Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ainis

21.12.2015. 02:01

Šajā rakstā izteikta pilna patiesība. Bet zini, glābt Latviju var tikai laiks, ļoti ilgs laiks. Lai kaut ko sāktu,(1) Vajadzīga liela nauda;(2) Vajadzīgi pašaizliedzīgi, jauni un gudri, augsti skoloti cilvēki, kuri darbojas sabiedrībā, politikā, iet varā un gūst popularitāti un pieredzi, kas var aizraut tautu (tautā tos sauc par vadoņiem); (3) Vajag iziet uz referendumu un atjaunot 1922.gada Vēlēšanu likumu, kur paredzēti "grozāmie saraksti", ka mainītu politisko sistēmu, tīrītu no sārņiem. Deputātam jābūt ar augstāko izglītību un pieredzi sabiedriski-politiskā darbā, uzņēmumos. Ar fanatismu neko panākt nevar, "fanu"reģistrācija neko labu nesola. Mēs pazīstam vairākus "fanus", entuziastus, kuriem nav valstiskas domāšanas, nav valsts vadīšanas potenciāla,izņemot fanātismu un godīguma sajūtu.

Atbildēt

14.12.2015. 21:17

»

Eduards Lunis

---Kāpēc tiek liegti komentāri


Komentē.šanas iespēja jums ir liegta

Atbildēt

Spartaks

14.12.2015. 20:59

Koordinēšanās pa pašvaldībām ir tukšs numurs. Vēsture ir pierādījusi, ka tikai spēcīgs un gudrs līderis var pacelt tautu. Ja nebūs līdera viss noplaks vēl nesācies!

Atbildēt

kalps

14.12.2015. 07:51


jā, man kā kalpam skaidrs, ka katrs, kurš kaut kādā veidā tiek pie siles īsā laikā paliek par egoistisku rausēju !!!
tie anglosakšu pakalpiņi noriebušies...
trūkst TAUTAS līdera...!!!

Atbildēt

Annele no laukiem

13.12.2015. 23:38

.....Jā, man kā vēsturniecei, tagad viss ir skaidrs, ka pie katra jauna likuma iznākšanas vai grozījuma pasludināšanas, nu piemēram, kur tūlīt tiks pasludināti PVN grozījumi par namu apsaimniekošanas pakalpojumu aplikšanu ar PVN 21% , tad sešu mēnešu laikā man ar domubiedriem(jo vairāk, jo labāk) ir jāvēršas Satversmes tiesā par manas labklājības SAMAZINĀŠANU atbilstoši Satversmes tātam un tātam pantam. Jāpiebilst, ka visi mazie Hesi arī 6 mēnešu laikāvērsās Satversmes tiesā, kad viņiem tika izdomāts un uzlikts „elektrības” nodoklis.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

13.12.2015. 23:03

..citāts: „..iedzīvotāji pazemīgi kurnēs savās pagultēs....BRĪVĪBU..DEMOKRĀTIJU..u.t.t.”
sīka piebilde: godātais kungs! es pagultē neatrodos un man, kā arī citiem tā BRĪVĪBA un DEMOKRĀTĪJA ir jau 25 gadus, bet MAN NAV nodrošinātas eirolatvijas MINIMĀLĀS LABKLĀJĪBAS GARANTIJAS, kādas ir citās eirovalstīs.
Kāda tad ir šodienas Eirolatvija? Tad atbilde ir viennozīmīga, ka tā ir BEZjebkādām garantijām uz cilvēka labklājību ne pēc piedzimšanas, ne pēc iestāšanās darba tirgū, ne vecumdienās.
NeLabklājības ministrijas norāde uz solidaritātes principiem pensiju jautājumos un jaunais solidaritātes nodoklis ir VISSTULBĀKAIS, kas var būt, ja eirolatvijā ir izveidojušies DIVI stabili slāņi: bagāto kapitālistu un nabago ne-kapitālistu cilvēku slāņi, kur solidaritātei NAV VIETAS! Tāds TREŠAIS vidusŠĶIRAS slānis vairs neeksistē dēļ mazā procentuālā skaita un dēļ neeksistējošās sociālistiskās republikas, kas nepieļauj veidot nekādas likuma normas uz solidaritātes principiem visos cilvēka labklājības jautājumos.
Izeja ir tikai viena: Prasīt restartēt visas likuma normas, kas NODROŠINĀTU katram cilvēkam minimālās labklājības GARANTIJAS trīs viņa dzīves posmos, kur IZDZĪVOŠANU eirolatvijā pārvērstu par katra cilvēka eiroGARANTIJĀM minimālās labklājības nodrošināšanā trīs cilvēka dzīves posmos: 1) no piedzimšnas līdz izglītības iegūšanai, ko varētu garantēt Uzturlīdzekļu garantijas fonds; 2) no iestāšanās darba tirgū līdz pensijai, ko varētu garantēt Darbaspēka garantiju fonds un 3) no aiziešanas pensijā līdz mūža galam, ko varētu garantēt Pensiju garantiju fonds. Vai tas ir daudz prasīts nodrošināt cilvēkam minimālās labklājības garantijas trīs dzīves posmos?
Tāds jēdziens kā : sociālā nodrošināšana, kas pastāvēja sociālistiskajā republikā ir jāaizstāj ar jēdzienu: minimālās garantētās LABKLĀJĪBAS NODROŠINĀŠANA, kam ir jāpastāv jaunajā Eirolatvijā! Bagātajam kapitālistam saņemot minimālo garantiju tris fondu izmaksas, tās viņam šķitīs tikai kā eirovalsts piemaksa viņa kapitālam, bet nabagajam tās būs vienīgās eirogarantijas atrasties eirovalstī uz minimālā labklājības garantiju līmeņa sliekšņa un izraisīs vēlmi tiekties uz vēl lielāku labklajību tieši šeit, nevis braukt uz citu eirovalsti, kur šādas minimālās labklājības garantijas jau pastāv.

Atbildēt

lauķis

13.12.2015. 13:41

»

Lauķis

Cilvēks ir godīgs, vai arī tāds savā būtībā nav. Te algas lielumam nav nekādas nozīmes, tas ir tāpat kā ar nevainību, tā ir, vai nu viņas nav...


Bet tieši tās jau ir tās eiropistiskās un kristiskās vērtības , meli , liekulība , divkosība,tieši pateicoties kristietībai mēs esam kļuvuši par patērētāju sabiedrību.

Atbildēt

Eduards Lunis

13.12.2015. 12:26

---Kāpēc tiek liegti komentāri?
Kas ir noticis ar šo portālu?
--Alfrēd , atver acis un izņem ausu aizbāžņus, jo nestāvi pie lielgabala!Pareizi Tev te saka-kā nesaņemsi pensiju, sāksi skatīties,klausīties un varbūt -ARĪ SAPRAST!

Atbildēt

Fēlis

13.12.2015. 12:25

Kādas starptautiskās cilvēku tiesību sargājošās iestādes? Tie jau paši spēlē ir iesaistīti. Pat grīnpīsi pakalpo tiem, kas maksā.

Atbildēt

Lauķis

13.12.2015. 01:41

Cilvēks ir godīgs, vai arī tāds savā būtībā nav. Te algas lielumam nav nekādas nozīmes, tas ir tāpat kā ar nevainību, tā ir, vai nu viņas nav.
Savas korekcijas var ieviest arī soda neizbēgamība par nodarījumu, taču Latvijā tas pagaidām, pa lielam, nedarbojas.
Par zaptes burciņas izēšanu notiesā, par miljonu zagšanu - nekā, piemērs, Latvenergo 3 milj.lieta.

Atbildēt

derdz

13.12.2015. 01:32

čunga čanga antoška paidjom kartošku kapatj. katrai tautai savs dzīves cikls, kas atkarīgs no mums pašiem un vairāk no varas valdošiem, jo reizēm labi cilvēki tiekot pie siles kļūst par tādiem pašiem apmātiem ar varas, naudas, utt kāri. Tad kā nodrošināt šādu mehānismu, lai justu cilvēki mēru it visā.

Atbildēt

hm

12.12.2015. 22:57

Nabaga cilvēciņ, Latvija taču neatrodas Sahāras tuksneša vidū, kur visapkārt tikai smiltis un smiltis ...
Latvija ir dotējams ES subjekts. Un nākošajā dienā pēc tavas programmas pieņemšanas tavai algai (pensijai) aptrūksies naudiņa. Izdzīvosi?
Ar to tad sāc! Nevis raksti absurdus pekstiņus un meklē ticīgus vientiešus savam politkapitālam.
20 000 LV iedzīvotāju katru gadu emigrē! Varbūt padomāt, kā šo skaitli samazināt kaut uz pusi?

Atbildēt

kaža

12.12.2015. 22:42

Kas Jūs esat Alfred Bul?

Atbildēt

veca tante

12.12.2015. 22:38

Kā var pieteikties par bēgli? Viņiem neko nedarot dot 50 reizes vairāk, nekā man pensija. Grīdas lupatu varu galvā uzsiet

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.12.2015. 22:35

Biedrība ” VARU LATVIJAS TAUTAI” Reģ.Nr. 40008239930; Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 Tālr.: 29119996; 26347783,fakss: 67379890; e-pasts: [email protected] Bankas rekvizīti: VAS„Latvijas Pasts”,konts:LV49LPNS0002103410981
Manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā! Vienīgā iespēja izkļūt no bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants tiesiskai valstij. Informējam, ka Valdība kartu dienu maksā ap 1,4 miljoni eiro procentos par ārējiem parādiem. 1991.gadā, kad sabruka PSRS, Latvijai ārējo parādu nebija. Tas nozīmē, ka mēs procentos mēnesī maksājam no budžeta ap 42 miljoni eiro! Kas pie tā ir vainīgs?
Mēs aicinam visus vēlētājus vienoties par Saeimas atlaišanu. Pašreizejā Valdības maiņa neatrisinās ekonomiskās problēmas, bet gan sarežī tās, jo Straujumas valdība negatavojas dot atskaiti par padarīto. Pašreiz svarīgākais ir parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Tālāk nepieciešams veikt: 1. Deputātu – kandidātu saraksta veidošanu , katrā vēlēšanu apgabalā. Sarakstā neviena esošā ne bijuša deputāta, bet tikai tos, kas ir par Valsts atjaunošanu. 2. Veidot katrā pagastā VLT nodaļas, kur varētu diskutēt par mūsu mērķiem.
3. Par izvirzītā deputāta – kandidātu lūdzu galvot, apliecinot ar savu parakstu. 4. Tautas Saeimas sarakstā katram deputātam jābūt saviem 100 galvotājiem. 5.Katrā vēlēšanu apgabalā jābūt: Rīgas - 35, Vidzemes – 29, Latgales – 18, Zemgales – 17, Kurzemes – 16. Kopā 115 deputāti – kandidāti.
Latvijas Valsts atjaunošanas noteikums ir atjaunot Valsts pārvaldi un samazināt ierēdņu skaitu 15,8 reizes. Parakstīties par Saeimas atsauksānu var: - pašvaldību dzīvesvietas deklarēšanas vietās; - bāriņtiesās, kuras veic notariālas darbības; - novados pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītājiem; - pie zvērinātiem notāriem; - izmantojot drošu elektronisku parakstu, arī portālā "www.latvija.lv".
Par gadījumiem, kad nevar parakstīties, informējat. Par pieļautiem trūkumiem mēs esam iesnieguši Ģenerālprokuroram iesniegumu, par krimināllietas ierosināšanu pret visiem ierēdņiem, kas pārkāpj Satversmi, Likumus un traucē parakstīties par Saeimas atsaukšanu.
Mūsu biedrības galvenais mērķis ir īstenot lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
Aicinam Latvijas patriotus stāties mūsu biedrības rindās, lai varētu aktīvāk vākt parakstus un būt kurators savā pagastā, aprinķī un vēlēšanu apgabalā!
Šodien neviens nedrīkst palikt malā. Neko nedarot, jūs atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien.
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums.
VLT valde

Atbildēt

piska

12.12.2015. 22:35

Katrs bēglis izmaksās gadā 20.000 EUR. Kurš Latvijas iedzīvotājs negribētu lafa katru mēnesi dabūt, neko nedarot, 2000 EUR katru mēnesi

Atbildēt

12.12.2015. 21:45

Komentāri vēl nav saņemti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...