Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ex-serzants

19.12.2011. 12:29

Parakņājoties arhīvos-
Jēkabsons (bij.iekslietu ministrs): „Beslanu Krūmiņu pazīstu jau vairākus gadus. Viņš savulaik ir bijis Čečenijas prezidenta Džohara Dudajeva pārstāvis Latvijā"
Japiezīme, ka pirmā Čečenijas kara laikā LNNK radikāli noskaņotie deputāti - Juris Vidiņš Saeimā izveidoja Čečenijas atbalsta grupu, tomēr sakarus ar Beslanu partrauca 1998. Gadā. Kapēc? par to var pajautat pašam Vidiņam.
-------
"Čečenijas galvaspilsētas Groznijas delegācijas pārstāvju vizītes laikā skarti ne tikai saimnieciski jautājumi, bet skarts arī jautājums par pašpasludinātās čečenu republikas Ičkērijas pirmā prezidenta Džohara Dudajeva vārdā nosaukto ielu Rīgā.Čečenu uzņēmējs Bislans Abdulmuslimovs, kurš ir viens no Rīgas un Groznijas draudzības galvenajiem lobētājiem, paskaidroja, ka Essimbajevs ir izcils Čečenu dejotājs, kurš izpildīja dažādu tautu dejas un ieguvis vairākus augstus Padomju Savienības apbalvojumus, tai skaitā arī par sabiedrisko darbu un tautu saliedēšanu. "Kad bijām mazi, redzējām, kā viņš 60 gadu vecumā 10 stundas bez apstājas izpildīja visas pasaules dejas. Domāju, ka Latvijā dejas un dziesmas ļoti ir cieņā, tāpēc tas būtu piemērots variants," sacīja Abdulmuslimovs. (LETA 11.05,2011)"
Šeit Beslana pozīcija sakrīt ar Ušakova plāniem. Iespējams , ka tas nav vienīgais saskares punkts.
Divainas metamorfozes. Kat gan, Ahmats Kadirovs savulaik arī izsludinaja Džihadu pret krievu okupantiem.

Atbildēt

tas izskatās pēc Solvitas:)

19.12.2011. 12:26

Neoficiāli tiek pieļauts, ka Āboltiņa par premjera biroja konsultācijām pirms šī Londonas brauciena nav tikusi informēta, ar ko izskaidrojama viņas asā reakcija. Par to, lai informācija par Dombrovska un Kokina sarunu pirms došanās uz Londonu nenāktu gaismā, rūpējusies premjera padomniece Sandra Bukane, kurai Dombrovskis pēc avotu stāstītā uzticoties vairāk kā Āboltiņai. Tādēļ Saeimas priekšsēdētāja pirms nedēļas tikusies ar Abdulmuslimovu, lai iegūtu informāciju un kontroli pār situāciju.

Atbildēt

M> EX-seržants.

19.12.2011. 12:25

Viss ko raksti ir pareizi,bet par to nav runāts šajā rakstā un vispār Pietiek portalā. Sabiedriskā vietā veikalā,kur cilvēku kā biezs satikās divi cilvēki Mellupe un Krūmiņš. Kas tur sevišķs, ja viņi apstājās un pārmija pāris vārdus visu acu priekšā. PIETIEK nav svarīga SC Ušakova saistība ar Krievijas FDD ,jo tik svarīgi Latvijai jautājumi tos neinteresē.Skaidrs ,ka Pietiek darbojas SC interesēs un mūsu Latvijas un latviešu valodas problēmas PIETIEK ir pie vienas vietas (Piedod)

Atbildēt

nacionālists

19.12.2011. 11:23

Solvita tiešām kā Mellupe bija pazīstama ar Abdulmuslimovu, taču arī viņš toreiz bija Krūmiņš!Un kas tur nosodāms ja gar melno upi aug pa kādam krūmiņam? Ir kur putniem ligzdas vīt un zaķiem palēkāt! Nu tikās, un tad?

Atbildēt

paija

19.12.2011. 11:16

Un kas tur īpašs, ja Āboltiņa ar Bislanu runajusi par Krajbanku ??? Vai ar Bislanu neviens nedrīkst runat,jamūk prom, viņu ieraugot ? Pat ja vinam būtu uzradītas kadas apsūdzības, bet,cik zinu tadu nav.

Atbildēt

Ex-serzants> M

19.12.2011. 11:15

Ja sasprindzinasi smadzenes, tad sapratīsi, ka raksts pa tiešo saistīts gan ar Ušakovu, krievu val. referendumu, baumām par Swedbank utt.,ņemot vērā to, ka veselais saprats un pedeja laika notikumi rada, ka Antonova aktivitates LV visticamak ir FDD projekts.
Subjektam pietiek nekaunības tagad šantažēt LV par 50 milj. it ka caur ofšoru izsniegtu kredītu Air Baltic,vienlaicīgi atdzīstoties ka ir krāpis LV jautajumā par patiesa labuma guvēju BAS, par ko faktiski varetu ierosinat lietu. Lai par to parliecinatos, nevajag pieeju klasificetai infai-
"Portāls "Delfi" jau ceturtdien ziņoja, ka Rudeško valdībai nosaukts kā viens no diviem BAS patiesajiem labuma guvējiem. Publiski pieejamā informācija par "noslēpumaino investoru no Krievijas" Rudeško, kurš pieteicās kā patiesais labuma guvējs, ir skopa - viņš esot finansists, auditorkompānijas "FinEkspertiza" partneris vismaz kopš 2006.gada, absolvējis Krievijas Aizsardzības ministrijas Militāro universitāti un Maskavas Valsts juridisko akadēmiju, esot piedalījies vairākos Krievijas un starptautiskajos investīciju projektos un pirms investīciju uzņēmumu juridiskās ekspertīzes projektos." (DELFI 23.11.2011)
--------------------------
"Investors Andrejs Rudeško nacionālajā lidsabiedrībā "airBaltic" pārstāvējis Vladimira Antonova biznesa intereses, svētdien intervijā TV3 raidījumam "Nekā Personīga" atzina pats sabrukušās Krājbankas bijušais pastarpinātais līdzīpašnieks Antonovs.
Līdz ar to Antonovs pirmo reizi atznis, ka ir patiesais "airBaltic" līdzīpašnieks, vēsta raidījums. Pēc Antonova teiktā, Rudeško ir viņa labākais draugs un bijis liecinieks baņķiera kāzās." (DELFI 18.12.2011)

Atbildēt

mikla

19.12.2011. 10:56

kas kopigs cecenu mafijai ar latvijas saiemas spikeru aboltinu?

Atbildēt

Luize fon.T. :

19.12.2011. 10:49

..."Российский дипломат посетил презентацию экс-посла Ичкерии и спонсора неофашистов в Латвии
На Даугавпилсском мясокомбинате его владелец Беслан Круминьш, так же известный как Абдулмуслимов, в 1997 году являвшийся послом террористической Ичкерии в Латвии, открыл новую современную производственную линию."...

Atbildēt

M

19.12.2011. 10:36

Redzams,ka PIETIEK vairs nav par ko rakstīt,jo Ušaku taču aiztikt nedrīkst lai arī viņš spiegojis Krievijas labā .PIETIEK tas ir pareizi. Par to nav ko minēt.Svētais SC taču . Tagad viņi skaita cik konfetes satiekoties apēd Eņģeļi un kuri ar ko runājuši. Bet galvenais taču ir ka PIETIEK favoriti SC grib panākt un ,ja latvieši klausīs tā sauktajam Prezidentam ,tad arī panāks ka atkal "budim govorit po ruski". Manuprāt svarīgākais lai visi latvieši kā viens iet uz REFERENDUMU un balso pret krievu valodu. Bet visas pļāpas ,ka viens atļāvies varbūt pat iedzert Šampānieti ,bet otrs nejauši satiekot kādu spitālīgo nav uzreiz meties pa logu ārā lai tikai neredz kopā bet sabiedriskā vieta pat pateicis labdien .AK ŠĀUSMAS!!!!!!

Atbildēt

labais-vispār viņi ir bandīti

19.12.2011. 10:35


runā ,ka no Vienotības uz čečenu mafiju strādā Dzintars Zaķis, Aigars Štokenbergs, un tautā populārais mākslinieks Gatis Kokins :))

Atbildēt

jenoti-mēsli

19.12.2011. 10:18

pastnieks 19.12.2011 10:00 Ziņot!

Turpinam vien balsot par rudajām lapsām, konsolidovskiem un citiem čečenu un krievu pakalpiņiem, tad labi dzīvosim. Pamazām vien atklājas kura roka baro.

Atbildēt

zinu..

19.12.2011. 09:55

djelas jakrutjī.. a, kā savādāk..

Atbildēt

X k-dze

19.12.2011. 09:51

Pilnīgi kā tādā mazajā Bronksā - visi ar kaut ko tiekas, absolūta slepenība, bet babuška no 3.stāva loga visu redz. Ieroči bagāžniekos, augsti papēži, zelta aksesuāri, pēdējais šņauciens pirms izkāpšanas no auto, Solvitas sarkanās krēpes un liktenīgais jautājums "Nu! Atnesi?" :))
Bērnu dārzs vispārākajā pakāpē!

Atbildēt

kociniece

19.12.2011. 09:43

nāksies pagulties zem čečeniem

Atbildēt

Omite

19.12.2011. 09:19

"..... izskan pretrunīga informācija, vai abu sarunai bijis tikai gadījuma raksturs...... " , UN kā domājiet Jūs, lasītāji ? Iedomājos, ja Daudz būtu ticies, ko Vienotības tīģeri gan presei nesarunātu !

Atbildēt

gpoint

19.12.2011. 09:00

tā gan arī tiesa :))

Atbildēt

kas r jenoti?

19.12.2011. 09:00

Visi jenoti kalpo tikai svešiem kungiem ,

tādēļ tauta ir dziļā d.. ,

tikmēr paši jenoti peldas naudā un ir norijušies trekni kā lācis

Atbildēt

Gpointam

19.12.2011. 08:57

Protams, tur tak ir tukšs un kluss kā tuksnesī.

Atbildēt

gpoint

19.12.2011. 08:52

neuzkrītošāku satikšanās vietu par sky&more nemaz nevar iedomāties. ideāla vieta delikātām pārrunām.

Atbildēt

veca ziņa

19.12.2011. 08:34


runā ,ka no Vienotības uz čečenu mafiju strādā Dzintars Zaķis, Aigars Štokenbergs, un tautā populārais mākslinieks Gatis Kokins :)) .

Atbildēt

klauni

19.12.2011. 07:53


PIETIEK- runā ka jūs arī esat zem čečenu gruējumā ?!!!!?

Atbildēt

klauni

19.12.2011. 07:51


ar to noziedzinieku var tiktikties galīgi trakie , vai tādi paši !!!!!

Atbildēt

vilis

19.12.2011. 06:00

...ar pretrunīgi vērtēto čečenu izcelsmes uzņēmēju...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...