Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ugunskrustiņš

14.06.2022. 13:57

»

roselle

šitik smuks latvisks vārds un uzvārds- un še tev


tāpēc vajag nēsāt aizsargprievīti

Atbildēt

roselle

14.06.2022. 11:26

šitik smuks latvisks vārds un uzvārds- un še tev!

Atbildēt

Karosta

14.06.2022. 08:58

»

Velta

Viņš ir tikai redzamā aisberga daļa no šķēļuka organizācijas piramīdas...


Ja Liepājas padomju arhitekts tiks pie siles, tas nozīmēs tulpju Andreja atgriešanās ar triumfu.
Liepājas arhitekts pacēlās tikai un vienīgi pateicoties tam, ka 90-tajos nodevis Liepāju izārdīšanai tulpju Andreja brigādei.

Saprotams, ka Sesks arī vēlas paplašināt savu impēriju.
Jautājums, kas notiks ar Seska brigadieriem - Liepājas prokuratūras pasūtījumu galda direktoru Dzārvēnu un tā sešiniekiem, tiesas priekšsēdētāju Āru, kas deva zvērestu kalpot organizētajai noziedzībai līdz mūža beigām.
Ja Liepājas varza atvilksies uz Rīgu, sāksies īstais cirks.

Atbildēt

2vieta aiz Albānijas CSN sodu ,,maigošanās,,

14.06.2022. 07:35

Latvija EU valstu vidū ieņem vismaigākos sodus ceļu satiksmes pārkāpumu ziņā, NEKO neesam mācījušies no kaimiņiem, Norvēģijā braukšana pie sarkanās gaismas 756 euro Latvijā 30 euro, un soda naudas nav pielīdzinātas algām, kā tas ir Somijā 30% no algas par braukšanu pie sarkabnās un NAV neviena likuma, kas ļautu atņemt tiesības uz mūžu par cilvēka nobraukšanu vai sakropļošanu, pārāk ,,maigi,, sodi,, jo atkal humānās tiesas humāni vērtē vainīgos, bet cietušo un bojāgājušo vidū Latvija ieņem godpilno trijnieku nu jau pēdējos desmit gadus, varbūt laiks ko mainīt, aļo?!

Atbildēt

Velta

14.06.2022. 06:05

Viņš ir tikai redzamā aisberga daļa no šķēļuka organizācijas piramīdas.
Uzbrukums šim ir uzbrukums šķeļukam.
Kuluāros baumo, ka nākamais ir pseido arhitekts no Liepājas par vēlmi reanimēt "Tautas partiju" ar nodevēju Smiltēnu no reģionu partijas. Visi Šleseri un Gobzemi esot bārdas manevri atkal būt pie politikas siles teikšanas. Konkurents Ventspils barons noņemts, atkal var atjaunot politisko kārtību pēc Putina parauga, ar LRA,LZP,LP un drauga arhitekta rokām. Gan jau arī Liepnieks izpirks grēkus slavējot šamējos Latvijas orkus.

Atbildēt

Kā vienmēr gali ūdenī

14.06.2022. 05:58

Daudz cietušie no šī

Atbildēt

nu ko

13.06.2022. 20:20

Gaidām kādu sabiedrības informēšanas kampaņu, ko tuvākajā laikā uzsāks ALTUM sadarbībā ar kādu PR kantori? Tā šmuce taču kaut kā jānomazgā. Mums noteikti pietrūkst informācijas par māju siltināšanu, vai saules bateriju uzstādīšanu. Noteikti vēl ir daudz kā stāstāma

Atbildēt

👀

13.06.2022. 20:09

Trīs raksti īsā laikā ar identisku saturu. Pat fona bilde nemainās. Atrodi viņos vismaz 3 atšķirības. Es atradu vienu - mainās tikai virsraksts.

Atbildēt

Līga

13.06.2022. 18:31

Reini ,pietiek !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft