Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

"paslaucīt zem tepiķa"

19.02.2018. 03:47

LB prezidentu Ješkam tomēr izdevās

Atbildēt

Fui

19.02.2018. 01:00

Ko jūs te tracinieties, es, Lembergs ir visu lietu sargs, virzītājs un veidotājs?! Kā var viņu pārbaudīt un kaut ko darīt pret viņu vai ar viņu.

Atbildēt

kkk

18.02.2018. 16:08

Lembis min Sparānu par degvielas kontrabandu atbildīgo, bet Polija izdod orderi Lembim pietuvinātan cilvēkam. Fakti ir pretrunā ar sacīto.

Atbildēt

Nja

18.02.2018. 13:15

Es atkal dzirdēju, ka lapsa par naudu apkalpo vatņiku vietējo filiāli. Cik tur taisnības, nezinu, bet man nav pamata neticēt šādiem izteikumiem.

Atbildēt

Kas

18.02.2018. 13:10

Knabs joprojam pilns ar potapovas cilvekiem visas parbaudes beidzas ar ne ko.

Atbildēt

BTA

18.02.2018. 12:59

Лато забыл уточнить, что после «снятия с трассы» Вашкевича, кураторство (крышевание) контрабанды не только сигарет а ещё и спирта (и спиртосодержащих продуктов) забрал под себя бывший начальник отдела оперативных расследований КНАБа Юрис Юрашс. Если кому интересно, могу рассказать по какой схеме Юраш получал деньги от контрабандистов. В схеме была задействована страховая компания его друзей (возможно одноклассников). Подробности далее...

Atbildēt

fakts

18.02.2018. 12:48

Lapsai jau vajadzēja zināt, ka krimināllikuma 271.pants ir izslēgts no likuma jau 2004.gadā un pat pēc tā tiesāt varēja tikai pēc cietušā iesnieguma.

Atbildēt

Sahra

18.02.2018. 11:35

»

joske

Jurašs ar Sparānu var hūti iesūdzēt.Jāņem vērā ka publiski ir apmelotas valsts amatpersonas


Nesūdzēs visticamāk , jo Hūte zin ko runā. :)))
Kā viņam veselību , ar sirdi viss normāli ?

Atbildēt

tralalalāāā

18.02.2018. 10:59

Kāpēc Pietiek nav devis gaidīto beigu diagnozi/ Piedāvāšu variantus:
1.Saķēra Jurašu un Sparānu.
2.Saķēra Lembergu.
3.Saķēra visus trīs reizē.
4.Saķēra ............ (katrs ieraksta svu versiju).

Atbildēt

joske

18.02.2018. 10:37

Jurašs ar Sparānu var hūti iesūdzēt.Jāņem vērā ka publiski ir apmelotas valsts amatpersonas.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 09:53

»

VDK republikai 100

Ventspils politiķa Aivara Lemberga publiskajiem paziņojumiem ir skarbas patiesības garša


smagos noziegumos apsūdzētajam Aivara Lemberga ...un tālāk kā tekstā

Atbildēt

VDK republikai 100

18.02.2018. 08:03

Ventspils politiķa Aivara Lemberga publiskajiem paziņojumiem ir skarbas patiesības garša.

Atbildēt

lauķis

18.02.2018. 07:43

»

:)))

Nu , šoreiz tavs aizstāvamais pats ir ziņotāja lomā ,ja skatās no parazītu puses...


Nāk jauna zagļu (oligarhu) paaudze , vēl alkatīgāka un nežēlīgāka , piekam , tas ir globāls proces.

Atbildēt

lauķis

18.02.2018. 07:40

„Katram kontrabandas virzienam ir savs no specdienestiem kurators.

Šo vajadzētu ierāmēt un novietot katrā specdienestu kabinetā.Tā ir definīcija.

Atbildēt

vēlētājs

18.02.2018. 00:51

šogad rudenī jānotiek Saeimas vēlēšanām. Latvijas Republikas vēlētājiem savas valsts 100.gadu jubilejā ir tiesības zināt visu patiesību. Ja patiesība ir politiķa Aivara Lemberga teiktajam, tad šajā lietā cita starpā ir saskatāma ne tikai dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas, korupcijas, naudas atmazgāšanas, bet arī valsts sagrābšanas pazīmes.

Atbildēt

P.S.

18.02.2018. 00:49

»

post scriptum

Šeit tēma ir daudz komplicētāka, jo atklājas likumdevēja apzināta vai neapzināta bezatbildība. Ārējos normatīvajos nav pieejama informācija par KNAB veicamo resorisko pārbaužu kārtību un termiņiem, t.i., KNAB likumā nav atsauces uz resorisko pārbaudi, kā tas ir likumā „Par policiju”. Latvijas Jurisprudences...


Iestādei ir jāsniedz iesniedzējam informāciju par resorisko pārbaudi. Izskatot personas pieprasījumu sniegt iestādes rīcībā esošo informāciju, iestādes rīcību nosaka arī Informācijas atklātības likuma normas. Informācijas atklātības likuma 12.panta pirmā daļa noteic, ka iestāde atsaka sniegt rakstveidā pieprasīto informāciju, tā savā rakstveida atteikumā norāda, uz kāda pamata pieprasījums pilnīgi vai daļēji atteikts, kur un kādā termiņā šo atteikumu var apstrīdēt vai pārsūdzēt. Šāds informācijas atteikums ir administratīvs akts. Savukārt no minētā likuma 15.panta izriet, ka kontroli pār iestādes informācijas atteikuma pamatotību nodrošina Administratīvā procesa likuma kārtībā. Pieteicēja pieteikums par pienākuma uzlikšanu iestādei izsniegt informāciju tās atteikuma gadījumā ir piekritīgs tiesai.
No iepriekš minētā secināms, ka pastāv pārsūdzības kārtība gadījumā, ja KNAB resoriskā pārbaude noslēgtos ar lēmumu neuzsākt kriminālprocesu (turklāt personai tiesības saņemt informāciju par resoriskās pārbaudes materiāliem, ja pieņemts lēmums neuzsākt kriminālprocesu. Augstākās tiesas Senāta Administratīvo letu departamenta 2013.gada 26.aprīļa lēmumā lietā Nr. A430678011 (SKA-327/2013) uzsvērusi, ka, ne Kriminālprocesa likums, ne citas speciālās tiesību normas neregulē personas tiesības saņemt informāciju no resoriskās pārbaudes materiāliem gadījumā, kad tās rezultātā ir pieņemts un stājies spēkā lēmums neuzsākt kriminālprocesu, proti, nav krimināllietas. Normatīvie akti regulē krimināllietas materiālu pieejamību. Ja atbilstoši minētajām tiesību normām pēc galīgā nolēmuma krimināllietā stāšanās spēkā informācija, kas saistās ar konkrētu tiesas lietu, ir pieejama saskaņā ar Informācijas atklātības likumu, tad vēl jo vairāk tas attiecas uz resoriskās pārbaudes materiāliem, kuru rezultātā pieņemts lēmums kriminālprocesu neuzsākt (Informācijas atklātības likuma 15.pants). Tāpat Korupcijas un apkarošanas biroja likuma 10.1 panta otrajā daļā noteikts, ka biroja amatpersonu izdoto administratīvo aktu vai Biroja amatpersonas un darbinieka faktisko rīcību var apstrīdēt Biroja priekšniekam, bet Biroja priekšnieka izdoto administratīvo aktu un faktisko rīcību – pārsūdzēt tiesā, ja normatīvajos aktos nav noteikts citādi.
Tādējādi pastāv kārtība, kādā persona var pārbaudīt KNAB amatpersonu lēmumu vai veikto darbību tiesiskumu.

Atbildēt

post scriptum

18.02.2018. 00:43

Šeit tēma ir daudz komplicētāka, jo atklājas likumdevēja apzināta vai neapzināta bezatbildība. Ārējos normatīvajos nav pieejama informācija par KNAB veicamo resorisko pārbaužu kārtību un termiņiem, t.i., KNAB likumā nav atsauces uz resorisko pārbaudi, kā tas ir likumā „Par policiju”. Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijas valdes loceklis Vilors Eihmanis jautājumu bija aktualizējis daudz vispusīgāk un dziļāk, Latvijas valdībā ierosinot, ka attiecībā uz resoriskām pārbaudēm ir nepieciešams izstrādāt speciālu regulējumu, tai skaitā nosakot resorisko pārbaužu termiņu. Vienlaikus V.Eihmanis lūdzis atbildīgās personas veikt pārbaudi par konkrētās lietas darba kvalitāti. Kā arī uzdevis KNAB priekšniekam jautājumu, Cik liels ir tādu „iestrēgušu” resorisko pārbaužu lietu atlikums KNAB uz 2018.gada 9.janvāri un vai tas ir attaisnojami? Uz to dažām atbildīgām personām pagaidām negribās atbildēt,neskatoties pat uz to, ka tiek pārkāpts pat likums par atbildes sniegšanas obligātumu, jo tad nāktos pa īstam nopietni strādāt, nevis imitēt strādāšanu.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 00:11

»

Uldis

Vai tiešām iedomājies, ka visiem tiem neliešiem, kuri savus noziegumus centušies paslēpt aiz vienas Hūtes "platās muguras", izdosies nosprāgt mājās savās gultās? "Astoņkāja" shēmas nav nekāda fantastika un tur minētie personāži, arī tev tiešām ir reāli ienaidnieki. Ja vien neesi krievs, vai čekas ziņotājs...


Nu , šoreiz tavs aizstāvamais pats ir ziņotāja lomā ,ja skatās no parazītu puses. :)))
Aiz Hūtes muguras var tikai mēdijos slēpties , bet tiklīdz lieta nonāk pie REĀLAS izmeklēšanas , tad tam nav nozīmes.
Uz šodienu izskatās , ka kaut kas sāk rakt zem astoņkāja . Man liekas , ka tas ir spiediens no malas , kas to liek darīt ...un Hūtem arī laikam gājienu atlicis maz .

Atbildēt

Uldis

17.02.2018. 23:19

»

s

Ūdeņu duļķošanai dīķī, kamēr pats tiek tiesāts par smagu noziegumu. Tikmēr par noteiktu samaksu viens otrs tam cenšas radīt ticamības iespaidu, nosaucot KNAB pārbaudi par "čiku". It kā cilvēki nesaprastu, ka tieši hūtes izteikumi ir "čiks" kubā jeb prasta d^iršana. Tāpat kā visas pietiek izbļautās astoņkāju...


Vai tiešām iedomājies, ka visiem tiem neliešiem, kuri savus noziegumus centušies paslēpt aiz vienas Hūtes "platās muguras", izdosies nosprāgt mājās savās gultās? "Astoņkāja" shēmas nav nekāda fantastika un tur minētie personāži, arī tev tiešām ir reāli ienaidnieki. Ja vien neesi krievs, vai čekas ziņotājs

Atbildēt

Statoil

17.02.2018. 23:13

Tādu cilvēku dēļ kā Sparāns, Latvija ir strupceļā. Kad paši cīnītāji par valsts drošību rada bīstamību pašai valstij. Viņiem visiem ir pieeja valsts noslēpumam un uzvedas viņi kā noziedznieki, viņu rīcībā ir pieejamas visas atslēgas un paši bez grūtībām visu iznesīs. Tādi kā Sparāns un Juraš jāliek būrī, kur bija Sprūds.

Atbildēt

s

17.02.2018. 22:59

»

:)))

Interesanti ,kādi iemesli Sv. Hūtem lika paust šo delikāto informāciju. Tas ir kādam mājiens ar mietu , jeb glābšanas veste pašam


Ūdeņu duļķošanai dīķī, kamēr pats tiek tiesāts par smagu noziegumu. Tikmēr par noteiktu samaksu viens otrs tam cenšas radīt ticamības iespaidu, nosaucot KNAB pārbaudi par "čiku". It kā cilvēki nesaprastu, ka tieši hūtes izteikumi ir "čiks" kubā jeb prasta d^iršana. Tāpat kā visas pietiek izbļautās astoņkāju shēmas, kas ir primitīva uzmanības novēršana un manipulēšana ar sabiedrību, zinot, ka nedomājoši cilvēki allaž meklē ienaidnieka tēlu.

Atbildēt

meklē sev kompāniju

17.02.2018. 21:59

kamerā

Atbildēt

:)))

17.02.2018. 21:56

Interesanti ,kādi iemesli Sv. Hūtem lika paust šo delikāto informāciju. Tas ir kādam mājiens ar mietu , jeb glābšanas veste pašam ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...