savu un pūļa pretdarbību oficiālajai Latvijas MK valdības huntai.

Kā atklāj mēdiju avoti, slepenajā sēdē dalību ņēma partijas “Latvija no pirmās vietas”, “Likums par kārtību”, “Stabilitāte- te un tagad” un “Tautas kalpi - vellu dzirnavas”.

“Dziļās Latvijas valdības” sēdes iekšējais dialogs beidzot ir atkal atsācies, un, iespējams, tā atbalstošo organizāciju loks un banku dalību skaits noteikti tikai paplašināsies. Savu atbalstu jau izteikusi Lielbritānijas un Vācijas “Gaidu un skautu apvienotā biedrība”. Savu vārdu solījusi bilst ari eiroparlamentāriete Inese Vaidene.

Tā kā es, Viedais Manels, (no saviem vārdiem esmu visu pierakstījis pareizi), ieliekot savu visu sirdi, esmu nenoguris “driķējis rakstus”, ilgstoši un neatlaidīgi meklējot vainīgos huntas noziegumos, man ir, ko teikt.

Vārdam ir liels spēks, es zinu, tādēļ atļaušos izteikt savas domas un, iespējams, ja atļausit, dot dažus padomus.

Un proti - nospraužot mērķus un zīmējot sarkanas līnijas, neizplūst lozungos! Tas ir bīstami, jo viss var vienkārši nobrukt! Manuprāt, pilnībā pietiek skaidri un bez liekām sarunām definēt divus galvenos uzdevumus.

Pirmais: “Nost ar obligāto potēšanu!”

Otrais: “Nost ar diskrimināciju un segregāciju!”

Par visu pārējo, cik esmu informēts, var turpināt “lauzīt šķēpus”, kuru .. pagaidām vēl nav, jo pašlaik paknapi ar finansēm, tostarp programu rakstīšanai, lai veidotu kopīgas listes uz huntas aizvietotas oficiālas varas vēlēšanām, kas nebūs hunta.

Tagad, kad personīgi ekskluzīvi esmu skatījis Aidaru Šesteru un Lincu Baltiņu, Aldi Kapzemu vaigā, teikšu tā!

Mīļie huntas upuri, cilvēki sanāca uz dziļās Latvijas valdības protesta akcijām, nevis lai atbalstītu konkrēti kādas partijas vai klausītos varoņu garās un kliedzošās “dziļās Latvijas valdības” ultimātu runas, bet lai “ar lielām cerībām demonstrētu nepatiku pret huntas teroru”, ka valstī kaut kas ne no šā un ne no tā mainīsies uz labo pusi! Tas beidzot jāsaprot visiem!

Ļaužu gaidas nav piepildītas, tās ir tukšas, jo pagaidām hunta pūli kaut kā nerespektē.

Bet 14. Saeimas vēlēšanas ir tālu, tautai jādzīvo te un tagad! Un tā mēs nonākam pie jautājuma: KO DARĪT?

Turpmākais ir mana “akadēmiska interpretācija”, lai, atbildot uz jautājumu, attaisnotu vēlētāju elektorāta uz “dziļās Latvijas valdību” liktās cerības.

Uzskatu, ka huntas upuri jāpulcē uz visiem valstiskiem pasākumiem, lai huntisti netiktu pie vārda, bet tiktu izsvilpti un izūjināti.

Pie teātru, operas, ballīšu vai prestižu saietu ieejām huntas varnešus ir jāsagaida “neorganizēti organizētam pūlim”- apmaksātai personu grupai, kas Kārtības mentu aizturēšanas brīdī atzītos, ka “pilnīgi neizprot savas tiesības”, lai izvairītos no administratīvo sodu soda naudām.

Tas tāpēc, lai “huntas krējums” beidzot aci pret aci ar izdeldēto tautu dzirdētu visu, ko domā par neliešiem algotais pūlis!

Jāorganizē mobilas algotņu grupas, kas satiktu uz ielas arī “dziļās Latvijas valdības” kangarus, nodevējus, kas pārgājuši huntas ierakumu pusē, tiem dodoties uz kārtējo sēdi vai mājup, kā arī uz restorāniem un citām individuālās izklaides vietām, kur notriec savus jūdasa grašus, lai “sirsnīgi pakomunicētu tête-à-tête! “

Kopš šī teksta publikācijas brīža ir jārēķinās, ka huntas drošības dienesti var uzsākt represijas pret mūsu mīļo “dziļo Latvijas valdību” un mani, Viedo Manelu.

Zinu, ka starp vairākiem tūkstošiem manu sekotāju sociālajos tīklos ir daudz “Latvijas dziļās valdības ministru un finansētāju”, kam, esmu pateicību parādā un pārliecināts, ka nodos manus ieteikumus saviem augstajiem līderiem.

Savukārt es pats, Viedais Manels, šai sakarā pilnīgi godīgi apsolu un garantēju beidzot beigt “laist muļķi” un “dzīt vieglu plezīri nedēļām ilgi”.

Atbildēt

Vērotājs

23.01.2022. 10:33

»

fakts

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana


Raksts ir pērle un komentāru ekselenti, nevis ļaunīšu skribelēti.

Manels, Māliņš, trollis.

Atbildēt

fakts

23.01.2022. 10:30

Svilpēju dalība Astras pieminekļa atklāšanā bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...