Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

blondīne

28.08.2018. 15:54

"interesanti "- par Rīgas lapsām- Latvija starptautiski ir atzīta par valsti, kas brīva no trakumsērgas- pateicoties meža zvēru un suņu/ kaķu vakcinācijai. Klīniski trakumsērgas gadījumi nav atklāti jau gadiem ilgi- tā kā iespēja, ka no kādas Rīgas lapsas varētu dabūt trakumsērgu, ir ļoti ļoti niecīga.
Lasu "Varu"- no ļoti garšīgi uzrakstīta. Izbaudu.
Paldies, Indriķi !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

28.08.2018. 08:33

»

info

Martinova! It kā mātes uzvārds. Kas ar tēvu


paldies

Atbildēt

Zaļajai

27.08.2018. 22:53

Smuki pupiņi

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.08.2018. 21:46

»

to PIETIEK

Vai nevarētu nopublicēt sīkāku Āboltiņas biogrāfiju, veco krievisko uzvārdu ieskaitot un darba gaitas un sakarus līdz darbam VDK Vīzu daļā


Man liekās, ka Āboltiņas uzvārds, kad viņa strādāja vīzu daļā, kur sadarbošanās ar VDK bija obligāti, bija Markova..

Atbildēt

Indulis Duka

27.08.2018. 20:24

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Es, Indulis Durka, jobans stukačš, cionistu tirslaiža, miežu aiz jurtas. Ir sacīc, kis cita ocī skobargu redz, tis sovas tirsas acī Debesu Klāru! Moins Dikļos. Untuns Mikropiscancs. Mans tiešais cenzors ir pac Lapsas kunks! Es kļičkoju zem pseidonīma Cenzēc. Bļe tabļetku un maloļetku!

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

27.08.2018. 18:40

Es vienmēr biju naudas badā. Tāpat kā tagad esu. Mani publicēja tikai vienu vai divas reizes. Sādžas izpildkomitejas sienasavīzēs "Komjavniešu starmetis" un "Prožektor perestroiki". Mani vienreiz atzina par perspektīvu. Bet kā VDK aģenta vai ziņotāja kandidātu, nevis par radošo orientāciju. Biju pat radošās jaunatnes stukaču nometnē ar komunistiski ideoloģisko novirzienu, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi biedri cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds. Tāpat rīkojos arī es, parasts čekas ziņotājs, par ko man tagad ir kauns. Bet pārējie 30 procenti normālo cilvēku to nedarīja, kā Pēteris Brūveris, Māris Melngalvs, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo dzejas daiļdarbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, kompromitējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Jo mani nekur neņēma, vienmēr atgādināja ka esu par dumu. Sākumā itkā atteicos sadarboties ar VDK un ziņot par H86 R. Bitenieku, bet tad mans VDK aģentu kurators mani iekārtoja valsts darbā un savervēja par savu ziņotāju. Tikai nepatīk ka mani sauc par čekas stukaču, kautgan tā ir taisnība. VDK aģents vai ziņotājs tomēr kaukā zolīdāk izklausās.

Protams, manu dzejolīšu grāmatu neizdeva, jo laikam slikti pildīju VDK aģenta pienākumus. Pēc tam sāku pārāk aizrauties ar alkaholu un pārstāju iesniegt publicēšanai savus garadarbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves kā beiktam alkaholiķim.

Atbildēt

interesanti, kāpēc

27.08.2018. 18:07

interesanti kāpēc meitenēm, kuras dalīja avīzes prasīja dokumentus? kā to pietiek.com var izskaidrot, vai tas nav pārkāpums pret meitenēm?

Solvita bildē uz vāka pamatīgi apstradata ar fotošopu, viņai nekad dzīvē nav bijusi un nav trijstūrveida sejas veidols, nekad, paskataties uz viņu dzīvajā.

Manuprāt solvitas klusais sapnis ir būt aktrisei, lai viņai applaudē un pielūdz, un apbrīno.Grāmatā foto, kur viņa basām kajām lēkā liecina par viņas varaskāri un alkatību , tieksmi izrādīties.

Neko paliekošu Solvita nav izdarījusi izņemot to, ka simtiem tūkstošu jau pametuši šo valsti , tajā skaitā, solvitas valdīšanas laikā.

Atbildēt

š

27.08.2018. 18:06

»

he he

Autogrāfa prasītājai mazi pupi. Toties gali izspiedušies. Kopskatu gan tas nekādi neuzlabo. Solvita toties ļoti labi viņu ar smaidu atšuva


Ar smaidu reizēm tiešām var brīnumus izdarīt, bet šis kā reiz ir tas gadījums, kur smaids bija pilnīgi nevietā, tieši pretēja iedarbība. Vai tavu brīnumu, ka nav asinīs, kā uzvesties, runāt un ūjināt....

Atbildēt

he he

27.08.2018. 17:16

Autogrāfa prasītājai mazi pupi. Toties gali izspiedušies. Kopskatu gan tas nekādi neuzlabo. Solvita toties ļoti labi viņu ar smaidu atšuva.

Atbildēt

stalins

27.08.2018. 16:55

»

Starp mums meitenēm

Šis gadījums nav Solvitas nomelnošanas gadījums, bet viena no nelielām epizodēm, kā nomelnot Latvijas valsti, viens no elementiem, kā gānīt Latvijas partijas un personības, kurās izvirza jautājumu par tiesiskumu, bet nespēj to realizēt, ka pretī stāv čekistiski komunistiskais mūris, ar kuriem šim nomelnojamām...


Bet var pamanīt, ka šī apmelošanas politika ir sekla, biežāk nemotivēta, saistīta ar lamu vārdiem, apsaukāšanu, lādēšanos vai citādi.
-----------------------
Tik tieshaam,zem tekstiem ,kas saistiiti ar S.O. pastaviigi ir komentaari ar visai specifisku "rokrakstu"-rupjiibaam,lamaam,laadeeshanos ,ar UUUU-- un dazhiem taadiem panjemieniem.Taatad kads merktieciigi formee "publikas viedokli".Kas to dara un kaada ir "sheema" nezinu.Bet lai vinjiem neveicas.

Atbildēt

Bordànu VARA tèlo, ka upurē

27.08.2018. 15:35

»

Starp mums meitenēm

Šis gadījums nav Solvitas nomelnošanas gadījums, bet viena no nelielām epizodēm, kā nomelnot Latvijas valsti, viens no elementiem, kā gānīt Latvijas partijas un personības, kurās izvirza jautājumu par tiesiskumu, bet nespēj to realizēt, ka pretī stāv čekistiski komunistiskais mūris, ar kuriem šim nomelnojamām...


Lai VARA turpinātos ar Latvijas ceļa cionistisko raksturu. Pēc VDK metodēm politikā virza Potapovu un Jurašu, jo pierādījuši lojalitāti. Virza kopā ar kuratoru Bordānu. Viņu lozungs ir pret korupciju. Un viss! Nekādu interešu latviešu tautas vajadzībām. Tukš lozungs! Tauta ir mirusi politikai, jo LV politiku realizè no Latvijas ārpuses. Šie vietējie politikāņi mētājas ar tukšiem solījumiem , kā dalīt budžetu, LV nepārtraukti aizņemoties.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

27.08.2018. 13:46

»

kode

Žēl paliek Solvitu, pati iekļuva pašas veidotajā nogānīšanas kampaņā. Mašīna iekustināta, noslauka visus "nepareizos


Šis gadījums nav Solvitas nomelnošanas gadījums, bet viena no nelielām epizodēm, kā nomelnot Latvijas valsti, viens no elementiem, kā gānīt Latvijas partijas un personības, kurās izvirza jautājumu par tiesiskumu, bet nespēj to realizēt, ka pretī stāv čekistiski komunistiskais mūris, ar kuriem šim nomelnojamām personām jāsadarbojas, lai noturētos pie varas vai varas, deputātu, ministru ierindā. Pavērojiet, cik "gudri"tika izmests no ministra un no partijas Jānis Bordāns. Tas nebija čekoistiskās šlakas rokraksts? Un kas viņu un viņa līdzbiedrus turpima vajāt?

Šis čekistiskais terors strādā "tumsā". bez gaismas un nav sataustāms ar vienkāršiem paņēminiem.

Bet var pamanīt, ka šī apmelošanas politika ir sekla, biežāk nemotivēta, saistīta ar lamu vārdiem, apsaukāšanu, lādēšanos vai citādi.

Un redziet - vajāšanu turpina. Kādēl nevajā Ušākovu? KādēĻ neskrien pakaļ ar dubļu piku pakaļ,nevajā škēles, šleserus, lembergus, dzelzceļa korumpantus, un citus zagļus un blēžus.

Atbildēt

kode

27.08.2018. 13:26

Žēl paliek Solvitu, pati iekļuva pašas veidotajā nogānīšanas kampaņā. Mašīna iekustināta, noslauka visus "nepareizos".
Āboltiņa kopā ar Ēlerti sāka "apd..šanas" kampaņas. Sākās labo un slikto laiks.
Tas nu saņem, drostaliņ

Atbildēt

Dikļu muļķis varētu paklusēt!

27.08.2018. 13:06

»

Interesanti..

No kā jenotiem tas milzu reitings, ja visos mēdijos katrs komentārs- naida runa


Kad gudri vīri spriež!

Atbildēt

Interesanti..

27.08.2018. 13:03

No kā jenotiem tas milzu reitings, ja visos mēdijos katrs komentārs- naida runa?

Atbildēt

par grāmatu Varēt

27.08.2018. 12:21

Tie dir.. līdēji Ījābs un Co ir pamatīgi izskaistinājuši Āboltiņas biogrāfiju. Nekas no agrākā (līdz 1990.g.) tur nav pateikts!
Interesanti, cik Ījābs par savu līšanu un rokas bučošanu saņēma? Esot liela summa!

Atbildēt

to PIETIEK

27.08.2018. 09:59

»

Tā Rižā žurka S. Āboltiņa

LPSR laikos strādāja VDK vīzu daļā. Uz daudzu latviešu vīzu dokumentiem ar vēlmi doties ceļojumā uz Rietumiem S. Āboltiņa uzrakstīja - ņeceļesoobrazno. Vecā VDK žurka saņēma pielaidi valsts noslēpumiem, vadīja Saeimas drošibas komiteju, krganizēja 2009. g. 13.,janvāra masu nekārtības, saracinot pūli...


Vai nevarētu nopublicēt sīkāku Āboltiņas biogrāfiju, veco krievisko uzvārdu ieskaitot un darba gaitas un sakarus līdz darbam VDK Vīzu daļā?
Labi būtu arī gadus, lai redzam kad un, cik centīgi kalpoja čekai un komunistu varai.

Atbildēt

vells

27.08.2018. 09:49

»

VB

Zinu, ka arī es nebūšu te populārs, BET bez...


Vēl tak var pieminēt Lembergu, Zatleru, Ušakovu kā mēru. Un kur tad vēl G.Ulmanis un Šķēle ( ko VVF izvirzīja par premjeru). Visi labi, ņemšu līdz :)

Atbildēt

VB

27.08.2018. 09:23

»

lauķis

Vai tad politiskais nekrologs un notiesājošs spriedums jau bija?Vai esmu ko palaidis garām


Zinu, ka arī es nebūšu te populārs, BET bez
VVF, Godmaņa, Repšes, Āboliņas++. kas vispār mums būtu ko pieminēt, jā?
OK, tieši viņu vadībā daudz kas ir sa$irsts, tomēr daudz kas ir arī sasniegts (jā, noteikti varēja labāk, tomēr, kas neko nedara, arī nekad nekļūdās)...
+ kādam tās ziepes tomēr bij jāizsmeļ.

Lielākā Vienotības kļūda bija, ka visu Pasaules krīzes smagumu pārkrāva uz tautas pleciem (vajadzēja ko atstāt arī baņķieriem), bet nu tas tad ar, pa lielam, viss.

A tagad (kad viņu vairs nav) pat uz vēlēšanām vairs iet nav interesanti.

Atbildēt

tā ir malaja rosija

27.08.2018. 09:03

............

Atbildēt

Kā var solīt un piemānīt?

27.08.2018. 08:30

Kā var nesolīt? Einars Repše

P.s. tiesas palikušas vēl nepieejamākas, ciniskākas. Varbūt tāpēc bijušie tieslietu ministri Ingrīda Labucka (Andra Guļāna(Vonsovičs, Andris Šķēle) un Inetas Malahovskas (Jūlijs Krūmiņš) draudzene), Aigars Štokenbergs (Andris Šķēle, Valērijs Kargins, Ivars Godmanis), Solvita Āboltiņa (Aivars Borovkovs, Aivars Lembergs, Grigorijs Krupņikovs) laižas uz ārzemēm tālāk no pašu sagandētās Latvijas, izmantojot politisko ietekmi dabūt ļoti dāsni apmaksātas vietas? Tā ir vara vai tomēr patvaļa?

Atbildēt

Viedais

27.08.2018. 08:29

»

švamme

Man patika pirmais video, kur viņa pārsteigta nesagatavota un nevar atrast vārdus, KĀPĒC viņa neparakstīs TO grāmatu


Minstināšanās tiešām nevietā, jo atbilde: "Es neparakstīšu svešu, turklāt sev netīkamu grāmatu!" būtu bijusi vietā. Nespēja runāt skaidru valodu itin bieži noved ļaudis politiskajā grāvī.

Atbildēt

?

27.08.2018. 06:54

»

Idiotei Rižai

sakārojās literārā slava


Tu par Lapsu?

Atbildēt

lauķis

27.08.2018. 05:31

»

ha

Vai patiešām nav apnicis apriet Āboltiņu


Vai tad politiskais nekrologs un notiesājošs spriedums jau bija?Vai esmu ko palaidis garām?

Atbildēt

Idiotei Rižai

27.08.2018. 04:22

sakārojās literārā slava?

Atbildēt

Rižo VDK žurku

27.08.2018. 04:21

Doma laukumā uzsēdinās uz mieta par ūjināšanu un ņirgšanu latviešu tautas genocīda organizēšanu!

Atbildēt

Tu ari esi čekists?

27.08.2018. 04:19

»

pilnmēness

kūmiņš turpina ārdīties


Te tādu daudz! Divreiz cionisti rīkoja asinsdarbus 13. janvāros - 1905. un 2009. ! Abus organizēja cionisti, lai sodītu revolucionārus! Drīz nāks īztais 5. gads. Asins lietus līs! Bet augstākās priedes nenolauzīs!

Atbildēt

pilnmēness

26.08.2018. 23:27

kūmiņš turpina ārdīties )))

Atbildēt

Kāds

26.08.2018. 22:40

Tā tik vēl trūka, lai viņa pateiktu, ka sevi atpazīst Varā.

Atbildēt

VDK žurka S. Āboltiņa

26.08.2018. 20:57

simbolizē cionistu- komunistu- čekistu šodienas VARU Latvijā.

Atbildēt

Tā Rižā žurka S. Āboltiņa

26.08.2018. 20:55

LPSR laikos strādāja VDK vīzu daļā. Uz daudzu latviešu vīzu dokumentiem ar vēlmi doties ceļojumā uz Rietumiem S. Āboltiņa uzrakstīja - ņeceļesoobrazno. Vecā VDK žurka saņēma pielaidi valsts noslēpumiem, vadīja Saeimas drošibas komiteju, krganizēja 2009. g. 13.,janvāra masu nekārtības, saracinot pūli, policijai to izprovocējot sist Saeimas ēkas logus. Upuris AA. Bērziņš tiek joprojām spīdzināts cietumā, VARSI liedzot viņam medicīnisko aprūpi par vecāku līdzekļiem.

Atbildēt

tieši

26.08.2018. 20:42

»

nesaprotu jēgu-

kāpēc dalīja avīzes


tāpēc jau arī dalīja.

Atbildēt

dubs

26.08.2018. 20:33

»

ha

Vai patiešām nav apnicis apriet Āboltiņu


viņa gadiem tirsusi tautai uz galvas un stāstījusi, ka tas medus līstot...

Atbildēt

ha

26.08.2018. 19:45

Vai patiešām nav apnicis apriet Āboltiņu?

Atbildēt

dubs

26.08.2018. 19:42

»

Saderam

Vecā, sarūsējusī dzemde būs nākamā valsts prezidente


varbūt tāpēc Vīģe ieguva daudzvietu kapu? Ar laiku, tjipa, komunālās mūža mājas, abām saskan, abas tokš diži strādājušas vairojot labklājību...

Atbildēt

nesaprotu jēgu-

26.08.2018. 19:00

kāpēc dalīja avīzes.

Atbildēt

Saderam

26.08.2018. 18:52

Vecā, sarūsējusī dzemde būs nākamā valsts prezidente

Atbildēt

Sergejs Buivids

26.08.2018. 18:16

»

šis ir interesanti

Es tātad dalu avīzes - un atnāk policists un vēlas noskaidrot manu personību. Uz kāda, interesanti, likuma pamata


Tieši tā! Kādas pretenzijas sabiedrībai pie avīzes dalītāja, lai sabiedrība – vara, caur savas varas pārstāvja – sociāla instrumenta – policijas darbinieka, ierobežot mūsu sabiedrības locekļa? Jebkura amatpersona ir esam mēs – sabiedrība. Viņš pilda ne savas, būtu mūsu vēlmes, pēc mūsu programmas kurus, mēs ierakstam normatīvajos aktos. Laikam minētais sociālais instruments ir salauzis un viņam vajadzīga labošana. Lai viņu salabot ir nepieciešama sūdzība.

Atbildēt

švamme

26.08.2018. 18:11

Man patika pirmais video, kur viņa pārsteigta nesagatavota un nevar atrast vārdus, KĀPĒC viņa neparakstīs TO grāmatu..

Atbildēt

Jautājums

26.08.2018. 18:09

Vai tā avīze ir pieejama elektroniski? Ja nav, kāpēc? Gribētos apskatīt, bet Vienotības pasākumus kaut kā apmeklēt nekārojas.

Atbildēt

šis ir interesanti

26.08.2018. 17:57

Es tātad dalu avīzes - un atnāk policists un vēlas noskaidrot manu personību. Uz kāda, interesanti, likuma pamata?

Atbildēt

vienkārši

26.08.2018. 17:53

nožēlojami, sevišķi Nr2.

Atbildēt

Sergejs Buivids

26.08.2018. 17:39

Kādas prettiesiskas darbības es turēju aizdomas cilvēkus kuri izdala avīzes, lai es viņus ierobežo brīvības un prasīt no viņiem personu apliecinošu dokumentu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...