Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

psihopāti nevadīs Latviju nākotnē

11.01.2022. 15:48

Pēdējā laika izteikumi par iedzīvotāju pielīdzināšanu mob tel ,,baterijai,, un pataloģiskā melošana par tiem n tūkstošiem saslimušajiem, pie kovid19 testu būdām, rindu nav, bet statostika ir ,,šausminoša,, laiks izvērtēt psihiatriem pie valdības stūres strādājošos un neatkarīgiem, jo valsts psihiatri sarakstīs un iedos visu ko vajag un nevajag...

Psihopātiem, kam nospļauties par pamat nācijas iedzīvotāju un labklājību nav vietas valdībā!!!!

Atbildēt

Nīkuja

10.01.2022. 15:33

Visu laiku baidīja ar saskaņu ka lūk krievi nāk, nākošajās vēlēšanās var sanākt ka paldies, Dievam, krievi nāk.

Atbildēt

Rinde

10.01.2022. 15:02

Vai ārkārtas situācija attaisnoja izvirzīto mērķi - novērst veselības krīzi? Vai tās pagarināšana jebkā spēs uzlabot situāciju?

Atbildēt

Meli

09.01.2022. 06:45

Pandēmijas meli
https://www.brighteon.com/12bc9174-be24-432d-a4cd-599f70d2ea97

Atbildēt

Nirnberga

08.01.2022. 00:07

Vakcīnu policija jūs liks cietumā - brīvi izplatāmi materiāli visā pasaulē

https://vaccine-police.com/

https://vaccine-police.com/wp-content/uploads/2021/12/nuremberg.pdf

Atbildēt

,,aitas,, Tautu dzen uz kraujas malu

07.01.2022. 15:19

Vini tak ne ar ko nav lab'ak par narko d'ileriem, ieviesot ,,obligato,, vakcinaciju, apbrinojami, cik pacietigi visi iet ka aitas uz kraujas malu, kur dzen aprobezota un korumpeta valdiba.


Brinos, ka neviens no tiem eksperementu kuretajiem darboniem nav panemts pie dziesmas…apbrinojami pacietiga tauta….

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:58

»

viedoklis

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam...


Ну вы наивный) Тогда следующий шаг был бы сравнить цены, по которым торговые центры торгуют масками по себестоимости, и по каким государство эти маски закупило)
А кому нужно такое сравнение и неудобные вопросы)

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:57

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


С одной стороны, Согласию сейчас "прилетает" то, что они делали в РД-любое предложение оппозиции попросту игнорируется, так как у коалиции большинство. С другой стороны, именно Единство в свое время так активно критиковало эту практику в РД и обещало "вот мы будем действовать иначе". Но как показывает практика в Сейме, делают то же самое, все предложения оппозиции не получают поддержку большинства.

Atbildēt

Neaiztiec krievel latviešus

07.01.2022. 09:46

»

izeja ir viena

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents


Tu taču nekad neesi bijis atvienojies no Krievijas. Un paņemt krievijas pilsonību tagad ir vieglāk par vieglu, kamēr nolādētie buržuji vēl nav iespund€juši jūs ķurķī.

Atbildēt

viedoklis

07.01.2022. 09:01

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam jau alkatība ir Latvijā svēta un dievināma lieta un tur nav vajadzīgs veselais saprāts.

Atbildēt

izeja ir viena

06.01.2022. 20:49

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents!

Atbildēt

toties

06.01.2022. 20:15

Saskaņas frakcija atbalsta ebreju reketu pret Latvijas valsti.Tas ir noziegums.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 18:36

»

Nefanoju par Saskaņu

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda


Domājams, ka viss tiešām tiek virzīts uz nacionālo valdību diskreditēšanu, lai veidotu globālu pārvaldības sistēmu. Vienīgi tur Krievija un Ķīna neiederas un neiesaistīsies. Būtībā būs karš, tikai ne klasiskā 2. vai 1. pasaules kara izpratnē. Iespējams, tas jau norit pilnā sparā.

Atbildēt

Es

06.01.2022. 18:34

»

Lapsene

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par...


Diemžēl notikumi Vācijā, Nīderlandē, agresīvā retorika Francijā un Austrālijā, politika Kanādā un citas izpausmes kopsummā un tendencēs nekādi neliecina, ka represijas šogad ies mazumā, pieaugs saprāts un mainīsies varas uzņemtais kurss.

Gatavojieties vēl sliktākam gadam.

Atbildēt

lai citiem arī tiek

06.01.2022. 17:46

Un saskaņa,u zzs atšķīrti no siles.Nu kā tā var,nu kā tā var!

Atbildēt

Žulis

06.01.2022. 17:33

Ak, tad "Saskaņa" iestājas par tautu? Un "Saskaņa" ir pret valdības piekopto absurdo pieeju, kas atrodas ārpus tiesiskuma rāmjiem?
Tad ko jūs tajā Saeimā vēl sēžat? Vai tādēļ, lai te kritiskus, žēlabainus rakstiņs rakstītu un savas spalvas spodrinātu? Parādiet ar darbiem savu nostāju. Paziņojiet, ka valstī demokrātija ir kritusi, valsts varu sagrābusi hunta un atstājiet tos savus krēslus Saeimā tukšus. Ja jau jums tur nekādas teikšanas nav. Bet nekā! Pat tad, kad vienu deputāti no jūsu vidus padzen no Saeimas tikai tādēļ, ka viņa atsakās savu ķermeni pakļaut medicīniskiem eksperimentiem, jūs neuzdrošinieties pat papīkstēt. Kāpēc? Tāpēc, ka esiet tādi paši siles lopi, ka tie pārējie. Un nevajag šeit tautas draugus tēlot!

Atbildēt

millers

06.01.2022. 17:16

popluta-karela varzu vajag nospricēt tā, lai apsprāgst

Atbildēt

Lapsene

06.01.2022. 17:09

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par to, ka pietiek baidīt cilvēkus, jānosaka konkrētus datumus un rīcību un jāatgriež demokrātiskas valsts pamatus!

Atbildēt

Nefanoju par Saskaņu

06.01.2022. 16:48

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda.

Atbildēt

anti soross

06.01.2022. 16:43

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


navalnijs ir asv sponsorets kriminalnoziedznieks,Krievijas ienaidnieks,Gobzems ir paspasludinata taisnibas dzeguze ar nezinamiem finansejuma avotiem.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 16:10

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība?

Atbildēt

ha-ha

06.01.2022. 16:00

Kas tā par nepieciešamu poti,kura neaizsargā pret saslimšanu,slimības pārnēsāšanu,nomiršanu.Kādēļ tik ļoti grib potēt cilvēkus,kuri jau sen pārsnieguši vidējo dzīves ilgumu,bet negrib ārstēt viņu hroniskäs slimības?Iemesls skaidrs bez komentāriem!Pavērojiet ar kādu baudu spriež par ierobežojumiem un citām nelietībām.Sejas, kā Buhenvaldes administratoriem!

Atbildēt

vēl kāds raksturīgs piesegs '''ballītei'

06.01.2022. 15:26

Kremlis vainīgs, Krievija mūs indē, Krievija mūs okupēs! tikai NATO un ASV mūs pasargās no visa nešķīstā!

Atbildēt

kaktuss

06.01.2022. 15:13

Tieši tā!Tie ir centieni palikt pie siles līdz vēlēšanām un noņemt skaidu no visiem procesiem.Atkal kāds īpaši labais pirks maskas,kāds pārbīdīs robežas dzeloņstieples par pusmetru(par taisnīgu un godīgu samaksu).Tautai smadzenes iznesīs pilnībā!

Atbildēt

lauķis

06.01.2022. 15:02

Ak,svētā nevainība Saskaņa!Saskaņa ir tādi pat neatņemama sistēmas sastāvdaļa un rij no tās pasas siles kur citi partijnieki.Labak lai parāda kur ir dokuments par ārkārtas situāciju,pamperu nēsāsanu uz purniem un šmurdjaka injicēšanu.
Šādu dokumentu nav,jo,kolonijas pārvaldniekiem nav tiesību neko parakstīt.Par Satversmi nerunāšu,tās nekad nav bijis.

Atbildēt

te nu viss ir skaidrs

06.01.2022. 14:50

Levit/Kariņ rukšu bars pie naudas siles strebj un strebj.....apkaut tos rukšus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...