Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ainis

21.12.2015. 01:01

Šajā rakstā izteikta pilna patiesība. Bet zini, glābt Latviju var tikai laiks, ļoti ilgs laiks. Lai kaut ko sāktu,(1) Vajadzīga liela nauda;(2) Vajadzīgi pašaizliedzīgi, jauni un gudri, augsti skoloti cilvēki, kuri darbojas sabiedrībā, politikā, iet varā un gūst popularitāti un pieredzi, kas var aizraut tautu (tautā tos sauc par vadoņiem); (3) Vajag iziet uz referendumu un atjaunot 1922.gada Vēlēšanu likumu, kur paredzēti "grozāmie saraksti", ka mainītu politisko sistēmu, tīrītu no sārņiem. Deputātam jābūt ar augstāko izglītību un pieredzi sabiedriski-politiskā darbā, uzņēmumos. Ar fanatismu neko panākt nevar, "fanu"reģistrācija neko labu nesola. Mēs pazīstam vairākus "fanus", entuziastus, kuriem nav valstiskas domāšanas, nav valsts vadīšanas potenciāla,izņemot fanātismu un godīguma sajūtu.

Atbildēt

14.12.2015. 20:17

»

Eduards Lunis

---Kāpēc tiek liegti komentāri


Komentē.šanas iespēja jums ir liegta

Atbildēt

Spartaks

14.12.2015. 19:59

Koordinēšanās pa pašvaldībām ir tukšs numurs. Vēsture ir pierādījusi, ka tikai spēcīgs un gudrs līderis var pacelt tautu. Ja nebūs līdera viss noplaks vēl nesācies!

Atbildēt

kalps

14.12.2015. 06:51


jā, man kā kalpam skaidrs, ka katrs, kurš kaut kādā veidā tiek pie siles īsā laikā paliek par egoistisku rausēju !!!
tie anglosakšu pakalpiņi noriebušies...
trūkst TAUTAS līdera...!!!

Atbildēt

Annele no laukiem

13.12.2015. 22:38

.....Jā, man kā vēsturniecei, tagad viss ir skaidrs, ka pie katra jauna likuma iznākšanas vai grozījuma pasludināšanas, nu piemēram, kur tūlīt tiks pasludināti PVN grozījumi par namu apsaimniekošanas pakalpojumu aplikšanu ar PVN 21% , tad sešu mēnešu laikā man ar domubiedriem(jo vairāk, jo labāk) ir jāvēršas Satversmes tiesā par manas labklājības SAMAZINĀŠANU atbilstoši Satversmes tātam un tātam pantam. Jāpiebilst, ka visi mazie Hesi arī 6 mēnešu laikāvērsās Satversmes tiesā, kad viņiem tika izdomāts un uzlikts „elektrības” nodoklis.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

13.12.2015. 22:03

..citāts: „..iedzīvotāji pazemīgi kurnēs savās pagultēs....BRĪVĪBU..DEMOKRĀTIJU..u.t.t.”
sīka piebilde: godātais kungs! es pagultē neatrodos un man, kā arī citiem tā BRĪVĪBA un DEMOKRĀTĪJA ir jau 25 gadus, bet MAN NAV nodrošinātas eirolatvijas MINIMĀLĀS LABKLĀJĪBAS GARANTIJAS, kādas ir citās eirovalstīs.
Kāda tad ir šodienas Eirolatvija? Tad atbilde ir viennozīmīga, ka tā ir BEZjebkādām garantijām uz cilvēka labklājību ne pēc piedzimšanas, ne pēc iestāšanās darba tirgū, ne vecumdienās.
NeLabklājības ministrijas norāde uz solidaritātes principiem pensiju jautājumos un jaunais solidaritātes nodoklis ir VISSTULBĀKAIS, kas var būt, ja eirolatvijā ir izveidojušies DIVI stabili slāņi: bagāto kapitālistu un nabago ne-kapitālistu cilvēku slāņi, kur solidaritātei NAV VIETAS! Tāds TREŠAIS vidusŠĶIRAS slānis vairs neeksistē dēļ mazā procentuālā skaita un dēļ neeksistējošās sociālistiskās republikas, kas nepieļauj veidot nekādas likuma normas uz solidaritātes principiem visos cilvēka labklājības jautājumos.
Izeja ir tikai viena: Prasīt restartēt visas likuma normas, kas NODROŠINĀTU katram cilvēkam minimālās labklājības GARANTIJAS trīs viņa dzīves posmos, kur IZDZĪVOŠANU eirolatvijā pārvērstu par katra cilvēka eiroGARANTIJĀM minimālās labklājības nodrošināšanā trīs cilvēka dzīves posmos: 1) no piedzimšnas līdz izglītības iegūšanai, ko varētu garantēt Uzturlīdzekļu garantijas fonds; 2) no iestāšanās darba tirgū līdz pensijai, ko varētu garantēt Darbaspēka garantiju fonds un 3) no aiziešanas pensijā līdz mūža galam, ko varētu garantēt Pensiju garantiju fonds. Vai tas ir daudz prasīts nodrošināt cilvēkam minimālās labklājības garantijas trīs dzīves posmos?
Tāds jēdziens kā : sociālā nodrošināšana, kas pastāvēja sociālistiskajā republikā ir jāaizstāj ar jēdzienu: minimālās garantētās LABKLĀJĪBAS NODROŠINĀŠANA, kam ir jāpastāv jaunajā Eirolatvijā! Bagātajam kapitālistam saņemot minimālo garantiju tris fondu izmaksas, tās viņam šķitīs tikai kā eirovalsts piemaksa viņa kapitālam, bet nabagajam tās būs vienīgās eirogarantijas atrasties eirovalstī uz minimālā labklājības garantiju līmeņa sliekšņa un izraisīs vēlmi tiekties uz vēl lielāku labklajību tieši šeit, nevis braukt uz citu eirovalsti, kur šādas minimālās labklājības garantijas jau pastāv.

Atbildēt

lauķis

13.12.2015. 12:41

»

Lauķis

Cilvēks ir godīgs, vai arī tāds savā būtībā nav. Te algas lielumam nav nekādas nozīmes, tas ir tāpat kā ar nevainību, tā ir, vai nu viņas nav...


Bet tieši tās jau ir tās eiropistiskās un kristiskās vērtības , meli , liekulība , divkosība,tieši pateicoties kristietībai mēs esam kļuvuši par patērētāju sabiedrību.

Atbildēt

Eduards Lunis

13.12.2015. 11:26

---Kāpēc tiek liegti komentāri?
Kas ir noticis ar šo portālu?
--Alfrēd , atver acis un izņem ausu aizbāžņus, jo nestāvi pie lielgabala!Pareizi Tev te saka-kā nesaņemsi pensiju, sāksi skatīties,klausīties un varbūt -ARĪ SAPRAST!

Atbildēt

Fēlis

13.12.2015. 11:25

Kādas starptautiskās cilvēku tiesību sargājošās iestādes? Tie jau paši spēlē ir iesaistīti. Pat grīnpīsi pakalpo tiem, kas maksā.

Atbildēt

Lauķis

13.12.2015. 00:41

Cilvēks ir godīgs, vai arī tāds savā būtībā nav. Te algas lielumam nav nekādas nozīmes, tas ir tāpat kā ar nevainību, tā ir, vai nu viņas nav.
Savas korekcijas var ieviest arī soda neizbēgamība par nodarījumu, taču Latvijā tas pagaidām, pa lielam, nedarbojas.
Par zaptes burciņas izēšanu notiesā, par miljonu zagšanu - nekā, piemērs, Latvenergo 3 milj.lieta.

Atbildēt

derdz

13.12.2015. 00:32

čunga čanga antoška paidjom kartošku kapatj. katrai tautai savs dzīves cikls, kas atkarīgs no mums pašiem un vairāk no varas valdošiem, jo reizēm labi cilvēki tiekot pie siles kļūst par tādiem pašiem apmātiem ar varas, naudas, utt kāri. Tad kā nodrošināt šādu mehānismu, lai justu cilvēki mēru it visā.

Atbildēt

hm

12.12.2015. 21:57

Nabaga cilvēciņ, Latvija taču neatrodas Sahāras tuksneša vidū, kur visapkārt tikai smiltis un smiltis ...
Latvija ir dotējams ES subjekts. Un nākošajā dienā pēc tavas programmas pieņemšanas tavai algai (pensijai) aptrūksies naudiņa. Izdzīvosi?
Ar to tad sāc! Nevis raksti absurdus pekstiņus un meklē ticīgus vientiešus savam politkapitālam.
20 000 LV iedzīvotāju katru gadu emigrē! Varbūt padomāt, kā šo skaitli samazināt kaut uz pusi?

Atbildēt

kaža

12.12.2015. 21:42

Kas Jūs esat Alfred Bul?

Atbildēt

veca tante

12.12.2015. 21:38

Kā var pieteikties par bēgli? Viņiem neko nedarot dot 50 reizes vairāk, nekā man pensija. Grīdas lupatu varu galvā uzsiet

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.12.2015. 21:35

Biedrība ” VARU LATVIJAS TAUTAI” Reģ.Nr. 40008239930; Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 Tālr.: 29119996; 26347783,fakss: 67379890; e-pasts: [email protected] Bankas rekvizīti: VAS„Latvijas Pasts”,konts:LV49LPNS0002103410981
Manifests par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā! Vienīgā iespēja izkļūt no bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants tiesiskai valstij. Informējam, ka Valdība kartu dienu maksā ap 1,4 miljoni eiro procentos par ārējiem parādiem. 1991.gadā, kad sabruka PSRS, Latvijai ārējo parādu nebija. Tas nozīmē, ka mēs procentos mēnesī maksājam no budžeta ap 42 miljoni eiro! Kas pie tā ir vainīgs?
Mēs aicinam visus vēlētājus vienoties par Saeimas atlaišanu. Pašreizejā Valdības maiņa neatrisinās ekonomiskās problēmas, bet gan sarežī tās, jo Straujumas valdība negatavojas dot atskaiti par padarīto. Pašreiz svarīgākais ir parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Tālāk nepieciešams veikt: 1. Deputātu – kandidātu saraksta veidošanu , katrā vēlēšanu apgabalā. Sarakstā neviena esošā ne bijuša deputāta, bet tikai tos, kas ir par Valsts atjaunošanu. 2. Veidot katrā pagastā VLT nodaļas, kur varētu diskutēt par mūsu mērķiem.
3. Par izvirzītā deputāta – kandidātu lūdzu galvot, apliecinot ar savu parakstu. 4. Tautas Saeimas sarakstā katram deputātam jābūt saviem 100 galvotājiem. 5.Katrā vēlēšanu apgabalā jābūt: Rīgas - 35, Vidzemes – 29, Latgales – 18, Zemgales – 17, Kurzemes – 16. Kopā 115 deputāti – kandidāti.
Latvijas Valsts atjaunošanas noteikums ir atjaunot Valsts pārvaldi un samazināt ierēdņu skaitu 15,8 reizes. Parakstīties par Saeimas atsauksānu var: - pašvaldību dzīvesvietas deklarēšanas vietās; - bāriņtiesās, kuras veic notariālas darbības; - novados pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītājiem; - pie zvērinātiem notāriem; - izmantojot drošu elektronisku parakstu, arī portālā "www.latvija.lv".
Par gadījumiem, kad nevar parakstīties, informējat. Par pieļautiem trūkumiem mēs esam iesnieguši Ģenerālprokuroram iesniegumu, par krimināllietas ierosināšanu pret visiem ierēdņiem, kas pārkāpj Satversmi, Likumus un traucē parakstīties par Saeimas atsaukšanu.
Mūsu biedrības galvenais mērķis ir īstenot lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
Aicinam Latvijas patriotus stāties mūsu biedrības rindās, lai varētu aktīvāk vākt parakstus un būt kurators savā pagastā, aprinķī un vēlēšanu apgabalā!
Šodien neviens nedrīkst palikt malā. Neko nedarot, jūs atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien.
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums.
VLT valde

Atbildēt

piska

12.12.2015. 21:35

Katrs bēglis izmaksās gadā 20.000 EUR. Kurš Latvijas iedzīvotājs negribētu lafa katru mēnesi dabūt, neko nedarot, 2000 EUR katru mēnesi

Atbildēt

12.12.2015. 20:45

Komentāri vēl nav saņemti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...