Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

annamarija

17.12.2013. 20:19

»

RE KĀ

Glumais spalītis atkal izslīd pa pakaļas caurumu,Smirdīgs tips,kas kalpo oligarham Stepānovam.Gana jau sazadzies cūka


Reti vulgārs un smirdīgs komentārs. Turklāt tikai plika apgalvojuma formā

Atbildēt

RE KĀ

02.12.2013. 00:01

Glumais spalītis atkal izslīd pa pakaļas caurumu,Smirdīgs tips,kas kalpo oligarham Stepānovam.Gana jau sazadzies cūka.

Atbildēt

Rīdzinieks

01.12.2013. 11:22

Es uzskatu, ka Sprūdžs bija viens no retajiem ministriem kas strādāja uz rezultātu. Lielākā daļa diemžēl strādā uz procesu un savu PRu. Sprūdžam bija drosme, idejas un piemita godīgums. Tādēļ viņš nepadevās un neiesaistījās visās RP un citās shēmās. Loģiski ka tāds cilvēks - kas nemelo un nelien- nebija ērts RP kodolam.

Atbildēt

kāda likšķīga dzeja

30.11.2013. 15:35

liiillllles protežē

Atbildēt

onkols

30.11.2013. 00:03

Nu,nu Edmuntiņ,tos apsviedīgākos,tos jau mēs,rūpnieki,savāksim........

Atbildēt

es

29.11.2013. 23:09

Prātīgākais no visiem pašvaldību ministriem, kas pēdējā laikā bijuši. Tikai problēma ir tajā, ka tiem, kuri grib strādāt, miljonāru mafija to neļauj.

Atbildēt

andris

29.11.2013. 21:02

Edmund, es raudu, bet tās ir prieka asaras, beidzot esi nācis pie prāta!

Atbildēt

Hmmm...

29.11.2013. 17:17

kuras "kolēģes" teiktais nu būtu tik svarīgs? Grūti saprast Sprūdža lomu vides aizsardzībā, vai viņš lo izdarīja vai nē? Vai piesārņojums un bīstamības, kas nāk no Rīgas ostas, ir mazinājušies vai nē?

Atbildēt

Anna

29.11.2013. 11:34

Vienam ir pārāk grūti karot ar sistēmu, bet ledus ir sakustejies un drīz juks un bruks šī labi sakārtota shēma.Tu vel būsi vajadzigs. Veiksmi Tev!

Atbildēt

ois

29.11.2013. 01:49

turpinu atbalstit

Atbildēt

***

28.11.2013. 22:14

Paldies.Par darbu laikam nē,bet par personīgo izaugmi gan.Spēt iziet cauri tādai miskastei un tomēr saglabāt pašcieņu-tas ir daudz jaunam cilvēkam. Lai veicās dzīvē!

Atbildēt

f

28.11.2013. 21:57

pats gremdēja RP un tagad to pamet. Vai nav zemiski?

Atbildēt

vides aktīvisti

28.11.2013. 21:05

Nu ko paldies. Es atkal cienu par stāju. Varbūt ka nebiji pats labākais vides ministrs, bet izdarīji to ko labie ministri nevarēja gadiem izdarīt.

Sen to ministriju vajdzēja drusku patrenkāt.

Atbildēt

es

28.11.2013. 20:53

un tagad bernu uzturesana un parada atdosana.

Atbildēt

Foobar

28.11.2013. 20:51

Edmund, tvitteri atsāksi lietot?

Atbildēt

Andris

28.11.2013. 19:51

Neko neizdarīji. Ministriju sajāji - daļai vietniekiem ar saprašanu pagrūti, dažs labs vispār nav uzskatījis par vajadzību uz darbu nākt, nodaļa izmētājis, cilvēkus, kas gadiem nostrādājuši un ieguvuši vismaz kaut kādu sajēgu par lietām, par ko šiem naudu maksā aizbaidījis, paša neizdarības dēļ eiropai sodi teju jāmaksā par svarīgāju lieto ignorēšanu nemaz nerunājot par nespēju tik galā ar vienkāršako papīrdarbu ko kā ministram būtu jāzin (dokumentus izlasīt un parakstiņus grūti uzlikt? 30 dienu atbildes laiks ar likumu nolikts!) un vēl muti virina.

Atbildēt

Jānis

28.11.2013. 19:32

Nu beidzot tas muļķīgais ģīmis nebūs jāredz....

Atbildēt

es

28.11.2013. 19:00

Tas ir iespējams tikai šajā valstī!! Izjaukt un izpostīt to, ko citi bija paveikuši gandrīz divdesmit gados un tad vienkārši pacelt cepuri un aiziet - bez nekāda pienākuma, bez atbildības, vienkārši - es aizeju, jūs idioti! un iepūtiet man...

Atbildēt

šlesers2

28.11.2013. 18:30

Ej tu, ...

Atbildēt

Robčiks

28.11.2013. 18:27

Kam interesē melis, tukšmuldošs, sevī iemīlējies, narciss, kas ir aptaisījies it visā- politikā, neesošajā profesijā, privātajā dzīvē un vēl iedzīvojies milzu parādos, jo pelnīt nav spējīgs. Melis, lūzeris, ļerpata

Atbildēt

zanīte

28.11.2013. 18:18

Nekad nav par vēlu, lai iemācītos latviešu valodas pareizrakstību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...